Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Σερβία
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
1071
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
36
Προβλέψεις για αύριο
143
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
846
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
78
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
18
Τοπ Ευρώπη
7
Ευρώπη
152
Αμερική
96
Αφρική
37
Ασία
66
Αυστραλία
23
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
2
Bundesliga
Serie A
2
Ligue 1
1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
2
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
6
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
10
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
6
Benin
>
League 1
14
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
1
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
2
Ethiopia
>
Premier League
8
Iraq
>
Premier League
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
3
Lesotho
>
Premier League
8
Malawi
>
Super League
Mauritania
>
Ligue 1
2
Mongolia
>
Premier League
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
3
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
3
Togo
>
Championnat National
Αίγυπτος
>
Premier
5
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
Championship
1
League one
League two
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
1
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
1
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
1
First Division
5
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
League 1
2
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
2. Division
1
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
10
Primera B
3
Primera C
7
Primera D
Copa de la Liga Profesional
2
Torneo Federal A
10
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
First League
3
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
2
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
1
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
1
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
2
Landesliga Kärnten
2
Αυστραλία
>
A-League
Npl NSW
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
Npl Victoria
7
Npl Act 1
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
5
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
3
Second Amateur Division - VFV A
7
Second Amateur Division - VFV B
7
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
1
Belgian Cup Women
Pro League U21
1
Βενεζουέλα
>
Primera Division
2
Segunda Division
6
Βιετνάμ
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
3
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
2
Kup BiH
1st League FBiH
3
1st League: RS
1
Βουλγαρία
>
First League
2
Second Leaguе
9
Third League - South-East
2
Third League - South-West
Third League - North-East
2
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
6
Serie A
3
Serie C
6
Serie D
13
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
4
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
1
Brasileiro Women
2
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
1
Ligue 2
1
National
1
National 2
29
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Γερμανία
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
1
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
1
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
4
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
1
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
3
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
1
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
4
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
1
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
2
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
2
Primera Division
2
Γουινέα
>
Ligue 1
6
Δανία
>
Super League
1
1. Division
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
4
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
2
Εκουαδόρ
>
Serie A
3
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
2
Ελβετία
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
Super League 2
2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
Esiliiga
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
7
Division 1
1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
NASL
USL Championship
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
J2-League
J3-League
Football League
2
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
1
Ινδονησία
>
Liga 1
8
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
1
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
3
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
2
Segunda Division
2
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
1
Tercera Division G3
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
1
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
1
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
1
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
1
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
2
Liga Leumit
8
State Cup
1
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
2
Serie B
10
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
1
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
1
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
2
Primavera 2
Primavera 3
1
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
3
Liga de Ascenso
2
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
Eerste Divisie
2
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
1
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
2
Κίνα
>
Super League
8
League one
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
3
Καζακστάν
>
Premier League
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
3
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
2
Καναδάς
>
Canadian Premier League
1
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
9
Primera B
3
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
2
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
1
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
First NL
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
3
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
1. Liga
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
Pershaya Liga
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
4
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
8
Λιθουανία
>
A Lyga
1 Lyga
2
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
Μάλι
>
Première Division
5
Μάλτα
>
Premier League
First Division
3
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
1
Μαλαισία
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
1
Botola 2
1
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
2
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
1
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
3
Μπαχρέιν
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
2
Μποτσουάνα
>
Premier League
2
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
1
Νικαράγουα
>
Primera Division
4
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
1. Division
2. Division
2
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
K-League 2
National League
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
5
Ουαλία
>
Premier
Division 1
1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
NB II
1
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
8
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
1
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Ουρουγουάη
>
Primera Division
4
Segunda Division
1
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
4
Division Intermedia
2
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
5
Segunda División
7
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
1
1. Liga
2
2. Liga
2
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
2
Segunda Liga
1
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
2
Liga 2
1
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
5
1. Division
2
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
2
PFL - Ural
PFL - East
PFL - South
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
10
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
1
Σερβία
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
5
Σιγκαπούρη
>
S-League
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
1
2. Liga
1
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
3
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
4
Superettan
2
Div 1 Norra
Div 1 Sodra
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
5
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
2
Ταϊλάνδη
>
Premier League
1
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
2
Τζιμπουτί
>
Division 1
3
Τουρκία
>
Süper Lig
1
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
1
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
5
Τσεχία
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
Division C
Division D
2
Division E
1
Division F
1
Τυνησία
>
Ligue 1
1
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
1
Φιλιππίνες
>
Football League
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
Ykkosliiga
1
Kakkonen
3
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
4
Primera B
2
Copa Chile
2
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
1
Second Division
6
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αποτελέσματα Σερβία Superliga
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
25.11.2023
18:30
FK Partizan
0 - 4
Backa Topola
16:00
FK Vojvodina
1 - 2
FK Crvena Zvezda
14:00
Radnik Surdulica
1 - 1
Mladost Lucani
24.11.2023
17:00
IMT Novi Beograd
0 - 1
Spartak Subotica
22.11.2023
16:00
FK Napredak
1 - 0
Cukaricki Belgrade
12.11.2023
19:30
Backa Topola
1 - 2
FK Vojvodina
19:00
FK Partizan
2 - 1
Cukaricki Belgrade
16:30
Javor Ivanjica
2 - 0
Spartak Subotica
11.11.2023
18:30
IMT Novi Beograd
0 - 1
Mladost Lucani
18:00
Zeleznicar Pancevo
1 - 2
FK Crvena Zvezda
16:00
Radnik Surdulica
1 - 2
FK Napredak
13:00
FK Radnicki 1923
3 - 0
FK Vozdovac
10.11.2023
17:00
Radnicki Nis
0 - 1
FK Novi Pazar
06.11.2023
19:00
Mladost Lucani
1 - 0
Javor Ivanjica
18:30
FK Napredak
0 - 4
IMT Novi Beograd
17:00
Spartak Subotica
1 - 3
FK Radnicki 1923
15:00
FK Novi Pazar
0 - 1
FK Partizan
05.11.2023
20:30
FK Vozdovac
1 - 1
Radnicki Nis
16:30
Cukaricki Belgrade
0 - 2
Backa Topola
16:00
FK Vojvodina
2 - 2
Zeleznicar Pancevo
04.11.2023
19:00
FK Crvena Zvezda
3 - 1
Radnik Surdulica
01.11.2023
20:00
FK Crvena Zvezda
1 - 1
Backa Topola
29.10.2023
20:00
Backa Topola
1 - 1
FK Novi Pazar
19:30
FK Partizan
3 - 0
FK Vozdovac
17:30
Cukaricki Belgrade
2 - 2
FK Vojvodina
14:00
FK Radnicki 1923
4 - 1
Mladost Lucani
28.10.2023
18:30
IMT Novi Beograd
1 - 2
FK Crvena Zvezda
18:30
Radnicki Nis
1 - 1
Spartak Subotica
15:00
Radnik Surdulica
0 - 1
Zeleznicar Pancevo
27.10.2023
18:00
Javor Ivanjica
0 - 2
FK Napredak
25.10.2023
14:00
FK Radnicki 1923
0 - 4
FK Partizan
23.10.2023
18:00
Zeleznicar Pancevo
3 - 1
IMT Novi Beograd
22.10.2023
18:00
FK Vojvodina
3 - 0
Radnik Surdulica
18:00
Mladost Lucani
1 - 2
Radnicki Nis
21.10.2023
19:00
FK Vozdovac
1 - 1
Backa Topola
18:30
FK Crvena Zvezda
3 - 2
Javor Ivanjica
20.10.2023
20:00
Spartak Subotica
0 - 3
FK Partizan
19:00
FK Napredak
1 - 3
FK Radnicki 1923
17:00
FK Novi Pazar
1 - 0
Cukaricki Belgrade
08.10.2023
17:30
Cukaricki Belgrade
1 - 1
FK Vozdovac
17:30
Backa Topola
0 - 2
Spartak Subotica
15:00
FK Radnicki 1923
0 - 3
FK Crvena Zvezda
07.10.2023
18:30
FK Partizan
2 - 0
Mladost Lucani
18:00
Javor Ivanjica
2 - 1
Zeleznicar Pancevo
16:00
FK Novi Pazar
3 - 1
FK Vojvodina
06.10.2023
18:00
Radnicki Nis
1 - 1
FK Napredak
16:30
IMT Novi Beograd
1 - 1
Radnik Surdulica
02.10.2023
19:00
FK Vozdovac
1 - 0
FK Novi Pazar
01.10.2023
18:00
Zeleznicar Pancevo
0 - 2
FK Radnicki 1923
17:00
FK Napredak
0 - 2
FK Partizan
16:00
Radnik Surdulica
0 - 1
Javor Ivanjica
30.09.2023
19:00
Mladost Lucani
1 - 1
Backa Topola
18:05
FK Crvena Zvezda
1 - 0
Radnicki Nis
17:00
Spartak Subotica
0 - 3
Cukaricki Belgrade
29.09.2023
18:30
FK Vojvodina
2 - 1
IMT Novi Beograd
23.09.2023
19:00
Mladost Lucani
2 - 0
FK Novi Pazar
19:00
FK Vojvodina
2 - 1
Javor Ivanjica
22.09.2023
20:00
Zeleznicar Pancevo
1 - 2
FK Partizan
18:00
Spartak Subotica
1 - 0
FK Vozdovac
16:00
Radnik Surdulica
0 - 0
Radnicki Nis
21.09.2023
16:30
IMT Novi Beograd
1 - 0
FK Radnicki 1923
17.09.2023
19:35
FK Partizan
3 - 2
Radnik Surdulica
19:30
Radnicki Nis
1 - 0
IMT Novi Beograd
17:00
FK Novi Pazar
2 - 1
FK Napredak
16:00
FK Radnicki 1923
2 - 0
Javor Ivanjica
16.09.2023
20:15
Spartak Subotica
2 - 0
FK Vojvodina
19:00
Backa Topola
6 - 3
Zeleznicar Pancevo
19:00
FK Vozdovac
3 - 1
Mladost Lucani
18:05
Cukaricki Belgrade
2 - 1
FK Crvena Zvezda
04.09.2023
19:00
Zeleznicar Pancevo
2 - 2
Cukaricki Belgrade
Επιλεγμένα αγώνα
Fr1
Clermont
Reims
28/04/2024 15:00
2
Superliga Regular Season
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
FK Crvena Zvezda
77
30
25
2
3
55
2
FK Partizan
70
30
22
4
4
31
3
Backa Topola
60
30
17
9
4
28
4
FK Vojvodina
50
30
14
8
8
7
5
FK Radnicki 1923
50
30
16
2
12
0
6
Cukaricki Belgrade
48
30
13
9
8
11
7
Mladost Lucani
40
30
11
7
12
-10
8
FK Napredak
39
30
11
6
13
-8
9
FK Novi Pazar
36
30
10
6
14
-5
10
Spartak Subotica
34
30
10
4
16
-15
11
Radnicki Nis
33
30
9
6
15
-7
12
IMT Novi Beograd
32
30
9
5
16
-13
13
Javor Ivanjica
31
30
9
4
17
-17
14
FK Vozdovac
30
30
7
9
14
-10
15
Zeleznicar Pancevo
26
30
7
5
18
-25
16
Radnik Surdulica
17
30
3
8
19
-22
Superliga Relegation Group
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Radnicki Nis
4
2
1
1
0
1
2
FK Vozdovac
4
2
1
1
0
1
3
Spartak Subotica
4
2
1
1
0
1
4
FK Novi Pazar
3
2
1
0
1
2
5
IMT Novi Beograd
2
2
0
2
0
0
6
Zeleznicar Pancevo
2
2
0
2
0
0
7
Javor Ivanjica
1
2
0
1
1
-1
8
Radnik Surdulica
0
2
0
0
2
-4
Superliga Championship Group
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
FK Radnicki 1923
6
2
2
0
0
4
2
Backa Topola
6
2
2
0
0
2
3
FK Crvena Zvezda
4
2
1
1
0
1
4
Cukaricki Belgrade
3
2
1
0
1
2
5
Mladost Lucani
3
2
1
0
1
-1
6
FK Vojvodina
1
2
0
1
1
-1
7
FK Partizan
0
2
0
0
2
-2
8
FK Napredak
0
2
0
0
2
-5
Tipp des Tages
Br1
Internacional
Atlético GO
29/04/2024 01:00
1
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα