Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Ucraina
>
Premier League
1
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Toate pronosticuri
2754
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Pauza
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
2
Top pronosticuri
Pronosticuri azi
119
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Pauza
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri maine
334
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Pauza
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
2050
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Pauza
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Pauza
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Valori
78
Favorite
Liste
>
Britanic
152
Top European
61
European
764
American
168
African
102
Asiatic
115
Australijski
50
Internaţional
Cupa Națională
3
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
4
UEFA Europa Conference League
4
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
1
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
6
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
8
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
14
League One
12
League Two
14
National League
13
National League N.
12
National League S.
2
FA cup
2
Capital One Cup
Bostik League
1
Premier League 2
7
Southern League
2
Northern Premier
13
Women SL
5
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
1
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
1
Super Cup
Reserve League
7
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
3
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
1
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
3
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
3
Second Division
6
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
2
Belgia
>
Jupiler Pro League
8
2e Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
7
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
10
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
2
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Botswana
>
Premier League
Brazilia
>
Braziliei Série A
1
Serie B
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
2
Alagoano
Amapaense
2
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
2
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
1
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
1
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
4
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
2
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
4
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
5
Camerun
>
Elite One
9
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
2
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
2
Cipru
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
5
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
2
Liga de Ascenso
4
Croația
>
HNL
5
First NL
6
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
1
Danemarca
>
Superliga
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
Ecuador
>
Serie A
6
Serie B
5
Egipt
>
Premier
4
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
6
Elveția
>
Super League
Challenge League
5
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
Finlanda
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
15
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
3
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
11
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
11
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
10
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
8
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
8
Gibraltar
>
National League
Grecia
>
Super League
7
Super League 2
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
1
Primera Division
10
Guineea
>
Ligue 1
Haiti
>
Championnat National
1
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
Super League
Indonezia
>
Liga 1
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
6
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlanda
>
Premier League
8
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
6
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Israele
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Jamaica
>
Premier League
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
4
Football League
8
J-League Cup
9
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
10
Kosovo
>
Superleague
5
Kosovar Cup
2
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
2
1. Liga
7
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
10
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
1
Lithuanian Cup
20
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
5
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
8
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
7
Botola 2
8
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Mexic
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
17
Liga Premier Serie B
7
Moldova
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
1
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
2
Liga Primera U20
2
Nigeria
>
Premier League
10
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
16
Oman
>
Professional League
5
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
1
Paraguay
>
Primera Division
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
8
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
8
Liga 2
9
Romanian Cup
1
Super Cup
Rusia
>
Premier League
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - Sud
10
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
2
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
2
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
4
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
6
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
6
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
1
Thai League 2
1
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
2
Togo
>
Championnat National
6
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
5
Tunisia
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
15
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
7
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
1
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Uganda
>
Premier League
5
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
7
Segunda Division
Vietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
3
Zimbabwe
>
Premier League
Țara Galilor
>
Premier
6
Division 1
13
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Țările de Jos
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
20
Cupa KNVB
1
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
4
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
4
Euro Women
Champions League Women
2
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Fotbalist Statistica - Ucraina Persha Liga
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Fotbalist
Goluri
Penalti.
Autogoluri
Cartonașe
Cartonașe
Echipa
1.
Andriy Khoma
11
-
-
1
-
Prykarpattya
2.
Dmytro Shcherbak
9
2
-
1
1
SC Poltava
3.
Andriy Spivakov
8
5
-
2
-
Livyi Bereh Kyiv
4.
Oleksandr Kozak
8
-
-
1
-
Inhulets Petrove
5.
Vitaliy Koltsov
8
5
-
1
-
Inhulets Petrove
6.
Igor Neves Alves
7
1
-
2
-
Karpaty Lviv
7.
R. Palamar
7
-
-
-
-
Nyva Buzova
8.
D. Sukhoruchko
7
-
-
1
-
Livyi Bereh Kyiv
9.
Danyil Sukhoruchko
6
-
-
-
-
Livyi Bereh Kyiv
10.
Oleksandr Vivdych
6
-
-
-
-
SC Poltava
11.
V. Sad
6
-
-
-
-
Metalurg Z.
12.
Vasyl Palagnyuk
6
2
-
2
-
Bukovyna
13.
Artem Sitalo
5
-
-
-
1
Inhulets Petrove
14.
Danilo Kravchuk
5
-
-
-
-
Epitsentr Dunayivtsi
15.
Maksym Gorzhuy
5
-
-
-
-
SC Poltava
16.
Roman Kuzmin
5
-
-
-
-
FC Ahrobiznes
17.
Ruslan Palamar
5
2
-
3
-
Nyva Buzova
18.
Serhii Sten
5
1
-
-
-
Epitsentr Dunayivtsi
19.
Ambrosiy Chachua
4
-
-
-
-
Karpaty Lviv
20.
Artem Terekhov
4
-
-
-
-
Yarud Mariupol
21.
Dmytro Shynkarenko
4
-
-
2
-
Prykarpattya
22.
Maksym Serdyuk
4
-
-
3
-
Chernihiv
23.
Maxim Gornyi
4
1
-
-
-
Epitsentr Dunayivtsi
24.
Oleksiy Litovchenko
4
-
-
1
-
Livyi Bereh Kyiv
25.
Pavlo Fedosov
4
-
-
-
-
Chernihiv
26.
Roman Tolochko
4
2
-
2
-
FC Ahrobiznes
27.
Simon Galoyan
4
-
-
-
-
Kremen Kr.
28.
Valerii Sad
4
3
-
1
-
Metalurg Z.
29.
Vladislav Voytsekhovskiy
4
-
-
-
-
Livyi Bereh Kyiv
30.
Volodymyr Tymenko
4
-
-
-
1
Nyva Buzova
31.
Yan Kostenko
4
-
-
-
-
Karpaty Lviv
32.
Yaroslav Bogunov
4
-
-
2
-
Inhulets Petrove
33.
Yaroslav Kvasov
4
-
-
1
-
Inhulets Petrove
34.
Yevheniy Ryazantsev
4
-
-
4
-
Metalist Kharkov
35.
Andrey Lipovuz
3
-
-
1
1
Epitsentr Dunayivtsi
36.
Andriy Riznyk
3
-
-
1
-
Niva Ternopil
37.
Artur Ryabov
3
-
-
1
-
Karpaty Lviv
38.
Bogdan Mogilnyi
3
-
-
2
-
Metalurg Z.
39.
Danyil Volkov
3
-
-
-
-
FC Ahrobiznes
40.
Danylo Kirichenko
3
-
-
2
-
Dinaz Vyshhorod
41.
Danylo Knysh
3
1
-
1
-
Nyva Buzova
42.
Denis Galenkov
3
-
-
3
-
FC Ahrobiznes
43.
Dmytro Galadey
3
1
-
1
-
Niva Ternopil
44.
Inal Chertkoev
3
1
-
-
-
Hirnyk-Sport
45.
Mykhailo Shershen
3
-
-
1
-
Inhulets Petrove
46.
Myroslav Trofymyuk
3
-
-
1
-
Kremen Kr.
47.
Nazar Prykhodko
3
-
-
-
-
Khust City
48.
Nikita Posmashnyi
3
-
-
-
-
Chernihiv
49.
Oleg Synytsia
3
-
-
-
-
Livyi Bereh Kyiv
50.
Oleksandr Batalskiy
3
-
-
1
-
Yarud Mariupol
51.
Pavlo Polehenko
3
2
-
1
-
Karpaty Lviv
52.
Ruslan Buryak
3
-
-
-
-
Metalurg Z.
53.
Sergiy Mashtalir
3
-
-
-
-
Viktoriya Mykolaivka
54.
Stanislav Vasylenko
3
-
-
-
-
Podolye Khmeln.
55.
Vadim Shavrin
3
1
-
2
-
Viktoriya Mykolaivka
56.
Vasyl Tsyutsyura
3
2
-
-
-
Prykarpattya
57.
Vitalii Faraseenko
3
-
-
-
-
Bukovyna
58.
Vitalii Ravlyk
3
-
-
1
-
FC Ahrobiznes
59.
Vladyslav Borysenko
3
-
-
-
-
Khust City
60.
Vladyslav Moroz
3
-
-
2
2
Epitsentr Dunayivtsi
61.
Volodymyr Shevchuk
3
-
-
-
-
Khust City
62.
Vyacheslav Shevchenko
3
2
-
-
-
Dinaz Vyshhorod
63.
Yaroslav Halenko
3
1
-
-
-
Viktoriya Mykolaivka
64.
Yevhen Pidlepenets
3
-
-
-
-
Karpaty Lviv
65.
Yevhenii Zadoia
3
2
-
4
-
Podolye Khmeln.
66.
Andrei Bejenari
2
1
1
-
-
Epitsentr Dunayivtsi
67.
Andrii Zin
2
-
-
2
-
Niva Ternopil
68.
Andriy Savitskiy
2
-
-
2
-
Kremen Kr.
69.
Arsen Slotyuk
2
-
-
1
-
Livyi Bereh Kyiv
70.
Bogdan Myshenko
2
-
-
2
-
Viktoriya Mykolaivka
71.
Bogdan Shmygelskiy
2
-
-
-
-
SC Poltava
72.
Bohdan Gora
2
-
-
1
-
Hirnyk-Sport
73.
Danylo Tuzenko
2
-
-
1
-
Hirnyk-Sport
74.
Davronbek Azizov
2
1
-
-
-
Kremen Kr.
75.
Denys Dolinskyi
2
1
-
2
-
Viktoriya Mykolaivka
76.
Denys Halata
2
-
-
-
-
Metalurg Z.
77.
Dmitro Penteleychuk
2
-
-
-
-
Yarud Mariupol
78.
Dmytro Borodenko
2
-
-
-
-
Niva Ternopil
79.
Dmytro Kopytov
2
-
-
1
-
SC Poltava
80.
Guilherme de Souza Nascimento
2
-
-
-
-
Dinaz Vyshhorod
81.
Igor Gatala
2
1
-
3
-
Niva Ternopil
82.
Illya Zubkov
2
-
-
-
-
Yarud Mariupol
83.
Kristian Svystun
2
-
-
-
-
FC Ahrobiznes
84.
Kyrylo Prokopchuk
2
-
-
2
-
Nyva Buzova
85.
Mykhailo Serhiichuk
2
1
-
1
-
Nyva Buzova
86.
Mykola Buzhyn
2
-
-
-
-
SC Poltava
87.
Mykyta Teplyakov
2
-
-
1
-
Yarud Mariupol
88.
Oleg Khrustavka
2
-
-
-
-
Niva Ternopil
89.
Oleksandr Tsybulnyk
2
-
-
-
-
Podolye Khmeln.
90.
Petro Lutsiv
2
-
-
-
-
Metalist Kharkov
91.
Radion Posevkin
2
-
-
2
-
Hirnyk-Sport
92.
Roman Nazarchuk
2
-
-
1
-
Podolye Khmeln.
93.
Ruslan Dedukh
2
1
-
1
-
Livyi Bereh Kyiv
94.
Sergiy Starenkyi
2
-
-
-
-
Dinaz Vyshhorod
95.
B. Shmygelskyi
2
1
-
1
-
SC Poltava
96.
Vadym Merdeev
2
1
-
1
1
Khust City
97.
Vyacheslav Koydan
2
1
-
-
-
Chernihiv
98.
Yaroslav Dobrokhotov
2
1
-
-
-
Podolye Khmeln.
99.
Yehor Demchenko
2
-
-
1
-
Karpaty Lviv
100.
Yurii Kozyrenko
2
-
-
3
-
Inhulets Petrove
101.
Andrii Romanenko
1
-
-
-
-
Hirnyk-Sport
102.
Andriy Busko
1
-
-
1
-
Metalist Kharkov
103.
Andriy Globa
1
-
-
-
-
Kremen Kr.
104.
Andriy Lyashenko
1
-
-
-
-
Epitsentr Dunayivtsi
105.
Andriy Novikov
1
-
-
-
-
Dinaz Vyshhorod
106.
Andriy Solovyov
1
-
-
-
-
Dinaz Vyshhorod
107.
Anton Baydal
1
-
-
-
-
Viktoriya Mykolaivka
108.
Artem Khotsyanovsky
1
-
-
1
-
Dinaz Vyshhorod
109.
Artem Syomka
1
-
-
1
-
Prykarpattya
110.
Artem Tieriekhov
1
-
-
-
-
Yarud Mariupol
111.
Artur Novotryasov
1
-
-
-
-
Bukovyna
112.
A. Bezhenar
1
-
-
-
-
Epitsentr Dunayivtsi
113.
Bogdan Veklyak
1
-
-
-
-
Karpaty Lviv
114.
Bohdan Dukhota
1
-
-
1
-
Bukovyna
115.
R. Buryak
1
-
-
-
-
Metalurg Z.
116.
Cristhyan
1
-
-
-
-
Karpaty Lviv
117.
Daniil Volskyi
1
-
-
-
-
Niva Ternopil
118.
Danil Tepliakov
1
-
-
-
-
Metalist Kharkov
119.
Danylo Bozhenar
1
-
-
-
-
Podolye Khmeln.
120.
Danylo Dmytriev
1
-
-
-
-
Hirnyk-Sport
121.
Danylo Falkovsky
1
-
-
1
-
Metalurg Z.
122.
Denis Sergeevich Rezepov
1
-
-
1
-
Inhulets Petrove
123.
Dimitri Krapivny
1
-
-
4
-
Metalurg Z.
124.
Dmitro Poddubny
1
-
1
-
-
Metalurg Z.
125.
Dmytro Oliynyk
1
-
-
1
-
Yarud Mariupol
126.
Dmytro Prikhna
1
-
-
3
-
Podolye Khmeln.
127.
Dmytro Shostak
1
-
-
-
-
FC Ahrobiznes
128.
O. Dykhtyaruk
1
-
-
-
-
Inhulets Petrove
129.
Ekemini Nsini Effiong
1
-
-
-
-
Hirnyk-Sport
130.
Evgeniy Streltsov
1
-
-
1
-
SC Poltava
131.
D. Falkovskyi
1
-
-
-
-
Metalurg Z.
132.
Faraseyenko V.
1
-
-
-
-
Bukovyna
133.
Igor Bykovsky
1
-
-
-
-
Yarud Mariupol
134.
Igor Kotsyumaka
1
-
-
-
-
SC Poltava
135.
Igor Vagin
1
-
-
-
-
Khust City
136.
Ilya Gadzhuk
1
-
-
-
-
Inhulets Petrove
137.
Ivan Bendera
1
-
-
-
-
Epitsentr Dunayivtsi
138.
Ivan Budnyak
1
-
-
3
-
Nyva Buzova
139.
Ivan Gavrushko
1
-
-
1
-
FC Ahrobiznes
140.
Ivan Kogut
1
-
-
1
1
Livyi Bereh Kyiv
141.
Ivan Mochevinskiy
1
-
-
3
-
Yarud Mariupol
142.
Ivan Stankovych
1
-
-
1
-
Khust City
143.
Kirill Pasichnik
1
-
-
3
-
Bukovyna
144.
Kyrylo Kryvoborodenko
1
-
-
1
-
Chernihiv
145.
Maksim Cheglov
1
-
-
-
-
Viktoriya Mykolaivka
146.
Maksym Shumylo
1
-
-
1
-
Chernihiv
147.
Maksym Voytikhovskiy
1
-
-
3
-
Podolye Khmeln.
148.
I. Melnychenko
1
-
-
-
-
Yarud Mariupol
149.
Mykola Kogut
1
-
-
1
-
Livyi Bereh Kyiv
150.
Mykyta Titaievskyi
1
-
-
1
-
Prykarpattya
151.
Oleksandr Dudarenko
1
-
-
-
-
Livyi Bereh Kyiv
152.
Oleksandr Pyatov
1
-
-
-
-
Inhulets Petrove
153.
Oleksii Malaki
1
-
-
1
-
Dinaz Vyshhorod
154.
Oleksii Zhdanovych
1
-
-
2
-
Kremen Kr.
155.
Y. Opanasenko
1
-
-
2
1
SC Poltava
156.
A. Perebora
1
-
-
1
-
SC Poltava
157.
K. Prokopchuk
1
-
-
-
-
Nyva Buzova
158.
Radion Posievkin
1
-
-
-
-
Hirnyk-Sport
159.
Roman Barchuk
1
-
-
4
-
Prykarpattya
160.
Roman Bodnia
1
-
-
1
-
Bukovyna
161.
Ruslan Barylyak
1
-
-
-
-
FC Ahrobiznes
162.
Sergey Shvets
1
-
-
2
-
Prykarpattya
163.
Sergiy Basov
1
-
-
3
1
Metalurg Z.
164.
Serhii Paliukh
1
-
-
-
-
Metalurg Z.
165.
Serhii Zaets
1
-
-
3
-
FC Ahrobiznes
166.
Shevchenko V.
1
-
-
-
-
Dinaz Vyshhorod
167.
Stanislav-Nuri Malysh
1
-
-
-
-
Inhulets Petrove
168.
S. Starenkiy
1
-
-
-
-
Dinaz Vyshhorod
169.
Y. Streltsov
1
-
-
-
-
SC Poltava
170.
Suleyman Seytkhalilov
1
-
-
2
-
Metalurg Z.
171.
Svyatoslav Shapovalov
1
-
-
-
-
SC Poltava
172.
Tymofii Sukhar
1
-
-
-
-
Karpaty Lviv
173.
Tymofiii Khussin
1
-
-
-
-
Metalurg Z.
174.
Valerii Boldencov
1
-
-
1
-
Podolye Khmeln.
175.
Valerii Samar
1
-
-
1
-
Livyi Bereh Kyiv
176.
Valery Kurelekh
1
-
-
-
-
Viktoriya Mykolaivka
177.
Vasil Frantsuz
1
-
-
2
-
Prykarpattya
178.
Vasyl Lutsiv
1
-
-
2
-
Metalist Kharkov
179.
Vladyslav Babohlo
1
-
-
-
-
Karpaty Lviv
180.
Vladyslav Ivanov
1
-
-
-
-
Khust City
181.
Vladyslav Nekhtiy
1
-
-
1
-
Nyva Buzova
182.
Volodymyr Rudyuk
1
-
-
1
-
Prykarpattya
183.
Volodymyr Zdyrko
1
-
-
2
-
Viktoriya Mykolaivka
184.
A. Yakymiv
1
-
-
-
-
Livyi Bereh Kyiv
185.
Yevhen Moroz
1
-
-
-
-
Hirnyk-Sport
186.
Yuri Glushchuk
1
-
-
3
-
Epitsentr Dunayivtsi
187.
Yuriy Golubka
1
-
-
2
-
Metalist Kharkov
188.
A. Bybik
-
-
-
1
-
Chernihiv
189.
A. Makarenko
-
-
-
1
-
Chernihiv
190.
A. Ryabyi
-
-
-
2
-
Bukovyna
191.
A. Savenkov
-
-
-
1
-
SC Poltava
192.
A. Zin
-
-
-
1
-
Niva Ternopil
193.
Abramov Y.
-
-
-
1
-
Metalist Kharkov
194.
Akhmed Alibekov
-
-
-
1
-
Epitsentr Dunayivtsi
195.
Anatolii Romanchenko
-
-
-
2
-
Chernihiv
196.
Andrii Borovskyi
-
-
-
1
-
Inhulets Petrove
197.
Andrii Kireev
-
-
-
1
-
Kremen Kr.
198.
Andrii Kozhukhar
-
-
-
1
-
Karpaty Lviv
199.
Andriy Nelin
-
-
-
1
-
Viktoriya Mykolaivka
200.
Andriy Voloshin
-
-
-
2
-
Dinaz Vyshhorod
201.
Andriy Yakimiv
-
-
-
3
1
Livyi Bereh Kyiv
202.
Arkusha D.
-
-
-
1
-
Kremen Kr.
203.
Arsentiy Doroshenko
-
-
-
2
-
Niva Ternopil
204.
Artem Danyliuk
-
-
-
2
-
Bukovyna
205.
Artem Nyzhnyk
-
-
-
1
-
Hirnyk-Sport
206.
Artem Perebora
-
-
-
2
-
SC Poltava
207.
Artem Tovkach
-
-
-
1
-
Kremen Kr.
208.
Azizov D.
-
-
-
1
-
Chernihiv
209.
Bodnya R.
-
-
-
1
-
FC Ahrobiznes
210.
Bogdan Bychkov
-
-
-
1
-
Viktoriya Mykolaivka
211.
Bogdan Porokh
-
-
-
1
-
Karpaty Lviv
212.
Bohdan Kobzar
-
-
-
1
-
Dinaz Vyshhorod
213.
Bohdan Petrovskyi
-
-
-
1
-
Yarud Mariupol
214.
Bohdan Sokol
-
-
-
1
-
Metalurg Z.
215.
Budnyak I.
-
-
-
1
-
Nyva Buzova
216.
Bulgakov Y.
-
-
-
2
-
Chernihiv
217.
Chebotaryov V.
-
-
-
1
-
Livyi Bereh Kyiv
218.
D. Kopytov
-
-
-
1
-
SC Poltava
219.
D. Plakhtyr
-
-
-
1
-
SC Poltava
220.
D. Ryabyi
-
-
-
2
-
Bukovyna
221.
Danylo Arkusha
-
-
-
1
-
Kremen Kr.
222.
Danylo Dmytriiev
-
-
-
1
-
Hirnyk-Sport
223.
Danylo Sydorenko
-
-
-
1
-
Kremen Kr.
224.
Davydov S.
-
-
-
1
-
Niva Ternopil
225.
Denys Chernysh
-
-
-
1
-
Hirnyk-Sport
226.
Dmitri Shamich
-
-
-
2
-
Nyva Buzova
227.
Dmytro Eremenko
-
-
-
2
-
Dinaz Vyshhorod
228.
Dmytro Nepohodov
-
-
-
2
-
Podolye Khmeln.
229.
Dmytro Pudy
-
-
-
2
-
Yarud Mariupol
230.
Dmytro Sakhno
-
-
-
2
1
Viktoriya Mykolaivka
231.
Dudnyk Y.
-
-
-
1
-
Kremen Kr.
232.
Dvorovenko V.
-
-
-
1
-
Nyva Buzova
233.
E. Astakhov
-
-
-
1
-
Livyi Bereh Kyiv
234.
Eduard Galstyan
-
-
-
1
-
Chernihiv
235.
Ehor Bulgakov
-
-
-
3
1
Yarud Mariupol
236.
Ernest Astakhov
-
-
-
3
1
Livyi Bereh Kyiv
237.
Evgeniy Korokhov
-
-
-
2
-
Nyva Buzova
238.
Fedorov v.
-
-
-
1
-
Metalist Kharkov
239.
G. Klimov
-
-
-
1
-
Nyva Buzova
240.
Gabriel Gomes
-
-
-
4
-
Metalist Kharkov
241.
Gennadiy Synchuk
-
-
-
2
-
Metalist Kharkov
242.
Glib Popchuk
-
-
-
1
-
Prykarpattya
243.
Gorenko R.
-
-
-
1
-
Metalist Kharkov
244.
Gorzhuy M.
-
-
-
1
-
Kremen Kr.
245.
Grygorashchuk S.
-
-
-
1
-
Epitsentr Dunayivtsi
246.
Hirnyi Maksym
-
-
-
1
-
Epitsentr Dunayivtsi
247.
I. Bykov
-
-
-
1
-
Livyi Bereh Kyiv
248.
I. Gavrushko
-
-
-
1
1
FC Ahrobiznes
249.
Ihor Chaykovskyi
-
-
-
6
-
Bukovyna
250.
Ihor Tykhnenko
-
-
-
1
-
Khust City
251.
Ilya Khodulya
-
-
-
1
-
Kremen Kr.
252.
Ilya Kovalenko
-
-
-
2
-
Podolye Khmeln.
253.
Ivan Bykov
-
-
-
1
-
Livyi Bereh Kyiv
254.
Ivan Mamrosenko
-
-
-
2
-
Yarud Mariupol
255.
Ivan Matyushenko
-
-
-
2
-
Dinaz Vyshhorod
256.
Ivan Melnychenko
-
-
-
3
-
Yarud Mariupol
257.
Ivan Palamarchuk
-
-
-
3
-
Bukovyna
258.
Ivan Pets
-
-
-
2
-
Bukovyna
259.
Ivan Pitsan
-
-
-
1
-
Prykarpattya
260.
K. Kostenko
-
-
-
1
-
Podolye Khmeln.
261.
K. Pinchuk
-
-
-
1
-
Chernihiv
262.
Khodulya I.
-
-
-
1
-
Kremen Kr.
263.
Khoma A.
-
-
-
1
-
Prykarpattya
264.
Khrustavka O.
-
-
-
1
-
Niva Ternopil
265.
Kirichenko D.
-
-
-
1
-
Dinaz Vyshhorod
266.
Klymenko V.
-
-
-
1
-
SC Poltava
267.
Kopytov D.
-
-
-
1
-
SC Poltava
268.
Kozak B.
-
-
-
1
-
Niva Ternopil
269.
Krystin S.
-
-
-
2
-
Epitsentr Dunayivtsi
270.
Kyrylo Kostenko
-
-
-
1
-
Podolye Khmeln.
271.
Kyrylo Pinchuk
-
-
-
1
-
Chernihiv
272.
Kyrylo Vlaha
-
-
-
1
-
Metalist Kharkov
273.
Lyashenko A.
-
-
-
1
-
Epitsentr Dunayivtsi
274.
M. Girnyi
-
-
-
4
-
Epitsentr Dunayivtsi
275.
M. Pokotylyuk
-
-
-
1
-
Viktoriya Mykolaivka
276.
M. Sasovskyi
-
-
-
1
-
Viktoriya Mykolaivka
277.
M. Serdyuk
-
-
-
1
-
Chernihiv
278.
M. Shumylo
-
-
-
1
-
Chernihiv
279.
Makarenko A.
-
-
-
1
-
Chernihiv
280.
Makhinka D.
-
-
-
1
-
Niva Ternopil
281.
Maksym Bahachanskyi
-
-
-
2
-
Metalist Kharkov
282.
Maksym Melnychuk
-
-
-
1
-
Inhulets Petrove
283.
Maksym Mudryi
-
-
-
3
-
Niva Ternopil
284.
Maksym Sheptitskyi
-
-
-
1
-
Hirnyk-Sport
285.
Maksym Solovyov
-
-
-
1
-
Prykarpattya
286.
Maksym Stadnik
-
-
-
1
-
Prykarpattya
287.
Maksym Vadovskyi
-
-
-
1
-
Khust City
288.
Maksym Vorona
-
-
-
2
1
Dinaz Vyshhorod
289.
Malysh S.
-
-
-
1
-
Inhulets Petrove
290.
Matus A.
-
-
-
1
-
Kremen Kr.
291.
Maxym Chekh
-
-
-
1
-
Karpaty Lviv
292.
Mentey V.
-
-
-
2
-
Chernihiv
293.
Molko V.
-
-
-
1
-
Hirnyk-Sport
294.
Moroz V.
-
-
-
1
-
Epitsentr Dunayivtsi
295.
Mykhailo Pysko
-
-
-
1
-
Prykarpattya
296.
Mykola Myronyuk
-
-
-
1
-
Epitsentr Dunayivtsi
297.
Mykyta Makhynya
-
-
-
2
-
Yarud Mariupol
298.
Mykyta Zhukov
-
-
-
1
-
Hirnyk-Sport
299.
Nazarchuk R.
-
-
-
1
-
Podolye Khmeln.
300.
O. Goryainov
-
-
-
1
-
Metalist Kharkov
301.
O. Lytovchenko
-
-
-
1
-
Livyi Bereh Kyiv
302.
O. Zozulya
-
-
-
1
-
Viktoriya Mykolaivka
303.
Oleg Sokolov
-
-
-
1
-
Niva Ternopil
304.
Oleh Veremiienko
-
-
-
3
-
Podolye Khmeln.
305.
Oleksandr Dykhtyaruk
-
-
-
1
-
Kremen Kr.
306.
Oleksandr Hlahola
-
-
-
4
-
Bukovyna
307.
Oleksandr Matkobozhyk
-
-
-
1
-
Metalist Kharkov
308.
Oleksandr Snizhko
-
-
-
1
-
Metalurg Z.
309.
Oleksii Zenchenko
-
-
-
1
1
Chernihiv
310.
Oleksii Zozulia
-
-
-
1
-
Viktoriya Mykolaivka
311.
Oleksiy Palamarchuk
-
-
-
1
-
Inhulets Petrove
312.
Orest Panchyshyn
-
-
-
3
-
Kremen Kr.
313.
Palamarchuk I.
-
-
-
1
-
Bukovyna
314.
Panchyshyn O.
-
-
-
1
-
Kremen Kr.
315.
Pasechnik K.
-
-
-
1
-
Niva Ternopil
316.
Pavlo Mykhalchuk
-
-
-
2
-
Prykarpattya
317.
Pavlo Shushko
-
-
-
2
-
Yarud Mariupol
318.
Petro Kharzhevskyi
-
-
-
3
-
Yarud Mariupol
319.
Plakhtyr D.
-
-
-
1
-
SC Poltava
320.
Popovych A.
-
-
-
1
-
FC Ahrobiznes
321.
Prikhna D.
-
-
-
1
-
Podolye Khmeln.
322.
R. Andrieshyn
-
-
-
1
-
Livyi Bereh Kyiv
323.
R. Barylyak
-
-
-
1
-
FC Ahrobiznes
324.
R. Nazarchuk
-
-
-
2
-
Epitsentr Dunayivtsi
325.
R. Volkov
-
-
-
1
-
FC Ahrobiznes
326.
Radulsky Y.
-
-
-
1
-
Prykarpattya
327.
Roman Bilyi
-
-
-
1
-
FC Ahrobiznes
328.
Roman Gerych
-
-
-
1
-
Prykarpattya
329.
Roman Volokhatiy
-
-
-
2
-
Niva Ternopil
330.
Romanchenko A.
-
-
-
1
1
Chernihiv
331.
Roshchynskyi O.
-
-
-
1
-
Chernihiv
332.
Ryabov A.
-
-
-
1
-
Karpaty Lviv
333.
Ryabyi D.
-
-
-
1
-
Bukovyna
334.
Sakhno D.
-
-
-
1
-
Viktoriya Mykolaivka
335.
Savitskyi A.
-
-
-
1
-
SC Poltava
336.
Semen Datsenko
-
-
-
1
-
FC Ahrobiznes
337.
Serdyuk M.
-
-
-
1
-
Chernihiv
338.
Sergey Romanov
-
-
-
1
-
Prykarpattya
339.
Sergey Siminin
-
-
-
1
-
Podolye Khmeln.
340.
Sergiy Chernobay
-
-
-
1
-
Epitsentr Dunayivtsi
341.
Serhii Davydov
-
-
-
2
-
Niva Ternopil
342.
Shalfeev Y.
-
-
-
1
1
Nyva Buzova
343.
Shmygelskyi B.
-
-
-
1
-
SC Poltava
344.
Solovyov A.
-
-
-
1
1
Dinaz Vyshhorod
345.
Stanislav Demkov
-
-
-
3
-
Prykarpattya
346.
Streltsov Y.
-
-
-
1
-
Dinaz Vyshhorod
347.
Sukhar T.
-
-
-
2
1
Karpaty Lviv
348.
Svystun Vadymovych K.
-
-
-
1
-
Khust City
349.
Synytsya O.
-
-
-
1
-
Livyi Bereh Kyiv
350.
Syomka A.
-
-
-
1
-
Prykarpattya
351.
T. Sakiv
-
-
-
2
-
Karpaty Lviv
352.
Tsurupin A.
-
-
-
1
-
Bukovyna
353.
Tuzenko D.
-
-
-
1
-
Hirnyk-Sport
354.
Tyapkin M.
-
-
-
2
-
FC Ahrobiznes
355.
Tymenko V.
-
-
-
1
-
Nyva Buzova
356.
Tyshyninov V.
-
-
-
1
-
FC Ahrobiznes
357.
V. Boldenkov
-
-
-
2
-
Podolye Khmeln.
358.
V. Danylenko
-
-
-
2
-
SC Poltava
359.
V. Kaverin
-
-
-
1
-
Epitsentr Dunayivtsi
360.
V. Koreshkov
-
-
-
1
-
Podolye Khmeln.
361.
V. Mentey
-
-
-
1
-
Chernihiv
362.
V. O. Buchakchyiskyi
-
-
-
2
-
Prykarpattya
363.
Vasil Genyk
-
-
-
1
-
Prykarpattya
364.
Vasyl Tanchak
-
-
-
1
-
Niva Ternopil
365.
Vasylenko S.
-
-
-
1
-
Podolye Khmeln.
366.
Venger G.
-
-
-
1
-
Dinaz Vyshhorod
367.
Vernattus D.
-
-
-
1
-
Metalist Kharkov
368.
Vitalii-Dmytro Teplyi
-
-
-
1
-
FC Ahrobiznes
369.
Vitaliy Mentey
-
-
-
2
-
Chernihiv
370.
Vladislav Danilenko
-
-
-
1
-
SC Poltava
371.
Vladislav Klimenko
-
-
-
1
-
Karpaty Lviv
372.
Vladyslav Chushenko
-
-
-
1
-
Podolye Khmeln.
373.
Vladyslav Danylenko
-
-
-
1
-
Kremen Kr.
374.
Vladyslav Dvorovenko
-
-
-
2
-
Nyva Buzova
375.
Vladyslav Krystin
-
-
-
1
1
Epitsentr Dunayivtsi
376.
Vladyslav Molko
-
-
-
1
-
Hirnyk-Sport
377.
Vladyslav Rybak
-
-
-
1
-
Metalist Kharkov
378.
Vladyslav Sydorenko
-
-
-
2
1
Inhulets Petrove
379.
Volodymyr Polioviy
-
-
-
2
1
Metalurg Z.
380.
Volokhatyi R.
-
-
-
1
-
Niva Ternopil
381.
Voloshyn A.
-
-
-
1
-
Dinaz Vyshhorod
382.
Vorona M.
-
-
-
1
-
Dinaz Vyshhorod
383.
Vyacheslav Turchanov
-
-
-
2
-
Nyva Buzova
384.
Y. Shalfeev
-
-
-
3
-
Nyva Buzova
385.
Y. Yarmak
-
-
-
2
-
Dinaz Vyshhorod
386.
Yanchuk D.
-
-
-
1
-
Hirnyk-Sport
387.
Yevgen Zaporoshets
-
-
-
1
-
Inhulets Petrove
388.
Yevhenii Isaienko
-
-
-
2
-
Metalist Kharkov
389.
Yurii Dudnyk
-
-
-
3
-
Kremen Kr.
390.
Yurii Radulskyi
-
-
-
1
-
Prykarpattya
391.
Yuriy Potimkov
-
-
-
1
-
Nyva Buzova
392.
Zakhidnyi P.
-
-
-
1
-
Nyva Buzova
393.
Zayets S.
-
-
-
1
-
Karpaty Lviv
394.
Dmytro Ulyanov
-
-
-
-
1
Viktoriya Mykolaivka
395.
O. Chernyatinskyi
-
-
-
-
1
Livyi Bereh Kyiv
396.
O. Matkobozhyk
-
-
-
-
1
Metalist Kharkov
397.
O. Veremiyenko
-
-
-
-
1
Podolye Khmeln.
398.
P. Zakhidnyi
-
-
-
-
1
Nyva Buzova
399.
Vladyslav Ryabenko
-
-
-
-
1
Khust City
Meci selectat
UEL
Olympique Marseille
SL Benfica
18/04/2024 21:00
X
Persha Liga Group A
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Karpaty Lviv
45
18
14
3
1
24
2
Epitsentr Dunayivtsi
31
18
8
7
3
6
3
FC Ahrobiznes
29
18
8
5
5
5
4
Nyva Buzova
27
18
7
6
5
2
5
Prykarpattya
26
18
6
8
4
9
6
Bukovyna
21
18
6
3
9
-7
7
Podillia Khmelnytsky
20
18
4
8
6
1
8
Niva Ternopil
20
18
5
5
8
-4
9
Metalist Kharkov
14
18
3
5
10
-14
10
Khust City
11
18
3
2
13
-22
Persha Liga Group B
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Inhulets Petrove
42
18
13
3
2
28
2
Livyi Bereh Kyiv
36
18
11
3
4
29
3
Yarud Mariupol
31
18
8
7
3
8
4
Viktoriya Mykolaivka
30
18
8
6
4
1
5
SC Poltava
29
18
8
5
5
8
6
Metalurg Zhl
25
18
6
7
5
5
7
Hirnyk-Sport
17
18
5
2
11
-16
8
Kremin Kremenchuk
14
18
4
2
12
-26
9
Dinaz Vyshhorod
13
18
3
4
11
-13
10
Chernihiv
13
18
4
1
13
-24
Persha Liga Promotion Group
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Karpaty Lviv
57
22
18
3
1
29
2
Inhulets Petrove
49
22
15
4
3
29
3
Livyi Bereh Kyiv
45
22
14
3
5
36
4
Epitsentr Dunayivtsi
36
22
9
9
4
7
5
SC Poltava
34
22
9
7
6
8
6
Yarud Mariupol
34
22
8
10
4
6
7
FC Ahrobiznes
33
22
9
6
7
2
8
Viktoriya Mykolaivka
31
22
8
7
7
-3
9
Prykarpattya
30
22
7
9
6
8
10
Nyva Buzova
30
22
7
9
6
-2
Persha Liga Relegation Group
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Bukovyna
29
22
8
5
9
-1
2
Podillia Khmelnytsky
28
22
6
10
6
5
3
Niva Ternopil
27
22
7
6
9
-4
4
Metalurg Zhl
25
22
6
7
9
-5
5
Khust City
23
22
7
2
13
-14
6
Metalist Kharkov
22
22
5
7
10
-9
7
Hirnyk-Sport
19
22
5
4
13
-19
8
Dinaz Vyshhorod
17
22
4
5
13
-14
9
Kremin Kremenchuk
16
22
4
4
14
-29
10
Chernihiv
15
22
4
3
15
-30
Predictie al zilei
Br1
Botafogo
Atlético GO
19/04/2024 02:30
1
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program