Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
1034
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
226
Προβλέψεις για αύριο
982
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
2177
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
240
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
40
Τοπ Ευρώπη
54
Ευρώπη
503
Αμερική
165
Αφρική
80
Ασία
95
Αυστραλία
15
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
8
LaLiga
8
Bundesliga
8
Serie A
9
Ligue 1
7
Ερεντιβίζιε
7
Λίγκα Πορτουγκάλ
8
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
4
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
8
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
8
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
6
Ethiopia
>
Premier League
3
Iraq
>
Premier League
10
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Kyrgyzstan
>
Premier League
6
Lesotho
>
Premier League
8
Malawi
>
Super League
7
Mauritania
>
Ligue 1
5
Mongolia
>
Premier League
2
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
7
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
5
Togo
>
Championnat National
7
Αίγυπτος
>
Premier
7
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
8
Championship
League one
1
League two
2
Conference
1
Conference North
1
Conference South
1
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
4
Southern League
Northern Premier
Women SL
4
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
7
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
2
Ligue 2
15
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
17
Primera B
10
Primera C
11
Primera D
Copa de la Liga Profesional
1
Torneo Federal A
15
Copa Argentina
3
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
1
First League
6
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
5
Erste Division
2
Regionalliga East
2
Regionalliga Central
3
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
7
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
7
Landesliga Burgenland
6
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
5
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
6
Landesliga Kärnten
4
Αυστραλία
>
A-League
1
Npl NSW
3
Brisbane Premier
Npl West
Npl South
2
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
Northern Nsw
1
Npl Victoria
1
Npl Act 1
2
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
7
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
8
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
2
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
4
Segunda Division
7
Βιετνάμ
>
V.League 1
3
V.League 2
4
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
1
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
2
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
8
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Serie A
8
Serie C
7
Serie D
28
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
6
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
1
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
11
Brasileiro Women
7
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
1
Championship
Irish Cup
1
Premiership Women
4
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
7
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
7
Ligue 2
2
National
1
National 2
29
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Γερμανία
>
Bundesliga
8
2. Bundesliga
5
3. Liga
4
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
3
Regionalliga Nordost
5
Regionalliga Süd/Südwest
4
Regionalliga West
1
Regionalliga Bayern
1
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
3
Oberliga NOFV Sud
2
Oberliga Schleswig Holstein
4
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
2
Oberliga Niedersachsen
7
Oberliga Westfalen
8
Oberliga Hessen
6
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
8
Oberliga Bayern Nord
7
Oberliga Bayern Süd
5
Oberliga Baden Württemberg
4
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
7
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
11
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
3
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
2
Γκάμπια
>
GFA League
3
Γκάνα
>
Premier League
9
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
2
Primera Division
4
Γουινέα
>
Ligue 1
7
Δανία
>
Super League
5
1. Division
3
2. Division
1
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
3
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
7
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
7
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
6
Ελβετία
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
4
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
3
Esiliiga
3
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
10
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
9
ΗΑΕ
>
Football League
7
Division 1
3
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
4
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
1
Ινδονησία
>
Liga 1
2
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
1
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
League 1
9
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
6
1. Division
1
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
8
Segunda Division
9
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
8
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
7
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
9
Serie B
10
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
7
Primavera 2
9
Primavera 3
1
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
4
Liga de Ascenso
2
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
7
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
8
Derde Divisie
16
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
6
Super League
5
Κίνα
>
Super League
6
League one
3
League two
5
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
2
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
3
Soccer League
Canadian Championship
1
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
1
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
4
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
5
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
2
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
1
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
4
First NL
5
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
2
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
4
Latvian Cup
2
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
2
Pershaya Liga
3
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
1
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
2
Lithuanian Cup
11
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
8
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
4
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
8
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
5
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
8
Liga Premier Serie B
2
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
4
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
3
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
2
Μποτσουάνα
>
Premier League
8
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
3
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
3
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
Νικαράγουα
>
Primera Division
2
Liga Primera U20
2
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
11
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
8
National First Division
8
Nedbank Cup
2
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
4
K-League 2
4
National League
1
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
6
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
3
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
4
NB II
9
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
1
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
6
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
7
Persha Liga
1
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
2
Ουρουγουάη
>
Primera Division
5
Segunda Division
1
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
3
Division Intermedia
6
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
6
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
7
1. Liga
7
2. Liga
4
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
8
Segunda Liga
7
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
6
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
8
1. Division
6
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
3
PFL - West
7
PFL - Center
7
PFL - Ural
2
PFL - East
PFL - South
6
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
2
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
4
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
7
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
8
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Championship
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
5
2. liga
5
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
5
2. Liga
7
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
2
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
6
Div 1 Norra
3
Div 1 Sodra
6
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
1
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
7
Ταϊλάνδη
>
Premier League
4
Thai League 2
1
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
2
Τζιμπουτί
>
Division 1
3
Τουρκία
>
Süper Lig
8
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
5
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
4
CFL
12
MSFL
6
Pohar CMFS
Division A
7
Division B
4
Division C
6
Division D
7
Division E
6
Division F
7
Τυνησία
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
Ligue 2
12
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
5
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
4
Ykkosliiga
4
Kakkonen
12
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
6
Primera B
8
Copa Chile
6
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
3
Second Division
1
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αποτελέσματα Ουαλία Cymru Championship
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2019/2020
2018/2019
2017/2018
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
23.03.2024
15:00
Cwmbran Celtic
2 - 4
Briton Ferry
15:00
Llantwit Major
0 - 0
Pontardawe Town
15:00
Mold Alexandra
1 - 0
Gresford Athletic
15:00
Chirk AAA FC
2 - 2
Caersws FC
22.03.2024
20:30
Ammanford
1 - 3
Llanelli AFC
20:30
Taffs Well
1 - 2
Caerau Ely
20.03.2024
21:00
Buckley Town
3 - 0
Llanidloes Town
19.03.2024
20:30
Denbigh Town
2 - 5
Gresford Athletic
20:30
Holywell Town
4 - 0
Prestatyn Town
20:30
Briton Ferry
2 - 1
Afan Lido
20:30
Guilsfield
2 - 2
Caersws FC
16.03.2024
15:30
Goytre United
1 - 3
Taffs Well
15:30
Cambrian & Clydach
2 - 2
Caerau Ely
15:30
Guilsfield
4 - 0
Porthmadog
15:30
Flint Town Utd
7 - 0
Ruthin Town
15:30
Airbus UK
2 - 0
Llanidloes Town
15:00
Baglan Dragons
2 - 0
Abergavenny Town
15:00
Carmarthen Town
0 - 1
Llanelli AFC
15:00
Llantwit Major
1 - 1
Cwmbran Celtic
15:00
Pontardawe Town
0 - 1
Trefelin BGC
15:00
Caersws FC
2 - 1
Prestatyn Town
15:00
Chirk AAA FC
3 - 2
Llandudno
15:00
Holywell Town
3 - 0
Denbigh Town
15.03.2024
20:45
Bangor 1876
1 - 0
Mold Alexandra
20:30
Briton Ferry
2 - 1
Abertillery Bluebirds
20:30
Ammanford
2 - 4
Afan Lido
13.03.2024
20:30
Cwmbran Celtic
3 - 1
Llanelli AFC
09.03.2024
15:30
Ruthin Town
1 - 2
Caersws FC
15:00
Abertillery Bluebirds
0 - 4
Goytre United
15:00
Cwmbran Celtic
1 - 1
Baglan Dragons
15:00
Mold Alexandra
1 - 3
Holywell Town
15:00
Porthmadog
1 - 3
Buckley Town
08.03.2024
20:45
Prestatyn Town
3 - 4
Bangor 1876
20:30
Denbigh Town
6 - 1
Chirk AAA FC
20:30
Trefelin BGC
1 - 1
Carmarthen Town
20:30
Gresford Athletic
2 - 4
Flint Town Utd
20:30
Llandudno
1 - 5
Airbus UK
20:30
Abergavenny Town
0 - 1
Ammanford
20:30
Afan Lido
2 - 5
Cambrian & Clydach
20:30
Caerau Ely
2 - 2
Briton Ferry
20:30
Llanelli AFC
2 - 1
Llantwit Major
20:30
Taffs Well
0 - 2
Pontardawe Town
20:30
Llanidloes Town
1 - 4
Guilsfield
05.03.2024
20:30
Prestatyn Town
1 - 1
Mold Alexandra
20:30
Goytre United
2 - 3
Briton Ferry
20:30
Holywell Town
3 - 0
Buckley Town
02.03.2024
15:30
Guilsfield
2 - 3
Llandudno
15:30
Airbus UK
3 - 1
Denbigh Town
15:30
Cambrian & Clydach
0 - 0
Ammanford
15:00
Carmarthen Town
2 - 0
Taffs Well
15:00
Llantwit Major
3 - 1
Trefelin BGC
15:00
Baglan Dragons
1 - 2
Llanelli AFC
15:00
Pontardawe Town
2 - 2
Abertillery Bluebirds
15:00
Bangor 1876
0 - 0
Ruthin Town
15:00
Chirk AAA FC
1 - 4
Mold Alexandra
15:00
Porthmadog
0 - 1
Gresford Athletic
15:00
Caersws FC
1 - 2
Flint Town Utd
27.02.2024
20:30
Caerau Ely
1 - 0
Taffs Well
20:30
Denbigh Town
4 - 3
Prestatyn Town
20:30
Trefelin BGC
1 - 2
Ammanford
20:30
Llanelli AFC
2 - 1
Cambrian & Clydach
20:30
Holywell Town
4 - 2
Guilsfield
24.02.2024
15:30
Trefelin BGC
1 - 1
Baglan Dragons
15:00
Denbigh Town
2 - 2
Guilsfield
15:00
Llanidloes Town
1 - 2
Porthmadog
15:00
Mold Alexandra
0 - 3
Airbus UK
15:00
Caersws FC
1 - 1
Gresford Athletic
15:00
Abertillery Bluebirds
2 - 0
Carmarthen Town
14:00
Flint Town Utd
4 - 2
Bangor 1876
13:00
Ammanford
2 - 1
Briton Ferry
Επιλεγμένα αγώνα
EPL
Sheffield United
Nottingham Forest
04/05/2024 16:00
X
Cymru Championship Cymru North
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Holywell Town
81
30
26
3
1
62
2
Flint Town Utd
78
30
25
3
2
64
3
Airbus UK
74
30
23
5
2
56
4
Mold Alexandra
55
30
18
1
11
16
5
Bangor 1876
53
30
17
2
11
7
6
Denbigh Town
49
30
15
4
11
11
7
Ruthin Town
42
30
12
6
12
6
8
Guilsfield
40
30
11
7
12
2
9
Caersws FC
39
30
10
9
11
7
10
Gresford Athletic
37
30
10
7
13
-7
11
Buckley Town
36
30
10
6
14
-6
12
Llandudno
31
30
10
1
19
-21
13
Prestatyn Town
23
30
7
5
18
-35
14
Porthmadog
22
30
6
4
20
-31
15
Chirk AAA FC
13
30
3
4
23
-50
16
Llanidloes Town
9
30
2
3
25
-81
Cymru Championship Cymru South
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Briton Ferry
71
30
23
2
5
48
2
Llanelli AFC
64
30
20
4
6
40
3
Ammanford
57
30
17
6
7
18
4
Cambrian & Clydach
50
30
14
8
8
23
5
Caerau Ely
49
30
15
4
11
12
6
Carmarthen Town
47
30
12
11
7
11
7
Afan Lido
46
30
14
4
12
12
8
Goytre United
43
30
12
7
11
-1
9
Cwmbran Celtic
42
30
12
6
12
5
10
Baglan Dragons
41
30
11
8
11
5
11
Trefelin BGC
38
30
10
8
12
-16
12
Llantwit Major
35
30
9
8
13
-10
13
Taffs Well
32
30
8
8
14
-5
14
Pontardawe Town
32
30
8
8
14
-18
15
Abertillery Bluebirds
15
30
3
6
21
-60
16
Abergavenny Town
8
30
2
2
26
-64
Tipp des Tages
Fr1
Brest
Nantes
04/05/2024 21:00
1
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα