Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Țara Galilor
>
Premier
4
Division 1
14
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Toate pronosticuri
2529
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri live
49
Top pronosticuri
Pronosticuri azi
363
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri maine
446
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Sfarsit de saptamana
1483
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri ieri
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Valori
108
Favorite
Liste
>
Britanic
178
Top European
63
European
745
American
156
African
75
Asiatic
170
Australijski
41
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
6
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
13
Algeria Cup
7
Super Cup
U21 League
8
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League One
12
League Two
12
National League
12
National League N.
12
National League S.
12
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
1
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
5
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
9
1st Division
8
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
13
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
4
Super Cup
Reserve League
2
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
2
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
5
Npl South
4
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
FFA Cup
W League
5
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
6
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
6
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
6
Second Division
3
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
6
2e Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
2
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
2
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Bielorusia Reserves
8
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Botswana
>
Premier League
8
Brazilia
>
Braziliei Série A
Serie B
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
1
Amazonense
1
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
1
Maranhense
1
Matogrossense
1
Mineiro
2
Mineiro 2
Paraense
1
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
1
Paulista A2
2
Paulista A3
4
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
3
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
5
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
5
Camerun
>
Elite One
6
Elite Two
2
Canada
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
7
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
7
Croația
>
HNL
5
First NL
3
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
Danemarca
>
Superliga
6
1. Division
6
2. Division
DBUs Landspokal
2
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
5
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
1
Egipt
>
Premier
9
Second League
10
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
6
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
Finlanda
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
4
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
6
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
8
Regionalliga Nordost
7
Regionalliga Süd/Südwest
6
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
10
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
8
Oberliga NOFV Sud
3
Oberliga Schleswig Holstein
6
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
3
Oberliga Niedersachsen
1
Oberliga Westfalen
5
Oberliga Hessen
6
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
9
Oberliga Bayern Nord
8
Oberliga Bayern Süd
8
Oberliga Baden Württemberg
8
Oberliga Mittelrhein
4
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
5
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
2
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
5
Grecia
>
Super League
7
Super League 2
4
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
3
Primera Division
Guineea
>
Ligue 1
8
Haiti
>
Championnat National
7
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
5
Super League
6
Indonezia
>
Liga 1
5
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
2
League 1
1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
1
Irlanda
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
2
League Cup
Israele
>
Premier League
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
1
Serie D Group C
3
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
1
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Jamaica
>
Premier League
7
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
7
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
8
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
5
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
4
Maroc
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
7
Mauritania
>
Ligue 1
6
Mauritius
>
Mauritian League
2
Mexic
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
3
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
8
Moldova
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
2
Championship
1
Irish Cup
2
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
9
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
19
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paraguay
>
Primera Division
4
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
7
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
31
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
7
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
8
Liga 2
8
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
5
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
7
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
3
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
1
Tercera Division G2
5
Tercera Division G3
5
Tercera Division G4
Tercera Division G5
8
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
4
Tercera Division G8
5
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
4
Tercera Division G11
3
Tercera Division G12
3
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
5
Tercera Division G15
1
Tercera Division G16
4
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
5
Togo
>
Championnat National
8
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
Tunisia
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
5
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Uganda
>
Premier League
6
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
6
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
7
Segunda Division
8
Vietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
8
Țara Galilor
>
Premier
4
Division 1
14
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Țările de Jos
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
11
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Fotbalist Statistica - Țara Galilor Premier
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Fotbalist
Goluri
Penalti.
Autogoluri
Cartonașe
Cartonașe
Echipa
1.
Brad Young
22
2
-
6
-
The New Saints
2.
Jordan Davies
19
4
-
3
-
GAP Connah's Quay
3.
Aaron Williams
18
-
-
2
-
Newtown AFC
4.
Chris Venables
14
3
-
4
1
Pen-y-Bont FC
5.
Adam Davies
13
-
-
2
1
Caernarfon Town
6.
Ryan Brobbel
13
3
-
-
-
The New Saints
7.
George Newell
12
1
-
2
-
Bala Town
8.
Ben Clark
11
-
-
-
-
The New Saints
9.
Adrian Cieslewicz
10
2
-
-
1
The New Saints
10.
Jack Kenny
10
-
-
5
-
GAP Connah's Quay
11.
Jordan Williams
10
-
-
2
-
The New Saints
12.
Ollie Hulbert
10
-
-
5
-
Barry Town
13.
Udoyen Akpan
10
4
-
2
-
Colwyn Bay
14.
Eliot Evans
9
-
-
2
2
Cardiff Met
15.
Harry Franklin
9
-
-
3
1
GAP Connah's Quay
16.
Martell Taylor-Crossdale
9
-
-
6
1
Haverfordwest
17.
Zack Clarke
9
1
-
1
-
Caernarfon Town
18.
Ben Nash
8
-
-
3
-
GAP Connah's Quay
19.
Declan McManus
8
1
-
1
-
The New Saints
20.
Sion Bradley
8
-
-
4
-
Caernarfon Town
21.
Harry Owen
7
-
-
7
-
Aberystwyth Town
22.
Kayne McLaggon
7
-
-
4
1
Barry Town
23.
Louis LLoyd
7
-
-
-
-
Caernarfon Town
24.
Louis Gabriel Robles
6
-
-
7
-
Newtown AFC
25.
Matthew Hill
6
-
-
-
-
Colwyn Bay
26.
Chris Craven
5
1
-
7
2
Cardiff Met
27.
Jason Oswell
5
-
-
2
-
Newtown AFC
28.
Joshua Daniels
5
-
-
4
-
The New Saints
29.
Joshua Ukek
5
-
-
-
-
Bala Town
30.
Kai Whitmore
5
1
-
6
-
Haverfordwest
31.
Leo Smith
5
-
-
3
-
The New Saints
32.
Rhys Abbruzzese
5
-
-
5
-
Haverfordwest
33.
Rory Holden
5
-
-
-
-
The New Saints
34.
Ryan Sears
5
-
-
7
-
Newtown AFC
35.
Ben Ahmun
4
1
-
2
1
Pontypridd Town
36.
Ben Fawcett
4
-
-
5
-
Haverfordwest
37.
Clayton Green
4
-
-
5
-
Pontypridd Town
38.
Iwan Lewis
4
-
-
5
1
Aberystwyth Town
39.
Keyon Reffel
4
-
-
5
-
Pen-y-Bont FC
40.
Marc Williams
4
-
-
-
-
Caernarfon Town
41.
Michael Wilde
4
-
-
1
1
GAP Connah's Quay
42.
Owain Jones
4
-
-
3
-
Pontypridd Town
43.
Ryan Harrington
4
-
-
6
-
GAP Connah's Quay
44.
Sam Snaith
4
-
-
1
-
Barry Town
45.
Alex Downes
3
-
-
2
-
Colwyn Bay
46.
Callum Bratley
3
-
-
5
1
GAP Connah's Quay
47.
Danny Davies
3
-
-
3
-
The New Saints
48.
Jake Canavan
3
-
-
3
-
The New Saints
49.
John Owen
3
-
-
3
-
Aberystwyth Town
50.
Josh Williams
3
-
-
-
-
GAP Connah's Quay
51.
Kane Owen
3
1
-
2
-
Pen-y-Bont FC
52.
Lewis Rees
3
-
-
3
1
Cardiff Met
53.
Lewys Ware
3
-
-
1
-
Pen-y-Bont FC
54.
Mark Cadwallader
3
-
-
2
1
Aberystwyth Town
55.
Matt Clubb
3
-
-
1
-
Cardiff Met
56.
Naim Arsan
3
-
-
3
-
Bala Town
57.
Noah Edwards
3
-
-
5
-
GAP Connah's Quay
58.
Osebi Abadaki
3
-
-
4
-
Bala Town
59.
Owen Pritchard
3
-
-
3
-
Pontypridd Town
60.
Phil Mooney
3
-
-
6
-
Caernarfon Town
61.
Ryan Reynolds
3
-
-
1
-
Pen-y-Bont FC
62.
Sam Jones
3
-
-
-
2
Cardiff Met
63.
M. Taylor-Crossdale
3
-
-
-
-
Haverfordwest
64.
Thomas Vincent
3
-
-
3
1
Cardiff Met
65.
Zeli Ismail
3
-
-
4
-
Newtown AFC
66.
Ben Blythe
2
-
-
2
-
Barry Town
67.
Ben Margetson
2
-
-
1
-
Pontypridd Town
68.
Blaine Hudson
2
-
-
2
-
The New Saints
69.
Callum Morris
2
1
-
2
-
GAP Connah's Quay
70.
Dan Jefferies
2
-
-
3
-
Pen-y-Bont FC
71.
Daniel Hawkins
2
-
-
-
-
Haverfordwest
72.
Danny Gosset
2
-
-
6
-
Caernarfon Town
73.
Dominic Smith
2
-
-
2
-
Newtown AFC
74.
Eliot Allen Richards
2
-
-
3
-
Pen-y-Bont FC
75.
Gwion Dafydd
2
-
-
-
-
Caernarfon Town
76.
Harrison Bright
2
-
-
8
-
Barry Town
77.
Iwan Roberts
2
-
-
5
1
Bala Town
78.
Jack Karadogan
2
-
-
-
-
Pontypridd Town
79.
Jack Thorn
2
1
-
9
-
Aberystwyth Town
80.
Jack Wilson
2
-
-
-
-
Haverfordwest
81.
Jamie Cumming
2
-
-
-
-
Colwyn Bay
82.
Joe Malkin
2
-
-
4
-
Bala Town
83.
Josh Pask
2
-
-
-
-
The New Saints
84.
Keenan Patten
2
1
-
7
-
Barry Town
85.
Liam Walsh
2
-
-
4
-
Aberystwyth Town
86.
Luca Hogan
2
-
-
1
-
Aberystwyth Town
87.
Lucas Tomlinson
2
-
-
3
-
Barry Town
88.
Ricky Watts
2
-
-
4
-
Haverfordwest
89.
Rio Dyer
2
-
-
-
-
Haverfordwest
90.
Ross White
2
-
-
-
-
Bala Town
91.
Thomas Creamer
2
-
-
5
1
Colwyn Bay
92.
Tom McCready
2
1
-
5
-
Colwyn Bay
93.
Adam Roscrow
1
-
-
-
-
The New Saints
94.
Aeron Edwards
1
-
-
2
-
Bala Town
95.
Aiden Lewis
1
-
-
2
-
Barry Town
96.
Alex Darlington
1
-
-
4
1
Aberystwyth Town
97.
Ashley Baker
1
-
-
1
-
The New Saints
98.
R. Astles
1
-
-
-
-
The New Saints
99.
Ben Woollam
1
-
-
2
-
Aberystwyth Town
100.
Ben Wynne
1
-
-
2
-
Caernarfon Town
101.
Brandon Diau
1
-
1
-
-
Colwyn Bay
102.
R. Brobbel
1
-
-
-
-
The New Saints
103.
Callum Huggins
1
-
-
-
-
Barry Town
104.
Chris Marriott
1
-
-
2
-
The New Saints
105.
B. Clark
1
-
-
-
-
The New Saints
106.
Dan Jones
1
-
-
2
-
Colwyn Bay
107.
Daniel John
1
-
-
-
-
Haverfordwest
108.
Daniel Williams
1
-
-
1
-
The New Saints
109.
Darren Thomas
1
-
-
4
-
Caernarfon Town
110.
A. Davies
1
-
-
2
-
Caernarfon Town
111.
Declan Poole
1
-
-
1
1
GAP Connah's Quay
112.
Dion Donohue
1
-
1
7
1
Caernarfon Town
113.
R. Dyer
1
-
-
-
-
Haverfordwest
114.
Edison Borges
1
-
-
3
-
The New Saints
115.
Emlyn Lewis
1
-
-
9
1
Cardiff Met
116.
Evan Press
1
-
-
3
1
Barry Town
117.
Finn Skiverton
1
-
-
1
-
Cardiff Met
118.
George Hughes
1
-
-
9
-
Newtown AFC
119.
Guto Williams
1
-
-
2
-
Bala Town
120.
Henry Cowans
1
-
-
4
-
Newtown AFC
121.
Ioan Phillips
1
-
-
-
-
Pen-y-Bont FC
122.
Jan Leo Märtins
1
-
-
1
-
Pontypridd Town
123.
Joe Evans
1
-
-
3
-
Cardiff Met
124.
Joe Hunt
1
-
-
2
-
Pontypridd Town
125.
D. John
1
-
-
-
-
Haverfordwest
126.
John Disney
1
-
1
10
-
GAP Connah's Quay
127.
Jonathan Brown
1
-
-
3
-
Pen-y-Bont FC
128.
Jonathan Evans
1
-
-
-
-
Aberystwyth Town
129.
Jordan Cotterill
1
-
-
5
1
Barry Town
130.
Keston Davies
1
-
-
5
-
Pontypridd Town
131.
Kieran Lewis
1
-
-
3
-
Pontypridd Town
132.
Lee Jenkins
1
-
-
4
-
Haverfordwest
133.
Lee Lucas
1
-
-
-
-
Barry Town
134.
Lewis Harling
1
-
-
4
-
Pen-y-Bont FC
135.
Lifumpa Mwandwe
1
-
-
1
-
Newtown AFC
136.
Lincoln McFayden
1
-
-
-
-
Pen-y-Bont FC
137.
Luke Cummings
1
-
-
2
1
Pontypridd Town
138.
Luke Gullick
1
-
-
-
-
Pontypridd Town
139.
Luke Tabone
1
-
-
4
-
Haverfordwest
140.
Luke Wall
1
-
-
2
-
Haverfordwest
141.
Mael Davies
1
-
-
3
-
Pen-y-Bont FC
142.
Mathew Jones
1
-
-
4
1
Newtown AFC
143.
K. McLaggon
1
-
-
-
-
Barry Town
144.
Nathan Burke
1
-
-
2
-
Bala Town
145.
Owen Taylor
1
-
-
-
-
Aberystwyth Town
146.
Paulo Mendes
1
-
-
3
-
Bala Town
147.
Rhys Griffiths
1
-
-
-
-
Pen-y-Bont FC
148.
Ryan Astles
1
-
-
1
-
The New Saints
149.
Ryan Rogers
1
-
-
-
-
Colwyn Bay
150.
Ryan Stratulis
1
-
-
-
-
GAP Connah's Quay
151.
Sam Turner
1
-
-
1
-
Colwyn Bay
152.
Stefan Edwards
1
-
-
2
-
Colwyn Bay
153.
Thomas Price
1
-
1
2
1
Cardiff Met
154.
William Richards
1
-
-
1
-
Barry Town
155.
A. Downes
-
-
-
1
-
Colwyn Bay
156.
A. Evans
-
-
-
1
-
Pen-y-Bont FC
157.
Adam Mitter
-
-
-
2
-
Bala Town
158.
Adam Przybek
-
-
-
2
-
Pen-y-Bont FC
159.
Aidan MacNamara
-
-
-
1
-
Haverfordwest
160.
Alex Lang
-
-
-
2
-
Cardiff Met
161.
Alex Pennock
-
-
-
2
-
Pen-y-Bont FC
162.
Andy Wycherley
-
-
-
3
-
Newtown AFC
163.
Ashley Evans
-
-
-
6
3
Pen-y-Bont FC
164.
B. Margetson
-
-
-
1
-
Pontypridd Town
165.
B. Wynne
-
-
-
1
-
Caernarfon Town
166.
B. Young
-
-
-
1
-
The New Saints
167.
Barney Soady
-
-
-
1
-
Cardiff Met
168.
Beau Cornish
-
-
-
1
-
Aberystwyth Town
169.
Ben Maher
-
-
-
3
-
Caernarfon Town
170.
Benjamin Ahmun
-
-
-
1
-
Pontypridd Town
171.
Billy Borge
-
-
-
2
-
Pen-y-Bont FC
172.
Billy Kirkman
-
-
-
2
-
Aberystwyth Town
173.
C. Green
-
-
-
1
-
Pontypridd Town
174.
C. Morris
-
-
-
1
-
GAP Connah's Quay
175.
Cai Owens
-
-
-
3
-
Colwyn Bay
176.
Callum Roberts
-
-
-
11
1
Newtown AFC
177.
Callum Sainty
-
-
-
2
-
Barry Town
178.
Connor Roberts
-
-
-
3
-
The New Saints
179.
Corey Shepherd
-
-
-
10
-
Pontypridd Town
180.
Creamer T.
-
-
-
1
-
Colwyn Bay
181.
Curtis Earl McDonald
-
-
-
3
-
Barry Town
182.
Curtis Hutson
-
-
-
1
-
Pontypridd Town
183.
D. Davies
-
-
-
1
-
The New Saints
184.
D. Smith
-
-
-
1
-
Newtown AFC
185.
Dan Roberts
-
-
-
1
-
GAP Connah's Quay
186.
Dan Williams
-
-
-
2
-
Pontypridd Town
187.
Danny Holmes
-
-
-
1
-
Colwyn Bay
188.
Dave Jones
-
-
-
2
-
Aberystwyth Town
189.
Dixon Kabongo
-
-
-
1
-
Cardiff Met
190.
Downey S.
-
-
-
1
-
Colwyn Bay
191.
Dylan Allshorn
-
-
-
1
-
Colwyn Bay
192.
Dylan Downs
-
-
-
1
-
Newtown AFC
193.
Ethan Vaughan
-
-
-
8
2
Pontypridd Town
194.
Evan Cadwallader
-
-
-
1
-
Cardiff Met
195.
G. Hughes
-
-
-
2
-
Newtown AFC
196.
Gabriel Kircough
-
-
-
6
-
Pen-y-Bont FC
197.
George Ratcliffe
-
-
-
2
-
Pontypridd Town
198.
Gruff John Williams
-
-
-
2
-
Haverfordwest
199.
Gruff Williams
-
-
-
1
-
Caernarfon Town
200.
Haben Samson
-
-
-
1
-
Cardiff Met
201.
Hanoch Boakye
-
-
-
1
-
Newtown AFC
202.
Harri John
-
-
-
2
-
Caernarfon Town
203.
Henry Jones
-
-
-
7
-
Pen-y-Bont FC
204.
Iwan Cartwright
-
-
-
2
-
Caernarfon Town
205.
J. Canavan
-
-
-
1
-
Aberystwyth Town
206.
J. Evans
-
-
-
1
-
Cardiff Met
207.
Jamie Veale
-
-
-
8
-
Barry Town
208.
Jamie Veale
-
-
-
1
-
Barry Town
209.
Jarrad Wright
-
-
-
1
-
Pontypridd Town
210.
Jarrod Wright
-
-
-
4
1
Pontypridd Town
211.
Jazz Richards
-
-
-
1
-
Haverfordwest
212.
Joe Smith
-
-
-
1
-
Colwyn Bay
213.
Jon Routledge
-
-
-
1
-
The New Saints
214.
Jordan Knott
-
-
-
7
-
Pontypridd Town
215.
Josh Solomon-Davies
-
-
-
1
-
Bala Town
216.
Josh Yorwerth
-
-
-
3
1
Pen-y-Bont FC
217.
K. Rees
-
-
-
1
-
Pontypridd Town
218.
K. Whitmore
-
-
-
1
-
Haverfordwest
219.
Kai Edwards
-
-
-
2
-
GAP Connah's Quay
220.
Kelland Absalom
-
-
-
1
-
Bala Town
221.
Kieran Mills-Evans
-
-
-
2
-
Newtown AFC
222.
Kieran Smith
-
-
-
4
-
Bala Town
223.
Kurtis David Rees
-
-
-
4
-
Pontypridd Town
224.
Kyle Harrison
-
-
-
2
-
Bala Town
225.
Kyle McCarthy
-
-
-
7
-
Cardiff Met
226.
L. Harling
-
-
-
1
-
Pen-y-Bont FC
227.
Lewis Sirrell
-
-
-
1
-
Colwyn Bay
228.
Louis Bradford
-
-
-
3
-
Aberystwyth Town
229.
Louis Lloyd
-
-
-
4
-
Caernarfon Town
230.
Luc Rees
-
-
-
1
-
Barry Town
231.
Luke Sylvester
-
-
-
1
-
Barry Town
232.
M. Chubb
-
-
-
1
-
Cardiff Met
233.
M. George
-
-
-
1
-
Barry Town
234.
M. Hill
-
-
-
1
-
Colwyn Bay
235.
Maertins J.
-
-
-
1
-
Caernarfon Town
236.
Mark Little
-
-
-
6
-
Pen-y-Bont FC
237.
Mattie Davies
-
-
-
3
-
Haverfordwest
238.
Mike George
-
-
-
4
-
Barry Town
239.
Mike Williams
-
-
-
6
-
Caernarfon Town
240.
Morgan Rhys Wyn Owen
-
-
-
1
-
Caernarfon Town
241.
Nathan Peate
-
-
-
3
-
Bala Town
242.
Nick Keyamo
-
-
-
1
-
Aberystwyth Town
243.
Nick Rushton
-
-
-
1
-
Colwyn Bay
244.
Oliver Shannon
-
-
-
6
1
Bala Town
245.
Patten K.
-
-
-
2
-
Barry Town
246.
Rhys Davies
-
-
-
3
-
Barry Town
247.
Richard Jones
-
-
-
1
-
Newtown AFC
248.
Robert 'Rob' Evans
-
-
-
9
-
Newtown AFC
249.
Ryan Austin
-
-
-
2
-
Caernarfon Town
250.
S. Davies
-
-
-
1
-
Aberystwyth Town
251.
Sam Downey
-
-
-
3
-
Caernarfon Town
252.
Sam Hart
-
-
-
2
-
Colwyn Bay
253.
Shane Sutton
-
-
-
8
-
Newtown AFC
254.
Shaun MacDonald
-
-
-
4
-
Pen-y-Bont FC
255.
Steff Davies
-
-
-
5
-
Aberystwyth Town
256.
Troy Greening
-
-
-
1
-
Barry Town
257.
Tyrese Owen
-
-
-
6
1
Colwyn Bay
258.
U. Akpan
-
-
-
1
-
Colwyn Bay
259.
Undoyen Akpan
-
-
-
3
-
Colwyn Bay
260.
Zac Jones
-
-
-
1
-
Haverfordwest
261.
O. Basey
-
-
-
-
1
Aberystwyth Town
Meci selectat
Zw1
Manica Diamonds FC
Chegutu Pirates
28/03/2024 14:00
1
Premier Regular Season
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
The New Saints
62
22
20
2
0
63
2
GAP Connah's Quay
47
22
15
2
5
30
3
Bala Town
37
22
10
7
5
5
4
Cardiff Met
34
22
9
7
6
-11
5
Newtown AFC
33
22
10
3
9
4
6
Caernarfon Town
31
22
9
4
9
-1
7
Haverfordwest
28
22
7
7
8
-4
8
Pen-y-Bont FC
25
22
8
4
10
-4
9
Barry Town
23
22
6
5
11
-14
10
Aberystwyth Town
15
22
4
3
15
-28
11
Colwyn Bay
14
22
4
2
16
-22
12
Pontypridd Town
13
22
5
4
13
-18
Premier Championship Group
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
The New Saints
80
28
26
2
0
83
2
GAP Connah's Quay
54
28
17
3
8
26
3
Bala Town
48
28
13
9
6
10
4
Caernarfon Town
40
29
11
7
11
-7
5
Cardiff Met
39
29
10
9
10
-18
6
Newtown AFC
36
28
11
3
14
-4
Premier Relegation Group
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
7
Haverfordwest
34
28
8
10
10
-4
8
Pen-y-Bont FC
33
28
11
6
11
2
9
Barry Town
28
28
6
10
12
-17
10
Pontypridd Town
21
27
8
6
13
-10
11
Aberystwyth Town
20
27
5
5
17
-30
12
Colwyn Bay
19
28
5
4
19
-31
Predictie al zilei
CLW
PSG W
Hacken W
28/03/2024 21:00
1
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program