Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
121
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
4
Pronosticuri maine
346
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
2104
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2810
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
76
Favorite
Liste
>
Britanic
152
Top European
61
European
768
American
177
African
108
Asiatic
123
Australijski
50
Internaţional
Cupa Națională
3
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
4
UEFA Europa Conference League
4
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
1
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
6
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
8
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
14
League One
12
League Two
14
National League
13
National League N.
12
National League S.
2
FA cup
2
Capital One Cup
Bostik League
1
Premier League 2
7
Southern League
2
Northern Premier
13
Women SL
5
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
6
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
1
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
1
Super Cup
Reserve League
7
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
3
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
3
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
3
Second Division
6
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
2
Belgia
>
Jupiler Pro League
8
2e Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
7
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
10
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Botswana
>
Premier League
Brazilia
>
Braziliei Série A
1
Serie B
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
2
Alagoano
Amapaense
2
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
2
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
1
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
1
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
4
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
Third League - South-West
9
Third League - North-East
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
4
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
5
Camerun
>
Elite One
9
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
2
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
2
Cipru
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
4
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
1
Liga de Ascenso
4
Croația
>
HNL
5
First NL
6
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
Danemarca
>
Superliga
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
Ecuador
>
Serie A
6
Serie B
5
Egipt
>
Premier
4
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
6
Elveția
>
Super League
Challenge League
5
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
Finlanda
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
15
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
1
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
2
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
11
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
11
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
10
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
8
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
8
Gibraltar
>
National League
Grecia
>
Super League
7
Super League 2
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
6
Primera Division
10
Guineea
>
Ligue 1
1
Haiti
>
Championnat National
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
Super League
2
Indonezia
>
Liga 1
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
6
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlanda
>
Premier League
8
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
6
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Israele
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Jamaica
>
Premier League
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
4
Football League
8
J-League Cup
9
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
10
Kosovo
>
Superleague
5
Kosovar Cup
2
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
2
1. Liga
7
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
10
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
1
Lithuanian Cup
20
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
5
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
8
Mali
>
Première Division
8
Malta
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
7
Botola 2
8
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Mexic
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
17
Liga Premier Serie B
7
Moldova
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
1
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
2
Liga Primera U20
2
Nigeria
>
Premier League
10
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
16
Oman
>
Professional League
5
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paraguay
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
8
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
7
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
8
Liga 2
9
Romanian Cup
1
Super Cup
Rusia
>
Premier League
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - Sud
10
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
2
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
4
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
6
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
6
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
1
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
2
Togo
>
Championnat National
6
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
5
Tunisia
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
15
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
7
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
1
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Uganda
>
Premier League
5
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
7
Segunda Division
Vietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
3
Zimbabwe
>
Premier League
Țara Galilor
>
Premier
6
Division 1
13
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Țările de Jos
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
20
Cupa KNVB
1
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
4
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
4
Euro Women
Champions League Women
2
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Fotbalist Statistica - Uruguay Primera Division
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Fotbalist
Goluri
Penalti.
Autogoluri
Cartonașe
Cartonașe
Echipa
1.
Leonardo Sequeira
6
-
-
2
-
CA Peñarol
2.
Leonardo Fernández
5
1
-
2
-
CA Peñarol
3.
Tomas Veron Lupi
4
1
-
3
-
Racing Club (URU)
4.
Alex Silva Quiroga
3
1
-
1
-
CA Progreso
5.
Franco Sebastián López Taborda
3
1
-
1
-
CA Progreso
6.
Gonzalo Carneiro
3
2
-
3
-
Nacional (URU)
7.
Ignacio Lemmo
3
-
-
3
-
CA Progreso
8.
F. López
3
-
-
1
-
CA Progreso
9.
Norman Exzequiel Rodríguez Olivera
3
-
-
-
-
River Plate (URU)
10.
Osinachi Ebere
3
1
-
-
-
Nacional (URU)
11.
Sergio Núñez
3
-
-
-
-
Cerro Largo
12.
G. de los Santos
3
-
-
-
-
Defensor Sporting
13.
A. Albarracín
2
-
-
-
-
Montevideo Wanderers
14.
Dylan Nandin
2
-
-
1
-
Racing Club (URU)
15.
Emiliano Gómez
2
-
-
2
-
Boston River
16.
R. Ferreira
2
-
-
-
-
Racing Club (URU)
17.
Hugo Silveira
2
-
-
1
-
Cerro Largo
18.
Luciano Rodriguez
2
-
-
-
-
Liverpool (URU)
19.
Matías Fracchia
2
-
-
1
-
Danubio FC
20.
Matias Ocampo
2
-
-
-
-
Liverpool (URU)
21.
Mauricio Sebastián Gómez Castro
2
-
-
-
-
Miramar Misiones
22.
Mauro Brasil
2
-
-
2
-
Cerro Largo
23.
Renzo Machado
2
-
-
-
-
Liverpool (URU)
24.
Sebastián Fernández
2
-
-
-
-
Danubio FC
25.
N. Sosa
2
-
-
-
-
Racing Club (URU)
26.
<TBD>
1
-
-
2
-
Miramar Misiones
27.
M. Añasco
1
-
-
1
-
Rampla Juniors
28.
Agustín Pereira
1
-
-
1
-
Racing Club (URU)
29.
K. Amaro
1
-
-
-
-
Liverpool (URU)
30.
Anderson Duarte
1
-
-
-
-
Defensor Sporting
31.
Andrés Ivani Madruga del Puerto
1
-
-
1
-
Rampla Juniors
32.
E. Beltrán
1
-
-
-
-
Boston River
33.
Brian Mansilla
1
-
-
2
-
Defensor Sporting
34.
Bruno Scorza
1
-
-
-
-
CA Cerro
35.
S. Cardozo
1
-
-
1
-
CA Progreso
36.
Christian Almeida
1
-
-
1
-
River Plate (URU)
37.
G. Colmán
1
-
-
-
-
CA Progreso
38.
Denis Olivera
1
-
-
-
-
Miramar Misiones
39.
N. Dibble
1
-
-
-
-
Rampla Juniors
40.
Elías de León
1
-
-
-
-
CD Maldonado
41.
Emanuel Morales
1
-
-
2
-
Atlético Fénix
42.
Fabián Estoyanoff
1
-
-
-
-
Atlético Fénix
43.
Facundo Muñoa
1
-
-
1
-
Boston River
44.
Felipe Cairus Arabeity
1
-
-
-
-
Nacional (URU)
45.
M. Fonseca
1
-
-
2
-
Montevideo Wanderers
46.
M. Gómez
1
-
-
-
-
Miramar Misiones
47.
Gian Franco Allala
1
-
-
1
-
Boston River
48.
N. González
1
-
-
-
-
CA Cerro
49.
Gonzalo Freitas
1
-
-
-
-
Montevideo Wanderers
50.
Gonzalo Larrazabal Gómez
1
-
-
1
-
CD Maldonado
51.
Guillermo De Los Santos
1
-
-
2
-
Defensor Sporting
52.
Hernán Toledo
1
-
-
-
-
CD Maldonado
53.
Hugo Sequeira Soza
1
-
-
-
-
CA Progreso
54.
Ignacio Andrés Yepez Guzmán
1
-
-
1
-
Miramar Misiones
55.
Ignacio Pereira
1
-
-
-
-
CA Cerro
56.
Joaquín Lavega
1
-
-
1
-
River Plate (URU)
57.
Jorge Nicolás Ayala
1
-
-
3
-
Miramar Misiones
58.
Joshuan Javier Berríos Mora
1
-
-
-
-
CA Cerro
59.
Juan Cruz De los Santos
1
-
-
1
1
River Plate (URU)
60.
Juan Manuel Gutiérrez
1
-
-
-
-
Boston River
61.
Juan Ramos
1
-
-
-
-
Boston River
62.
Léo Coelho
1
-
-
1
-
CA Peñarol
63.
P. Lacoste
1
-
-
1
-
CA Cerro
64.
J. Lavega
1
-
-
-
-
River Plate (URU)
65.
Leandro Suhr
1
-
-
-
-
Boston River
66.
A. Leites
1
-
-
-
-
Rampla Juniors
67.
A. Machado
1
-
-
-
-
Miramar Misiones
68.
Martín Ferreira
1
-
-
-
-
Racing Club (URU)
69.
Mateo Antoni
1
-
-
-
-
Nacional (URU)
70.
Matheus Babi
1
-
-
-
-
CA Peñarol
71.
Mauricio Pereyra
1
-
-
-
-
Nacional (URU)
72.
Maximiliano Silvera
1
-
-
-
-
CA Peñarol
73.
M. Monzeglio Velázquez
1
-
-
-
-
Danubio FC
74.
Nicolás Sosa
1
-
-
2
-
Racing Club (URU)
75.
Octavio Rivero
1
-
-
-
-
Defensor Sporting
76.
Rubén Bentancourt
1
-
-
-
-
Nacional (URU)
77.
M. Ruben
1
-
-
-
-
CD Maldonado
78.
Santiago Cartagena
1
-
-
1
-
CD Maldonado
79.
Santiago França
1
-
-
1
-
Atlético Fénix
80.
Santiago Ramirez
1
-
-
-
-
CA Cerro
81.
Tiziano Correa
1
-
-
-
-
River Plate (URU)
82.
Á. Silva
-
-
-
1
-
CA Progreso
83.
Álex Bacilio Vázquez Álvez
-
-
-
1
-
Miramar Misiones
84.
Álvaro Daniel Gracés Viera
-
-
-
1
1
Rampla Juniors
85.
Álvaro Lucas Tamareo Sosa
-
-
-
1
-
Rampla Juniors
86.
A. Alfaro
-
-
-
1
-
CD Maldonado
87.
A. Cougo
-
-
-
1
-
Boston River
88.
A. García
-
-
-
1
-
CA Progreso
89.
A. González
-
-
-
1
-
Liverpool (URU)
90.
A. Schetino
-
-
-
3
1
Atlético Fénix
91.
A. Soria
-
-
-
1
1
Defensor Sporting
92.
Adrián Colombino
-
-
-
1
-
CA Progreso
93.
Agustín Alfaro
-
-
-
2
-
CD Maldonado
94.
Agustín Bernardo Vera Flores
-
-
-
2
-
River Plate (URU)
95.
Alberto Assis Silva
-
-
-
1
-
Cerro Largo
96.
Alexis Castro
-
-
-
1
-
Nacional (URU)
97.
Anthony Joel Poiso Follentti
-
-
-
3
-
CA Progreso
98.
Anthony Poiso
-
-
-
1
-
CA Progreso
99.
B. Ferrarés
-
-
-
2
2
Cerro Largo
100.
B. Veglio
-
-
-
1
-
Montevideo Wanderers
101.
Brandon Ezequiel Llana Riaño
-
-
-
1
-
CA Cerro
102.
Breno Caetano
-
-
-
1
-
Atlético Fénix
103.
Brian Ferrares
-
-
-
2
-
Cerro Largo
104.
Bruno Damiani
-
-
-
2
-
Boston River
105.
C. Oliva
-
-
-
2
-
Nacional (URU)
106.
Camilo Mayada
-
-
-
2
-
CA Peñarol
107.
Christian Oliva
-
-
-
2
-
Nacional (URU)
108.
D. Núñez
-
-
-
1
-
Miramar Misiones
109.
D. Nunez
-
-
-
1
-
Miramar Misiones
110.
D. Romero
-
-
-
2
-
CD Maldonado
111.
D. Rosa
-
-
-
2
-
Rampla Juniors
112.
Darío Denis
-
-
-
1
-
CA Cerro
113.
Deivis Faustino Barone Mora
-
-
-
1
-
River Plate (URU)
114.
Diego Polenta
-
-
-
1
-
Nacional (URU)
115.
Diego Rodríguez
-
-
-
1
-
Liverpool (URU)
116.
Diego Zabala
-
-
-
1
-
Nacional (URU)
117.
Douglas Jardel
-
-
-
1
-
Miramar Misiones
118.
Dudu
-
-
-
2
-
Atlético Fénix
119.
E. García
-
-
-
1
-
Montevideo Wanderers
120.
Eduardo Darias
-
-
-
2
-
CA Peñarol
121.
Emanuel Tomas Beltran Bardas
-
-
-
1
-
Boston River
122.
Emiliano Álvarez Longo
-
-
-
2
-
Miramar Misiones
123.
Emiliano Ancheta
-
-
-
3
-
Danubio FC
124.
Emiliano Velázquez
-
-
-
1
-
Nacional (URU)
125.
Enzo Castillo
-
-
-
2
-
Cerro Largo
126.
Enzo Larrosa
-
-
-
2
-
Boston River
127.
Erico Cuello
-
-
-
1
-
Defensor Sporting
128.
Esteban González
-
-
-
1
-
CA Progreso
129.
F. Cairus
-
-
-
1
-
Nacional (URU)
130.
F. Cerro
-
-
-
3
-
Montevideo Wanderers
131.
F. de León
-
-
-
2
-
Atlético Fénix
132.
F. González
-
-
-
1
1
River Plate (URU)
133.
Fabricio Formiliano
-
-
-
1
-
Montevideo Wanderers
134.
Facundo Bernal
-
-
-
1
-
Defensor Sporting
135.
Facundo Ezequiel González Muslera
-
-
-
1
-
River Plate (URU)
136.
Facundo Queiroz
-
-
-
4
-
Atlético Fénix
137.
Facundo Rodríguez
-
-
-
3
-
Atlético Fénix
138.
Facundo Saravia
-
-
-
1
-
Danubio FC
139.
Facundo Tealde
-
-
-
2
-
CD Maldonado
140.
Federico Santander
-
-
-
2
-
Nacional (URU)
141.
Franco López
-
-
-
1
-
CA Progreso
142.
G. Barreto
-
-
-
2
-
Rampla Juniors
143.
G. Camargo
-
-
-
1
-
Rampla Juniors
144.
G. Carneiro
-
-
-
1
-
Nacional (URU)
145.
G. Leyes
-
-
-
1
-
Danubio FC
146.
G. Olivera
-
-
-
1
-
River Plate (URU)
147.
G. Pérez
-
-
-
1
-
Boston River
148.
G. Ramírez
-
-
-
2
-
CA Peñarol
149.
Gastón Pérez
-
-
-
1
-
Boston River
150.
Germán Gabriel Fraquelli
-
-
-
1
-
Rampla Juniors
151.
Gian Franco Trasante Medina
-
-
-
1
-
CD Maldonado
152.
Gonzalo De Los Santos Olivera
-
-
-
2
-
Racing Club (URU)
153.
Gonzalo Vega
-
-
-
2
-
Danubio FC
154.
Guillermo Cotugno
-
-
-
1
-
Racing Club (URU)
155.
Guzmán Rodríguez
-
-
-
2
-
CA Peñarol
156.
H. Magallanes
-
-
-
1
-
Racing Club (URU)
157.
H. Menosse
-
-
-
1
-
CD Maldonado
158.
H. Petryk
-
-
-
1
-
CD Maldonado
159.
Heber Gastón Colmán Leguisamo
-
-
-
1
-
CA Progreso
160.
Hernán Menosse
-
-
-
4
-
CD Maldonado
161.
Hernán Petrik
-
-
-
1
-
CD Maldonado
162.
Horacio Salaberry
-
-
-
1
-
River Plate (URU)
163.
Ignacio Rodríguez
-
-
-
3
-
Liverpool (URU)
164.
Ignacio Sosa
-
-
-
1
-
CA Peñarol
165.
J. Álvez
-
-
-
2
-
Atlético Fénix
166.
J. Alberti
-
-
-
1
-
Montevideo Wanderers
167.
J. Coronel
-
-
-
2
-
Cerro Largo
168.
J. Poiso
-
-
-
2
-
CA Progreso
169.
J. Trasante
-
-
-
1
-
Miramar Misiones
170.
J. Varela
-
-
-
2
-
Racing Club (URU)
171.
Jairo Coronel
-
-
-
2
-
Cerro Largo
172.
Javier Cabrera
-
-
-
1
-
CA Peñarol
173.
Joaquín Trasante
-
-
-
1
-
Miramar Misiones
174.
Jonathan Barboza
-
-
-
2
-
River Plate (URU)
175.
Jonathan Toledo
-
-
-
2
-
Rampla Juniors
176.
José Alberti
-
-
-
1
-
Montevideo Wanderers
177.
Jose Valentin Amoroso Guerra
-
-
-
1
-
River Plate (URU)
178.
Jose Varela
-
-
-
2
-
Racing Club (URU)
179.
Juan Martín Rodríguez Camejo
-
-
-
1
-
Boston River
180.
Juan Rivero
-
-
-
3
-
Racing Club (URU)
181.
K. Rolón
-
-
-
1
-
Montevideo Wanderers
182.
Kevin Johan Amaro Viega
-
-
-
2
-
Liverpool (URU)
183.
L. Lemos
-
-
-
1
-
Liverpool (URU)
184.
L. Sanabria
-
-
-
2
-
Nacional (URU)
185.
L. Sanseviero
-
-
-
1
-
Danubio FC
186.
Leonel Bontempo
-
-
-
2
-
Montevideo Wanderers
187.
Luca Giossa
-
-
-
1
-
Miramar Misiones
188.
Lucas Agustín Sanabria Magolé
-
-
-
1
-
Nacional (URU)
189.
Lucas Ferreira
-
-
-
3
-
Danubio FC
190.
Lucas Lemos
-
-
-
1
-
Liverpool (URU)
191.
Lucas Leonel Correa Sebben
-
-
-
3
-
Cerro Largo
192.
Lucas Monzón
-
-
-
3
-
Racing Club (URU)
193.
Lucas Núñez
-
-
-
3
-
CD Maldonado
194.
Lucas Rodríguez
-
-
-
1
-
Racing Club (URU)
195.
Lucas Rodríguez Cabral
-
-
-
2
-
CA Cerro
196.
Lucas Rodriguez
-
-
-
1
-
CA Cerro
197.
Lucas Wasilewsky Ferreira
-
-
-
2
-
Liverpool (URU)
198.
Luis Mejía
-
-
-
1
-
Nacional (URU)
199.
M. Cantera
-
-
-
2
-
CD Maldonado
200.
M. Risso
-
-
-
4
1
Montevideo Wanderers
201.
M. Silveira
-
-
-
1
-
Montevideo Wanderers
202.
M. Vera
-
-
-
1
-
Boston River
203.
Maicol Cabrera
-
-
-
1
-
Miramar Misiones
204.
Marco Mancebo
-
-
-
1
-
Boston River
205.
Martín Marta
-
-
-
2
-
CA Progreso
206.
Martín Rabuñal
-
-
-
1
-
CA Cerro
207.
Mathías Fernando Rodríguez Laites
-
-
-
2
-
Miramar Misiones
208.
Mathias Abero
-
-
-
2
-
CA Cerro
209.
Maximiliano Añasco
-
-
-
1
-
Rampla Juniors
210.
Maximiliano Cantera
-
-
-
1
-
CD Maldonado
211.
Maximiliano Noble
-
-
-
1
-
CD Maldonado
212.
Maximiliano Olivera
-
-
-
1
-
CA Peñarol
213.
Maximiliano Perg
-
-
-
1
-
Atlético Fénix
214.
N. Furtado
-
-
-
2
-
Cerro Largo
215.
Nahuel Furtado
-
-
-
3
-
Cerro Largo
216.
Nicolás Queiroz
-
-
-
2
-
Atlético Fénix
217.
Nicolás Rodríguez
-
-
-
2
-
Defensor Sporting
218.
Nicolás Rossi
-
-
-
4
-
Danubio FC
219.
P. González
-
-
-
1
-
Atlético Fénix
220.
Pablo Lacoste
-
-
-
1
-
CA Cerro
221.
Pablo Maciel
-
-
-
1
-
CD Maldonado
222.
Pintos
-
-
-
1
-
Danubio FC
223.
R. Cristóbal
-
-
-
1
-
River Plate (URU)
224.
R. Giampaoli
-
-
-
2
-
Defensor Sporting
225.
Ramiro Fernandez
-
-
-
3
-
River Plate (URU)
226.
Renzo Giampaoli
-
-
-
1
-
Defensor Sporting
227.
Richard Martín González Lamas
-
-
-
2
1
CA Cerro
228.
Rodrigo Odriozola López
-
-
-
2
-
Racing Club (URU)
229.
S. Assis
-
-
-
1
-
Cerro Largo
230.
S. Fernández
-
-
-
1
-
Danubio FC
231.
S. Romero
-
-
-
1
-
Danubio FC
232.
Santiago León Guzmán Cravi
-
-
-
1
-
CD Maldonado
233.
Santiago Romero
-
-
-
1
-
Danubio FC
234.
Santiago Silva
-
-
-
2
-
CD Maldonado
235.
Sebastián Cáceres
-
-
-
4
-
Atlético Fénix
236.
Sebastián Sosa
-
-
-
1
-
Cerro Largo
237.
Sebastian Cardozo
-
-
-
1
-
CA Progreso
238.
Sebastian Diana
-
-
-
1
-
CD Maldonado
239.
T. Schiavulli
-
-
-
1
-
Miramar Misiones
240.
Thiago Schiavulli
-
-
-
2
-
Miramar Misiones
241.
Tiago Galletto
-
-
-
2
1
River Plate (URU)
242.
Wiston Fernández
-
-
-
1
-
Atlético Fénix
243.
Y. Irrazábal
-
-
-
1
-
River Plate (URU)
244.
A. Duarte
-
-
-
-
1
Defensor Sporting
245.
Bruno Silva Barone
-
-
-
-
2
Cerro Largo
246.
Emiliano Federico Álvarez Silva
-
-
-
-
1
CA Cerro
247.
Federico Alonso
-
-
-
-
1
Miramar Misiones
248.
José Pallas Martínez
-
-
-
-
1
CA Cerro
249.
L. Ferreira
-
-
-
-
1
Danubio FC
250.
Leonard Costa
-
-
-
-
1
Boston River
251.
M. González
-
-
-
-
1
CA Cerro
Meci selectat
UEL
Olympique Marseille
SL Benfica
18/04/2024 21:00
X
Primera Division Apertura
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
CA Peñarol
22
8
7
1
0
13
2
CA Progreso
20
8
6
2
0
8
3
Nacional (URU)
16
8
4
4
0
6
4
Boston River
15
8
4
3
1
4
5
Defensor Sporting
14
7
4
2
1
7
6
River Plate (URU)
11
8
3
2
3
2
7
Racing Club (URU)
11
8
3
2
3
1
8
Cerro Largo
11
8
3
2
3
0
9
Liverpool (URU)
10
8
2
4
2
1
10
Danubio FC
8
8
2
2
4
-4
11
CD Maldonado
7
8
2
1
5
-5
12
CA Cerro
7
8
1
4
3
-6
13
Montevideo Wanderers
5
8
1
2
5
-7
14
Miramar Misiones
4
8
0
4
4
-5
15
Atlético Fénix
4
8
0
4
4
-5
16
Rampla Juniors
4
7
1
1
5
-10
Predictie al zilei
Br1
Botafogo
Atlético GO
19/04/2024 02:30
1
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program