Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
1046
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
173
Προβλέψεις για αύριο
939
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
2137
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
304
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
35
Τοπ Ευρώπη
57
Ευρώπη
508
Αμερική
190
Αφρική
90
Ασία
95
Αυστραλία
17
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
9
Bundesliga
8
Serie A
9
Ligue 1
7
Ερεντιβίζιε
9
Λίγκα Πορτουγκάλ
8
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
3
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
3
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
6
Ethiopia
>
Premier League
4
Iraq
>
Premier League
9
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
8
Malawi
>
Super League
8
Mauritania
>
Ligue 1
6
Mongolia
>
Premier League
3
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
7
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
5
Togo
>
Championnat National
8
Αίγυπτος
>
Premier
3
Second League
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
10
Championship
2
League one
League two
1
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
4
Southern League
Northern Premier
Women SL
7
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
1
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
9
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
4
First Division
5
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
5
League 1
Albanian Cup
1
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
6
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
3
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
11
Nacional B
18
Primera B
10
Primera C
11
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
16
Copa Argentina
1
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
5
First League
3
Armenian Cup
1
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
6
Erste Division
4
Regionalliga East
1
Regionalliga Central
5
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
6
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
6
Landesliga Wien
6
Landesliga Burgenland
3
Landesliga Niederösterreich
7
Landesliga Oberösterreich
2
Landesliga Steiermark
1
Landesliga Tirol
5
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Αυστραλία
>
A-League
1
Npl NSW
3
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
1
Npl Queensland
3
Npl Tasmania
Northern Nsw
2
Npl Victoria
1
Npl Act 1
1
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
7
2e-Klasse
1
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
8
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
4
Super League Women
3
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
4
Segunda Division
8
Βιετνάμ
>
V.League 1
7
V.League 2
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
7
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
5
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
8
Βουλγαρία
>
First League
6
Second Leaguе
9
Third League - South-East
9
Third League - South-West
8
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Serie A
6
Serie C
7
Serie D
30
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
5
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
2
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
8
Carioca U20
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
16
Brasileiro Women
6
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
1
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
2
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
7
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
2
Γερμανία
>
Bundesliga
8
2. Bundesliga
4
3. Liga
9
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
7
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
6
Regionalliga Bayern
7
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
6
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
8
Oberliga Hamburg
6
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
9
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
9
Oberliga Bayern Nord
4
Oberliga Bayern Süd
8
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
6
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
6
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
4
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
1
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
14
Γιβραλτάρ
>
National League
2
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
11
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
1
Primera Division
2
Γουινέα
>
Ligue 1
4
Δανία
>
Super League
5
1. Division
3
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
5
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
5
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
7
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
4
Ελβετία
>
Super League
4
Challenge League
2
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
5
Super League 2
1
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
4
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
9
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
9
ΗΑΕ
>
Football League
8
Division 1
3
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
1
J2-League
8
J3-League
10
Football League
6
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
2
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
8
League 1
1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
7
First Division
1
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
5
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
8
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
9
Segunda Division
10
Primera División RFEF
20
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
12
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
7
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
8
Tercera Division G12
8
Tercera Division G13
6
Tercera Division G14
8
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
8
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
5
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
5
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
9
Serie B
Serie C
11
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
31
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
7
Primavera 2
14
Primavera 3
1
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
9
Eerste Divisie
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
6
Super League
6
Κίνα
>
Super League
4
League one
7
League two
5
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
2
Καναδάς
>
Canadian Premier League
3
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
4
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
5
Kosovar Cup
1
Κουβέιτ
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
4
First NL
5
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
5
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
2
Λετονία
>
Virsliga
3
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
6
Pershaya Liga
5
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
5
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
7
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
1
Μακάου
>
Elite League
4
Μαλαισία
>
Super League
4
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
8
Coupe du Trone
2
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
5
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
4
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
5
Liga Premier Serie B
1
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
3
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
2
Μπαχρέιν
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
1
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
3
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
10
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
1
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
13
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
8
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
3
K-League 2
3
National League
5
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
2
Ουαλία
>
Premier
1
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
5
NB II
9
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
7
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
7
Persha Liga
4
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
4
Ουρουγουάη
>
Primera Division
7
Segunda Division
5
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
2
Παραγουάη
>
Primera Division
4
Division Intermedia
6
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
8
Segunda División
1
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
7
1. Liga
7
2. Liga
8
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
8
Segunda Liga
8
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
7
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
6
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
4
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
10
Kubok
2
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
2
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
3
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
7
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
8
Σιγκαπούρη
>
S-League
1
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Championship
2
League One
2
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
6
2. liga
1
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
5
2. Liga
7
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
6
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
6
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
1
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
5
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
1
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
1
Ταϊλάνδη
>
Premier League
6
Thai League 2
1
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
2
Τζιμπουτί
>
Division 1
4
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
7
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
2
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
9
MSFL
6
Pohar CMFS
Division A
3
Division B
3
Division C
7
Division D
7
Division E
9
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
4
Tunisia Cup
Ligue 2
7
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
4
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
5
Ykkosliiga
5
Kakkonen
15
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
7
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
1
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Πρώτο ημίχρονο προβλέψεις Ασία
<
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
Αμερική
Αφρική
Ασία
Αυστραλία
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
>
Προβλέψεις 1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πρώτο ημίχρονο πιθανότητα σε %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Asian Champions League
ACL
Yokohama Marinos
Al Ain
11/05/2024 12:00
22
46
32
X
14°
-
FT
2 - 1
(0 - 1)
Αζερμπαϊτζάν Premier League
Az1
Araz Nakhchivan
Turan Tovuz
11/05/2024 15:00
29
44
26
X
19°
-
HT
0 - 0
(0 - 0)
Az1
Zira FK
Qarabag FK
11/05/2024 17:30
21
38
41
2
20°
-
Az1
Gabala FC
Sabah FK
12/05/2024 15:00
29
25
46
2
15°
-
Az1
Sumqayit FK
Sebail FK
12/05/2024 17:30
44
34
22
1
16°
-
Az1
Araz Nakhchivan
Turan Tovuz
11/05/2024 15:00
29
44
26
X
19°
-
HT
0 - 0
(0 - 0)
Az1
Zira FK
Qarabag FK
11/05/2024 17:30
21
38
41
2
20°
-
Az1
Gabala FC
Sabah FK
12/05/2024 15:00
29
25
46
2
15°
-
Az1
Sumqayit FK
Sebail FK
12/05/2024 17:30
44
34
22
1
16°
-
Αζερμπαϊτζάν First Division
Az2
Difai Agsu
MOIK Baku
15/05/2024 15:00
21
50
29
X
16°
-
Az2
Zaqatala FK
Iravan
15/05/2024 15:00
30
28
42
2
17°
-
Az2
Karvan Yevlakh
Energetik Mingachevir
15/05/2024 15:00
29
49
22
X
19°
-
Az2
Qaradag Lokbatan
Keshla FK
16/05/2024 15:00
17
44
39
X
15°
-
Az2
Araz Saatlı
Mil-Mugan
16/05/2024 15:00
19
31
50
2
14°
-
Αίγυπτος Premier
Eg1
Arab Contractors
Ittihad Alexandria
11/05/2024 15:00
26
49
25
X
31°
-
HT
0 - 0
(0 - 0)
Eg1
Baladiyyat Al Mahalla
Ahly Cairo
11/05/2024 18:00
16
20
64
2
20°
-
Eg1
Al Masry
Pyramids
11/05/2024 18:00
23
33
43
2
20°
-
Eg1
Arab Contractors
Ittihad Alexandria
11/05/2024 15:00
26
49
25
X
31°
-
HT
0 - 0
(0 - 0)
Eg1
Baladiyyat Al Mahalla
Ahly Cairo
11/05/2024 18:00
16
20
64
2
20°
-
Eg1
Al Masry
Pyramids
11/05/2024 18:00
23
33
43
2
20°
-
Αρμενία Premier League
Am1
Van Yerevan
West Armenia
14/05/2024 15:00
28
34
39
2
12°
-
Am1
BKMA Yerevan
Pyunik FC
14/05/2024 17:00
11
40
50
2
12°
-
Am1
Shirak FC
Ararat Yerevan
15/05/2024 17:00
29
46
25
X
10°
-
Am1
FC Urartu
Alashkert
16/05/2024 16:00
34
33
33
1
11°
-
Am1
FC Noah
Ararat-Armenia
16/05/2024 18:00
30
26
44
2
11°
-
Αρμενία Armenian Cup
AmC
Ararat-Armenia
FC Urartu
12/05/2024 16:00
28
45
27
X
17°
-
Αρμενία First League
Am2
Nikarm
Andranik
11/05/2024 14:00
23
25
52
2
15°
-
Am2
Pyunik-2
Urartu-2
11/05/2024 14:00
27
44
30
X
16°
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Am2
Shirak-2
Mika Yerevan
12/05/2024 15:00
54
29
18
1
13°
-
Βιετνάμ V-League
Vn1
Thanh Hoa FC
Binh Duong FC
12/05/2024 13:00
38
38
24
1
27°
-
Vn1
Cong an Nhan dan
Sanna Khanh Hoa
12/05/2024 14:15
34
45
22
X
26°
-
Vn1
Hai Phong FC
Quang Nam FC
12/05/2024 14:15
19
50
31
X
26°
-
Vn1
Hoang Anh Gia Lai
Nam Dinh FC
13/05/2024 12:00
18
39
43
2
25°
-
Vn1
Song Lam Nghe An
Ho Chi Minh
13/05/2024 12:00
30
47
24
X
25°
-
Vn1
Hong Linh Ha Tinh
Ha Noi FC
13/05/2024 13:00
26
26
48
2
25°
-
Vn1
The Cong
Binh Dinh FC
13/05/2024 14:15
13
65
22
X
25°
-
Βιετνάμ V-League 2
Vn2
Dong Thap FC
FC Hue
11/05/2024 11:00
30
47
23
X
33°
-
FT
2 - 2
(1 - 1)
Vn2
Da Nang FC
Long An FC
11/05/2024 12:00
43
46
11
X
28°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Vn2
Hòa Bình
Bà Ria Vũng Tàu
11/05/2024 12:00
16
56
29
X
27°
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Vn2
Dong Nai FC
Phu Dong FC
11/05/2024 12:00
19
56
25
X
31°
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Βιετνάμ National Football Second League
Vn3
Bac Ninh
PVF Vietnam
14/05/2024 10:00
36
20
45
2
-
Vn3
Dak Lak FC
Da Nang II
14/05/2024 10:30
22
48
31
X
31°
-
Vn3
Kon Tum
Tay Nguyen
14/05/2024 11:00
45
14
42
1
29°
-
Vn3
Lam Dong
Dinh Huong
14/05/2024 10:00
10
68
23
X
24°
-
Vn3
Dai Hoc Van Hien
Hồ Chí Minh II
14/05/2024 11:00
10
80
10
X
-
Vn3
Tien Giang
Vĩnh Long
14/05/2024 11:00
10
60
31
X
31°
-
Γεωργία Erovnuli Liga
Ge1
Dinamo Batumi
FC Telavi
11/05/2024 19:00
44
50
6
X
19°
-
Γεωργία Pirveli Liga
Ge2
Sioni Bolnisi
Dusheti Aragvi
11/05/2024 14:30
57
21
22
1
19°
-
72
0 - 0
(0 - 0)
Ge2
WIT Georgia
Lokomotivi Tbilisi
11/05/2024 15:00
23
33
44
2
18°
-
HT
1 - 0
(1 - 0)
Ge2
Dinamo-2 Tbilisi
FC Khobi
11/05/2024 16:00
41
32
27
1
18°
-
Ge2
FC Spaeri
Gareji Sagarejo
11/05/2024 17:00
4
40
56
2
18°
-
Ge2
Shturmi
Metalurgi Rustavi
11/05/2024 18:00
18
29
53
2
-
Γεωργία David Kipiani Cup
GeC
FC Borjomi
Guria Lanchkhuti
12/05/2024 14:00
19
21
60
2
-
GeC
Matchakhela
Merani Martvili
12/05/2024 14:00
48
24
28
1
-
GeC
Skuri Tsalenjikha
FC Zestafoni
13/05/2024 14:00
68
19
13
1
-
GeC
Kolkheti Poti II
Algeti Marneuli
13/05/2024 14:00
24
37
39
2
-
GeC
WIT-2 Georgia
Gagra II
13/05/2024 14:00
54
22
24
1
-
GeC
Saburtalo Tbilisi 2
Betlemi Keda
13/05/2024 14:00
18
20
62
2
-
GeC
Real Varketili 2
Merani Martvili II
13/05/2024 14:00
30
20
50
2
-
GeC
Chikhura
Lokomotivi Tbilisi II
13/05/2024 14:00
47
23
30
1
14°
-
GeC
Margveti 2006
Mertskhali
13/05/2024 14:00
24
37
39
2
-
GeC
FC Lazika
Merani Tbilisi II
13/05/2024 14:00
50
14
36
1
-
GeC
Sulori Vani
Merani Tbilisi
13/05/2024 14:00
26
20
54
2
-
GeC
Gonio
FC Gori
13/05/2024 14:00
30
32
38
2
-
GeC
Meshakhte Tkibuli
Bakhmaro Chokhatauri
13/05/2024 14:00
34
30
36
2
-
GeC
Irao
FC Gardabani
13/05/2024 18:00
47
23
30
1
-
ΗΑΕ Football League
Ae1
Emirates Club
Al Ain
12/05/2024 16:05
28
26
47
2
36°
-
Ae1
Emirates Club
Al Ahli Dubai
13/05/2024 16:10
13
23
64
2
36°
-
Ae1
Al Nasr Dubai
Khor Fakkan Club
13/05/2024 16:10
39
37
24
1
31°
-
Ae1
Wasl Dubai
Wahda Abu Dhabi
13/05/2024 19:00
36
31
33
1
31°
-
Ae1
Baniyas
Bataeh SC
14/05/2024 16:10
23
37
39
2
35°
-
Ae1
Sharjah SC
Hatta Club
14/05/2024 16:10
45
31
24
1
31°
-
Ae1
Ajman Club
Jazira Abu Dhabi
14/05/2024 19:00
21
35
44
2
32°
-
Ae1
Al Ain
Ittihad Kalba
16/05/2024 16:10
39
17
44
2
31°
-
ΗΑΕ Division 1
Ae2
Dubba Al Fujairah
Masafi SC
11/05/2024 16:05
34
46
20
X
36°
-
Ae2
Al Oruba (UAE)
Al Dhafra
11/05/2024 16:05
27
49
25
X
34°
-
Ae2
Al Rams
Masfoot
11/05/2024 16:05
21
48
31
X
30°
-
Cancl.
Ae2
Gulf United
Gulf Heroes
11/05/2024 16:05
28
48
23
X
29°
-
Ιαπωνία J-League
Jp1
Albirex Niigata
Urawa Red Diamonds
11/05/2024 07:00
10
44
46
2
22°
-
FT
2 - 4
(0 - 1)
Jp1
Jubilo Iwata
Sagan Tosu
11/05/2024 07:00
25
48
27
X
22°
-
FT
0 - 3
(0 - 1)
Jp1
Kyoto Sanga
Avispa Fukuoka
11/05/2024 07:00
14
64
23
X
24°
-
FT
2 - 3
(1 - 1)
Jp1
Kawasaki Frontale
Consadole Sapporo
11/05/2024 08:00
21
37
42
2
23°
-
FT
3 - 0
(3 - 0)
Jp1
Shonan Bellmare
Machida Zelvia
11/05/2024 08:00
14
39
48
2
23°
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Jp1
Nagoya Grampus
Gamba Osaka
11/05/2024 09:00
21
55
24
X
22°
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Jp1
Cerezo Osaka
Vissel Kobe
11/05/2024 09:00
8
56
36
X
18°
-
FT
1 - 4
(0 - 2)
Jp1
FC Tokyo
Kashiwa Reysol
11/05/2024 10:00
39
39
22
1
22°
-
FT
3 - 3
(3 - 1)
Jp1
Kashima Antlers
Tokyo Verdy
12/05/2024 06:05
18
37
46
2
19°
-
Ιαπωνία J2-League
Jp2
Vegalta Sendai
Thespakusatsu
11/05/2024 07:00
49
46
5
1
23°
-
FT
2 - 1
(2 - 0)
Jp2
Shimizu S-Pulse
Kagoshima United
11/05/2024 07:00
52
25
23
1
18°
-
FT
4 - 0
(2 - 0)
Jp2
Iwaki FC
Renofa Yamaguchi
12/05/2024 06:00
15
58
28
X
21°
-
Jp2
Roasso Kumamoto
Yokohama FC
12/05/2024 06:00
31
32
37
2
19°
-
Jp2
Montedio Yamagata
Mito HollyHock
12/05/2024 07:00
16
56
28
X
26°
-
Jp2
Fujieda MYFC
Blaublitz Akita
12/05/2024 07:00
29
44
27
X
20°
-
Jp2
Tokushima Vortis
Tochigi SC
12/05/2024 07:00
40
46
14
X
17°
-
Jp2
V-Varen Nagasaki
Fagiano Okayama
12/05/2024 07:00
35
37
28
X
18°
-
Jp2
Oita Trinita
Ehime FC
12/05/2024 07:00
19
51
30
X
18°
-
Jp2
Ventforet Kofu
JEF United Chiba
12/05/2024 09:00
13
51
36
X
18°
-
Ιαπωνία J3-League
Jp3
FC Imabari
Fukushima United
18/05/2024 06:00
26
43
31
X
16°
-
Jp3
Grulla Morioka
YSCC
18/05/2024 07:00
26
56
18
X
19°
-
Jp3
Matsumoto Yamaga
Giravanz K.
18/05/2024 07:00
19
59
22
X
21°
-
Jp3
Nagano Parceiro
Zweigen Kanazawa
18/05/2024 07:00
17
37
46
2
14°
-
Jp3
Kataller Toyama
FC Osaka
18/05/2024 07:00
20
63
17
X
12°
-
Jp3
Nara Club
FC Gifu
18/05/2024 07:00
30
53
17
X
19°
-
Jp3
Kamatamare Sanuki
Omiya Ardija
18/05/2024 07:00
4
31
65
2
15°
-
Jp3
Ryukyu
Tegevajaro Miyazaki
18/05/2024 10:00
48
26
26
1
24°
-
Jp3
Gainare Tottori
Sagamihara
19/05/2024 06:00
19
44
38
X
16°
-
Jp3
Azul Claro Numazu
Vanraure Hachinohe
19/05/2024 07:00
24
56
20
X
20°
-
Ιαπωνία Football League
Jp4
Maruyasu Okazaki
Yokogawa Musashino
17/05/2024
28
50
23
X
21°
-
Postp.
Jp4
Okinawa SV
Sony Sendai
17/05/2024
23
65
13
X
24°
-
Postp.
Jp4
Briobecca Urayasu
Honda FC
18/05/2024 05:00
25
57
18
X
24°
-
Jp4
Honda Lock SC
TIAMO Hirakata
18/05/2024 05:00
15
46
39
X
22°
-
Jp4
Kochi United SC
MIO Biwako Kusatsu
18/05/2024 07:00
16
67
17
X
21°
-
Jp4
Reinmeer Aomori FC
Tochigi Uva
19/05/2024 05:00
11
63
26
X
16°
-
Jp4
Veertien Mie
Suzuka Unlimited
19/05/2024 05:00
43
49
8
X
16°
-
Jp4
Criacao Shinjuku
Verspah Oita
19/05/2024 05:00
13
45
42
X
24°
-
Ινδονησία Soccer Championship A
Id1
Bali United Pusam
Persib Bandung
14/05/2024 14:00
26
39
35
X
26°
-
Id1
Madura United FC
Borneo FC
15/05/2024 14:00
36
42
21
X
27°
-
Id1
Bali United Pusam
Persib Bandung
14/05/2024 14:00
26
39
35
X
26°
-
Id1
Madura United FC
Borneo FC
15/05/2024 14:00
36
42
21
X
27°
-
Ιράκ Premier League
Iq1
Naft SC Baghdad
Arbil FC
12/05/2024 15:00
22
66
12
X
33°
-
Iq1
Naft Al Wasat
Kahraba Baghdad
12/05/2024 17:15
26
55
19
X
36°
-
Iq1
Al Qasim SC
Mina'a Basra
12/05/2024 19:30
26
48
26
X
31°
-
Iq1
Zakho FC
Karkh SC
13/05/2024 14:45
35
55
9
X
17°
-
Iq1
Shorta Baghdad
Baghdad SC
13/05/2024 17:00
44
52
4
X
31°
-
Iq1
Naft Maysan
Hedood Baghdad
13/05/2024 17:00
21
51
28
X
32°
-
Iq1
Duhok SC
Newroz SC (IRQ)
13/05/2024 21:00
26
56
17
X
14°
-
Iq1
Quwa Al Jawiya
Najaf FC
14/05/2024 17:00
21
51
28
X
32°
-
Iq1
Talaba Baghdad
Zawra'a Baghdad
14/05/2024 19:30
13
38
48
2
29°
-
Iq1
Naft SC Baghdad
Arbil FC
12/05/2024 15:00
22
66
12
X
33°
-
Iq1
Naft Al Wasat
Kahraba Baghdad
12/05/2024 17:15
26
55
19
X
36°
-
Iq1
Al Qasim SC
Mina'a Basra
12/05/2024 19:30
26
48
26
X
31°
-
Iq1
Zakho FC
Karkh SC
13/05/2024 14:45
35
55
9
X
17°
-
Iq1
Shorta Baghdad
Baghdad SC
13/05/2024 17:00
44
52
4
X
31°
-
Iq1
Naft Maysan
Hedood Baghdad
13/05/2024 17:00
21
51
28
X
32°
-
Iq1
Duhok SC
Newroz SC (IRQ)
13/05/2024 21:00
26
56
17
X
14°
-
Iq1
Quwa Al Jawiya
Najaf FC
14/05/2024 17:00
21
51
28
X
32°
-
Iq1
Talaba Baghdad
Zawra'a Baghdad
14/05/2024 19:30
13
38
48
2
29°
-
Ιράν IPL
Ir1
Caspian Qazvin
Malavan FC
11/05/2024 15:45
16
62
22
X
24°
-
16
1 - 0
Ir1
Mes Rafsanjan
Sepahan Esfahan
11/05/2024 16:20
23
49
28
X
26°
-
Ir1
Sorkhpooshan Pakdasht
Persepolis FC
11/05/2024 16:50
7
45
48
2
27°
-
Ir1
Aluminium Arak
Sanat Naft AC
11/05/2024 17:00
34
39
26
X
23°
-
Ir1
Teraktor Sazi
Gol Gohar
11/05/2024 17:20
35
41
24
X
22°
-
Ir1
Zob Ahan
Paykan FC
13/05/2024 16:45
29
46
25
X
28°
-
Ir1
Esteghlal Khuzestan
Nassaji Mazandaran
13/05/2024 18:00
23
44
32
X
31°
-
Ir1
Esteghlal Tehran
Foolad Khuzestan
13/05/2024 18:00
36
50
14
X
21°
-
Ιράν League 1
Ir2
Esteghlal Molasani
Fajr Sepasi
19/05/2024 16:45
11
25
64
2
28°
-
Ισραήλ Premier League
Il1
Maccabi Haifa
Maccabi Tel Aviv
11/05/2024 19:30
22
40
39
X
20°
-
Il1
Hapoel Tel Aviv
FC Ashdod
11/05/2024 17:00
15
49
36
X
22°
-
Il1
Hapoel Katamon
Beitar Jerusalem
11/05/2024 17:00
26
32
42
2
19°
-
Il1
Maccabi Petah Tikva
Hapoel Petah Tikva
11/05/2024 17:00
41
47
12
X
23°
-
Il1
Maccabi Netanya
Hapoel Hadera
11/05/2024 17:00
33
36
31
X
21°
-
Καζακστάν Premier League
Kz1
FK Atyrau
Aksu Stepnogorsk
11/05/2024 00:00
10
88
2
X
9°
-
Cancl.
Kz1
FC Turan
FC Zhetysu
11/05/2024 14:00
16
54
29
X
22°
-
FT
2 - 3
(1 - 1)
Kz1
FK Kyzylzhar
FK Aktobe
12/05/2024 14:00
34
24
42
2
20°
-
Kz1
Yelimay Semey
FC Shakhter
12/05/2024 14:00
40
51
9
X
19°
-
Kz1
FC Astana
Kaisar Kyzylorda
12/05/2024 16:00
30
69
2
X
17°
-
Kz1
Zhenis
Kairat Almaty
12/05/2024 16:00
24
53
23
X
17°
-
Kz1
FK Ordabasy
Tobol Kostanay
12/05/2024 18:00
13
44
43
X
15°
-
Καμπότζη C-League
Kh1
Visakha FC
Boeung Ket FC
12/05/2024 13:00
37
34
29
1
32°
-
Kh1
PPC FC
PKR Svay Rieng
12/05/2024 13:00
30
35
34
X
32°
-
Kh1
Visakha FC
Boeung Ket FC
12/05/2024 13:00
37
34
29
1
32°
-
Kh1
PPC FC
PKR Svay Rieng
12/05/2024 13:00
30
35
34
X
32°
-
Κίνα Super League
Cn1
Tianjin Teda
Shanghai Shenhua
11/05/2024 13:00
6
50
44
X
22°
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Cn1
Wuhan Three Towns
Shandong Luneng
11/05/2024 13:35
12
54
34
X
21°
-
FT
1 - 2
(0 - 1)
Cn1
Beijing Guoan
Meizhou Wuhua
11/05/2024 14:00
31
54
15
X
24°
-
Cn1
Shijiazhuang
Zhejiang FC
12/05/2024 13:35
44
27
29
1
14°
-
Cn1
Sichuan FC
Qingdao West Coast
12/05/2024 14:00
30
19
51
2
1°
-
Κίνα League One
Cn2
Jiangxi Liansheng
Dalian Zhixing
11/05/2024 09:30
24
43
33
X
24°
-
FT
0 - 3
(0 - 1)
Cn2
Nanjing Fengfan
Chongqing Tongliang
11/05/2024 13:30
29
33
37
2
18°
-
FT
1 - 2
(1 - 0)
Cn2
Suzhou Dongwu
Guangxi Baoyun
11/05/2024 13:30
22
59
19
X
17°
-
FT
2 - 2
(1 - 0)
Cn2
Heilongjiang Lava
Shenyang City
12/05/2024 09:00
31
47
21
X
13°
-
Cn2
Wuxi Wugou
Shanghai Jiading
12/05/2024 09:30
24
63
13
X
23°
-
Cn2
Hebei KungFu
Dongguan United
12/05/2024 13:30
39
49
12
X
22°
-
Cn2
Yunnan Yukun
Yanbian Fude
12/05/2024 13:30
33
41
26
X
21°
-
Cn2
GZ Evergrande FC
Qingdao Red Lions
12/05/2024 13:30
30
43
27
X
27°
-
Κίνα League Two
Cn3
Dalian Kuncheng
Tai'an Tiankuang
11/05/2024 09:00
34
44
23
X
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Cn3
Xi'an Ronghai
Langfang Glory City
11/05/2024 09:30
29
42
29
X
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
Cn3
Rizhao Yuqi
Shaanxi Union
11/05/2024 13:30
29
30
42
2
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Cn3
Beijing BIT FC
Hubei Chufeng Heli
12/05/2024 09:00
37
13
50
2
30°
-
Cn3
Shandong Taishan II
Nantong Haimen
12/05/2024 09:30
29
44
26
X
-
Cn3
Guangxi Hengchen
Shanghai Port II
11/05/2024 10:00
38
37
25
1
-
FT
1 - 1
(1 - 0)
Cn3
Guangdong GZ-Power
Yichun Grand Tiger
11/05/2024 11:00
38
33
29
1
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Cn3
Hainan Star
Shenzhen Juniors
11/05/2024 12:00
30
43
26
X
-
FT
1 - 4
(1 - 1)
Cn3
Shangyu Pterosaur
Quanzhou Yaxin
12/05/2024 10:00
29
40
31
X
-
Cn3
Hunan Xiangtao
Guangxi Lanhang
12/05/2024 11:30
26
73
1
X
20°
-
Κίνα Super League Women
CnW
Guangdong Haiyin W
Wuhan W
11/05/2024 09:00
30
26
45
2
28°
-
CnW
Zhejiang Hangzhou W
Shandong Huangming W
11/05/2024 09:00
34
40
26
X
22°
-
CnW
Beijing Baxy W
Chongqing Yongchuan W
11/05/2024 09:00
32
58
10
X
25°
-
CnW
Jiangsu Huatai W
Henan Gangtie W
12/05/2024 09:00
18
63
19
X
25°
-
CnW
Shaanxi W
Changchun Dazhong Zh. W
12/05/2024 09:00
15
40
45
2
24°
-
CnW
Hainan Qiongzhong W
Shanghai SVT W
12/05/2024 13:35
26
45
28
X
-
Κιργιζία Premier League
Kg1
OshMU-Aldier
FC Alay Osh
13/05/2024 00:00
17
48
35
X
-
Kg1
FC Talant
Kara-Balta
14/05/2024 00:00
52
30
18
1
-
Kg1
FC Dordoi
Abdysh-Ata Kant
14/05/2024 00:00
26
20
53
2
-
Kg1
Neftchi Kochkor-Ata
Alga Bishkek
15/05/2024 00:00
64
26
11
1
-
Kg1
Muras United
Ilbirs Bishkek
15/05/2024 16:00
62
21
17
1
-
Kg1
OshMU-Aldier
FC Alay Osh
13/05/2024 00:00
17
48
35
X
-
Kg1
FC Talant
Kara-Balta
14/05/2024 00:00
52
30
18
1
-
Kg1
FC Dordoi
Abdysh-Ata Kant
14/05/2024 00:00
26
20
53
2
-
Kg1
Neftchi Kochkor-Ata
Alga Bishkek
15/05/2024 00:00
64
26
11
1
-
Kg1
Muras United
Ilbirs Bishkek
15/05/2024 16:00
62
21
17
1
-
Κουβέιτ Premier
KW
Al Arabi Kuwait
Salmiya SC
11/05/2024 18:05
39
47
14
X
32°
-
KW
Kuwait SC
Al Nasr (KUW)
11/05/2024 20:20
59
35
6
1
32°
-
KW
Qadisiya Kuwait
Fahaheel SC
12/05/2024 18:05
54
34
12
1
31°
-
KW
Jahra FC
Shabab (KUW)
13/05/2024 16:45
29
50
22
X
32°
-
KW
Khaitan SC
Kazma SC
13/05/2024 19:20
22
45
33
X
29°
-
Κύπρος First Division
Cy1
Pafos FC
Omonia Nicosia
11/05/2024 18:00
16
63
22
X
20°
-
Cy1
APOEL FC
AEK Larnaka
11/05/2024 18:00
21
47
32
X
19°
-
Cy1
Anorthosis FC
Aris Limassol
11/05/2024 18:00
22
53
25
X
21°
-
Cy1
Nea Salamina
AE Zakakiou
12/05/2024 16:00
42
34
24
1
21°
-
Cy1
Apollon Limassol
Othellos Athienou
12/05/2024 18:00
44
30
26
1
18°
-
Λίβανος Premier League
Lb
Al Ansar Club
Safa SC Beirut
11/05/2024 15:00
49
38
13
1
21°
-
HT
1 - 0
(1 - 0)
Lb
Nejmeh Beirut
Al Ahed Beirut
12/05/2024 15:00
24
62
14
X
20°
-
Lb
Al Ansar Club
Safa SC Beirut
11/05/2024 15:00
49
38
13
1
21°
-
HT
1 - 0
(1 - 0)
Lb
Nejmeh Beirut
Al Ahed Beirut
12/05/2024 15:00
24
62
14
X
20°
-
Μαλαισία Super League
My1
PDRM FA
Kedah FA
11/05/2024 11:30
20
47
33
X
31°
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
My1
Pahang FA
Kelantan United
11/05/2024 14:15
40
40
20
1
27°
-
88
1 - 0
(0 - 0)
My1
Terengganu
Perak FA
11/05/2024 15:00
40
31
29
1
26°
-
HT
1 - 0
(1 - 0)
My1
Sabah FA
Penang FA
12/05/2024 11:45
38
35
27
1
22°
-
Μογγολία Premier League
Mn1
Khovd FC
Khangarid
11/05/2024 10:15
23
41
36
X
13°
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Mn1
Khoromkhon Club
Deren
11/05/2024 13:15
28
46
27
X
11°
-
FT
1 - 4
(1 - 1)
Mn1
Tuv Azarganuud
Erchim
12/05/2024 10:15
34
42
24
X
24°
-
Mn1
FC Ulaanbaatar
SP Falcons
12/05/2024 13:15
19
32
48
2
18°
-
Mn1
Khovd FC
Khangarid
11/05/2024 10:15
23
41
36
X
13°
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Mn1
Khoromkhon Club
Deren
11/05/2024 13:15
28
46
27
X
11°
-
FT
1 - 4
(1 - 1)
Mn1
Tuv Azarganuud
Erchim
12/05/2024 10:15
34
42
24
X
24°
-
Mn1
FC Ulaanbaatar
SP Falcons
12/05/2024 13:15
19
32
48
2
18°
-
Μπανγκλαντές Premier League
Bd1
Abahani Chittagong
Sheikh Jamal DhC
11/05/2024 12:00
35
47
18
X
30°
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Bd1
Brothers Union
Fortis
11/05/2024 12:00
18
57
25
X
30°
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
Bd1
MSC Limited Dhaka
Bashundhara Kings
11/05/2024 12:00
15
30
55
2
30°
-
FT
1 - 2
(0 - 1)
Bd1
Abahani Chittagong
Sheikh Jamal DhC
11/05/2024 12:00
35
47
18
X
30°
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Bd1
Brothers Union
Fortis
11/05/2024 12:00
18
57
25
X
30°
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
Bd1
MSC Limited Dhaka
Bashundhara Kings
11/05/2024 12:00
15
30
55
2
30°
-
FT
1 - 2
(0 - 1)
Νότια Κορέα K-League 1
Kr1
Incheon United
FC Seoul
11/05/2024 09:30
28
54
17
X
17°
-
FT
1 - 2
(1 - 0)
Kr1
Daegu FC
Gwangju FC
11/05/2024 12:00
26
54
21
X
19°
-
FT
3 - 2
(2 - 2)
Kr1
Gangwon FC
Daejeon Citizen
11/05/2024 12:00
18
53
28
X
16°
-
FT
3 - 3
(1 - 2)
Kr1
Jeonbuk Hyundai
Suwon FC
12/05/2024 07:00
43
42
15
1
19°
-
Kr1
Ulsan Hyundai
Sangju Sangmu
12/05/2024 09:30
26
53
21
X
19°
-
Kr1
Pohang Steelers
Jeju United
12/05/2024 09:30
26
54
21
X
19°
-
Νότια Κορέα K League 2
Kr2
Busan I'Park
Asan Mugunghwa
11/05/2024 09:30
29
55
16
X
19°
-
FT
2 - 3
(0 - 1)
Kr2
Suwon Bluewings
Cheonan City
11/05/2024 12:00
18
55
27
X
14°
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Kr2
Ansan Greeners
Seoul E-Land
11/05/2024 12:00
18
38
44
2
13°
-
FT
0 - 3
(0 - 0)
Kr2
Gyeongnam
Seongnam FC
12/05/2024 09:30
31
34
35
2
20°
-
Kr2
FC Anyang
GimPo Citizen
12/05/2024 09:30
31
48
21
X
20°
-
Kr2
Bucheon FC 1995
Jeonnam Dragons
12/05/2024 12:00
29
62
9
X
17°
-
Νότια Κορέα National League
Kr3
Pocheon FC
Paju Citizen
11/05/2024 06:00
33
34
34
2
20°
-
Kr3
Siheung Citizen
Gangneung City
11/05/2024 07:00
29
48
24
X
19°
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
Kr3
Chuncheon FC
Gyeongju KHNP
11/05/2024 07:00
14
38
49
2
20°
-
FT
3 - 2
(2 - 0)
Kr3
Ulsan Citizen
Changwon City
11/05/2024 12:00
18
43
39
X
19°
-
FT
0 - 4
(0 - 0)
Kr3
Daegu II
Busan Kyotong
12/05/2024 07:00
29
40
31
X
-
Kr3
Hwaseong FC
Mokpo City
12/05/2024 08:00
48
15
38
1
16°
-
Kr3
Yangpyeong FC
Daejeon Korail
12/05/2024 08:00
11
44
45
2
21°
-
Kr3
Yeoju Citizen
Gimhae City
12/05/2024 09:00
19
35
46
2
18°
-
Ουζμπεκιστάν PFL
Uz1
Metallurg Bekabad
Qyzylqum
11/05/2024 16:00
29
45
26
X
17°
-
2
0 - 0
Uz1
FK Olympic
Pakhtakor
11/05/2024 16:00
20
40
40
2
19°
-
2
0 - 0
Uz1
Sogdiana Jizzakh
Navbahor
12/05/2024 16:00
33
36
31
X
22°
-
Uz1
Neftchi Fergana
FK Andijan
12/05/2024 16:00
10
62
28
X
17°
-
Uz1
Surkhon
Dinamo Samarkand
13/05/2024 16:00
42
37
20
1
30°
-
Uz1
Nasaf Qarshi
FC Bunyodkor
13/05/2024 16:00
47
46
7
1
27°
-
Uz1
Lokomotiv Tashkent
FC AGMK
14/05/2024 16:00
23
62
15
X
30°
-
Σαουδική Αραβία Professional League
Sa1
Al Raed Club
Al Ta'i
11/05/2024 17:00
28
42
30
X
34°
-
Sa1
Al Hilal Riyadh
Al Hazm
11/05/2024 17:00
46
50
4
X
37°
-
Sa1
Shabab Riyadh
Al Ahli Jeddah
11/05/2024 20:00
14
50
36
X
34°
-
Σαουδική Αραβία 1st Division
Sa2
Qadisiya Khubar
Al Najma (KSA)
13/05/2024 17:55
14
64
22
X
31°
-
Sa2
Al Faisaly (KSA)
Hajer Club
13/05/2024 18:15
32
42
26
X
36°
-
Sa2
Al Kholood Club
Jeddah Club
13/05/2024 19:50
40
41
19
X
36°
-
Sa2
Al Arabi (KSA)
Al Taraji
14/05/2024 18:20
70
23
7
1
16°
-
Sa2
Al Bukiryah
Al Oruba (KSA)
14/05/2024 18:20
16
53
31
X
33°
-
Sa2
Al Jndal
Al Baten
14/05/2024 19:50
12
43
46
2
25°
-
Sa2
Al Safa (KSA)
Al Jabalain
15/05/2024 17:55
31
52
17
X
33°
-
Sa2
Al Qaisoma
Ohud Medina
15/05/2024 18:20
40
23
37
1
30°
-
Sa2
Al Ain (KSA)
Al Adalah
15/05/2024 19:50
24
49
27
X
20°
-
Σιγκαπούρη S-League
Sg1
Young Lions
Brunei DPMM FC
11/05/2024 12:00
13
60
27
X
29°
-
FT
1 - 2
(1 - 2)
Sg1
Tampines Rovers
Albirex Niigata (S)
12/05/2024 12:00
34
35
30
X
30°
-
Sg1
Young Lions
Brunei DPMM FC
11/05/2024 12:00
13
60
27
X
29°
-
FT
1 - 2
(1 - 2)
Sg1
Tampines Rovers
Albirex Niigata (S)
12/05/2024 12:00
34
35
30
X
30°
-
Συρία Syrian Cup
SyC
Tishreen SC
Foutoua Club
11/05/2024 13:00
30
52
18
X
21°
-
Ταϊβάν Premier League
Tw1
Taichung Futuro
AC Taipei
12/05/2024 09:30
50
23
27
1
29°
-
Tw1
Taipei Vikings
Tainan City
12/05/2024 09:30
26
33
41
2
-
Tw1
Ming Chuan University
Hang Yuen FC
12/05/2024 12:30
13
40
47
2
25°
-
Tw1
Taiwan Power Co.
Tatung FC
12/05/2024 12:30
39
43
18
X
29°
-
Tw1
Taichung Futuro
AC Taipei
12/05/2024 09:30
50
23
27
1
29°
-
Tw1
Taipei Vikings
Tainan City
12/05/2024 09:30
26
33
41
2
-
Tw1
Ming Chuan University
Hang Yuen FC
12/05/2024 12:30
13
40
47
2
25°
-
Tw1
Taiwan Power Co.
Tatung FC
12/05/2024 12:30
39
43
18
X
29°
-
Ταϊλάνδη Premier League
Th1
Ratchaburi FC
Muangthong United
11/05/2024 13:00
34
27
39
2
32°
-
FT
1 - 2
(0 - 0)
Th1
Chiangrai United
Nakhon Pathom
11/05/2024 13:30
13
58
28
X
30°
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Th1
Sukhothai FC
Police Tero FC
11/05/2024 15:00
36
45
19
X
29°
-
46
1 - 0
(1 - 0)
Th1
Chonburi FC
Prachuap
12/05/2024 12:30
14
58
28
X
32°
-
Th1
Buriram United
Port FC
12/05/2024 13:00
27
33
40
2
27°
-
Th1
Bangkok United
Trat FC
12/05/2024 14:00
43
36
20
1
33°
-
Th1
Lamphun Warrior
Uthai Thani FC
13/05/2024 13:30
16
29
55
2
28°
-
Ταϊλάνδη Thai League 2
Th2
Chiangmai United
Nakhon Si United
11/05/2024 13:00
30
46
23
X
29°
-
FT
2 - 2
(1 - 1)
Th2
Rayong FC
Ayutthaya United
12/05/2024 13:00
17
42
41
X
31°
-
Τατζικιστάν Vysshaya Liga
Tj1
FK Eskhata
FK Istaravshan
12/05/2024 14:00
3
72
25
X
23°
-
Tj1
Kuktosh Rudaki
CSKA Pamir
12/05/2024 15:00
11
55
35
X
17°
-
Tj1
FK Khatlon
Ravshan Kulob
15/05/2024 00:00
10
66
24
X
22°
-
Tj1
Regar-TadAZ
Istiklol Dushanbe
15/05/2024 15:00
14
28
57
2
27°
-
Tj1
FK Eskhata
FK Istaravshan
12/05/2024 14:00
3
72
25
X
23°
-
Tj1
Kuktosh Rudaki
CSKA Pamir
12/05/2024 15:00
11
55
35
X
17°
-
Tj1
FK Khatlon
Ravshan Kulob
15/05/2024 00:00
10
66
24
X
22°
-
Tj1
Regar-TadAZ
Istiklol Dushanbe
15/05/2024 15:00
14
28
57
2
27°
-
Τουρκμενιστάν Yokary Liga
Tm1
FC Altyn Asyr
FC Ahal
11/05/2024 14:00
19
38
43
2
29°
-
Tm1
FC Shagadam
Kopetdag Asgabat
11/05/2024 14:30
33
52
15
X
23°
-
Tm1
MERW Mary
Energetik Mary
11/05/2024 14:30
31
47
23
X
25°
-
Tm1
Arkadag
FC Asgabat
11/05/2024 14:30
52
35
13
1
-
Tm1
FC Altyn Asyr
FC Ahal
11/05/2024 14:00
19
38
43
2
29°
-
Tm1
FC Shagadam
Kopetdag Asgabat
11/05/2024 14:30
33
52
15
X
23°
-
Tm1
MERW Mary
Energetik Mary
11/05/2024 14:30
31
47
23
X
25°
-
Tm1
Arkadag
FC Asgabat
11/05/2024 14:30
52
35
13
1
-
Φιλιππίνες Football League
Ph1
Loyola Meralco Sparks
Manila Montet
11/05/2024 09:30
55
23
22
1
-
FT
8 - 0
(5 - 0)
Ph1
Manila Digger
Ceres
11/05/2024 12:15
32
34
34
2
-
FT
2 - 4
(0 - 2)
Ph1
Garelli United
Tuloy
11/05/2024 15:00
43
18
39
1
-
HT
0 - 2
(0 - 2)
Ph1
Mendiola FC
Philippine Army
12/05/2024 10:00
50
23
27
1
-
Ph1
Dynamic Herb Cebu
Taguig
12/05/2024 11:30
37
32
31
1
28°
-
Ph1
Davao Aguilas
Stallion FC
12/05/2024 13:00
52
4
44
1
-
Ph1
Loyola Meralco Sparks
Manila Montet
11/05/2024 09:30
55
23
22
1
-
FT
8 - 0
(5 - 0)
Ph1
Manila Digger
Ceres
11/05/2024 12:15
32
34
34
2
-
FT
2 - 4
(0 - 2)
Ph1
Garelli United
Tuloy
11/05/2024 15:00
43
18
39
1
-
HT
0 - 2
(0 - 2)
Ph1
Mendiola FC
Philippine Army
12/05/2024 10:00
50
23
27
1
-
Ph1
Dynamic Herb Cebu
Taguig
12/05/2024 11:30
37
32
31
1
28°
-
Ph1
Davao Aguilas
Stallion FC
12/05/2024 13:00
52
4
44
1
-
Χονγκ Κονγκ Premier League
HK1
Hong Kong FC
North District
12/05/2024 10:30
40
24
37
1
28°
-
HK1
Southern District
Kitchee SC
18/05/2024 09:00
16
39
45
2
26°
-
HK1
Resources Capital
Tai Po FC
18/05/2024 09:00
8
48
44
X
26°
-
HK1
North District
Hong Kong U23
19/05/2024 09:00
68
14
18
1
26°
-
HK1
Sham Shui Po SA
Lee Man FC
19/05/2024 09:00
4
32
64
2
26°
-
HK1
HK Rangers
Hong Kong FC
19/05/2024 12:00
61
16
23
1
26°
-
Χονγκ Κονγκ FA Cup
HKC
Lee Man FC
Sham Shui Po SA
11/05/2024 09:00
65
28
7
1
27°
-
FT
1 - 2
(1 - 0)
HKC
Kitchee SC
Eastern AA
12/05/2024 10:30
35
37
28
X
28°
-
Χονγκ Κονγκ Second Division
HK2
3 Sing
Central & Western
12/05/2024 07:30
13
46
41
X
28°
-
HK2
Citizen AA
Eastern District SA
12/05/2024 07:30
31
41
28
X
28°
-
HK2
Wong Tai Sin
Hoi King
12/05/2024 09:30
36
34
30
1
28°
-
HK2
South China AA
Yuen Long
12/05/2024 09:30
21
46
33
X
28°
-
HK2
Shatin SA
Wing Yee Property
12/05/2024 09:30
13
55
32
X
28°
-
HK2
Sai Kung
Kowloon City
12/05/2024 11:30
15
16
69
2
26°
-
1970-01-01
Επιλεγμένα αγώνα
EPL
Newcastle United
Brighton
11/05/2024 16:00
1
Tipp des Tages
Es1
Athletic Bilbao
Osasuna
11/05/2024 21:00
1
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα