Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
87
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
Προβλέψεις για αύριο
177
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
611
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1025
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
20
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
140
Αμερική
127
Αφρική
60
Ασία
92
Αυστραλία
42
Διεθνές
20
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
12
Copa America
8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
6
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
Benin
>
League 1
8
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
Ethiopia
>
Premier League
8
Iraq
>
Premier League
2
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
Mauritania
>
Ligue 1
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Togo
>
Championnat National
5
Αίγυπτος
>
Premier
4
Second League
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
Championship
League one
League two
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
8
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
8
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
2. Division
2
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
12
Nacional B
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
1
Super Cup
Reserve League
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Αυστραλία
>
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
5
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
1
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
Segunda Division
Copa Venezuela
7
Βιετνάμ
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Βουλγαρία
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
6
Serie A
10
Serie C
10
Serie D
5
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
3
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
11
Supercopa
Brasileiro U20
9
Carioca U20
5
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
1
Paulista Women
2
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Γερμανία
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
9
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
7
Δανία
>
Super League
1. Division
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
2
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
Ελβετία
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
4
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
11
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
2
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
2
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
Segunda Division
1
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
9
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
1
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
9
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
2
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
1
Primera B
1
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
HNL
First NL
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
16
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
4
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
Μάλι
>
Première Division
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
8
Botola 2
8
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
Μαυροβούνιο
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
17
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
1
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
7
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
1
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
8
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
1st Division
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
8
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
6
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
5
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
Ταϊλάνδη
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
1
League Cup
1
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
Τουρκία
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
Τσεχία
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
6
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
6
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
7
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
4
Suomen Cup
16
Χιλή
>
Primera Division
1
Primera B
8
Copa Chile
32
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
Second Division
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
2
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Σφάλμα! Η ημερομηνία που έχετε εισάγει είναι εκτός εμβέλειας!
Πρώτο ημίχρονο προβλέψεις Παραγγελία ανά πρωτάθλημα 13.06.2024
<
Προβλέψεις 1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
>
20:00
Ώρα
Πρωτάθλημα
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πρώτο ημίχρονο πιθανότητα σε %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Ισπανία Segunda Division
Es2
Espanyol
Sporting Gijón
13/06/2024 21:00
23
56
21
X
21°
-
Βραζιλία Brasileiro Serie A
Br1
Cruzeiro
Cuiabá
14/06/2024 00:00
33
45
22
X
28°
-
Br1
Flamengo
Grêmio
14/06/2024 01:00
58
18
24
1
33°
-
Br1
Internacional
São Paulo
14/06/2024 01:00
21
39
40
2
22°
-
Br1
Atlético PR
Criciúma
14/06/2024 01:00
41
27
32
1
17°
-
Br1
Bahia
Fortaleza
14/06/2024 02:30
23
57
20
X
27°
-
Br1
Palmeiras
Vasco da Gama
14/06/2024 02:30
54
28
18
1
19°
-
Αργεντινή Primera Division
Ar1
Deportivo Riestra
River Plate
13/06/2024 20:00
30
20
50
2
21°
-
Ar1
Sarmiento Junín
Estudiantes La Plata
14/06/2024 00:00
18
41
41
2
20°
-
Ar1
CA Tigre
Belgrano Córdoba
14/06/2024 00:00
38
21
42
2
19°
-
Ar1
Newell's Old Boys
Instituto Córdoba
14/06/2024 02:15
10
53
38
X
22°
-
Ar1
CA Lanús
Racing Club
14/06/2024 02:15
15
25
61
2
19°
-
Ρωσία Division 2 - Center
Ru4
Sakhalin Y-Sakh.
Dinamo Vladivostok
13/06/2024 07:00
12
36
53
2
15°
-
Ru4
Arsenal-2 Tula
FK Khimki Youth
13/06/2024 13:00
32
53
15
X
22°
-
Ru4
Zenit Penza
Kompozit
13/06/2024 15:00
11
17
72
2
24°
-
Ru4
Kosmos Elektrostal
Kvant Obninsk
13/06/2024 15:00
30
49
21
X
-
Ru4
Salyut Belgorod
FK Oryol
13/06/2024 16:00
27
51
22
X
18°
-
Ru4
FK Kolomna
Strogino Moscow
13/06/2024 16:30
38
43
20
X
19°
-
Ru4
FK Ryazan
SKA-Khabarovsk-2
13/06/2024 17:00
33
52
15
X
21°
-
Ρωσία Division 2 - δυτικά
Ru4
Irkutsk
Baltika-BFU
13/06/2024 12:00
2
33
65
2
-
Ru4
Dynamo-2 Moscow
FK Yenisey-2
13/06/2024 16:00
49
34
17
1
18°
-
Ru4
FC Chertanovo
Dynamo Petersburg
13/06/2024 16:00
57
9
34
1
18°
-
Ru4
Zvezda SPb
FC Tver
13/06/2024 16:30
27
42
31
X
17°
-
Ru4
Spartak-2 Moscow
Luki-Energiya
13/06/2024 17:00
38
41
21
X
18°
-
Ru4
Dynamo Vologda
Torpedo Vladimir
13/06/2024 17:00
20
49
31
X
-
Ru4
Zenit-2
Rodina-M Moscow
13/06/2024 17:00
23
47
29
X
17°
-
Αυστρία Landesliga Wien
AtL
SV Schwechat
Dinamo Helfort
13/06/2024 18:30
27
34
39
2
17°
-
Τσεχική Δημοκρατία MSFL
Cz3
TJ Tatran Bohunice
Slovacko B
13/06/2024 17:30
17
49
34
X
17°
-
Τσεχία Division D
Cz4
Slavoj Polna
FSC Stará Říše
13/06/2024 18:00
45
27
28
1
13°
-
Εσθονία Eesti Karikas
EeC
Tulevik Viljandi
Zealot Sporting
13/06/2024 18:00
62
14
24
1
13°
-
Νήσοι Φερόες 1. deild
Fo2
B36 II
KÍ Klaksvik II
13/06/2024 21:15
31
30
39
2
8°
-
Fo2
Víkingur II
Hoyvik
14/06/2024 00:00
58
20
23
1
8°
-
TBA
Φινλανδία Kakkonen
Fi3
JäPS II
Atlantis II
13/06/2024 17:30
29
38
33
X
17°
-
Fi3
NJS Nurmijärvi
PPJ
13/06/2024 18:00
58
18
24
1
13°
-
Fi3
FC Kiffen
PEPO
13/06/2024 18:00
31
36
33
X
12°
-
Ισλανδία 1. Division
Is2
IBV Vestmannaeyjar
Grotta
13/06/2024 20:00
55
22
23
1
9°
-
Is2
Trottur Reykjavik
Afturelding
13/06/2024 21:15
21
40
39
X
12°
-
Is2
UMF Njardvik
IR Reykjavik
13/06/2024 21:15
56
15
28
1
11°
-
Ισλανδία Icelandic Cup
IsC
KA Akureyri
Fram Reykjavik
13/06/2024 20:00
36
30
34
1
19°
-
IsC
Vikingur Reykjavik
Fylkir FC
13/06/2024 21:15
55
21
24
1
11°
-
Ισλανδία 2.Division
Is3
Aegir Thorlakshofn
Kormakur
13/06/2024 21:15
26
42
32
X
10°
-
Is3
IF Hottur
Fjardabyggd/Leiknir
13/06/2024 21:15
45
27
28
1
11°
-
Is3
Reynir Sandgerdi
Trottur Vogum
13/06/2024 21:15
55
27
19
1
11°
-
Is3
Haukar
Vikingur Olafsvik
13/06/2024 21:15
37
29
34
1
12°
-
Ιρλανδία Premier League
Ie1
Galway United
Drogheda Utd
13/06/2024 20:45
29
40
31
X
12°
-
Ie1
St Patricks Dublin
Shamrock Rovers
13/06/2024 20:45
19
56
24
X
12°
-
Ie1
Waterford United
Shelbourne FC
13/06/2024 20:45
33
39
28
X
13°
-
Ie1
Bohemians FC
Derry City
13/06/2024 20:45
23
50
27
X
12°
-
Ie1
Dundalk FC
Sligo Rovers
13/06/2024 20:45
29
35
36
2
12°
-
Ιρλανδία First Division
Ie2
Kerry
Longford Town
13/06/2024 20:45
27
46
27
X
11°
-
Ie2
Wexford Youths
Treaty United
13/06/2024 20:45
35
38
27
X
12°
-
Ie2
Finn Harps
UCD Dublin
13/06/2024 20:45
32
46
23
X
11°
-
Ie2
Bray Wanderers
Athlone Town
13/06/2024 20:45
24
34
42
2
14°
-
Ie2
Cork City
Cobh Ramblers
13/06/2024 20:45
51
31
18
1
12°
-
Βραζιλία Serie B
Br2
Amazonas
Chapecoense SC
14/06/2024 02:00
26
48
26
X
26°
-
Βραζιλία Serie D
Br4
União Rondonópolis MT
Anápolis GO
13/06/2024 21:30
6
61
33
X
31°
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Br4
Itabuna
Democrata FC-SL/MG
14/06/2024 00:00
56
38
6
1
20°
-
Br4
Princesa Solimões
Humaitá
14/06/2024 00:00
54
28
18
1
25°
-
Br4
Fluminense-PI
Cametá/PA
14/06/2024 00:00
29
36
36
2
28°
-
Br4
Treze
Potiguar-M/RN
14/06/2024 01:00
47
45
8
1
20°
-
Βραζιλία Campeonato Baiano 2
BrB
Fluminense Feira/BA
Jacobinense
14/06/2024 00:00
60
20
20
1
22°
-
Βραζιλία Campeonato Brasileiro Women
BrW
Kindermann-Avaí W
Internacional RS W
13/06/2024 20:00
55
28
17
1
23°
-
Βραζιλία Campeonato Paulista Women
BrW
Pinda SC W
Marília W
13/06/2024 20:00
42
30
29
1
28°
-
BrW
São José W
Palmeiras W
13/06/2024 21:00
34
40
26
X
20°
-
Ισημερινός Serie B
Ec2
Gualaceo SC
Manta FC
14/06/2024 02:00
19
48
34
X
14°
-
Βενεζουέλα Copa Venezuela
VeC
Academia Anzoátegui
UCV FC
13/06/2024 21:30
35
34
31
1
27°
-
VeC
Portuguesa FC
Zamora FC
13/06/2024 21:30
32
24
44
2
30°
-
VeC
Atlético El Vigía
Hermanos Colmenares
13/06/2024 21:30
32
42
26
X
33°
-
VeC
Angostura FC
Bolívar SC (VEN)
13/06/2024 22:00
33
48
19
X
29°
-
VeC
Deportivo Tachira
Ureña SC
14/06/2024 00:00
47
33
20
1
18°
-
VeC
Monagas SC
Atlético La Cruz
14/06/2024 00:00
44
31
25
1
24°
-
VeC
Caracas
Metropolitanos
14/06/2024 00:00
38
40
22
X
21°
-
Αίγυπτος Premier
Eg1
Future FC
El Gouna
13/06/2024 18:00
29
58
13
X
35°
-
Eg1
Pyramids
Semouha Club
13/06/2024 18:00
28
42
29
X
35°
-
Καζακστάν First Division
Kz2
SD Family
Yassy Turkistan
13/06/2024 14:00
41
31
28
1
21°
-
Kz2
Aktobe-Zhas
Ulytau
13/06/2024 14:00
25
29
46
2
30°
-
Kz2
Zhetisay
Kairat Almaty Akademiya
13/06/2024 14:00
25
38
38
2
28°
-
Kz2
Khan Tengri
FK Ekibastuz
13/06/2024 16:00
34
35
30
X
17°
-
Κιργιζία Premier League
Kg1
Neftchi Kochkor-Ata
OshMU-Aldier
13/06/2024 16:00
68
23
8
1
26°
-
Ουζμπεκιστάν PFL
Uz1
Dinamo Samarkand
FK Olympic
13/06/2024 17:00
23
63
13
X
26°
-
Αιθιοπία Premier League
Et1
Ethiopia Nigd Bank
Bahardar
13/06/2024 14:00
9
60
31
X
23°
-
Et1
Wolkite Ketema
Ethiopian Coffee
13/06/2024 17:00
24
48
28
X
15°
-
Γουινέα Ligue 1
Gn1
Hafia FC
Renaissance (GUI)
13/06/2024 18:00
41
49
11
X
28°
-
Gn1
Wakriya AC
CO Coyah
13/06/2024 18:00
17
73
10
X
28°
-
Μαρόκο Botola 1
Ma1
RSB Berkane
Khemis Zemamra
13/06/2024 19:00
33
46
22
X
25°
-
Σιέρα Λεόνε Premier League
Sl1
Bhantal
FC Kallon
13/06/2024 18:30
13
61
27
X
27°
-
Σομαλία Championship
So1
Dekedaha
Heegan
13/06/2024 14:30
40
31
30
1
28°
-
2024-06-13
<
Ιούλιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Επιλεγμένα αγώνα
Ie1
Dundalk FC
Sligo Rovers
13/06/2024 20:45
X
Major League Soccer Eastern Conference
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Inter Miami CF
35
18
10
5
3
15
2
FC Cincinnati
33
16
10
3
3
7
3
New York City FC
29
16
9
2
5
7
4
New York Red Bulls
29
17
8
5
4
6
5
Charlotte FC
25
17
7
4
6
0
6
Columbus Crew
24
14
6
6
2
8
7
Toronto FC
24
17
7
3
7
0
8
Philadelphia Union
20
16
4
8
4
4
9
Nashville SC
19
16
4
7
5
-2
10
DC United
19
17
4
7
6
-6
11
Orlando City SC
17
16
4
5
7
-8
12
Montreal Impact
17
16
4
5
7
-12
13
Atlanta United
16
16
4
4
8
1
14
Chicago Fire
15
17
3
6
8
-12
15
New England Revolution
13
15
4
1
10
-15
Major League Soccer Western Conference
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Real Salt Lake
33
17
9
6
2
17
2
Los Angeles FC
30
16
9
3
4
9
3
Minnesota United
29
16
8
5
3
7
4
Los Angeles Galaxy
28
17
7
7
3
6
5
Vancouver Whitecaps
25
16
7
4
5
5
6
Austin FC
23
17
6
5
6
-4
7
Houston Dynamo
22
16
6
4
6
0
8
Colorado Rapids
22
17
6
4
7
-2
9
Portland Timbers
21
18
5
6
7
0
10
Seattle Sounders
18
17
4
6
7
-1
11
Saint Louis City
18
16
3
9
4
-2
12
Sporting Kansas City
14
17
3
5
9
-6
13
FC Dallas
14
16
3
5
8
-7
14
San Jose Earthquakes
11
16
3
2
11
-15
Tipp des Tages
Br1
Palmeiras
Vasco da Gama
14/06/2024 02:30
1
Video Highlight
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα