Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
31
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Toate pronosticuri
2577
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri live
46
Top pronosticuri
Pronosticuri azi
364
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri maine
447
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Sfarsit de saptamana
1483
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri ieri
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Valori
123
Favorite
Liste
>
Britanic
180
Top European
63
European
746
American
157
African
81
Asiatic
172
Australijski
41
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
6
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
13
Algeria Cup
7
Super Cup
U21 League
8
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League One
12
League Two
12
National League
12
National League N.
12
National League S.
12
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
2
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
5
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
9
1st Division
8
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
13
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
4
Super Cup
Reserve League
4
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
2
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
5
Npl South
4
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
FFA Cup
W League
5
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
6
Second Division
3
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
6
2e Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
2
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
2
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Bielorusia Reserves
8
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Botswana
>
Premier League
8
Brazilia
>
Braziliei Série A
Serie B
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
1
Amazonense
1
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
1
Maranhense
1
Matogrossense
1
Mineiro
2
Mineiro 2
Paraense
1
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
1
Paulista A2
2
Paulista A3
4
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
4
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
7
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
5
Camerun
>
Elite One
6
Elite Two
2
Canada
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
7
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
7
Croația
>
HNL
5
First NL
3
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
Danemarca
>
Superliga
6
1. Division
6
2. Division
DBUs Landspokal
2
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
5
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
1
Egipt
>
Premier
9
Second League
10
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
6
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
Finlanda
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
4
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
6
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
8
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
11
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
8
Oberliga NOFV Sud
3
Oberliga Schleswig Holstein
7
Oberliga Hamburg
10
Oberliga Bremen
3
Oberliga Niedersachsen
3
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
8
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
4
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
5
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
2
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
5
Grecia
>
Super League
7
Super League 2
4
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
4
Primera Division
Guineea
>
Ligue 1
8
Haiti
>
Championnat National
7
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
5
Super League
6
Indonezia
>
Liga 1
5
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
2
League 1
1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
1
Irlanda
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
2
League Cup
Israele
>
Premier League
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
1
Serie D Group C
3
Serie D Group D
Serie D Group E
1
Serie D Group F
Serie D Group G
1
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Jamaica
>
Premier League
7
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
7
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
8
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
5
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
4
Maroc
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
7
Mauritania
>
Ligue 1
6
Mauritius
>
Mauritian League
2
Mexic
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
3
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
8
Moldova
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
2
Championship
1
Irish Cup
2
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
9
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
19
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paraguay
>
Primera Division
4
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
8
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
31
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
7
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
8
Liga 2
9
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
6
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
5
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
7
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
3
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
1
Tercera Division G2
7
Tercera Division G3
5
Tercera Division G4
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
4
Tercera Division G8
5
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
4
Tercera Division G11
3
Tercera Division G12
3
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
5
Tercera Division G15
1
Tercera Division G16
4
Tercera Division G17
Tercera Division G18
1
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
5
Togo
>
Championnat National
8
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
Tunisia
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Uganda
>
Premier League
6
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
6
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
7
Segunda Division
8
Vietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
8
Țara Galilor
>
Premier
4
Division 1
15
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Țările de Jos
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
11
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Fotbalist Statistica - Portugalia Primeira
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Fotbalist
Goluri
Penalti.
Autogoluri
Cartonașe
Cartonașe
Echipa
1.
Viktor Gyökeres
26
4
-
3
-
Sporting CP
2.
Simon Banza
21
3
-
2
-
Sporting Braga
3.
S. Banza
19
-
-
-
-
Sporting Braga
4.
Rafa Mújica
18
-
-
4
1
FC Arouca
5.
Héctor Hernández
13
4
-
1
-
GD Chaves
6.
Samuel Essende
13
-
-
5
-
FC Vizela
7.
Cristo González
12
2
-
3
-
FC Arouca
8.
Rafa
12
-
-
1
-
SL Benfica
9.
André Silva
11
-
-
3
-
Vitória Guimarães
10.
Evanilson
11
2
-
6
-
FC Porto
11.
Paulinho
11
-
-
-
-
Sporting CP
12.
Ángel Di María
10
1
-
5
-
SL Benfica
13.
Alejandro Marqués
10
2
-
3
-
GD Estoril
14.
Pedro Gonçalves
10
-
-
4
-
Sporting CP
15.
Robert Bozenik
10
-
-
2
-
Boavista FC
16.
André Luis
9
1
-
5
-
Moreirense FC
17.
Bruno Duarte
9
4
-
2
-
SC Farense
18.
Jhonder Cádiz
9
2
-
5
2
FC Famalicão
19.
Jota Silva
9
-
-
5
-
Vitória Guimarães
20.
Clayton
8
1
-
5
-
Casa Pia AC
21.
João Mendes
8
-
-
2
1
Vitória Guimarães
22.
Maxime Dominguez
8
1
-
5
-
SL Benfica
23.
Arthur Cabral
7
-
-
2
-
SL Benfica
24.
Cassiano
7
1
-
2
-
GD Estoril
25.
Tiago Morais
7
2
-
3
3
Boavista FC
26.
Wenderson Galeno
7
2
-
4
-
FC Porto
27.
Álvaro Djaló
6
-
-
5
-
Sporting Braga
28.
Carlinhos
6
3
1
11
-
Portimonense SC
29.
Emmanuel Boateng
6
-
-
6
2
Rio Ave
30.
Francisco Trincão
6
-
-
-
-
Sporting CP
31.
Jason
6
-
-
4
-
FC Arouca
32.
Ricardo Horta
6
-
-
3
-
Sporting Braga
33.
Ronie Carrillo
6
-
-
1
1
Portimonense SC
34.
Tiago Silva
6
5
-
8
-
Vitória Guimarães
35.
Alberto Soro
5
-
-
3
-
FC Vizela
36.
Belloumi
5
-
-
3
-
SC Farense
37.
Bruno Lourenço
5
4
-
2
2
Boavista FC
38.
Fabrício Isidoro
5
-
-
5
1
SC Farense
39.
Francisco Conceição
5
-
-
9
-
FC Porto
40.
Hélio Varela
5
-
-
6
-
Portimonense SC
41.
João Mário
5
1
-
7
-
SL Benfica
42.
João Marques
5
-
-
8
-
GD Estoril
43.
Kikas
5
-
-
5
-
Estrela Amadora
44.
Léo Jabá
5
1
-
5
-
Estrela Amadora
45.
Madson
5
-
-
2
-
Moreirense FC
46.
Nuno Santos
5
-
-
6
1
Sporting CP
47.
Petar Musa
5
-
-
1
2
SL Benfica
48.
Rafik Guitane
5
-
-
-
-
GD Estoril
49.
Rodrigo Gomes
5
-
-
6
1
GD Estoril
50.
Toni Martínez
5
-
-
4
-
FC Porto
51.
Wendell
5
-
-
9
2
FC Porto
52.
Abel Ruiz
4
-
-
5
-
Sporting Braga
53.
André Luiz
4
-
-
2
-
Estrela Amadora
54.
Aziz
4
3
-
-
-
Rio Ave
55.
Chiquinho
4
-
-
8
1
FC Famalicão
56.
Claudio Falcão
4
-
-
10
-
SC Farense
57.
David Neres
4
-
-
-
-
SL Benfica
58.
Depú
4
-
-
1
3
Gil Vicente
59.
Marcus Edwards
4
-
-
6
-
Sporting CP
60.
Mattheus
4
1
-
4
1
SC Farense
61.
Mehdi Taremi
4
1
-
3
-
FC Porto
62.
Morlaye Sylla
4
-
-
7
-
FC Arouca
63.
Rafa Silva
4
-
-
3
-
SL Benfica
64.
Rui Costa
4
-
-
2
-
SC Farense
65.
Salvador Agra
4
-
-
5
-
Boavista FC
66.
Sebastián Coates
4
-
-
6
-
Sporting CP
67.
Al-Musrati
3
2
-
1
-
Sporting Braga
68.
Alanzinho
3
-
-
4
-
Moreirense FC
69.
Bruma
3
-
-
2
-
Sporting Braga
70.
Casper Tengstedt
3
-
-
-
-
SL Benfica
71.
Daniel Bragança
3
-
-
1
-
Sporting CP
72.
Félix Correia
3
-
-
3
-
Gil Vicente
73.
Felippe Cardoso
3
-
-
7
-
Casa Pia AC
74.
Gabriel Pereira
3
-
-
8
-
Gil Vicente
75.
Geny Catamo
3
-
-
1
-
Sporting CP
76.
Hidemasa Morita
3
-
-
3
-
Sporting CP
77.
João Camacho
3
-
-
2
-
Moreirense FC
78.
João Neves
3
-
-
2
-
SL Benfica
79.
Marcos Leonardo
3
-
-
-
-
SL Benfica
80.
Marcos Leonardo Santos Almeida
3
-
-
-
-
SL Benfica
81.
Matheus Aiás
3
-
-
-
-
Moreirense FC
82.
Miguel Reisinho
3
-
-
4
-
Boavista FC
83.
Murilo de Souza
3
2
-
2
-
Gil Vicente
84.
Orkun Kökcü
3
-
-
4
-
SL Benfica
85.
Pablo Roberto
3
-
-
7
1
Casa Pia AC
86.
Pedro Tiba
3
1
1
8
-
Gil Vicente
87.
Pepê
3
-
-
3
-
FC Porto
88.
Rodrigo Zalazar
3
-
-
4
-
Sporting Braga
89.
Ronaldo Tavares
3
-
-
3
-
Estrela Amadora
90.
Stephen Eustáquio
3
-
-
2
-
FC Porto
91.
Zé Manuel
3
-
-
-
-
Rio Ave
92.
Aderllan Santos
2
-
-
6
2
Rio Ave
93.
Alan Varela
2
-
-
6
-
FC Porto
94.
Ali Alipour
2
1
-
1
-
Gil Vicente
95.
André Horta
2
-
-
-
-
Sporting Braga
96.
António Silva
2
-
-
2
-
SL Benfica
97.
O. Ataide da Silva
2
-
-
5
-
FC Famalicão
98.
Bruno Gaspar
2
-
-
4
-
Vitória Guimarães
99.
Cher Ndour
2
-
-
-
-
Sporting Braga
100.
Dener
2
-
-
12
-
Portimonense SC
101.
Fernando Andrade
2
1
-
1
-
Casa Pia AC
102.
Filipe Relvas
2
-
3
4
-
Portimonense SC
103.
Fredrik Aursnes
2
-
-
1
-
SL Benfica
104.
Gaius Makouta
2
-
-
6
-
Boavista FC
105.
Gaizka Larrazabal
2
-
-
3
-
Casa Pia AC
106.
Godfried Frimpong
2
-
-
1
-
Moreirense FC
107.
Guga
2
-
-
7
-
Rio Ave
108.
Gustavo Sá
2
-
-
4
-
FC Famalicão
109.
Heri Tavares
2
-
-
3
-
GD Estoril
110.
Iván Marcano
2
-
-
1
-
FC Porto
111.
Jô
2
-
-
-
-
GD Chaves
112.
Jordan Holsgrove
2
-
-
7
1
GD Estoril
113.
Justin De Haas
2
-
-
4
-
FC Famalicão
114.
Kanya Fujimoto
2
1
-
-
-
Gil Vicente
115.
Léo Cordeiro
2
-
-
4
-
Estrela Amadora
116.
Leonardo Ruiz
2
1
-
1
-
Rio Ave
117.
Maracás
2
-
-
4
1
Moreirense FC
118.
Marcelo
2
-
1
5
-
Moreirense FC
119.
Morten Hjulmand
2
-
-
7
-
Sporting CP
120.
Nicolás Otamendi
2
-
-
10
1
SL Benfica
121.
Pedrão
2
-
-
8
1
Portimonense SC
122.
Pedro Malheiro
2
-
-
6
-
Boavista FC
123.
Róbert Bozeník
2
-
-
2
-
Boavista FC
124.
Raphael Guzzo
2
-
-
1
-
GD Chaves
125.
Roko Baturina
2
-
-
-
-
Gil Vicente
126.
Ronald
2
-
-
5
-
Estrela Amadora
127.
L. Ruiz
2
1
-
-
-
Rio Ave
128.
Sylvester Jasper
2
-
-
3
-
Portimonense SC
129.
Théo Fonseca
2
-
-
-
-
FC Famalicão
130.
Tiago Araújo
2
-
-
4
-
GD Estoril
131.
Tiago Gouveia
2
-
-
-
-
SL Benfica
132.
Vincent Sasso
2
-
-
2
-
Boavista FC
133.
Yuki Soma
2
-
-
1
-
Casa Pia AC
134.
Zé Luís
2
-
-
2
-
SC Farense
135.
Zach Muscat
2
-
-
6
1
SC Farense
136.
Óscar Aranda
1
-
-
3
-
FC Famalicão
137.
Úmaro Embaló
1
-
-
1
-
Rio Ave
138.
Afonso de Oliveira Rodrigues
1
-
-
2
-
FC Famalicão
139.
Alexander Bah
1
-
-
3
-
SL Benfica
140.
Aloisio
1
-
-
5
-
Estrela Amadora
141.
André Bukia
1
-
-
-
-
FC Arouca
142.
André Pereira
1
-
-
3
-
Rio Ave
143.
Andre Silva
1
-
-
-
-
Vitória Guimarães
144.
António Silva
1
-
-
4
-
SL Benfica
145.
Benny
1
-
-
-
-
GD Chaves
146.
Bernardo Vital
1
-
-
6
-
GD Estoril
147.
R. Bozenik
1
-
-
-
-
Boavista FC
148.
Bruno Langa
1
-
-
4
1
GD Chaves
149.
J. Cadiz
1
-
-
-
-
FC Famalicão
150.
R. Carrillo
1
-
-
-
-
Portimonense SC
151.
Cristián Borja
1
-
-
2
-
Sporting Braga
152.
Daniel Silva
1
-
-
1
-
Vitória Guimarães
153.
Danny Namaso
1
-
-
1
-
FC Porto
154.
M. Dominguez
1
-
-
-
-
Gil Vicente
155.
Dylan Saint-Louis
1
-
-
1
-
FC Vizela
156.
Eduardo Quaresma
1
-
-
2
-
Sporting CP
157.
Eliaquim Mangala
1
-
-
3
-
GD Estoril
158.
Elves Baldé
1
-
-
-
-
SC Farense
159.
Fábio Ronaldo
1
-
-
4
-
Rio Ave
160.
Fabiano Silva
1
-
-
6
-
Moreirense FC
161.
Fabio Cardoso
1
-
-
5
2
FC Porto
162.
Felix Correia
1
-
-
1
-
Gil Vicente
163.
Florian Danho
1
-
-
-
-
FC Famalicão
164.
Francisco Montero
1
-
-
7
-
FC Arouca
165.
Francisco Moura
1
-
-
5
-
FC Famalicão
166.
Gonçalo Inácio
1
-
-
6
-
Sporting CP
167.
Hernâni
1
-
-
-
-
Moreirense FC
168.
H. Hernandez
1
-
-
-
-
GD Chaves
169.
M. Hjulmand
1
-
-
1
-
Sporting CP
170.
Ilija Vukotic
1
-
-
4
-
Boavista FC
171.
G. Inacio
1
-
-
-
-
Sporting CP
172.
Iván Jaime
1
-
-
-
-
FC Porto
173.
Jean Felipe
1
-
-
-
-
Estrela Amadora
174.
João Carlos
1
-
-
4
-
GD Estoril
175.
João Correia
1
-
-
5
-
GD Chaves
176.
João Moutinho
1
-
-
6
-
Sporting Braga
177.
João Nunes
1
-
-
1
-
Casa Pia AC
178.
Joca
1
-
-
2
-
Rio Ave
179.
Kialonda Gaspar
1
-
-
9
-
Estrela Amadora
180.
Kobamelo Kodisang
1
-
-
-
-
Moreirense FC
181.
Luan
1
-
-
1
-
Portimonense SC
182.
Manu
1
-
-
4
-
Vitória Guimarães
183.
Marco Matias
1
-
-
4
-
SC Farense
184.
A. Marques
1
-
-
-
-
GD Estoril
185.
Martim Tavares
1
-
-
3
-
Boavista FC
186.
Matías Rocha
1
-
-
-
1
FC Arouca
187.
Mateus Fernandes
1
-
-
5
-
GD Estoril
188.
Matheus Pereira
1
-
1
11
-
FC Vizela
189.
Miguel Monteiro
1
-
-
-
-
Gil Vicente
190.
Miguel Nóbrega
1
-
-
7
-
Rio Ave
191.
R. Mujica
1
-
-
-
-
FC Arouca
192.
Nélson Oliveira
1
-
-
3
-
Vitória Guimarães
193.
Nelson Luz
1
-
-
1
-
Vitória Guimarães
194.
Nicolás González
1
-
-
5
-
FC Porto
195.
Nuno Moreira
1
-
-
2
-
FC Vizela
196.
Orest Lebedenko
1
-
-
1
-
FC Vizela
197.
Orkun Kökçü
1
-
-
1
-
SL Benfica
198.
Ousmane Diomande
1
-
-
6
2
Sporting CP
199.
Paulo Victor
1
-
-
9
-
GD Chaves
200.
Pedro Aparício
1
-
-
2
-
Moreirense FC
201.
Pedro Pinho
1
-
-
1
-
GD Chaves
202.
Pedro Santos
1
-
-
7
-
FC Arouca
203.
Pepe
1
-
1
4
1
FC Porto
204.
Pizzi
1
-
-
1
-
Sporting Braga
205.
Rúben Fernandes
1
-
-
3
-
Gil Vicente
206.
Rúben Ribeiro
1
-
-
6
2
GD Chaves
207.
Raúl Parra
1
-
-
1
-
GD Estoril
208.
Rafael Barbosa
1
-
-
2
-
SC Farense
209.
Regis Ndo
1
-
-
3
1
Estrela Amadora
210.
Ricardo Horta
1
-
-
-
-
Sporting Braga
211.
Roan Wilson
1
-
-
-
-
Gil Vicente
212.
M. Rocha
1
-
-
-
-
FC Arouca
213.
Rodrigo Abascal
1
-
1
5
-
Boavista FC
214.
Roger
1
-
-
1
-
Sporting Braga
215.
Rony Lopes
1
-
-
-
-
Sporting Braga
216.
Samu
1
-
-
3
-
FC Vizela
217.
Samuel Justo
1
-
-
1
-
Casa Pia AC
218.
Sandro Cruz
1
-
-
2
-
GD Chaves
219.
N. Santos
1
-
-
-
-
Sporting CP
220.
V. Sasso
1
-
-
-
-
Boavista FC
221.
Sava Petrov
1
-
-
1
1
FC Vizela
222.
D. Silva
1
-
-
-
-
Vitória Guimarães
223.
Sorriso
1
-
-
1
-
FC Famalicão
224.
Steven Vitória
1
-
-
4
1
GD Chaves
225.
Thomas Luciano
1
-
-
1
-
Gil Vicente
226.
Tiago Dias
1
-
-
1
-
Casa Pia AC
227.
Tiago Esgaio
1
-
-
4
-
FC Arouca
228.
Tidjany Chabrol
1
-
-
-
-
Gil Vicente
229.
Tidjany Touré
1
-
-
-
-
Gil Vicente
230.
Tomás Händel
1
-
-
5
-
Vitória Guimarães
231.
Tomás Ribeiro
1
-
-
7
-
Vitória Guimarães
232.
Vítor Gonçalves
1
-
-
-
-
SC Farense
233.
Vitor Carvalho
1
-
-
6
-
Sporting Braga
234.
Zé Carlos
1
-
-
12
-
Gil Vicente
235.
Zé Pedro
1
-
-
2
-
FC Porto
236.
Zaidu Sanusi
1
-
-
-
-
FC Porto
237.
Zanocelo
1
-
-
1
-
GD Estoril
238.
Ze Manuel
1
-
-
-
-
Rio Ave
239.
Álvaro Teixeira Pacheco
-
-
-
1
-
Vitória Guimarães
240.
A. Pacheco
-
-
-
1
-
Vitória Guimarães
241.
Abdul Awudu
-
-
-
1
-
FC Vizela
242.
Adrien Silva
-
-
-
1
-
Rio Ave
243.
Afonso Freitas
-
-
-
3
-
Vitória Guimarães
244.
Aleksandar Busnic
-
-
-
2
-
FC Vizela
245.
Alex Méndez
-
-
-
1
-
FC Vizela
246.
Alex Pinto
-
-
-
1
-
Gil Vicente
247.
Alfonso Trezza
-
-
-
6
-
FC Arouca
248.
Alioune Ndour
-
-
-
1
-
Estrela Amadora
249.
Amine
-
-
-
6
-
Rio Ave
250.
Anatoliy Trubin
-
-
-
1
-
SL Benfica
251.
Anderson
-
-
-
4
-
FC Vizela
252.
André André
-
-
-
6
-
Vitória Guimarães
253.
André Franco
-
-
-
2
-
Estrela Amadora
254.
André Geraldes
-
-
-
2
-
Casa Pia AC
255.
Andre
-
-
-
1
-
Vitória Guimarães
256.
Antonio Adán
-
-
-
1
-
Sporting CP
257.
Artur Jorge
-
-
-
6
1
Sporting Braga
258.
Artur Serobyan
-
-
-
3
-
Casa Pia AC
259.
B. A. Langa
-
-
-
1
1
GD Chaves
260.
B. Lourenco
-
-
-
1
-
Boavista FC
261.
B. Milovanov
-
-
-
1
-
FC Arouca
262.
Benedito Mukendi
-
-
-
4
-
Casa Pia AC
263.
Beni
-
-
-
4
-
Casa Pia AC
264.
Berna
-
-
-
5
-
Boavista FC
265.
Bogdan Milovanov
-
-
-
3
1
FC Arouca
266.
Bruno Costa
-
-
-
2
-
FC Vizela
267.
Bruno Onyemaechi
-
-
-
3
-
Boavista FC
268.
Bruno Rodrigues
-
-
-
4
-
GD Chaves
269.
Bruno Varela
-
-
-
2
-
Vitória Guimarães
270.
Bruno Ventura
-
-
-
2
-
Rio Ave
271.
Bruno Wilson
-
-
-
2
-
FC Vizela
272.
Carraça
-
-
-
1
1
GD Chaves
273.
Castro
-
-
-
1
-
Moreirense FC
274.
Charles
-
-
-
1
-
Vitória Guimarães
275.
Chidozie Awaziem
-
-
-
5
-
Boavista FC
276.
Costinha
-
-
-
2
-
Rio Ave
277.
Dário Essugo
-
-
-
2
-
GD Chaves
278.
D. Ramos
-
-
-
1
-
FC Arouca
279.
Dani Figueira
-
-
-
1
-
GD Estoril
280.
David Carmo
-
-
-
5
1
FC Porto
281.
David Jurásek
-
-
-
1
-
SL Benfica
282.
David Simão
-
-
-
6
1
FC Arouca
283.
Dinis Pinto
-
-
-
4
-
Moreirense FC
284.
Diogo Nascimento
-
-
-
2
-
FC Vizela
285.
Diogo Santos Nascimento
-
-
-
1
-
FC Vizela
286.
Enea Mihaj
-
-
-
4
-
FC Famalicão
287.
Erivaldo Almeida
-
-
-
1
-
Estrela Amadora
288.
Fabijan Buntic
-
-
-
1
-
FC Vizela
289.
Facundo Cáseres
-
-
-
3
-
SC Farense
290.
Fernando Varela
-
-
-
1
-
Casa Pia AC
291.
Filipe Ferreira
-
-
-
3
-
Boavista FC
292.
Filipe Soares
-
-
-
1
-
FC Famalicão
293.
Florentino
-
-
-
6
-
SL Benfica
294.
Florentino Luís
-
-
-
1
-
SL Benfica
295.
Fran Delgado
-
-
-
1
-
SC Farense
296.
Francisco Conceição
-
-
-
1
-
FC Porto
297.
G. Makouta
-
-
-
1
-
Boavista FC
298.
Gonçalo Borges
-
-
-
3
-
Estrela Amadora
299.
Gonçalo Costa
-
-
-
4
1
Portimonense SC
300.
Gonçalo Franco
-
-
-
6
-
FC Porto
301.
Gonçalo Moura Oliveira
-
-
-
1
-
Portimonense SC
302.
Gonçalo Silva
-
-
-
2
1
SC Farense
303.
Guima
-
-
-
3
-
GD Chaves
304.
Guima
-
-
-
3
-
GD Chaves
305.
Gustavo Assunção
-
-
-
6
1
FC Famalicão
306.
Hélder Morim
-
-
-
1
-
GD Estoril
307.
H. Sylla
-
-
-
1
-
GD Chaves
308.
Habib Sylla
-
-
-
1
-
GD Chaves
309.
Henrique Araújo
-
-
-
1
-
FC Famalicão
310.
Hevertton Santos
-
-
-
2
1
Estrela Amadora
311.
Hildeberto Pereira
-
-
-
3
-
Portimonense SC
312.
Hugo de Jesus Costa e Silva
-
-
-
2
1
GD Chaves
313.
Hugo Souza
-
-
-
4
-
GD Chaves
314.
I. Camara
-
-
-
1
-
Boavista FC
315.
I. Vukotic
-
-
-
1
-
Boavista FC
316.
Ibrahima
-
-
-
1
1
Boavista FC
317.
Ignacio de Arruabarrena
-
-
-
4
-
FC Arouca
318.
Igor Formiga
-
-
-
2
-
Portimonense SC
319.
Igor Rossi
-
-
-
2
-
SC Farense
320.
Ismael
-
-
-
3
-
Moreirense FC
321.
Issah Abass
-
-
-
1
-
GD Chaves
322.
Júnior Pius
-
-
-
3
-
GD Chaves
323.
Jeremiah St. Juste
-
-
-
4
-
Sporting CP
324.
Jeremy Antonisse
-
-
-
4
1
Moreirense FC
325.
Jeriel de Santis
-
-
-
5
-
Boavista FC
326.
Jesús Castillo
-
-
-
1
-
Gil Vicente
327.
Jhonatan
-
-
-
4
-
Rio Ave
328.
João Basso
-
-
-
1
-
GD Estoril
329.
João Gonçalves
-
-
-
4
-
Boavista FC
330.
João Graça
-
-
-
8
-
Rio Ave
331.
João Pedro
-
-
-
1
-
GD Chaves
332.
João Reis
-
-
-
3
-
Estrela Amadora
333.
João Teixeira
-
-
-
1
-
Rio Ave
334.
Joao Carlos
-
-
-
1
-
GD Estoril
335.
Joao Goncalves
-
-
-
1
-
Boavista FC
336.
Joao Neves
-
-
-
1
-
SL Benfica
337.
Joca
-
-
-
1
-
Rio Ave
338.
Joe Mendes
-
-
-
1
-
Sporting Braga
339.
Jorge Fernandes
-
-
-
4
-
Vitória Guimarães
340.
Jorge Sánchez
-
-
-
3
-
FC Porto
341.
José Ferreira da Mota
-
-
-
1
-
SC Farense
342.
José Fonte
-
-
-
7
-
Sporting Braga
343.
Josué Sá
-
-
-
5
-
Rio Ave
344.
Jota Gonçalves
-
-
-
1
-
FC Vizela
345.
Kaio César
-
-
-
2
-
Vitória Guimarães
346.
Kelechi Nwakali
-
-
-
4
-
GD Chaves
347.
Kewin
-
-
-
2
-
Moreirense FC
348.
Kouassi Eboue
-
-
-
4
1
FC Arouca
349.
Lawrence Ofori
-
-
-
10
-
Moreirense FC
350.
Leandro Sanca
-
-
-
2
-
GD Chaves
351.
Leonardo Buta
-
-
-
3
-
Gil Vicente
352.
Leonel Bucca
-
-
-
2
-
Estrela Amadora
353.
Luís Batalha Freire
-
-
-
3
-
Rio Ave
354.
Luís dos Santos
-
-
-
1
-
Boavista FC
355.
Luís Neto
-
-
-
4
-
Sporting CP
356.
Lucas Ventura
-
-
-
7
-
Portimonense SC
357.
Luis Henrique Hoffmann
-
-
-
1
-
Portimonense SC
358.
Luiz Júnior
-
-
-
2
-
FC Famalicão
359.
M. Fernandes
-
-
-
1
-
GD Estoril
360.
M. Ndiaye
-
-
-
1
-
GD Estoril
361.
Mansur
-
-
-
3
1
Estrela Amadora
362.
Marcelo Carné
-
-
-
3
-
GD Estoril
363.
Marko Grujić
-
-
-
1
-
FC Porto
364.
Marlon
-
-
-
2
-
Gil Vicente
365.
Martín Aguirregabiria
-
-
-
5
-
FC Famalicão
366.
Martim Neto
-
-
-
5
-
Gil Vicente
367.
Matías Lacava
-
-
-
4
2
FC Vizela
368.
Mateo Tanlongo
-
-
-
2
-
Rio Ave
369.
Mateus Quaresma
-
-
-
1
-
FC Arouca
370.
Matheus
-
-
-
3
-
Sporting Braga
371.
Matheus Reis
-
-
-
2
-
Sporting CP
372.
Maurício
-
-
-
1
-
Portimonense SC
373.
Midana Cassama
-
-
-
1
1
Portimonense SC
374.
Miguel Lopes
-
-
-
3
1
Estrela Amadora
375.
Miguel Maga
-
-
-
1
-
Vitória Guimarães
376.
Mikel Villanueva
-
-
-
1
-
Vitória Guimarães
377.
Mirko Topić
-
-
-
6
-
FC Famalicão
378.
Mohamed Belloumi
-
-
-
1
-
SC Farense
379.
Mor Ndiaye
-
-
-
2
-
GD Estoril
380.
Morato
-
-
-
2
-
SL Benfica
381.
Mory Gbane
-
-
-
6
-
Gil Vicente
382.
Moustapha Seck
-
-
-
2
-
Portimonense SC
383.
N. Moreira
-
-
-
1
-
Casa Pia AC
384.
Nathan
-
-
-
7
-
Vitória Guimarães
385.
Nermin Zolotic
-
-
-
3
-
SC Farense
386.
Neto
-
-
-
9
-
Casa Pia AC
387.
Nilton Varela
-
-
-
1
-
Estrela Amadora
388.
Nino Galović
-
-
-
2
-
FC Arouca
389.
Omorwa
-
-
-
4
-
Estrela Amadora
390.
Oriol Busquets
-
-
-
2
-
FC Arouca
391.
Otávio
-
-
-
3
-
FC Porto
392.
Pablo Felipe
-
-
-
2
1
FC Famalicão
393.
Pastor
-
-
-
7
-
SC Farense
394.
Patrick William
-
-
-
3
-
Rio Ave
395.
Paulo Bento Brito
-
-
-
3
-
Portimonense SC
396.
Paulo Oliveira
-
-
-
5
-
Sporting Braga
397.
Pedro Álvaro
-
-
-
5
-
GD Estoril
398.
Pedro Mendes
-
-
-
1
-
Estrela Amadora
399.
Pedro Miguel de Barros Moreira
-
-
-
1
-
Casa Pia AC
400.
Pedro Ortiz
-
-
-
6
-
FC Vizela
401.
Pedro Sá
-
-
-
1
-
Estrela Amadora
402.
Petit
-
-
-
3
3
Boavista FC
403.
Ponck
-
-
-
2
-
Moreirense FC
404.
Puma
-
-
-
1
1
FC Famalicão
405.
Rúben Lameiras
-
-
-
4
-
GD Chaves
406.
Rúben Lima
-
-
-
2
-
Estrela Amadora
407.
R. Amorim
-
-
-
1
-
Sporting CP
408.
R. Esgaio
-
-
-
1
-
Sporting CP
409.
R. Mangas
-
-
-
1
-
Vitória Guimarães
410.
R. Pantalon
-
-
-
1
-
Rio Ave
411.
Rafael Bustamante
-
-
-
2
-
FC Vizela
412.
Rafael Fernandes
-
-
-
1
2
FC Arouca
413.
Renato Pantalon
-
-
-
8
1
Rio Ave
414.
Ricardo Batista
-
-
-
1
1
Casa Pia AC
415.
Ricardo Esgaio
-
-
-
6
-
Sporting CP
416.
Ricardo Mangas
-
-
-
1
-
Vitória Guimarães
417.
Ricardo Velho
-
-
-
2
-
SC Farense
418.
Riccieli
-
-
-
5
2
FC Famalicão
419.
Rildo
-
-
-
3
-
Portimonense SC
420.
Rodrigo Escoval
-
-
-
7
-
FC Vizela
421.
Rui Pedro Teixeira de Jesus da Silva
-
-
-
1
-
FC Famalicão
422.
Sávio
-
-
-
2
-
Rio Ave
423.
Sérgio Marceneiro Conceição
-
-
-
4
-
FC Porto
424.
S. Jasper
-
-
-
1
-
Portimonense SC
425.
S. Perez
-
-
-
1
-
Boavista FC
426.
S. Saatçı
-
-
-
1
-
Sporting Braga
427.
S. Saatci
-
-
-
1
-
Sporting Braga
428.
S. Vieira
-
-
-
1
-
Estrela Amadora
429.
Samu
-
-
-
2
-
FC Vizela
430.
Savio
-
-
-
1
-
Rio Ave
431.
Seba Pérez
-
-
-
6
1
Boavista FC
432.
Seba Pérez
-
-
-
6
-
Boavista FC
433.
Serdar Saatçı
-
-
-
3
-
Sporting Braga
434.
Serdar Saatci
-
-
-
1
-
Sporting Braga
435.
Sergio de Oliveira Vieira
-
-
-
4
3
Estrela Amadora
436.
Sikou Niakaté
-
-
-
2
1
Sporting Braga
437.
Sikou Niakaté
-
-
-
2
-
Sporting Braga
438.
Talocha
-
-
-
3
-
SC Farense
439.
Tchamba
-
-
-
2
-
Casa Pia AC
440.
Telasco Segovia
-
-
-
1
-
Casa Pia AC
441.
Thibang Phete
-
-
-
2
-
GD Chaves
442.
Tiago Manuel Barroso Valtelhas de Aguiar
-
-
-
1
-
FC Porto
443.
Tidjany Chabrol Touré
-
-
-
3
-
Gil Vicente
444.
Tom Lacoux
-
-
-
1
-
Boavista FC
445.
Tomás Silva
-
-
-
1
1
FC Vizela
446.
Tomas Handel
-
-
-
1
-
Vitória Guimarães
447.
Toni Borevković
-
-
-
1
1
Vitória Guimarães
448.
Tornich
-
-
-
10
-
Portimonense SC
449.
Ukra
-
-
-
2
-
Rio Ave
450.
Vítor Gomes
-
-
-
2
-
Rio Ave
451.
V. Gomes
-
-
-
2
-
Sporting Braga
452.
Vasco Fernandes
-
-
-
6
-
Casa Pia AC
453.
Vasco Freire De Seabra
-
-
-
2
-
GD Estoril
454.
Vinícius
-
-
-
2
-
Portimonense SC
455.
Vinícius Mingotti
-
-
-
1
-
Moreirense FC
456.
Vinicius Zanocelo
-
-
-
1
-
GD Estoril
457.
Volnei
-
-
-
4
-
GD Estoril
458.
Wagner Pina
-
-
-
2
-
GD Estoril
459.
Wallisson
-
-
-
3
2
Moreirense FC
460.
Weverson
-
-
-
3
-
FC Arouca
461.
Ygor Nogueira
-
-
-
8
4
GD Chaves
462.
Z. Youssouf
-
-
-
1
-
FC Famalicão
463.
Zaydou Youssouf
-
-
-
7
1
FC Famalicão
464.
Ze Carlos
-
-
-
1
-
Vitória Guimarães
465.
António Pitães Duarte
-
-
-
-
1
Moreirense FC
466.
Carlos Gomes da Cunha
-
-
-
-
1
FC Arouca
467.
Daniel Lopes Ramos
-
-
-
-
1
FC Arouca
468.
Gonçalo Inácio
-
-
-
-
1
Sporting CP
469.
Jorge Couto
-
-
-
-
1
Boavista FC
470.
R. Batista
-
-
-
-
1
Casa Pia AC
471.
Wagner
-
-
-
-
1
Estrela Amadora
Meci selectat
Zw1
Manica Diamonds FC
Chegutu Pirates
28/03/2024 14:00
1
Primeira Regular Season
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Sporting CP
65
25
21
2
2
50
2
SL Benfica
64
26
20
4
2
39
3
FC Porto
58
26
18
4
4
32
4
Sporting Braga
53
26
16
5
5
21
5
Vitória Guimarães
50
26
15
5
6
14
6
Moreirense FC
42
26
12
6
8
1
7
FC Arouca
34
26
10
4
12
6
8
FC Famalicão
28
25
6
10
9
-6
9
Gil Vicente
28
26
7
7
12
-4
10
Boavista FC
28
26
7
7
12
-18
11
Casa Pia AC
27
26
7
6
13
-16
12
SC Farense
27
26
7
6
13
-4
13
Estrela Amadora
26
26
6
8
12
-13
14
GD Estoril
25
26
7
4
15
-7
15
Rio Ave
25
26
4
13
9
-9
16
Portimonense SC
23
26
6
5
15
-29
17
FC Vizela
21
26
4
9
13
-26
18
GD Chaves
19
26
4
7
15
-31
Predictie al zilei
CLW
PSG W
Hacken W
28/03/2024 21:00
1
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program