Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
93
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
4
Προβλέψεις για αύριο
70
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
318
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
759
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
51
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
2
Ευρώπη
115
Αμερική
65
Αφρική
44
Ασία
81
Αυστραλία
52
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
1
Serie A
1
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
1
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
2
Benin
>
League 1
3
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
5
Ethiopia
>
Premier League
8
Iraq
>
Premier League
3
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Kyrgyzstan
>
Premier League
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
1
Mauritania
>
Ligue 1
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
1
Togo
>
Championnat National
6
Αίγυπτος
>
Premier
2
Second League
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
Championship
League one
League two
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
7
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
2. Division
2
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
4
Nacional B
2
Primera B
2
Primera C
4
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
1
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
First League
6
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
1
Erste Division
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
2
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
3
Landesliga Wien
1
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
1
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
2
Landesliga Salzburg
3
Landesliga Kärnten
1
Αυστραλία
>
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
8
Npl Victoria
7
Npl Act 1
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
2
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
1
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
1
Segunda Division
Βιετνάμ
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
3
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
4
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Βουλγαρία
>
First League
2
Second Leaguе
Third League - South-East
2
Third League - South-West
Third League - North-East
4
Third League - North-West
2
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Serie A
4
Serie C
3
Serie D
2
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
1
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
4
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
9
Carioca U20
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
2
Brasileiro Women
8
Paulista Women
1
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
2
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
Second League
1
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Γερμανία
>
Bundesliga
1
2. Bundesliga
1
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
1
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
3
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
2
Oberliga Niederrhein
1
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
1
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
7
Δανία
>
Super League
1. Division
6
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
1
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
2
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
2
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
Ελβετία
>
Super League
1
Challenge League
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
1
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
9
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
5
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
13
NASL
USL Championship
13
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
2
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
11
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
2
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
1
1. Division
6
2. Division
1
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
Segunda Division
11
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
1
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
1
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
1
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
3
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
2
Primera B
2
Super Cup
Copa Colombia
1
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
3
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
First NL
6
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
1
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
5
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
1
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
Μάλι
>
Première Division
4
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
8
Botola 2
8
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
6
Μαυροβούνιο
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
2
Μπαχρέιν
>
Premier League
2
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
2
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
1
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
7
2. Division
3
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
2
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
1
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
1
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Ουρουγουάη
>
Primera Division
Segunda Division
2
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
1
Division Intermedia
4
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
1
Segunda División
3
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
Segunda Liga
1
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
7
PFL - West
PFL - Center
1
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
1
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
1
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
4
Superettan
3
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
2
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
5
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
8
Ταϊλάνδη
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
5
Τουρκία
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
Τσεχία
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
1
Division E
8
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
2
Ykkosliiga
3
Kakkonen
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
Primera B
3
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
Second Division
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Πρόβλεψη
Match centre
Sonderjyske
20'
Eggert Jónsson
53'
Kees Luijckx
0 :
1
Second Half
AaB Aalborg
Jores Okore
4'
Magnus Christensen
45'
Jores Okore
51'
Jakob Ahlmann Nielsen
53'
Frederik Borsting
57'
Magnus Christensen
76'
Venue:
Haderslev Fodboldstadion
28
Mielitz
5
Luijckx
6
Jónsson
4
Ramón
18
Marfelt
30
Romer
58'
10
Scheel
45'
19
Zinckernagel
75'
8
Jakobsen
29
Mpindi Ekani
17
Uhre
1
Rinne
2
Kristensen
84'
3
Ahlmann Nielsen
5
Okore
32
Pedersen
79'
17
Kusk
23
Lesniak
25
Borsting
16
Christensen
66'
28
Rolim
9
Pohl
Substitutions
58'
Simon Kroon
45'
William Tchuameni
75'
Mads Hviksom
Substitutes
Simon Kroon
William Tchuameni
Mads Hviksom
Anders Egholm
Simon Poulsen
Lukas Fernandes
Rasmus Vinderslev
Substitutions
Rasmus Wurtz
84'
Jakob Mathiasen
79'
Oliver Abildgaard
66'
Substitutes
Rasmus Wurtz
Jakob Mathiasen
Oliver Abildgaard
Kristoffer Pallesen
Pavol Safranko
Michael Lansing
Wessam Ali
Sebastian Mielitz
Kees Luijckx
Eggert Jónsson
Ramón
Nicholas Marfelt
Marcel Romer
Emil Scheel
Philip Zinckernagel
Christian Jakobsen
Victor Mpindi Ekani
Mikkel Uhre
Anders Egholm
Sub
Simon Poulsen
Sub
Lukas Fernandes
Sub
Rasmus Vinderslev
Sub
Jacob Rinne
Patrick Kristensen
Jakob Ahlmann Nielsen
Jores Okore
Kasper Pedersen
Kasper Kusk
Filip Lesniak
Frederik Borsting
Magnus Christensen
Yann Rolim
Jannik Pohl
Kristoffer Pallesen
Sub
Pavol Safranko
Sub
Michael Lansing
Sub
Wessam Ali
Sub
Commentary
84'
Substitution
79'
Substitution
76'
Red Card
75'
Substitution
66'
Substitution
58'
Substitution
57'
Yellow Card
53'
Yellow Card
53'
Yellow Card
51'
Yellow Card
45'
Substitution
45'
Yellow Card
20'
Yellow Card
4'
Goal
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Επιλεγμένα αγώνα
Sa1
Al Wahda Mecca
Al Hilal Riyadh
27/05/2024 20:00
2
Superliga Regular Season
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
FC Midtjylland
48
22
15
3
4
20
2
Brøndby IF
47
22
14
5
3
24
3
FC København
45
22
14
3
5
22
4
FC Nordsjælland
37
22
10
7
5
14
5
AGF Aarhus
36
22
9
9
4
5
6
Silkeborg IF
27
22
8
3
11
-4
7
Odense BK
24
22
6
6
10
-7
8
Lyngby BK
23
22
6
5
11
-12
9
Viborg FF
23
22
6
5
11
-13
10
Randers FC
23
22
5
8
9
-14
11
Vejle BK
19
22
4
7
11
-7
12
Hvidovre IF
11
22
2
5
15
-28
Superliga Championship Group
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
FC Midtjylland
63
32
19
6
7
19
2
Brøndby IF
62
32
18
8
6
25
3
FC København
59
32
18
5
9
26
4
FC Nordsjælland
58
32
16
10
6
26
5
AGF Aarhus
44
32
11
11
10
-4
6
Silkeborg IF
36
32
10
6
16
-11
Superliga Relegation Group
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Randers FC
41
32
10
11
11
-8
2
Viborg FF
40
32
11
7
14
-10
3
Vejle BK
36
32
9
9
14
-4
4
Lyngby BK
36
32
9
9
14
-14
5
Odense BK
32
32
8
8
16
-11
6
Hvidovre IF
20
32
4
8
20
-34
Tipp des Tages
Ar1
Atlético Tucumán
CA Platense
28/05/2024 02:00
1
Video Highlight
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα