Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
233
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
116
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1473
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2277
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
68
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
31
Top Europejski
67
Europejski
582
Amerykański
177
Afrykanin
32
Azjatycki
147
Australijski
44
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
7
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
1
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
10
Championship
League one
1
League two
2
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
7
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
1
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
7
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
9
1st Division
3
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
14
Nacional B
1
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
3
Super Cup
Reserve League
9
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
3
First League
7
Armenian Cup
1
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
1
Australia
>
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
3
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
Belgian Cup
1
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
3
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
2
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Botswana
>
Premier League
8
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Brazylia
>
Brasileiro Série A
7
Serie B
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
1
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
8
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
1
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
9
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
2
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
1
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
6
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
9
Division F
11
DR Congo
>
Super League
2
Dania
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
1
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
Egipt
>
Premier
Second League
4
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
3
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
2
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
16
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
1
Gibraltar
>
National League
1
Grecja
>
Super League
4
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
14
Gwatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
Gwinea
>
Ligue 1
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
8
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
6
Second Division
1
FA Cup
2
Indie
>
I-League
Super League
Indonezja
>
Liga 1
2
Liga 2
Iran
>
IPL
League 1
9
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
6
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Islandia
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
8
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
Izrael
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
6
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
2
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
1
Soccer League
Canadian Championship
2
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
4
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
4
Kenia
>
Premier League
9
Super League
9
Kolumbia
>
Primera A
4
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
3
Kongo
>
Premier League
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
1
Kostaryka
>
Primera División
4
Liga de Ascenso
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
1
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
4
Malawi
>
Super League
8
Malezja
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
1
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
3
Mauritania
>
Ligue 1
8
Mauritius
>
Mauritian League
1
Meksyk
>
Primera Division
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
12
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
1
Oberliga Hessen
10
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
8
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
10
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
1
Nigeria
>
Premier League
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
8
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
1
Oman
>
Professional League
2
Sultan Cup
1
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
4
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
4
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
11
Kubok
2
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
8
Liga 2
2
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
Salwador
>
Primera Division
San Marino
>
Campionato
2
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
4
Prva Liga
4
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
3
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Somalia
>
Championship
4
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
9
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
7
Championship
2
League One
2
League Two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
1
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
2
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
5
Tunezja
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
1
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
4
Turkish Cup
1
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
3
UAE
>
Football League
11
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
4
Ukraina
>
Premier League
9
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
4
Segunda Division
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
4
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
4
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
9
Zimbabwe
>
Premier League
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
>
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
9
Copa Sudamericana
9
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Pierwsza połowa prognozy Afryka
<
Brytyjski
Top Europa
Europa
Amerykański
Afrykanin
Azjatycki
Australijski
Międzynarodowy
Puchary krajowe
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Gospodarze - Goście
Pierwsza połowa prawdopodobieństwo w %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
CAF Confederations Cup
Ccc
RSB Berkane
Zamalek SC
12/05/2024 21:00
42
34
24
1
20°
-
Algieria Algeria Cup
DzC
MC Alger
CR Belouizdad
17/05/2024 17:00
23
55
22
X
17°
-
Angola Girabola
Ao1
CD Lunda Sul
Interclube Luanda
08/05/2024 16:00
41
45
14
X
28°
-
Ao1
Santa Rita
Wiliet
08/05/2024 16:00
32
47
21
X
33°
-
Ao1
São Salvador
Desportivo Huíla
08/05/2024 16:00
21
38
41
2
33°
-
Ao1
União de Malanje
Kabuscorp SC
08/05/2024 16:00
13
65
22
X
29°
-
Ao1
Académica Lobito
Recreativo Libolo
08/05/2024 16:30
30
52
18
X
29°
-
Ao1
Petro Atletico
Sporting Cabinda
08/05/2024 17:00
56
34
10
1
28°
-
Ao1
1º de Agosto
Bravos do Maquis
08/05/2024 17:00
26
39
35
X
28°
-
Ao1
CD Lunda Sul
Interclube Luanda
08/05/2024 16:00
41
45
14
X
28°
-
Ao1
Santa Rita
Wiliet
08/05/2024 16:00
32
47
21
X
33°
-
Ao1
São Salvador
Desportivo Huíla
08/05/2024 16:00
21
38
41
2
33°
-
Ao1
União de Malanje
Kabuscorp SC
08/05/2024 16:00
13
65
22
X
29°
-
Ao1
Académica Lobito
Recreativo Libolo
08/05/2024 16:30
30
52
18
X
29°
-
Ao1
Petro Atletico
Sporting Cabinda
08/05/2024 17:00
56
34
10
1
28°
-
Ao1
1º de Agosto
Bravos do Maquis
08/05/2024 17:00
26
39
35
X
28°
-
Benin League 1
BJ1
AS Cotonou
Dynamo Abomey
11/05/2024 17:00
14
56
30
X
31°
-
BJ1
Dadjè
ASPAC Cotonou
11/05/2024 17:00
6
92
3
X
31°
-
BJ1
Espoir Savalou
Requins
11/05/2024 17:00
9
82
9
X
25°
-
BJ1
JS Pob
Damissa
11/05/2024 17:00
1
88
11
X
32°
-
BJ1
Bani Gansè
Ayema
12/05/2024 17:00
0
94
4
X
34°
-
BJ1
Cavaliers
USS Kraké
12/05/2024 17:00
12
77
12
X
36°
-
BJ1
Coton Sport Ouidah
ESAE FC
12/05/2024 17:00
6
88
6
X
31°
-
BJ1
Dragons
Tukunnin
12/05/2024 17:00
21
11
68
2
32°
-
BJ1
Abeilles
Dynamique Djougou
11/05/2024 17:00
5
95
1
X
30°
-
BJ1
Bembereke
Soleil
11/05/2024 17:00
3
88
9
X
35°
-
BJ1
Dynamo Parakou
Real Sport
11/05/2024 17:00
3
96
1
X
30°
-
BJ1
Pantheres
Hodio
11/05/2024 17:00
3
87
11
X
35°
-
BJ1
Tonnerre d'Abomey
Buffles du Borgou
11/05/2024 17:00
1
89
10
X
30°
-
BJ1
Aïnonvi
JAC
12/05/2024 16:00
5
85
10
X
32°
-
BJ1
Avrankou Omnisport
Upi Onm
12/05/2024 17:00
14
83
3
X
32°
-
BJ1
ASVO
Adjidja
12/05/2024 17:00
6
79
15
X
32°
-
BJ1
Djeffa
AS Police (BEN)
12/05/2024 17:00
10
83
7
X
37°
-
BJ1
Etoile Filante
JSO
12/05/2024 17:00
45
45
10
1
31°
-
BJ1
AS Cotonou
Dynamo Abomey
11/05/2024 17:00
14
56
30
X
31°
-
BJ1
Dadjè
ASPAC Cotonou
11/05/2024 17:00
6
92
3
X
31°
-
BJ1
Espoir Savalou
Requins
11/05/2024 17:00
9
82
9
X
25°
-
BJ1
JS Pob
Damissa
11/05/2024 17:00
1
88
11
X
32°
-
BJ1
Bani Gansè
Ayema
12/05/2024 17:00
0
94
4
X
34°
-
BJ1
Cavaliers
USS Kraké
12/05/2024 17:00
12
77
12
X
36°
-
BJ1
Coton Sport Ouidah
ESAE FC
12/05/2024 17:00
6
88
6
X
31°
-
BJ1
Dragons
Tukunnin
12/05/2024 17:00
21
11
68
2
32°
-
BJ1
Abeilles
Dynamique Djougou
11/05/2024 17:00
5
95
1
X
30°
-
BJ1
Bembereke
Soleil
11/05/2024 17:00
3
88
9
X
35°
-
BJ1
Dynamo Parakou
Real Sport
11/05/2024 17:00
3
96
1
X
30°
-
BJ1
Pantheres
Hodio
11/05/2024 17:00
3
87
11
X
35°
-
BJ1
Tonnerre d'Abomey
Buffles du Borgou
11/05/2024 17:00
1
89
10
X
30°
-
BJ1
Aïnonvi
JAC
12/05/2024 16:00
5
85
10
X
32°
-
BJ1
Avrankou Omnisport
Upi Onm
12/05/2024 17:00
14
83
3
X
32°
-
BJ1
ASVO
Adjidja
12/05/2024 17:00
6
79
15
X
32°
-
BJ1
Djeffa
AS Police (BEN)
12/05/2024 17:00
10
83
7
X
37°
-
BJ1
Etoile Filante
JSO
12/05/2024 17:00
45
45
10
1
31°
-
Botswana Premier League
Bw1
Nico United
Security Systems
08/05/2024 15:00
17
47
36
X
27°
-
Bw1
TAFIC
Masitaoka
08/05/2024 15:00
19
45
35
X
28°
-
Bw1
Holy Ghost
Police XI
08/05/2024 15:00
27
38
35
X
26°
-
Bw1
Jwaneng Galaxy
Eleven Angels
08/05/2024 15:00
44
42
14
1
28°
-
Bw1
VTM
Township Rollers
08/05/2024 15:00
18
59
23
X
29°
-
Bw1
Orapa United
Matebele
08/05/2024 15:00
55
27
18
1
31°
-
Bw1
BDF XI
Morupule Wanderers
09/05/2024 15:00
26
51
23
X
27°
-
Bw1
Sua Flamingoes
Gaborone United
09/05/2024 15:00
24
49
27
X
29°
-
Bw1
Nico United
Security Systems
08/05/2024 15:00
17
47
36
X
27°
-
Bw1
TAFIC
Masitaoka
08/05/2024 15:00
19
45
35
X
28°
-
Bw1
Holy Ghost
Police XI
08/05/2024 15:00
27
38
35
X
26°
-
Bw1
Jwaneng Galaxy
Eleven Angels
08/05/2024 15:00
44
42
14
1
28°
-
Bw1
VTM
Township Rollers
08/05/2024 15:00
18
59
23
X
29°
-
Bw1
Orapa United
Matebele
08/05/2024 15:00
55
27
18
1
31°
-
Bw1
BDF XI
Morupule Wanderers
09/05/2024 15:00
26
51
23
X
27°
-
Bw1
Sua Flamingoes
Gaborone United
09/05/2024 15:00
24
49
27
X
29°
-
Etiopia Premier League
Et1
Fasil Kenema
Bahardar
09/05/2024 14:00
12
54
34
X
26°
-
Et1
Dire Dawa Kenema
Adama Kenema
09/05/2024 17:00
16
44
40
X
24°
-
Et1
Kedus Giorgis
Ethiopian Medhin
10/05/2024 14:00
26
58
17
X
22°
-
Et1
Wolkite Ketema
Ethiopia Nigd Bank
10/05/2024 17:00
23
36
41
2
16°
-
Et1
Awassa Kenema
Sidama Bunna
11/05/2024 14:00
8
62
31
X
25°
-
Et1
Welayta Dicha
Ethiopian Coffee
11/05/2024 17:00
34
40
26
X
-
Et1
Shashemene Kenema
Hadiya Hosaena
12/05/2024 14:00
1
80
19
X
23°
-
Et1
Hambericho Durame
Defence Force
12/05/2024 17:00
5
56
39
X
19°
-
Ghana Premier League
Gh1
Berekum Chelsea
Accra Hearts of Oak
08/05/2024 17:00
20
66
14
X
36°
-
Gh1
Berekum Chelsea
Accra Hearts of Oak
08/05/2024 17:00
20
66
14
X
36°
-
Kenia Premier League
Ke1
Kariobangi Sharks
Sofapaka Nairobi
11/05/2024 14:00
26
53
21
X
22°
-
Ke1
Gor Mahia
Shabana
11/05/2024 14:00
35
53
13
X
22°
-
Ke1
Bidco United
Homeboyz FC
11/05/2024 14:00
9
64
27
X
22°
-
Ke1
Bandari FC
Posta Rangers
11/05/2024 14:00
51
27
22
1
28°
-
Ke1
Ulinzi Stars
Muhoroni FC
11/05/2024 14:00
36
33
31
1
23°
-
Ke1
Kenya Police FC
Nairobi City Stars
12/05/2024 14:00
32
35
33
X
22°
-
Ke1
FC Talanta
AFC Leopards
12/05/2024 14:00
26
39
35
X
22°
-
Ke1
Tusker FC
Murang'a SEAL
12/05/2024 14:00
10
51
39
X
22°
-
Ke1
Nzoia Sugar
KCB Nairobi
12/05/2024 14:00
17
47
36
X
26°
-
Kenia Super League
Ke2
Naivas
Mathare United
10/05/2024 14:00
45
38
17
1
22°
-
Ke2
Dimba Patriots
Migori Youth
11/05/2024 00:00
52
36
12
1
15°
-
Cancl.
Ke2
Gusii
Vihiga United
11/05/2024 02:00
35
35
30
1
15°
-
Ke2
Nairobi United
Coast Stima
11/05/2024 11:00
53
42
4
1
24°
-
Ke2
Silibwet
Assad
11/05/2024 12:00
31
37
32
X
19°
-
Ke2
Luanda Villa
Darajani Gogo
11/05/2024 12:00
23
61
15
X
26°
-
Ke2
Rainbow
MCF
12/05/2024 11:00
26
61
13
X
22°
-
Ke2
Kibera Black Stars
Kajiado
12/05/2024 12:00
16
51
33
X
22°
-
Ke2
Vihiga Bullets
Modern Coast Rangers
12/05/2024 13:00
31
54
15
X
25°
-
Ke2
Kisumu All Stars
Mara Sugar
12/05/2024 14:00
25
35
40
2
26°
-
Libia Premier League
Ly1
Asaria
Al Ahli Tripoli
08/05/2024 17:00
2
57
41
X
21°
-
Ly1
Asaria
Al Ahli Tripoli
08/05/2024 17:00
2
57
41
X
21°
-
Malawi Super League
Mw1
Moyale Barracks
Chitipa United
11/05/2024 14:30
48
28
24
1
23°
-
Mw1
MAFCO
Big Bullets
11/05/2024 14:30
18
20
63
2
27°
-
Mw1
CIVO United
Bangwe All Stars
11/05/2024 14:30
38
35
28
1
29°
-
Mw1
Mighty Wanderers
Karonga United
11/05/2024 14:30
52
35
14
1
28°
-
Mw1
FOMO
Baka City
11/05/2024 14:30
46
33
21
1
-
Mw1
Silver Strikers
Creck
12/05/2024 14:30
38
42
20
X
28°
-
Mw1
Ekwendeni Hammers
Kamuzu Barracks
12/05/2024 14:30
30
25
46
2
24°
-
Mw1
Azam Tigers
Dedza Dynamos
12/05/2024 14:30
33
42
25
X
-
Mw1
Moyale Barracks
Chitipa United
11/05/2024 14:30
48
28
24
1
23°
-
Mw1
MAFCO
Big Bullets
11/05/2024 14:30
18
20
63
2
27°
-
Mw1
CIVO United
Bangwe All Stars
11/05/2024 14:30
38
35
28
1
29°
-
Mw1
Mighty Wanderers
Karonga United
11/05/2024 14:30
52
35
14
1
28°
-
Mw1
FOMO
Baka City
11/05/2024 14:30
46
33
21
1
-
Mw1
Silver Strikers
Creck
12/05/2024 14:30
38
42
20
X
28°
-
Mw1
Ekwendeni Hammers
Kamuzu Barracks
12/05/2024 14:30
30
25
46
2
24°
-
Mw1
Azam Tigers
Dedza Dynamos
12/05/2024 14:30
33
42
25
X
-
Maroko Coupe du Trone
MaC
FAR Rabat
Khemis Zemamra
08/05/2024 19:00
45
40
15
1
21°
-
MaC
Hassania Agadir
Raja Casablanca
11/05/2024 18:00
17
49
34
X
22°
-
MaC
Maghreb Tétouan
Maghreb Fès
11/05/2024 21:00
29
51
20
X
16°
-
Mauretania Ligue 1
Mr1
Nouadhibou
Kaedi
14/05/2024 19:30
51
41
8
1
18°
-
Mr1
Nouakchott King's
Inter Nouakchott
24/05/2024 23:00
21
49
30
X
21°
-
Mr1
Kaedi
Ksar
24/05/2024 23:00
37
38
25
X
29°
-
Mr1
Gendrim
SNIM
24/05/2024 23:00
15
63
23
X
21°
-
Mr1
Garde Nationale
AS Douanes (MTN)
24/05/2024 23:00
12
59
29
X
21°
-
Mr1
Pompiers
AS Entou
24/05/2024 23:00
35
57
8
X
21°
-
Mr1
Nouadhibou
Concorde
24/05/2024 23:00
36
44
20
X
18°
-
Mr1
Tevragh-Zeïne
Chemal
24/05/2024 23:00
24
56
20
X
21°
-
Mr1
Nouadhibou
Kaedi
14/05/2024 19:30
51
41
8
1
18°
-
Mr1
Nouakchott King's
Inter Nouakchott
24/05/2024 23:00
21
49
30
X
21°
-
Mr1
Kaedi
Ksar
24/05/2024 23:00
37
38
25
X
29°
-
Mr1
Gendrim
SNIM
24/05/2024 23:00
15
63
23
X
21°
-
Mr1
Garde Nationale
AS Douanes (MTN)
24/05/2024 23:00
12
59
29
X
21°
-
Mr1
Pompiers
AS Entou
24/05/2024 23:00
35
57
8
X
21°
-
Mr1
Nouadhibou
Concorde
24/05/2024 23:00
36
44
20
X
18°
-
Mr1
Tevragh-Zeïne
Chemal
24/05/2024 23:00
24
56
20
X
21°
-
Mauritius Mauritian League
Mu1
Pamplemousses
Grande Riviere Sud Est
08/05/2024 16:30
24
62
14
X
24°
-
Mu1
Pamplemousses
Grande Riviere Sud Est
08/05/2024 16:30
24
62
14
X
24°
-
Południowa Afryka National First Division
Za2
Baroka FC
JDR Stars
12/05/2024 15:00
9
48
43
X
20°
-
Za2
Casric Stars
Magesi FC
12/05/2024 15:00
23
38
38
2
19°
-
Za2
Hungry Lions FC
Black Leopards
12/05/2024 15:00
39
52
9
X
26°
-
Za2
MM Platinum
Marumo Gallants
12/05/2024 15:00
21
44
35
X
23°
-
Za2
Maritzburg United
Platinum City Rovers FC
12/05/2024 15:00
44
50
6
X
15°
-
Za2
ORBIT College FC
Upington City
12/05/2024 15:00
36
32
32
1
26°
-
Za2
Pretoria Callies
Pretoria University
12/05/2024 15:00
21
61
18
X
24°
-
Za2
Venda FA
Milford FC
12/05/2024 15:00
28
34
38
2
23°
-
Republika Południowej Afryki Premier Soccer League
Za1
Stellenbosch FC
AmaZulu FC
08/05/2024 19:30
31
46
23
X
13°
-
Za1
Golden Arrows
Sundowns FC
08/05/2024 19:30
10
38
53
2
22°
-
Za1
Orlando Pirates
Chippa United
08/05/2024 19:30
36
26
39
2
21°
-
Za1
Polokwane City
Richards Bay
08/05/2024 19:30
29
63
9
X
16°
-
Sierra Leone Premier League
Sl1
Luawa
Wilberforce Strikers
08/05/2024 18:30
26
64
9
X
26°
-
Sl1
Bo Rangers
Bai Bureh Warriors
08/05/2024 19:00
29
61
10
X
26°
-
Sl1
Freetown City
East End Lions FC
09/05/2024 18:30
30
67
4
X
28°
-
Sl1
Luawa
Wilberforce Strikers
08/05/2024 18:30
26
64
9
X
26°
-
Sl1
Bo Rangers
Bai Bureh Warriors
08/05/2024 19:00
29
61
10
X
26°
-
Sl1
Freetown City
East End Lions FC
09/05/2024 18:30
30
67
4
X
28°
-
Somali Championship
So1
Badbaado
Elman
08/05/2024 00:00
25
40
35
X
27°
-
So1
Sahafi
Dekedaha
09/05/2024 00:00
22
36
42
2
27°
-
So1
Heegan
Raadsan
10/05/2024 00:00
8
48
45
X
27°
-
So1
Badbaado
Elman
08/05/2024 00:00
25
40
35
X
27°
-
So1
Sahafi
Dekedaha
09/05/2024 00:00
22
36
42
2
27°
-
So1
Heegan
Raadsan
10/05/2024 00:00
8
48
45
X
27°
-
Tunezja Ligue Professionnelle 1
Tn1
CS Sfaxien
Stade Tunisien
10/05/2024 18:30
25
59
15
X
21°
-
Tn1
US Monastir
Club Africain Tunis
10/05/2024 18:30
27
52
20
X
19°
-
Tn1
Esperance ST
Étoile Sahel Sousse
12/05/2024 18:30
37
54
9
X
23°
-
Tn1
EGS Gafsa
Slimane
10/05/2024 16:00
31
52
17
X
24°
-
Tn1
AS Marsa
ES Metlaoui
12/05/2024 16:00
19
56
25
X
29°
-
Tn1
US Ben Guerdane
CA Bizertin
12/05/2024 16:00
25
45
30
X
28°
-
Tn1
Olympique Béja
Union Tataouine
12/05/2024 16:00
20
56
23
X
33°
-
Tunezja Coupe de Tunisie
TnC
OC Kerkennah
Esperance ST
08/05/2024 15:30
18
46
36
X
19°
-
Uganda Premier League
Ug1
Bright Stars
NEC
08/05/2024 15:00
22
62
16
X
23°
-
Ug1
Villa SC
Wakiso Giants
08/05/2024 15:00
19
52
28
X
23°
-
Ug1
Vipers SC
Express FC
08/05/2024 18:00
38
38
24
1
20°
-
Ug1
Express FC
NEC
10/05/2024 15:00
44
41
15
1
22°
-
Ug1
Arua Hill
Kitara FC
14/05/2024 15:00
15
47
38
X
18°
-
Cancl.
Ug1
Bright Stars
NEC
08/05/2024 15:00
22
62
16
X
23°
-
Ug1
Villa SC
Wakiso Giants
08/05/2024 15:00
19
52
28
X
23°
-
Ug1
Vipers SC
Express FC
08/05/2024 18:00
38
38
24
1
20°
-
Ug1
Express FC
NEC
10/05/2024 15:00
44
41
15
1
22°
-
Ug1
Arua Hill
Kitara FC
14/05/2024 15:00
15
47
38
X
18°
-
Cancl.
Zambia Premier League
Zm1
Green Eagles
Zanaco FC
15/05/2024 00:00
18
47
35
X
18°
-
Zm1
Kabwe Warriors
Red Arrows FC
15/05/2024 00:00
16
36
48
2
17°
-
Zm1
Nkwazi FC
Mufulira Wanderers
15/05/2024 00:00
17
70
13
X
17°
-
Zm1
Kansanshi Dynamos
Mutondo Stars
15/05/2024 00:00
11
52
37
X
15°
-
Zm1
ZESCO United
Man Utd Zambia
15/05/2024 00:00
26
40
34
X
18°
-
Zm1
Prison Leopards
Napsa Stars
15/05/2024 15:00
28
40
32
X
17°
-
Zm1
Konkola Blades
Trident
15/05/2024 15:00
25
58
17
X
15°
-
Zm1
Green Buffaloes
Nkana FC
15/05/2024 15:00
19
57
24
X
17°
-
Zm1
Power Dynamos
Forest Rangers
15/05/2024 15:00
32
49
19
X
19°
-
Zm1
Green Eagles
Zanaco FC
15/05/2024 00:00
18
47
35
X
18°
-
Zm1
Kabwe Warriors
Red Arrows FC
15/05/2024 00:00
16
36
48
2
17°
-
Zm1
Nkwazi FC
Mufulira Wanderers
15/05/2024 00:00
17
70
13
X
17°
-
Zm1
Kansanshi Dynamos
Mutondo Stars
15/05/2024 00:00
11
52
37
X
15°
-
Zm1
ZESCO United
Man Utd Zambia
15/05/2024 00:00
26
40
34
X
18°
-
Zm1
Prison Leopards
Napsa Stars
15/05/2024 15:00
28
40
32
X
17°
-
Zm1
Konkola Blades
Trident
15/05/2024 15:00
25
58
17
X
15°
-
Zm1
Green Buffaloes
Nkana FC
15/05/2024 15:00
19
57
24
X
17°
-
Zm1
Power Dynamos
Forest Rangers
15/05/2024 15:00
32
49
19
X
19°
-
1970-01-01
Wyróżnione mecz
Za1
Polokwane City
Richards Bay
08/05/2024 19:30
1
Porada dnia
CS
Sportivo Trinidense
Boca Juniors
09/05/2024 02:30
2
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program