Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
233
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
116
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1468
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2284
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
70
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
31
Top Europejski
67
Europejski
582
Amerykański
179
Afrykanin
32
Azjatycki
147
Australijski
44
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
7
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
1
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
10
Championship
League one
1
League two
2
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
7
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
1
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
7
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
9
1st Division
3
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
14
Nacional B
1
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
3
Super Cup
Reserve League
9
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
3
First League
7
Armenian Cup
1
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
1
Australia
>
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
3
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
Belgian Cup
1
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
3
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
2
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Botswana
>
Premier League
8
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Brazylia
>
Brasileiro Série A
7
Serie B
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
1
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
8
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
1
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
9
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
2
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
1
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
6
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
9
Division F
11
DR Congo
>
Super League
2
Dania
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
1
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
Egipt
>
Premier
Second League
4
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
3
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
2
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
16
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
1
Gibraltar
>
National League
1
Grecja
>
Super League
4
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
14
Gwatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
Gwinea
>
Ligue 1
1
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
8
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
6
Second Division
1
FA Cup
2
Indie
>
I-League
Super League
Indonezja
>
Liga 1
2
Liga 2
Iran
>
IPL
League 1
9
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
6
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Islandia
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
8
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
Izrael
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
6
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
2
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
1
Soccer League
Canadian Championship
2
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
4
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
4
Kenia
>
Premier League
9
Super League
9
Kolumbia
>
Primera A
4
Primera B
7
Super Cup
Copa Colombia
3
Kongo
>
Premier League
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
1
Kostaryka
>
Primera División
5
Liga de Ascenso
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
1
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
4
Malawi
>
Super League
8
Malezja
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
1
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
3
Mauritania
>
Ligue 1
8
Mauritius
>
Mauritian League
1
Meksyk
>
Primera Division
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
12
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
1
Oberliga Hessen
10
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
8
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
10
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
1
Nigeria
>
Premier League
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
8
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
1
Oman
>
Professional League
2
Sultan Cup
1
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
4
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
4
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
11
Kubok
2
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
8
Liga 2
2
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
Salwador
>
Primera Division
San Marino
>
Campionato
2
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
4
Prva Liga
4
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
3
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Somalia
>
Championship
4
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
12
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
7
Championship
2
League One
2
League Two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
1
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
2
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
5
Tunezja
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
1
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
4
Turkish Cup
1
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
11
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
4
Ukraina
>
Premier League
9
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
4
Segunda Division
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
4
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
4
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
9
Zimbabwe
>
Premier League
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
>
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
10
Copa Sudamericana
10
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Wyniki Francja National 2
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Rzut rożny
04.05.2024
18:00
Saint-Pryvé Saint-Hilaire
2 - 0
Avoine OCC
27.04.2024
19:00
Chamalières FC
0 - 2
Olympique Ales
19:00
Blois Foot 41
2 - 0
SO Romorantin
18:30
Avoine OCC
1 - 1
Gobelins FC
18:00
Sporting Toulon
2 - 0
EFC Fréjus-St-Raphaël
18:00
Libourne-Saint-Seurin
0 - 3
Bergerac Périgord
18:00
RC Grasse
1 - 0
Évian Thonon Gaillard
18:00
V. Châteaubriant
2 - 2
FC Lorient B
18:00
Dinan-Léhon FC
2 - 0
US Saint-Malo
18:00
Guingamp B
2 - 2
Vire
18:00
Trelissac FC
1 - 1
Saint-Pryvé Saint-Hilaire
18:00
FC Chambly
5 - 2
FCM Aubervilliers
18:00
US Boulogne
3 - 1
RC France Colombes
18:00
AS Cannes
0 - 0
Le Puy Foot
18:00
US Créteil-Lusitanos
0 - 0
Feignies Aulnoye
18:00
Besancon RC
3 - 4
FR Haguenau
18:00
Bourges Foot 18
2 - 1
Angers B
18:00
FC Fleury 91
3 - 1
Saint-Quentin
18:00
AF Bobigny
2 - 2
Macon
18:00
SR Colmar
2 - 1
ASC Biesheim
18:00
AS Furiani-Agliani
2 - 0
AJ Auxerre B
18:00
Aubagne FC
1 - 0
Hyeres FC
14:30
Toulouse B
0 - 4
Jura Sud
26.04.2024
20:00
Bourgoin Jallieu
0 - 2
ASF Andrézieux
19:30
Olympique Saumur
2 - 2
Les Herbiers VF
19:30
Angouleme CFC
1 - 0
La Roche VF
19:00
US Granville
0 - 3
Stade Briochin
19:00
CA Bastia
1 - 0
AS Beauvais Oise
19:00
Bourg-Peronnas
3 - 0
ES Wasquehal
20.04.2024
19:00
AS Cannes
2 - 1
Sporting Toulon
19:00
Stade Briochin
2 - 0
FCM Aubervilliers
18:30
FC Lorient B
3 - 2
US Granville
18:00
RC France Colombes
0 - 2
Dinan-Léhon FC
18:00
US Saint-Malo
2 - 0
V. Châteaubriant
18:00
AS Beauvais Oise
0 - 3
Guingamp B
18:00
AJ Auxerre B
5 - 0
Saint-Quentin
18:00
ASC Biesheim
0 - 2
Bourg-Peronnas
18:00
AF Bobigny
1 - 4
FC Fleury 91
18:00
Vire
1 - 0
US Boulogne
18:00
Angers B
2 - 2
Trelissac FC
18:00
Le Puy Foot
1 - 2
Aubagne FC
18:00
Olympique Ales
1 - 0
EFC Fréjus-St-Raphaël
18:00
Macon
0 - 0
Besancon RC
18:00
SO Romorantin
0 - 1
Avoine OCC
18:00
La Roche VF
2 - 1
Blois Foot 41
18:00
Jura Sud
2 - 2
Chamalières FC
18:00
Hyeres FC
2 - 2
RC Grasse
18:00
Bourges Foot 18
2 - 3
Olympique Saumur
18:00
Saint-Pryvé Saint-Hilaire
0 - 1
Angouleme CFC
17:00
Feignies Aulnoye
3 - 3
SR Colmar
16:00
FR Haguenau
1 - 4
US Créteil-Lusitanos
15:00
Gobelins FC
3 - 0
Libourne-Saint-Seurin
19.04.2024
19:30
Bergerac Périgord
1 - 0
Les Herbiers VF
19:30
ASF Andrézieux
0 - 0
Toulouse B
19:00
Évian Thonon Gaillard
4 - 2
Bourgoin Jallieu
19:00
ES Wasquehal
2 - 2
AS Furiani-Agliani
19:00
CA Bastia
0 - 3
FC Chambly
13.04.2024
19:00
Chamalières FC
1 - 2
ASF Andrézieux
18:30
Avoine OCC
0 - 1
La Roche VF
18:00
Besancon RC
0 - 1
AF Bobigny
18:00
Bourg-Peronnas
3 - 0
Feignies Aulnoye
18:00
Les Herbiers VF
0 - 2
Gobelins FC
18:00
Trelissac FC
2 - 3
Bourges Foot 18
18:00
Olympique Saumur
2 - 1
Bergerac Périgord
18:00
Libourne-Saint-Seurin
2 - 0
SO Romorantin
18:00
Saint-Quentin
2 - 0
ES Wasquehal
18:00
Angouleme CFC
1 - 0
Angers B
18:00
Sporting Toulon
0 - 1
Olympique Ales
18:00
RC Grasse
1 - 2
Le Puy Foot
18:00
FCM Aubervilliers
1 - 1
FC Lorient B
Wyróżnione mecz
Za1
Polokwane City
Richards Bay
08/05/2024 19:30
1
National 2 Group A
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Aubagne FC
50
24
14
8
2
16
2
Le Puy Foot
44
24
12
8
4
15
3
Jura Sud
38
24
9
11
4
10
4
AS Cannes
36
24
8
12
4
19
5
RC Grasse
36
24
8
12
4
7
6
Hyeres FC
35
24
9
8
7
15
7
Sporting Toulon
33
24
9
6
9
1
8
ASF Andrézieux
33
24
9
6
9
0
9
EFC Fréjus-St-Raphaël
30
24
6
12
6
2
10
Évian Thonon Gaillard
27
24
7
6
11
-7
11
Chamalières FC
25
24
5
10
9
-11
12
Olympique Ales
25
24
6
7
11
-17
13
Bourgoin Jallieu
20
24
4
8
12
-17
14
Toulouse B
11
24
1
8
15
-33
National 2 Group B
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
La Roche VF
42
24
11
9
4
16
2
Gobelins FC
42
24
11
9
4
13
3
Libourne-Saint-Seurin
39
24
10
9
5
12
4
Blois Foot 41
37
24
10
7
7
7
5
Angouleme CFC
37
24
10
7
7
4
6
Saint-Pryvé Saint-Hilaire
35
24
9
8
7
3
7
Bourges Foot 18
34
24
10
4
10
-8
8
Bergerac Périgord
33
24
9
9
6
5
9
Les Herbiers VF
33
24
8
9
7
5
10
Olympique Saumur
28
24
7
7
10
-3
11
SO Romorantin
27
24
7
6
11
-9
12
Avoine OCC
25
24
6
7
11
-11
13
Trelissac FC
21
24
3
12
9
-11
14
Angers B
13
24
2
7
15
-23
National 2 Group C
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
US Boulogne
51
24
15
6
3
24
2
US Granville
40
24
11
7
6
3
3
US Saint-Malo
38
24
10
8
6
11
4
FC Chambly
37
24
12
6
6
17
5
Stade Briochin
36
24
10
6
8
6
6
Dinan-Léhon FC
34
24
10
4
10
-4
7
AS Beauvais Oise
33
24
9
6
9
3
8
FCM Aubervilliers
33
24
10
3
11
-9
9
V. Châteaubriant
30
24
7
9
8
-4
10
FC Lorient B
28
24
7
7
10
-5
11
RC France Colombes
28
24
8
4
12
-8
12
Vire
27
24
8
3
13
-3
13
CA Bastia
27
24
8
3
13
-12
14
Guingamp B
20
24
6
2
16
-19
National 2 Group D
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Bourg-Peronnas
47
24
15
5
4
23
2
FC Fleury 91
42
24
12
6
6
22
3
AS Furiani-Agliani
42
24
10
12
2
14
4
AF Bobigny
38
24
9
11
4
8
5
US Créteil-Lusitanos
34
24
9
7
8
2
6
ASC Biesheim
34
24
9
7
8
-4
7
Feignies Aulnoye
31
24
8
7
9
-4
8
SR Colmar
28
24
8
4
12
-6
9
ES Wasquehal
28
24
7
7
10
-7
10
FR Haguenau
28
24
8
4
12
-16
11
AJ Auxerre B
27
24
7
6
11
-1
12
Macon
27
24
6
9
9
-2
13
Besancon RC
24
24
6
6
12
-7
14
Saint-Quentin
23
24
6
5
13
-22
Porada dnia
CS
Sportivo Trinidense
Boca Juniors
09/05/2024 02:30
2
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program