Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
2
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
1071
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
29
Προβλέψεις για αύριο
143
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
802
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
60
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
18
Τοπ Ευρώπη
4
Ευρώπη
145
Αμερική
81
Αφρική
37
Ασία
66
Αυστραλία
23
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
1
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
2
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
4
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
10
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
6
Benin
>
League 1
14
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
1
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
2
Ethiopia
>
Premier League
8
Iraq
>
Premier League
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
3
Lesotho
>
Premier League
8
Malawi
>
Super League
Mauritania
>
Ligue 1
2
Mongolia
>
Premier League
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
3
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
3
Togo
>
Championnat National
Αίγυπτος
>
Premier
5
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
Championship
1
League one
League two
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
1
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
1
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
1
First Division
5
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
League 1
2
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
2. Division
1
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
5
Primera B
1
Primera C
3
Primera D
Copa de la Liga Profesional
1
Torneo Federal A
2
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
First League
3
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
2
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
1
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
1
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
2
Landesliga Kärnten
2
Αυστραλία
>
A-League
Npl NSW
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
Npl Victoria
7
Npl Act 1
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
5
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
3
Second Amateur Division - VFV A
7
Second Amateur Division - VFV B
7
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
1
Belgian Cup Women
Pro League U21
1
Βενεζουέλα
>
Primera Division
2
Segunda Division
6
Βιετνάμ
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
3
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
1
Kup BiH
1st League FBiH
3
1st League: RS
1
Βουλγαρία
>
First League
2
Second Leaguе
9
Third League - South-East
2
Third League - South-West
Third League - North-East
2
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
4
Serie A
2
Serie C
6
Serie D
4
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
1
Brasileiro Women
1
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
Ligue 2
1
National
1
National 2
29
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Γερμανία
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
1
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
1
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
4
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
1
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
3
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
1
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
4
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
1
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
2
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
2
Primera Division
2
Γουινέα
>
Ligue 1
6
Δανία
>
Super League
1
1. Division
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
4
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
1
Εκουαδόρ
>
Serie A
3
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
2
Ελβετία
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
Super League 2
2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
Esiliiga
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
7
Division 1
1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
NASL
USL Championship
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
J2-League
J3-League
Football League
2
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
1
Ινδονησία
>
Liga 1
8
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
1
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
2
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
1
Segunda Division
1
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
1
Tercera Division G3
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
1
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
1
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
1
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
1
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
2
Liga Leumit
8
State Cup
1
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
1
Serie B
10
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
1
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
1
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
2
Primavera 2
Primavera 3
1
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
3
Liga de Ascenso
2
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
Eerste Divisie
2
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
1
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
2
Κίνα
>
Super League
8
League one
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
3
Καζακστάν
>
Premier League
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
3
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
2
Καναδάς
>
Canadian Premier League
1
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
9
Primera B
3
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
2
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
1
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
First NL
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
3
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
1. Liga
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
Pershaya Liga
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
4
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
8
Λιθουανία
>
A Lyga
1 Lyga
2
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
Μάλι
>
Première Division
5
Μάλτα
>
Premier League
First Division
3
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
1
Μαλαισία
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
1
Botola 2
1
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
2
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
1
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
3
Μπαχρέιν
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
2
Μποτσουάνα
>
Premier League
2
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
1
Νικαράγουα
>
Primera Division
4
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
1. Division
2. Division
2
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
K-League 2
National League
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
5
Ουαλία
>
Premier
Division 1
1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
NB II
1
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
8
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
1
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Ουρουγουάη
>
Primera Division
4
Segunda Division
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
4
Division Intermedia
2
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
5
Segunda División
7
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
1
1. Liga
2
2. Liga
2
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
2
Segunda Liga
1
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
2
Liga 2
1
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
4
1. Division
2
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
2
PFL - Ural
PFL - East
PFL - South
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
10
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
1
Σερβία
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
5
Σιγκαπούρη
>
S-League
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
1
2. Liga
1
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
3
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
4
Superettan
2
Div 1 Norra
Div 1 Sodra
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
5
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
2
Ταϊλάνδη
>
Premier League
1
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
2
Τζιμπουτί
>
Division 1
3
Τουρκία
>
Süper Lig
1
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
1
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
5
Τσεχία
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
Division C
Division D
2
Division E
1
Division F
1
Τυνησία
>
Ligue 1
1
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
1
Φιλιππίνες
>
Football League
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
Ykkosliiga
1
Kakkonen
3
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
4
Primera B
2
Copa Chile
2
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
1
Second Division
6
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αποτελέσματα Ελ Σαλβαδόρ Primera Division
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
19.11.2023
22:00
Deportivo Ahuachapan
2 - 2
Santa Tecla
02:00
Isidro Metapán
3 - 1
Alianza FC
01:00
Municipal Limeño
3 - 2
Luís Ángel Firpo
18.11.2023
22:00
Jocoro FC
2 - 3
Fuerte San Francisco
17.11.2023
02:00
CD FAS
3 - 2
Municipal Limeño
16.11.2023
22:15
Luís Ángel Firpo
3 - 1
Deportivo Ahuachapan
02:00
Alianza FC
0 - 1
CD Águila
15.11.2023
22:15
CD Dragon
2 - 1
Fuerte San Francisco
22:00
Santa Tecla
1 - 1
Platense (SLV)
22:00
Jocoro FC
2 - 1
Isidro Metapán
14.11.2023
22:15
Luís Ángel Firpo
0 - 2
CD FAS
12.11.2023
22:30
CD Águila
2 - 0
Jocoro FC
22:15
Platense (SLV)
1 - 3
Luís Ángel Firpo
22:00
Deportivo Ahuachapan
0 - 2
CD FAS
01:00
Municipal Limeño
0 - 2
Alianza FC
11.11.2023
22:15
Fuerte San Francisco
1 - 1
Isidro Metapán
22:00
CD Dragon
4 - 0
Santa Tecla
09.11.2023
01:30
Municipal Limeño
1 - 3
Isidro Metapán
08.11.2023
22:30
Deportivo Ahuachapan
0 - 0
Jocoro FC
22:15
Platense (SLV)
0 - 2
Alianza FC
22:15
CD Dragon
0 - 1
CD FAS
22:15
Santa Tecla
0 - 0
Luís Ángel Firpo
22:00
Fuerte San Francisco
0 - 1
CD Águila
05.11.2023
23:00
CD Dragon
3 - 3
Luís Ángel Firpo
22:00
Santa Tecla
1 - 1
Fuerte San Francisco
22:00
Jocoro FC
1 - 0
Municipal Limeño
02:00
Isidro Metapán
2 - 0
CD Águila
02:00
Alianza FC
0 - 0
Deportivo Ahuachapan
02:00
CD FAS
2 - 0
Platense (SLV)
29.10.2023
23:15
Alianza FC
2 - 2
CD Dragon
22:15
Luís Ángel Firpo
2 - 1
Fuerte San Francisco
22:00
CD Águila
1 - 0
Municipal Limeño
03:00
CD FAS
2 - 1
Santa Tecla
03:00
Isidro Metapán
2 - 0
Deportivo Ahuachapan
28.10.2023
23:30
Jocoro FC
3 - 1
Platense (SLV)
26.10.2023
03:00
CD FAS
0 - 0
Alianza FC
22.10.2023
23:15
Santa Tecla
0 - 2
Alianza FC
23:00
Fuerte San Francisco
1 - 2
Municipal Limeño
23:00
Deportivo Ahuachapan
1 - 2
CD Águila
23:00
Platense (SLV)
1 - 4
Isidro Metapán
23:00
CD Dragon
2 - 1
Jocoro FC
20.10.2023
03:00
CD FAS
0 - 0
Fuerte San Francisco
02:00
Municipal Limeño
2 - 1
Deportivo Ahuachapan
19.10.2023
03:30
Isidro Metapán
2 - 2
CD Dragon
18.10.2023
23:30
Jocoro FC
3 - 1
Santa Tecla
23:00
CD Águila
4 - 0
Platense (SLV)
15.10.2023
23:15
Luís Ángel Firpo
1 - 0
Jocoro FC
23:00
CD Dragon
2 - 2
CD Águila
23:00
Platense (SLV)
1 - 0
Municipal Limeño
14.10.2023
23:00
Santa Tecla
2 - 3
Isidro Metapán
08.10.2023
23:30
CD Águila
2 - 2
Santa Tecla
23:00
Deportivo Ahuachapan
2 - 2
Platense (SLV)
03:00
Isidro Metapán
1 - 1
Luís Ángel Firpo
02:00
Municipal Limeño
3 - 2
CD Dragon
07.10.2023
23:30
Jocoro FC
2 - 1
CD FAS
02:00
Alianza FC
1 - 2
Fuerte San Francisco
04.10.2023
23:30
Platense (SLV)
0 - 3
CD FAS
01.10.2023
23:30
CD Águila
0 - 2
Luís Ángel Firpo
23:30
Jocoro FC
3 - 2
Alianza FC
23:15
Platense (SLV)
1 - 2
Fuerte San Francisco
23:00
Deportivo Ahuachapan
2 - 3
CD Dragon
03:00
Isidro Metapán
1 - 1
CD FAS
02:00
Municipal Limeño
1 - 1
Santa Tecla
28.09.2023
03:00
CD FAS
1 - 0
CD Dragon
27.09.2023
23:00
Santa Tecla
1 - 1
Jocoro FC
24.09.2023
23:00
Fuerte San Francisco
1 - 0
Jocoro FC
23:00
CD Dragon
4 - 2
Platense (SLV)
22:30
Luís Ángel Firpo
1 - 1
Municipal Limeño
02:30
CD FAS
2 - 2
CD Águila
02:00
Alianza FC
1 - 0
Isidro Metapán
Επιλεγμένα αγώνα
Fr1
Clermont
Reims
28/04/2024 15:00
2
Primera Division Apertura
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
CD Águila
44
22
13
5
4
17
2
CD FAS
42
22
12
6
4
13
3
Luís Ángel Firpo
37
22
10
7
5
10
4
Fuerte San Francisco
34
22
10
4
8
3
5
Alianza FC
32
22
7
11
4
8
6
Jocoro FC
32
22
9
5
8
1
7
CD Dragon
30
22
8
6
8
1
8
Isidro Metapán
29
22
7
8
7
2
9
Municipal Limeño
28
22
8
4
10
-4
10
Deportivo Ahuachapan
27
22
7
6
9
-4
11
Platense (SLV)
12
22
2
6
14
-25
12
Santa Tecla
11
22
1
8
13
-22
Primera Division Clausura
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Alianza FC
41
20
12
5
3
24
2
Luís Ángel Firpo
36
20
11
3
6
13
3
Municipal Limeño
36
20
11
3
6
9
4
CD Águila
33
19
9
6
4
9
5
Platense (SLV)
31
20
9
4
7
-2
6
Deportivo Ahuachapan
30
19
8
6
5
2
7
CD FAS
29
19
8
5
6
2
8
Isidro Metapán
28
20
8
4
8
0
9
CD Dragon
24
19
7
3
9
-8
10
Santa Tecla
17
19
4
5
10
-10
11
Fuerte San Francisco
14
20
3
5
12
-12
12
Jocoro FC
6
19
1
3
15
-27
Tipp des Tages
Br1
Internacional
Atlético GO
29/04/2024 01:00
1
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα