Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
129
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
Pronosticuri maine
348
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
1933
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2663
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
80
Favorite
Liste
>
Britanic
113
Top European
54
European
693
American
203
African
80
Asiatic
141
Australijski
49
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
7
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
4
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
1
Anglia
>
Premier League
1
Championship
1
League One
12
League Two
12
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
9
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
6
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
2
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
5
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
2
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
6
Second Division
6
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
4
Belgia
>
Jupiler Pro League
2
2e Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
1
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Belize
>
Premier League
1
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
Botswana
>
Premier League
Brazilia
>
Braziliei Série A
10
Serie B
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
3
Alagoano
Amapaense
1
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
3
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
1
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
3
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
10
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
2
Camerun
>
Elite One
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
7
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
3
2. Division
8
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
10
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
3
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
5
Liga de Ascenso
Croația
>
HNL
5
First NL
6
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
2
Danemarca
>
Superliga
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
5
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
1
Egipt
>
Premier
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
1
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
4
Swiss Cup
2
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
7
Finlanda
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
2
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
2
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
9
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
9
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
1
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
8
Gibraltar
>
National League
3
Grecia
>
Super League
7
Super League 2
10
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
2
Primera Division
Guineea
>
Ligue 1
1
Haiti
>
Championnat National
1
Honduras
>
Liga Nacional
2
Hong Kong
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
Super League
2
Indonezia
>
Liga 1
7
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
3
Iran
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
8
Iraq
>
Premier League
9
Irlanda
>
Premier League
6
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
11
League Cup
Israele
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Jamaica
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
8
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
5
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
8
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
7
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Mexic
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
Moldova
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
2
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
11
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
3
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
16
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paraguay
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
3
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
6
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
7
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
3
Liga 2
1
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
4
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
1
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
2
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
5
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
5
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
1
Togo
>
Championnat National
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
5
Tunisia
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
3
UAE
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Uganda
>
Premier League
4
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Vietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
2
National Cup
4
Super Cup
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
3
Țara Galilor
>
Premier
Division 1
2
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Țările de Jos
>
Eredivisie
7
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
2
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
4
Copa Sudamericana
6
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Fotbalist Statistica - Serbia Superliga
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Fotbalist
Goluri
Penalti.
Autogoluri
Cartonașe
Cartonașe
Echipa
1.
Saldanha
16
3
-
7
-
FK Partizan
2.
A. Cirkovic
13
-
-
2
-
Backa Topola
3.
M. Lukovic
13
3
-
4
-
IMT Novi Beograd
4.
B. Burmaz
10
2
-
3
-
FK Vozdovac
5.
I. Miladinovic
10
-
-
3
-
Cukaricki Belgrade
6.
M. Pantovic
10
1
-
1
-
Backa Topola
7.
S. Jovanovic
9
-
1
11
-
Backa Topola
8.
G. Kanga
9
8
-
5
-
FK Crvena Zvezda
9.
B. Natcho
9
6
-
5
-
FK Partizan
10.
I. Djakovac
8
2
-
6
-
Backa Topola
11.
P. Friday
8
2
-
3
1
Mladost Lucani
12.
M. Ivanovic
8
-
-
1
-
FK Vojvodina
13.
A. Katai
8
2
-
1
-
FK Crvena Zvezda
14.
A. Ljajic
8
4
-
3
-
FK Novi Pazar
15.
J. Mijatovic
8
-
-
1
-
FK Crvena Zvezda
16.
C. Ndiaye
8
-
-
3
-
FK Crvena Zvezda
17.
P. Olayinka
8
-
-
1
-
FK Crvena Zvezda
18.
M. Vidosavljevic
8
2
-
1
-
FK Radnicki 1923
19.
O. Bukari
7
1
-
5
-
FK Crvena Zvezda
20.
B. Duronjic
7
-
-
4
-
Radnik Surdulica
21.
V. Ilic
7
-
-
7
1
Radnicki Nis
22.
J. Krasso
7
3
-
1
-
FK Crvena Zvezda
23.
L. Romanic
7
-
-
3
-
Zeleznicar Pancevo
24.
X. Severina
7
-
-
3
1
FK Partizan
25.
V. Ubiparip
7
-
-
3
-
Spartak Subotica
26.
G. Zahid
7
1
-
1
-
FK Partizan
27.
L. Adzic
6
1
-
1
-
Cukaricki Belgrade
28.
N. Bastajic
6
-
-
1
-
FK Napredak
29.
S. Bazdar
6
-
-
2
-
FK Partizan
30.
A. Djordevic
6
1
-
1
-
Zeleznicar Pancevo
31.
L. Lukovic
6
-
-
7
-
IMT Novi Beograd
32.
S. Petrov
6
2
-
1
-
Radnicki Nis
33.
A. Radulovic
6
1
-
-
-
FK Vojvodina
34.
M. Vidakov
6
-
-
3
-
FK Radnicki 1923
35.
A. Vukanovic
6
-
-
3
-
FK Vojvodina
36.
L. Zoric
6
-
-
6
-
FK Radnicki 1923
37.
K. Bevis
5
-
-
4
1
FK Radnicki 1923
38.
R. Bosic
5
-
-
5
1
Javor Ivanjica
39.
Dele
5
1
-
4
-
Radnicki Nis
40.
C. Geoffrey
5
-
-
-
-
FK Radnicki 1923
41.
S. Hajdin
5
-
-
3
-
Zeleznicar Pancevo
42.
M. Ivanic
5
-
-
2
-
FK Crvena Zvezda
43.
D. Ivanovic
5
-
-
7
-
Cukaricki Belgrade
44.
M. Neskovic
5
1
-
1
-
FK Vozdovac
45.
M. Obradovic
5
-
-
3
-
FK Novi Pazar
46.
W. Sahli
5
-
-
9
-
FK Radnicki 1923
47.
S. Soumah
5
2
-
4
-
FK Novi Pazar
48.
I. Tanko
5
-
-
-
-
Javor Ivanjica
49.
A. Todoroski
5
-
-
2
-
Spartak Subotica
50.
A. Varjacic
5
1
-
-
-
Mladost Lucani
51.
D. Zukic
5
1
-
3
-
FK Vojvodina
52.
M. Cvetkovic
4
-
-
8
-
Cukaricki Belgrade
53.
M. Docic
4
2
-
4
-
Cukaricki Belgrade
54.
M. Gluscevic
4
-
-
3
-
FK Radnicki 1923
55.
Hwang In-Beom
4
1
-
1
-
FK Crvena Zvezda
56.
A. Majdevac
4
1
-
1
-
FK Napredak
57.
N. Nikolic
4
-
-
4
-
FK Partizan
58.
E. Pavlov
4
1
-
5
-
Zeleznicar Pancevo
59.
U. Sremcevic
4
-
-
3
-
Mladost Lucani
60.
M. Velickovic
4
-
-
3
-
Mladost Lucani
61.
S. Vukic
4
-
-
-
-
FK Vojvodina
62.
D. Y. Silue
4
-
-
5
-
Mladost Lucani
63.
A. Adeshina
3
-
-
5
1
FK Novi Pazar
64.
M. Bojovic
3
1
-
1
-
FK Napredak
65.
N. Campbell
3
-
-
1
1
Javor Ivanjica
66.
V. Djuric
3
-
-
2
1
FK Radnicki 1923
67.
P. Gigic
3
-
-
4
-
Javor Ivanjica
68.
N. Glisic
3
-
-
4
-
IMT Novi Beograd
69.
L. Gojkovic
3
1
-
5
-
Javor Ivanjica
70.
D. Grgic
3
1
-
1
-
Zeleznicar Pancevo
71.
B. Jocic
3
-
-
6
-
FK Vozdovac
72.
D. Jovanovic
3
-
-
3
-
FK Napredak
73.
A. Kalulu
3
-
-
3
1
FK Partizan
74.
N. Karaklajic
3
-
-
4
-
FK Novi Pazar
75.
A. Lutovac
3
-
-
1
-
IMT Novi Beograd
76.
R. Milosavljevic
3
-
1
9
-
FK Vojvodina
77.
U. Milovanovic
3
-
-
1
-
Backa Topola
78.
O. Mrsic
3
-
-
7
-
FK Napredak
79.
N. Petrovic
3
-
-
8
-
FK Vojvodina
80.
M. Rodic
3
-
-
2
-
FK Crvena Zvezda
81.
N. Stojic
3
-
-
8
-
Backa Topola
82.
Vinicius Mello
3
-
-
-
-
Cukaricki Belgrade
83.
C. Zady
3
-
-
3
-
FK Vojvodina
84.
L. Zlicic
3
-
-
5
-
FK Napredak
85.
F. Antonijevic
2
-
-
-
-
FK Vozdovac
86.
K. Belic
2
-
-
3
-
FK Partizan
87.
D. Castillo
2
-
-
-
-
FK Partizan
88.
S. Colovic
2
-
-
2
-
FK Radnicki 1923
89.
N. Cumic
2
-
-
1
-
FK Vojvodina
90.
S. Cvetkovic
2
-
-
-
-
Radnicki Nis
91.
A. Dragovic
2
-
-
2
-
FK Crvena Zvezda
92.
M. Ergelas
2
-
-
5
-
FK Novi Pazar
93.
H. Hajdarevic
2
-
-
5
-
Radnik Surdulica
94.
P. Ivelja
2
-
-
2
-
Radnicki Nis
95.
S. Kovac
2
-
-
-
-
Cukaricki Belgrade
96.
I. Lakicevic
2
-
-
5
-
Zeleznicar Pancevo
97.
U. Lazic
2
-
-
2
-
FK Novi Pazar
98.
U. Ljubomirac
2
-
-
6
-
FK Napredak
99.
S. Markovic
2
-
1
2
-
FK Partizan
100.
Matheus Indio
2
-
-
-
-
FK Vojvodina
101.
Q. Menig
2
-
-
1
-
FK Partizan
102.
A. Mesarovic
2
1
-
6
-
Radnicki Nis
103.
L. Micic
2
-
-
1
-
Javor Ivanjica
104.
S. Mijailovic
2
-
-
5
-
FK Crvena Zvezda
105.
M. Mijic
2
-
-
1
-
Spartak Subotica
106.
I. Milosavljevic
2
-
-
1
-
Backa Topola
107.
I. Milosevic
2
1
1
4
-
Mladost Lucani
108.
O. Mudrinski
2
1
-
-
-
Spartak Subotica
109.
I. Ndiaye
2
-
-
1
-
Cukaricki Belgrade
110.
U. Nikolic
2
-
-
-
-
FK Vojvodina
111.
M. Pavkov
2
-
-
3
-
Cukaricki Belgrade
112.
T. Petrovic
2
-
-
4
-
Javor Ivanjica
113.
M. Radin
2
-
-
8
1
Backa Topola
114.
M. Rakonjac
2
-
-
2
-
Backa Topola
115.
M. Ristic
2
1
-
7
-
FK Radnicki 1923
116.
L. Singh
2
-
-
-
-
Cukaricki Belgrade
117.
M. Skrbic
2
-
-
-
-
Radnicki Nis
118.
U. Spajic
2
-
-
2
-
FK Crvena Zvezda
119.
P. Stanic
2
1
-
3
-
Backa Topola
120.
S. Stanojlovic
2
-
-
1
-
FK Napredak
121.
A. Stojkovic
2
-
-
2
-
FK Partizan
122.
D. Susnjar
2
-
-
2
-
Zeleznicar Pancevo
123.
D. Teodorovic
2
-
-
6
-
FK Vozdovac
124.
M. Toseski
2
-
-
2
-
Spartak Subotica
125.
Z. Udovicic
2
-
-
2
-
Mladost Lucani
126.
N. Vujanovic
2
-
-
1
-
FK Vozdovac
127.
N. Vukic
2
-
-
2
-
IMT Novi Beograd
128.
M. Vulic
2
-
-
4
-
Backa Topola
129.
S. Adetunji
1
-
-
2
-
Cukaricki Belgrade
130.
M. Aleksic
1
-
-
2
-
FK Radnicki 1923
131.
G. Antonic
1
-
-
5
-
Backa Topola
132.
C. Atule
1
-
-
-
-
Spartak Subotica
133.
M. Badamosi
1
-
-
-
-
Cukaricki Belgrade
134.
M. Baic
1
-
-
-
-
Radnik Surdulica
135.
N. Belakovic
1
-
-
2
-
Radnicki Nis
136.
L. Bijelovic
1
-
-
1
-
Spartak Subotica
137.
V. Bogdanovic
1
-
-
3
-
Radnik Surdulica
138.
P. Bojic
1
-
-
-
-
Mladost Lucani
139.
N. Cirkovic
1
-
-
7
1
Mladost Lucani
140.
A. Cisse
1
-
-
7
2
FK Novi Pazar
141.
D. Cvetinovic
1
-
-
2
-
Backa Topola
142.
T. Dadic
1
-
-
2
-
FK Radnicki 1923
143.
N. Djekovic
1
-
-
8
-
FK Napredak
144.
A. Djordjevic
1
-
-
1
1
Zeleznicar Pancevo
145.
A. Djurasovic
1
-
-
1
-
Spartak Subotica
146.
V. Djurdjevic
1
-
1
4
1
FK Vozdovac
147.
D. Dolmagic
1
-
-
8
-
Javor Ivanjica
148.
U. Drezgic
1
-
-
1
-
Cukaricki Belgrade
149.
A. Filipovic
1
-
-
3
-
FK Partizan
150.
J. Flemmings
1
1
-
1
1
FK Vozdovac
151.
R. Floro
1
-
-
3
-
FK Novi Pazar
152.
M. Gasic
1
-
-
4
-
Radnik Surdulica
153.
C. Geoffrey Chinedu
1
-
-
1
-
FK Radnicki 1923
154.
Goh Young-Jun
1
-
-
-
-
FK Partizan
155.
S. Hrstic
1
-
-
-
-
Spartak Subotica
156.
M. Ilic
1
-
1
6
-
FK Partizan
157.
J. Jo
1
-
-
3
-
FK Novi Pazar
158.
V. Jocic
1
-
-
-
-
Spartak Subotica
159.
L. Jovanovic
1
-
-
4
-
FK Vojvodina
160.
A. Kahvic
1
-
-
-
-
Zeleznicar Pancevo
161.
F. Kanoute
1
-
-
5
-
FK Partizan
162.
N. Kodzic
1
-
-
1
-
IMT Novi Beograd
163.
M. Kolarevic
1
-
-
2
-
FK Vozdovac
164.
M. Konatar
1
-
-
3
-
Zeleznicar Pancevo
165.
B. Kovacevic
1
-
-
3
-
FK Partizan
166.
P. Kunic
1
-
-
5
-
Radnik Surdulica
167.
N. Kuveljic
1
-
-
3
-
Backa Topola
168.
M. Lazarevic
1
-
-
6
-
FK Vojvodina
169.
N. Lekovic
1
-
-
2
-
Mladost Lucani
170.
V. Lucic
1
-
-
-
-
FK Crvena Zvezda
171.
J. Lukic
1
-
-
3
-
Spartak Subotica
172.
F. Malbasic
1
-
-
2
-
FK Vojvodina
173.
J. Marinkovic
1
-
-
7
-
FK Napredak
174.
S. Marjanovic
1
-
-
4
-
Radnicki Nis
175.
I. Martinovic
1
-
-
4
1
Spartak Subotica
176.
V. Miletic
1
-
-
2
-
FK Vozdovac
177.
I. Milicevic
1
-
-
2
-
Radnik Surdulica
178.
S. Milosevic
1
-
-
4
-
Javor Ivanjica
179.
M. Mirchevski
1
-
-
-
-
Backa Topola
180.
V. Mitosevic
1
-
-
1
-
Radnik Surdulica
181.
M. Mitrovic
1
-
-
12
1
FK Vozdovac
182.
S. Mitrovic
1
-
-
-
-
FK Crvena Zvezda
183.
B. Nikcevic
1
-
-
4
-
Cukaricki Belgrade
184.
M. Orescanin
1
-
-
7
1
Radnik Surdulica
185.
D. Ortiz
1
-
-
-
-
FK Radnicki 1923
186.
A. Pejic
1
-
-
-
-
Backa Topola
187.
A. Pejovic
1
-
-
8
-
Radnicki Nis
188.
M. Petkovic
1
-
-
5
-
FK Novi Pazar
189.
D. Petrovic
1
-
-
3
-
Radnicki Nis
190.
V. Prijovic
1
-
-
5
-
Spartak Subotica
191.
A. R. Adeshina
1
-
-
1
-
FK Novi Pazar
192.
V. Radocaj
1
-
-
3
1
IMT Novi Beograd
193.
M. Rosevic
1
-
-
1
-
Spartak Subotica
194.
D. Sadikovic
1
-
-
-
-
FK Napredak
195.
M. Saric
1
-
-
-
-
Javor Ivanjica
196.
N. Savic
1
-
-
3
-
FK Vozdovac
197.
M. Scepovic
1
-
-
1
-
FK Novi Pazar
198.
D. Skoko
1
-
1
3
-
Javor Ivanjica
199.
J. Sljivic
1
-
-
2
-
FK Crvena Zvezda
200.
S. Smajlagic
1
-
-
-
-
Radnicki Nis
201.
U. Stamenic
1
-
-
2
-
IMT Novi Beograd
202.
M. Stamenic
1
-
-
2
-
FK Crvena Zvezda
203.
N. Stankovic
1
-
-
2
-
Cukaricki Belgrade
204.
V. Stankovic
1
-
-
5
-
Zeleznicar Pancevo
205.
J. Stanojev
1
-
-
-
-
Spartak Subotica
206.
T. Stewart
1
-
-
2
-
Javor Ivanjica
207.
D. Stoiljkovic
1
-
-
-
-
FK Napredak
208.
L. Stojanovic
1
-
-
-
-
Cukaricki Belgrade
209.
S. Tanasijevic
1
-
-
4
-
Spartak Subotica
210.
N. Terzic
1
-
-
2
-
IMT Novi Beograd
211.
K. Tojcic
1
-
-
1
1
Javor Ivanjica
212.
N. Tomasevic
1
-
-
-
-
Radnik Surdulica
213.
N. Tosic
1
-
-
5
-
Cukaricki Belgrade
214.
J. Tumbasevic
1
-
-
6
-
Mladost Lucani
215.
B. Vastsuk
1
-
-
3
-
FK Vozdovac
216.
R. Vilca
1
-
-
-
-
FK Vozdovac
217.
V. Zivojinovic
1
-
-
1
-
IMT Novi Beograd
218.
A. Blagojevic
-
-
-
3
-
FK Napredak
219.
A. Busnic
-
-
-
1
1
FK Vojvodina
220.
A. Jankovic
-
-
-
1
-
FK Partizan
221.
A. Jovanovic
-
-
-
4
-
FK Partizan
222.
A. Kadijevic
-
-
-
2
-
Radnik Surdulica
223.
A. Katic
-
-
-
3
-
FK Vozdovac
224.
A. Kovacevic
-
-
-
3
-
Zeleznicar Pancevo
225.
A. Lukic
-
-
-
6
-
FK Vozdovac
226.
A. Lukovic
-
-
-
1
-
Radnicki Nis
227.
A. Matic
-
-
-
10
-
FK Vozdovac
228.
A. Milic
-
-
-
1
-
Radnik Surdulica
229.
A. Popovic
-
-
-
1
-
FK Radnicki 1923
230.
A. Radovanovic
-
-
-
3
-
FK Radnicki 1923
231.
A. Scekic
-
-
-
3
1
FK Partizan
232.
A. Stojanovic
-
-
-
2
-
Radnicki Nis
233.
A. Susnjar
-
-
-
1
-
FK Novi Pazar
234.
A. Vidovic
-
-
-
1
-
Spartak Subotica
235.
A. Vojnovic
-
-
-
1
-
Radnicki Nis
236.
A. Vulic
-
-
-
1
-
Spartak Subotica
237.
A. Zuev
-
-
-
4
-
IMT Novi Beograd
238.
B. Adzic
-
-
-
3
-
FK Radnicki 1923
239.
B. Balaz
-
-
-
2
-
Zeleznicar Pancevo
240.
B. Doucoure
-
-
-
7
-
Javor Ivanjica
241.
B. J. Loue
-
-
-
1
-
Javor Ivanjica
242.
B. Knezevic
-
-
-
7
-
Zeleznicar Pancevo
243.
B. Kopitovic
-
-
-
8
1
Javor Ivanjica
244.
B. Milosevic
-
-
-
3
-
FK Radnicki 1923
245.
B. Sos
-
-
-
2
-
Backa Topola
246.
B. Stojkovic
-
-
-
1
-
Radnik Surdulica
247.
D. Bojat
-
-
-
2
-
FK Novi Pazar
248.
D. Crnomarkovic
-
-
-
6
-
FK Vojvodina
249.
D. Kerkez
-
-
-
3
1
Spartak Subotica
250.
D. Krajisnik
-
-
-
1
-
FK Radnicki 1923
251.
D. Molls
-
-
-
2
-
Mladost Lucani
252.
D. Pantelic
-
-
-
3
-
Zeleznicar Pancevo
253.
D. Rosic
-
-
-
3
-
Radnicki Nis
254.
D. Stevanovic
-
-
-
1
-
Radnicki Nis
255.
D. Tzinovits
-
-
-
5
-
IMT Novi Beograd
256.
E. Addo
-
-
-
3
-
Radnicki Nis
257.
E. Annan
-
-
-
5
2
FK Novi Pazar
258.
E. Azemovic
-
-
-
3
-
FK Novi Pazar
259.
E. Rustemovic
-
-
-
1
-
Radnik Surdulica
260.
Eliomar
-
-
-
2
-
Javor Ivanjica
261.
F. Cirjak
-
-
-
2
-
FK Novi Pazar
262.
F. Damjanovic
-
-
-
4
1
FK Vozdovac
263.
F. Dudic
-
-
-
1
1
FK Radnicki 1923
264.
F. Frei
-
-
-
2
-
Radnicki Nis
265.
F. Jovic
-
-
-
7
-
Radnik Surdulica
266.
F. Krstic
-
-
-
3
-
FK Napredak
267.
F. Rogic
-
-
-
2
1
IMT Novi Beograd
268.
F. Samurovic
-
-
-
1
-
Cukaricki Belgrade
269.
F. Zunic
-
-
-
2
1
Mladost Lucani
270.
G. Vuklis
-
-
-
1
-
IMT Novi Beograd
271.
I. Anthony
-
-
-
3
-
FK Radnicki 1923
272.
I. Babic
-
-
-
1
-
Spartak Subotica
273.
I. Jelicic
-
-
-
3
-
FK Vojvodina
274.
I. Zulfic
-
-
-
1
-
IMT Novi Beograd
275.
J. Bolingi
-
-
-
2
-
FK Vojvodina
276.
J. Calusic
-
-
-
3
-
Backa Topola
277.
J. Ciric
-
-
-
1
-
Mladost Lucani
278.
J. Vlalukin
-
-
-
1
-
Backa Topola
279.
J. Vukovic
-
-
-
1
-
IMT Novi Beograd
280.
K. Nedeljkovic
-
-
-
1
-
FK Crvena Zvezda
281.
L. Carevic
-
-
-
1
-
FK Vojvodina
282.
L. Cermelj
-
-
-
1
-
FK Novi Pazar
283.
L. Cumic
-
-
-
4
-
Radnik Surdulica
284.
L. Kojic
-
-
-
2
-
FK Vozdovac
285.
L. N'diaye
-
-
-
1
-
Radnicki Nis
286.
L. Nikolic
-
-
-
1
-
FK Crvena Zvezda
287.
L. Owusu
-
-
-
2
-
FK Partizan
288.
L. Pavlovic
-
-
-
1
-
FK Vozdovac
289.
L. Pecelj
-
-
-
3
-
FK Radnicki 1923
290.
L. Ratkovic
-
-
-
3
-
Javor Ivanjica
291.
L. Rosic
-
-
-
3
-
FK Vojvodina
292.
L. Subotic
-
-
-
4
-
Cukaricki Belgrade
293.
Leandro
-
-
-
4
-
Javor Ivanjica
294.
M. Adamovic
-
-
-
1
-
Javor Ivanjica
295.
M. Bjekovic
-
-
-
2
-
FK Vojvodina
296.
M. Bogicevic
-
-
-
2
-
Spartak Subotica
297.
M. Bugarin
-
-
-
2
-
Spartak Subotica
298.
M. Cosic
-
-
-
1
-
FK Radnicki 1923
299.
M. Delevic
-
-
-
4
-
IMT Novi Beograd
300.
M. Djordjevic
-
-
-
1
-
Backa Topola
301.
M. Gakou
-
-
-
1
-
Radnicki Nis
302.
M. Gordic
-
-
-
3
-
IMT Novi Beograd
303.
M. Gudzulic
-
-
-
1
-
FK Vozdovac
304.
M. Joksimovic
-
-
-
1
1
Mladost Lucani
305.
M. Jovanovic
-
-
-
1
-
Zeleznicar Pancevo
306.
M. Kerkez
-
-
-
2
-
Spartak Subotica
307.
M. Krpic
-
-
-
1
-
FK Vozdovac
308.
M. Martinkevich
-
-
-
1
-
Radnik Surdulica
309.
M. Mijailovic
-
-
-
2
-
Spartak Subotica
310.
M. Miric
-
-
-
1
-
Mladost Lucani
311.
M. Momcilovic
-
-
-
2
-
FK Novi Pazar
312.
M. Ndiaye
-
-
-
1
-
Zeleznicar Pancevo
313.
M. Stajic
-
-
-
8
-
Radnicki Nis
314.
M. Stevanovic
-
-
-
2
-
Cukaricki Belgrade
315.
M. Tomic
-
-
-
5
-
Mladost Lucani
316.
M. Vidovic
-
-
-
3
1
FK Radnicki 1923
317.
M. Vranjanin
-
-
-
3
-
Radnik Surdulica
318.
M. Yamkam
-
-
-
8
-
Radnicki Nis
319.
N. Andric
-
-
-
4
-
FK Novi Pazar
320.
N. Antic
-
-
-
2
1
FK Partizan
321.
N. Bogdanovski
-
-
-
1
-
FK Novi Pazar
322.
N. Calasan
-
-
-
4
-
Cukaricki Belgrade
323.
N. Djiga
-
-
-
2
-
FK Crvena Zvezda
324.
N. Djuricic
-
-
-
6
-
FK Vozdovac
325.
N. Filipovic
-
-
-
1
-
Cukaricki Belgrade
326.
N. Krstic
-
-
-
1
-
IMT Novi Beograd
327.
N. Marinkovic
-
-
-
2
-
FK Napredak
328.
N. Miletic
-
-
-
2
-
Javor Ivanjica
329.
N. Milicic
-
-
-
2
-
FK Radnicki 1923
330.
N. Milojevic
-
-
-
3
1
FK Novi Pazar
331.
N. Milunovic
-
-
-
1
-
FK Crvena Zvezda
332.
N. Mirkovic
-
-
-
1
-
FK Novi Pazar
333.
N. Sreckovic
-
-
-
2
-
FK Novi Pazar
334.
N. Stevanovic
-
-
-
2
-
FK Napredak
335.
N. Tomic
-
-
-
2
-
FK Radnicki 1923
336.
N. Vasiljevic
-
-
-
1
-
Radnicki Nis
337.
N. Vlajkovic
-
-
-
2
-
Radnicki Nis
338.
N. Vukajlovic
-
-
-
8
-
FK Napredak
339.
N. Zecevic
-
-
-
4
-
FK Vozdovac
340.
O. Fayed
-
-
-
6
-
FK Novi Pazar
341.
O. Glazer
-
-
-
2
-
FK Crvena Zvezda
342.
O. Mudrinski (pen.)
-
-
-
1
-
FK Vozdovac
343.
O. Vranjes
-
-
-
3
-
Cukaricki Belgrade
344.
P. Cirkovic
-
-
-
4
-
IMT Novi Beograd
345.
S. Abubakar
-
-
-
9
1
Radnik Surdulica
346.
S. Bastaja
-
-
-
1
-
Cukaricki Belgrade
347.
S. Bukinac
-
-
-
6
-
FK Vojvodina
348.
S. Charles
-
-
-
1
-
IMT Novi Beograd
349.
S. Djordjevic
-
-
-
2
-
FK Vojvodina
350.
S. Dobrasinovic
-
-
-
1
-
FK Novi Pazar
351.
S. Islamovic
-
-
-
3
-
FK Novi Pazar
352.
S. Kocic
-
-
-
4
-
Radnik Surdulica
353.
S. Korac
-
-
-
1
-
FK Vojvodina
354.
S. Lekovic
-
-
-
4
-
FK Radnicki 1923
355.
S. Manojlovic
-
-
-
3
-
Javor Ivanjica
356.
S. Njie
-
-
-
1
-
Radnik Surdulica
357.
S. Obradovic
-
-
-
2
-
Zeleznicar Pancevo
358.
S. Pirgic
-
-
-
3
1
FK Vozdovac
359.
S. Purtic
-
-
-
4
-
Zeleznicar Pancevo
360.
S. Randjelovic
-
-
-
3
-
Radnik Surdulica
361.
S. Sanicanin
-
-
-
1
-
FK Partizan
362.
S. Simovic
-
-
-
5
1
FK Radnicki 1923
363.
S. Sissoko
-
-
-
6
-
Cukaricki Belgrade
364.
S. Stamenkovic
-
-
-
2
-
Mladost Lucani
365.
S. Tomovic
-
-
-
1
-
FK Partizan
366.
U. Cosic
-
-
-
2
-
IMT Novi Beograd
367.
U. Kabic
-
-
-
1
-
FK Crvena Zvezda
368.
U. Vidovic
-
-
-
1
-
FK Radnicki 1923
369.
V. Bajic
-
-
-
1
-
FK Napredak
370.
V. Bakic
-
-
-
1
-
Radnicki Nis
371.
V. Jovanovic
-
-
-
3
-
Mladost Lucani
372.
V. Kijevcanin
-
-
-
6
-
IMT Novi Beograd
373.
V. Krstic
-
-
-
4
-
Backa Topola
374.
V. Radivojevic
-
-
-
1
-
Mladost Lucani
375.
V. Rogan
-
-
-
3
-
Cukaricki Belgrade
376.
V. Savic
-
-
-
4
-
FK Napredak
377.
V. Todorovic
-
-
-
1
-
Mladost Lucani
378.
V. Vidakovic
-
-
-
2
1
Spartak Subotica
379.
V. Vitorovic
-
-
-
2
-
Spartak Subotica
380.
Z. Lambulic
-
-
-
6
1
IMT Novi Beograd
381.
Z. Lazetic
-
-
-
1
-
Backa Topola
382.
Z. Popovic
-
-
-
1
-
FK Crvena Zvezda
383.
G. Giorbelidze
-
-
-
-
1
FK Vojvodina
Meci selectat
Ro1
CS Univ Craiova
CFR Cluj
25/04/2024 20:45
1
Superliga Regular Season
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
FK Crvena Zvezda
77
30
25
2
3
55
2
FK Partizan
70
30
22
4
4
31
3
Backa Topola
60
30
17
9
4
28
4
FK Vojvodina
50
30
14
8
8
7
5
FK Radnicki 1923
50
30
16
2
12
0
6
Cukaricki Belgrade
48
30
13
9
8
11
7
Mladost Lucani
40
30
11
7
12
-10
8
FK Napredak
39
30
11
6
13
-8
9
FK Novi Pazar
36
30
10
6
14
-5
10
Spartak Subotica
34
30
10
4
16
-15
11
Radnicki Nis
33
30
9
6
15
-7
12
IMT Novi Beograd
32
30
9
5
16
-13
13
Javor Ivanjica
31
30
9
4
17
-17
14
FK Vozdovac
30
30
7
9
14
-10
15
Zeleznicar Pancevo
26
30
7
5
18
-25
16
Radnik Surdulica
17
30
3
8
19
-22
Superliga Relegation Group
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Radnicki Nis
3
1
1
0
0
1
2
FK Vozdovac
3
1
1
0
0
1
3
Spartak Subotica
3
1
1
0
0
1
4
IMT Novi Beograd
1
1
0
1
0
0
5
Zeleznicar Pancevo
1
1
0
1
0
0
6
Javor Ivanjica
0
1
0
0
1
-1
7
FK Novi Pazar
0
1
0
0
1
-1
8
Radnik Surdulica
0
1
0
0
1
-1
Superliga Championship Group
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Mladost Lucani
3
1
1
0
0
2
2
FK Radnicki 1923
3
1
1
0
0
1
3
FK Crvena Zvezda
3
1
1
0
0
1
4
Backa Topola
3
1
1
0
0
1
5
Cukaricki Belgrade
0
1
0
0
1
-1
6
FK Partizan
0
1
0
0
1
-1
7
FK Vojvodina
0
1
0
0
1
-1
8
FK Napredak
0
1
0
0
1
-2
Predictie al zilei
Nl1
Go Ahead Eagles
Feyenoord
25/04/2024 21:00
2
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program