Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
304
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
17
Pronosticuri maine
137
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
1760
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2502
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
23
Favorite
Liste
>
Britanic
113
Top European
45
European
623
American
198
African
81
Asiatic
133
Australijski
43
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
7
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
5
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
4
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
1
Anglia
>
Premier League
1
Championship
1
League One
12
League Two
12
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
9
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
6
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
9
1st Division
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
2
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
7
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
2
Austria
>
Bundesliga
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
6
Second Division
6
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
4
Belgia
>
Jupiler Pro League
2
2e Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
1
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Belize
>
Premier League
1
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
6
Botswana
>
Premier League
Brazilia
>
Braziliei Série A
10
Serie B
10
Serie C
1
Serie D
31
Acreano
3
Alagoano
Amapaense
1
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
7
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
1
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
1
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
3
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
11
Third League - South-West
10
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
2
Camerun
>
Elite One
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
1
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
7
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
3
2. Division
8
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
10
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
6
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
Croația
>
HNL
5
First NL
6
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
1
Danemarca
>
Superliga
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
5
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
2
Egipt
>
Premier
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
5
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
Swiss Cup
2
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
7
Finlanda
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
Kakkonen
2
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
2
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
9
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
1
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
8
Gibraltar
>
National League
Grecia
>
Super League
Super League 2
10
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
3
Primera Division
Guineea
>
Ligue 1
1
Haiti
>
Championnat National
1
Honduras
>
Liga Nacional
4
Hong Kong
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
Super League
Indonezia
>
Liga 1
7
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
3
Iran
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
8
Iraq
>
Premier League
9
Irlanda
>
Premier League
6
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
11
League Cup
Israele
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Jamaica
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
2
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
5
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
8
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
7
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Mexic
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
4
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
1
Liga Premier Serie B
2
Moldova
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
4
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
11
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
3
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
16
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paraguay
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
1
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
3
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
7
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
3
Liga 2
1
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
4
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
1
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - Sud
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
2
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
5
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
10
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
5
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
1
Togo
>
Championnat National
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
5
Tunisia
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
3
UAE
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Uganda
>
Premier League
4
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Vietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
2
National Cup
4
Super Cup
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
3
Țara Galilor
>
Premier
Division 1
2
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Țările de Jos
>
Eredivisie
7
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
2
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
1
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
10
Copa Sudamericana
11
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Pronostic
Match centre
Frosinone
8'
Matteo Ciofani
31'
Lorenzo Ariaudo
44'
Emanuele Terranova
0 :
0
Full-time
Palermo
Andrea Rispoli
42'
Mato Jajalo
81'
Venue:
Stadio Benito Stirpe
22
Bardi
26
Terranova
32
Krajnc
64'
15
Ariaudo
21
Sammarco
5
Gori
64'
28
Ciano
3
Crivello
84'
13
Ciofani
9
Ciofani
18
Dionisi
22
Pomini
6
Struna
37'
2
Bellusci
15
Cionek
10
Coronado
56'
28
Dawidowicz
35
Murawski
17
Morganella
3
Rispoli
30
Nestoroski
74'
11
Embalo
Substitutions
64'
Niccolò Brighenti
64'
Danilo Soddimo
84'
Andrea Beghetto
Substitutes
Niccolò Brighenti
Danilo Soddimo
Andrea Beghetto
Massimo Zappino
Mauro Vigorito
Raffaele Maiello
Adriano Russo
Emmanuel Besea
Nicola Citro
Michele Volpe
Luca Matarese
Substitutions
Przemyslaw Szyminski
37'
Mato Jajalo
56'
Antonio La Gumina
74'
Substitutes
Przemyslaw Szyminski
Mato Jajalo
Antonio La Gumina
Aleksandar Trajkovski
Eddy Gnahoré
Luca Maniero
Gaetano Monachello
Ivaylo Chochev
Gabriele Rolando
Andrea Accardi
Luca Fiordilino
Samuele Guddo
Francesco Bardi
G
Emanuele Terranova
CD
Luka Krajnc
CD-L
Lorenzo Ariaudo
CD-R
Paolo Sammarco
CM-L
Mirko Gori
CM-R
Camillo Ciano
AM
Roberto Crivello
LM
Matteo Ciofani
RM
Daniel Ciofani
CF-L
Federico Dionisi
CF-R
Massimo Zappino
Sub
Mauro Vigorito
Sub
Raffaele Maiello
Sub
Adriano Russo
Sub
Emmanuel Besea
Sub
Nicola Citro
Sub
Michele Volpe
Sub
Luca Matarese
Sub
Alberto Pomini
G
Aljaz Struna
CD
Giuseppe Bellusci
CD-L
Thiago Cionek
CD-R
Igor Coronado
CM-L
Pawel Dawidowicz
CM-R
Radoslaw Murawski
AM
Michel Morganella
LM
Andrea Rispoli
RM
Ilija Nestoroski
F
Carlos Embalo
RCF
Aleksandar Trajkovski
Sub
Eddy Gnahoré
Sub
Luca Maniero
Sub
Gaetano Monachello
Sub
Ivaylo Chochev
Sub
Gabriele Rolando
Sub
Andrea Accardi
Sub
Luca Fiordilino
Sub
Samuele Guddo
Sub
Commentary
84'
Substitution, Frosinone. Andrea Beghetto replaces Matteo Ciofani.
81'
Mato Jajalo (Palermo) is shown the yellow card for a bad foul.
74'
Substitution, Palermo. Antonio La Gumina replaces Carlos Embalo.
64'
Substitution, Frosinone. Nicolò Brighenti replaces Lorenzo Ariaudo.
64'
Substitution, Frosinone. Danilo Soddimo replaces Camillo Ciano.
56'
Substitution, Palermo. Mato Jajalo replaces Pawel Dawidowicz.
44'
Emanuele Terranova (Frosinone) is shown the yellow card for a bad foul.
42'
Andrea Rispoli (Palermo) is shown the yellow card for a bad foul.
37'
Substitution, Palermo. Przemyslaw Szyminski replaces Giuseppe Bellusci because of an injury.
31'
Lorenzo Ariaudo (Frosinone) is shown the yellow card for a bad foul.
8'
Matteo Ciofani (Frosinone) is shown the yellow card for a bad foul.
<
Aprilie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"3":"Martie 2024","4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Meci selectat
Be1
Club Brugge
Racing Genk
24/04/2024 20:30
2
Serie B Regular Season
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Parma FC
70
34
20
10
4
27
2
Calcio Como
67
34
20
7
7
17
3
Venezia FC
64
34
19
7
8
23
4
Cremonese
60
34
17
9
8
15
5
Catanzaro
56
34
16
8
10
11
6
Palermo
52
34
14
10
10
10
7
Brescia Calcio
46
34
11
13
10
3
8
Sampdoria
45
34
13
8
13
-1
9
AC Pisa
44
34
11
11
12
-1
10
Cittadella
44
34
11
11
12
-3
11
FC Südtirol
43
34
11
10
13
-1
12
Modena FC
40
34
8
16
10
-7
13
Reggiana
40
34
8
16
10
-8
14
Cosenza Calcio
39
34
9
12
13
1
15
Ternana Calcio
37
34
9
10
15
-7
16
Spezia
36
34
7
15
12
-15
17
AS Bari
36
34
7
15
12
-10
18
Ascoli
34
34
7
13
14
-5
19
FeralpiSalò
31
34
8
7
19
-19
20
Calcio Lecco
26
34
6
8
20
-30
Predictie al zilei
CLA
Ind del Valle
Palmeiras
25/04/2024 02:30
1
Video Highlight
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program