Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
6
Div 1 Norra
3
Div 1 Sodra
6
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
1034
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
230
Προβλέψεις για αύριο
982
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
2307
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
276
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
54
Τοπ Ευρώπη
56
Ευρώπη
558
Αμερική
165
Αφρική
82
Ασία
102
Αυστραλία
15
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
9
LaLiga
9
Bundesliga
8
Serie A
9
Ligue 1
7
Ερεντιβίζιε
7
Λίγκα Πορτουγκάλ
8
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
4
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
8
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
8
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
6
Ethiopia
>
Premier League
4
Iraq
>
Premier League
10
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Kyrgyzstan
>
Premier League
6
Lesotho
>
Premier League
8
Malawi
>
Super League
7
Mauritania
>
Ligue 1
5
Mongolia
>
Premier League
2
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
7
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
5
Togo
>
Championnat National
7
Αίγυπτος
>
Premier
7
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
9
Championship
12
League one
1
League two
2
Conference
1
Conference North
1
Conference South
1
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
4
Southern League
Northern Premier
Women SL
5
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
7
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
2
Ligue 2
15
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
17
Primera B
10
Primera C
11
Primera D
Copa de la Liga Profesional
1
Torneo Federal A
15
Copa Argentina
3
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
1
First League
6
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
5
Erste Division
2
Regionalliga East
2
Regionalliga Central
3
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
7
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
7
Landesliga Burgenland
6
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
5
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
6
Landesliga Kärnten
4
Αυστραλία
>
A-League
1
Npl NSW
3
Brisbane Premier
Npl West
Npl South
2
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
Northern Nsw
1
Npl Victoria
1
Npl Act 1
2
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
7
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
8
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
4
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
4
Segunda Division
7
Βιετνάμ
>
V.League 1
3
V.League 2
4
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
1
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
3
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
8
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Serie A
8
Serie C
7
Serie D
28
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
6
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
1
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
11
Brasileiro Women
7
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
1
Championship
Irish Cup
1
Premiership Women
4
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
7
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
7
Ligue 2
2
National
1
National 2
29
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Γερμανία
>
Bundesliga
8
2. Bundesliga
5
3. Liga
9
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
6
Regionalliga Nordost
5
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
8
Regionalliga Bayern
5
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
5
Oberliga NOFV Sud
6
Oberliga Schleswig Holstein
8
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
5
Oberliga Niedersachsen
9
Oberliga Westfalen
8
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
9
Oberliga Bayern Nord
7
Oberliga Bayern Süd
7
Oberliga Baden Württemberg
8
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
7
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
13
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
4
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
2
Γκάμπια
>
GFA League
3
Γκάνα
>
Premier League
9
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
2
Primera Division
4
Γουινέα
>
Ligue 1
7
Δανία
>
Super League
5
1. Division
3
2. Division
2
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
7
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
7
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
6
Ελβετία
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
4
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
4
Esiliiga
3
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
10
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
9
ΗΑΕ
>
Football League
7
Division 1
3
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
4
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
1
Ινδονησία
>
Liga 1
2
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
1
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
League 1
9
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
6
1. Division
1
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
9
Segunda Division
10
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
8
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
7
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
9
Serie B
10
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
7
Primavera 2
9
Primavera 3
1
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
4
Liga de Ascenso
2
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
7
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
8
Super League
6
Κίνα
>
Super League
8
League one
5
League two
5
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
4
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
3
Soccer League
Canadian Championship
1
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
1
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
4
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
5
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
2
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
1
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
4
First NL
5
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
2
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
5
Latvian Cup
2
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
3
Pershaya Liga
4
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
1
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
2
Lithuanian Cup
11
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
8
Μάλτα
>
Premier League
1
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
4
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
8
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
5
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
8
Liga Premier Serie B
2
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
4
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
1
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
3
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
2
Μποτσουάνα
>
Premier League
8
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
3
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
3
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
Νικαράγουα
>
Primera Division
2
Liga Primera U20
2
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
8
National First Division
8
Nedbank Cup
2
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
4
K-League 2
4
National League
1
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
6
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
3
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
4
NB II
9
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
1
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
6
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
7
Persha Liga
2
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
2
Ουρουγουάη
>
Primera Division
5
Segunda Division
1
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
3
Division Intermedia
6
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
6
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
7
1. Liga
7
2. Liga
5
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
8
Segunda Liga
7
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
7
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
8
1. Division
8
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
4
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
3
PFL - East
PFL - South
7
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
2
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
4
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
7
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
8
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Championship
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
5
2. liga
5
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
5
2. Liga
7
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
2
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
6
Div 1 Norra
3
Div 1 Sodra
6
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
1
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
7
Ταϊλάνδη
>
Premier League
6
Thai League 2
1
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
2
Τζιμπουτί
>
Division 1
3
Τουρκία
>
Süper Lig
8
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
5
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
5
CFL
12
MSFL
6
Pohar CMFS
Division A
7
Division B
4
Division C
6
Division D
7
Division E
7
Division F
7
Τυνησία
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
Ligue 2
12
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
5
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
5
Ykkosliiga
4
Kakkonen
12
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
6
Primera B
8
Copa Chile
6
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
3
Second Division
1
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Ποδοσφαιριστής Στατιστικά - Σουηδία Allsvenskan
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ποδοσφαιριστής
Γκολ
Πέναλτι
Αυτογκόλ
Kάρτα
Kάρτα
Ομάδα
1.
Isaac Kiese Thelin
7
-
-
1
-
Malmö FF
2.
Erik Botheim
4
-
-
-
-
Malmö FF
3.
Julius Lindberg
4
-
-
2
-
BK Häcken
4.
Ludvig Fritzson
4
-
-
1
-
Brommapojkarna
5.
S. Nanasi
4
-
-
-
-
Malmö FF
6.
Simon Hedlund
4
-
-
-
-
IF Elfsborg
7.
Yousef Salech
4
-
-
1
-
Sirius IK
8.
Arnór Ingvi Traustason
3
-
-
-
-
Norrköping
9.
N. Besara
3
-
-
-
-
Hammarby IF
10.
J. Kiilerich
3
-
-
1
-
Mjällby AIF
11.
Naeem Mohammed
3
-
-
2
-
Halmstads BK
12.
Nicklas Röjkjaer
3
-
-
-
-
Mjällby AIF
13.
Paulos Abraham
3
-
-
1
-
IFK Göteborg
14.
Tokmac Chol Nguen
3
-
-
-
1
Djurgårdens IF
15.
J. Trenskow
3
-
-
-
-
Kalmar FF
16.
Zeidane Inoussa
3
-
-
-
-
BK Häcken
17.
A. Zeljkovic
3
1
-
1
-
IFK Varnamo
18.
Adam Jakobsen
2
-
-
-
-
Brommapojkarna
19.
Alexander Ahl Holmström
2
-
-
2
-
GAIS
20.
Amor Layouni
2
-
-
2
-
BK Häcken
21.
L. Bergvall
2
-
-
2
-
Djurgårdens IF
22.
E. Chilufya
2
-
-
1
-
BK Häcken
23.
Christoffer Nyman
2
-
-
-
-
Norrköping
24.
J. Erabi
2
-
-
2
-
Hammarby IF
25.
D. Hümmet
2
-
-
-
-
Djurgårdens IF
26.
Ioannis Pittas
2
-
-
-
-
AIK Fotboll
27.
Jack Cooper-Love
2
-
-
-
-
GAIS
28.
Jacob Bergström
2
-
-
1
-
Mjällby AIF
29.
K. Jensen
2
-
-
-
-
Kalmar FF
30.
Michael Baidoo
2
-
-
1
1
IF Elfsborg
31.
Miro Tenho
2
-
-
-
-
Djurgårdens IF
32.
Nikola Vasic
2
-
-
3
-
Brommapojkarna
33.
Noel Milleskog
2
-
-
1
-
Sirius IK
34.
Rui Modesto
2
-
-
-
-
AIK Fotboll
35.
Simon Gustafson
2
-
-
-
-
BK Häcken
36.
Tim Prica
2
-
-
-
-
Norrköping
37.
Wilmer Odefalk
2
-
-
-
-
Brommapojkarna
38.
Abdihakin Ali
1
-
-
-
-
AIK Fotboll
39.
Amin Boudri
1
-
-
2
-
GAIS
40.
Arbër Zeneli
1
-
-
-
-
IF Elfsborg
41.
Arbnor Mucolli
1
-
-
5
-
IFK Göteborg
42.
Benjamin Tiedemann
1
-
1
-
-
AIK Fotboll
43.
V. Bergh
1
-
-
-
-
IFK Varnamo
44.
Bersant Celina
1
-
-
1
-
AIK Fotboll
45.
A. Boudah
1
-
-
1
-
Hammarby IF
46.
B. Celina
1
-
-
-
-
AIK Fotboll
47.
D. Cornelius
1
-
-
-
-
Malmö FF
48.
Daleho Irandust
1
-
-
-
-
Brommapojkarna
49.
Eskil Edh
1
-
-
1
-
AIK Fotboll
50.
Even Hovland
1
-
-
1
-
BK Häcken
51.
Frederik Christensen
1
-
-
-
-
Brommapojkarna
52.
T. Gulliksen
1
-
-
1
-
Djurgårdens IF
53.
M. Hallberg
1
-
-
-
-
Kalmar FF
54.
Henry Offia
1
-
-
-
-
Vasteras SK FK
55.
Ibrahim Diabate
1
-
-
-
-
Vasteras SK FK
56.
Imam Jagne
1
-
-
-
-
Mjällby AIF
57.
D. Islamović
1
-
-
-
-
Kalmar FF
58.
Ismet Lushaku
1
-
-
-
-
Norrköping
59.
Jonas Lindberg
1
-
-
2
-
GAIS
60.
Jonathan Svedberg
1
-
1
-
-
Halmstads BK
61.
Joseph Baffoe
1
-
-
4
-
Halmstads BK
62.
Kaare Barslund
1
-
-
-
-
Brommapojkarna
63.
E. Kurtulus
1
-
-
1
-
Hammarby IF
64.
Laurs Skjellerup
1
-
-
1
-
IFK Göteborg
65.
S. Leach Holm
1
-
-
1
-
Djurgårdens IF
66.
Malick Junior Yalcouyé
1
-
-
1
-
IFK Göteborg
67.
Marcus Olsson
1
-
-
1
-
Halmstads BK
68.
Per Frick
1
-
-
-
-
IF Elfsborg
69.
Phil Ofosu-Ayeh
1
-
-
2
-
Halmstads BK
70.
I. Pittas
1
-
-
-
-
AIK Fotboll
71.
Rasmus Örqvist
1
-
-
-
-
Brommapojkarna
72.
Rasmus Wikström
1
-
-
-
-
Mjällby AIF
73.
L. Sætra
1
-
-
1
-
Kalmar FF
74.
N. Söderberg
1
-
-
1
-
IF Elfsborg
75.
Sören Rieks
1
-
-
-
-
Malmö FF
76.
Í. Sigurgeirsson
1
-
-
-
-
Norrköping
77.
Simon Gefvert
1
-
-
-
-
Vasteras SK FK
78.
S. Skrabb
1
-
-
-
-
Kalmar FF
79.
Srdjan Hrstic
1
-
-
-
-
BK Häcken
80.
Stefano Holmquist Vecchia
1
-
-
-
-
Malmö FF
81.
T. Tekie
1
-
-
-
-
Hammarby IF
82.
Thomas Santos
1
-
-
-
-
IFK Göteborg
83.
Viktor Gustafson
1
-
-
1
-
Mjällby AIF
84.
Wenderson
1
-
-
1
-
IFK Varnamo
85.
William Milovanovic
1
-
-
-
-
GAIS
86.
V. Đukanović
1
-
-
-
-
Hammarby IF
87.
A. Baldursson
-
-
-
2
-
IF Elfsborg
88.
A. Čardaklija
-
-
-
1
-
GAIS
89.
A. Ekdal
-
-
-
2
-
Djurgårdens IF
90.
A. Layouni
-
-
-
1
-
BK Häcken
91.
A. Magashy
-
-
-
1
-
Kalmar FF
92.
A. Motaraghebjafarpour
-
-
-
1
-
Kalmar FF
93.
Ahmed Qasem
-
-
-
2
-
IF Elfsborg
94.
Albin Ahlstrand
-
-
-
4
-
Halmstads BK
95.
Alex Douglas
-
-
-
1
-
Vasteras SK FK
96.
Alex Timossi Andersson
-
-
-
2
-
Brommapojkarna
97.
Amir Al-Ammari
-
-
-
3
-
Halmstads BK
98.
Anders Torstensson
-
-
-
1
-
Mjällby AIF
99.
Anders Trondsen
-
-
-
1
1
IFK Göteborg
100.
André Calisir
-
-
-
1
-
Brommapojkarna
101.
Anton Eriksson
-
-
-
1
-
Norrköping
102.
Anton Salétros
-
-
-
1
-
AIK Fotboll
103.
August Wängberg
-
-
-
1
-
GAIS
104.
Axel Henriksson
-
-
-
3
-
GAIS
105.
Axel Lindahl
-
-
-
1
-
BK Häcken
106.
Axel Norén
-
-
-
1
-
GAIS
107.
B. Šabović
-
-
-
5
-
Djurgårdens IF
108.
B. Sabovic
-
-
-
1
-
Djurgårdens IF
109.
Birnir Snaer Ingason
-
-
-
1
-
Halmstads BK
110.
Christer Mattiasson
-
-
-
1
-
Sirius IK
111.
D. Salihović
-
-
-
1
-
Norrköping
112.
Daniel Eid
-
-
-
3
-
Norrköping
113.
Daniel Stensson
-
-
-
1
-
Sirius IK
114.
Dennis Widgren
-
-
-
1
-
Sirius IK
115.
Dino Besirovic
-
-
-
2
-
AIK Fotboll
116.
E. Bishesari
-
-
-
1
-
IFK Göteborg
117.
E. Hasić
-
-
-
1
-
IFK Varnamo
118.
Edvin Becirovic
-
-
-
1
-
GAIS
119.
Eric Björkander
-
-
-
1
1
Brommapojkarna
120.
F. Adjei
-
-
-
1
-
IFK Varnamo
121.
F. Hammar
-
-
-
1
-
Hammarby IF
122.
F. Sidklev
-
-
-
1
-
Brommapojkarna
123.
Filip Gustafsson
-
-
-
2
-
GAIS
124.
Frédéric Nsabiyumva
-
-
-
1
-
Vasteras SK FK
125.
G. Engvall
-
-
-
2
-
IFK Varnamo
126.
G. Wikheim
-
-
-
1
-
Djurgårdens IF
127.
Gabriel Wallentin
-
-
-
2
-
Halmstads BK
128.
Gustav Lundgren
-
-
-
2
-
GAIS
129.
Gustav Svensson
-
-
-
1
-
IFK Göteborg
130.
H. Skoglund
-
-
-
1
-
Hammarby IF
131.
Harun Ibrahim
-
-
-
2
-
GAIS
132.
Henrik Castegren
-
-
-
1
-
Sirius IK
133.
Henrik Jensen
-
-
-
1
-
Kalmar FF
134.
Herman Johansson
-
-
-
4
-
Mjällby AIF
135.
Herman Sjögrell
-
-
-
2
-
Sirius IK
136.
Ibrahim Buhari
-
-
-
1
-
IF Elfsborg
137.
Ishaq Abdulrazak
-
-
-
1
-
BK Häcken
138.
Ismaila Coulibaly
-
-
-
2
-
Mjällby AIF
139.
J. Bergstrom
-
-
-
1
-
Mjällby AIF
140.
J. Rapp
-
-
-
1
-
IFK Varnamo
141.
J. Ring
-
-
-
1
-
Kalmar FF
142.
Jakob Voelkerling Persson
-
-
-
1
-
Sirius IK
143.
Jalal Abdulai
-
-
-
2
-
IF Elfsborg
144.
Jens Askou
-
-
-
2
-
IFK Göteborg
145.
Jens Stryger Larsen
-
-
-
2
-
Malmö FF
146.
Joackim Aberg
-
-
-
2
-
GAIS
147.
Joakim Persson
-
-
-
2
-
Sirius IK
148.
Joseph Ceesay
-
-
-
1
-
Norrköping
149.
Kevin Höög Jansson
-
-
-
2
-
Norrköping
150.
Kolbeinn Thórdarson
-
-
-
2
2
IFK Göteborg
151.
L. Walta
-
-
-
3
-
Sirius IK
152.
Lasse Berg Johnsen
-
-
-
1
-
Malmö FF
153.
Mads Thychosen
-
-
-
1
-
AIK Fotboll
154.
Mattéo Ahlinvi
-
-
-
1
-
Vasteras SK FK
155.
Max Larsson
-
-
-
1
-
Vasteras SK FK
156.
Max Watson
-
-
-
1
-
Norrköping
157.
Melker Heier
-
-
-
1
-
Sirius IK
158.
Mikkel Rygaard
-
-
-
1
-
BK Häcken
159.
N. Törnqvist
-
-
-
1
-
Mjällby AIF
160.
O. Johansson
-
-
-
1
-
Hammarby IF
161.
O. Rosengren
-
-
-
1
-
Malmö FF
162.
Olof Mellberg
-
-
-
2
-
Brommapojkarna
163.
P. Åslund
-
-
-
1
-
Vasteras SK FK
164.
P. Dahbo
-
-
-
1
-
BK Häcken
165.
P. Johansen
-
-
-
1
-
BK Häcken
166.
P. Johansson
-
-
-
2
-
Djurgårdens IF
167.
Patrick Nwadike
-
-
-
3
-
Sirius IK
168.
R. Gojani
-
-
-
1
-
Kalmar FF
169.
R. Jansson
-
-
-
2
-
Kalmar FF
170.
R. Sjöstedt
-
-
-
1
-
Kalmar FF
171.
Rami Kaib
-
-
-
1
-
IF Elfsborg
172.
Robin Frej
-
-
-
1
-
GAIS
173.
Robin Wendin Thomasson
-
-
-
2
-
GAIS
174.
Romário
-
-
-
2
-
Kalmar FF
175.
S. Dahl
-
-
-
2
-
Djurgårdens IF
176.
S. Kotto
-
-
-
3
-
IFK Varnamo
177.
S. Papagiannopoulos
-
-
-
1
-
AIK Fotboll
178.
S. Pinas
-
-
-
2
-
Hammarby IF
179.
S. Thern
-
-
-
1
-
IFK Varnamo
180.
Sebastian Holmén
-
-
-
3
-
IF Elfsborg
181.
Sebastian Ohlsson
-
-
-
1
-
IFK Göteborg
182.
Sotirios Papagiannopoulos
-
-
-
1
-
AIK Fotboll
183.
V. Larsson
-
-
-
1
-
IFK Varnamo
184.
Vinícius Nogueira
-
-
-
2
-
Halmstads BK
185.
Yahya Kalley
-
-
-
1
-
Norrköping
186.
T. Yegbe
-
-
-
-
1
IF Elfsborg
Επιλεγμένα αγώνα
EPL
Sheffield United
Nottingham Forest
04/05/2024 16:00
X
Allsvenskan Regular Season
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Malmö FF
18
6
6
0
0
17
2
Halmstads BK
12
6
4
0
2
0
3
AIK Fotboll
11
6
3
2
1
0
4
Djurgårdens IF
10
6
3
1
2
3
5
Mjällby AIF
10
6
3
1
2
3
6
BK Häcken
10
6
3
1
2
1
7
Norrköping
10
6
3
1
2
-3
8
Hammarby IF
9
6
3
0
3
2
9
GAIS
9
6
3
0
3
-3
10
Brommapojkarna
8
6
2
2
2
2
11
IFK Göteborg
7
6
2
1
3
-1
12
Sirius IK
7
6
2
1
3
-1
13
IF Elfsborg
7
6
2
1
3
-3
14
IFK Varnamo
4
6
1
1
4
-8
15
Vasteras SK FK
3
6
1
0
5
-4
16
Kalmar FF
3
6
1
0
5
-5
Tipp des Tages
Fr1
Brest
Nantes
04/05/2024 21:00
1
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα