Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
74
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
1
Προβλέψεις για αύριο
77
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
412
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
959
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
17
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
119
Αμερική
98
Αφρική
41
Ασία
82
Αυστραλία
37
Διεθνές
65
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
12
Copa America
8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
Benin
>
League 1
8
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
Ethiopia
>
Premier League
8
Iraq
>
Premier League
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
1
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
1
Mauritania
>
Ligue 1
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Togo
>
Championnat National
Αίγυπτος
>
Premier
1
Second League
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
Championship
League one
League two
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
8
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
8
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
2. Division
2
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
14
Nacional B
2
Primera B
11
Primera C
3
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
19
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
1
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Αυστραλία
>
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
5
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
8
Npl Victoria
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
Segunda Division
Βιετνάμ
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Βουλγαρία
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Serie A
3
Serie C
3
Serie D
32
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
5
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
1
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
3
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
1
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
1
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
1
Carioca U20
1
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
2
Paulista Women
5
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Γερμανία
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
1
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
1
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
7
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
10
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
3
Δανία
>
Super League
1. Division
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
1
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
Ελβετία
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
Estonian Cup
5
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
11
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
32
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
League 1
9
Hazfi Cup
2
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
3
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
Segunda Division
2
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
10
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
1
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
1
Primera B
4
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
HNL
First NL
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
Croatian Cup
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
3
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
Μάλι
>
Première Division
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
Μαυροβούνιο
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
17
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
10
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
7
1. Division
9
2. Division
2
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
1
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
8
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Ουρουγουάη
>
Primera Division
1
Segunda Division
3
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
6
Division Intermedia
2
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
Segunda División
4
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
1
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
9
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
1st Division
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
2
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
3
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
3
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
Ταϊλάνδη
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
Τουρκία
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
Τσεχία
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
8
Pohar CMFS
Division A
Division B
10
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
1
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
5
Suomen Cup
16
Χιλή
>
Primera Division
1
Primera B
1
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
Second Division
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
2
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
18
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
6
World Cup Qual. CAF
21
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Πρόβλεψη
Match centre
UD Almería
75'
Juanjo Narváez
83'
Jose Romera
1 :
1
Full-time
Deportivo La Coruña
Edu Expósito
32'
Fede Cartabia
84'
Venue:
Estadio Mediterraneo
1
Hinojo
24
Saveljich
3
Owona-Ndong
4
Romera
18
López
23
Arzura
86'
10
Carlos
6
César
67'
14
Rioja
17
Corpas
20
Giménez
1
Giménez
3
García
22
Marí
2
Simón
6
Duarte
4
Bergantiños
66'
8
Gómez
45'
10
Gil
45'
21
Expósito
7
González
9
Santos
Substitutions
86'
Chema Núñez
67'
Juanjo Narváez
Substitutes
Chema Núñez
Juanjo Narváez
Fernando
Ángel Trujillo
Adrián Hernández Montoro
Sekou Gassama
Mario Abenza
Substitutions
Fede Cartabia
66'
Didier Moreno
45'
Michael Krohn-Dehli
45'
Substitutes
Fede Cartabia
Didier Moreno
Michael Krohn-Dehli
Pedro Mosquera
Eneko Bóveda
Adrià Ortolá
Michele Somma
René Hinojo
Esteban Saveljich
Lucien Owona-Ndong
Jose Romera
Andoni López
Joaquin Arzura
Juan Carlos
César
Luis Rioja
José Corpas
Álvaro Giménez
Fernando
Sub
Ángel Trujillo
Sub
Adrián Hernández Montoro
Sub
Sekou Gassama
Sub
Mario Abenza
Sub
Dani Giménez
Saúl García
Pablo Marí
David Simón
Domingos Duarte
Álex Bergantiños
Vicente Gómez
Carles Gil
Edu Expósito
Quique González
Christian Santos
Pedro Mosquera
Sub
Eneko Bóveda
Sub
Adrià Ortolá
Sub
Michele Somma
Sub
Commentary
86'
On: Chema Núñez | Off: Juan Carlos
84'
Fede Cartabia Goal
83'
Jose Romera Yellow Card
75'
Juanjo Narváez Goal
67'
On: Juanjo Narváez | Off: Luis Rioja
66'
On: Fede Cartabia | Off: Vicente Gómez
45'
On: Michael Krohn-Dehli | Off: Edu Expósito
45'
On: Didier Moreno | Off: Carles Gil
32'
Edu Expósito Yellow Card
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Επιλεγμένα αγώνα
Ir2
Pars Jonoubi Jam
Fajr Sepasi
10/06/2024 18:15
2
Segunda Division Regular Season
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
CD Leganes
74
42
20
14
8
29
2
Real Valladolid
72
42
21
9
12
15
3
SD Eibar
71
42
21
8
13
24
4
Espanyol
69
42
17
18
7
19
5
Sporting Gijón
65
42
18
11
13
9
6
Real Oviedo
64
42
17
13
12
16
7
Racing Santander
64
42
18
10
14
8
8
Levante UD
59
42
13
20
9
4
9
Burgos CF
59
42
16
11
15
-2
10
Racing Ferrol
59
42
15
14
13
-3
11
Elche
59
42
16
11
15
-3
12
CD Tenerife
56
42
15
11
16
-3
13
Real Zaragoza
51
42
12
15
15
0
14
FC Cartagena
51
42
14
9
19
-14
15
Albacete Balompie
51
42
12
15
15
-6
16
CD Eldense
50
42
12
14
16
-10
17
SD Huesca
49
42
11
16
15
3
18
CD Mirandés
49
42
12
13
17
-8
19
SD Amorebieta
45
42
11
12
19
-16
20
Alcorcón
44
42
10
14
18
-21
21
FC Andorra
43
42
11
10
21
-20
22
Villarreal B
43
42
11
10
21
-21
Tipp des Tages
WCQ
Ghana
Central African Rep
10/06/2024 21:00
1
Video Highlight
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα