Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Μεξικό
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
93
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
1
Προβλέψεις για αύριο
70
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
318
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
759
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
51
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
2
Ευρώπη
115
Αμερική
65
Αφρική
44
Ασία
81
Αυστραλία
52
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
1
Serie A
1
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
1
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
2
Benin
>
League 1
3
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
5
Ethiopia
>
Premier League
8
Iraq
>
Premier League
3
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Kyrgyzstan
>
Premier League
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
1
Mauritania
>
Ligue 1
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
1
Togo
>
Championnat National
6
Αίγυπτος
>
Premier
2
Second League
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
Championship
League one
League two
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
7
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
2. Division
2
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
3
Nacional B
2
Primera B
2
Primera C
4
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
1
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
First League
6
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
1
Erste Division
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
2
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
3
Landesliga Wien
1
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
1
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
2
Landesliga Salzburg
3
Landesliga Kärnten
1
Αυστραλία
>
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
8
Npl Victoria
7
Npl Act 1
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
2
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
1
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
1
Segunda Division
Βιετνάμ
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
3
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
4
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Βουλγαρία
>
First League
2
Second Leaguе
Third League - South-East
2
Third League - South-West
Third League - North-East
4
Third League - North-West
2
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Serie A
4
Serie C
3
Serie D
2
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
1
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
4
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
9
Carioca U20
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
2
Brasileiro Women
8
Paulista Women
1
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
2
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
Second League
1
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Γερμανία
>
Bundesliga
1
2. Bundesliga
1
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
1
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
3
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
2
Oberliga Niederrhein
1
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
1
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
7
Δανία
>
Super League
1. Division
6
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
1
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
2
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
1
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
Ελβετία
>
Super League
1
Challenge League
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
1
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
9
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
5
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
13
NASL
USL Championship
13
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
2
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
11
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
2
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
1
1. Division
6
2. Division
1
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
Segunda Division
11
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
1
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
1
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
1
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
3
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
Primera B
2
Super Cup
Copa Colombia
1
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
3
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
First NL
6
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
1
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
5
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
1
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
Μάλι
>
Première Division
4
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
8
Botola 2
8
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
6
Μαυροβούνιο
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
2
Μπαχρέιν
>
Premier League
2
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
2
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
1
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
7
2. Division
3
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
2
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
1
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
1
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Ουρουγουάη
>
Primera Division
Segunda Division
2
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
1
Division Intermedia
4
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
1
Segunda División
3
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
Segunda Liga
1
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
7
PFL - West
PFL - Center
1
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
1
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
1
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
4
Superettan
3
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
2
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
5
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
8
Ταϊλάνδη
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
5
Τουρκία
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
Τσεχία
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
1
Division E
8
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
2
Ykkosliiga
3
Kakkonen
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
Primera B
3
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
Second Division
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αποτελέσματα Μεξικό Liga de Ascenso
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
10.11.2023
02:05
Monarcas Morelia
1 - 1
Venados Yucatán
03.11.2023
04:05
Monarcas Morelia
1 - 0
Tepatitlán de Morelos
02:05
CD Tapatio
0 - 1
Dorados Sinaloa
00:05
Celaya FC
0 - 0
Leones Negros
02.11.2023
02:05
Cancun
2 - 1
Zacatecas
00:05
Tlaxcala
0 - 1
Correcaminos
01.11.2023
00:05
Alebrijes de Oaxaca
0 - 3
Atlante FC
30.10.2023
00:00
Leones Negros
2 - 1
Tlaxcala
29.10.2023
03:05
Cimarrones Sonora
4 - 1
Venados Yucatán
27.10.2023
05:05
Correcaminos
1 - 0
Atletico La Paz
03:05
Atlante FC
0 - 1
Cancun
26.10.2023
05:05
Dorados Sinaloa
1 - 4
Celaya FC
03:05
Tepatitlán de Morelos
3 - 1
Alebrijes de Oaxaca
25.10.2023
03:05
Zacatecas
2 - 2
Cimarrones Sonora
20.10.2023
05:05
Venados Yucatán
2 - 1
Monarcas Morelia
16.10.2023
05:05
Atletico La Paz
1 - 4
Zacatecas
03:05
Monarcas Morelia
0 - 1
Atlante FC
03:05
Venados Yucatán
4 - 1
Dorados Sinaloa
15.10.2023
01:05
Alebrijes de Oaxaca
2 - 5
Cancun
14.10.2023
05:05
Cimarrones Sonora
0 - 1
Correcaminos
01:05
Tlaxcala
0 - 1
Tepatitlán de Morelos
12.10.2023
03:05
CD Tapatio
2 - 4
Leones Negros
07.10.2023
01:00
Correcaminos
0 - 1
Celaya FC
06.10.2023
05:05
Tepatitlán de Morelos
4 - 0
Atletico La Paz
03:05
Cancun
2 - 0
Leones Negros
01:05
CD Tapatio
1 - 2
Cimarrones Sonora
05.10.2023
05:05
Monarcas Morelia
0 - 0
Alebrijes de Oaxaca
03:05
Zacatecas
3 - 0
Venados Yucatán
04.10.2023
05:05
Dorados Sinaloa
3 - 1
Tlaxcala
02.10.2023
03:00
Leones Negros
3 - 2
Zacatecas
01.10.2023
01:05
Atlante FC
1 - 1
CD Tapatio
28.09.2023
05:05
Celaya FC
1 - 0
Cancun
03:05
Venados Yucatán
5 - 1
Tepatitlán de Morelos
01:05
Alebrijes de Oaxaca
4 - 0
Dorados Sinaloa
27.09.2023
05:05
Cimarrones Sonora
3 - 2
Monarcas Morelia
03:05
Atletico La Paz
1 - 0
Tlaxcala
25.09.2023
02:00
CD Tapatio
2 - 2
Tepatitlán de Morelos
22.09.2023
05:00
Atlante FC
2 - 0
Venados Yucatán
21.09.2023
03:05
Correcaminos
1 - 2
Leones Negros
01:05
Tlaxcala
2 - 3
Monarcas Morelia
20.09.2023
05:05
Alebrijes de Oaxaca
2 - 2
Atletico La Paz
03:05
Cancun
5 - 2
Cimarrones Sonora
01:05
Celaya FC
2 - 3
Zacatecas
18.09.2023
01:05
Monarcas Morelia
0 - 0
CD Tapatio
17.09.2023
05:05
Tlaxcala
2 - 1
Alebrijes de Oaxaca
03:05
Venados Yucatán
1 - 0
Celaya FC
15.09.2023
03:05
Leones Negros
4 - 0
Dorados Sinaloa
14.09.2023
05:05
Atletico La Paz
1 - 4
Cancun
03:05
Zacatecas
1 - 0
Atlante FC
01:05
Tepatitlán de Morelos
2 - 1
Correcaminos
11.09.2023
03:05
Monarcas Morelia
2 - 0
Atletico La Paz
10.09.2023
05:05
Dorados Sinaloa
1 - 2
Tepatitlán de Morelos
08.09.2023
03:05
CD Tapatio
1 - 0
Zacatecas
07.09.2023
03:05
Cancun
1 - 2
Tlaxcala
06.09.2023
05:05
Correcaminos
1 - 0
Atlante FC
03:05
Celaya FC
1 - 1
Cimarrones Sonora
01:05
Alebrijes de Oaxaca
2 - 1
Venados Yucatán
02.09.2023
05:05
Leones Negros
0 - 0
Monarcas Morelia
01.09.2023
05:05
Atlante FC
3 - 0
Dorados Sinaloa
31.08.2023
05:05
Atletico La Paz
2 - 1
Cimarrones Sonora
03:05
Tlaxcala
1 - 2
Celaya FC
01:00
Tepatitlán de Morelos
3 - 0
Cancun
30.08.2023
05:05
Correcaminos
7 - 0
Alebrijes de Oaxaca
03:05
Venados Yucatán
2 - 1
CD Tapatio
25.08.2023
03:05
Monarcas Morelia
4 - 0
Dorados Sinaloa
01:05
CD Tapatio
2 - 0
Tlaxcala
24.08.2023
05:05
Cimarrones Sonora
4 - 2
Alebrijes de Oaxaca
03:05
Zacatecas
4 - 1
Tepatitlán de Morelos
23.08.2023
05:05
Venados Yucatán
4 - 3
Correcaminos
03:05
Atletico La Paz
3 - 0
Leones Negros
Επιλεγμένα αγώνα
Sa1
Al Wahda Mecca
Al Hilal Riyadh
27/05/2024 20:00
2
Liga de Ascenso Apertura
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Cancun
28
14
9
1
4
11
2
Leones Negros
27
14
8
3
3
13
3
Atlante FC
25
14
7
4
3
11
4
Zacatecas
24
14
7
3
4
12
5
Tepatitlán de Morelos
23
14
6
5
3
4
6
Cimarrones Sonora
22
14
6
4
4
3
7
Monarcas Morelia
21
14
6
3
5
2
8
Venados Yucatán
21
14
7
0
7
-2
9
Correcaminos
20
14
6
2
6
6
10
Atletico La Paz
20
14
6
2
6
-7
11
Celaya FC
17
14
4
5
5
1
12
CD Tapatio
14
14
2
8
4
-2
13
Alebrijes de Oaxaca
13
14
3
4
7
-17
14
Dorados Sinaloa
12
14
4
0
10
-19
15
Tlaxcala
6
14
2
0
12
-16
Liga de Ascenso Clausura
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Venados Yucatán
32
14
10
2
2
15
2
Leones Negros
29
14
8
5
1
13
3
Atlante FC
25
14
7
4
3
11
4
CD Tapatio
22
14
6
4
4
9
5
Celaya FC
22
14
6
4
4
6
6
Cancun
22
14
6
4
4
5
7
Atletico La Paz
22
14
6
4
4
2
8
Zacatecas
19
14
5
4
5
1
9
Alebrijes de Oaxaca
19
14
5
4
5
-4
10
Cimarrones Sonora
17
14
4
5
5
1
11
Correcaminos
16
14
4
4
6
-8
12
Tlaxcala
13
14
3
4
7
-12
13
Dorados Sinaloa
11
14
3
2
9
-11
14
Monarcas Morelia
10
14
2
4
8
-7
15
Tepatitlán de Morelos
8
14
2
2
10
-21
Tipp des Tages
Ar1
Atlético Tucumán
CA Platense
28/05/2024 02:00
1
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα