Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
422
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
13
Προβλέψεις για αύριο
1004
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1958
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
2688
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
65
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
63
Τοπ Ευρώπη
63
Ευρώπη
657
Αμερική
187
Αφρική
77
Ασία
145
Αυστραλία
46
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Ερεντιβίζιε
9
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
7
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
9
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
8
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
7
Ethiopia
>
Premier League
6
Iraq
>
Premier League
10
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
6
Lesotho
>
Premier League
8
Malawi
>
Super League
8
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
8
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Togo
>
Championnat National
Αίγυπτος
>
Premier
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
10
Championship
12
League one
2
League two
Conference
1
Conference North
1
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
8
Southern League
Northern Premier
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
7
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
5
First Division
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
2
Ligue 2
15
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
1
Torneo Federal A
16
Copa Argentina
5
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
3
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
7
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
6
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Αυστραλία
>
A-League
2
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
1
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Βενεζουέλα
>
Primera Division
4
Segunda Division
8
Βιετνάμ
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
1
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
8
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
3
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Serie A
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
3
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
4
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
1
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
1
Championship
Irish Cup
1
Premiership Women
4
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
29
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Γερμανία
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
9
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
8
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
8
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
7
Oberliga Niedersachsen
9
Oberliga Westfalen
10
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
7
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
3
Γκάμπια
>
GFA League
1
Γκάνα
>
Premier League
9
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
1
Primera Division
1
Γουινέα
>
Ligue 1
Δανία
>
Super League
6
1. Division
5
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
7
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
1
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
6
Ελβετία
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
4
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
10
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
9
ΗΑΕ
>
Football League
7
Division 1
7
League Cup
1
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
1
Ινδονησία
>
Liga 1
2
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
3
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
6
1. Division
5
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
7
Liga Leumit
7
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
5
Liga de Ascenso
2
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
9
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
4
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
2
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
1
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
1
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
4
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
5
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
3
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
3
Λετονία
>
Virsliga
1
1. Liga
7
Latvian Cup
2
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
5
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
5
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
5
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
7
Lithuanian Cup
12
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
2
Μάλτα
>
Premier League
5
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
8
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
5
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
2
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
8
Liga Premier Serie B
2
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
2
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
17
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
1
National First Division
8
Nedbank Cup
2
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
6
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
1
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
1
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
1
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
3
Παραγουάη
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
9
Segunda División
4
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
8
Liga 2
8
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
2
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
7
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
7
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
1
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
3
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
2
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
9
Ταϊλάνδη
>
Premier League
8
Thai League 2
2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
2
Τζιμπουτί
>
Division 1
5
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
1
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
Ligue 2
12
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
7
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
14
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
7
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
5
Second Division
1
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αποτελέσματα Κύπρος First Division
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
25.02.2024
18:00
Aris Limassol
1 - 2
Omonia Nicosia
15:00
Anorthosis FC
0 - 0
APOEL FC
24.02.2024
18:00
Nea Salamina
1 - 1
Othellos Athienou
17:00
AEL Limassol
2 - 1
AE Zakakiou
15:30
Ethnikos Achnas
2 - 1
Karmiotissa
21.02.2024
18:00
AE Zakakiou
0 - 2
Anorthosis FC
19.02.2024
18:00
Pafos FC
0 - 0
Nea Salamina
18.02.2024
18:00
Doxa Katokopia
0 - 1
APOEL FC
18:00
Aris Limassol
4 - 0
AEL Limassol
15:00
AE Zakakiou
1 - 2
Karmiotissa
17.02.2024
18:00
AEK Larnaka
1 - 0
Anorthosis FC
18:00
Apollon Limassol
0 - 0
Ethnikos Achnas
15:30
Omonia Nicosia
1 - 0
Othellos Athienou
15.02.2024
19:00
APOEL FC
1 - 0
Aris Limassol
18:00
Nea Salamina
1 - 1
AE Zakakiou
16:00
Karmiotissa
3 - 1
Doxa Katokopia
14.02.2024
18:00
Ethnikos Achnas
2 - 2
Omonia Nicosia
18:00
Anorthosis FC
2 - 0
Apollon Limassol
18:00
AEL Limassol
2 - 3
AEK Larnaka
13.02.2024
18:00
Othellos Athienou
0 - 3
Pafos FC
11.02.2024
18:00
AEL Limassol
1 - 1
APOEL FC
16:00
Doxa Katokopia
0 - 3
Nea Salamina
10.02.2024
18:00
AEK Larnaka
1 - 2
Apollon Limassol
17:00
Aris Limassol
3 - 0
Karmiotissa
16:00
Pafos FC
4 - 3
Ethnikos Achnas
09.02.2024
18:00
AE Zakakiou
3 - 3
Othellos Athienou
18:00
Omonia Nicosia
3 - 1
Anorthosis FC
06.02.2024
18:00
Nea Salamina
0 - 3
Aris Limassol
18:00
Karmiotissa
1 - 3
AEL Limassol
05.02.2024
18:00
Othellos Athienou
0 - 0
Doxa Katokopia
18:00
Ethnikos Achnas
4 - 1
AE Zakakiou
18:00
APOEL FC
2 - 2
AEK Larnaka
04.02.2024
18:00
Apollon Limassol
1 - 2
Omonia Nicosia
15:00
Anorthosis FC
2 - 2
Pafos FC
01.02.2024
18:00
AEL Limassol
3 - 1
Nea Salamina
18:00
Doxa Katokopia
0 - 2
Ethnikos Achnas
15:00
APOEL FC
4 - 1
Karmiotissa
31.01.2024
18:00
AEK Larnaka
2 - 1
Omonia Nicosia
18:00
Pafos FC
1 - 1
Apollon Limassol
18:00
Aris Limassol
4 - 0
Othellos Athienou
28.01.2024
18:00
Ethnikos Achnas
2 - 6
Aris Limassol
16:00
Othellos Athienou
0 - 3
AEL Limassol
27.01.2024
18:00
Apollon Limassol
0 - 0
AE Zakakiou
17:00
Anorthosis FC
0 - 2
Doxa Katokopia
16:00
Omonia Nicosia
1 - 2
Pafos FC
26.01.2024
18:00
Nea Salamina
0 - 4
APOEL FC
18:00
Karmiotissa
1 - 3
AEK Larnaka
22.01.2024
18:00
AEK Larnaka
1 - 0
Pafos FC
18:00
Aris Limassol
2 - 1
Anorthosis FC
21.01.2024
18:00
AE Zakakiou
0 - 0
Omonia Nicosia
18:00
Karmiotissa
0 - 1
Nea Salamina
15:00
APOEL FC
6 - 0
Othellos Athienou
20.01.2024
18:00
AEL Limassol
1 - 1
Ethnikos Achnas
16:00
Doxa Katokopia
0 - 3
Apollon Limassol
14.01.2024
18:00
Apollon Limassol
0 - 1
Aris Limassol
15:00
Pafos FC
4 - 0
AE Zakakiou
13.01.2024
18:00
Anorthosis FC
1 - 0
AEL Limassol
17:00
Omonia Nicosia
5 - 1
Doxa Katokopia
16:00
Othellos Athienou
0 - 3
Karmiotissa
12.01.2024
18:00
Ethnikos Achnas
2 - 1
APOEL FC
18:00
Nea Salamina
0 - 1
AEK Larnaka
08.01.2024
18:00
AEK Larnaka
2 - 0
AE Zakakiou
18:00
Doxa Katokopia
1 - 0
Pafos FC
07.01.2024
18:00
Aris Limassol
2 - 0
Omonia Nicosia
16:00
Nea Salamina
3 - 2
Othellos Athienou
16:00
Karmiotissa
1 - 1
Ethnikos Achnas
06.01.2024
18:00
AEL Limassol
1 - 3
Apollon Limassol
16:00
APOEL FC
1 - 0
Anorthosis FC
04.01.2024
18:00
AE Zakakiou
1 - 1
Doxa Katokopia
03.01.2024
18:00
Ethnikos Achnas
2 - 3
Nea Salamina
Επιλεγμένα αγώνα
Nl2
Jong AZ Alkmaar
MVV Maastricht
03/05/2024 20:00
2
First Division Regular Season
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
APOEL FC
59
26
18
5
3
38
2
Aris Limassol
56
26
18
2
6
32
3
AEK Larnaka
52
26
15
7
4
18
4
Pafos FC
50
26
15
5
6
28
5
Omonia Nicosia
49
26
14
7
5
19
6
Anorthosis FC
47
26
14
5
7
15
7
Apollon Limassol
38
26
10
8
8
10
8
Nea Salamina
36
26
10
6
10
-5
9
AEL Limassol
30
26
9
3
14
-11
10
Ethnikos Achnas
26
26
6
8
12
-17
11
Karmiotissa
20
26
5
5
16
-22
12
AE Zakakiou
16
26
2
10
14
-31
13
Othellos Athienou
15
26
3
6
17
-32
14
Doxa Katokopia
12
26
3
3
20
-42
First Division Championship Group
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
APOEL FC
72
35
22
6
7
39
2
AEK Larnaka
72
35
21
9
5
26
3
Omonia Nicosia
68
35
20
8
7
25
4
Aris Limassol
62
35
19
5
11
25
5
Pafos FC
61
35
18
7
10
27
6
Anorthosis FC
53
35
15
8
12
8
First Division Relegation Group
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Apollon Limassol
60
38
16
12
10
19
2
AEL Limassol
51
38
14
9
15
-6
3
Nea Salamina
47
38
13
8
17
-11
4
Ethnikos Achnas
47
38
12
11
15
-8
5
Karmiotissa
40
38
10
10
18
-16
6
Doxa Katokopia
32
38
9
5
24
-43
7
Othellos Athienou
30
38
7
9
22
-29
8
AE Zakakiou
17
38
2
11
25
-56
Tipp des Tages
Pt1
Moreirense FC
FC Vizela
03/05/2024 21:15
1
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα