Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Rusia
>
Premier League
4
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
1
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
Super Cup
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
129
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
Pronosticuri maine
348
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
1933
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2663
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
80
Favorite
Liste
>
Britanic
113
Top European
54
European
693
American
203
African
80
Asiatic
141
Australijski
49
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
7
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
4
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
1
Anglia
>
Premier League
1
Championship
1
League One
12
League Two
12
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
9
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
6
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
2
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
5
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
2
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
6
Second Division
6
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
4
Belgia
>
Jupiler Pro League
2
2e Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
1
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Belize
>
Premier League
1
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
Botswana
>
Premier League
Brazilia
>
Braziliei Série A
10
Serie B
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
3
Alagoano
Amapaense
1
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
3
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
1
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
3
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
10
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
2
Camerun
>
Elite One
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
7
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
3
2. Division
8
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
10
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
3
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
5
Liga de Ascenso
Croația
>
HNL
5
First NL
6
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
2
Danemarca
>
Superliga
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
5
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
1
Egipt
>
Premier
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
1
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
4
Swiss Cup
2
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
7
Finlanda
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
2
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
2
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
9
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
9
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
1
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
8
Gibraltar
>
National League
3
Grecia
>
Super League
7
Super League 2
10
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
2
Primera Division
Guineea
>
Ligue 1
1
Haiti
>
Championnat National
1
Honduras
>
Liga Nacional
2
Hong Kong
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
Super League
2
Indonezia
>
Liga 1
7
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
3
Iran
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
8
Iraq
>
Premier League
9
Irlanda
>
Premier League
6
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
11
League Cup
Israele
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Jamaica
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
8
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
5
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
8
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
7
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Mexic
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
Moldova
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
2
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
11
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
3
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
16
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paraguay
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
3
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
6
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
7
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
3
Liga 2
1
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
4
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
1
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
2
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
5
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
5
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
1
Togo
>
Championnat National
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
5
Tunisia
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
3
UAE
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Uganda
>
Premier League
4
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Vietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
2
National Cup
4
Super Cup
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
3
Țara Galilor
>
Premier
Division 1
2
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Țările de Jos
>
Eredivisie
7
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
2
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
4
Copa Sudamericana
6
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Fotbalist Statistica - Rusia Premier League
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Fotbalist
Goluri
Penalti.
Autogoluri
Cartonașe
Cartonașe
Echipa
1.
M. Cassierra
16
-
-
-
-
Zenit
2.
Mateo Cassierra
16
-
-
2
-
Zenit
3.
Eduard Spertsyan
13
8
1
8
-
FK Krasnodar
4.
K. Tyukavin
12
-
-
-
-
Dynamo Moscow
5.
Fedor Chalov
11
6
-
3
-
CSKA Moscow
6.
Jhon Córdoba
11
-
-
3
-
FK Krasnodar
7.
Anton Zabolotnyi
9
1
-
4
-
CSKA Moscow
8.
Konstantin Tyukavin
9
-
-
-
-
Dynamo Moscow
9.
Benjamín Garré
8
4
-
3
-
Krylia Sovetov
10.
Egor Golenkov
8
-
-
2
-
FK Rostov
11.
Evgeniy Markov
8
3
-
2
-
Fakel Voronezh
12.
Aleksey Kashtanov
7
3
-
2
1
FK Ural
13.
Andrey Egorychev
7
-
-
2
1
FK Ural
14.
Bitello
7
-
-
-
-
Dynamo Moscow
15.
Maksim Glushenkov
7
-
-
6
-
Lokomotiv Moscow
16.
Mohammad Mohebi
7
-
-
4
-
FK Rostov
17.
Dmitriy Vorobyev
6
-
-
5
-
FK Orenburg
18.
M. Glushenkov
6
-
-
-
-
Lokomotiv Moscow
19.
Ivan Sergeev
6
-
-
1
-
Zenit
20.
Maksim Osipenko
6
4
-
2
-
FK Rostov
21.
Matías Pérez
6
-
-
8
-
FK Orenburg
22.
Mirlind Daku
6
1
-
6
-
Rubin Kazan
23.
Quincy Promes
6
-
-
1
-
Spartak Moscow
24.
Valentín Vada
6
-
-
3
-
Rubin Kazan
25.
Aleksandr Sobolev
5
1
-
7
-
Spartak Moscow
26.
Anton Miranchuk
5
3
-
2
-
Lokomotiv Moscow
27.
Artem Dzyuba
5
-
-
3
-
Lokomotiv Moscow
28.
J. Córdoba
5
-
-
-
-
FK Krasnodar
29.
Denis Makarov
5
-
-
4
-
Dynamo Moscow
30.
Edgar Sevikyan
5
-
-
3
-
FK Nizhny Novgorod
31.
Eric Bicfalvi
5
-
-
1
-
FK Ural
32.
Martin Kramarič
5
-
-
-
-
PFC Sochi
33.
Nikolay Kalinskiy
5
4
-
-
-
FK Nizhny Novgorod
34.
Rifat Zhemaletdinov
5
-
-
3
-
Lokomotiv Moscow
35.
Tamerlan Musaev
5
-
-
1
-
Baltika Kaliningrad
36.
Ángelo Henríquez
4
-
-
-
-
Baltika Kaliningrad
37.
Andrey Mostovoy
4
-
-
1
-
Zenit
38.
Claudinho
4
1
-
-
-
Zenit
39.
Fedor Smolov
4
2
-
2
-
Dynamo Moscow
40.
Gamid Agalarov
4
3
-
3
-
Akhmat Grozny
41.
Luis Chávez
4
1
-
6
-
Dynamo Moscow
42.
Mohamed Konaté
4
2
-
1
-
Akhmat Grozny
43.
Nair Tiknizyan
4
-
-
2
2
Lokomotiv Moscow
44.
Nikita Saltykov
4
-
-
1
-
Krylia Sovetov
45.
Olakunle Olusegun
4
-
-
6
1
FK Krasnodar
46.
Theo Bongonda
4
-
-
-
-
Spartak Moscow
47.
Timur Suleymanov
4
-
-
3
-
FK Nizhny Novgorod
48.
Vladimir Obukhov
4
-
-
5
-
FK Orenburg
49.
Vyacheslav Yakimov
4
-
-
4
-
Fakel Voronezh
50.
Wendel
4
-
-
2
-
Zenit
51.
Alex
3
-
-
1
-
Baltika Kaliningrad
52.
Amar Rahmanović
3
-
-
5
-
Krylia Sovetov
53.
Artur
3
-
-
-
-
Zenit
54.
Brian Mansilla
3
1
-
5
1
FK Orenburg
55.
Christopher Martins Pereira
3
-
-
4
-
Spartak Moscow
56.
Daniil Khlusevich
3
-
-
5
1
Spartak Moscow
57.
Danila Khotulev
3
-
-
-
-
FK Orenburg
58.
Fernando Costanza
3
1
-
11
-
Krylia Sovetov
59.
Jesús Medina
3
1
-
5
-
Spartak Moscow
60.
Joel Fameyeh
3
-
-
1
-
Rubin Kazan
61.
Milan Gajić
3
-
-
2
1
CSKA Moscow
62.
Nicolas Moumie Ngamaleu
3
-
-
1
-
Dynamo Moscow
63.
Nikolay Kalinskiy
3
1
-
5
-
FK Nizhny Novgorod
64.
Nikolay Komlichenko
3
1
1
4
-
FK Rostov
65.
Roman Ezhov
3
1
-
3
-
Krylia Sovetov
66.
Saúl Guarirapa
3
-
-
1
-
PFC Sochi
67.
A. Siljanov
3
-
-
3
-
Lokomotiv Moscow
68.
Svetoslav Kovachev
3
-
-
1
-
Akhmat Grozny
69.
Victor Dávila
3
-
-
2
-
CSKA Moscow
70.
Vladimir Sychevoy
3
-
-
1
-
Krylia Sovetov
71.
Wilson Isidor
3
-
-
2
-
Lokomotiv Moscow
72.
Yuri Gorshkov
3
-
-
3
-
Krylia Sovetov
73.
Abbosbek Fayzullaev
2
-
-
3
-
CSKA Moscow
74.
Aleksandr Troshechkin
2
-
-
4
-
FK Nizhny Novgorod
75.
Aleksey Ionov
2
-
-
1
-
FK Ural
76.
Anton Zinkovskiy
2
-
-
-
-
Spartak Moscow
77.
Artem Timofeev
2
-
-
7
-
Akhmat Grozny
78.
Bernard Berisha
2
-
-
4
-
Akhmat Grozny
79.
Danijel Miškić
2
1
-
2
-
FK Ural
80.
Dmitriy Barinov
2
-
-
10
-
Lokomotiv Moscow
81.
Douglas Santos
2
-
-
4
-
Zenit
82.
J. Fameyeh
2
-
-
-
-
Baltika Kaliningrad
83.
Gedeon Guzina
2
-
-
5
-
Baltika Kaliningrad
84.
Georgi Zotov
2
-
-
-
-
Krylia Sovetov
85.
Glenn Bijl
2
-
-
6
1
Krylia Sovetov
86.
Gustavo Mantuan
2
-
-
1
-
Zenit
87.
Á. Henríquez
2
-
-
-
-
Baltika Kaliningrad
88.
Ilzat Akhmetov
2
-
-
5
-
FK Krasnodar
89.
Ivan Ignatjev
2
1
-
1
-
PFC Sochi
90.
Jimmy Marín
2
-
-
4
-
FK Orenburg
91.
Juan Manuel Boselli
2
-
-
-
-
FK Nizhny Novgorod
92.
Kady Borges
2
-
-
5
-
FK Krasnodar
93.
Kirill Shchetinin
2
-
-
2
-
FK Rostov
94.
Konstantin Maradishvili
2
-
-
-
-
Lokomotiv Moscow
95.
D. Kozlov
2
-
-
-
-
Baltika Kaliningrad
96.
V. Lisakovich
2
-
-
2
-
Baltika Kaliningrad
97.
Maksim Maksimov
2
1
-
-
-
Fakel Voronezh
98.
Maksim Mukhin
2
-
-
2
-
CSKA Moscow
99.
Mikhail Ignatov
2
-
-
4
-
Spartak Moscow
100.
Mikhail Ryadno
2
-
-
-
-
CSKA Moscow
101.
Nair Tiknizyan
2
-
-
-
-
Lokomotiv Moscow
102.
Nichita Moțpan
2
-
-
3
-
Fakel Voronezh
103.
Nikita Burmistrov
2
-
-
3
-
PFC Sochi
104.
Nikita Krivtsov
2
-
-
4
-
FK Krasnodar
105.
Nikolay Rasskazov
2
-
-
1
-
Krylia Sovetov
106.
Nikoloz Kutateladze
2
-
-
1
-
FK Nizhny Novgorod
107.
Roberto Fernández
2
-
-
5
-
Dynamo Moscow
108.
Ronaldo
2
-
-
1
-
FK Rostov
109.
Ruslan Bezrukov
2
-
-
1
-
Rubin Kazan
110.
Sergey Babkin
2
-
-
-
-
Krylia Sovetov
111.
Sergey Bozhin
2
-
-
5
-
Fakel Voronezh
112.
Sergey Pinyaev
2
-
-
3
-
Lokomotiv Moscow
113.
Silvije Begić
2
-
-
8
-
FK Ural
114.
T. Suleymanov
2
-
2
1
-
Lokomotiv Moscow
115.
Viktor Aleksandrov
2
-
-
4
2
FK Nizhny Novgorod
116.
Vladimir Iljin
2
-
-
2
-
Akhmat Grozny
117.
Vladimir Khubulov
2
-
-
3
-
Krylia Sovetov
118.
Vladislav Shitov
2
-
-
-
-
Krylia Sovetov
119.
Willyan Rocha
2
-
-
10
2
CSKA Moscow
120.
Yaroslav Gladyshev
2
-
-
-
-
Dynamo Moscow
121.
Ze Turbo
2
-
-
-
-
FK Nizhny Novgorod
122.
Aleksandar Jukic
1
-
-
-
-
PFC Sochi
123.
Aleksandr Chernikov
1
-
-
11
-
FK Krasnodar
124.
Aleksandr Dolgov
1
-
-
1
-
Fakel Voronezh
125.
Aleksandr Martynovich
1
-
-
1
-
Rubin Kazan
126.
Aleksandr Martynovich
1
-
-
-
-
Rubin Kazan
127.
Aleksandr Zotov
1
-
-
2
-
Rubin Kazan
128.
Aleksey Gritsaenko
1
-
-
7
-
Rubin Kazan
129.
Aleksey Mironov
1
-
-
2
-
FK Rostov
130.
Andrey Langovich
1
-
-
1
1
FK Rostov
131.
Andrey Semenov
1
-
-
6
1
Akhmat Grozny
132.
Arsen Adamov
1
-
-
-
-
FK Orenburg
133.
Arsen Zakharyan
1
-
-
-
-
Dynamo Moscow
134.
Artur Yusupov
1
-
-
5
-
PFC Sochi
135.
Y. Attiyat Allah
1
-
-
-
-
PFC Sochi
136.
S. Babic
1
-
-
1
1
Spartak Moscow
137.
Camilo
1
-
-
5
-
Akhmat Grozny
138.
Daniil Fomin
1
-
-
2
-
Dynamo Moscow
139.
Daniil Glebov
1
-
-
-
-
FK Rostov
140.
Daniil Utkin
1
-
-
1
-
FK Rostov
141.
Danil Glebov
1
-
-
-
-
FK Rostov
142.
Danil Prutsev
1
-
1
1
-
Spartak Moscow
143.
Darko Todorovic
1
-
-
3
1
Akhmat Grozny
144.
Dmitri Skopintsev
1
-
-
1
-
Dynamo Moscow
145.
Dmitri Stotskiy
1
-
-
1
-
FK Nizhny Novgorod
146.
Dmitriy Vorobyev
1
-
-
-
-
FK Orenburg
147.
Egor Karpitsky
1
-
-
-
-
Krylia Sovetov
148.
Egor Pogostnov
1
-
-
1
-
Lokomotiv Moscow
149.
Evgeni Morozov
1
-
-
1
-
Lokomotiv Moscow
150.
Émerson
1
-
-
-
-
FK Ural
151.
A. Fayzullayev
1
-
-
1
-
CSKA Moscow
152.
Felipe Méndez
1
-
-
1
-
CSKA Moscow
153.
Gabriel Florentín
1
-
-
8
-
FK Orenburg
154.
Guilherme Schettine
1
-
-
4
1
FK Ural
155.
Ilnur Alshin
1
-
-
3
-
Fakel Voronezh
156.
Ilya Agapov
1
-
-
-
-
CSKA Moscow
157.
Ilya Ishkov
1
-
-
2
-
FK Ural
158.
Ilya Samoshnikov
1
-
-
2
-
Lokomotiv Moscow
159.
Ivan Basic
1
-
-
2
-
FK Orenburg
160.
Ivan Komarov
1
-
-
3
-
FK Rostov
161.
Ivan Oblyakov
1
-
-
1
-
CSKA Moscow
162.
Ivan Oleynikov
1
-
-
2
-
Akhmat Grozny
163.
João Batxi
1
-
-
6
-
FK Krasnodar
164.
Jurij Medveděv
1
-
-
-
-
PFC Sochi
165.
Kaio
1
-
-
3
-
FK Krasnodar
166.
Kevin Pina
1
-
-
1
-
FK Krasnodar
167.
Khellven
1
-
-
-
-
CSKA Moscow
168.
D. Khlusevich
1
-
-
3
-
Spartak Moscow
169.
Kirill Gotsuk
1
-
2
3
1
FK Nizhny Novgorod
170.
Kirill Kravtsov
1
-
-
1
1
PFC Sochi
171.
Y. Kovalev
1
-
-
-
-
Baltika Kaliningrad
172.
K. Kravtsov
1
-
-
1
-
PFC Sochi
173.
Kristijan Bistrović
1
-
-
2
-
Baltika Kaliningrad
174.
M. Kuzmin
1
-
-
1
-
Baltika Kaliningrad
175.
Lazar Randjelovic
1
-
-
1
-
Rubin Kazan
176.
Lucas Fasson
1
-
-
3
-
Lokomotiv Moscow
177.
Lucas Lovat
1
-
-
-
-
Akhmat Grozny
178.
Lucas Olaza
1
-
-
-
-
FK Krasnodar
179.
Lucas Vera
1
-
-
3
-
FK Orenburg
180.
Luka Djordjevic
1
-
-
1
-
PFC Sochi
181.
Luka Đorđević
1
-
1
3
-
PFC Sochi
182.
Maksim Kuzmin
1
-
-
3
-
Baltika Kaliningrad
183.
M. Maksimov
1
-
-
-
-
Fakel Voronezh
184.
Marcelo Alves
1
-
-
5
2
PFC Sochi
185.
Matías Pérez
1
-
-
4
-
FK Orenburg
186.
D. Miškić
1
-
-
1
-
FK Ural
187.
Miguel
1
-
-
1
-
PFC Sochi
188.
Moisés
1
-
-
6
-
CSKA Moscow
189.
M. Ngamaleu
1
-
-
1
-
Dynamo Moscow
190.
Nikita Kakkoev
1
-
-
6
-
FK Nizhny Novgorod
191.
Nikola Čumić
1
-
-
2
-
Rubin Kazan
192.
Nikolas Ledgerwood
1
-
-
-
-
FK Nizhny Novgorod
193.
Pedro
1
-
-
-
-
Zenit
194.
S. Pinyaev
1
-
-
1
-
Lokomotiv Moscow
195.
Rodrigão
1
-
-
1
-
Zenit
196.
Roman Tugarev
1
-
-
4
2
FK Rostov
197.
Rustam Ashurmatov
1
-
-
1
1
Rubin Kazan
198.
D. Rybchinskiy
1
-
-
-
-
Baltika Kaliningrad
199.
Sergey Pryakhin
1
-
-
1
-
Baltika Kaliningrad
200.
V. Shitov
1
-
-
-
-
Krylia Sovetov
201.
Srdjan Babic
1
-
-
1
-
Spartak Moscow
202.
Stanislav Bessmertniy
1
-
-
-
-
Dynamo Moscow
203.
Stepan Oganesyan
1
-
-
1
-
FK Orenburg
204.
Théo Bongonda
1
-
-
-
-
Spartak Moscow
205.
N. Tiknizyan
1
-
-
-
-
Lokomotiv Moscow
206.
Timur Ayupov
1
-
-
4
-
FK Ural
207.
Ugochukwu Iwu
1
-
-
3
-
Rubin Kazan
208.
V. Vada
1
-
-
-
-
Rubin Kazan
209.
Vanja Drkušić
1
-
-
-
-
PFC Sochi
210.
Vanja Drkusic
1
-
-
1
-
PFC Sochi
211.
Vasiliy Cherov
1
-
-
-
-
Fakel Voronezh
212.
Victor Moses
1
-
-
1
-
Spartak Moscow
213.
Victor Sá
1
-
-
1
-
FK Krasnodar
214.
Vyacheslav Grulev
1
-
2
2
-
Dynamo Moscow
215.
Ítalo
-
-
-
2
1
FK Ural
216.
<TBD>
-
-
-
2
-
Zenit
217.
A. Batyrev
-
-
-
1
-
PFC Sochi
218.
A. Chernikov
-
-
-
4
-
Lokomotiv Moscow
219.
A. Duarte
-
-
-
1
-
Spartak Moscow
220.
A. Sobolev
-
-
-
1
-
Spartak Moscow
221.
A. Zhirov
-
-
-
1
-
Krylia Sovetov
222.
Abdulla Bagamaev
-
-
-
1
-
Fakel Voronezh
223.
Adolfo Gaich
-
-
-
1
-
CSKA Moscow
224.
Aleksandr Belenov
-
-
-
1
-
Fakel Voronezh
225.
Aleksandr Maksimenko
-
-
-
1
-
Spartak Moscow
226.
Aleksandr Selikhov
-
-
-
1
-
Spartak Moscow
227.
Aleksandr Silyanov
-
-
-
1
-
Lokomotiv Moscow
228.
Aleksandr Soldatenkov
-
-
-
2
3
Krylia Sovetov
229.
Aleksey Kenyaykin
-
-
-
3
-
FK Orenburg
230.
Aleksey Sutormin
-
-
-
1
-
Zenit
231.
Alexander Yushin
-
-
-
1
-
FK Ural
232.
Alexis Duarte
-
-
-
3
-
Spartak Moscow
233.
Amir Batyrev
-
-
-
1
-
PFC Sochi
234.
Andrey Malykh
-
-
-
1
-
FK Orenburg
235.
Andrey Mendel
-
-
-
1
-
Fakel Voronezh
236.
Anton Shunin
-
-
-
3
-
Dynamo Moscow
237.
Anton Shvets
-
-
-
1
-
Akhmat Grozny
238.
Anton Shvets
-
-
-
5
-
Akhmat Grozny
239.
Artem Karpukas
-
-
-
4
1
Lokomotiv Moscow
240.
Artem Mamin
-
-
-
1
-
FK Ural
241.
Artur Nigmatullin
-
-
-
4
-
FK Nizhny Novgorod
242.
Aslan Dudiev
-
-
-
2
-
Baltika Kaliningrad
243.
Baktiyar Zaynutdinov
-
-
-
1
-
CSKA Moscow
244.
Christian Noboa
-
-
-
3
-
PFC Sochi
245.
D. Luna
-
-
-
1
-
Baltika Kaliningrad
246.
D. Prokhin
-
-
-
1
-
FK Orenburg
247.
Daniel Júnior
-
-
-
1
-
Akhmat Grozny
248.
Daniil Denisov
-
-
-
1
-
Spartak Moscow
249.
Daniil Lesovoy
-
-
-
2
-
Dynamo Moscow
250.
Danila Prokhin
-
-
-
6
-
FK Rostov
251.
David Deogracia Márquez
-
-
-
6
-
FK Orenburg
252.
Denis Terentjev
-
-
-
1
-
FK Rostov
253.
Denys Kulakov
-
-
-
4
-
FK Ural
254.
Denys Kulakov
-
-
-
2
-
FK Ural
255.
Diego Laxalt
-
-
-
6
-
Dynamo Moscow
256.
Diego Luna
-
-
-
1
-
Baltika Kaliningrad
257.
Dmitri Kabutov
-
-
-
2
-
Rubin Kazan
258.
Dmitri Tikhiy
-
-
-
1
-
FK Nizhny Novgorod
259.
Dmitriy Chistyakov
-
-
-
1
-
PFC Sochi
260.
Dmitriy Kabutov
-
-
-
1
-
Rubin Kazan
261.
Dmitriy Stotskiy
-
-
-
1
-
FK Nizhny Novgorod
262.
Dmitriy Tikhiy
-
-
-
3
-
FK Nizhny Novgorod
263.
Dmitry Rybchinskiy
-
-
-
1
-
Lokomotiv Moscow
264.
Douglas Santos
-
-
-
2
-
Zenit
265.
Egor Filipenko
-
-
-
1
-
FK Ural
266.
Eli Dasa
-
-
-
2
-
Dynamo Moscow
267.
Evgeniy Chernov
-
-
-
2
-
FK Rostov
268.
Evgeniy Kharin
-
-
-
7
1
Akhmat Grozny
269.
Evgeniy Morozov
-
-
-
4
-
Lokomotiv Moscow
270.
Evgeny Latyshonok
-
-
-
1
-
Fakel Voronezh
271.
Fabián Balbuena
-
-
-
6
-
Dynamo Moscow
272.
Fedor Kudryashov
-
-
-
1
-
Fakel Voronezh
273.
Franco Orozco
-
-
-
1
-
Krylia Sovetov
274.
Georgi Melkadze
-
-
-
1
-
PFC Sochi
275.
Georgiy Dzhikiya
-
-
-
1
-
Spartak Moscow
276.
Gerzino Nyamsi
-
-
-
1
-
Lokomotiv Moscow
277.
Giorgi Shelia
-
-
-
1
-
Akhmat Grozny
278.
Giorgiy Shelia
-
-
-
1
-
Akhmat Grozny
279.
Guillermo Soto
-
-
-
5
-
Baltika Kaliningrad
280.
I. Vujacic
-
-
-
1
-
Rubin Kazan
281.
Ibrahima Cissé
-
-
-
2
-
FK Ural
282.
Ibrahima Cisse
-
-
-
1
-
FK Ural
283.
Ignacio Saavedra
-
-
-
2
-
PFC Sochi
284.
Igor Diveev
-
-
-
1
2
CSKA Moscow
285.
Igor Dmitriev
-
-
-
1
-
FK Ural
286.
Igor Kalinin
-
-
-
3
-
Fakel Voronezh
287.
Igor Leshchuk
-
-
-
2
-
Dynamo Moscow
288.
Igor Osinkin
-
-
-
1
-
Krylia Sovetov
289.
Igor Vujačić
-
-
-
7
-
Rubin Kazan
290.
Igor Yurganov
-
-
-
2
-
PFC Sochi
291.
Ilja Zhigulev
-
-
-
1
-
FK Nizhny Novgorod
292.
Ilya Lantratov
-
-
-
1
-
Lokomotiv Moscow
293.
Ilya Pomazun
-
-
-
4
-
FK Ural
294.
Ilya Vakhaniya
-
-
-
1
-
FK Rostov
295.
Irakli Kvekveskiri
-
-
-
5
-
Baltika Kaliningrad
296.
Irakliy Kvekveskiri
-
-
-
2
-
Fakel Voronezh
297.
Ivan Lomaev
-
-
-
3
-
Krylia Sovetov
298.
Ivan Miladinović
-
-
-
3
-
PFC Sochi
299.
Ivan Ostojić
-
-
-
2
-
Baltika Kaliningrad
300.
J. Alonso
-
-
-
2
-
FK Krasnodar
301.
J. Carrascal
-
-
-
1
-
Dynamo Moscow
302.
Jasmin Čeliković
-
-
-
3
-
Akhmat Grozny
303.
Jorge Carrascal
-
-
-
1
-
Dynamo Moscow
304.
Junior Alonso
-
-
-
2
-
FK Krasnodar
305.
Justin Cuero
-
-
-
1
-
FK Orenburg
306.
K. Bistrović
-
-
-
2
-
Baltika Kaliningrad
307.
K. Maradishvili
-
-
-
1
-
Lokomotiv Moscow
308.
Keita Baldé
-
-
-
1
-
Spartak Moscow
309.
Kevin Lenini
-
-
-
1
-
FK Krasnodar
310.
Khoren Bayramyan
-
-
-
8
-
FK Rostov
311.
Khyzyr Appaev
-
-
-
3
-
Fakel Voronezh
312.
Kiki
-
-
-
2
-
FK Ural
313.
Kirill Gotsuk
-
-
-
2
2
FK Nizhny Novgorod
314.
Kirill Kaplenko
-
-
-
2
-
FK Orenburg
315.
Kirill Kaplenko
-
-
-
1
-
Baltika Kaliningrad
316.
Kirill Kravtsov
-
-
-
2
-
PFC Sochi
317.
Kirill Malyarov
-
-
-
2
-
Baltika Kaliningrad
318.
Kirill Pechenin
-
-
-
1
-
Krylia Sovetov
319.
Kirill Zaika
-
-
-
3
-
PFC Sochi
320.
Leo Goglichidze
-
-
-
3
-
FK Orenburg
321.
Leon Klassen
-
-
-
1
-
Spartak Moscow
322.
Lucas Masoero
-
-
-
1
-
FK Nizhny Novgorod
323.
Lucas Olaza
-
-
-
4
-
FK Krasnodar
324.
Luka Gagnidze
-
-
-
1
-
Dynamo Moscow
325.
M. Nenakhov
-
-
-
1
-
Lokomotiv Moscow
326.
Maciej Rybus
-
-
-
1
-
Rubin Kazan
327.
Maksim Nenakhov
-
-
-
5
-
Lokomotiv Moscow
328.
Maksim Shnaptsev
-
-
-
3
-
FK Nizhny Novgorod
329.
Maksim Sidorov
-
-
-
2
-
FK Orenburg
330.
Maksim Vityugov
-
-
-
4
-
Krylia Sovetov
331.
Mamadou Maiga
-
-
-
7
-
FK Nizhny Novgorod
332.
Manfred Ugalde
-
-
-
1
-
Spartak Moscow
333.
Mario Mitaj
-
-
-
4
-
Lokomotiv Moscow
334.
Martin Kramaric
-
-
-
2
-
PFC Sochi
335.
Mateo Barać
-
-
-
2
-
Krylia Sovetov
336.
Mateo Stamatov
-
-
-
4
-
FK Nizhny Novgorod
337.
Mihajlo Banjac
-
-
-
1
-
FK Krasnodar
338.
Mikhail Galaktionov
-
-
-
1
-
Lokomotiv Moscow
339.
Mingiyan Beveev
-
-
-
2
-
FK Ural
340.
Miroslav Bogosavac
-
-
-
2
-
Akhmat Grozny
341.
Mohammad Ghorbani
-
-
-
1
-
FK Orenburg
342.
Murad Musaev
-
-
-
2
-
FK Krasnodar
343.
N. Marichal
-
-
-
2
-
Dynamo Moscow
344.
N. Radmanovac
-
-
-
1
-
Baltika Kaliningrad
345.
N. Umyarov
-
-
-
2
-
Spartak Moscow
346.
N. Zabolotnyi
-
-
-
2
-
PFC Sochi
347.
Nader Ghandri
-
-
-
1
-
Akhmat Grozny
348.
Nail Umyarov
-
-
-
4
-
Spartak Moscow
349.
Nathan Gassama
-
-
-
3
-
Baltika Kaliningrad
350.
Nicolás Marichal
-
-
-
3
1
Dynamo Moscow
351.
Nikola Radmanovac
-
-
-
4
-
Baltika Kaliningrad
352.
Nikolay Sysuev
-
-
-
3
-
FK Orenburg
353.
Nikolay Tolstopyatov
-
-
-
2
-
FK Nizhny Novgorod
354.
Nino
-
-
-
2
-
Zenit
355.
Nuraly Alip
-
-
-
4
-
Zenit
356.
Olakunle Olusegun
-
-
-
1
-
FK Krasnodar
357.
Oleg Reabciuk
-
-
-
1
-
Spartak Moscow
358.
Oumar Sako
-
-
-
4
-
FK Rostov
359.
Pavel Meleshin
-
-
-
1
-
Spartak Moscow
360.
R. Fernández
-
-
-
1
-
Baltika Kaliningrad
361.
Rashid Rahimov
-
-
-
2
-
Rubin Kazan
362.
Rashid Rakhimov
-
-
-
1
-
Rubin Kazan
363.
Renato Gojković
-
-
-
5
-
FK Orenburg
364.
Rizvan Utsiev
-
-
-
3
-
Akhmat Grozny
365.
Roman Akbashev
-
-
-
2
-
FK Rostov
366.
Roman Evgenev
-
-
-
2
-
Krylia Sovetov
367.
Ruslan Litvinov
-
-
-
2
-
Spartak Moscow
368.
Ruslan Magal
-
-
-
3
-
Fakel Voronezh
369.
S. Bozhin
-
-
-
1
-
Fakel Voronezh
370.
S. Córdova
-
-
-
1
-
PFC Sochi
371.
S. Erakovic
-
-
-
1
-
Zenit
372.
Saša Zdjelar
-
-
-
5
-
CSKA Moscow
373.
Sasa Zdjelar
-
-
-
1
-
CSKA Moscow
374.
Sergei Semak
-
-
-
1
-
Zenit
375.
Sergey Bryzgalov
-
-
-
1
-
Fakel Voronezh
376.
Sergey Ignashevich
-
-
-
2
-
Rubin Kazan
377.
Sergey Pesyakov
-
-
-
1
-
FK Rostov
378.
Sergey Tashuev
-
-
-
1
-
Fakel Voronezh
379.
Sergey Volkov
-
-
-
1
-
FK Krasnodar
380.
Sergey Yuran
-
-
-
5
1
FK Nizhny Novgorod
381.
Srdjan Babic
-
-
-
2
-
Spartak Moscow
382.
Srđan Babić
-
-
-
1
1
Spartak Moscow
383.
Strahinja Eraković
-
-
-
6
-
Zenit
384.
T. Ayupov
-
-
-
1
-
FK Ural
385.
Thabo Cele
-
-
-
3
-
Fakel Voronezh
386.
Tormena
-
-
-
1
-
FK Krasnodar
387.
Ugochukwu Iwu
-
-
-
1
-
Rubin Kazan
388.
Umarali Rahmonaliev
-
-
-
2
-
Rubin Kazan
389.
Vítor Tormena
-
-
-
1
2
FK Krasnodar
390.
Valeriy Bocherov
-
-
-
1
-
FK Ural
391.
Valeriy Karpin
-
-
-
2
-
FK Rostov
392.
Vasili Cherov
-
-
-
2
-
Fakel Voronezh
393.
Viktor Goncharenko
-
-
-
1
-
FK Ural
394.
Viktor Melekhin
-
-
-
7
1
FK Rostov
395.
Vitali Lisakovich
-
-
-
1
-
Rubin Kazan
396.
Vladimir Fedotov
-
-
-
1
-
CSKA Moscow
397.
Vladimir Ivić
-
-
-
2
-
FK Krasnodar
398.
Vladislav Kamilov
-
-
-
4
-
Akhmat Grozny
399.
Vladislav Karapuzov
-
-
-
1
-
FK Nizhny Novgorod
400.
Vladislav Masternoy
-
-
-
4
-
Fakel Voronezh
401.
Vladislav Volkov
-
-
-
1
-
Akhmat Grozny
402.
Vyacheslav Karavaev
-
-
-
1
-
Zenit
403.
Vyacheslav Litvinov
-
-
-
3
-
PFC Sochi
404.
Wílmar Barrios
-
-
-
4
1
Zenit
405.
Y. Dyupin
-
-
-
1
-
Rubin Kazan
406.
Y. Mikhaylov
-
-
-
1
-
FK Orenburg
407.
Yaroslav Mikhailov
-
-
-
1
-
FK Orenburg
408.
Yuri Dyupin
-
-
-
1
-
Rubin Kazan
409.
Yuriy Dyupin
-
-
-
1
-
Rubin Kazan
410.
Yuriy Kovalev
-
-
-
1
-
FK Orenburg
411.
Yuriy Medvedev
-
-
-
1
-
PFC Sochi
412.
Zé Turbo
-
-
-
1
-
FK Nizhny Novgorod
413.
Zelimkhan Bakaev
-
-
-
1
-
Zenit
414.
Guillermo Abascal Perez
-
-
-
-
1
Spartak Moscow
415.
Marat Bystrov
-
-
-
-
1
Akhmat Grozny
416.
Sergio Córdova
-
-
-
-
1
PFC Sochi
417.
Vadim Garanin
-
-
-
-
1
PFC Sochi
418.
Yuri Gazinskiy
-
-
-
-
1
FK Ural
Meci selectat
Ro1
CS Univ Craiova
CFR Cluj
25/04/2024 20:45
1
Premier League Regular Season
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Zenit
50
25
15
5
5
22
2
FK Krasnodar
49
25
14
7
4
16
3
Dynamo Moscow
44
25
12
8
5
9
4
Lokomotiv Moscow
41
25
10
11
4
8
5
Spartak Moscow
38
24
11
5
8
5
6
CSKA Moscow
37
24
9
10
5
11
7
Krylia Sovetov
36
24
10
6
8
7
8
Rubin Kazan
36
25
10
6
9
-7
9
FK Rostov
34
24
9
7
8
-2
10
FK Nizhny Novgorod
28
25
8
4
13
-9
11
Fakel Voronezh
26
24
6
8
10
-8
12
FK Orenburg
26
25
6
8
11
-5
13
FK Ural
24
24
6
6
12
-14
14
Baltika Kaliningrad
23
25
6
5
14
-6
15
Akhmat Grozny
23
24
6
5
13
-14
16
PFC Sochi
19
24
4
7
13
-13
Predictie al zilei
Nl1
Go Ahead Eagles
Feyenoord
25/04/2024 21:00
2
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program