Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Γερμανία
>
Bundesliga
8
2. Bundesliga
7
3. Liga
9
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
8
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
6
Regionalliga Bayern
7
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
8
Oberliga Hamburg
7
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
9
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
9
Oberliga Bayern Nord
4
Oberliga Bayern Süd
8
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
6
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
20
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
5
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
1046
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
74
Προβλέψεις για αύριο
939
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
2248
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
324
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
35
Τοπ Ευρώπη
57
Ευρώπη
519
Αμερική
190
Αφρική
93
Ασία
115
Αυστραλία
22
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
9
Bundesliga
8
Serie A
9
Ligue 1
7
Ερεντιβίζιε
9
Λίγκα Πορτουγκάλ
8
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
3
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
3
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
6
Ethiopia
>
Premier League
4
Iraq
>
Premier League
9
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
8
Malawi
>
Super League
8
Mauritania
>
Ligue 1
6
Mongolia
>
Premier League
4
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
7
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
5
Togo
>
Championnat National
8
Αίγυπτος
>
Premier
3
Second League
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
10
Championship
2
League one
League two
1
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
4
Southern League
Northern Premier
Women SL
7
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
1
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
9
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
4
First Division
5
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
5
League 1
Albanian Cup
1
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
6
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
3
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
11
Nacional B
18
Primera B
10
Primera C
11
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
16
Copa Argentina
1
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
5
First League
3
Armenian Cup
1
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
6
Erste Division
4
Regionalliga East
1
Regionalliga Central
5
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
6
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
6
Landesliga Wien
6
Landesliga Burgenland
3
Landesliga Niederösterreich
7
Landesliga Oberösterreich
2
Landesliga Steiermark
1
Landesliga Tirol
5
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Αυστραλία
>
A-League
1
Npl NSW
6
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
1
Npl Queensland
4
Npl Tasmania
Northern Nsw
2
Npl Victoria
2
Npl Act 1
2
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
7
2e-Klasse
1
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
8
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
4
Super League Women
3
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
4
Segunda Division
8
Βιετνάμ
>
V.League 1
7
V.League 2
4
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
7
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
5
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
8
Βουλγαρία
>
First League
6
Second Leaguе
9
Third League - South-East
9
Third League - South-West
8
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Serie A
6
Serie C
7
Serie D
30
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
5
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
2
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
8
Carioca U20
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
16
Brasileiro Women
6
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
1
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
2
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
7
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
2
Γερμανία
>
Bundesliga
8
2. Bundesliga
7
3. Liga
9
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
8
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
6
Regionalliga Bayern
7
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
8
Oberliga Hamburg
7
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
9
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
9
Oberliga Bayern Nord
4
Oberliga Bayern Süd
8
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
6
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
20
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
5
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
1
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
14
Γιβραλτάρ
>
National League
2
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
11
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
1
Primera Division
2
Γουινέα
>
Ligue 1
4
Δανία
>
Super League
5
1. Division
3
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
5
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
7
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
4
Ελβετία
>
Super League
4
Challenge League
2
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
5
Super League 2
1
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
9
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
9
ΗΑΕ
>
Football League
8
Division 1
3
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
2
J2-League
8
J3-League
10
Football League
6
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
2
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
8
League 1
1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
7
First Division
1
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
5
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
8
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
9
Segunda Division
10
Primera División RFEF
20
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
12
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
8
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
8
Tercera Division G13
7
Tercera Division G14
8
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
8
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
6
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
5
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
9
Serie B
Serie C
11
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
31
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
9
Eerste Divisie
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
8
Κίνα
>
Super League
5
League one
8
League two
9
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
2
Καναδάς
>
Canadian Premier League
3
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
4
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
5
Kosovar Cup
1
Κουβέιτ
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
4
First NL
5
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
5
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
2
Λετονία
>
Virsliga
3
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
6
Pershaya Liga
6
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
7
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
7
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
1
Μακάου
>
Elite League
4
Μαλαισία
>
Super League
5
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
8
Coupe du Trone
2
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
5
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
4
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
5
Liga Premier Serie B
1
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
3
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
3
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
2
Μπαχρέιν
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
1
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
3
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
10
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
1
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
8
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
6
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
2
Ουαλία
>
Premier
1
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
5
NB II
9
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
7
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
8
Persha Liga
7
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Ουρουγουάη
>
Primera Division
7
Segunda Division
5
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
2
Παραγουάη
>
Primera Division
4
Division Intermedia
6
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
8
Segunda División
1
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
7
1. Liga
7
2. Liga
8
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
8
Segunda Liga
8
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
7
Liga 2
9
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
7
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
6
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
10
Kubok
2
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
2
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
3
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
7
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
8
Σιγκαπούρη
>
S-League
2
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Championship
2
League One
2
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
6
2. liga
1
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
5
2. Liga
7
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
6
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
7
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
1
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
5
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
1
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
1
Ταϊλάνδη
>
Premier League
7
Thai League 2
2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
2
Τζιμπουτί
>
Division 1
4
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
7
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
2
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
13
MSFL
7
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
7
Division C
8
Division D
8
Division E
9
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
4
Tunisia Cup
Ligue 2
7
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
6
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
5
Ykkosliiga
5
Kakkonen
15
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
7
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
1
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αποτελέσματα Γερμανία Oberliga Niederrhein
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
2023/2024
2022/2023
2021/2022
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
10.05.2024
20:00
Union Nettetal
1 - 5
VfB 03 Hilden
08.05.2024
19:45
Büderich
0 - 3
SF Baumberg
19:30
Union Frintrop
4 - 0
SF Hamborn
19:00
Schwarz-Weiß Essen
6 - 4
Uerdingen
05.05.2024
15:30
Büderich
2 - 3
Schonnebeck
15:30
Teutonia St. Tonis
3 - 1
Union Frintrop
15:00
TVD Velbert
2 - 2
Meerbusch
15:00
VfB Homberg
2 - 0
Germania Ratingen
15:00
SF Baumberg
1 - 1
VfB 03 Hilden
04.05.2024
18:00
Uerdingen
2 - 1
Mülheimer
18:00
Schwarz-Weiß Essen
3 - 1
SF Hamborn
01.05.2024
15:30
Mülheimer
2 - 4
VfB Homberg
15:15
Union Nettetal
0 - 0
Kleve
15:00
Meerbusch
5 - 4
Teutonia St. Tonis
15:00
SV Sonsbeck
7 - 1
TVD Velbert
15:00
Germania Ratingen
3 - 1
Büderich
30.04.2024
19:30
Schonnebeck
3 - 2
SF Baumberg
28.04.2024
15:30
Teutonia St. Tonis
2 - 1
SV Sonsbeck
15:00
SF Hamborn
1 - 4
Meerbusch
15:00
VfB Homberg
2 - 0
Schwarz-Weiß Essen
15:00
Kleve
2 - 0
VfB 03 Hilden
27.04.2024
18:00
Uerdingen
1 - 0
Union Frintrop
18:00
Schonnebeck
6 - 0
Germania Ratingen
26.04.2024
20:00
TVD Velbert
0 - 3
Union Nettetal
19:30
Büderich
4 - 1
Mülheimer
21.04.2024
16:00
Meerbusch
3 - 1
Uerdingen
15:30
Mülheimer
1 - 1
Schonnebeck
15:00
VfB 03 Hilden
2 - 1
TVD Velbert
15:00
Union Frintrop
0 - 1
VfB Homberg
15:00
SV Sonsbeck
2 - 2
SF Hamborn
15:00
Germania Ratingen
1 - 3
SF Baumberg
19.04.2024
20:00
Union Nettetal
1 - 3
Teutonia St. Tonis
17.04.2024
19:30
Kleve
0 - 2
SV Sonsbeck
14.04.2024
15:30
Büderich
1 - 1
Union Frintrop
15:30
Teutonia St. Tonis
0 - 1
VfB 03 Hilden
15:00
Germania Ratingen
3 - 4
Mülheimer
15:00
VfB Homberg
4 - 0
Meerbusch
15:00
Schonnebeck
5 - 1
Schwarz-Weiß Essen
13.04.2024
16:00
SF Hamborn
2 - 1
Union Nettetal
12.04.2024
20:00
SF Baumberg
4 - 0
Kleve
19:30
Uerdingen
3 - 2
SV Sonsbeck
07.04.2024
15:30
Büderich
3 - 2
Teutonia St. Tonis
15:00
Schwarz-Weiß Essen
2 - 3
VfB 03 Hilden
15:00
Germania Ratingen
3 - 1
Kleve
15:00
Meerbusch
3 - 1
SV Sonsbeck
06.04.2024
18:00
VfB Homberg
2 - 0
SF Hamborn
16:30
Schonnebeck
2 - 2
TVD Velbert
16:00
SF Baumberg
0 - 1
Uerdingen
16:00
Union Frintrop
4 - 2
Union Nettetal
28.03.2024
19:30
Mülheimer
3 - 2
SF Baumberg
19:30
Meerbusch
0 - 1
Büderich
19:30
Schwarz-Weiß Essen
2 - 0
Germania Ratingen
19:30
VfB 03 Hilden
1 - 2
SF Hamborn
19:30
Union Nettetal
3 - 1
Uerdingen
27.03.2024
20:00
Kleve
4 - 1
TVD Velbert
19:30
Union Frintrop
2 - 3
Schonnebeck
19:30
SV Sonsbeck
1 - 1
VfB Homberg
24.03.2024
15:30
Teutonia St. Tonis
1 - 0
Kleve
15:30
Mülheimer
2 - 2
Schwarz-Weiß Essen
15:30
Büderich
1 - 0
SV Sonsbeck
15:00
VfB Homberg
0 - 1
Union Nettetal
15:00
SF Baumberg
2 - 1
TVD Velbert
15:00
Germania Ratingen
2 - 1
Union Frintrop
15:00
Schonnebeck
2 - 2
Meerbusch
23.03.2024
18:00
Uerdingen
4 - 0
VfB 03 Hilden
17.03.2024
15:30
VfB 03 Hilden
4 - 1
VfB Homberg
15:30
Union Nettetal
2 - 0
Büderich
15:00
Schwarz-Weiß Essen
0 - 1
SF Baumberg
15:00
SV Sonsbeck
2 - 3
Schonnebeck
15:00
Meerbusch
0 - 1
Germania Ratingen
Επιλεγμένα αγώνα
EPL
Newcastle United
Brighton
11/05/2024 16:00
1
Oberliga Niederrhein
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
SF Baumberg
64
30
20
4
6
40
2
Schonnebeck
57
29
17
6
6
27
3
Uerdingen
52
29
16
4
9
14
4
Germania Ratingen
50
29
15
5
9
10
5
VfB 03 Hilden
49
30
14
7
9
8
6
VfB Homberg
46
29
14
4
11
7
7
Schwarz-Weiß Essen
44
28
13
5
10
11
8
SV Sonsbeck
41
30
12
5
13
1
9
Büderich
39
29
12
3
14
3
10
Union Nettetal
37
30
10
7
13
-14
11
Teutonia St. Tonis
36
29
11
3
15
-4
12
TVD Velbert
33
29
7
12
10
-9
13
Meerbusch
31
30
8
7
15
-10
14
Union Frintrop
31
30
8
7
15
-17
15
Kleve
31
29
8
7
14
-22
16
Mülheimer
29
29
8
5
16
-14
17
SF Hamborn
26
29
5
11
13
-31
18
SV Straelen
0
0
0
0
0
0
Tipp des Tages
Es1
Athletic Bilbao
Osasuna
11/05/2024 21:00
1
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα