Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Website Sitemap
Main Menu
Αρχή
Τι είναι forebet
АНАЛИЗИ
СТАТИИ
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
TRENDS
Top trends
Today
Tomorrow
Weekend
teams
Forebets - Quick
Προβλέψεις για σήμερα
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Trends
Ζωντανές προβλέψεις
Προβλέψεις για αύριο
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Trends
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Trends
Προβλέψεις από χθες
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
Αμερική
Αφρική
Ασία
Αυστραλία
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Forebets - Popular
Articles
Анализ преди срещата
Мнения
Преди кръга
Insight
За сайта
За футбола и математиката
Match report
Round Overview
Fantasy
Forebets - All
Βενεζουέλα
Primera Division
Segunda Division
Κένυα
Premier League
Super League
Βόρεια Μακεδονία
First League
Second League
Macedonian Cup
Μαλαισία
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Ταϊλάνδη
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Κροατία
HNL
First NL
Croatian Cup
Super Cup
Αϊτή
Championnat National
Ivory Coast
Ligue 1
Γιβραλτάρ
National League
Τζιμπουτί
Division 1
Αυστραλία
A-League
Npl Victoria
Npl NSW
Brisbane Premier
Npl West
Npl South
Npl Queensland
Npl Tasmania
Northern Nsw
Npl Act 1
FFA Cup
W League
Αυστρία
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Αζερμπαϊτζάν
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Αλβανία
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Αγκόλα
Girabola
Ανδόρρα
Primera Divisio
2. Division
Copa Constitucio
Αργεντινή
Primera Division
Nacional B
Primera B
Primera C
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
Torneos De Verano
Αρμενία
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Μπανγκλαντές
Premier League
Federation Cup
Λευκορωσία
Vyscha Liga
Pershaya Liga
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
Second League
Super Cup
Women's Cup
Βέλγιο
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βολιβία
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Βραζιλία
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Serie A
Serie C
Serie D
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burundi
Ligue A
National League B
Coupe de President
Βουλγαρία
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Βιετνάμ
V.League 1
V.League 2
Second Division
National Cup
Super Cup
Γκάνα
Premier League
Γουατεμάλα
Liga Nacional
Primera Division
Γεωργία
Erovnuli Liga
Pirveli Liga
Georgian Cup
Ελλάδα
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Δανία
Super League
1. Division
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Αίγυπτος
Premier
Second League
Egypt Cup
Super Cup
Εκουαδόρ
Serie A
Serie B
Ελ Σαλβαδόρ
Primera Division
Εσθονία
Meistriliiga
Esiliiga
Estonian Cup
Super Cup
Ισραήλ
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ινδία
I-League
Super League
Ινδονησία
Liga 1
Liga 2
Ιράν
IPL
League 1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
Premier League
First Division
FAI Cup
Ισλανδία
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Ιορδανία
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Καζακστάν
Premier League
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
Elite One
Elite Two
Καναδάς
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κύπρος
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Κολομβία
Primera A
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
Superleague
Kosovar Cup
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
Primera División
Liga de Ascenso
Κουβέιτ
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κίνα
Super League
League one
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Λετονία
Virsliga
1. Liga
Latvian Cup
Λιθουανία
A Lyga
1 Lyga
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
National Division
Μάλτα
Premier League
First Division
FA Trophy
Μαρόκο
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Μεξικό
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Νιγηρία
Premier League
Νέα Ζηλανδία
Premiership
Regional Leagues
Νορβηγία
Eliteserien
1. Division
2. Division
NM Cupen
ΗΑΕ
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Παναμάς
Football League
Παραγουάη
Primera Division
Division Intermedia
Copa Paraguay
Περού
Primera División
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
Λίγκα Πορτουγκάλ
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
Premier Liga
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
Kubok
PFL - South
Super Cup
Σαουδική Αραβία
Σάουντι Προ Λιγκ
1st Division
King Cup
Super Cup
ΗΠΑ
MLS
NASL
USL Championship
US Open Cup
Βόρεια Ιρλανδία
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Σιγκαπούρη
S-League
S-Cup
Σλοβακία
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Σλοβενία
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Σερβία
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Τυνησία
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Τουρκία
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Ουαλία
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουζμπεκιστάν
Professional Football League
Uzbek Cup
Ουκρανία
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Ουγγαρία
NB I
NB II
Magyar Kupa
Ουρουγουάη
Primera Division
Segunda Division
Super Cup
Φινλανδία
Veikkausliiga
Ykkosliiga
Kakkonen
Suomen Cup
Ονδούρα
Liga Nacional
Μαυροβούνιο
First League
Second League
Crnogorski Kup
Τσεχία
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
Division C
Division D
Division E
Division F
Χιλή
Primera Division
Primera B
Copa Chile
Super Cup
Ελβετία
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Σουηδία
Allsvenskan
Superettan
Div 1 Norra
Div 1 Sodra
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Νότια Αφρική
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
K-League 1
K-League 2
National League
FA Cup
Ιαπωνία
J-League
J2-League
J3-League
Football League
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
Premier League
Second Division
FA Cup
Καμπότζη
C-League
Λιβύη
Premier League
Νικαράγουα
Primera Division
Liga Primera U20
Ομάν
Professional League
Sultan Cup
Σουδάν
Premier League
Συρία
Premier League
Syrian Cup
Σενεγάλη
Ligue 1
Μπαχρέιν
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Σαν Μαρίνο
Campionato
Coppa Titano
Λίβανος
Premier League
Τζαμάικα
Premier League
Νήσοι Φερόες
Premier League
1. Deild
Faroe Islands Cup
Φίτζι
National Football League
Τανζανία
Ligi Kuu Bara
Palestine
Premier League
Mauritania
Ligue 1
Aruba
Division di Honor
Malawi
Super League
Burkina Faso
Premier League
Cuba
National Championship
Myanmar
National League
Tajikistan
Vysshaya Liga
Taiwan
Premier League
Τουρκμενιστάν
Yokary Liga
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
TT Pro League
Ουγκάντα
Premier League
Ζάμπια
Premier League
Σουρινάμ
Hoofdklasse
Σομαλία
Championship
Mongolia
Premier League
Kyrgyzstan
Premier League
Μάλι
Première Division
Bermuda
Premier Division
DR Congo
Super League
Μακάου
Elite League
Γουινέα
Ligue 1
Iraq
Premier League
Rwanda
Premier League
Ethiopia
Premier League
Μαυρίκιος
Mauritian League
Benin
League 1
Togo
Championnat National
Δημοκρατία του Κονγκό
Premier League
Ζιμπάμπουε
Premier League
Μπελίζ
Premier League
Γκαμπόν
Championnat National D1
Δομινικανή Δημοκρατία
LDF
Νεπάλ
A-Division League
Μπαρμπάντος
Premier League
Lesotho
Premier League
Φιλιππίνες
Football League
Γκάμπια
GFA League
Μποτσουάνα
Premier League
Σιέρα Λεόνε
Premier League
Κουρασάο
Promé Divishon
Αγγλία
Premier League
Championship
League one
League two
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Ισπανία
LaLiga
Segunda Division
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Γερμανία
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Γαλλία
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Ιταλία
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
Κάτω Χώρες
Ερεντιβίζιε
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Σκωτία
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Injured Menu
Англия
Испания
Германия
Италия
Франция
Submenu
Footer Menu
Τι είναι forebet
terms of use
privacy policy
avoid scam
contact us
sitemap
Android
App
FAQ
What is Forebet
Forebets - International
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Αφρική
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Κόσμος
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
Μουντιάλ Γυναικών
World Cup Qual. CAF
World Cup Qual. UEFA
Club Friendly
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Επιλεγμένα αγώνα
Nl2
VVV Venlo
FC Den Bosch
26/04/2024 20:00
1
Tipp des Tages
Pt1
Gil Vicente
FC Arouca
26/04/2024 21:15
2
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα