Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
113
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
11
Προβλέψεις για αύριο
287
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1286
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1842
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
38
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
4
Τοπ Ευρώπη
23
Ευρώπη
384
Αμερική
170
Αφρική
83
Ασία
157
Αυστραλία
44
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
3
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
4
Λίγκα Πορτουγκάλ
1
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
1
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
2
Benin
>
League 1
8
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
6
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
3
Ethiopia
>
Premier League
7
Iraq
>
Premier League
10
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
7
Mauritania
>
Ligue 1
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Togo
>
Championnat National
7
Αίγυπτος
>
Premier
9
Second League
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
Championship
1
League one
League two
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
1
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
7
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
5
First Division
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
2
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
8
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
8
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
1
2. Division
2
Copa Constitucio
1
Αργεντινή
>
Primera Division
14
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
6
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
5
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
1
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Αυστραλία
>
A-League
1
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
6
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
4
Super League Women
3
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
4
Segunda Division
8
Βιετνάμ
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
3
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
6
Kup BiH
1
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Βουλγαρία
>
First League
2
Second Leaguе
9
Third League - South-East
11
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Serie A
9
Serie C
9
Serie D
30
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
6
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
5
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
1
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
Second League
1
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
Ligue 2
1
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
1
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Γερμανία
>
Bundesliga
1
2. Bundesliga
1
3. Liga
DFB Pokal
1
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
2
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
4
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
6
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
1
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
10
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
Δανία
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
7
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
1
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
1
Ελβετία
>
Super League
3
Challenge League
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
Super League 2
5
Football League
Greek Cup
1
Εσθονία
>
Meistriliiga
2
Esiliiga
5
Estonian Cup
1
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
9
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
2
ΗΑΕ
>
Football League
11
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
11
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
24
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
2
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
8
League 1
1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
5
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
36
Copa Federacion
Primera Division Women
7
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
3
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
10
Serie B
3
Serie C
4
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
1
Primavera 1
2
Primavera 2
3
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
1
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
4
Eerste Divisie
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
9
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Καζακστάν
>
Premier League
7
First Division
2
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
1
Κολομβία
>
Primera A
2
Primera B
2
Super Cup
Copa Colombia
1
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
4
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
3
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
2
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
6
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
1
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
7
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
1
Botola 2
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
1
Moldovan Cup
1
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
2
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
Μποτσουάνα
>
Premier League
1
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
17
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
10
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
1
2. Division
14
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
8
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
6
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
1
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
NB II
9
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
1
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
7
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
2
Παραγουάη
>
Primera Division
1
Division Intermedia
4
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
9
Segunda División
8
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
1
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
1
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
4
Fnl 2 - Division A Silver
6
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
2
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
1
Championship
League One
League two
FA Cup
1
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
1
2. liga
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
10
Superettan
3
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
5
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
1
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
8
Ταϊλάνδη
>
Premier League
8
Thai League 2
1
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
5
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
1
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
2
Turkish Cup
1
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
Τσεχία
>
Synot liga
7
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
2
Tunisia Cup
Ligue 2
12
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
7
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
4
Kakkonen
15
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
5
Second Division
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
1
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Πρώτο ημίχρονο προβλέψεις Ευρώπη
<
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
Αμερική
Αφρική
Ασία
Αυστραλία
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
>
Προβλέψεις 1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πρώτο ημίχρονο πιθανότητα σε %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Αγγλία Championship
CH
Leeds United
Southampton
26/05/2024 16:00
25
36
39
2
17°
-
Αγγλία FA Cup
FA
Manchester City
Manchester United
25/05/2024 16:00
42
36
22
1
17°
-
Αλβανία Super League
Al1
Partizani Tirana
Egnatia Rrogozhine
26/05/2024 19:00
41
37
23
1
18°
-
Al1
Skenderbeu
Vllaznia Shkodër
24/05/2024 19:00
22
56
22
X
14°
-
Ανδόρα Copa Constitucio
AdC
UE Santa Coloma
Pas de la Casa
26/05/2024 18:00
44
36
20
1
15°
-
Ανδόρρα Primera Divisió
Ad1
FC Rànger's
CE Carroi
25/05/2024 20:30
55
17
28
1
-
Αυστρία Bundesliga
At1
Austria Wien
Hartberg
24/05/2024 19:30
31
34
35
2
18°
-
Αυστρία Erste Division
At2
SV Stripfing/Angern
Floridsdorfer AC
25/05/2024 17:30
24
51
25
X
17°
-
At2
Bregenz
Admira
25/05/2024 17:30
16
60
24
X
16°
-
At2
SV Ried
FC Dornbirn
25/05/2024 17:30
62
25
13
1
15°
-
At2
Grazer AK
Kapfenberg
25/05/2024 17:30
32
37
31
X
16°
-
At2
Leoben
Sturm Graz II
25/05/2024 17:30
39
39
23
1
11°
-
At2
First Vienna
SKU Amstetten
25/05/2024 17:30
37
35
27
1
-
At2
SV Horn II
St Polten
25/05/2024 17:30
46
30
24
1
-
At2
FC Liefering
SV Lafnitz
25/05/2024 17:30
48
22
29
1
11°
-
Αυστρία Regionalliga East
AtE
FC Mannsdorf
Kremser SC
24/05/2024 19:00
43
28
29
1
16°
-
AtE
Wiener SK
SC Neusiedl
24/05/2024 19:30
41
34
26
1
18°
-
AtE
FCM Traiskirchen
ASV Drassburg
24/05/2024 19:30
53
22
26
1
17°
-
AtE
Ardagger
Austria Wien II
24/05/2024 19:30
25
24
51
2
-
AtE
Rapid Wien II
Favoritner AC
25/05/2024 16:00
31
59
10
X
22°
-
AtE
Wiener Viktoria
SR Donaufeld Wien
25/05/2024 16:00
26
44
30
X
22°
-
AtE
FC Mauerwerk
Team Wiener Linien
25/05/2024 16:00
29
39
32
X
22°
-
AtE
SV Leobendorf
Oberwart / Rotenturm
25/05/2024 17:30
43
32
25
1
18°
-
Αυστρία Regionalliga Central
AtC
ASK Voitsberg
St Anna am Aigen
24/05/2024 19:00
55
30
15
1
15°
-
AtC
Ried II
Union Vöcklamarkt
24/05/2024 19:00
29
44
27
X
15°
-
AtC
FC Gleisdorf 09
SC Weiz
24/05/2024 19:00
37
25
38
2
15°
-
AtC
Vorwärts Steyr
Union Gurten
24/05/2024 19:00
28
38
34
X
16°
-
AtC
TuS Bad Gleichenberg
WSC Hertha
26/05/2024 02:00
19
47
33
X
12°
-
AtC
Wallern / Marienkirchen
LASK Juniors
26/05/2024 02:00
57
30
13
1
-
AtC
Wolfsberger AC II
DSC
26/05/2024 16:00
18
30
52
2
19°
-
AtC
ASK Klagenfurt
USV Allerheiligen
26/05/2024 17:00
30
60
10
X
20°
-
Αυστρία Landesliga Vorarlberg
AtL
Austria Lustenau II
Admira Dornbirn
24/05/2024 18:30
10
52
38
X
16°
-
AtL
Rotenberg
Nenzing
25/05/2024 15:30
73
20
8
1
18°
-
AtL
Lauterach
FC Lustenau
25/05/2024 15:30
23
18
60
2
19°
-
AtL
FC Egg
Andelsbuch
25/05/2024 16:30
41
11
48
2
16°
-
AtL
Lochau
FC Hard
25/05/2024 17:00
17
10
73
2
18°
-
AtL
Höchst
FC Alberschwende
25/05/2024 17:00
45
10
45
1
18°
-
AtL
Göfis
Hörbranz
25/05/2024 18:00
51
30
19
1
14°
-
Αυστρία Landesliga Wien
AtL
Mannswörth
SV Donau
24/05/2024 18:00
14
41
44
2
18°
-
AtL
Gerasdorf Stammersdorf
Simmeringer SC
24/05/2024 18:00
27
50
24
X
18°
-
AtL
Union Mauer
FC 1980 Wien
25/05/2024 14:00
66
20
13
1
23°
-
AtL
Wienerberg
Red Star-Penzing
25/05/2024 15:00
33
25
42
2
22°
-
AtL
FV Austria XIII
SV Schwechat
25/05/2024 16:00
17
55
28
X
22°
-
AtL
Dinamo Helfort
Hellas Kagran
25/05/2024 16:00
54
32
13
1
22°
-
AtL
ASV 13
FC Stadlau
25/05/2024 16:00
18
46
36
X
22°
-
AtL
Vorwärts Brigittenau
Slovan HAC
26/05/2024 10:30
21
50
29
X
20°
-
Αυστρία Landesliga Burgenland
AtL
SC Bad Sauerbrunn
Horitschon
24/05/2024 19:30
22
46
32
X
16°
-
AtL
Marz
Leithaprodersdorf
24/05/2024 19:30
24
62
14
X
16°
-
AtL
Schattendorf
Deutschkreutz
25/05/2024 17:30
26
62
12
X
18°
-
AtL
Klingenbach
St. Margarethen
25/05/2024 17:30
29
63
8
X
18°
-
AtL
SV Rudersdorf
ASV Siegendorf
25/05/2024 17:30
27
31
43
2
17°
-
AtL
Kohfidisch
Ritzing
25/05/2024 18:00
21
35
44
2
17°
-
Cancl.
AtL
Edelserpentin
Halbturn
25/05/2024 18:00
11
66
23
X
14°
-
AtL
SC Pinkafeld
Parndorf
25/05/2024 18:00
26
27
47
2
15°
-
Αυστρία Landesliga Niederösterreich
AtL
SKN St. Polten II
Kilb
24/05/2024 19:00
39
22
39
1
17°
-
AtL
Waidhofen/Thaya
Schrems
24/05/2024 19:30
45
31
24
1
14°
-
AtL
USC Rohrbach
Ortmann
24/05/2024 19:30
20
69
12
X
16°
-
AtL
Korneuburg
Scheiblingkirchen
24/05/2024 19:30
20
67
14
X
17°
-
AtL
Kottingbrunn
Langenrohr
24/05/2024 19:30
53
32
15
1
17°
-
AtL
SC Retz
SV Gloggnitz
25/05/2024 17:00
37
25
37
1
19°
-
AtL
St. Peter
Wiener Neustadt
25/05/2024 17:00
36
30
33
1
18°
-
AtL
Zwettl
Haitzendorf
25/05/2024 19:30
76
14
10
1
15°
-
Αυστρία Landesliga Oberösterreich
AtL
Friedburg / Pöndorf
Mondsee
24/05/2024 18:00
14
6
80
2
14°
-
AtL
Bad Schallerbach
St. Valentin
24/05/2024 19:00
13
85
2
X
16°
-
AtL
SPG Kornspitz Pregarten
Union Perg
24/05/2024 19:00
3
54
44
X
16°
-
AtL
Ostermiething
GW Micheldorf
24/05/2024 19:30
32
60
8
X
15°
-
AtL
Sankt Martin
Bad Ischl
24/05/2024 19:30
10
41
49
2
15°
-
AtL
Vortuna Bad Leonfelden
Union Edelweiss
24/05/2024 19:30
54
43
3
1
13°
-
AtL
ASKÖ Oedt
Wohnbau Dietach
25/05/2024 17:00
19
43
38
X
19°
-
AtL
FC Wels
Weißkirchen / Allhaming
25/05/2024 17:00
7
64
29
X
17°
-
Αυστρία Landesliga Steiermark
AtL
Fürstenfeld
FSC Hochegger Dächer
24/05/2024 19:00
17
28
55
2
16°
-
AtL
Schladming
Gnas
24/05/2024 19:00
54
39
7
1
13°
-
AtL
Koflach
Fehring
24/05/2024 19:00
22
30
49
2
-
AtL
Frauental
Union Gamlitz
24/05/2024 19:00
31
15
54
2
15°
-
AtL
SC Bruck an der Mur
TuS Heiligenkreuz
24/05/2024 19:00
22
34
44
2
15°
-
AtL
Tillmitsch
Ilz
24/05/2024 19:00
26
44
30
X
10°
-
AtL
Lebring
Lafnitz II
24/05/2024 19:00
48
13
38
1
16°
-
AtL
SC Kalsdorf
Wildon
24/05/2024 19:00
26
44
30
X
16°
-
Αυστρία Landesliga Tirol
AtL
Wattens II
Volders
24/05/2024 19:00
65
24
12
1
14°
-
AtL
TSV St. Johann
FC Kitzbühel
26/05/2024 10:30
52
27
21
1
20°
-
AtL
Ebbs
Fügen
26/05/2024 17:00
23
29
47
2
22°
-
AtL
Kematen
Völs
24/05/2024 19:00
49
21
29
1
-
AtL
Kundl SC
Innsbrucker AC
24/05/2024 19:30
25
30
45
2
15°
-
AtL
Telfs
SV Wörgl
26/05/2024 17:00
36
42
22
X
21°
-
Αυστρία Landesliga Salzburg
AtL
SV Seekirchen
Grödig
24/05/2024 19:00
34
50
16
X
14°
-
AtL
USC Eugendorf
Adnet
24/05/2024 19:00
63
25
12
1
14°
-
AtL
UFC Hallein
Siezenheim
24/05/2024 19:00
39
50
11
X
14°
-
AtL
Kuchl
Puch
25/05/2024 15:00
17
75
8
X
14°
-
AtL
Thalgau
SC Golling
25/05/2024 15:00
15
72
13
X
16°
-
AtL
Bürmoos
Union Henndorf
25/05/2024 17:00
51
39
10
1
17°
-
AtL
USK Anif
Salzburger AK
25/05/2024 17:00
19
37
43
2
16°
-
AtL
SV Strasswalchen
Bramberg
26/05/2024 17:00
31
65
4
X
21°
-
Αυστρία Landesliga Kärnten
AtL
St. Jakob Rosental
Donau Klagenfurt
24/05/2024 18:00
36
22
42
2
15°
-
AtL
ATUS Ferlach
Kraig
24/05/2024 18:00
55
40
5
1
16°
-
AtL
SK Treibach
Bleiburg
24/05/2024 18:30
45
28
27
1
12°
-
AtL
Völkermarkter ST
FC Lendorf
24/05/2024 19:00
16
48
36
X
15°
-
AtL
Klagenfurter AC 1909
ATSV Wolfsberg
24/05/2024 19:09
14
65
21
X
15°
-
AtL
Spittal/Drau
SAK Klagenfurt
24/05/2024 19:21
66
24
10
1
15°
-
AtL
ASKÖ Köttmannsdorf
Velden
25/05/2024 16:30
8
49
43
X
19°
-
AtL
Austria Klagenfurt II
Landskron
26/05/2024 10:30
29
40
32
X
-
Αυστρία Regionalliga West
AtW
Kufstein
Pinzgau Saalfelden
24/05/2024 18:30
41
34
25
1
15°
-
AtW
Bischofshofen
SC Schwaz
24/05/2024 19:30
19
38
43
2
12°
-
AtW
Austria Salzburg
SC Imst
25/05/2024 17:00
42
51
8
X
14°
-
AtW
TSV St. Johann
Rheindorf Altach II
25/05/2024 17:00
36
32
33
1
14°
-
AtW
VfB Hohenems
FC Wolfurt
25/05/2024 17:00
59
11
29
1
19°
-
AtW
SV Wals-Grünau
Silz / Mötz
26/05/2024 14:00
31
40
29
X
22°
-
AtW
SC Rothis
Dornbirner SV
26/05/2024 16:00
47
39
14
1
22°
-
AtW
RW Rankweil
SVG Reichenau
26/05/2024 17:00
13
21
66
2
22°
-
Βέλγιο Jupiler Pro League
Be1
Union Saint-Gilloise
Racing Genk
26/05/2024 18:30
45
25
30
1
17°
-
Be1
Royal Antwerp
Anderlecht
26/05/2024 18:30
26
37
37
2
18°
-
Be1
Club Brugge
Cercle Brugge
26/05/2024 18:30
41
35
24
1
16°
-
Be1
OH Leuven
Westerlo
25/05/2024 20:30
30
45
25
X
19°
-
Be1
KV Mechelen
Standard Liège
25/05/2024 20:30
24
51
25
X
18°
-
Be1
KAA Gent
Sint-Truiden
25/05/2024 20:30
34
40
26
X
18°
-
Βέλγιο Super League Women
BeW
St. Liege W
Club Brugge W
25/05/2024 13:30
30
55
15
X
19°
-
BeW
OH Leuven W
Gent W
25/05/2024 13:30
55
25
21
1
19°
-
BeW
RSC Anderlecht W
Genk W
25/05/2024 13:30
47
37
16
1
19°
-
Βέλγιο Second Amateur Division Play Offs
Be4
KFC Merelbeke
Lyra TSV
23/05/2024 20:00
21
52
27
X
16°
-
Be4
Tubize
RFC Tournai
24/05/2024 20:00
35
30
35
1
-
Be4
Union Rochefortoise
Binche
26/05/2024 15:00
30
30
40
2
-
Be4
Cercle Brugge II
Sporting Hasselt
23/05/2024 20:00
40
48
12
X
15°
-
Βόρεια Ιρλανδία Premiership Women
NIW
Glentoran BU W
Mid-Ulster W
24/05/2024 20:45
30
60
10
X
10°
-
NIW
Linfield W
Lisburn Rangers W
24/05/2024 20:45
45
28
28
1
10°
-
NIW
Derry City W
Crusaders Strikers W
26/05/2024 15:00
54
24
23
1
15°
-
NIW
Cliftonville W
Larne W
26/05/2024 16:00
35
55
10
X
16°
-
Βοσνία και Ερζεγοβίνη Premier League
Ba1
FK Tuzla City
Velez Mostar
24/05/2024 17:00
25
33
42
2
22°
-
Ba1
GOSK Gabela
Sloga Doboj
26/05/2024 15:00
22
58
19
X
23°
-
Ba1
Igman Konjic
Zrinjski Mostar
26/05/2024 16:00
10
36
54
2
19°
-
Ba1
Siroki Brijeg
FK Sarajevo
26/05/2024 17:00
31
40
28
X
20°
-
Ba1
NK Posusje
Zvijezda 09
26/05/2024 17:00
46
33
21
1
20°
-
Ba1
FK Zeljeznicar
Borac Banja Luka
26/05/2024 17:00
16
30
54
2
17°
-
Βοσνία και Ερζεγοβίνη Prva Liga
Ba2
Rudar Kakanj
Radnik Hadzici
26/05/2024 17:30
34
44
22
X
-
Ba2
Stupcanica
Mladost DK
26/05/2024 17:30
41
48
10
X
-
Ba2
Zvijezda Gradacac
Gorazde
26/05/2024 17:30
27
30
42
2
-
Ba2
Gradina Srebrenik
Gornji Rahić
26/05/2024 17:30
19
66
15
X
-
Ba2
Budućnost Banovići
Celik Zenica
26/05/2024 17:30
32
29
39
2
-
Ba2
Jedinstvo Bihac
NK Tomislav
26/05/2024 17:30
26
37
37
2
-
Ba2
Sloboda Tuzla
Bratstvo Gracanica
26/05/2024 17:30
28
39
33
X
-
Ba2
Vis Simm-Bau
TOSK Tesanj
26/05/2024 17:30
31
40
30
X
-
Βοσνία και Ερζεγοβίνη RS
Ba3
Leotar Trebinje
Sloboda Mrkonjic Grad
25/05/2024 17:30
37
23
40
2
17°
-
Ba3
Drina Zvornik
FK Laktasi
25/05/2024 17:30
22
38
40
2
16°
-
Ba3
Borac Kozarska Dubica
BSK Banja Luka
25/05/2024 17:30
48
39
12
1
17°
-
Ba3
Kozara Gradiska
Famos Vojkovici
25/05/2024 17:30
43
35
21
1
18°
-
Ba3
FK Modrica
Omarska
25/05/2024 17:30
46
38
16
1
18°
-
Ba3
FK Slavija
Sutjeska Foca
25/05/2024 17:30
28
50
22
X
13°
-
Ba3
Rudar Prijedor
Zeljeznicar Banja Luka
25/05/2024 17:30
37
45
17
X
15°
-
Ba3
Nevesinje
Ljubic Prnjavor
25/05/2024 17:30
23
37
40
2
13°
-
Ba3
Romanija Pale
Radnik Bijeljina
25/05/2024 17:30
17
32
51
2
11°
-
Βοσνία και Ερζεγοβίνη Kup BiH
BaC
Borac Banja Luka
Zrinjski Mostar
23/05/2024 18:00
27
43
30
X
18°
-
Βουλγαρία A Grupa
Bg1
CSKA-Sofia
Cherno More Varna
23/05/2024 19:15
25
47
27
X
13°
-
Bg1
Arda Kardzhali
Slavia Sofia
23/05/2024 14:15
31
31
38
2
20°
-
FT
3 - 1
(1 - 1)
Bg1
CSKA 1948
Botev Plovdiv
23/05/2024 16:45
31
37
33
X
17°
-
Βουλγαρία Second Professional Football League
Bg2
Marek
Strumska Slava
24/05/2024 17:00
28
60
12
X
20°
-
Bg2
Dobrudzha
Montana
24/05/2024 17:00
28
52
20
X
19°
-
Bg2
Septemvri Sofia
Chernomorets Balchik
24/05/2024 17:00
39
27
33
1
19°
-
Bg2
Dunav Ruse
Litex Lovech
24/05/2024 17:00
19
54
27
X
24°
-
Bg2
Maritsa Plovdiv
Ludogorets II
24/05/2024 17:00
33
37
30
X
19°
-
Bg2
Spartak Varna
Spartak Pleven
24/05/2024 17:00
20
58
21
X
19°
-
Bg2
Belasitsa
CSKA 1948 II
24/05/2024 17:00
12
60
27
X
-
Bg2
FK Bdin Vidin
Svoge
24/05/2024 17:00
20
57
24
X
23°
-
Bg2
Chernomorets 1919
Yantra Gabrovo
24/05/2024 17:00
17
69
14
X
20°
-
Βουλγαρία Third League - South-East
Bg3
FK Sliven
OFK Levski Karlovo
25/05/2024 17:00
42
39
19
1
20°
-
Bg3
FK Dimitrovgrad
Sekirovo
25/05/2024 17:00
41
32
27
1
22°
-
Bg3
Zagorets
Asenovets
25/05/2024 17:00
31
35
34
X
21°
-
Bg3
Rozova Dolina
Spartak Plovdiv
25/05/2024 17:00
28
38
34
X
19°
-
Bg3
Karnobat
Yambol 1915
25/05/2024 17:00
40
37
23
1
20°
-
Bg3
Atletik Kuklen
FK Sozopol
25/05/2024 17:00
28
53
18
X
19°
-
Bg3
Botev II Plovdiv
Beroe II
25/05/2024 17:00
41
52
7
X
22°
-
Bg3
Rodopa Smolyan
Sayana Haskovo
25/05/2024 17:00
16
21
64
2
14°
-
Bg3
Sokol Markovo
PFK Nesebar
25/05/2024 17:00
8
23
70
2
20°
-
Bg3
Lokomotiv Plovdiv II
Gigant Saedinenie
27/05/2024 17:00
27
25
48
2
21°
-
Bg3
Botev II Plovdiv
Zagorets
29/05/2024 17:00
27
28
44
2
11°
-
Βουλγαρία Third League - South-West
Bg3
Vihren Sandanski
Hebar II
25/05/2024 17:00
46
50
4
X
23°
-
Bg3
Chavdar Etropole
Pirin Razlog
25/05/2024 17:00
22
73
5
X
18°
-
Cancl.
Bg3
Rilski Sportist
FC Oborishte
25/05/2024 17:00
8
59
34
X
17°
-
Bg3
Botev Ihtiman
Slavia Sofia II
25/05/2024 17:00
20
62
18
X
20°
-
Bg3
FK Bansko
CSKA II Sofia
25/05/2024 17:00
23
57
20
X
17°
-
Bg3
FK Kyustendil
Vitosha Bistritsa
25/05/2024 17:00
13
80
6
X
21°
-
Bg3
FK Septemvri Simitli
OFK Kostinbrod 2012
25/05/2024 17:00
26
49
25
X
22°
-
Bg3
Minyor Pernik
Levski Sofia II
25/05/2024 17:00
44
46
9
X
19°
-
1970-01-01
Επιλεγμένα αγώνα
Sa1
Al Hilal Riyadh
Al Ta'i
23/05/2024 20:00
1
Tipp des Tages
Sc1
Raith Rovers
Ross County
23/05/2024 21:00
1
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα