Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
4
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
135
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
Προβλέψεις για αύριο
65
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
260
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
768
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
13
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
20
Τοπ Ευρώπη
50
Ευρώπη
233
Αμερική
65
Αφρική
21
Ασία
55
Αυστραλία
10
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
1
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
4
LaLiga
9
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
11
Ερεντιβίζιε
3
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
1
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
Benin
>
League 1
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
1
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
Ethiopia
>
Premier League
Iraq
>
Premier League
6
Ivory Coast
>
Ligue 1
2
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
Mauritania
>
Ligue 1
2
Mongolia
>
Premier League
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
2
Togo
>
Championnat National
Αίγυπτος
>
Premier
Second League
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
4
Championship
2
League one
League two
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
1
Southern League
Northern Premier
Women SL
7
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
2
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
First Division
5
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
League 1
Albanian Cup
1
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
2. Division
3
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
2
Nacional B
3
Primera B
1
Primera C
3
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
Copa Argentina
3
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
5
First League
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
6
Erste Division
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
2
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
1
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
3
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
2
Αυστραλία
>
A-League
Npl NSW
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
Npl Queensland
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
Npl Victoria
Npl Act 1
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
1
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
3
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
Segunda Division
Βιετνάμ
>
V.League 1
4
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
1
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
2
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Βουλγαρία
>
First League
2
Second Leaguе
1
Third League - South-East
Third League - South-West
10
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
1
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
1
Serie A
Serie C
1
Serie D
1
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
1
Roraimense
3
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
8
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
2
Brasileiro Women
1
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
11
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Γερμανία
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
1
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
1
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
1
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
12
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
11
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
1
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
Δανία
>
Super League
6
1. Division
1
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
Εκουαδόρ
>
Serie A
1
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
Ελβετία
>
Super League
Challenge League
5
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
Esiliiga
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
9
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
2
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
3
League 1
8
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
7
First Division
1
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
8
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
9
Segunda Division
11
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
2
Serie B
Serie C
Coppa Italia
1
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
1
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
3
Eerste Divisie
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
Super League
Κίνα
>
Super League
League one
League two
FA Cup
16
Super Cup
Super League Women
Καζακστάν
>
Premier League
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
4
Κολομβία
>
Primera A
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
1
Κουβέιτ
>
Premier League
2
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
First NL
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
1. Liga
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
Pershaya Liga
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
1 Lyga
2
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
1
Μάλι
>
Première Division
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
Μαλαισία
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
2
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
Μαυροβούνιο
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
3
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Μπαρμπάντος
>
Premier League
2
Μπαχρέιν
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
1
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
4
1. Deild
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
Νικαράγουα
>
Primera Division
1
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
2
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
1
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
K-League 2
National League
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
NB II
1
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
10
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
3
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
2
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Ουρουγουάη
>
Primera Division
Segunda Division
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
1
Division Intermedia
2
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
1
Segunda División
3
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
1
1. Liga
1
2. Liga
1
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Segunda Liga
1
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
8
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - South
2
Kubok
2
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
2
Σερβία
>
Superliga
4
Prva Liga
4
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
2
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
4
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
1
Superettan
1
Div 1 Norra
1
Div 1 Sodra
3
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
1
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
5
Ταϊλάνδη
>
Premier League
1
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
4
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
5
Τσεχία
>
Synot liga
Druha Liga
1
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
Division C
Division D
Division E
1
Division F
Τυνησία
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
Ykkosliiga
1
Kakkonen
4
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
1
Primera B
2
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
5
Second Division
1
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
16
Copa Sudamericana
16
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αποτελέσματα Τουρκία TFF 2. Lig
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
09.05.2024
19:00
Buca FK
0 - 1
Içel Idman Yurdu
19:00
24 Erzincanspor
2 - 2
Menemen Bld
14:30
Hekimoglu Trabzon
4 - 1
Ankaraspor
14:30
76 Igdır Belediye Spor
1 - 0
Erzinspor
04.05.2024
14:00
Adıyamanspor
4 - 1
Afjet Afyonspor
14:00
Halide Edip Adivar
3 - 1
Karacabey Bld.
14:00
Serik Belediyespor
0 - 6
Erokspor
14:00
Ankara Demirspor
5 - 2
Içel Idman Yurdu
14:00
Kırklarelispor
1 - 3
Zonguldak
14:00
Kırsehir Belediyespor
4 - 5
Hekimoglu Trabzon
14:00
Altınordu SK
3 - 3
Ankaraspor
14:00
Buca FK
3 - 1
Diyarbekirspor
14:00
Amedspor
0 - 0
Menemen Bld
14:00
Utas Usakspor
0 - 5
Sariyer SK
14:00
Isparta Davrazspor
0 - 6
76 Igdır Belediye Spor
14:00
Erzinspor
1 - 1
Düzcespor
14:00
Arnavutköy Bld.
2 - 2
Kastamonuspor
14:00
Belediye Derincespor
2 - 1
Denizlispor
14:00
Karaman Belediyespor
1 - 4
Somaspor
14:00
24 Erzincanspor
2 - 1
Fethiyespor
14:00
Etimesgut BS
1 - 1
Inegölspor
30.04.2024
12:00
Diyarbekirspor
2 - 1
Bursaspor
28.04.2024
14:00
Içel Idman Yurdu
1 - 2
Halide Edip Adivar
14:00
Ankaraspor
0 - 0
Nazilli Belediyespor
14:00
Inegölspor
0 - 1
Arnavutköy Bld.
14:00
Hekimoglu Trabzon
2 - 0
Serik Belediyespor
14:00
Van BB
6 - 1
Ankara Demirspor
14:00
Afjet Afyonspor
0 - 0
Buca FK
14:00
Karacabey Bld.
2 - 2
Altınordu SK
14:00
Erokspor
1 - 0
Adıyamanspor
14:00
Zonguldak
3 - 2
Kırsehir Belediyespor
14:00
Kastamonuspor
3 - 0
Isparta Davrazspor
14:00
Menemen Bld
7 - 1
Belediye Derincespor
14:00
Denizlispor
4 - 1
Utas Usakspor
14:00
Düzcespor
2 - 1
68 Aksaray Bld.
14:00
Fethiyespor
0 - 0
Etimesgut BS
14:00
Somaspor
0 - 1
Amedspor
14:00
Sariyer SK
3 - 0
Erzinspor
14:00
76 Igdır Belediye Spor
7 - 1
Karaman Belediyespor
21.04.2024
14:00
Etimesgut BS
2 - 0
24 Erzincanspor
14:00
Karaman Belediyespor
0 - 3
Kastamonuspor
14:00
68 Aksaray Bld.
0 - 0
Sariyer SK
14:00
Belediye Derincespor
1 - 0
Somaspor
14:00
Arnavutköy Bld.
2 - 0
Fethiyespor
14:00
Erzinspor
3 - 0
Denizlispor
14:00
Amedspor
0 - 2
76 Igdır Belediye Spor
14:00
Utas Usakspor
0 - 4
Menemen Bld
14:00
Isparta Davrazspor
1 - 1
Inegölspor
14:00
Buca FK
1 - 2
Erokspor
14:00
Adıyamanspor
2 - 2
Hekimoglu Trabzon
14:00
Kırsehir Belediyespor
3 - 3
Kırklarelispor
14:00
Altınordu SK
2 - 0
Içel Idman Yurdu
14:00
Ankara Demirspor
2 - 1
Diyarbekirspor
14:00
Nazilli Belediyespor
1 - 3
Karacabey Bld.
14:00
Serik Belediyespor
1 - 0
Zonguldak
14:00
Bursaspor
0 - 3
Afjet Afyonspor
14:00
Halide Edip Adivar
0 - 2
Van BB
17.04.2024
14:00
Van BB
2 - 1
Ankaraspor
14.04.2024
14:00
Zonguldak
4 - 1
Adıyamanspor
14:00
Kırklarelispor
3 - 0
Serik Belediyespor
14:00
Van BB
2 - 1
Altınordu SK
14:00
Diyarbekirspor
2 - 2
Halide Edip Adivar
14:00
Afjet Afyonspor
3 - 0
Ankara Demirspor
14:00
Kastamonuspor
0 - 1
Amedspor
14:00
76 Igdır Belediye Spor
2 - 2
Belediye Derincespor
14:00
24 Erzincanspor
0 - 0
Arnavutköy Bld.
14:00
Somaspor
2 - 0
Utas Usakspor
14:00
Fethiyespor
5 - 0
Isparta Davrazspor
14:00
Denizlispor
2 - 2
68 Aksaray Bld.
14:00
Inegölspor
1 - 0
Karaman Belediyespor
Επιλεγμένα αγώνα
EPL
Aston Villa
Liverpool
13/05/2024 21:00
X
TFF 2. Lig Beyaz Grupu
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Erokspor
83
36
26
5
5
54
2
Van BB
78
35
24
6
5
29
3
Buca FK
73
36
21
10
5
29
4
Hekimoglu Trabzon
72
36
21
9
6
32
5
Ankaraspor
58
36
15
13
8
10
6
Içel Idman Yurdu
58
36
16
10
10
14
7
Halide Edip Adivar
52
36
15
7
14
9
8
Karacabey Bld.
51
36
13
12
11
6
9
Ankara Demirspor
50
36
15
5
16
-3
10
Diyarbekirspor
45
36
12
9
15
-2
11
Kırklarelispor
44
36
11
11
14
-8
12
Altınordu SK
43
36
10
13
13
6
13
Afjet Afyonspor
42
36
10
12
14
-13
14
Serik Belediyespor
40
36
10
10
16
-16
15
Nazilli Belediyespor
39
36
11
9
16
-19
16
Zonguldak
38
36
11
8
17
-16
17
Kırsehir Belediyespor
23
36
5
8
23
-38
18
Bursaspor
20
35
5
8
22
-39
19
Adıyamanspor
19
36
4
7
25
-35
TFF 2. Lig Kırmızı Grupu
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Amedspor
81
36
24
9
3
47
2
Kastamonuspor
78
36
23
9
4
37
3
76 Igdır Belediye Spor
74
36
21
11
4
43
4
24 Erzincanspor
66
36
19
9
8
23
5
Menemen Bld
65
36
19
8
9
26
6
Erzinspor
60
36
18
6
12
15
7
Isparta Davrazspor
54
36
17
3
16
-13
8
Somaspor
50
36
14
8
14
0
9
Inegölspor
49
36
13
10
13
-1
10
Fethiyespor
44
36
10
14
12
0
11
68 Aksaray Bld.
42
36
10
12
14
-1
12
Arnavutköy Bld.
42
36
10
12
14
-2
13
Karaman Belediyespor
42
36
11
9
16
-21
14
Sariyer SK
41
36
10
11
15
0
15
Belediye Derincespor
40
36
10
10
16
-5
16
Etimesgut BS
40
36
11
7
18
-13
17
Düzcespor
37
36
9
10
17
-21
18
Denizlispor
32
36
8
8
20
-20
19
Utas Usakspor
5
36
1
2
33
-94
Tipp des Tages
Ar1
Unión Santa Fe
CA Banfield
14/05/2024 02:00
X
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα