Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Toate pronosticuri
2725
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri live
53
Top pronosticuri
Pronosticuri azi
363
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri maine
446
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Sfarsit de saptamana
1461
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri ieri
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Valori
175
Favorite
Liste
>
Britanic
180
Top European
63
European
754
American
157
African
83
Asiatic
175
Australijski
42
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
6
League 1
1
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
13
Algeria Cup
7
Super Cup
U21 League
8
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League One
12
League Two
12
National League
12
National League N.
12
National League S.
12
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
2
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
5
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
9
1st Division
8
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
13
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
4
Super Cup
Reserve League
4
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
2
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
4
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
FFA Cup
W League
5
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
6
Second Division
3
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
6
2e Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
2
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
2
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Bielorusia Reserves
8
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Botswana
>
Premier League
8
Brazilia
>
Braziliei Série A
Serie B
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
1
Amazonense
1
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
1
Mineiro
2
Mineiro 2
Paraense
1
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
1
Paulista A2
Paulista A3
4
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
4
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
7
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
5
Camerun
>
Elite One
8
Elite Two
8
Canada
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
7
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
7
Croația
>
HNL
5
First NL
5
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
Danemarca
>
Superliga
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
2
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
5
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
1
Egipt
>
Premier
9
Second League
10
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
Finlanda
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
4
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
6
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
8
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
11
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
8
Oberliga NOFV Sud
3
Oberliga Schleswig Holstein
7
Oberliga Hamburg
10
Oberliga Bremen
3
Oberliga Niedersachsen
4
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
8
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
4
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
5
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
2
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
5
Grecia
>
Super League
7
Super League 2
4
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
4
Primera Division
Guineea
>
Ligue 1
1
Haiti
>
Championnat National
7
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
6
Super League
6
Indonezia
>
Liga 1
7
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
2
League 1
1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
1
Irlanda
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
2
League Cup
Israele
>
Premier League
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
9
Serie D Group E
8
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Jamaica
>
Premier League
7
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
7
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
5
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
4
Maroc
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
7
Mauritania
>
Ligue 1
6
Mauritius
>
Mauritian League
2
Mexic
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
3
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
8
Moldova
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
2
Championship
1
Irish Cup
2
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
9
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
19
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paraguay
>
Primera Division
4
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
31
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
7
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
8
Liga 2
9
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
6
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
5
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
3
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
8
Tercera Division G4
5
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
8
Tercera Division G8
10
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
8
Tercera Division G11
7
Tercera Division G12
8
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
3
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
6
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
5
Togo
>
Championnat National
8
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
Tunisia
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Uganda
>
Premier League
8
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
7
Segunda Division
8
Vietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
9
Țara Galilor
>
Premier
4
Division 1
15
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Țările de Jos
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
11
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Fotbalist Statistica - Scoția League one
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Fotbalist
Goluri
Penalti.
Autogoluri
Cartonașe
Cartonașe
Echipa
1.
Callumn Morrison
21
7
-
2
-
Falkirk FC
2.
Rumarn Burrell
19
-
-
-
-
Cove Rangers
3.
Kevin O'Hara
16
-
-
3
-
Hamilton Academical
4.
Graham Webster
11
5
-
5
-
Montrose FC
5.
Euan Henderson
10
-
-
-
-
Hamilton Academical
6.
Ross Maclver
10
-
-
2
-
Falkirk FC
7.
Calvin Miller
9
2
-
8
-
Falkirk FC
8.
Kane Hester
9
-
-
6
1
Montrose FC
9.
Tommy Goss
9
2
-
1
1
Annan Athletic
10.
Aidan Smith
8
-
-
14
-
Annan Athletic
11.
Bobby Wales
8
-
-
2
-
Alloa Athletic
12.
Dale Carrick
8
2
-
1
-
Stirling Albion
13.
Gavin Reilly
8
2
-
4
-
Queen of the South
14.
Mitchell Megginson
8
2
-
3
1
Cove Rangers
15.
Robert Mahon
8
-
-
-
-
Edinburgh City
16.
Taylor Steven
8
-
-
4
-
Alloa Athletic
17.
Ahkeem Rose
7
-
-
-
-
Hamilton Academical
18.
Aidan Nesbitt
7
-
-
2
-
Falkirk FC
19.
Alfie Bavidge
7
2
-
1
-
Kelty Hearts
20.
Blair Lyons
7
-
-
8
-
Montrose FC
21.
Brad Spencer
6
-
-
4
-
Falkirk FC
22.
Connor Scully
6
-
1
4
-
Cove Rangers
23.
Craig Brown
6
-
-
1
-
Montrose FC
24.
Craig Johnston
6
-
-
4
1
Kelty Hearts
25.
Dominic Docherty
6
2
-
8
-
Annan Athletic
26.
Josh Cooper
6
-
-
5
1
Stirling Albion
27.
Scott Taggart
6
4
-
4
-
Alloa Athletic
28.
Ally Roy
5
-
-
-
-
Alloa Athletic
29.
Gary Oliver
5
-
-
-
-
Falkirk FC
30.
Kyle MacDonald
5
-
-
3
-
Hamilton Academical
31.
Lee Connelly
5
-
-
7
-
Queen of the South
32.
Liam Henderson
5
-
-
8
-
Falkirk FC
33.
Alfie Agyeman
4
-
-
-
-
Falkirk FC
34.
Brad Rodden
4
-
-
-
-
Alloa Athletic
35.
Conor Sammon
4
-
-
1
-
Alloa Athletic
36.
Danny Handling
4
1
-
3
-
Edinburgh City
37.
Joe McGlynn
4
-
-
-
-
Hamilton Academical
38.
Kieran Offord
4
-
-
3
-
Edinburgh City
39.
Lewis Moore
4
2
-
6
-
Kelty Hearts
40.
Michael Garrity
4
-
-
1
-
Annan Athletic
41.
Miller Thomson
4
-
-
2
-
Montrose FC
42.
Reece Lyon
4
-
-
6
-
Kelty Hearts
43.
Reghan Tumilty
4
-
-
1
-
Hamilton Academical
44.
Adam Corbett
3
-
-
3
-
Kelty Hearts
45.
Aidan Quinn
3
-
-
2
-
Montrose FC
46.
Alex Ferguson
3
-
-
7
-
Queen of the South
47.
Blair Yule
3
-
-
1
-
Cove Rangers
48.
Connor Murray
3
-
-
2
-
Hamilton Academical
49.
Craig McGuffie
3
-
-
1
-
Queen of the South
50.
Innes Murray
3
-
-
-
-
Edinburgh City
51.
Jamie Barjonas
3
-
-
1
-
Hamilton Academical
52.
Joel Mumbongo
3
-
-
4
-
Queen of the South
53.
Kyle Connell
3
-
-
2
-
Cove Rangers
54.
Lewis Smith
3
-
-
3
-
Hamilton Academical
55.
Michael Gardyne
3
2
-
6
1
Montrose FC
56.
Michael Tidser
3
-
-
11
-
Kelty Hearts
57.
Ouzy See
3
-
-
1
-
Edinburgh City
58.
Paul McLean
3
-
-
3
-
Stirling Albion
59.
Paul Watson
3
-
-
3
-
Montrose FC
60.
Ross Cunningham
3
1
-
1
-
Kelty Hearts
61.
Ryan Shanley
3
-
-
8
-
Edinburgh City
62.
Tom Lang
3
-
-
2
-
Falkirk FC
63.
Ali Shrive
2
-
-
-
-
Montrose FC
64.
Andrew Steeves
2
-
-
5
-
Montrose FC
65.
Benjamin Lussint
2
-
-
5
-
Annan Athletic
66.
Botti Bia Bi
2
-
-
2
-
Kelty Hearts
67.
Cameron O'Donnell
2
-
-
6
-
Alloa Athletic
68.
Coll Donaldson
2
-
-
5
-
Falkirk FC
69.
Dylan Tait
2
-
-
7
1
Hamilton Academical
70.
Fraser Fyvie
2
-
-
1
-
Cove Rangers
71.
Harvey Walker
2
-
-
3
-
Queen of the South
72.
Jake Davidson
2
-
-
2
-
Hamilton Academical
73.
Jordan McGregor
2
-
-
8
-
Stirling Albion
74.
Josh Kerr
2
1
1
1
1
Cove Rangers
75.
Josh McPake
2
-
-
1
-
Stirling Albion
76.
Josh Todd
2
-
-
2
-
Queen of the South
77.
Kai Nugent
2
-
-
3
-
Annan Athletic
78.
Kerr Waddell
2
-
1
2
-
Montrose FC
79.
Kieran McKechnie
2
-
-
5
-
Queen of the South
80.
Kurtis Roberts
2
-
-
3
-
Alloa Athletic
81.
Kyle Doherty
2
-
-
5
1
Queen of the South
82.
Lewis Gibson
2
-
-
1
-
Queen of the South
83.
Lewis Hunter
2
-
-
4
-
Annan Athletic
84.
Luke Donnelly
2
-
-
-
-
Alloa Athletic
85.
Luke Graham
2
-
-
6
-
Montrose FC
86.
Matthew Douglas
2
-
1
6
-
Annan Athletic
87.
J. McGlynn
2
-
-
-
-
Kelty Hearts
88.
Michael Ndiweni
2
-
-
-
-
Annan Athletic
89.
Ryan One
2
-
-
1
-
Hamilton Academical
90.
Steven Buchanan
2
-
-
1
-
Alloa Athletic
91.
Tommy Muir
2
-
-
5
-
Annan Athletic
92.
Aaron Dunsmore
1
-
-
1
-
Stirling Albion
93.
Adam Cummins
1
-
-
6
-
Stirling Albion
94.
R. Adams
1
-
-
-
-
Edinburgh City
95.
Alieu Faye
1
-
-
1
-
Edinburgh City
96.
Ben Hermiston
1
-
-
-
-
Montrose FC
97.
Billy Owens
1
-
-
3
-
Kelty Hearts
98.
Callum Crane
1
-
1
3
1
Stirling Albion
99.
Callum Flatman
1
-
-
1
-
Edinburgh City
100.
Cameron Clark
1
-
-
3
-
Stirling Albion
101.
R. Cunningham
1
-
-
-
-
Kelty Hearts
102.
Dale Hilson
1
-
-
3
2
Stirling Albion
103.
Dario Zanatta
1
-
-
1
-
Hamilton Academical
104.
David McKay
1
-
-
1
2
Alloa Athletic
105.
Ethan Sutherland
1
-
-
1
-
Alloa Athletic
106.
Fergus Owens
1
-
-
-
-
Kelty Hearts
107.
Finlay Cross-Adair
1
-
-
-
-
Annan Athletic
108.
Frankie Deane
1
-
-
4
1
Edinburgh City
109.
Greig Spence
1
-
-
1
-
Stirling Albion
110.
Harry Cochrane
1
-
-
3
-
Queen of the South
111.
Jack Brydon
1
-
-
1
-
Queen of the South
112.
Jack Leitch
1
-
-
7
-
Stirling Albion
113.
Jack Wilkie
1
-
-
-
-
Edinburgh City
114.
Jackson Longridge
1
-
-
6
-
Hamilton Academical
115.
Jake Hastie
1
-
-
-
-
Hamilton Academical
116.
Jake Hutchinson
1
-
-
2
-
Queen of the South
117.
Jon Robertson
1
-
-
-
-
Alloa Athletic
118.
Jordan Allan
1
-
-
1
-
Falkirk FC
119.
Josh Walker
1
-
-
1
-
Annan Athletic
120.
Kevin Cawley
1
-
-
3
1
Alloa Athletic
121.
Kyle Banner
1
-
-
4
-
Stirling Albion
122.
Kyle McClelland
1
-
-
8
2
Queen of the South
123.
Lee Hamilton
1
-
-
7
1
Edinburgh City
124.
Lewis O'Donnell
1
-
-
3
1
Kelty Hearts
125.
Malik Zaid
1
-
-
-
-
Edinburgh City
126.
F. Marshall
1
-
-
-
-
Edinburgh City
127.
O. McDonald
1
-
-
1
-
Edinburgh City
128.
Mikey Hewitt
1
-
-
1
-
Hamilton Academical
129.
Momodou Sambou
1
-
-
1
-
Edinburgh City
130.
J. Mumbongo
1
-
-
1
-
Queen of the South
131.
T. Mykyta
1
-
-
-
-
Cove Rangers
132.
Oluwasegun Lawal
1
-
-
-
-
Falkirk FC
133.
Paul McGowan
1
-
-
2
2
Cove Rangers
134.
Paul McKay
1
-
-
1
-
Queen of the South
135.
Quinn Coulson
1
-
-
1
-
Alloa Athletic
136.
Reegan Mimnaugh
1
-
-
2
-
Queen of the South
137.
Robbie Leitch
1
-
-
2
-
Edinburgh City
138.
Robert Thomson
1
-
-
-
-
Stirling Albion
139.
Ruairidh Adams
1
-
-
-
-
Edinburgh City
140.
Scott Williamson
1
-
-
1
-
Cove Rangers
141.
Sean Dillon
1
-
-
5
-
Montrose FC
142.
Tam O'Ware
1
-
-
3
2
Kelty Hearts
143.
Tiwi Daramola
1
-
-
-
-
Kelty Hearts
144.
Tyler Mykyta
1
-
-
-
-
Cove Rangers
145.
Wullie Gibson
1
-
-
6
-
Annan Athletic
146.
A. Faye
-
-
-
1
-
Edinburgh City
147.
A. Ferguson
-
-
-
2
-
Edinburgh City
148.
Aaron Walker
-
-
-
1
-
Edinburgh City
149.
Adam Khan
-
-
-
1
-
Edinburgh City
150.
Aidan MacNamara
-
-
-
5
-
Edinburgh City
151.
Andy Graham
-
-
-
1
-
Alloa Athletic
152.
Arron Darge
-
-
-
4
-
Cove Rangers
153.
B Trialist
-
-
-
2
-
Stirling Albion
154.
B. Bia-Bi
-
-
-
1
-
Kelty Hearts
155.
B. Owens
-
-
-
1
-
Kelty Hearts
156.
Ben Williamson
-
-
-
1
1
Hamilton Academical
157.
Blair Currie
-
-
-
1
-
Stirling Albion
158.
Brad McKay
-
-
-
1
-
Falkirk FC
159.
Brodie Devine
-
-
-
1
1
Edinburgh City
160.
Brody Paterson
-
-
-
1
-
Kelty Hearts
161.
C. Flatman
-
-
-
1
-
Edinburgh City
162.
C. Johnston
-
-
-
1
-
Kelty Hearts
163.
C. McNamara
-
-
-
1
-
Edinburgh City
164.
C. Murray
-
-
-
1
-
Hamilton Academical
165.
C. Wilson
-
-
-
1
-
Edinburgh City
166.
Callum Wilson
-
-
-
2
-
Edinburgh City
167.
Cameron Stewart
-
-
-
1
-
Cove Rangers
168.
Cammy Logan
-
-
-
1
-
Queen of the South
169.
Daniel Church
-
-
-
3
-
Queen of the South
170.
David Devine
-
-
-
6
-
Alloa Athletic
171.
Dylan McGowan
-
-
-
7
-
Hamilton Academical
172.
Efe Eric Ambrose
-
-
-
4
-
Queen of the South
173.
Ethan Ross
-
-
-
2
-
Falkirk FC
174.
Euan Deveney
-
-
-
1
-
Alloa Athletic
175.
Findlay Marshall
-
-
-
2
-
Edinburgh City
176.
Finn Yeats
-
-
-
10
-
Falkirk FC
177.
Gwong-Rwad Peter
-
-
-
1
-
Edinburgh City
178.
H. Cochrane
-
-
-
1
-
Queen of the South
179.
Harry Craig
-
-
-
4
-
Montrose FC
180.
Harry Stone
-
-
-
1
-
Queen of the South
181.
Jacob Jones
-
-
-
2
-
Cove Rangers
182.
Jacques Herraghty
-
-
-
1
-
Annan Athletic
183.
James Michael Doyle
-
-
-
3
1
Cove Rangers
184.
Jamie McConnell
-
-
-
1
-
Edinburgh City
185.
Jamie Walker
-
-
-
1
-
Kelty Hearts
186.
Jason Thomson
-
-
-
4
1
Kelty Hearts
187.
Josh Galloway
-
-
-
2
-
Annan Athletic
188.
Joshua Debayo
-
-
-
3
-
Alloa Athletic
189.
Keiran MacDonald
-
-
-
2
-
Edinburgh City
190.
Kelsey Ewen
-
-
-
3
-
Edinburgh City
191.
Kieran Moore
-
-
-
4
-
Stirling Albion
192.
Kyle Jacobs
-
-
-
2
-
Edinburgh City
193.
L. Graham
-
-
-
1
-
Montrose FC
194.
Layton Bisland
-
-
-
4
-
Falkirk FC
195.
Leon Mccann
-
-
-
5
-
Falkirk FC
196.
Lewis Milne
-
-
-
1
-
Stirling Albion
197.
Lewis Spence
-
-
-
6
-
Edinburgh City
198.
Liam Callaghan
-
-
-
7
-
Edinburgh City
199.
Liam Fontaine
-
-
-
2
-
Edinburgh City
200.
Liam Parker
-
-
-
3
-
Edinburgh City
201.
Mark Gallagher
-
-
-
2
-
Cove Rangers
202.
Mark Reynolds
-
-
-
1
-
Cove Rangers
203.
Marley Redfern
-
-
-
2
-
Hamilton Academical
204.
Matheus Machado
-
-
-
3
-
Montrose FC
205.
Max Kilsby
-
-
-
2
-
Annan Athletic
206.
Miko Virtanen
-
-
-
2
-
Alloa Athletic
207.
Morgyn Neill
-
-
-
5
-
Alloa Athletic
208.
Mouhamed Niang
-
-
-
4
-
Cove Rangers
209.
Murray Miller
-
-
-
3
-
Stirling Albion
210.
Nathan Cannon
-
-
-
2
-
Alloa Athletic
211.
Nick Suman
-
-
-
1
-
Cove Rangers
212.
Oscar MacIntyre
-
-
-
2
-
Queen of the South
213.
Quinn Mitchell
-
-
-
1
-
Edinburgh City
214.
Rico Quitongo
-
-
-
1
-
Annan Athletic
215.
Rory McAllister
-
-
-
1
-
Montrose FC
216.
Ross Davidson
-
-
-
1
-
Stirling Albion
217.
Ross Irving
-
-
-
1
-
Queen of the South
218.
Ross McGeachie
-
-
-
4
-
Stirling Albion
219.
Russell McLean
-
-
-
2
-
Edinburgh City
220.
Ryan Muir
-
-
-
2
-
Annan Athletic
221.
Sam Gormley
-
-
-
1
-
Edinburgh City
222.
Sam Long
-
-
-
1
-
Falkirk FC
223.
Scott Hooper
-
-
-
3
-
Annan Athletic
224.
Scott Martin
-
-
-
5
-
Hamilton Academical
225.
Scott Mercer
-
-
-
2
-
Edinburgh City
226.
Sean Mackie
-
-
-
2
-
Falkirk FC
227.
Stefan McCluskey
-
-
-
4
-
Kelty Hearts
228.
Stefan Scougall
-
-
-
1
-
Alloa Athletic
229.
Steven Hetherington
-
-
-
8
-
Alloa Athletic
230.
Steven Swinglehurst
-
-
-
1
-
Annan Athletic
231.
Terry Masson
-
-
-
1
-
Montrose FC
232.
William Gillingham
-
-
-
4
1
Cove Rangers
233.
Gordon Botterill
-
-
-
-
1
Queen of the South
234.
Lee Kilday
-
-
-
-
1
Hamilton Academical
Meci selectat
Zw1
Manica Diamonds FC
Chegutu Pirates
28/03/2024 14:00
1
League one Regular Season
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Falkirk FC
78
30
24
6
0
56
2
Hamilton Academical
61
30
18
7
5
40
3
Alloa Athletic
47
30
14
5
11
1
4
Montrose FC
46
30
13
7
10
6
5
Cove Rangers
43
30
12
7
11
0
6
Kelty Hearts
34
30
9
7
14
-14
7
Stirling Albion
34
30
9
7
14
-14
8
Queen of the South
33
30
9
6
15
-9
9
Annan Athletic
30
30
7
9
14
-14
10
Edinburgh City
5
30
2
5
23
-52
Predictie al zilei
CLW
PSG W
Hacken W
28/03/2024 21:00
1
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program