Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
114
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
14
Προβλέψεις για αύριο
287
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1286
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1846
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
37
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
4
Τοπ Ευρώπη
23
Ευρώπη
383
Αμερική
170
Αφρική
83
Ασία
157
Αυστραλία
44
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
3
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
4
Λίγκα Πορτουγκάλ
1
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
1
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
2
Benin
>
League 1
8
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
6
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
3
Ethiopia
>
Premier League
7
Iraq
>
Premier League
10
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
7
Mauritania
>
Ligue 1
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Togo
>
Championnat National
7
Αίγυπτος
>
Premier
9
Second League
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
Championship
1
League one
League two
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
1
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
7
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
5
First Division
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
2
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
8
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
8
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
1
2. Division
2
Copa Constitucio
1
Αργεντινή
>
Primera Division
14
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
6
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
5
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
1
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Αυστραλία
>
A-League
1
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
6
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
4
Super League Women
3
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
4
Segunda Division
8
Βιετνάμ
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
3
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
6
Kup BiH
1
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Βουλγαρία
>
First League
2
Second Leaguе
9
Third League - South-East
11
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Serie A
9
Serie C
9
Serie D
30
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
6
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
4
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
5
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
1
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
Second League
1
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
Ligue 2
1
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
1
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Γερμανία
>
Bundesliga
1
2. Bundesliga
1
3. Liga
DFB Pokal
1
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
2
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
4
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
6
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
1
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
4
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
10
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
Δανία
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
7
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
1
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
1
Ελβετία
>
Super League
3
Challenge League
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
Super League 2
4
Football League
Greek Cup
1
Εσθονία
>
Meistriliiga
2
Esiliiga
5
Estonian Cup
1
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
9
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
11
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
11
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
24
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
2
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
8
League 1
1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
5
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
36
Copa Federacion
Primera Division Women
7
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
3
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
10
Serie B
3
Serie C
4
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
1
Primavera 1
2
Primavera 2
3
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
1
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
4
Eerste Divisie
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
9
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Καζακστάν
>
Premier League
7
First Division
2
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
1
Κολομβία
>
Primera A
2
Primera B
2
Super Cup
Copa Colombia
1
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
4
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
3
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
1
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
6
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
1
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
7
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
1
Botola 2
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
1
Moldovan Cup
1
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
2
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
17
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
10
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
1
2. Division
14
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
8
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
6
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
1
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
NB II
9
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
1
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
7
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
2
Παραγουάη
>
Primera Division
1
Division Intermedia
4
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
9
Segunda División
8
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
1
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
1
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
4
Fnl 2 - Division A Silver
6
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
2
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
1
Championship
League One
League two
FA Cup
1
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
1
2. liga
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
10
Superettan
3
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
5
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
1
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
8
Ταϊλάνδη
>
Premier League
8
Thai League 2
1
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
5
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
1
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
2
Turkish Cup
1
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
Τσεχία
>
Synot liga
7
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
2
Tunisia Cup
Ligue 2
12
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
7
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
4
Kakkonen
15
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
5
Second Division
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
1
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Πρώτο ημίχρονο/Τελικό αποτέλεσμα προβλέψεις Ευρώπη
<
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
Αμερική
Αφρική
Ασία
Αυστραλία
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
>
Προβλέψεις 1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT
Πρ.
FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Λιθουανία A Lyga
Lt1
FK Suduva
Transinvest
24/05/2024 18:00
38%
X
1
1 - 0
18°
4.75
Lt1
Hegelmann Litauen
Dziugas FC
25/05/2024 15:00
25%
X
X
1 - 1
23°
4.75
Lt1
FK Panevezys
FK Kauno Zalgiris
25/05/2024 18:00
18%
X
2
0 - 2
18°
5.50
Lt1
FK Banga
DFK Dainava
26/05/2024 16:00
24%
X
1
2 - 0
23°
-
Lt1
FA Siauliai
VMFD Zalgiris
26/05/2024 18:30
20%
X
2
0 - 1
17°
4.75
Lt1
FK Suduva
Transinvest
24/05/2024 18:00
38%
X
1
1 - 0
18°
4.75
Lt1
Hegelmann Litauen
Dziugas FC
25/05/2024 15:00
25%
X
X
1 - 1
23°
4.75
Lt1
FK Panevezys
FK Kauno Zalgiris
25/05/2024 18:00
18%
X
2
0 - 2
18°
5.50
Lt1
FK Banga
DFK Dainava
26/05/2024 16:00
24%
X
1
2 - 0
23°
-
Lt1
FA Siauliai
VMFD Zalgiris
26/05/2024 18:30
20%
X
2
0 - 1
17°
4.75
Λιθουανία 1 Lyga
Lt2
FK Nevezis
Neptunas Klaipeda
24/05/2024 17:00
20%
2
X
1 - 1
21°
-
Lt2
NFA Kaunas
FK Babrungas
24/05/2024 17:30
16%
X
X
0 - 0
22°
5.50
Lt2
FK Banga-2
FK Ekranas
25/05/2024 13:00
35%
2
2
0 - 3
24°
-
Lt2
Atmosfera Mažeikiai
Vilniaus BFA
25/05/2024 14:00
18%
1
1
2 - 0
24°
-
Lt2
FK Riteriai
FK Minija Kretinga
25/05/2024 15:00
31%
X
1
2 - 0
22°
-
Lt2
FK Tauras
Kauno Zalgiris-2
26/05/2024 13:00
16%
X
2
0 - 1
23°
-
Lt2
Hegelmann Litauen 2
FK Garliava
26/05/2024 18:00
14%
X
1
1 - 0
17°
-
Lt2
FK Panevezys-2
FA Šiauliai II
27/05/2024 17:00
19%
1
1
3 - 2
23°
-
Λουξεμβούργου Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
Lu1
Swift Hesperange
UNA Strassen
26/05/2024 16:00
13%
1
1
3 - 1
19°
-
Lu1
Union Titus Pétange
FC Schifflingen
26/05/2024 16:00
32%
1
1
3 - 2
19°
-
Lu1
Victoria Rosport
FC Marisca Miersch
26/05/2024 16:00
34%
X
1
2 - 1
19°
-
Lu1
FC Niedercorn
Jeunesse Esch
26/05/2024 16:00
23%
X
1
2 - 1
19°
-
Lu1
FC Wiltz
F91 Dudelange
26/05/2024 16:00
28%
2
2
1 - 3
18°
-
Lu1
CS Fola Esch
FC Differdange 03
26/05/2024 16:00
26%
X
2
1 - 3
19°
-
Lu1
RFCU Luxemburg
US Mondorf
26/05/2024 16:00
16%
2
1
2 - 1
19°
-
Lu1
FC Mondercange
UN Käerjéng
26/05/2024 16:00
17%
X
X
1 - 1
-
Lu1
Swift Hesperange
UNA Strassen
26/05/2024 16:00
13%
1
1
3 - 1
19°
-
Lu1
Union Titus Pétange
FC Schifflingen
26/05/2024 16:00
32%
1
1
3 - 2
19°
-
Lu1
Victoria Rosport
FC Marisca Miersch
26/05/2024 16:00
34%
X
1
2 - 1
19°
-
Lu1
FC Niedercorn
Jeunesse Esch
26/05/2024 16:00
23%
X
1
2 - 1
19°
-
Lu1
FC Wiltz
F91 Dudelange
26/05/2024 16:00
28%
2
2
1 - 3
18°
-
Lu1
CS Fola Esch
FC Differdange 03
26/05/2024 16:00
26%
X
2
1 - 3
19°
-
Lu1
RFCU Luxemburg
US Mondorf
26/05/2024 16:00
16%
2
1
2 - 1
19°
-
Lu1
FC Mondercange
UN Käerjéng
26/05/2024 16:00
17%
X
X
1 - 1
-
Μαυροβούνιο Prva Crnogorska Liga
Me1
Mornar Bar
FK Jezero
25/05/2024 19:00
21%
X
1
1 - 0
20°
-
Me1
Rudar Pljevlja
Sutjeska Niksic
25/05/2024 19:00
18%
X
2
2 - 3
11°
-
Me1
Decic Tuzi
Arsenal Tivat
25/05/2024 19:00
22%
X
1
2 - 1
20°
-
Me1
Mladost Donja Gorica
Jedinstvo BP
25/05/2024 19:00
18%
X
X
1 - 1
18°
-
Me1
OFK Petrovac
FK Buducnost
25/05/2024 19:00
22%
X
2
1 - 3
19°
-
Μαυροβούνιο Druga Liga
Me2
OFK Igalo
FK Otrant
25/05/2024 17:30
27%
X
2
0 - 1
-
Me2
FK Berane
FK Podgorica
25/05/2024 17:30
19%
X
2
1 - 2
-
Me2
Bokelj Kotor
Internacional Podgorica
25/05/2024 17:30
34%
1
1
4 - 0
-
Me2
FK Kom
FK Grbalj
25/05/2024 17:30
19%
X
2
1 - 2
-
Me2
Iskra Danilovgrad
FK Lovcen
25/05/2024 17:30
20%
X
X
0 - 0
-
Μολδαβία Divizia Nationala
Md1
Victoria Bardar
FC Saxan
23/05/2024 16:00
23%
X
1
3 - 1
-
90
1 - 0
(1 - 0)
Μολδαβία Cupa R. Moldova
MdC
Petrocub S-G
Zimbru Chisinau
25/05/2024 19:00
16%
1
1
4 - 1
17°
-
Νήσοι Φερόες Premier League
Fo1
HB Torshavn
IF Fuglafjordur
25/05/2024 18:00
41%
1
1
4 - 0
10°
-
Fo1
NSÍ Runavík
B36 Torshavn
25/05/2024 18:00
24%
1
1
3 - 1
10°
-
Fo1
Vikingur Gota
07 Vestur
25/05/2024 20:00
29%
X
1
3 - 0
9°
-
Fo1
KI Klaksvik
B68 Toftir
26/05/2024 16:00
31%
1
1
4 - 0
9°
-
Fo1
EB/Streymur
Skala IF
26/05/2024 16:00
15%
X
1
2 - 1
9°
-
Νήσοι Φερόες 1. deild
Fo2
Hoyvik
NSÍ II
24/05/2024 19:00
16%
X
X
2 - 2
9°
-
Fo2
HB II
Víkingur II
24/05/2024 20:00
28%
2
2
1 - 3
9°
2.05
Fo2
AB Argir
B36 II
24/05/2024 20:00
22%
X
X
2 - 2
9°
7.50
Fo2
FC Suduroy
B71 Sandoy
25/05/2024 00:00
16%
1
1
3 - 1
8°
-
Fo2
KÍ Klaksvik II
TB Tvoroyri
25/05/2024 15:00
37%
X
X
2 - 2
9°
-
Νορβηγία Eliteserien
No1
FK Bodo/Glimt
KFUM Oslo
24/05/2024 19:00
14%
X
X
1 - 1
7°
9.50
No1
Fredrikstad FK
Tromso IL
25/05/2024 18:00
38%
1
1
3 - 1
20°
2.75
No1
Odd BK
Lillestrom SK
26/05/2024 17:00
17%
X
2
1 - 2
26°
5.50
No1
Sarpsborg 08
Stromsgodset IF
26/05/2024 17:00
20%
2
2
1 - 3
27°
5.00
No1
Viking FK
HamKam
26/05/2024 17:00
16%
2
X
2 - 2
19°
15.00
No1
FK Haugesund
Sandefjord
26/05/2024 17:00
17%
X
1
1 - 0
17°
5.50
No1
Rosenborg BK
Kristiansund BK
26/05/2024 17:00
22%
X
X
1 - 1
21°
7.00
No1
SK Brann
Molde FK
26/05/2024 19:15
20%
2
1
3 - 1
14°
19.00
Νορβηγία 1. Division
No2
Lyn Oslo
Sandnes Ulf
23/05/2024 19:00
17%
1
X
1 - 1
24°
15.00
Νορβηγία 2. Division
No3
Eik-Tonsberg
Brattvag IL
25/05/2024 13:00
20%
1
1
2 - 0
-
No3
IL Hodd
Kvik Halden FK
25/05/2024 16:00
27%
1
1
3 - 1
15°
-
No3
Notodden FK
FK Orn-Horten
25/05/2024 16:00
23%
1
1
2 - 1
22°
-
No3
FK Jerv
Fløy IL
25/05/2024 18:00
27%
1
1
1 - 0
17°
-
No3
Sotra SK
FK Arendal
26/05/2024 17:00
21%
1
2
1 - 2
20°
-
No3
Viking FK 2
Lysekloster
27/05/2024 16:00
13%
1
1
1 - 0
-
No3
SK Brann 2
Vard Haugesund
27/05/2024 18:00
26%
2
2
1 - 3
-
No3
Grorud IL
FK Gjøvik-Lyn
25/05/2024 14:00
18%
1
1
2 - 0
27°
-
No3
Ullensaker/Kisa
Kjelsas
25/05/2024 14:00
31%
2
2
1 - 3
25°
-
No3
Strindheim IL
Alta IF
25/05/2024 15:00
24%
1
1
3 - 2
-
No3
Eidsvold Turn
Stjørdals-Blink
26/05/2024 14:00
14%
X
1
1 - 0
24°
-
No3
Tromsdalen UIL
Strommen IF
26/05/2024 15:00
22%
1
1
3 - 1
11°
-
No3
IK Junkeren
Follo FK
26/05/2024 17:30
15%
1
1
2 - 0
-
No3
Valerenga 2
Skeid Fotball
27/05/2024 19:00
42%
2
2
1 - 3
16°
-
Ουγγαρία NB II
Hu2
Kozarmisleny SE
Nyiregyhaza
25/05/2024 17:00
20%
X
2
1 - 2
22°
-
Hu2
Pécsi MFC
Szegedi AK
26/05/2024 17:00
22%
X
X
0 - 0
19°
4.33
Hu2
Kazincbarcikai SC
Budafoki LC
26/05/2024 17:00
15%
X
X
1 - 1
22°
4.75
Hu2
Gyirmót FC
Haladas
26/05/2024 17:00
25%
X
1
2 - 1
23°
4.50
Hu2
Budapesti VSC
Budapest Honved
26/05/2024 17:00
19%
1
X
1 - 1
17.00
Hu2
Csakvari TK
Tiszakécske
26/05/2024 17:00
21%
X
X
1 - 1
21°
4.75
Hu2
Mosonmagyarovari
BFC Siofok
26/05/2024 17:00
12%
1
2
1 - 2
23°
26.00
Hu2
Vasas SC
Soroksar
26/05/2024 17:30
21%
1
1
2 - 1
23°
1.80
Hu2
FC Ajka
Gyori ETO FC
26/05/2024 17:30
19%
2
2
1 - 2
20°
2.38
Ουκρανία Premier League
Ua1
LNZ Cherkasy
Vorskla
24/05/2024 14:30
23%
X
X
1 - 1
4.75
Ua1
Kryvbas Kryvyi Rih
FC Mynai
25/05/2024 14:30
25%
X
1
2 - 0
23°
-
Ua1
FC Obolon-Brovar
PFK Aleksandriya
25/05/2024 14:30
32%
X
X
1 - 1
20°
4.33
Ua1
Chernomorets Od
SK Dnipro-1
25/05/2024 14:30
20%
X
2
1 - 2
21°
-
Ua1
Zorya Lugansk
Kolos Kovalivka
25/05/2024 14:30
23%
X
1
1 - 0
21°
5.00
Ua1
Rukh Vynnyky
Dynamo Kiev
25/05/2024 14:30
26%
2
2
0 - 2
22°
2.75
Ua1
Polissya Zhy
Shakhtar Donetsk
25/05/2024 14:30
26%
2
2
1 - 2
20°
2.38
Ua1
Metalist 1925 Kharkiv
Veres Rivne
25/05/2024 14:30
16%
X
X
2 - 2
5.00
Ουκρανία Persha Liga
Ua2
Viktoriya Mykolaivka
Nyva Buzova
24/05/2024 11:00
21%
2
2
0 - 2
-
Ua2
Inhulets Petrove
Karpaty Lviv
24/05/2024 12:00
20%
X
X
0 - 0
24°
-
Ua2
Livyi Bereh Kyiv
Epitsentr Dunayivtsi
24/05/2024 12:00
14%
1
1
2 - 1
-
Ua2
Yarud Mariupol
FC Ahrobiznes
24/05/2024 12:00
25%
X
X
1 - 1
21°
-
Ua2
SC Poltava
Prykarpattya
25/05/2024 12:30
26%
X
2
1 - 2
-
Ua2
Bukovyna
Metalurg Zhl
25/05/2024 12:00
34%
1
1
3 - 2
20°
-
Ua2
Podillia Khmelnytsky
Hirnyk-Sport
25/05/2024 12:00
27%
X
1
1 - 0
20°
-
Ua2
Niva Ternopil
Kremin Kremenchuk
25/05/2024 12:00
23%
X
1
2 - 1
19°
-
Ua2
Metalist Kharkov
Chernihiv
25/05/2024 12:00
31%
X
2
1 - 2
20°
-
Ua2
Khust City
Dinaz Vyshhorod
25/05/2024 12:00
26%
X
2
0 - 2
24°
-
Ουκρανία Druha Liga
Ua3
Nyva Vinnytsya
Metalurh-2 Z.
25/05/2024 02:00
31%
1
1
3 - 0
13°
-
Ua3
VAST
Zvyahel
25/05/2024 02:00
34%
2
2
0 - 2
11°
-
ANL
Ua3
FK Trostyanets
Real Pharma
25/05/2024 13:30
31%
1
1
2 - 0
20°
-
Ua3
Karpaty-2 Lviv
Kremin' II
26/05/2024 12:00
24%
X
1
2 - 0
21°
-
Ua3
Lokomotiv Kyiv
SC Chaika
26/05/2024 12:00
29%
X
2
0 - 1
22°
-
Ua3
Skala Stryi
Druzhba Myrivka
26/05/2024 12:00
24%
X
2
0 - 1
21°
-
Ua3
Rukh Vynnyky II
Kudrivka
26/05/2024 12:00
18%
X
1
1 - 0
21°
-
Π.Γ.Δ.Μ. Division 1
Mk2
Pobeda Prilep
Bashkimi Kumanovo
25/05/2024 17:00
23%
X
1
1 - 0
-
Πολωνία Ekstraklasa
Pl1
Jagiellonia
Warta Poznan
25/05/2024 17:30
22%
X
1
2 - 1
18°
4.33
Pl1
Lech Poznan
Korona Kielce
25/05/2024 17:30
25%
1
1
2 - 0
19°
2.88
Pl1
Legia Warszawa
Zaglebie Lubin
25/05/2024 17:30
17%
1
1
3 - 1
20°
2.30
Pl1
Pogon Szczecin
Gornik Zabrze
25/05/2024 17:30
15%
X
X
1 - 1
18°
7.00
Pl1
Puszcza
Piast Gliwice
25/05/2024 17:30
23%
2
2
0 - 1
17°
4.00
Pl1
Radomiak Radom
Widzew Lodz
25/05/2024 17:30
15%
X
1
2 - 1
16°
5.50
Pl1
Rakow Czestochowa
Slask Wroclaw
25/05/2024 17:30
14%
X
X
1 - 1
15°
5.50
Pl1
Ruch Chorzow
Cracovia
25/05/2024 17:30
13%
2
X
1 - 1
15°
13.00
Pl1
LKS Lodz
Stal Mielec
25/05/2024 17:30
21%
X
1
1 - 0
18°
6.50
Πολωνία 1. Liga
Pl2
Wisla Plock
Resovia
26/05/2024 15:00
16%
1
1
3 - 2
22°
2.75
Pl2
Motor Lublin
Podbeskidzie
26/05/2024 15:00
44%
1
1
2 - 1
21°
2.20
Pl2
Chrobry Glogow
Zaglebie Sosnowiec
26/05/2024 15:00
20%
1
1
1 - 0
16°
2.88
Pl2
Miedz Legnica
Lechia Gdansk
26/05/2024 15:00
21%
X
2
1 - 2
23°
6.50
Pl2
Arka Gdynia
GKS Katowice
26/05/2024 15:00
14%
1
X
2 - 2
18°
13.00
Pl2
Wisla Krakow
Nieciecza KS
26/05/2024 15:00
17%
1
1
3 - 2
15°
2.38
Pl2
GKS Tychy
Gornik Leczna
26/05/2024 15:00
15%
X
X
2 - 2
16°
4.50
Pl2
Stal Rzeszow
Polonia Warszawa
26/05/2024 15:00
20%
2
X
2 - 2
21°
15.00
Pl2
Odra Opole
Znicz Pruszkow
26/05/2024 15:00
20%
2
2
1 - 2
24°
8.50
Πολωνία Division 2
Pl3
Chojniczanka
Olimpia Elblag
25/05/2024 14:00
23%
X
X
1 - 1
25°
-
Pl3
Polonia Bytom
Lech II Poznan
25/05/2024 14:00
16%
X
1
2 - 0
-
Pl3
Sandecja
Kotwica Kolobrzeg
25/05/2024 14:00
31%
2
2
0 - 2
23°
-
Pl3
Hutnik Krakow
Olimpia Grudziadz
25/05/2024 14:00
23%
X
1
2 - 1
24°
-
Pl3
KKS Kalisz
Skra Czestochowa
25/05/2024 14:00
23%
X
1
1 - 0
23°
-
Pl3
Stomil Olsztyn
Radunia Stężyca
25/05/2024 14:00
18%
X
2
0 - 2
22°
-
Pl3
Stal Stalowa Wola
Zagłębie Lubin II
25/05/2024 14:00
17%
X
2
1 - 3
26°
-
Pl3
ŁKS Łódź II
GKS Jastrzebie
25/05/2024 14:00
15%
X
2
2 - 3
-
Pl3
Wisla Pulawy
Pogoń Siedlce
25/05/2024 14:00
14%
1
2
1 - 2
25°
-
Πορτογαλία Primeira
Pt1
Portimonense SC
AVS
25/05/2024 20:45
13%
2
1
2 - 0
-
Πορτογαλία Campeonato de Portugal
Pt3
AD Os Limianos
Amarante
25/05/2024 16:30
17%
X
1
2 - 0
21°
-
Pt3
São João de Ver
Pevidém SC
25/05/2024 16:30
25%
X
1
1 - 0
20°
-
Pt3
UD Santarém
SC Lusitânia
25/05/2024 12:00
16%
X
2
1 - 2
24°
-
Pt3
Vitória Setúbal
Lusitano GC
25/05/2024 16:30
33%
1
1
3 - 0
26°
-
Πορτογαλία Taca de Portugal
PtC
FC Porto
Sporting CP
26/05/2024 18:15
16%
X
1
2 - 1
16°
6.50
Ρουμανία Divizia A
Ro1
CS Mioveni
FC Botosani
24/05/2024 19:00
23%
X
2
0 - 2
-
Ro1
CS Mioveni
FC Botosani
24/05/2024 19:00
23%
X
2
0 - 2
-
Ρωσία Premier League
Ru1
Zenit
FK Rostov
25/05/2024 15:30
24%
1
1
2 - 0
21°
-
Ru1
FK Krasnodar
Dynamo Moscow
25/05/2024 15:30
21%
X
2
1 - 2
19°
-
Ru1
Krylia Sovetov
FK Nizhny Novgorod
25/05/2024 15:30
25%
1
1
3 - 0
20°
-
Ru1
CSKA Moscow
FK Ural
25/05/2024 15:30
25%
X
1
2 - 0
21°
-
Ru1
Rubin Kazan
PFC Sochi
25/05/2024 15:30
23%
X
1
3 - 2
19°
-
Ru1
Baltika Kaliningrad
Lokomotiv Moscow
25/05/2024 15:30
25%
2
2
2 - 3
23°
-
Ru1
Fakel Voronezh
Akhmat Grozny
25/05/2024 15:30
16%
X
2
0 - 1
19°
-
Ru1
FK Orenburg
Spartak Moscow
25/05/2024 15:30
23%
X
2
0 - 2
18°
-
Ρωσία 1. Division
Ru2
FK Yenisey
FK Tyumen
25/05/2024 08:00
18%
X
1
2 - 0
21°
-
Ru2
FK Khimki
Chernomorets Nov
25/05/2024 12:00
29%
X
1
1 - 0
21°
-
Ru2
Alania Vladikavkaz
FC Dynamo Makhachkala
25/05/2024 12:00
23%
X
2
1 - 2
14°
-
Ru2
Rodina Moscow
Neftekhimik Nizhnekamsk
25/05/2024 12:00
29%
X
1
2 - 1
21°
-
Ru2
Shinnik Yaroslavl
Arsenal Tula
25/05/2024 12:00
21%
X
X
1 - 1
21°
-
Ru2
Akron Togliatti
SKA-Khabarovsk
25/05/2024 12:00
23%
X
1
2 - 0
18°
-
Ru2
KAMAZ Naberezhnye Chelny
Sokol Saratov
25/05/2024 12:00
22%
X
X
1 - 1
23°
-
Ru2
Volgar Astrakhan
Urozhay Krasnodar
25/05/2024 12:00
23%
1
1
1 - 0
20°
-
Ru2
FK Leningradets
Torpedo Moscow
25/05/2024 12:00
15%
X
1
2 - 1
25°
-
Ρωσία Division 2 - νότος
Ru4
Alania-d
FK Biolog
25/05/2024 01:00
16%
2
2
1 - 2
10°
-
Ru4
Stroitel Kamensk-Shakht.
Pobeda
25/05/2024 11:00
19%
X
X
1 - 1
-
Ru4
Rubin Yalta
SKChF Sevastopol
25/05/2024 16:00
16%
1
2
0 - 2
-
Ru4
Dynamo Makhachkala
Kuban Holding
25/05/2024 16:00
18%
X
2
0 - 2
16°
-
Ru4
Rostov II
FK Astrakhan
25/05/2024 16:00
22%
X
2
0 - 1
-
Ru4
Druzhba Maykop
Legion-Dynamo M.
25/05/2024 17:00
23%
X
2
0 - 2
17°
-
Ru4
Angusht Nazran
Spartak Nalchik
26/05/2024 15:30
13%
1
X
1 - 1
19°
-
Ru4
FK Taganrog
Dynamo Stavropol
26/05/2024 16:00
16%
X
1
2 - 0
18°
-
Ρωσία Division 2 - Center
Ru4
SKA-Khabarovsk-2
Sakhalin Y-Sakh.
26/05/2024 00:00
22%
X
2
0 - 2
12°
-
Ru4
Dinamo Vladivostok
Akademiya Tambov
26/05/2024 05:00
29%
X
2
0 - 1
10°
-
Ru4
Strogino Moscow
Zenit Penza
26/05/2024 12:00
23%
X
X
1 - 1
23°
-
Ru4
FK Khimki Youth
Kompozit
26/05/2024 12:00
17%
2
1
2 - 1
21°
-
Ru4
Salyut Belgorod
Kosmos Elektrostal
26/05/2024 14:00
27%
2
2
1 - 3
21°
-
Ru4
FK Oryol
FK Kolomna
26/05/2024 14:00
32%
1
1
2 - 0
-
1970-01-01
Επιλεγμένα αγώνα
Sa1
Al Hilal Riyadh
Al Ta'i
23/05/2024 20:00
1
Tipp des Tages
Sc1
Raith Rovers
Ross County
23/05/2024 21:00
1
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα