Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
2
Division E
1
Division F
1
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
169
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
3
Προβλέψεις για αύριο
85
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
793
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
1495
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
66
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
27
Τοπ Ευρώπη
40
Ευρώπη
446
Αμερική
57
Αφρική
34
Ασία
134
Αυστραλία
30
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
3
Ερεντιβίζιε
1
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
9
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
1
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
7
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
1
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
4
Ethiopia
>
Premier League
8
Iraq
>
Premier League
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
3
Malawi
>
Super League
8
Mauritania
>
Ligue 1
1
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
2
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
2
Togo
>
Championnat National
5
Αίγυπτος
>
Premier
2
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
1
Championship
League one
2
League two
2
Conference
Conference North
Conference South
1
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
1
Premier League 2
3
Southern League
2
Northern Premier
1
Women SL
7
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
6
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
1
First Division
5
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
1
Ligue 2
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
2
Primera B
1
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
1
Copa Argentina
3
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
5
First League
3
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
1
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
2
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
2
Landesliga Salzburg
1
Landesliga Kärnten
3
Αυστραλία
>
A-League
Npl NSW
1
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
1
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
6
Second Amateur Division - VFV A
5
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
3
1st National Women
1
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
Segunda Division
1
Βιετνάμ
>
V.League 1
7
V.League 2
1
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
1
1st League: RS
9
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
9
Serie A
4
Serie C
2
Serie D
2
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
1
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
1
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
2
Brasileiro Women
6
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
1
Championship
Irish Cup
Premiership Women
2
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
3
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Γερμανία
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
1
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
1
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
1
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
1
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
9
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
1
Oberliga Hessen
10
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
2
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
2
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
10
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
1
2. Bundesliga Women
1
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
1
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
2
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
Primera Division
3
Γουινέα
>
Ligue 1
3
Δανία
>
Super League
1
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
5
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
1
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
Ελβετία
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
4
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
1
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
9
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
5
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
1
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
2
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
7
League 1
9
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
1
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
2
Tercera Division G2
2
Tercera Division G3
2
Tercera Division G4
1
Tercera Division G5
1
Tercera Division G6
1
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
1
Tercera Division G11
3
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
1
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
2
Tercera Division G16
4
Tercera Division G17
1
Tercera Division G18
2
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
3
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
2
Serie B
10
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
1
Serie D Group F
Serie D Group G
1
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
3
Primavera 2
16
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
1
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
1
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
1
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
1
Super League
2
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
3
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
2
Καναδάς
>
Canadian Premier League
1
Soccer League
Canadian Championship
1
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
8
Κολομβία
>
Primera A
1
Primera B
4
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
3
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
3
1. Liga
7
Latvian Cup
1
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
9
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
3
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
3
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
5
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
6
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
2
Μποτσουάνα
>
Premier League
8
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
1
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
1
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
1
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
8
National First Division
1
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
2
K-League 2
2
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
5
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
6
NB II
1
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
1
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
3
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
2
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
Division Intermedia
2
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
1
Segunda División
7
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
1
1. Liga
1
2. Liga
1
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Segunda Liga
1
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
3
Liga 2
3
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
4
1. Division
4
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
1
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
9
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
2
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
1
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
6
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
6
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
1
Superettan
2
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
4
Ταϊλάνδη
>
Premier League
8
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
1
Τζιμπουτί
>
Division 1
1
Τουρκία
>
Süper Lig
2
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
4
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
5
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
2
Division E
1
Division F
1
Τυνησία
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
Ligue 2
1
Φίτζι
>
National Football League
3
Φιλιππίνες
>
Football League
1
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
1
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
Primera B
1
Copa Chile
2
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
7
Second Division
1
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Ποδοσφαιριστής Στατιστικά - Τσεχία Druha Liga
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ποδοσφαιριστής
Γκολ
Πέναλτι
Αυτογκόλ
Kάρτα
Kάρτα
Ομάδα
1.
Jakub Řezníček
13
4
-
5
-
Zbrojovka Brno
2.
David Huf
12
3
-
3
-
MFK Chrudim
3.
R. Šiler
9
-
-
2
-
Sparta Praha B
4.
Ebrima Singhateh
9
2
-
9
-
FC Vlasim
5.
Idjessi Metsoko
9
1
-
1
-
MFK Vyskov
6.
Lukáš Fila
8
-
-
3
-
Jihlava
7.
Bojan Dordič
7
3
-
3
-
Taborsko
8.
Filip Firbacher
7
1
-
3
-
FK Varnsdorf
9.
Jakub Nečas
7
-
-
-
-
Pribram
10.
Tomáš Malec
7
1
-
5
-
SK Prostějov
11.
Štěpán Langer
6
1
-
2
-
Sigma Olomouc B
12.
Jakub Dočkal
6
-
-
-
-
Hanácká Slavia Kroměříž
13.
Justin Araujo-Wilson
6
-
-
2
2
Jihlava
14.
Lukáš Matějka
6
1
-
3
-
Dukla Praha
15.
L. Mašek
6
-
-
2
-
MFK Chrudim
16.
Pavel Moulis
6
-
-
3
-
Dukla Praha
17.
Daniel Langhamer
5
-
-
1
-
MFK Chrudim
18.
Filip Blecha
5
1
-
2
-
Opava
19.
R. Krollis
5
1
-
3
1
MFK Vyskov
20.
R. Potočný
5
1
-
3
-
Zbrojovka Brno
21.
Roman Potočný
5
-
-
7
-
Zbrojovka Brno
22.
Tomas Schanelec
5
1
-
1
-
Sparta Praha B
23.
M. Vojta
5
-
-
2
-
FK Varnsdorf
24.
Amidou Diallo
4
-
-
2
-
MFK Vyskov
25.
David Kozel
4
-
-
5
-
Dukla Praha
26.
David Sixta
4
-
-
-
-
Viktoria Zizkov
27.
Denis Alijagič
4
-
-
-
-
Zbrojovka Brno
28.
Fahad Bayo
4
-
-
5
-
MFK Vyskov
29.
Filip Stepanek
4
-
-
5
-
MFK Vyskov
30.
Jáchym Šíp
4
-
-
4
-
Sigma Olomouc B
31.
Jakub Zeronik
4
-
-
-
-
Dukla Praha
32.
Jan Fiala
4
-
-
3
-
Sigma Olomouc B
33.
Matěj Mikulenka
4
-
-
3
-
Sigma Olomouc B
34.
Matus Lacko
4
-
-
5
-
Jihlava
35.
Pavel Vandas
4
1
-
2
-
SK Lisen
36.
Petr Zavadil
4
-
-
3
-
Hanácká Slavia Kroměříž
37.
M. Polášek
4
-
-
1
1
SK Lisen
38.
Radek Voltr
4
1
-
1
-
Viktoria Zizkov
39.
D. Sixta
4
-
-
-
-
Viktoria Zizkov
40.
P. Svatek
4
-
-
2
-
Taborsko
41.
Václav Míka
4
-
1
3
-
MFK Chrudim
42.
Vinny Loic Nkwinga
4
-
-
3
-
Pribram
43.
Vojtěch Hranoš
4
-
-
3
-
Sparta Praha B
44.
J. Šíp
3
-
-
1
-
Sigma Olomouc B
45.
Štěpán Šebrle
3
-
-
1
-
Dukla Praha
46.
Adrián Čermák
3
1
-
2
-
SK Lisen
47.
Albert Labík
3
-
1
3
-
FC Vlasim
48.
D. Alijagić
3
-
-
-
-
Zbrojovka Brno
49.
Bernardo Costa Da Rosa
3
-
-
2
-
Viktoria Zizkov
50.
David Latal
3
-
-
3
1
MFK Chrudim
51.
Denny Samko
3
-
-
7
-
FK Varnsdorf
52.
Filip Urica
3
-
-
-
-
Sigma Olomouc B
53.
Filip Vedral
3
-
-
6
-
Jihlava
54.
I. Fomba
3
-
-
-
-
MFK Vyskov
55.
Hasan Jahić
3
-
-
5
-
Pribram
56.
Jakub Habusta
3
-
-
3
-
SK Prostějov
57.
Jakub Hodek
3
-
-
2
-
FK Varnsdorf
58.
Jakub Selnar
3
1
-
4
-
Jihlava
59.
M. Jaron
3
-
-
2
-
Hanácká Slavia Kroměříž
60.
P. Jaroň
3
1
-
-
-
SK Prostějov
61.
D. Langhamer
3
-
-
-
-
MFK Chrudim
62.
Marek Matocha
3
-
-
3
-
SK Lisen
63.
Michal Cupák
3
-
-
4
-
Hanácká Slavia Kroměříž
64.
M. Mikulenka
3
-
-
2
-
Sigma Olomouc B
65.
Mohammed Marzuq Yahaya
3
-
-
2
-
Opava
66.
Ondrej Vintr
3
1
-
6
-
MFK Vyskov
67.
Pavel Sokol
3
-
-
5
-
SK Lisen
68.
Pavel Svatek
3
-
-
1
-
Taborsko
69.
Petr Jaroň
3
1
-
4
-
SK Prostějov
70.
Roman Mokrovics
3
-
-
2
-
Sparta Praha B
71.
D. Samko
3
-
-
1
-
FK Varnsdorf
72.
Samuel Šigut
3
-
-
1
-
Opava
73.
J. Silný
3
-
-
3
-
Hanácká Slavia Kroměříž
74.
J. Sodoma
3
1
-
1
-
Viktoria Zizkov
75.
Václav Prošek
3
-
-
4
-
Viktoria Zizkov
76.
F. Vedral
3
-
-
3
-
Jihlava
77.
Vojtech Stransky
3
-
-
2
-
FK Varnsdorf
78.
B. Đorđić
3
-
-
1
-
Taborsko
79.
F. Šancl
2
-
-
1
-
Jihlava
80.
Šimon Gábriš
2
-
-
-
-
SK Prostějov
81.
Adam Houser
2
-
1
3
-
Hanácká Slavia Kroměříž
82.
Adam Ondráček
2
-
-
7
-
Opava
83.
Adam Vlasák
2
-
-
-
-
SK Lisen
84.
Adrian Cermak
2
-
-
-
-
SK Lisen
85.
Augusto Alexi Quintero Batioja
2
-
-
3
-
Viktoria Zizkov
86.
A. Batioja
2
-
-
-
-
Viktoria Zizkov
87.
F. Bayo
2
-
-
2
-
MFK Vyskov
88.
Bienvenue Kanakimana
2
-
-
-
-
MFK Vyskov
89.
P. Breda
2
-
-
2
-
FC Vlasim
90.
Cheick Souare
2
-
-
1
-
MFK Vyskov
91.
Chisom Onije
2
-
-
1
-
FC Vlasim
92.
M. Coňk
2
-
-
1
-
Pribram
93.
David Vanecek
2
-
-
1
-
Opava
94.
Dominik Gembický
2
-
-
1
-
FK Varnsdorf
95.
Emmanuel Anih
2
-
-
-
-
Pribram
96.
J. Fortelný
2
-
-
-
-
Sigma Olomouc B
97.
T. Franěk
2
-
-
-
-
Jihlava
98.
D. Granečný
2
-
-
1
-
Zbrojovka Brno
99.
J. Hodek
2
-
-
1
-
FK Varnsdorf
100.
J. Hora
2
1
-
-
-
Dukla Praha
101.
Isaac Muleme
2
-
-
8
-
Viktoria Zizkov
102.
Jakub Elbel
2
-
-
2
-
SK Prostějov
103.
Jakub Matoušek
2
-
-
4
-
Taborsko
104.
Jan Koudelka
2
-
-
5
-
SK Prostějov
105.
Jan Kozojed
2
-
-
1
-
Viktoria Zizkov
106.
Jan Peterka
2
-
-
9
-
Dukla Praha
107.
Jan Schaffartzik
2
-
-
4
-
SK Prostějov
108.
Jan Silný
2
-
-
4
1
SK Prostějov
109.
Jan Záviška
2
-
-
2
-
MFK Chrudim
110.
Jiří Kateřiňák
2
-
-
6
-
Taborsko
111.
Jiří Spáčil
2
-
-
7
-
Sigma Olomouc B
112.
D. Látal
2
-
-
1
-
MFK Chrudim
113.
Ladislav Dufek
2
-
-
1
-
FK Varnsdorf
114.
Lukáš Penxa
2
-
-
3
-
Sparta Praha B
115.
J. Málek
2
-
-
-
-
Opava
116.
V. Míka
2
-
-
2
-
MFK Chrudim
117.
Marek Richter
2
-
-
3
-
Viktoria Zizkov
118.
Marek Červenka
2
-
-
1
-
Dukla Praha
119.
Marvis Ogiomade
2
-
-
-
-
Jihlava
120.
Matej Kubista
2
-
-
2
-
FK Varnsdorf
121.
Matousek Filip
2
-
-
5
-
Pribram
122.
L. Matějka
2
-
-
-
-
Dukla Praha
123.
M. Mešanović
2
-
-
2
-
Dukla Praha
124.
Michal Sevcik
2
-
-
1
-
Sparta Praha B
125.
D. Michl
2
-
-
-
-
Sparta Praha B
126.
Milan Jirásek
2
-
-
1
-
Viktoria Zizkov
127.
R. Mokrovics
2
-
-
-
-
Sparta Praha B
128.
P. Moulis
2
-
-
1
-
Dukla Praha
129.
Muris Mešanovič
2
-
-
-
-
Dukla Praha
130.
Y. Muritala
2
-
-
2
-
Sigma Olomouc B
131.
P. Novák
2
-
-
1
-
Taborsko
132.
A. Ondráček
2
1
-
1
-
Opava
133.
Ondřej Kesner
2
-
-
3
-
MFK Chrudim
134.
V. Osuagwu
2
-
-
1
-
FC Vlasim
135.
Pavlo Rudnytskyy
2
-
-
-
-
FK Varnsdorf
136.
L. Penxa
2
-
-
1
-
Sparta Praha B
137.
Petr Breda
2
-
-
1
-
FC Vlasim
138.
Petr Plachy
2
-
-
-
-
Taborsko
139.
V. Prošek
2
-
-
-
-
Viktoria Zizkov
140.
V. Prosek
2
-
-
-
-
Viktoria Zizkov
141.
Robert Bartolomeu
2
-
-
5
-
SK Prostějov
142.
D. Rus
2
-
-
-
-
Sparta Praha B
143.
Simon Chwaszcz
2
-
-
-
-
Hanácká Slavia Kroměříž
144.
V. Stránský
2
-
-
3
-
FK Varnsdorf
145.
Tomáš Franěk
2
-
-
3
-
Jihlava
146.
Tomáš Schánělec
2
-
-
-
-
Sparta Praha B
147.
Tomáš Wágner
2
-
-
-
-
Pribram
148.
T. Vachoušek
2
1
-
1
-
FC Vlasim
149.
Vladimír Zeman
2
-
-
1
-
Taborsko
150.
P. Zavadil
2
-
-
3
-
Hanácká Slavia Kroměříž
151.
J. Šašinka
1
-
-
1
-
Taborsko
152.
J. Štěrba
1
-
-
1
-
SK Prostějov
153.
<TBD>
1
-
-
-
-
SK Prostějov
154.
Adam Ščudla
1
-
-
1
-
Opava
155.
Adam Kronus
1
-
-
1
1
Zbrojovka Brno
156.
Adam Petrák
1
-
-
4
-
Viktoria Zizkov
157.
I. Aldin
1
-
-
1
-
SK Lisen
158.
Alexandr Sojka
1
-
-
-
-
Taborsko
159.
J. Araujo-Wilson
1
-
-
-
-
Jihlava
160.
Barnabáš Lacík
1
-
-
-
-
FC Vlasim
161.
R. Bartolomeu
1
-
-
-
-
SK Prostějov
162.
Š. Beran
1
-
-
2
-
FC Vlasim
163.
F. Blecha
1
-
-
2
-
Opava
164.
Bohdan Velicka
1
-
-
-
-
Opava
165.
J. Brabec
1
-
-
-
-
Pribram
166.
M. Cupák
1
-
-
3
-
Hanácká Slavia Kroměříž
167.
M. Cupak
1
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
168.
Daniel Šmiga
1
-
-
3
-
FC Vlasim
169.
Daniel Finek
1
-
-
1
-
Viktoria Zizkov
170.
Daniel Fisl
1
-
-
2
-
Pribram
171.
Daniel Kaštánek
1
-
-
-
-
Sparta Praha B
172.
Daniel Kastanek
1
-
-
3
-
Sparta Praha B
173.
Daniel Kutik
1
-
-
1
-
MFK Chrudim
174.
Daniel Michl
1
-
-
2
-
Sparta Praha B
175.
Daniel Rus
1
-
-
1
-
Sparta Praha B
176.
David Holoubek
1
-
-
1
-
Sparta Praha B
177.
David Stoklásek
1
-
-
-
-
Hanácká Slavia Kroměříž
178.
Dejan Djuricic
1
-
-
9
-
Dukla Praha
179.
O. Dele
1
-
-
6
-
Sigma Olomouc B
180.
Dele Israel
1
-
-
2
-
Sigma Olomouc B
181.
Dominik Kriz
1
-
-
5
-
FK Varnsdorf
182.
Dominik Vott
1
-
-
2
-
Pribram
183.
N. Fall
1
-
-
-
-
Pribram
184.
Fandje Touré
1
-
-
-
-
MFK Vyskov
185.
J. Fiala
1
-
-
2
-
Sigma Olomouc B
186.
Filip Novotny
1
-
-
6
-
MFK Chrudim
187.
D. Gembický
1
-
-
-
-
FK Varnsdorf
188.
M. Hadaš
1
-
-
1
-
Sigma Olomouc B
189.
J. Harušťák
1
-
-
-
-
SK Prostějov
190.
M. Helešic
1
-
-
-
-
Dukla Praha
191.
P. Heppner
1
-
-
1
-
FC Vlasim
192.
Hodek J.
1
-
-
-
-
FK Varnsdorf
193.
P. Hodouš
1
-
-
-
-
Sparta Praha B
194.
A. Houser
1
-
-
6
-
Hanácká Slavia Kroměříž
195.
J. Hudec
1
-
-
-
-
Pribram
196.
Jakub Šašinka
1
-
-
1
-
Taborsko
197.
Jakub Šural
1
-
-
4
-
Zbrojovka Brno
198.
Jakub Barac
1
-
-
3
-
Dukla Praha
199.
Jakub Prichystal
1
-
-
-
-
Opava
200.
Jan Kadlec
1
-
-
3
-
Opava
201.
Jan Mach
1
-
-
1
-
Taborsko
202.
Jan Sterba
1
-
-
-
-
Zbrojovka Brno
203.
Jan Řezníček
1
-
-
1
-
MFK Chrudim
204.
Jaroslav Málek
1
-
-
2
-
Opava
205.
M. Jedlička
1
-
-
1
-
Sparta Praha B
206.
Jiri Janoscin
1
-
-
-
-
Opava
207.
Jiří Mezera
1
-
-
1
-
SK Lisen
208.
Jiří Sodoma
1
-
-
2
-
Viktoria Zizkov
209.
Jiří Texl
1
-
-
1
-
Zbrojovka Brno
210.
Josef Hušbauer
1
-
-
3
-
Pribram
211.
Josef Koželuh
1
-
-
1
1
Zbrojovka Brno
212.
P. Kareem
1
-
-
2
-
FC Vlasim
213.
J. Kateřiňák
1
-
-
2
-
Taborsko
214.
D. Klusák
1
-
-
2
-
Viktoria Zizkov
215.
M. Kouřil
1
-
-
1
-
FK Varnsdorf
216.
D. Kozel
1
-
-
-
-
Dukla Praha
217.
D. Kozma
1
-
-
-
-
Dukla Praha
218.
O. Lilling
1
-
-
1
-
Sparta Praha B
219.
Lukáš Raab
1
-
-
1
-
SK Lisen
220.
M. Mach
1
-
-
-
-
SK Prostějov
221.
D. Machalík
1
-
-
2
-
Hanácká Slavia Kroměříž
222.
Mamadou Kone
1
-
-
1
-
Taborsko
223.
Mame Tall
1
-
-
-
-
Jihlava
224.
Marek Polasek
1
-
-
3
-
SK Lisen
225.
Martin Šubert
1
-
-
-
-
FC Vlasim
226.
Martin Surynek
1
-
-
-
-
Hanácká Slavia Kroměříž
227.
Martin Tauš
1
-
-
1
1
SK Lisen
228.
N. Martinek
1
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
229.
J. Matoušek
1
-
-
2
-
SK Prostějov
230.
Matous Varacka
1
-
-
4
-
Taborsko
231.
J. Matousek
1
-
-
-
-
Taborsko
232.
Michal Galus
1
-
-
-
-
Sigma Olomouc B
233.
Michal Jeřábek
1
-
-
4
-
SK Lisen
234.
Michal Skwarczek
1
-
-
3
-
MFK Chrudim
235.
Milan Lutonský
1
-
-
2
-
SK Lisen
236.
A. Mionić
1
-
-
-
-
SK Lisen
237.
Miroslav Krehlik
1
-
-
-
-
Jihlava
238.
Moses Emmanuel Amasi
1
-
-
1
-
Sigma Olomouc B
239.
Mun-sun Lee
1
-
-
1
-
Viktoria Zizkov
240.
L. Musil
1
-
-
-
-
FC Vlasim
241.
Ngagne Fall
1
-
-
3
-
Pribram
242.
R. Nogha
1
-
-
1
-
FC Vlasim
243.
O. Novotný
1
-
-
2
-
Pribram
244.
Ondrej Novotny
1
-
-
-
-
Sparta Praha B
245.
Ondrej Sevcik
1
-
-
-
-
SK Prostějov
246.
Ondřej Bláha
1
-
-
4
-
Taborsko
247.
Ondřej Ullman
1
-
-
3
-
Dukla Praha
248.
P. Osmančík
1
-
-
-
-
Taborsko
249.
J. Oulehla
1
-
-
-
-
Hanácká Slavia Kroměříž
250.
Patrik Svestka
1
-
-
4
-
Pribram
251.
V. Penc
1
-
-
1
-
FK Varnsdorf
252.
Peter Oluwajuwonlo Kareem
1
-
-
-
-
FC Vlasim
253.
Petr Heppner
1
-
-
-
-
FC Vlasim
254.
Petr Hodouš
1
-
-
2
-
Sparta Praha B
255.
Radek Šiler
1
-
-
2
-
Sparta Praha B
256.
Ramathan Musa
1
-
-
5
-
MFK Vyskov
257.
Roman Horák
1
-
-
4
-
Sparta Praha B
258.
Roman Zálešák
1
-
-
1
-
FK Varnsdorf
259.
Santiago Bocari Eneme
1
-
-
1
-
MFK Vyskov
260.
P. Schön
1
-
-
-
-
MFK Vyskov
261.
F. Shudeiwa
1
-
-
1
-
Jihlava
262.
J. Silny
1
-
-
-
-
Hanácká Slavia Kroměříž
263.
E. Singhateh
1
-
-
-
-
Sigma Olomouc B
264.
A. Sojka
1
-
-
-
-
Taborsko
265.
Sojka A.
1
-
-
-
-
Sparta Praha B
266.
P. Sokol
1
-
-
-
-
SK Lisen
267.
Solomon John
1
-
-
1
-
FC Vlasim
268.
Solomon Omale
1
-
-
4
-
Opava
269.
Solomon Osarosemwen Osaghae
1
-
-
-
-
FK Varnsdorf
270.
J. Srubek
1
-
-
-
-
Opava
271.
Stepan Beran
1
-
-
2
-
FC Vlasim
272.
F. Stepanek
1
-
-
3
-
MFK Vyskov
273.
A. Sylla
1
-
-
3
-
MFK Vyskov
274.
Tomáš Smejkal
1
-
-
4
-
Zbrojovka Brno
275.
M. Yahaya
1
-
-
1
-
Opava
276.
Yunusa Owolabi Muritala
1
-
-
-
-
Sigma Olomouc B
277.
A. Yuzvak
1
-
-
-
-
FK Varnsdorf
278.
V. Zeman
1
-
-
-
-
Taborsko
279.
F. Čejka
1
-
-
1
-
Pribram
280.
A. Čermák
1
-
-
2
-
SK Lisen
281.
J. Řezníček
1
-
-
2
-
MFK Chrudim
282.
Š. Langer
-
-
-
3
-
Sigma Olomouc B
283.
A. Ševínský
-
-
-
3
-
Sparta Praha B
284.
A. Aberkane
-
-
-
3
-
MFK Vyskov
285.
A. Bednár
-
-
-
2
-
SK Prostějov
286.
A. Delferrière
-
-
-
1
-
MFK Vyskov
287.
A. Delferriere
-
-
-
1
-
MFK Vyskov
288.
A. E. Moses
-
-
-
1
-
Sigma Olomouc B
289.
A. Fousek
-
-
-
1
1
Zbrojovka Brno
290.
A. Pešek
-
-
-
1
-
Jihlava
291.
A. Pesek
-
-
-
1
-
Jihlava
292.
A. Richter
-
-
-
2
-
Opava
293.
A. Toula
-
-
-
1
-
Viktoria Zizkov
294.
Abdallah Aberkane
-
-
-
1
-
MFK Vyskov
295.
Abdoulaye Sylla
-
-
-
2
-
MFK Vyskov
296.
Adam Bednár
-
-
-
1
-
Sigma Olomouc B
297.
Adam Borkovec
-
-
-
2
-
MFK Chrudim
298.
Adam Goljan
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
299.
Adam Pešek
-
-
-
1
-
Jihlava
300.
Adam Richter
-
-
-
4
-
FK Varnsdorf
301.
Adam Sevinsky
-
-
-
3
1
Sparta Praha B
302.
Adam Toula
-
-
-
3
-
FC Vlasim
303.
Alioune Sylla
-
-
-
1
-
Taborsko
304.
Allan Delferriere
-
-
-
2
-
MFK Vyskov
305.
Amath Cisse
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
306.
B. Čolič
-
-
-
3
-
FK Varnsdorf
307.
B. Pikul
-
-
-
3
-
FC Vlasim
308.
B. Straalman
-
-
-
2
-
MFK Vyskov
309.
C. Onije
-
-
-
2
-
FC Vlasim
310.
C. Souare
-
-
-
1
-
MFK Vyskov
311.
Casper Höjer
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
312.
Coulibaly K.
-
-
-
1
-
MFK Vyskov
313.
Csaba Biricz
-
-
-
1
-
Pribram
314.
Cupak M.
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
315.
D. Alijagic
-
-
-
1
-
Zbrojovka Brno
316.
D. Dziuba
-
-
-
2
-
SK Lisen
317.
D. Farka
-
-
-
1
-
Jihlava
318.
D. Fišl
-
-
-
1
-
Pribram
319.
D. Jambor
-
-
-
2
-
Zbrojovka Brno
320.
D. Joković
-
-
-
2
4
SK Lisen
321.
D. Klusak
-
-
-
1
-
Viktoria Zizkov
322.
D. Kosek
-
-
-
1
-
MFK Chrudim
323.
D. Kříž
-
-
-
2
-
FK Varnsdorf
324.
D. Krch
-
-
-
2
-
Pribram
325.
D. Kutík
-
-
-
1
-
MFK Chrudim
326.
D. Ludvíček
-
-
-
1
-
Dukla Praha
327.
D. Nemecek
-
-
-
1
-
MFK Vyskov
328.
D. Planka
-
-
-
1
-
FC Vlasim
329.
D. Sváček
-
-
-
1
-
Zbrojovka Brno
330.
D. Vaněček
-
-
-
1
-
Opava
331.
Dalibor Večerka
-
-
-
2
-
Sparta Praha B
332.
Daniel Kozma
-
-
-
3
-
Dukla Praha
333.
David Březina
-
-
-
1
-
Viktoria Zizkov
334.
David Jambor
-
-
-
4
-
Zbrojovka Brno
335.
David Klusák
-
-
-
3
-
Viktoria Zizkov
336.
David Krch
-
-
-
1
-
Pribram
337.
David Lawrence Jaja
-
-
-
2
-
Sigma Olomouc B
338.
David Machalík
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
339.
David Moučka
-
-
-
1
-
SK Prostějov
340.
David Nemecek
-
-
-
2
-
MFK Vyskov
341.
David Pasek
-
-
-
3
-
SK Lisen
342.
David Skopec
-
-
-
4
-
Taborsko
343.
Denis Dziuba
-
-
-
2
-
SK Lisen
344.
Denis Granečný
-
-
-
4
-
Zbrojovka Brno
345.
Dockal J.
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
346.
Dominik Farka
-
-
-
2
-
Jihlava
347.
Dominik Hasek
-
-
-
6
-
Dukla Praha
348.
Dušan Joković
-
-
-
5
-
SK Lisen
349.
E. Biegon
-
-
-
1
-
FC Vlasim
350.
E. Otrísal
-
-
-
1
-
SK Lisen
351.
E. Tombul
-
-
-
1
-
Jihlava
352.
Emir Tombul
-
-
-
3
2
Jihlava
353.
Emmanuel Antwi
-
-
-
3
-
Pribram
354.
Erik Biegon
-
-
-
1
-
FC Vlasim
355.
Erik Otrisal
-
-
-
9
-
SK Lisen
356.
F. Dostál
-
-
-
2
-
FC Vlasim
357.
F. Gyamfi
-
-
-
1
-
Zbrojovka Brno
358.
F. Matoušek
-
-
-
1
-
Pribram
359.
F. Matousek
-
-
-
1
-
Pribram
360.
F. Mucha
-
-
-
2
-
SK Prostějov
361.
F. Nalezinek
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
362.
F. Novotný
-
-
-
2
-
MFK Chrudim
363.
Fares Shudeiwa
-
-
-
2
-
Jihlava
364.
Filip Šilhart
-
-
-
1
1
Sparta Praha B
365.
Filip Jicha
-
-
-
1
-
MFK Vyskov
366.
Filip Nalezinek
-
-
-
3
-
Sparta Praha B
367.
Filip Sancl
-
-
-
1
-
Jihlava
368.
Filip Slavicek
-
-
-
3
-
Sigma Olomouc B
369.
Filip Spatenka
-
-
-
2
-
Dukla Praha
370.
G. Mafwenta
-
-
-
2
-
MFK Vyskov
371.
Golden Mafwenta
-
-
-
4
-
Pribram
372.
H. Jahić
-
-
-
1
-
Pribram
373.
Holoubek D.
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
374.
I. Muleme
-
-
-
2
-
Viktoria Zizkov
375.
J. Šural
-
-
-
3
-
Zbrojovka Brno
376.
J. Chytrý
-
-
-
3
-
Jihlava
377.
J. Elbel
-
-
-
2
-
Sigma Olomouc B
378.
J. Fulnek
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
379.
J. Habusta
-
-
-
2
-
SK Prostějov
380.
J. Hamza
-
-
-
1
-
Zbrojovka Brno
381.
J. Janoščín
-
-
-
2
-
Opava
382.
J. Janoscin
-
-
-
1
-
Opava
383.
J. Jeřábek
-
-
-
1
-
Dukla Praha
384.
J. Jerabek
-
-
-
2
-
Dukla Praha
385.
J. Kiška
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
386.
J. Kneifel
-
-
-
1
-
FC Vlasim
387.
J. Kosar
-
-
-
2
-
FK Varnsdorf
388.
J. Koudelka
-
-
-
1
-
SK Prostějov
389.
J. Koželuh
-
-
-
2
-
Zbrojovka Brno
390.
J. Kulhánek
-
-
-
1
-
FC Vlasim
391.
J. Nečas
-
-
-
1
-
Pribram
392.
J. Peterka
-
-
-
2
-
Dukla Praha
393.
J. Rezek
-
-
-
1
1
Opava
394.
J. Selnar
-
-
-
1
-
Jihlava
395.
J. Texl
-
-
-
1
-
Zbrojovka Brno
396.
J. Tregler
-
-
-
2
-
Viktoria Zizkov
397.
J. Uhrinčať
-
-
-
2
-
Sparta Praha B
398.
J. Záviška
-
-
-
1
-
MFK Chrudim
399.
Jakub Bolf
-
-
-
2
-
SK Prostějov
400.
Jakub Cernin
-
-
-
1
-
SK Lisen
401.
Jakub Dockal
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
402.
Jakub Fabianek
-
-
-
3
1
Sigma Olomouc B
403.
Jakub Jeřábek
-
-
-
2
-
Dukla Praha
404.
Jakub Košař
-
-
-
1
-
FK Varnsdorf
405.
Jakub Kosař
-
-
-
5
-
FK Varnsdorf
406.
Jakub Rezek
-
-
-
4
-
Opava
407.
Jakub Trefil
-
-
-
1
-
Sigma Olomouc B
408.
Jakub Uhrincat
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
409.
James Gomez
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
410.
Jan Brabec
-
-
-
3
3
Pribram
411.
Jan Fulnek
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
412.
Jan Hellebrand
-
-
-
1
-
Zbrojovka Brno
413.
Jan Mejdr
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
414.
Jan Stovicek
-
-
-
2
-
Dukla Praha
415.
Jan Vitek
-
-
-
1
-
Jihlava
416.
Jaromir Srubek
-
-
-
1
-
Opava
417.
Jaron M.
-
-
-
2
-
Hanácká Slavia Kroměříž
418.
Jaroslav Peřina
-
-
-
3
-
Jihlava
419.
Jaroslav Tregler
-
-
-
3
-
Viktoria Zizkov
420.
Jiří Hamza
-
-
-
3
-
Zbrojovka Brno
421.
Jiří Hrubeš
-
-
-
2
-
Dukla Praha
422.
Jiří Janoščin
-
-
-
6
-
Opava
423.
Jiří Kulhánek
-
-
-
3
-
FC Vlasim
424.
Jiří Oulehla
-
-
-
3
-
Hanácká Slavia Kroměříž
425.
Jiri Floder
-
-
-
2
-
MFK Chrudim
426.
Jiri Katerinak
-
-
-
1
-
Taborsko
427.
Josef Svanda
-
-
-
4
-
FK Varnsdorf
428.
Kamso Mara
-
-
-
2
-
Zbrojovka Brno
429.
Karel Spáčil
-
-
-
1
-
SK Prostějov
430.
Kessy Setigui Fabou Coulibaly
-
-
-
3
-
MFK Vyskov
431.
Kristian Michal
-
-
-
2
-
FK Varnsdorf
432.
Kudela M.
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
433.
L. Lahodný
-
-
-
1
-
MFK Vyskov
434.
L. Lahodny
-
-
-
2
-
MFK Vyskov
435.
L. Pernica
-
-
-
1
-
Zbrojovka Brno
436.
L. Raab
-
-
-
4
-
SK Lisen
437.
L. Sagna
-
-
-
1
-
Jihlava
438.
Ladislav Janda
-
-
-
1
-
FC Vlasim
439.
Lubos Tusjak
-
-
-
1
-
Taborsko
440.
Luděk Vejmola
-
-
-
1
-
SK Prostějov
441.
Lukáš Cienciala
-
-
-
1
1
SK Prostějov
442.
Lukáš Endl
-
-
-
3
-
Zbrojovka Brno
443.
Lukáš Hrdlička
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
444.
Lukáš Lahodný
-
-
-
10
-
MFK Vyskov
445.
Lukas Lahodny
-
-
-
1
-
MFK Vyskov
446.
Lukas Masek
-
-
-
1
-
MFK Chrudim
447.
Lukas Musil
-
-
-
1
-
FC Vlasim
448.
Lukas Raab
-
-
-
1
-
SK Lisen
449.
Lukas Vana
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
450.
Lumir Ciz
-
-
-
1
-
Opava
451.
M. Abdoulkarim
-
-
-
1
-
SK Prostějov
452.
M. Emmanuel
-
-
-
1
-
Sigma Olomouc B
453.
M. Hýbl
-
-
-
1
-
Opava
454.
M. Helebrand
-
-
-
1
1
Opava
455.
M. Hošek
-
-
-
3
-
Pribram
456.
M. Jeřábek
-
-
-
2
-
SK Lisen
457.
M. Jerabek
-
-
-
3
-
SK Lisen
458.
M. Jirásek
-
-
-
1
-
Viktoria Zizkov
459.
M. Jirasek
-
-
-
1
-
Viktoria Zizkov
460.
M. Kone
-
-
-
1
-
Taborsko
461.
M. Kopečný
-
-
-
1
-
Opava
462.
M. Kubista
-
-
-
2
-
FK Varnsdorf
463.
M. Kudela
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
464.
M. Lacko
-
-
-
3
-
Jihlava
465.
M. Matocha
-
-
-
1
1
SK Prostějov
466.
M. Nový
-
-
-
1
-
Zbrojovka Brno
467.
M. Piško
-
-
-
1
-
Jihlava
468.
M. Ramathan
-
-
-
1
-
MFK Vyskov
469.
M. Richter
-
-
-
1
-
Viktoria Zizkov
470.
M. Rolinek
-
-
-
2
-
SK Lisen
471.
M. Skwarczek
-
-
-
2
-
MFK Chrudim
472.
M. Tauš
-
-
-
1
-
Taborsko
473.
M. Vágner
-
-
-
1
-
FC Vlasim
474.
M. Varačka
-
-
-
1
-
Taborsko
475.
M. Zapletal
-
-
-
1
-
SK Prostějov
476.
Marek Jaroň
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
477.
Martin Ambler
-
-
-
5
-
FK Varnsdorf
478.
Martin Kouril
-
-
-
6
-
FK Varnsdorf
479.
Martin Kudela
-
-
-
3
1
Hanácká Slavia Kroměříž
480.
Martin Melichar
-
-
-
1
-
Pribram
481.
Martin Pastornický
-
-
-
4
-
Taborsko
482.
Martin Toml
-
-
-
4
-
Zbrojovka Brno
483.
Martin Vaňák
-
-
-
1
-
FK Varnsdorf
484.
Martin Vanak
-
-
-
1
-
Viktoria Zizkov
485.
Matej Helebrand
-
-
-
6
-
Opava
486.
Matej Hybl
-
-
-
5
-
Opava
487.
Michael Hönig
-
-
-
1
-
Viktoria Zizkov
488.
Michal Cupak
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
489.
Michal Jerabek
-
-
-
1
-
SK Lisen
490.
Michal Řezáč
-
-
-
2
-
Viktoria Zizkov
491.
Michal Vepřek
-
-
-
2
-
Sigma Olomouc B
492.
Michal Zapletal
-
-
-
1
-
SK Prostějov
493.
Mikulenka M.
-
-
-
1
-
Sigma Olomouc B
494.
Milan Piško
-
-
-
2
1
Jihlava
495.
Miloš Kopečný
-
-
-
7
-
Opava
496.
Miroslav Tureček
-
-
-
3
-
Jihlava
497.
Muhammed Sanneh
-
-
-
6
-
Hanácká Slavia Kroměříž
498.
N. Okeke
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
499.
Nelson Okeke
-
-
-
2
-
Sparta Praha B
500.
Ngosa Sunzu
-
-
-
5
-
Pribram
501.
O. Bláha
-
-
-
1
-
Taborsko
502.
O. Kamara
-
-
-
1
-
Zbrojovka Brno
503.
O. Kesner
-
-
-
1
-
MFK Chrudim
504.
O. Podzimek
-
-
-
1
-
FK Varnsdorf
505.
O. Tiahlo
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
506.
Ondrej Kricfalusi
-
-
-
4
-
FC Vlasim
507.
Ondřej Lilling
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
508.
Ondřej Novotný
-
-
-
2
-
Pribram
509.
Orest Tiahlo
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
510.
P. Švestka
-
-
-
1
-
Pribram
511.
P. Cervenka
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
512.
P. Haitl
-
-
-
2
-
Opava
513.
P. Maler
-
-
-
1
-
SK Lisen
514.
P. Rudnytskyi
-
-
-
2
-
FK Varnsdorf
515.
P. Soukup
-
-
-
3
-
Jihlava
516.
P. Vydra
-
-
-
2
-
Sparta Praha B
517.
Patrik Červenka
-
-
-
2
-
Sigma Olomouc B
518.
Patrik Gerža
-
-
-
1
-
SK Lisen
519.
Patrik Haitl
-
-
-
3
-
Opava
520.
Patrik Vydra
-
-
-
3
-
Sparta Praha B
521.
Pavel Novak
-
-
-
3
-
Taborsko
522.
Pavel Osmancik
-
-
-
1
-
Taborsko
523.
Pavol Bajza
-
-
-
2
-
Viktoria Zizkov
524.
Pavol Ilko
-
-
-
4
-
MFK Vyskov
525.
R. Horák
-
-
-
2
-
Sparta Praha B
526.
R. Látal
-
-
-
1
-
SK Prostějov
527.
R. Nadvornik
-
-
-
1
-
Taborsko
528.
R. Zálešák
-
-
-
1
-
FK Varnsdorf
529.
Radek Látal
-
-
-
4
-
SK Prostějov
530.
Raimonds Krollis
-
-
-
1
-
MFK Vyskov
531.
Roan Nogha
-
-
-
5
-
FC Vlasim
532.
Roman Holiš
-
-
-
1
1
Dukla Praha
533.
Roman Zalesak
-
-
-
1
-
FK Varnsdorf
534.
Rostislav Jandera
-
-
-
1
-
Pribram
535.
S. Šimek
-
-
-
1
-
SK Prostějov
536.
S. Gabris
-
-
-
3
-
SK Prostějov
537.
S. Omale
-
-
-
1
-
Opava
538.
S. Osaghae
-
-
-
4
-
FK Varnsdorf
539.
Samuel Šimek
-
-
-
2
-
SK Prostějov
540.
Samuel Kulig
-
-
-
1
-
SK Prostějov
541.
Sebastian Pejša
-
-
-
1
-
Opava
542.
T. Antronikou
-
-
-
1
-
Pribram
543.
T. Franek
-
-
-
2
-
Jihlava
544.
T. Jelecek
-
-
-
4
-
Hanácká Slavia Kroměříž
545.
T. Jonas
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
546.
T. Malec
-
-
-
1
-
SK Prostějov
547.
T. Matoušek
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
548.
T. Polyák
-
-
-
2
-
FK Varnsdorf
549.
T. Rataj
-
-
-
1
-
Opava
550.
T. Schanelec
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
551.
T. Smejkal
-
-
-
2
1
Zbrojovka Brno
552.
T. Vajner
-
-
-
1
-
SK Lisen
553.
Tadeas Vachousek
-
-
-
1
-
FC Vlasim
554.
Theodoros Andronikou
-
-
-
2
-
Pribram
555.
Tomáš Digaňa
-
-
-
3
-
Sigma Olomouc B
556.
Tomáš Jonáš
-
-
-
2
-
Sparta Praha B
557.
Tomáš Matoušek
-
-
-
6
1
Hanácká Slavia Kroměříž
558.
Tomáš Rataj
-
-
-
1
-
Opava
559.
Tomas Jelecek
-
-
-
6
-
Hanácká Slavia Kroměříž
560.
Tomas Polyak
-
-
-
1
-
FK Varnsdorf
561.
Tomas Svoboda
-
-
-
3
1
Jihlava
562.
Tomas Vajner
-
-
-
1
-
SK Lisen
563.
Václav Dudl
-
-
-
5
-
Pribram
564.
V. Hranoš
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
565.
V. Kristal
-
-
-
1
-
Taborsko
566.
V. Wala
-
-
-
2
-
Hanácká Slavia Kroměříž
567.
Vaclav Penc
-
-
-
1
-
FK Varnsdorf
568.
Vlastimil Veselý
-
-
-
2
-
SK Lisen
569.
Vojtěch Křišťál
-
-
-
1
-
Taborsko
570.
Šimon Vyhlíd
-
-
-
-
1
Hanácká Slavia Kroměříž
571.
Benjamin Colic
-
-
-
-
1
MFK Chrudim
572.
D. Krška
-
-
-
-
1
MFK Vyskov
573.
D. Večerka
-
-
-
-
1
Sparta Praha B
574.
F. Štěpánek
-
-
-
-
1
MFK Vyskov
575.
Jakub Dostál
-
-
-
-
1
Hanácká Slavia Kroměříž
576.
Lukas Cienciala
-
-
-
-
1
SK Prostějov
577.
Roman Holis
-
-
-
-
1
Dukla Praha
Επιλεγμένα αγώνα
Tr1
Konyaspor
Fenerbahçe SK
06/05/2024 19:00
2
Druha Liga
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Dukla Praha
50
26
15
5
6
17
2
MFK Vyskov
46
26
13
7
6
12
3
Sigma Olomouc B
45
26
14
3
9
3
4
Taborsko
42
26
11
9
6
13
5
MFK Chrudim
38
26
10
8
8
4
6
Sparta Praha B
36
26
10
6
10
4
7
FC Vlasim
35
26
8
11
7
0
8
Zbrojovka Brno
34
26
10
4
12
0
9
SK Lisen
34
26
8
10
8
-1
10
Opava
34
26
9
7
10
-2
11
Pribram
33
26
10
3
13
-11
12
Viktoria Zizkov
32
26
9
5
12
-8
13
Jihlava
31
26
8
7
11
-1
14
FK Varnsdorf
29
26
6
11
9
0
15
SK Prostějov
28
26
8
4
14
-14
16
Hanácká Slavia Kroměříž
24
26
6
6
14
-16
Tipp des Tages
Fr1
Lille
Lyon
06/05/2024 21:00
1
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα