Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Τουρκία
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
129
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
11
Προβλέψεις για αύριο
117
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
498
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1098
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
39
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
3
Ευρώπη
140
Αμερική
88
Αφρική
57
Ασία
83
Αυστραλία
46
Διεθνές
26
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
1
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
1
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
1
Ερεντιβίζιε
1
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
12
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
Benin
>
League 1
8
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
3
Ethiopia
>
Premier League
8
Iraq
>
Premier League
10
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
1
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
Mauritania
>
Ligue 1
2
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Togo
>
Championnat National
Αίγυπτος
>
Premier
Second League
Egypt Cup
13
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
Championship
League one
League two
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
7
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
1
Αλβανία
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
Ligue 2
16
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
2. Division
2
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
Primera B
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
2
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
1
Erste Division
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Αυστραλία
>
A-League
Npl NSW
9
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
8
Npl Victoria
7
Npl Act 1
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
Segunda Division
Βιετνάμ
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
1
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Βουλγαρία
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
1
Third League - South-West
2
Third League - North-East
6
Third League - North-West
1
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
12
Serie A
1
Serie C
3
Serie D
1
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
1
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
11
Carioca U20
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
42
Brasileiro Women
8
Paulista Women
1
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
1
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Γερμανία
>
Bundesliga
2. Bundesliga
1
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
3
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
3
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
2
Γκάνα
>
Premier League
1
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
Δανία
>
Super League
1. Division
6
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
Ελβετία
>
Super League
1
Challenge League
Swiss Cup
1
Ελλάδα
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
4
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
9
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
4
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
13
NASL
USL Championship
13
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
1
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
2
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
8
League 1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
8
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
Segunda Division
11
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
1
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
1
Serie B
Serie C
2
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
1
Primavera 1
1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
1
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
9
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
2
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
1
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
Primera B
2
Super Cup
Copa Colombia
1
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
First NL
6
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
12
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
3
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
5
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
Μάλι
>
Première Division
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
6
Botola 2
8
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
1
Μαυροβούνιο
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
1
Μεξικό
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
2
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
1
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
2
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
1
2. Division
14
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
1
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
4
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Ουρουγουάη
>
Primera Division
Segunda Division
7
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
Division Intermedia
2
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
Segunda División
8
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
7
PFL - West
9
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
1
Kubok
1
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
1st Division
9
King Cup
1
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
2
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
2
Superettan
1
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
3
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
8
Ταϊλάνδη
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
Τουρκία
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
Τσεχία
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
1
Division E
8
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
1
Kakkonen
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
Primera B
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
Second Division
FA Cup
1
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
1
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
1
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
1
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
16
Copa Sudamericana
16
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
26
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αποτελέσματα Τουρκία TFF 3. Lig
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
26.05.2024
15:00
Erbaaspor SK
1 - 1
Mus Menderesspor
25.05.2024
18:00
Yeni Orduspor
0 - 3
Elazıgspor
20.05.2024
19:00
Elazıgspor
4 - 0
Efeler 09 Spor
15:00
Aliağa FK
1 - 0
Yeni Orduspor
15:00
Sebat Gençlik
0 - 3
Mus Menderesspor
15:00
Erbaaspor SK
1 - 0
Kutahyaspor
15.05.2024
19:00
Yeni Orduspor
1 - 0
Aliağa FK
15:00
Efeler 09 Spor
0 - 3
Elazıgspor
15:00
Mus Menderesspor
0 - 1
Sebat Gençlik
15:00
Kutahyaspor
2 - 1
Erbaaspor SK
10.05.2024
15:00
Efeler 09 Spor
2 - 0
Anadolu Üniv.
15:00
Ayvalıkgücü BS
0 - 2
Yeni Orduspor
15:00
Mus Menderesspor
0 - 1
Tokat Belediye
15:00
Kusadasıspor
1 - 2
Kutahyaspor
06.05.2024
19:00
Anadolu Üniv.
1 - 2
Efeler 09 Spor
19:00
Yeni Orduspor
1 - 1
Ayvalıkgücü BS
15:00
Tokat Belediye
0 - 1
Mus Menderesspor
15:00
Kutahyaspor
2 - 1
Kusadasıspor
02.05.2024
19:00
Yeni Orduspor
1 - 1
İnegöl Kafkaspor
19:00
Karsıyaka SK
0 - 1
Anadolu Üniv.
19:00
Bornova FK
1 - 2
Kusadasıspor
15:00
Ayvalıkgücü BS
1 - 1
Edirnespor
15:00
Turgutluspor
1 - 4
Efeler 09 Spor
15:00
Silivrispor
0 - 0
Kutahyaspor
15:00
Mus Menderesspor
4 - 0
Bursa Yıldırımspor
15:00
Tokat Belediye
1 - 0
Antalya Kestelspor
27.04.2024
14:00
Kartal Bulvarspor
3 - 2
1954 Kelkit Bld.
14:00
Eynesil Belediyespor
0 - 3
Elazıgspor
14:00
Turgutluspor
2 - 3
Batman Petrolspor
14:00
Tarsus Idman Yurdu
1 - 1
Karabük İdman Yurdu
14:00
Ayvalıkgücü BS
1 - 0
Edirnespor
14:00
Arguvan Belediyespor
3 - 4
Talasgücü Belediyespor
14:00
Mardin BB
4 - 2
İnegöl Kafkaspor
14:00
Gümüshanespor
2 - 4
Kepez Belediyespor
14:00
Aliağa FK
6 - 3
Kırıkkale Büyük
14:00
Sapanca Gençlikspor
0 - 3
Karsıyaka SK
14:00
Yeni Amasyaspor
2 - 0
Silifke Bld.
14:00
Artvin Hopaspor
0 - 1
Yeni Orduspor
14:00
Darica Gbirligi
2 - 0
Akhisarspor
14:00
Erbaaspor SK
1 - 0
Kutahyaspor
14:00
Bornova FK
2 - 1
Anadolu Selcukspor
14:00
Kusadasıspor
1 - 0
Agrıspor
14:00
Sivas Bld. SK
1 - 1
Karaköprü Bld.
14:00
Fatsa Belediyespor
0 - 1
Bayburt Ozel Idare
14:00
Tepecikspor AS
0 - 1
Silivrispor
14:00
Pazarspor
1 - 1
Ergene Velimese
14:00
Altındag Bld.
0 - 1
Anadolu Üniv.
21.04.2024
14:00
Karsıyaka SK
1 - 1
Altındag Bld.
14:00
Ergene Velimese
0 - 0
Yeni Amasyaspor
14:00
Silifke Bld.
1 - 0
Eynesil Belediyespor
14:00
Edirnespor
1 - 1
Mardin BB
14:00
Karabük İdman Yurdu
2 - 5
Arguvan Belediyespor
14:00
Kırıkkale Büyük
3 - 1
Gümüshanespor
14:00
Yeni Orduspor
3 - 3
Küçükçekmece
14:00
İnegöl Kafkaspor
3 - 1
Tarsus Idman Yurdu
14:00
Kepez Belediyespor
2 - 3
Ayvalıkgücü BS
14:00
Batman Petrolspor
4 - 0
Pazarspor
14:00
Talasgücü Belediyespor
2 - 1
Artvin Hopaspor
14:00
Elazıgspor
2 - 1
Sapanca Gençlikspor
14:00
Kutahyaspor
1 - 1
Tepecikspor AS
14:00
Bayburt Ozel Idare
2 - 1
Sivas Bld. SK
14:00
Silivrispor
2 - 0
Bornova FK
14:00
Agrıspor
1 - 0
Darica Gbirligi
14:00
Akhisarspor
2 - 6
Erbaaspor SK
14:00
Karaköprü Bld.
2 - 1
Osmaniyespor
14:00
Anadolu Selcukspor
0 - 0
Fatsa Belediyespor
14:00
1954 Kelkit Bld.
0 - 1
Efeler 09 Spor
14:00
Anadolu Üniv.
3 - 0
Kartal Bulvarspor
14.04.2024
14:00
Gümüshanespor
1 - 1
Aliağa FK
14:00
Bornova FK
0 - 0
Kutahyaspor
Επιλεγμένα αγώνα
EgC
FC Masr
Dakhleya
28/05/2024 19:00
1
TFF 3. Lig Group 1
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Kepez Belediyespor
70
28
22
4
2
49
2
Aliağa FK
66
28
19
9
0
42
3
Ayvalıkgücü BS
52
28
15
7
6
15
4
Yeni Orduspor
49
28
14
7
7
12
5
İnegöl Kafkaspor
47
28
13
8
7
7
6
Edirnespor
44
28
13
5
10
17
7
Mardin BB
41
28
12
5
11
6
8
Küçükçekmece
38
28
10
8
10
10
9
Karabük İdman Yurdu
35
28
10
5
13
-17
10
Artvin Hopaspor
34
28
9
7
12
4
11
Talasgücü Belediyespor
34
28
10
4
14
-11
12
Kırıkkale Büyük
29
28
8
5
15
-11
13
Gümüshanespor
22
28
4
10
14
-24
14
Arguvan Belediyespor
13
28
3
4
21
-36
15
Tarsus Idman Yurdu
10
28
2
4
22
-63
TFF 3. Lig Group 2
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Batman Petrolspor
60
28
17
9
2
35
2
Elazıgspor
58
28
16
10
2
21
3
Karsıyaka SK
55
28
17
4
7
24
4
Turgutluspor
47
28
14
5
9
7
5
Efeler 09 Spor
47
28
13
8
7
3
6
Anadolu Üniv.
39
28
11
6
11
1
7
Silifke Bld.
34
28
10
4
14
-10
8
Pazarspor
33
28
9
6
13
-5
9
Kartal Bulvarspor
33
28
8
9
11
-5
10
Yeni Amasyaspor
33
28
8
9
11
-6
11
Ergene Velimese
32
28
8
8
12
-6
12
1954 Kelkit Bld.
31
28
8
7
13
-7
13
Altındag Bld.
29
28
8
5
15
-7
14
Eynesil Belediyespor
24
28
8
3
17
-26
15
Sapanca Gençlikspor
20
28
6
5
17
-19
TFF 3. Lig Group 3
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Karaköprü Bld.
60
28
17
9
2
27
2
Erbaaspor SK
57
28
16
9
3
34
3
Silivrispor
51
28
14
9
5
16
4
Bornova FK
50
28
15
5
8
14
5
Kusadasıspor
45
28
12
9
7
8
6
Kutahyaspor
44
28
11
11
6
15
7
Agrıspor
39
28
10
9
9
1
8
Tepecikspor AS
39
28
10
9
9
-1
9
Fatsa Belediyespor
37
28
9
10
9
-3
10
Osmaniyespor
29
28
8
5
15
-5
11
Anadolu Selcukspor
28
28
7
7
14
-5
12
Bayburt Ozel Idare
28
28
6
10
12
-20
13
Darica Gbirligi
25
28
6
7
15
-15
14
Akhisarspor
19
28
5
4
19
-42
15
Sivas Bld. SK
17
28
5
5
18
-24
TFF 3. Lig Group 4
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Adana 1954 FK
56
24
18
2
4
31
2
Sebat Gençlik
46
25
14
4
7
15
3
Antalya Kestelspor
39
25
10
9
6
10
4
Mus Menderesspor
39
24
10
9
5
8
5
Bursa Yıldırımspor
38
24
10
8
6
7
6
Orduspor 1967
37
25
10
7
8
16
7
Tokat Belediye
35
24
9
8
7
1
8
Balikesirspor
32
25
7
11
7
-2
9
Bergama Belediyespor
28
25
7
7
11
-4
10
Siirt Il Özel Idaresi
26
25
6
8
11
-9
11
Nevsehir Bld.
26
24
7
5
12
-10
12
Catalcaspor
25
24
5
10
9
-6
13
Çankaya FK
25
24
5
10
9
-14
14
Elazig Belediyespor
23
24
6
5
13
-19
15
Sultanbeyli Bld.
20
24
5
5
14
-24
Tipp des Tages
CLA
Flamengo
Millonarios
29/05/2024 02:00
1
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα