|
|
json_m
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Απόδ. live
Αγωνιστική 1, Group Brest Region East
By3
20773 2 1 - 3 6.53
0 - 5
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα σε %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Αγωνιστική 1, Group Brest Region East
By3
199 Πάνω 1 - 3 6.53
0 - 5
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πρώτο ημίχρονο πιθανότητα σε % 1X2
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Αγωνιστική 1, Group Brest Region East
By3
203050 2 -
0 - 5
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πρόβλ. αποτ. Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Αγωνιστική 1, Group Brest Region East
By3
37% 2 2 1 - 3 -
0 - 5
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Αγωνιστική 1, Group Brest Region East
By3
1684 Ναι 1 - 3 6.53
0 - 5
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα σε % 1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Αγωνιστική 1, Group Brest Region East
By3
93% 21 1 - 3 6.53 -
0 - 5
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Αγωνιστική 1, Group Brest Region East
By3
37% Φιλοξενούμενη -1.5 1 - 3 6.53 -
0 - 5
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Αγωνιστική 1, Group Brest Region East
By3
1 - 3 6.53
0 - 5
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
{"lg_-1":[0,0,4,4],"lg_-1_6":[0,0,4,4],"lg_373":[null,null,4,4],"lg_373_6":[null,null,4,4]}
|
|
Βαθμολογία 15/04/2023
Group Minsk |
Group Minsk |
Βαθ
|
Αγ
|
N
|
Ι
|
H
|
ГU
|
ГK
|
+/-
|
Group Minsk Region North |
Group Minsk Region North |
Βαθ
|
Αγ
|
N
|
Ι
|
H
|
ГU
|
ГK
|
+/-
|
Group Minsk Region South |
Group Minsk Region South |
Βαθ
|
Αγ
|
N
|
Ι
|
H
|
ГU
|
ГK
|
+/-
|
Group Mogilev Region East |
Group Mogilev Region East |
Βαθ
|
Αγ
|
N
|
Ι
|
H
|
ГU
|
ГK
|
+/-
|
Group Mogilev Region West |
Group Mogilev Region West |
Βαθ
|
Αγ
|
N
|
Ι
|
H
|
ГU
|
ГK
|
+/-
|
Group Brest Region East |
Group Brest Region East |
Βαθ
|
Αγ
|
N
|
Ι
|
H
|
ГU
|
ГK
|
+/-
|
Group Gomel Region |
Group Gomel Region |
Βαθ
|
Αγ
|
N
|
Ι
|
H
|
ГU
|
ГK
|
+/-
|
Group Gorodno Region East |
Group Gorodno Region East |
Βαθ
|
Αγ
|
N
|
Ι
|
H
|
ГU
|
ГK
|
+/-
|
Group Gorodno Region West |
Group Gorodno Region West |
Βαθ
|
Αγ
|
N
|
Ι
|
H
|
ГU
|
ГK
|
+/-
|
Group Vitebsk Region |
Group Vitebsk Region |
Βαθ
|
Αγ
|
N
|
Ι
|
H
|
ГU
|
ГK
|
+/-
|
Group Brest Region West |
Group Brest Region West |
Βαθ
|
Αγ
|
N
|
Ι
|
H
|
ГU
|
ГK
|
+/-
|
Minsk Region Final Group |
Minsk Region Final Group |
Βαθ
|
Αγ
|
N
|
Ι
|
H
|
ГU
|
ГK
|
+/-
|
Brest Region Final Group |
Brest Region Final Group |
Βαθ
|
Αγ
|
N
|
Ι
|
H
|
ГU
|
ГK
|
+/-
|
Grodno Region Final Group |
Grodno Region Final Group |
Βαθ
|
Αγ
|
N
|
Ι
|
H
|
ГU
|
ГK
|
+/-
|
|
|
{"lg_-1":[1,1,4,6],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_373":[1,1,4,6],"lg_373_6":[1,1,4,6]}
|
{"lg_-1":[2,1,3,6],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_373":[2,1,3,6],"lg_373_6":[2,1,3,6]}
|
{"lg_-1":[1,0,1,2],"lg_-1_6":[1,0,1,2],"lg_373":[1,null,1,2],"lg_373_6":[1,null,1,2]}
|
{"lg_-1":[1,1,2,4],"lg_-1_6":[1,1,2,4],"lg_373":[1,1,2,4],"lg_373_6":[1,1,2,4]}
|
Pripyat Olshany
Αγώνες: 6
Άντερ/Όβερ
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
|
|
Επόμενα παιχνίδια |
DUSSH Stolin Επόμενα παιχνίδια
|
Pripyat Olshany Επόμενα παιχνίδια
|
Επιλεγμένα αγώνα
AtL
1
Tipp des Tages
ArC
X
|
|
|
|
|
|
|