Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
169
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
6
Προβλέψεις για αύριο
84
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
437
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
1061
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
45
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
20
Τοπ Ευρώπη
40
Ευρώπη
440
Αμερική
49
Αφρική
34
Ασία
123
Αυστραλία
30
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
3
Ερεντιβίζιε
1
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
9
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
1
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
7
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
1
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
4
Ethiopia
>
Premier League
Iraq
>
Premier League
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
3
Malawi
>
Super League
Mauritania
>
Ligue 1
1
Mongolia
>
Premier League
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
2
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
2
Togo
>
Championnat National
5
Αίγυπτος
>
Premier
2
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
1
Championship
League one
2
League two
2
Conference
Conference North
Conference South
1
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
1
Premier League 2
3
Southern League
2
Northern Premier
1
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
6
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
1
First Division
5
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
1
Ligue 2
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
2
Primera B
1
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
1
Copa Argentina
3
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
5
First League
3
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
1
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
2
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
2
Landesliga Salzburg
1
Landesliga Kärnten
3
Αυστραλία
>
A-League
Npl NSW
1
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
1
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
6
Second Amateur Division - VFV A
5
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
3
1st National Women
1
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
1
Segunda Division
1
Βιετνάμ
>
V.League 1
7
V.League 2
1
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
1
1st League: RS
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
9
Serie A
4
Serie C
2
Serie D
2
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
1
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
1
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
2
Brasileiro Women
6
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
1
Championship
Irish Cup
Premiership Women
2
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
3
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Γερμανία
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
1
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
1
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
1
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
1
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
1
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
2
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
2
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
1
2. Bundesliga Women
1
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
2
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
Primera Division
3
Γουινέα
>
Ligue 1
3
Δανία
>
Super League
1
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
5
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
Εκουαδόρ
>
Serie A
1
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
Ελβετία
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
4
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
1
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
9
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
5
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
NASL
USL Championship
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
1
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
2
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
7
League 1
9
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
1
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
2
Tercera Division G2
2
Tercera Division G3
2
Tercera Division G4
1
Tercera Division G5
1
Tercera Division G6
1
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
1
Tercera Division G11
3
Tercera Division G12
Tercera Division G13
1
Tercera Division G14
Tercera Division G15
2
Tercera Division G16
4
Tercera Division G17
1
Tercera Division G18
2
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
3
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
2
Serie B
10
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
1
Serie D Group F
Serie D Group G
1
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
3
Primavera 2
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
1
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
1
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
1
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
1
Super League
2
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
3
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
2
Καναδάς
>
Canadian Premier League
1
Soccer League
Canadian Championship
1
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
8
Κολομβία
>
Primera A
1
Primera B
4
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
3
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
3
1. Liga
Latvian Cup
1
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
Lithuanian Cup
9
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
3
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
3
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
5
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
2
Μποτσουάνα
>
Premier League
8
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
1
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
1
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
1
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
8
National First Division
1
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
2
K-League 2
2
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
5
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
6
NB II
1
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
1
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
3
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
2
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
1
Division Intermedia
2
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
1
Segunda División
7
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
1
1. Liga
1
2. Liga
1
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Segunda Liga
1
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
3
Liga 2
3
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
4
1. Division
4
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
1
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - South
9
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
2
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
1
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
6
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
6
2. liga
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
6
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
1
Superettan
2
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
4
Ταϊλάνδη
>
Premier League
8
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
1
Τζιμπουτί
>
Division 1
1
Τουρκία
>
Süper Lig
2
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
4
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
5
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
8
Division C
Division D
2
Division E
1
Division F
1
Τυνησία
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
Ligue 2
1
Φίτζι
>
National Football League
3
Φιλιππίνες
>
Football League
1
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
1
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
1
Primera B
1
Copa Chile
2
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
7
Second Division
1
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Ποδοσφαιριστής Στατιστικά - Σερβία Superliga
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ποδοσφαιριστής
Γκολ
Πέναλτι
Αυτογκόλ
Kάρτα
Kάρτα
Ομάδα
1.
M. Lukovic
16
4
-
4
-
IMT Novi Beograd
2.
Saldanha
16
3
-
8
-
FK Partizan
3.
A. Cirkovic
14
-
-
2
-
Backa Topola
4.
B. Burmaz
10
2
-
3
-
FK Vozdovac
5.
S. Jovanovic
10
-
1
11
-
Backa Topola
6.
I. Miladinovic
10
-
-
3
-
Cukaricki Belgrade
7.
B. Natcho
10
6
-
5
-
FK Partizan
8.
M. Pantovic
10
1
-
1
-
Backa Topola
9.
M. Vidosavljevic
10
3
-
1
-
FK Radnicki 1923
10.
B. Duronjic
9
2
-
4
-
Radnik Surdulica
11.
G. Kanga
9
8
-
5
-
FK Crvena Zvezda
12.
C. Ndiaye
9
-
-
3
-
FK Crvena Zvezda
13.
P. Olayinka
9
-
-
2
-
FK Crvena Zvezda
14.
I. Djakovac
8
2
-
6
-
Backa Topola
15.
P. Friday
8
2
-
3
1
Mladost Lucani
16.
V. Ilic
8
-
-
7
1
Radnicki Nis
17.
M. Ivanovic
8
-
-
2
-
FK Vojvodina
18.
A. Katai
8
2
-
1
-
FK Crvena Zvezda
19.
A. Ljajic
8
4
-
3
-
FK Novi Pazar
20.
J. Mijatovic
8
-
-
1
-
FK Crvena Zvezda
21.
O. Bukari
7
1
-
5
-
FK Crvena Zvezda
22.
J. Krasso
7
3
-
1
-
FK Crvena Zvezda
23.
L. Lukovic
7
-
-
7
-
IMT Novi Beograd
24.
L. Romanic
7
-
-
3
-
Zeleznicar Pancevo
25.
X. Severina
7
-
-
3
1
FK Partizan
26.
V. Ubiparip
7
-
-
3
-
Spartak Subotica
27.
G. Zahid
7
1
-
1
-
FK Partizan
28.
L. Zoric
7
-
-
7
-
FK Radnicki 1923
29.
L. Adzic
6
1
-
1
-
Cukaricki Belgrade
30.
N. Bastajic
6
-
-
1
-
FK Napredak
31.
S. Bazdar
6
-
-
2
-
FK Partizan
32.
Dele
6
1
-
5
-
Radnicki Nis
33.
A. Djordevic
6
1
-
1
-
Zeleznicar Pancevo
34.
S. Petrov
6
2
-
1
-
Radnicki Nis
35.
A. Radulovic
6
1
-
1
-
FK Vojvodina
36.
W. Sahli
6
-
-
9
-
FK Radnicki 1923
37.
A. Todoroski
6
-
-
2
-
Spartak Subotica
38.
M. Vidakov
6
-
-
3
-
FK Radnicki 1923
39.
Vinicius Mello
6
-
-
1
1
Cukaricki Belgrade
40.
A. Vukanovic
6
-
-
3
-
FK Vojvodina
41.
D. Zukic
6
1
-
3
-
FK Vojvodina
42.
K. Bevis
5
-
-
4
1
FK Radnicki 1923
43.
R. Bosic
5
-
-
6
1
Javor Ivanjica
44.
C. Geoffrey
5
-
-
-
-
FK Radnicki 1923
45.
S. Hajdin
5
-
-
3
-
Zeleznicar Pancevo
46.
M. Ivanic
5
-
-
2
-
FK Crvena Zvezda
47.
D. Ivanovic
5
-
-
7
-
Cukaricki Belgrade
48.
M. Neskovic
5
1
-
1
-
FK Vozdovac
49.
M. Obradovic
5
-
-
3
-
FK Novi Pazar
50.
E. Pavlov
5
1
-
5
-
Zeleznicar Pancevo
51.
S. Soumah
5
2
-
4
-
FK Novi Pazar
52.
I. Tanko
5
-
-
-
-
Javor Ivanjica
53.
A. Varjacic
5
1
-
-
-
Mladost Lucani
54.
M. Velickovic
5
-
-
3
-
Mladost Lucani
55.
S. Vukic
5
-
-
-
-
FK Vojvodina
56.
D. Y. Silue
5
-
-
5
-
Mladost Lucani
57.
M. Cvetkovic
4
-
-
10
-
Cukaricki Belgrade
58.
M. Docic
4
2
-
5
-
Cukaricki Belgrade
59.
M. Gluscevic
4
-
-
3
-
FK Radnicki 1923
60.
Hwang In-Beom
4
1
-
1
-
FK Crvena Zvezda
61.
A. Majdevac
4
1
-
2
-
FK Napredak
62.
N. Nikolic
4
-
-
4
-
FK Partizan
63.
N. Petrovic
4
-
-
9
-
FK Vojvodina
64.
M. Ristic
4
2
-
8
-
FK Radnicki 1923
65.
U. Sremcevic
4
-
-
3
-
Mladost Lucani
66.
C. Zady
4
-
-
4
-
FK Vojvodina
67.
M. Bojovic
3
1
-
1
-
FK Napredak
68.
N. Campbell
3
-
-
1
1
Javor Ivanjica
69.
V. Djuric
3
-
-
2
1
FK Radnicki 1923
70.
P. Gigic
3
-
-
4
-
Javor Ivanjica
71.
N. Glisic
3
-
-
4
-
IMT Novi Beograd
72.
L. Gojkovic
3
1
-
6
-
Javor Ivanjica
73.
D. Grgic
3
1
-
1
-
Zeleznicar Pancevo
74.
H. Hajdarevic
3
-
-
5
-
Radnik Surdulica
75.
B. Jocic
3
-
-
6
-
FK Vozdovac
76.
D. Jovanovic
3
-
-
3
-
FK Napredak
77.
A. Kalulu
3
-
-
3
1
FK Partizan
78.
N. Karaklajic
3
-
-
4
-
FK Novi Pazar
79.
S. Kovac
3
-
-
-
-
Cukaricki Belgrade
80.
I. Milosavljevic
3
-
-
1
-
Backa Topola
81.
R. Milosavljevic
3
-
1
9
-
FK Vojvodina
82.
I. Milosevic
3
2
1
5
-
Mladost Lucani
83.
U. Milovanovic
3
-
-
1
-
Backa Topola
84.
O. Mrsic
3
-
-
7
-
FK Napredak
85.
M. Rodic
3
-
-
2
-
FK Crvena Zvezda
86.
N. Sreckovic
3
-
-
2
-
FK Novi Pazar
87.
N. Stojic
3
-
-
9
-
Backa Topola
88.
A. Stojkovic
3
-
-
2
-
FK Partizan
89.
L. Zlicic
3
-
-
5
-
FK Napredak
90.
F. Antonijevic
2
-
-
-
-
FK Vozdovac
91.
K. Belic
2
-
-
3
-
FK Partizan
92.
D. Castillo
2
-
-
1
-
FK Partizan
93.
S. Colovic
2
-
-
2
-
FK Radnicki 1923
94.
N. Cumic
2
-
-
1
-
FK Vojvodina
95.
S. Cvetkovic
2
-
-
-
-
Radnicki Nis
96.
A. Dragovic
2
-
-
3
-
FK Crvena Zvezda
97.
M. Ergelas
2
-
-
5
-
FK Novi Pazar
98.
P. Ivelja
2
-
-
2
-
Radnicki Nis
99.
A. Kahvic
2
-
-
-
-
Zeleznicar Pancevo
100.
I. Lakicevic
2
-
-
6
-
Zeleznicar Pancevo
101.
U. Lazic
2
-
-
2
-
FK Novi Pazar
102.
U. Ljubomirac
2
-
-
6
-
FK Napredak
103.
A. Lutovac
2
-
-
1
-
IMT Novi Beograd
104.
J. Marinkovic
2
-
-
7
-
FK Napredak
105.
S. Markovic
2
-
1
2
-
FK Partizan
106.
Matheus Indio
2
-
-
-
-
FK Vojvodina
107.
Q. Menig
2
-
-
1
-
FK Partizan
108.
A. Mesarovic
2
1
-
7
-
Radnicki Nis
109.
L. Micic
2
-
-
1
-
Javor Ivanjica
110.
S. Mijailovic
2
-
-
5
-
FK Crvena Zvezda
111.
M. Mijic
2
-
-
2
-
Spartak Subotica
112.
O. Mudrinski
2
1
-
-
-
Spartak Subotica
113.
I. Ndiaye
2
-
-
1
-
Cukaricki Belgrade
114.
B. Nikcevic
2
-
-
5
-
Cukaricki Belgrade
115.
U. Nikolic
2
-
-
-
-
FK Vojvodina
116.
M. Pavkov
2
-
-
3
-
Cukaricki Belgrade
117.
T. Petrovic
2
-
-
4
-
Javor Ivanjica
118.
M. Radin
2
-
-
9
1
Backa Topola
119.
M. Rakonjac
2
-
-
2
-
Backa Topola
120.
L. Singh
2
-
-
-
-
Cukaricki Belgrade
121.
M. Skrbic
2
-
-
-
-
Radnicki Nis
122.
U. Spajic
2
-
-
2
-
FK Crvena Zvezda
123.
P. Stanic
2
1
-
4
-
Backa Topola
124.
S. Stanojlovic
2
-
-
1
-
FK Napredak
125.
D. Susnjar
2
-
-
2
-
Zeleznicar Pancevo
126.
D. Teodorovic
2
-
-
7
-
FK Vozdovac
127.
M. Toseski
2
-
-
2
-
Spartak Subotica
128.
Z. Udovicic
2
-
-
2
-
Mladost Lucani
129.
N. Vujanovic
2
-
-
1
-
FK Vozdovac
130.
N. Vukic
2
-
-
2
-
IMT Novi Beograd
131.
M. Vulic
2
-
-
4
-
Backa Topola
132.
A. Adeshina
1
-
-
5
1
FK Novi Pazar
133.
S. Adetunji
1
-
-
2
-
Cukaricki Belgrade
134.
M. Aleksic
1
-
-
2
-
FK Radnicki 1923
135.
G. Antonic
1
-
-
5
-
Backa Topola
136.
C. Atule
1
-
-
-
-
Spartak Subotica
137.
M. Badamosi
1
-
-
-
-
Cukaricki Belgrade
138.
M. Baic
1
-
-
-
-
Radnik Surdulica
139.
N. Belakovic
1
-
-
2
-
Radnicki Nis
140.
L. Bijelovic
1
-
-
1
-
Spartak Subotica
141.
V. Bogdanovic
1
-
-
3
-
Radnik Surdulica
142.
D. Bojat
1
-
-
2
-
FK Novi Pazar
143.
P. Bojic
1
-
-
-
-
Mladost Lucani
144.
N. Cirkovic
1
-
-
8
1
Mladost Lucani
145.
A. Cisse
1
-
-
7
2
FK Novi Pazar
146.
D. Cvetinovic
1
-
-
2
-
Backa Topola
147.
T. Dadic
1
-
-
2
-
FK Radnicki 1923
148.
N. Djekovic
1
-
-
8
-
FK Napredak
149.
A. Djordjevic
1
-
-
2
1
Zeleznicar Pancevo
150.
A. Djurasovic
1
-
-
1
-
Spartak Subotica
151.
V. Djurdjevic
1
-
1
4
1
FK Vozdovac
152.
D. Dolmagic
1
-
-
8
-
Javor Ivanjica
153.
U. Drezgic
1
-
-
1
-
Cukaricki Belgrade
154.
A. Filipovic
1
-
-
3
-
FK Partizan
155.
J. Flemmings
1
1
-
2
1
FK Vozdovac
156.
R. Floro
1
-
-
3
-
FK Novi Pazar
157.
M. Gasic
1
-
-
4
-
Radnik Surdulica
158.
C. Geoffrey Chinedu
1
-
-
1
-
FK Radnicki 1923
159.
Goh Young-Jun
1
-
-
-
-
FK Partizan
160.
S. Hrstic
1
-
-
-
-
Spartak Subotica
161.
M. Ilic
1
-
1
6
-
FK Partizan
162.
J. Jo
1
-
-
3
-
FK Novi Pazar
163.
V. Jocic
1
-
-
-
-
Spartak Subotica
164.
L. Jovanovic
1
-
-
4
-
FK Vojvodina
165.
F. Kanoute
1
-
-
5
-
FK Partizan
166.
N. Kodzic
1
-
-
1
-
IMT Novi Beograd
167.
M. Kolarevic
1
-
-
2
-
FK Vozdovac
168.
M. Konatar
1
-
-
3
-
Zeleznicar Pancevo
169.
B. Kovacevic
1
-
-
4
-
FK Partizan
170.
P. Kunic
1
-
-
5
-
Radnik Surdulica
171.
N. Kuveljic
1
-
-
3
-
Backa Topola
172.
M. Lazarevic
1
-
-
7
-
FK Vojvodina
173.
N. Lekovic
1
-
-
3
-
Mladost Lucani
174.
V. Lucic
1
-
-
-
-
FK Crvena Zvezda
175.
J. Lukic
1
-
-
3
-
Spartak Subotica
176.
F. Malbasic
1
-
-
2
-
FK Vojvodina
177.
S. Marjanovic
1
-
-
4
-
Radnicki Nis
178.
I. Martinovic
1
-
-
4
1
Spartak Subotica
179.
V. Miletic
1
-
-
2
-
FK Vozdovac
180.
I. Milicevic
1
-
-
2
-
Radnik Surdulica
181.
S. Milosevic
1
-
-
5
-
Javor Ivanjica
182.
M. Mirchevski
1
-
-
-
-
Backa Topola
183.
V. Mitosevic
1
-
-
1
-
Radnik Surdulica
184.
M. Mitrovic
1
-
-
12
1
FK Vozdovac
185.
S. Mitrovic
1
-
-
-
-
FK Crvena Zvezda
186.
M. Orescanin
1
-
-
7
1
Radnik Surdulica
187.
D. Ortiz
1
-
-
-
-
FK Radnicki 1923
188.
A. Pejic
1
-
-
-
-
Backa Topola
189.
A. Pejovic
1
-
-
9
-
Radnicki Nis
190.
M. Petkovic
1
-
-
5
-
FK Novi Pazar
191.
D. Petrovic
1
-
-
3
-
Radnicki Nis
192.
V. Prijovic
1
-
-
5
-
Spartak Subotica
193.
A. R. Adeshina
1
-
-
1
-
FK Novi Pazar
194.
V. Radocaj
1
-
-
3
1
IMT Novi Beograd
195.
V. Rogan
1
-
-
3
-
Cukaricki Belgrade
196.
M. Rosevic
1
-
-
1
-
Spartak Subotica
197.
D. Sadikovic
1
-
-
-
-
FK Napredak
198.
M. Saric
1
-
-
-
-
Javor Ivanjica
199.
N. Savic
1
-
-
3
-
FK Vozdovac
200.
M. Scepovic
1
-
-
1
-
FK Novi Pazar
201.
B. Serbecic
1
-
-
-
-
FK Radnicki 1923
202.
D. Skoko
1
-
1
3
-
Javor Ivanjica
203.
J. Sljivic
1
-
-
2
-
FK Crvena Zvezda
204.
S. Smajlagic
1
-
-
-
-
Radnicki Nis
205.
M. Stamenic
1
-
-
3
-
FK Crvena Zvezda
206.
U. Stamenic
1
-
-
2
-
IMT Novi Beograd
207.
N. Stankovic
1
-
-
2
-
Cukaricki Belgrade
208.
V. Stankovic
1
-
-
5
-
Zeleznicar Pancevo
209.
J. Stanojev
1
-
-
-
-
Spartak Subotica
210.
T. Stewart
1
-
-
2
-
Javor Ivanjica
211.
D. Stoiljkovic
1
-
-
-
-
FK Napredak
212.
L. Stojanovic
1
-
-
-
-
Cukaricki Belgrade
213.
S. Tanasijevic
1
-
-
4
-
Spartak Subotica
214.
N. Terzic
1
-
-
2
-
IMT Novi Beograd
215.
K. Tojcic
1
-
-
2
1
Javor Ivanjica
216.
N. Tomasevic
1
-
-
-
-
Radnik Surdulica
217.
N. Tosic
1
-
-
5
-
Cukaricki Belgrade
218.
J. Tumbasevic
1
-
-
6
-
Mladost Lucani
219.
B. Vastsuk
1
-
-
3
-
FK Vozdovac
220.
R. Vilca
1
-
-
-
-
FK Vozdovac
221.
V. Zivojinovic
1
-
-
1
-
IMT Novi Beograd
222.
A. Blagojevic
-
-
-
3
-
FK Napredak
223.
A. Busnic
-
-
-
1
1
FK Vojvodina
224.
A. Jankovic
-
-
-
1
-
FK Partizan
225.
A. Jovanovic
-
-
-
4
-
FK Partizan
226.
A. Kadijevic
-
-
-
2
-
Radnik Surdulica
227.
A. Katic
-
-
-
3
-
FK Vozdovac
228.
A. Kovacevic
-
-
-
3
-
Zeleznicar Pancevo
229.
A. Lukic
-
-
-
6
-
FK Vozdovac
230.
A. Lukovic
-
-
-
2
-
Radnicki Nis
231.
A. Matic
-
-
-
10
-
FK Vozdovac
232.
A. Milic
-
-
-
1
-
Radnik Surdulica
233.
A. Popovic
-
-
-
1
-
FK Radnicki 1923
234.
A. Radovanovic
-
-
-
3
-
FK Radnicki 1923
235.
A. Scekic
-
-
-
3
1
FK Partizan
236.
A. Stojanovic
-
-
-
2
-
Radnicki Nis
237.
A. Susnjar
-
-
-
1
-
FK Novi Pazar
238.
A. Vidovic
-
-
-
1
-
Spartak Subotica
239.
A. Vojnovic
-
-
-
2
-
Radnicki Nis
240.
A. Vulic
-
-
-
1
-
Spartak Subotica
241.
A. Zuev
-
-
-
4
-
IMT Novi Beograd
242.
B. Adzic
-
-
-
4
-
FK Radnicki 1923
243.
B. Balaz
-
-
-
2
-
Zeleznicar Pancevo
244.
B. Doucoure
-
-
-
7
-
Javor Ivanjica
245.
B. J. Loue
-
-
-
1
-
Javor Ivanjica
246.
B. Knezevic
-
-
-
7
-
Zeleznicar Pancevo
247.
B. Kopitovic
-
-
-
8
1
Javor Ivanjica
248.
B. Milosevic
-
-
-
3
-
FK Radnicki 1923
249.
B. Sos
-
-
-
2
-
Backa Topola
250.
B. Stojkovic
-
-
-
1
-
Radnik Surdulica
251.
C. Fai
-
-
-
1
-
Radnicki Nis
252.
D. Crnomarkovic
-
-
-
6
-
FK Vojvodina
253.
D. Kerkez
-
-
-
3
1
Spartak Subotica
254.
D. Krajisnik
-
-
-
1
-
FK Radnicki 1923
255.
D. Molls
-
-
-
2
-
Mladost Lucani
256.
D. Pantelic
-
-
-
3
-
Zeleznicar Pancevo
257.
D. Rosic
-
-
-
3
-
Radnicki Nis
258.
D. Stevanovic
-
-
-
1
-
Radnicki Nis
259.
D. Tzinovits
-
-
-
5
-
IMT Novi Beograd
260.
E. Addo
-
-
-
3
-
Radnicki Nis
261.
E. Annan
-
-
-
6
2
FK Novi Pazar
262.
E. Azemovic
-
-
-
3
-
FK Novi Pazar
263.
E. Rustemovic
-
-
-
1
-
Radnik Surdulica
264.
Eliomar
-
-
-
2
-
Javor Ivanjica
265.
F. Cirjak
-
-
-
2
-
FK Novi Pazar
266.
F. Damjanovic
-
-
-
4
1
FK Vozdovac
267.
F. Dudic
-
-
-
1
1
FK Radnicki 1923
268.
F. Frei
-
-
-
2
-
Radnicki Nis
269.
F. Jovic
-
-
-
7
-
Radnik Surdulica
270.
F. Krstic
-
-
-
3
-
FK Napredak
271.
F. Rogic
-
-
-
2
1
IMT Novi Beograd
272.
F. Samurovic
-
-
-
1
-
Cukaricki Belgrade
273.
F. Zunic
-
-
-
2
1
Mladost Lucani
274.
G. Vuklis
-
-
-
1
-
IMT Novi Beograd
275.
I. Anthony
-
-
-
3
-
FK Radnicki 1923
276.
I. Babic
-
-
-
1
-
Spartak Subotica
277.
I. Jelicic
-
-
-
3
-
FK Vojvodina
278.
I. Zulfic
-
-
-
1
-
IMT Novi Beograd
279.
J. Bolingi
-
-
-
2
-
FK Vojvodina
280.
J. Calusic
-
-
-
3
-
Backa Topola
281.
J. Ciric
-
-
-
1
-
Mladost Lucani
282.
J. Vlalukin
-
-
-
1
-
Backa Topola
283.
J. Vukovic
-
-
-
1
-
IMT Novi Beograd
284.
K. Nedeljkovic
-
-
-
1
-
FK Crvena Zvezda
285.
L. Carevic
-
-
-
1
-
FK Vojvodina
286.
L. Cermelj
-
-
-
1
-
FK Novi Pazar
287.
L. Cumic
-
-
-
4
-
Radnik Surdulica
288.
L. Kojic
-
-
-
2
-
FK Vozdovac
289.
L. N'diaye
-
-
-
1
-
Radnicki Nis
290.
L. Nikolic
-
-
-
1
-
FK Crvena Zvezda
291.
L. Owusu
-
-
-
3
-
FK Partizan
292.
L. Pavlovic
-
-
-
1
-
FK Vozdovac
293.
L. Pecelj
-
-
-
3
-
FK Radnicki 1923
294.
L. Ratkovic
-
-
-
3
-
Javor Ivanjica
295.
L. Rosic
-
-
-
3
-
FK Vojvodina
296.
L. Subotic
-
-
-
4
-
Cukaricki Belgrade
297.
Leandro
-
-
-
4
-
Javor Ivanjica
298.
M. Adamovic
-
-
-
1
-
Javor Ivanjica
299.
M. Bjekovic
-
-
-
2
-
FK Vojvodina
300.
M. Bogicevic
-
-
-
2
-
Spartak Subotica
301.
M. Bugarin
-
-
-
2
-
Spartak Subotica
302.
M. Cosic
-
-
-
1
-
FK Radnicki 1923
303.
M. Delevic
-
-
-
4
-
IMT Novi Beograd
304.
M. Djordjevic
-
-
-
1
-
Backa Topola
305.
M. Gakou
-
-
-
1
-
Radnicki Nis
306.
M. Gordic
-
-
-
3
-
IMT Novi Beograd
307.
M. Gudzulic
-
-
-
1
-
FK Vozdovac
308.
M. Joksimovic
-
-
-
1
1
Mladost Lucani
309.
M. Jovanovic
-
-
-
1
-
Zeleznicar Pancevo
310.
M. Kerkez
-
-
-
2
-
Spartak Subotica
311.
M. Krpic
-
-
-
1
-
FK Vozdovac
312.
M. Martinkevich
-
-
-
1
-
Radnik Surdulica
313.
M. Mijailovic
-
-
-
2
-
Spartak Subotica
314.
M. Miric
-
-
-
1
-
Mladost Lucani
315.
M. Momcilovic
-
-
-
3
-
FK Novi Pazar
316.
M. Ndiaye
-
-
-
1
-
Zeleznicar Pancevo
317.
M. Stajic
-
-
-
8
-
Radnicki Nis
318.
M. Stevanovic
-
-
-
3
-
Cukaricki Belgrade
319.
M. Tomic
-
-
-
5
-
Mladost Lucani
320.
M. Vidovic
-
-
-
3
1
FK Radnicki 1923
321.
M. Vranjanin
-
-
-
4
-
Radnik Surdulica
322.
M. Yamkam
-
-
-
8
-
Radnicki Nis
323.
N. Andric
-
-
-
5
-
FK Novi Pazar
324.
N. Antic
-
-
-
2
1
FK Partizan
325.
N. Bogdanovski
-
-
-
1
-
FK Novi Pazar
326.
N. Calasan
-
-
-
5
-
Cukaricki Belgrade
327.
N. Djiga
-
-
-
2
-
FK Crvena Zvezda
328.
N. Djuricic
-
-
-
6
-
FK Vozdovac
329.
N. Filipovic
-
-
-
1
-
Cukaricki Belgrade
330.
N. Krstic
-
-
-
2
-
IMT Novi Beograd
331.
N. Marinkovic
-
-
-
2
-
FK Napredak
332.
N. Miletic
-
-
-
2
-
Javor Ivanjica
333.
N. Milicic
-
-
-
2
-
FK Radnicki 1923
334.
N. Milojevic
-
-
-
3
1
FK Novi Pazar
335.
N. Milunovic
-
-
-
1
-
FK Crvena Zvezda
336.
N. Mirkovic
-
-
-
1
-
FK Novi Pazar
337.
N. Stevanovic
-
-
-
3
-
FK Napredak
338.
N. Tomic
-
-
-
2
-
FK Radnicki 1923
339.
N. Vasiljevic
-
-
-
1
-
Radnicki Nis
340.
N. Vlajkovic
-
-
-
2
-
Radnicki Nis
341.
N. Vukajlovic
-
-
-
8
-
FK Napredak
342.
N. Zecevic
-
-
-
4
-
FK Vozdovac
343.
O. Fayed
-
-
-
6
-
FK Novi Pazar
344.
O. Glazer
-
-
-
2
-
FK Crvena Zvezda
345.
O. Mimovic
-
-
-
1
-
FK Crvena Zvezda
346.
O. Mudrinski (pen.)
-
-
-
1
-
FK Vozdovac
347.
O. Vranjes
-
-
-
3
-
Cukaricki Belgrade
348.
P. Cirkovic
-
-
-
4
-
IMT Novi Beograd
349.
S. Abubakar
-
-
-
9
1
Radnik Surdulica
350.
S. Bastaja
-
-
-
1
-
Cukaricki Belgrade
351.
S. Bukinac
-
-
-
6
-
FK Vojvodina
352.
S. Charles
-
-
-
1
-
IMT Novi Beograd
353.
S. Djordjevic
-
-
-
2
-
FK Vojvodina
354.
S. Dobrasinovic
-
-
-
1
-
FK Novi Pazar
355.
S. Islamovic
-
-
-
3
-
FK Novi Pazar
356.
S. Kocic
-
-
-
4
-
Radnik Surdulica
357.
S. Korac
-
-
-
2
-
FK Vojvodina
358.
S. Lekovic
-
-
-
4
-
FK Radnicki 1923
359.
S. Manojlovic
-
-
-
3
1
Javor Ivanjica
360.
S. Njie
-
-
-
1
-
Radnik Surdulica
361.
S. Obradovic
-
-
-
2
-
Zeleznicar Pancevo
362.
S. Pirgic
-
-
-
3
1
FK Vozdovac
363.
S. Purtic
-
-
-
4
-
Zeleznicar Pancevo
364.
S. Randjelovic
-
-
-
3
-
Radnik Surdulica
365.
S. Sanicanin
-
-
-
1
-
FK Partizan
366.
S. Simovic
-
-
-
5
1
FK Radnicki 1923
367.
S. Sissoko
-
-
-
6
-
Cukaricki Belgrade
368.
S. Stamenkovic
-
-
-
2
-
Mladost Lucani
369.
S. Tomovic
-
-
-
1
-
FK Partizan
370.
U. Cosic
-
-
-
3
-
IMT Novi Beograd
371.
U. Kabic
-
-
-
1
-
FK Crvena Zvezda
372.
U. Vidovic
-
-
-
1
-
FK Radnicki 1923
373.
V. Bajic
-
-
-
1
-
FK Napredak
374.
V. Bakic
-
-
-
2
-
Radnicki Nis
375.
V. Jovanovic
-
-
-
3
-
Mladost Lucani
376.
V. Kijevcanin
-
-
-
7
-
IMT Novi Beograd
377.
V. Krstic
-
-
-
4
-
Backa Topola
378.
V. Radivojevic
-
-
-
1
-
Mladost Lucani
379.
V. Savic
-
-
-
4
-
FK Napredak
380.
V. Todorovic
-
-
-
1
-
Mladost Lucani
381.
V. Vidakovic
-
-
-
2
1
Spartak Subotica
382.
V. Vitorovic
-
-
-
3
-
Spartak Subotica
383.
Z. Lambulic
-
-
-
6
1
IMT Novi Beograd
384.
Z. Lazetic
-
-
-
1
-
Backa Topola
385.
Z. Popovic
-
-
-
1
-
FK Crvena Zvezda
386.
G. Giorbelidze
-
-
-
-
1
FK Vojvodina
Επιλεγμένα αγώνα
Tr1
Konyaspor
Fenerbahçe SK
06/05/2024 19:00
2
Superliga Regular Season
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
FK Crvena Zvezda
77
30
25
2
3
55
2
FK Partizan
70
30
22
4
4
31
3
Backa Topola
60
30
17
9
4
28
4
FK Vojvodina
50
30
14
8
8
7
5
FK Radnicki 1923
50
30
16
2
12
0
6
Cukaricki Belgrade
48
30
13
9
8
11
7
Mladost Lucani
40
30
11
7
12
-10
8
FK Napredak
39
30
11
6
13
-8
9
FK Novi Pazar
36
30
10
6
14
-5
10
Spartak Subotica
34
30
10
4
16
-15
11
Radnicki Nis
33
30
9
6
15
-7
12
IMT Novi Beograd
32
30
9
5
16
-13
13
Javor Ivanjica
31
30
9
4
17
-17
14
FK Vozdovac
30
30
7
9
14
-10
15
Zeleznicar Pancevo
26
30
7
5
18
-25
16
Radnik Surdulica
17
30
3
8
19
-22
Superliga Championship Group
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
FK Crvena Zvezda
84
33
27
3
3
57
2
FK Partizan
70
33
22
4
7
28
3
Backa Topola
66
33
19
9
5
29
4
FK Radnicki 1923
59
33
19
2
12
5
5
Cukaricki Belgrade
54
33
15
9
9
15
6
FK Vojvodina
54
33
15
9
9
7
7
Mladost Lucani
43
33
12
7
14
-12
8
FK Napredak
39
33
11
6
16
-15
Superliga Relegation Group
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
9
FK Novi Pazar
42
33
12
6
15
-2
10
Radnicki Nis
40
33
11
7
15
-4
11
Spartak Subotica
39
33
11
6
16
-14
12
IMT Novi Beograd
37
33
10
7
16
-10
13
FK Vozdovac
34
33
8
10
15
-11
14
Javor Ivanjica
32
33
9
5
19
-19
15
Zeleznicar Pancevo
29
33
7
8
18
-25
16
Radnik Surdulica
17
33
3
8
22
-29
Tipp des Tages
Fr1
Lille
Lyon
06/05/2024 21:00
1
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα