Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
ΗΠΑ
>
MLS
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
133
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
Προβλέψεις για αύριο
62
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
252
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
704
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
13
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
20
Τοπ Ευρώπη
42
Ευρώπη
225
Αμερική
33
Αφρική
20
Ασία
55
Αυστραλία
10
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
4
LaLiga
1
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
11
Ερεντιβίζιε
3
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
1
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
Benin
>
League 1
11
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
1
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
Ethiopia
>
Premier League
Iraq
>
Premier League
6
Ivory Coast
>
Ligue 1
2
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
4
Malawi
>
Super League
Mauritania
>
Ligue 1
2
Mongolia
>
Premier League
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
2
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
4
Togo
>
Championnat National
7
Αίγυπτος
>
Premier
Second League
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
4
Championship
2
League one
League two
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
1
Southern League
Northern Premier
Women SL
7
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
2
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
First Division
5
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
League 1
Albanian Cup
1
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
2. Division
3
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
2
Nacional B
3
Primera B
1
Primera C
3
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
Copa Argentina
1
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
5
First League
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
6
Erste Division
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
2
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
1
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
3
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
2
Αυστραλία
>
A-League
Npl NSW
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
Npl Queensland
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
Npl Victoria
Npl Act 1
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
1
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
3
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
Segunda Division
Βιετνάμ
>
V.League 1
4
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
1
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
2
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Βουλγαρία
>
First League
2
Second Leaguе
1
Third League - South-East
Third League - South-West
10
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
1
Serie A
Serie C
1
Serie D
1
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
1
Roraimense
3
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
8
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
2
Brasileiro Women
1
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
11
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Γερμανία
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
1
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
1
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
1
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
12
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
11
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
1
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
2
Δανία
>
Super League
6
1. Division
1
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
1
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
Εκουαδόρ
>
Serie A
1
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
Ελβετία
>
Super League
Challenge League
5
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
Esiliiga
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
9
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
2
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
3
League 1
8
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
7
First Division
1
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
8
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
1
Segunda Division
11
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
1
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
2
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
1
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
3
Eerste Divisie
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
Super League
4
Κίνα
>
Super League
League one
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Καζακστάν
>
Premier League
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
4
Κολομβία
>
Primera A
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
1
Κουβέιτ
>
Premier League
2
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
First NL
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
1. Liga
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
Pershaya Liga
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
1 Lyga
2
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
1
Μάλι
>
Première Division
2
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
2
Μαλαισία
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
Μαυροβούνιο
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
3
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
2
Μπαχρέιν
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
1
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
4
1. Deild
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
Νικαράγουα
>
Primera Division
1
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
2
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
1
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
K-League 2
National League
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
NB II
1
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
10
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
3
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
2
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Ουρουγουάη
>
Primera Division
Segunda Division
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
1
Division Intermedia
2
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
1
Segunda División
3
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
1
1. Liga
1
2. Liga
1
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Segunda Liga
1
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
8
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - South
2
Kubok
2
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
2
Σερβία
>
Superliga
4
Prva Liga
4
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
4
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
4
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
1
Superettan
1
Div 1 Norra
1
Div 1 Sodra
3
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
1
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
4
Ταϊλάνδη
>
Premier League
1
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
4
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
5
Τσεχία
>
Synot liga
Druha Liga
1
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
Division C
Division D
Division E
1
Division F
Τυνησία
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
Ykkosliiga
1
Kakkonen
4
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
1
Primera B
2
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
5
Second Division
1
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αποτελέσματα ΗΠΑ USL Championship
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
13.05.2024
01:00
Miami FC II
1 - 3
Indy Eleven
12.05.2024
04:00
Monterey Bay
2 - 2
Memphis 901
03:00
New Mexico United
2 - 1
Oakland Roots
02:30
Tulsa Roughnecks
2 - 2
Pittsburgh Riverhounds
02:30
San Antonio FC
1 - 1
Las Vegas Lights
01:30
Louisville City
3 - 0
Orange County SC
01:30
Tampa Bay Rowdies
0 - 1
Birmingham Legion
01:30
Rhode Island
2 - 2
Sacramento Republic
01:00
Hartford Athletic
0 - 2
CS Switchbacks
11.05.2024
23:00
Detroit City FC
1 - 1
Phoenix Rising
01:00
Loudoun United
0 - 2
El Paso Locomotive
05.05.2024
04:30
Las Vegas Lights
1 - 2
New Mexico United
04:30
Phoenix Rising
1 - 1
Sacramento Republic
04:00
Monterey Bay
0 - 1
Indy Eleven
03:00
CS Switchbacks
2 - 0
El Paso Locomotive
02:30
San Antonio FC
2 - 2
Oakland Roots
01:30
Birmingham Legion
2 - 2
Tulsa Roughnecks
01:00
Pittsburgh Riverhounds
1 - 0
Miami FC II
01:00
North Carolina
0 - 0
Rhode Island
01:00
Loudoun United
0 - 0
Detroit City FC
00:30
Charleston Battery
1 - 0
Hartford Athletic
04.05.2024
22:00
Memphis 901
4 - 1
Tampa Bay Rowdies
28.04.2024
04:00
Orange County SC
2 - 0
Monterey Bay
04:00
Oakland Roots
0 - 2
CS Switchbacks
04:00
Sacramento Republic
3 - 1
Loudoun United
03:00
El Paso Locomotive
0 - 1
Tulsa Roughnecks
01:30
Louisville City
6 - 0
Hartford Athletic
01:30
Tampa Bay Rowdies
3 - 0
New Mexico United
01:30
Birmingham Legion
0 - 3
Memphis 901
01:00
Pittsburgh Riverhounds
2 - 0
Detroit City FC
01:00
Indy Eleven
2 - 1
North Carolina
01:00
Miami FC II
2 - 1
San Antonio FC
27.04.2024
22:00
Charleston Battery
6 - 0
Las Vegas Lights
01:30
Rhode Island
1 - 3
Phoenix Rising
21.04.2024
04:30
Phoenix Rising
1 - 3
Pittsburgh Riverhounds
04:00
Orange County SC
0 - 2
Sacramento Republic
02:00
Las Vegas Lights
1 - 2
Rhode Island
02:00
CS Switchbacks
1 - 1
Indy Eleven
02:00
Memphis 901
1 - 2
Monterey Bay
01:30
Tampa Bay Rowdies
1 - 1
El Paso Locomotive
01:00
Miami FC II
0 - 1
Birmingham Legion
01:00
North Carolina
2 - 3
New Mexico United
00:00
Tulsa Roughnecks
1 - 4
Charleston Battery
20.04.2024
23:00
Hartford Athletic
1 - 3
San Antonio FC
22:00
Detroit City FC
3 - 1
Oakland Roots
22:00
Loudoun United
0 - 1
Louisville City
14.04.2024
23:00
North Carolina
1 - 1
Birmingham Legion
04:30
Phoenix Rising
1 - 0
CS Switchbacks
04:00
Sacramento Republic
1 - 1
Tulsa Roughnecks
04:00
Monterey Bay
3 - 1
Las Vegas Lights
03:00
El Paso Locomotive
2 - 3
Oakland Roots
02:30
San Antonio FC
0 - 0
Orange County SC
01:30
Rhode Island
0 - 0
Pittsburgh Riverhounds
01:00
Indy Eleven
2 - 4
Charleston Battery
13.04.2024
22:00
Loudoun United
2 - 1
Memphis 901
12.04.2024
01:00
Miami FC II
2 - 5
Tampa Bay Rowdies
10.04.2024
01:00
Charleston Battery
3 - 2
Louisville City
07.04.2024
23:00
Birmingham Legion
3 - 1
Loudoun United
04:30
Las Vegas Lights
1 - 0
San Antonio FC
04:00
Oakland Roots
0 - 1
Monterey Bay
03:00
New Mexico United
3 - 2
El Paso Locomotive
02:00
CS Switchbacks
0 - 2
Sacramento Republic
01:30
Rhode Island
0 - 0
Charleston Battery
01:00
Pittsburgh Riverhounds
0 - 0
Tampa Bay Rowdies
06.04.2024
22:00
Memphis 901
0 - 2
Orange County SC
22:00
Louisville City
5 - 3
Indy Eleven
20:00
Detroit City FC
1 - 0
North Carolina
20:00
Hartford Athletic
3 - 2
Miami FC II
02:30
Tulsa Roughnecks
3 - 3
Phoenix Rising
31.03.2024
03:30
Phoenix Rising
0 - 1
New Mexico United
Επιλεγμένα αγώνα
EPL
Aston Villa
Liverpool
13/05/2024 21:00
X
USL Championship Eastern Conference
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Charleston Battery
24
10
7
3
0
18
2
Louisville City
21
8
7
0
1
19
3
Detroit City FC
17
8
5
2
1
4
4
Indy Eleven
14
10
4
2
4
-1
5
Birmingham Legion
14
9
4
2
3
-4
6
Tampa Bay Rowdies
13
9
3
4
2
5
7
Pittsburgh Riverhounds
12
9
3
3
3
0
8
Rhode Island
9
9
1
6
2
-4
9
Hartford Athletic
9
8
3
0
5
-9
10
Loudoun United
8
9
2
2
5
-5
11
North Carolina
7
9
1
4
4
-4
12
Miami FC II
7
10
2
1
7
-7
USL Championship Western Conference
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Sacramento Republic
20
10
5
5
0
8
2
New Mexico United
19
9
6
1
2
-1
3
Orange County SC
15
9
4
3
2
2
4
Monterey Bay
15
10
4
3
3
1
5
San Antonio FC
14
10
3
5
2
3
6
Phoenix Rising
12
10
3
3
4
-1
7
Memphis 901
10
9
3
1
5
1
8
Tulsa Roughnecks
10
8
2
4
2
-1
9
CS Switchbacks
10
9
3
1
5
-2
10
Las Vegas Lights
10
10
3
1
6
-8
11
Oakland Roots
8
10
2
2
6
-8
12
El Paso Locomotive
5
10
1
2
7
-6
Tipp des Tages
Ar1
Unión Santa Fe
CA Banfield
14/05/2024 02:00
X
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα