Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Σλοβενία
>
Prva Liga
5
2. Liga
7
Slovenian Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
1038
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
21
Προβλέψεις για αύριο
984
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
2441
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
311
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
56
Τοπ Ευρώπη
56
Ευρώπη
578
Αμερική
165
Αφρική
83
Ασία
126
Αυστραλία
38
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
9
LaLiga
9
Bundesliga
8
Serie A
9
Ligue 1
7
Ερεντιβίζιε
7
Λίγκα Πορτουγκάλ
8
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
4
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
8
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
8
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
6
Ethiopia
>
Premier League
4
Iraq
>
Premier League
10
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Kyrgyzstan
>
Premier League
6
Lesotho
>
Premier League
8
Malawi
>
Super League
7
Mauritania
>
Ligue 1
5
Mongolia
>
Premier League
4
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
7
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
5
Togo
>
Championnat National
7
Αίγυπτος
>
Premier
7
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
9
Championship
12
League one
1
League two
2
Conference
1
Conference North
1
Conference South
1
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
5
Southern League
Northern Premier
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
7
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
2
Ligue 2
15
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
17
Primera B
10
Primera C
11
Primera D
Copa de la Liga Profesional
1
Torneo Federal A
15
Copa Argentina
3
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
1
First League
6
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
5
Erste Division
2
Regionalliga East
2
Regionalliga Central
3
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
7
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
7
Landesliga Burgenland
6
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
5
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
6
Landesliga Kärnten
4
Αυστραλία
>
A-League
2
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
5
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
2
Northern Nsw
4
Npl Victoria
4
Npl Act 1
3
FFA Cup
W League
1
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
7
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
8
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
4
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
4
Segunda Division
7
Βιετνάμ
>
V.League 1
6
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
1
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
3
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
8
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Serie A
8
Serie C
7
Serie D
28
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
6
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
1
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
11
Brasileiro Women
7
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
1
Championship
Irish Cup
1
Premiership Women
4
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
7
Ligue 2
2
National
1
National 2
29
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Γερμανία
>
Bundesliga
8
2. Bundesliga
7
3. Liga
9
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
8
Regionalliga Nordost
6
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
8
Regionalliga Bayern
5
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
6
Oberliga NOFV Sud
6
Oberliga Schleswig Holstein
8
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
5
Oberliga Niedersachsen
9
Oberliga Westfalen
8
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
7
Oberliga Bayern Süd
8
Oberliga Baden Württemberg
8
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
7
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
19
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
5
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
2
Γκάμπια
>
GFA League
1
Γκάνα
>
Premier League
9
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
2
Primera Division
4
Γουινέα
>
Ligue 1
7
Δανία
>
Super League
5
1. Division
3
2. Division
2
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
7
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
7
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
6
Ελβετία
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
4
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
4
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
10
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
9
ΗΑΕ
>
Football League
7
Division 1
3
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
4
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
1
Ινδονησία
>
Liga 1
2
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
1
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
League 1
9
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
6
1. Division
1
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
9
Segunda Division
10
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
8
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
9
Serie B
10
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
4
Liga de Ascenso
2
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
7
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
9
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
2
Καναδάς
>
Canadian Premier League
3
Soccer League
Canadian Championship
1
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
1
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
4
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
5
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
2
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
1
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
4
First NL
5
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
2
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
6
Latvian Cup
2
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
3
Pershaya Liga
5
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
1
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
4
Lithuanian Cup
11
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
8
Μάλτα
>
Premier League
1
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
4
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
8
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
5
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
8
Liga Premier Serie B
2
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
4
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
3
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
3
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
2
Μποτσουάνα
>
Premier League
8
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
4
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
3
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
Νικαράγουα
>
Primera Division
2
Liga Primera U20
2
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
8
National First Division
8
Nedbank Cup
2
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
5
National League
4
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
6
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
3
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
5
NB II
9
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
1
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
6
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
8
Persha Liga
6
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
4
Ουρουγουάη
>
Primera Division
5
Segunda Division
1
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
3
Division Intermedia
6
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
6
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
7
1. Liga
7
2. Liga
6
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
8
Segunda Liga
8
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
7
Liga 2
1
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
8
1. Division
8
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
6
PFL - East
PFL - South
7
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
2
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
4
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
7
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
8
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Championship
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
5
2. liga
5
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
5
2. Liga
7
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
2
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
6
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
1
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
8
Ταϊλάνδη
>
Premier League
7
Thai League 2
2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
2
Τζιμπουτί
>
Division 1
3
Τουρκία
>
Süper Lig
8
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
5
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
5
CFL
15
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
7
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
Ligue 2
12
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
7
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
5
Ykkosliiga
4
Kakkonen
13
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
6
Primera B
8
Copa Chile
6
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
5
Second Division
1
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Ποδοσφαιριστής Στατιστικά - Σλοβενία Prva Liga
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ποδοσφαιριστής
Γκολ
Πέναλτι
Αυτογκόλ
Kάρτα
Kάρτα
Ομάδα
1.
Arnel Jakupović
17
2
-
-
-
NK Maribor
2.
A. Matko
15
-
-
-
-
NK CM Celje
3.
Aljoša Matko
12
1
-
3
-
NK CM Celje
4.
El Arbi Hillel Soudani
12
-
-
3
-
NK Maribor
5.
Matej Poplatnik
11
4
-
3
-
NK Bravo
6.
Madžid Šošić
10
-
-
3
1
NK Radomlje
7.
Rui Pedro
10
3
-
3
-
Olimpija Ljubljana
8.
Amadej Marosa
9
-
-
1
-
ND Mura
9.
P. Mijić
9
1
-
-
-
NK Rogaška
10.
Raul Florucz
9
-
-
4
-
Olimpija Ljubljana
11.
Josip Iličić
8
6
-
3
-
NK Maribor
12.
M. Krstovski
8
-
-
1
-
NK Domzale
13.
Mario Krstovski
8
-
-
5
-
NK Domzale
14.
Dardan Shabanhaxhaj
7
-
-
-
-
ND Mura
15.
Gregor Bajde
7
-
-
1
-
NK CM Celje
16.
Jan Repas
7
-
-
4
-
NK Maribor
17.
Nejc Gradišar
7
1
-
2
-
NK Rogaška
18.
Nemanja Motika
7
-
-
7
-
Olimpija Ljubljana
19.
Danijel Šturm
6
-
-
2
-
NK Domzale
20.
Denis Popovič
6
3
-
1
-
NK CM Celje
21.
Edmilson
6
-
-
2
-
NK CM Celje
22.
Marcel Ratnik
6
-
-
4
-
Olimpija Ljubljana
23.
Martin Pečar
6
-
-
-
-
NK Bravo
24.
Sandi Nuhanović
6
-
1
4
-
NK Radomlje
25.
Timi Max Elsnik
6
3
-
3
-
Olimpija Ljubljana
26.
Timothé Nkada
6
2
-
1
-
FC Koper
27.
Tin Matić
6
-
-
1
-
NK Aluminij
28.
Egor Prutsev
5
-
-
3
-
NK CM Celje
29.
Filip Stuparević
5
-
-
5
-
NK Domzale
30.
Jošt Pišek
5
-
-
5
-
NK Domzale
31.
Luka Štor
5
-
-
2
-
NK Bravo
32.
Luka Bobičanec
5
1
-
1
-
NK CM Celje
33.
Marko Božić
5
-
-
5
1
NK Maribor
34.
J. Pišek
5
-
-
2
-
NK Domzale
35.
Sandro Jovanović
5
1
-
6
-
NK Aluminij
36.
Bede Osuji
4
1
-
4
-
FC Koper
37.
M. Brest
4
-
-
-
-
Olimpija Ljubljana
38.
Enej Jelenič
4
-
-
2
-
FC Koper
39.
Gašper Trdin
4
-
-
3
-
NK Bravo
40.
Ivan Durdov
4
-
-
-
-
Olimpija Ljubljana
41.
Jakoslav Stanković
4
-
-
-
-
NK Bravo
42.
Mark Zabukovnik
4
-
-
3
-
NK CM Celje
43.
Marko Brest
4
-
-
1
-
NK Aluminij
44.
Nino Kukovec
4
-
-
4
-
NK Radomlje
45.
Patrik Mijic
4
-
-
1
-
NK Rogaška
46.
Robert Čaks
4
-
-
-
-
ND Mura
47.
Tamar Svetlin
4
-
1
2
-
NK CM Celje
48.
Timothee Nkada
4
-
-
-
-
FC Koper
49.
Tin Martić
4
-
-
9
-
NK Aluminij
50.
Žan Karničnik
4
-
-
8
-
NK CM Celje
51.
Alen Korosec
3
-
-
3
-
NK Rogaška
52.
Aljosa Matko
3
1
-
2
-
NK CM Celje
53.
Bede Amarachi Osuji
3
-
-
1
-
FC Koper
54.
Dejan Vokić
3
-
-
6
-
NK Radomlje
55.
Gaber Dobrovoljc
3
-
-
5
-
NK Radomlje
56.
Matic Marusko
3
-
-
6
-
ND Mura
57.
Mustafa Nukić
3
-
-
-
-
Olimpija Ljubljana
58.
Nino Kouter
3
-
-
6
1
NK CM Celje
59.
Oliver Kregar
3
-
-
5
-
NK Rogaška
60.
Saar Fadida
3
-
-
3
-
Olimpija Ljubljana
61.
Érico Castro
2
-
-
2
-
NK Maribor
62.
Almin Kurtovic
2
-
-
-
-
ND Mura
63.
Andraž Ruedl
2
-
-
-
-
FC Koper
64.
Andrej Pavlovic
2
-
-
4
-
NK Rogaška
65.
Antonio Marin
2
-
-
-
-
Olimpija Ljubljana
66.
Bamba Susso
2
-
-
7
-
NK Aluminij
67.
Benjamin Markuš
2
-
-
5
-
NK Domzale
68.
A. Bristrić
2
-
-
2
-
Olimpija Ljubljana
69.
Caio Cruz
2
-
-
3
-
NK Radomlje
70.
Damjan Vukliševič
2
-
-
4
-
NK CM Celje
71.
Daniel Skiba
2
-
-
-
-
NK Aluminij
72.
David Zec
2
-
1
5
-
NK CM Celje
73.
Gal Kurež
2
-
-
1
-
NK Rogaška
74.
Gasper Jovan
2
1
-
1
1
NK Aluminij
75.
Ivan Krolo
2
-
-
8
-
NK Radomlje
76.
Lovro Bizjak
2
-
-
-
-
NK CM Celje
77.
Luka Topalović
2
-
-
3
-
NK Domzale
78.
Luka Vesner Ticic
2
-
-
2
-
FC Koper
79.
Maj Mittendorfer
2
-
-
4
-
FC Koper
80.
Maks Barišić
2
-
-
-
-
FC Koper
81.
Maks Barisic
2
-
-
1
-
FC Koper
82.
Marcel Lorber
2
-
-
5
1
NK Maribor
83.
Marin Laušić
2
-
-
3
-
NK Maribor
84.
Mario Kvesić
2
1
-
1
-
NK CM Celje
85.
T. Martic
2
-
-
1
-
NK Aluminij
86.
Matej Palčič
2
-
-
-
-
FC Koper
87.
Matic Ivansek
2
-
-
3
1
NK Bravo
88.
Nardin Mulahusejnović
2
-
-
3
-
FC Koper
89.
Nemanja Jakšić
2
-
-
4
-
NK Bravo
90.
Nermin Hodžić
2
-
-
-
-
NK Domzale
91.
Nik Omladic
2
1
-
-
-
FC Koper
92.
Pedro Lucas
2
-
-
-
-
Olimpija Ljubljana
93.
B. Selan
2
-
-
1
-
NK Bravo
94.
Sule Wisdom Aondowase
2
-
-
-
-
FC Koper
95.
Sven Karič
2
-
-
2
-
NK Maribor
96.
Tilen Klemenčič
2
-
-
3
-
NK Domzale
97.
Tine Čuk
2
-
-
-
-
NK Maribor
98.
Zan Trontelj
2
-
-
-
2
ND Mura
99.
Ahmed Ankrah
1
-
-
10
-
FC Koper
100.
Artem Bilyi
1
-
-
1
-
NK Aluminij
101.
Belmin Bobaric
1
-
-
4
-
NK Domzale
102.
Borna Proleta
1
-
-
4
-
ND Mura
103.
Chukwubuikem Ikwuemesi
1
-
-
-
-
NK CM Celje
104.
Damjan Vuklisevic
1
-
-
1
-
NK CM Celje
105.
Dario Kolobaric
1
-
-
-
-
NK Domzale
106.
Edin Julardžija
1
-
-
-
-
NK Domzale
107.
Emir Saitoski
1
-
-
-
-
ND Mura
108.
Etienne Yves Beugré
1
-
-
-
-
NK Maribor
109.
Filippo Tripi
1
-
-
6
-
ND Mura
110.
Franjo Prce
1
-
-
2
-
FC Koper
111.
Gašper Černe
1
-
-
-
-
NK Domzale
112.
Gal Puconja
1
-
-
1
-
NK Bravo
113.
L. Hempt
1
-
-
-
-
NK Domzale
114.
Jakov Gurlica
1
-
-
6
-
NK Bravo
115.
Jakov Katusa
1
-
-
-
-
NK Aluminij
116.
Jan Dapo
1
-
-
3
-
NK Domzale
117.
Jan Gorenc
1
-
-
4
-
NK Bravo
118.
Jorge Silva
1
-
-
6
-
Olimpija Ljubljana
119.
G. Jovan
1
-
-
-
-
NK Aluminij
120.
S. Jovanović
1
-
-
1
1
NK Aluminij
121.
Julien Lamy
1
-
-
2
-
ND Mura
122.
Justas Lasickas
1
-
-
4
1
Olimpija Ljubljana
123.
Karlo Špeljak
1
-
-
-
-
NK CM Celje
124.
N. Kasalo
1
-
-
-
-
ND Mura
125.
T. Kljun
1
-
-
1
-
NK Aluminij
126.
A. Korošec
1
-
-
1
-
NK Rogaška
127.
S. Krapukhin
1
-
-
-
-
NK Aluminij
128.
O. Kregar
1
-
-
1
-
NK Rogaška
129.
Lan Stravs
1
-
-
5
-
NK Bravo
130.
Luka Kerin
1
-
-
-
-
NK Bravo
131.
Luka Menalo
1
-
-
1
2
NK CM Celje
132.
Luka Tičić
1
-
-
-
-
FC Koper
133.
Lukas Hempt
1
-
1
2
-
NK Domzale
134.
Marko Kolar
1
-
-
1
-
NK Maribor
135.
Marko Prenkpalaj
1
-
-
2
-
NK Rogaška
136.
Matej Malenšek
1
-
-
1
-
NK Radomlje
137.
Mateo Karamatić
1
-
-
-
-
Olimpija Ljubljana
138.
T. Matic
1
-
-
-
-
NK Aluminij
139.
Niko Kasalo
1
-
-
-
-
ND Mura
140.
Nikola Jovicevic
1
-
-
2
-
ND Mura
141.
N. Omladic
1
-
-
-
-
FC Koper
142.
M. Palcic
1
-
-
-
-
FC Koper
143.
Petar Petriško
1
-
-
-
-
FC Koper
144.
D. Popovic
1
-
-
-
-
NK CM Celje
145.
E. Prutsev
1
-
-
-
-
NK CM Celje
146.
Ramazan Orazov
1
-
-
2
-
FC Koper
147.
Redi Kasa
1
-
-
-
-
Olimpija Ljubljana
148.
Rok Maher
1
-
-
4
-
NK Bravo
149.
Rok Pirtovsek
1
-
-
2
-
NK Rogaška
150.
Rok Schaubach
1
-
-
7
-
NK Aluminij
151.
Roko Jurisic
1
-
-
1
1
ND Mura
152.
R. Schaubach
1
-
-
2
-
NK Aluminij
153.
F. Stuparevic
1
-
-
-
-
NK Domzale
154.
Svit Sešlar
1
-
-
1
-
Olimpija Ljubljana
155.
Thalisson
1
-
-
10
-
NK Rogaška
156.
Thalisson Charles
1
-
-
1
-
NK Rogaška
157.
Tom Kljun
1
-
-
2
-
NK Aluminij
158.
Tomislav Jagić
1
-
-
6
-
NK Aluminij
159.
Toni Vinogradac
1
-
-
2
-
NK Rogaška
160.
Uros Korun
1
-
-
-
-
NK Radomlje
161.
Vice Miljanić
1
-
-
3
-
NK Rogaška
162.
Victor Ntino-Emo Gidado
1
-
-
2
-
NK Bravo
163.
Xhuliano Skuka
1
-
-
2
-
NK Maribor
164.
J. Đapo
1
-
-
-
-
NK Domzale
165.
Žan Baskera
1
-
-
3
-
NK Aluminij
166.
Žiga Repas
1
-
-
2
-
NK Domzale
167.
A. Ankrah
-
-
-
1
-
FC Koper
168.
A. Mulalić
-
-
-
2
-
NK Rogaška
169.
A. Sidibé
-
-
-
1
-
FC Koper
170.
Abraham Nnamdi Nwankwo
-
-
-
2
-
NK Domzale
171.
Abraham Nwankwo
-
-
-
2
-
NK Domzale
172.
Admir Bristric
-
-
-
3
-
NK Rogaška
173.
Adrian Zeljkovic
-
-
-
3
-
NK Aluminij
174.
Agustín Doffo
-
-
-
7
-
Olimpija Ljubljana
175.
Ahmet Muhamedbegović
-
-
-
8
-
NK Maribor
176.
Ajdin Mulalić
-
-
-
1
-
NK Rogaška
177.
Aleks Pihler
-
-
-
3
-
NK Maribor
178.
Alen Dizdarevic
-
-
-
1
-
NK Maribor
179.
Alexandros Kyziridis
-
-
-
1
-
ND Mura
180.
Aljaž Antolin
-
-
-
2
-
NK Domzale
181.
Aljaž Krefl
-
-
-
1
-
Olimpija Ljubljana
182.
Almin Kurtovič
-
-
-
5
-
ND Mura
183.
Amadej Brecl
-
-
-
3
-
NK Domzale
184.
Andraž Žinič
-
-
-
3
2
NK Maribor
185.
Andrej Pogačar
-
-
-
2
-
NK Radomlje
186.
Antonio Majcenić
-
-
-
5
-
NK Rogaška
187.
Ažbe Jug
-
-
-
4
-
NK Maribor
188.
B. Proleta
-
-
-
2
-
ND Mura
189.
B. Susso
-
-
-
1
-
NK Aluminij
190.
Ben Cottrell
-
-
-
4
-
ND Mura
191.
Beno Selan
-
-
-
6
-
NK Bravo
192.
Blaž Vrhovec
-
-
-
8
-
NK Maribor
193.
Bozhidar Mitrevski
-
-
-
2
-
NK Rogaška
194.
D. Lovrić
-
-
-
1
-
NK Rogaška
195.
D. Zec
-
-
-
2
-
NK CM Celje
196.
Daniel Offenbacher
-
-
-
3
-
NK Domzale
197.
Danijel Sturm
-
-
-
2
-
NK Domzale
198.
Darick Kobie Morris
-
-
-
1
-
ND Mura
199.
Darly Nlandu
-
-
-
2
-
NK Radomlje
200.
David Sualehe
-
-
-
7
1
Olimpija Ljubljana
201.
Dejan Kantužer
-
-
-
1
-
NK Rogaška
202.
Denis Popovic
-
-
-
1
1
NK CM Celje
203.
Di Mateo Lovrić
-
-
-
2
-
NK Rogaška
204.
Dominik Prpić
-
-
-
2
-
NK Radomlje
205.
Edvin Krupic
-
-
-
1
-
NK Domzale
206.
Elmedin Fazlic
-
-
-
2
-
NK Domzale
207.
Emanuel Mihalić
-
-
-
2
1
Olimpija Ljubljana
208.
Emil Velić
-
-
-
1
-
NK Radomlje
209.
F. Kosi
-
-
-
1
-
NK Aluminij
210.
F. Posavac
-
-
-
1
-
NK Radomlje
211.
Florijan Raduha
-
-
-
1
-
ND Mura
212.
Fran Tomek
-
-
-
4
-
FC Koper
213.
Franjo Posavac
-
-
-
1
-
NK Radomlje
214.
G. Dobrovoljc
-
-
-
1
-
NK Radomlje
215.
G. Gorenak
-
-
-
1
-
NK Aluminij
216.
Gašper Pečnik
-
-
-
1
-
NK Aluminij
217.
Gabriel Groznica
-
-
-
6
-
FC Koper
218.
Gal Gorenak
-
-
-
3
-
NK Aluminij
219.
Gasper Tratnik
-
-
-
2
-
NK Domzale
220.
Ignacio Guerrico
-
-
-
5
-
NK Maribor
221.
Itsuki Urata
-
-
-
3
1
NK Maribor
222.
Ivan Posavec
-
-
-
1
-
Olimpija Ljubljana
223.
Ivan Saric
-
-
-
1
-
ND Mura
224.
J. Petek
-
-
-
1
-
NK Aluminij
225.
J. Pisek
-
-
-
3
-
NK Domzale
226.
Jakoslav Stankovic
-
-
-
1
-
NK Bravo
227.
Jan Andrejašič
-
-
-
1
-
NK Rogaška
228.
Jan Koprivec
-
-
-
2
-
FC Koper
229.
Jan Majcen
-
-
-
1
-
NK Rogaška
230.
Jan Petek
-
-
-
1
-
NK Aluminij
231.
Janez Pišek
-
-
-
2
-
NK Aluminij
232.
Karlo Bručić
-
-
-
5
-
FC Koper
233.
Klemen Mihelak
-
-
-
3
-
ND Mura
234.
Klemen Nemanič
-
-
-
1
-
NK CM Celje
235.
Klemen Pucko
-
-
-
1
-
ND Mura
236.
L. Štubljar
-
-
-
1
-
NK Domzale
237.
L. Kambič
-
-
-
1
-
NK Rogaška
238.
L. Koblar
-
-
-
3
-
NK Aluminij
239.
Lan Jovanović
-
-
-
1
-
NK Aluminij
240.
Lan Vidmar
-
-
-
1
-
NK Maribor
241.
Leard Sadriu
-
-
-
8
1
ND Mura
242.
Loren Maružin
-
-
-
1
-
NK Aluminij
243.
Luka Baš
-
-
-
1
-
NK Radomlje
244.
Luka Kambic
-
-
-
2
-
NK Rogaška
245.
Luka Koblar
-
-
-
4
-
NK Aluminij
246.
Luka Turudija
-
-
-
2
-
ND Mura
247.
Luka Uskoković
-
-
-
1
-
NK Maribor
248.
M. Barnabas
-
-
-
1
-
NK Radomlje
249.
M. Pavlovic
-
-
-
1
-
FC Koper
250.
M. Ratnik
-
-
-
1
-
Olimpija Ljubljana
251.
Marco Dulca
-
-
-
1
-
NK CM Celje
252.
Marin Lausic
-
-
-
1
-
NK Rogaška
253.
Mario Subaric
-
-
-
3
-
NK Aluminij
254.
Mark Španring
-
-
-
3
-
NK Bravo
255.
Mark Pabai
-
-
-
5
-
FC Koper
256.
Mark Spanring
-
-
-
2
-
NK Bravo
257.
Mark Strajnar
-
-
-
3
-
NK Maribor
258.
Marko Brkljača
-
-
-
3
-
NK Aluminij
259.
Maro Katinić
-
-
-
1
-
NK Bravo
260.
Martin Milec
-
-
-
1
-
NK Maribor
261.
Matej Palcic
-
-
-
1
-
FC Koper
262.
Mateo Karamatic
-
-
-
1
-
Olimpija Ljubljana
263.
Matic Marcius
-
-
-
1
-
NK Rogaška
264.
Matic Maruško
-
-
-
1
-
ND Mura
265.
Matic Vrbanec
-
-
-
2
-
NK CM Celje
266.
Matija Kavčič
-
-
-
3
-
NK Bravo
267.
Matija Orbanić
-
-
-
1
-
NK Aluminij
268.
Matjaz Rozman
-
-
-
3
-
NK CM Celje
269.
Michael Pavlović
-
-
-
3
-
NK Domzale
270.
Milan Tučič
-
-
-
2
-
NK Bravo
271.
Mirko Mutavčič
-
-
-
3
-
NK Domzale
272.
Moses Barnabas
-
-
-
1
-
NK Radomlje
273.
Moses Zambrang Barnabas
-
-
-
1
-
NK Radomlje
274.
N. Milic
-
-
-
1
-
NK CM Celje
275.
N. Perc
-
-
-
1
-
NK Domzale
276.
N. Vujcic
-
-
-
3
-
NK Rogaška
277.
Nejc Ajhmajer
-
-
-
2
-
NK CM Celje
278.
Nemanja Jaksic
-
-
-
1
-
NK Bravo
279.
Nemanja Mitrović
-
-
-
3
-
NK Maribor
280.
Nermin Hodzic
-
-
-
2
-
NK Domzale
281.
Nick Perc
-
-
-
2
-
NK Domzale
282.
Nik Lorbek
-
-
-
1
-
NK Maribor
283.
Nik Omladič
-
-
-
2
-
FC Koper
284.
Nikša Vujčić
-
-
-
1
-
NK Rogaška
285.
Nikola Krajinović
-
-
-
1
-
FC Koper
286.
Nikola Petkovic
-
-
-
1
-
ND Mura
287.
Nino Milic
-
-
-
3
-
NK CM Celje
288.
Ognjen Gnjatić
-
-
-
11
-
NK Radomlje
289.
Omar Correia
-
-
-
2
-
FC Koper
290.
Pedro Lucas Schwaizer
-
-
-
4
-
NK Radomlje
291.
Petar Cuic
-
-
-
2
-
NK Rogaška
292.
Peter Agba
-
-
-
4
1
Olimpija Ljubljana
293.
Pijus Sirvys
-
-
-
1
-
NK Maribor
294.
R. Lampreht
-
-
-
1
-
NK Rogaška
295.
R. Ljutic
-
-
-
1
-
NK Radomlje
296.
R. Pirtovšek
-
-
-
1
-
NK Rogaška
297.
Reda Boultam
-
-
-
1
-
Olimpija Ljubljana
298.
Rene Rantuša Lampreht
-
-
-
1
-
NK Rogaška
299.
Rok Ljutić
-
-
-
1
-
NK Radomlje
300.
Roko Jurišić
-
-
-
1
-
ND Mura
301.
Rolando Aarons
-
-
-
1
-
NK CM Celje
302.
S. Adetunji
-
-
-
1
-
NK CM Celje
303.
S. W. Aondowase
-
-
-
1
-
FC Koper
304.
Samo Pridgar
-
-
-
1
-
NK Aluminij
305.
Shakeone Satchwell
-
-
-
4
-
NK Rogaška
306.
Stanislav Krapukhin
-
-
-
1
-
NK Aluminij
307.
Stipo Marković
-
-
-
2
-
NK Radomlje
308.
Stjepan Davidović
-
-
-
1
-
NK Radomlje
309.
Sunday Adetunji
-
-
-
3
-
NK CM Celje
310.
T. Diaby
-
-
-
1
-
NK Rogaška
311.
T. Hrvoj
-
-
-
1
-
NK Radomlje
312.
T. Jagic
-
-
-
2
-
NK Aluminij
313.
Tilen Ščernjavič
-
-
-
2
-
ND Mura
314.
Tilen Scernjavic
-
-
-
3
-
ND Mura
315.
Timotej Brkic
-
-
-
4
-
ND Mura
316.
Tin Hrvoj
-
-
-
4
-
NK Radomlje
317.
Toura Diaby
-
-
-
3
-
NK Rogaška
318.
Uroš Korun
-
-
-
6
1
NK Radomlje
319.
V. Sevelj
-
-
-
1
-
NK Radomlje
320.
Vicko Ševelj
-
-
-
9
-
NK Radomlje
321.
Vid Koderman
-
-
-
3
-
NK Radomlje
322.
Wisdom Sule
-
-
-
1
-
FC Koper
323.
Z. Baskera
-
-
-
1
-
NK Aluminij
324.
Z. Husmani
-
-
-
1
-
NK Domzale
325.
Žan Benedičič
-
-
-
6
-
NK Rogaška
326.
Žan Flis
-
-
-
8
-
NK Rogaška
327.
Žan Trontelj
-
-
-
8
-
ND Mura
328.
Zeni Husmani
-
-
-
3
-
NK Domzale
329.
Žiga Kous
-
-
-
3
-
ND Mura
330.
Ziga Kous
-
-
-
1
2
ND Mura
331.
Rok Vodišek
-
-
-
-
2
NK Rogaška
332.
T. Martić
-
-
-
-
1
NK Aluminij
Επιλεγμένα αγώνα
EPL
Sheffield United
Nottingham Forest
04/05/2024 16:00
X
Prva Liga
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
NK CM Celje
75
33
23
6
4
42
2
Olimpija Ljubljana
63
33
18
9
6
27
3
NK Maribor
60
33
17
9
7
29
4
NK Bravo
45
33
11
12
10
-1
5
FC Koper
44
33
11
11
11
1
6
ND Mura
41
33
11
8
14
-12
7
NK Domzale
39
33
12
3
18
-8
8
NK Rogaška
33
33
9
6
18
-24
9
NK Radomlje
28
33
6
10
17
-19
10
NK Aluminij
27
33
7
6
20
-35
Tipp des Tages
Fr1
Brest
Nantes
04/05/2024 21:00
1
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα