Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Toate pronosticuri
2475
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri live
10
Top pronosticuri
Pronosticuri azi
363
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri maine
446
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Sfarsit de saptamana
1484
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri ieri
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Valori
91
Favorite
Liste
>
Britanic
177
Top European
63
European
739
American
151
African
75
Asiatic
169
Australijski
41
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
6
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
13
Algeria Cup
7
Super Cup
U21 League
8
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League One
12
League Two
12
National League
12
National League N.
12
National League S.
12
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
1
Southern League
20
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
5
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
9
1st Division
5
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
Primera D
Copa de la Liga Profesional
13
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
4
Super Cup
Reserve League
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
2
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
5
Npl South
4
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
FFA Cup
W League
5
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
6
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
5
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
6
Second Division
2
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
6
2e Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
2
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
1
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Bielorusia Reserves
8
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
1
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Botswana
>
Premier League
8
Brazilia
>
Braziliei Série A
Serie B
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
1
Amazonense
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
1
Maranhense
2
Matogrossense
1
Mineiro
2
Mineiro 2
Paraense
1
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
1
Paulista A2
2
Paulista A3
4
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
3
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
5
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
5
Camerun
>
Elite One
6
Elite Two
2
Canada
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
7
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
7
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
7
Croația
>
HNL
5
First NL
3
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
Danemarca
>
Superliga
6
1. Division
6
2. Division
DBUs Landspokal
2
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
5
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
1
Egipt
>
Premier
9
Second League
10
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
6
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
Finlanda
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
4
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
6
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
6
Regionalliga Nordost
7
Regionalliga Süd/Südwest
6
Regionalliga West
8
Regionalliga Bayern
10
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
8
Oberliga NOFV Sud
3
Oberliga Schleswig Holstein
6
Oberliga Hamburg
2
Oberliga Bremen
2
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
2
Oberliga Hessen
4
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
8
Oberliga Bayern Nord
8
Oberliga Bayern Süd
7
Oberliga Baden Württemberg
8
Oberliga Mittelrhein
3
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
2
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
5
Grecia
>
Super League
7
Super League 2
4
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
2
Primera Division
Guineea
>
Ligue 1
8
Haiti
>
Championnat National
7
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
5
Super League
6
Indonezia
>
Liga 1
5
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
2
League 1
1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlanda
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
2
League Cup
Israele
>
Premier League
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
24
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
3
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
1
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Jamaica
>
Premier League
7
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
5
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
7
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
8
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
5
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
4
Maroc
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
7
Mauritania
>
Ligue 1
6
Mauritius
>
Mauritian League
2
Mexic
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
3
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
8
Moldova
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
2
Championship
1
Irish Cup
2
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
9
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
19
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paraguay
>
Primera Division
4
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
8
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
6
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
31
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
7
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
8
Liga 2
8
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
5
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
7
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
3
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
1
Tercera Division G2
5
Tercera Division G3
5
Tercera Division G4
Tercera Division G5
8
Tercera Division G6
8
Tercera Division G7
4
Tercera Division G8
5
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
4
Tercera Division G11
3
Tercera Division G12
2
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
5
Tercera Division G15
Tercera Division G16
4
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
5
Togo
>
Championnat National
8
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
Tunisia
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
5
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Uganda
>
Premier League
6
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
6
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
7
Segunda Division
8
Vietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
8
Țara Galilor
>
Premier
4
Division 1
14
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Țările de Jos
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
11
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Fotbalist Statistica - Muntenegru Prva Crnogorska Liga
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Fotbalist
Goluri
Penalti.
Autogoluri
Cartonașe
Cartonașe
Echipa
1.
Z. Korac
11
1
-
2
-
Jedinstvo BP
2.
B. Djordjevic
9
1
1
3
-
Arsenal Tivat
3.
D. Bozovic
6
3
-
-
-
Decic Tuzi
4.
V. Adzic
5
-
-
4
-
FK Buducnost
5.
S. Babic
5
-
-
4
-
OFK Petrovac
6.
Bojan Matić
5
-
-
1
-
Decic Tuzi
7.
P. Grbic
5
-
-
4
-
FK Buducnost
8.
O. Sarkic
5
-
-
-
-
Decic Tuzi
9.
N. Senaga
5
-
-
2
-
FK Jezero
10.
S. Almeida
4
-
-
-
-
FK Buducnost
11.
Balša Sekulić
4
-
-
-
-
FK Buducnost
12.
A. Maras
4
-
-
3
-
Mladost Donja Gorica
13.
M. Mrvaljevic
4
-
-
2
-
FK Buducnost
14.
Slobodan Babić
4
-
-
1
-
OFK Petrovac
15.
B. Toskovic
4
-
-
1
-
FK Jezero
16.
Veljko Batrović
4
-
-
-
-
Sutjeska Niksic
17.
D. Vukovic
4
-
-
3
-
Sutjeska Niksic
18.
Đorđe Despotović
4
-
-
-
-
FK Buducnost
19.
A. Abdullahi
3
-
-
2
-
Mladost Donja Gorica
20.
Aleksa Maraš
3
-
-
1
-
Mladost Donja Gorica
21.
Anto Babić
3
-
-
1
-
Sutjeska Niksic
22.
A. Bajovic
3
-
-
4
1
Decic Tuzi
23.
A. Basic
3
-
-
-
1
OFK Petrovac
24.
V. Batrovic
3
-
-
4
-
FK Buducnost
25.
M. Mirosavljev
3
-
-
3
-
Sutjeska Niksic
26.
D. Mugosa
3
-
-
3
-
Arsenal Tivat
27.
D. Skrijelj
3
-
-
2
-
Mornar Bar
28.
O. Stijepovic
3
-
-
2
-
Decic Tuzi
29.
Tonći Mujan
3
-
-
-
-
FK Buducnost
30.
A. Vujacic
3
-
-
3
-
Mornar Bar
31.
N. Zvrko
3
-
-
4
-
OFK Petrovac
32.
Žarko Korać
3
1
-
-
-
Jedinstvo BP
33.
Aleksa Golubović
2
-
-
1
-
Rudar Pljevlja
34.
Anđelko Jovanović
2
-
-
2
-
Mladost Donja Gorica
35.
Y. Beghdadi
2
-
-
2
-
Sutjeska Niksic
36.
Bismark Appiah
2
-
-
1
-
Rudar Pljevlja
37.
Boris Došljak
2
-
-
-
-
Mladost Donja Gorica
38.
M. Brnovic
2
-
-
4
-
FK Buducnost
39.
N. Celebic
2
-
-
4
-
Arsenal Tivat
40.
M. Cetkovic
2
-
-
3
-
Mornar Bar
41.
A. Cvijovic
2
-
-
-
-
Jedinstvo BP
42.
Dušan Vuković
2
-
-
1
-
Sutjeska Niksic
43.
Dušan Živković
2
-
-
1
-
Rudar Pljevlja
44.
B. Dubljevic
2
-
-
1
-
Mornar Bar
45.
Edis Redžepagić
2
-
-
-
-
FK Jezero
46.
D. Grivic
2
1
-
4
-
Sutjeska Niksic
47.
Ian Puleio
2
-
-
-
-
Arsenal Tivat
48.
Igor Vukčević
2
-
-
-
-
Mladost Donja Gorica
49.
N. Jovicevic
2
-
-
3
-
FK Jezero
50.
M. Jukic
2
-
-
2
-
Mladost Donja Gorica
51.
V. Kalezic
2
-
-
2
-
Rudar Pljevlja
52.
A. Kolundzic
2
-
-
4
-
Mornar Bar
53.
A. Krnic
2
-
-
2
-
Jedinstvo BP
54.
S. Krstovic
2
-
-
6
-
Sutjeska Niksic
55.
M. Matanovic
2
-
-
1
-
Sutjeska Niksic
56.
B. Milic
2
-
-
4
-
Mladost Donja Gorica
57.
D. Nikac
2
-
-
1
-
Arsenal Tivat
58.
Oliver Šarkić
2
1
-
-
-
Decic Tuzi
59.
C. Ondong-Mba
2
-
-
3
-
Mornar Bar
60.
D. Perovic
2
-
-
7
-
OFK Petrovac
61.
Radoš Dedić
2
-
-
1
-
OFK Petrovac
62.
E. Redzepagic
2
-
-
2
-
FK Jezero
63.
B. Sekulic
2
1
-
2
1
FK Buducnost
64.
Stefan Golubović
2
-
-
-
-
Rudar Pljevlja
65.
V. Strikovic
2
-
-
1
-
Sutjeska Niksic
66.
M. Vukotic
2
-
1
2
-
FK Buducnost
67.
Šaleta Kordić
1
-
-
-
-
Arsenal Tivat
68.
P. Anicic
1
-
-
1
-
Sutjeska Niksic
69.
F. Aranda
1
-
-
3
-
FK Jezero
70.
M. Bakrac
1
-
-
1
-
Rudar Pljevlja
71.
Balša Dubljević
1
-
-
-
-
Mornar Bar
72.
Balša Vukotić
1
-
-
-
2
Mornar Bar
73.
H. Banda
1
-
-
4
-
Jedinstvo BP
74.
J. Baosic
1
-
-
2
-
Mornar Bar
75.
Boban Đorđević
1
-
-
-
-
Arsenal Tivat
76.
Bogdan Milić
1
-
-
-
-
Mladost Donja Gorica
77.
P. Bogdanovic
1
-
-
1
-
Rudar Pljevlja
78.
D. Boljevic
1
-
-
2
-
OFK Petrovac
79.
A. Bosnjak
1
-
-
1
-
Jedinstvo BP
80.
Brandao
1
-
-
1
-
Jedinstvo BP
81.
I. Camaj
1
-
-
-
-
Decic Tuzi
82.
C. Chagas
1
-
-
4
-
Decic Tuzi
83.
Chris Ondong Mba
1
-
-
2
-
Mornar Bar
84.
D. Cvijovic
1
-
-
2
-
Jedinstvo BP
85.
F. D. Ramirez Hurtado
1
-
-
-
-
Mladost Donja Gorica
86.
D. Dakic
1
-
-
2
-
FK Buducnost
87.
Danijel Nikolić
1
-
-
-
-
Mornar Bar
88.
Darko Nikač
1
-
-
-
-
Arsenal Tivat
89.
J. Dasic
1
-
-
1
-
Arsenal Tivat
90.
R. Dedic
1
-
-
2
-
OFK Petrovac
91.
Dejan Perović
1
-
-
-
-
OFK Petrovac
92.
Demir Skrijelj
1
-
-
2
-
Mornar Bar
93.
O. Djinovic
1
-
-
1
-
Sutjeska Niksic
94.
C. Domingues Felipe
1
-
-
1
-
Mladost Donja Gorica
95.
B. Dosljak
1
-
-
1
-
Mladost Donja Gorica
96.
Dragan Grivić
1
-
-
-
-
Sutjeska Niksic
97.
M. Dulovic
1
-
-
3
-
Jedinstvo BP
98.
Facundo Walter Aranda
1
-
-
-
-
FK Jezero
99.
Z. Gigashvili
1
-
-
2
-
FK Jezero
100.
S. Golubovic
1
-
-
2
-
Rudar Pljevlja
101.
O. Hajrovic
1
-
-
2
-
FK Jezero
102.
Haris Banda
1
-
-
1
-
Jedinstvo BP
103.
Igor Ivanović
1
-
-
2
-
FK Buducnost
104.
Ilir Camaj
1
-
-
-
-
Decic Tuzi
105.
Ivan Bojović
1
-
-
-
-
FK Buducnost
106.
Jovan Baošić
1
-
-
2
-
Mornar Bar
107.
Julian Montenegro
1
-
-
-
-
Arsenal Tivat
108.
V. Kascelan
1
-
-
4
-
Arsenal Tivat
109.
Kristijan Vulaj
1
-
-
-
-
Decic Tuzi
110.
P. Ljuljdjuraj
1
-
-
3
-
Decic Tuzi
111.
V. Ljutica
1
-
-
1
-
Mornar Bar
112.
Luka Malešević
1
-
-
1
-
OFK Petrovac
113.
L. Malesevic
1
-
-
3
-
OFK Petrovac
114.
Marko Đurišić
1
-
-
1
-
Mornar Bar
115.
B. Matic
1
-
-
1
-
Decic Tuzi
116.
Matija Božanović
1
-
-
-
-
Decic Tuzi
117.
Z. Mikijelj
1
-
-
4
-
OFK Petrovac
118.
Milan Basrak
1
-
-
-
-
OFK Petrovac
119.
Milan Mirosavljev
1
-
-
-
-
Sutjeska Niksic
120.
Milan Vukotić
1
-
-
-
-
FK Buducnost
121.
Milisav Perošević
1
-
-
1
-
Jedinstvo BP
122.
Miloš Brnović
1
-
-
-
-
FK Buducnost
123.
J. Montenegro
1
-
-
-
-
Arsenal Tivat
124.
J. Muhovic
1
-
-
1
-
Arsenal Tivat
125.
T. Mujan
1
-
-
-
-
FK Buducnost
126.
A. Musovic
1
-
-
-
-
Jedinstvo BP
127.
A. Muzurovic
1
-
-
1
-
FK Jezero
128.
Nemanja Carević
1
-
-
-
-
OFK Petrovac
129.
Nikola Zvrko
1
-
-
-
-
OFK Petrovac
130.
I. Novovic
1
-
-
2
-
FK Buducnost
131.
A. Orahovac
1
-
1
2
-
FK Buducnost
132.
I. Pajovic
1
-
-
-
-
Sutjeska Niksic
133.
Patrick Nonato
1
-
-
-
-
Decic Tuzi
134.
Petar Bogdanović
1
-
-
-
-
Rudar Pljevlja
135.
Petar Pavlićević
1
-
-
-
-
FK Jezero
136.
Petar Đuričković
1
-
-
-
-
OFK Petrovac
137.
Z. Popovic
1
-
-
5
-
OFK Petrovac
138.
A. Pupovic
1
-
-
4
-
Rudar Pljevlja
139.
S. Radinovic
1
-
-
5
-
Mladost Donja Gorica
140.
Roosewelt Souza Neto
1
-
-
-
-
Mladost Donja Gorica
141.
D. Saletic
1
-
-
4
-
Sutjeska Niksic
142.
P. Sekulovic
1
-
-
2
-
FK Buducnost
143.
E. Seratlic
1
-
-
2
1
Mornar Bar
144.
M. Simun
1
-
-
6
-
FK Jezero
145.
A. Skrijelj
1
-
-
1
-
FK Jezero
146.
A. Sofranac
1
-
-
2
-
Mladost Donja Gorica
147.
Stephano Almeida
1
-
-
-
-
FK Buducnost
148.
S. Stevanovic
1
-
-
2
-
Mornar Bar
149.
D. Susic
1
-
-
-
-
Sutjeska Niksic
150.
L. Ujkaj
1
-
-
3
1
Decic Tuzi
151.
Vasilije Adžić
1
-
-
-
-
FK Buducnost
152.
B. Vlaovic
1
-
-
2
-
Jedinstvo BP
153.
J. Vujisic
1
-
-
3
-
Mladost Donja Gorica
154.
M. Vusurovic
1
-
-
3
1
Decic Tuzi
155.
Zoran Mikijelj
1
-
-
-
-
OFK Petrovac
156.
D. Zoric
1
-
-
-
-
Decic Tuzi
157.
Đorđe Šaletić
1
-
-
-
-
Sutjeska Niksic
158.
A. Adzovic
-
-
-
1
-
OFK Petrovac
159.
A. Babic
-
-
-
2
-
Sutjeska Niksic
160.
A. Bulatovic
-
-
-
2
-
Rudar Pljevlja
161.
A. Golub
-
-
-
1
1
Jedinstvo BP
162.
A. Golubovic
-
-
-
2
-
Rudar Pljevlja
163.
A. Imamovic
-
-
-
1
-
Mornar Bar
164.
A. Kaludjerovic
-
-
-
2
-
Mornar Bar
165.
A. Karadzic
-
-
-
1
-
OFK Petrovac
166.
A. Milic
-
-
-
1
-
Rudar Pljevlja
167.
A. Muratovic
-
-
-
3
-
Rudar Pljevlja
168.
A. Osmanovic
-
-
-
1
-
FK Jezero
169.
A. Rudovic
-
-
-
3
-
Sutjeska Niksic
170.
A. Sentoku
-
-
-
4
-
Rudar Pljevlja
171.
A. Vlahovic
-
-
-
2
-
Mladost Donja Gorica
172.
A. Vujovic
-
-
-
1
-
OFK Petrovac
173.
Adnan Orahovac
-
-
-
1
-
FK Buducnost
174.
Aldin Adžović
-
-
-
1
-
OFK Petrovac
175.
Aleksa Ćetković
-
-
-
1
-
Arsenal Tivat
176.
Aleksandar Vlahović
-
-
-
2
-
Mladost Donja Gorica
177.
Aleksandar Vujačić
-
-
-
1
-
Mornar Bar
178.
Andrej Bajović
-
-
-
2
-
Decic Tuzi
179.
Andrej Cvijović
-
-
-
1
-
Jedinstvo BP
180.
Andrija Kaluđerović
-
-
-
1
-
Mornar Bar
181.
Anes Muratović
-
-
-
1
1
Rudar Pljevlja
182.
B. Boricic
-
-
-
3
-
Sutjeska Niksic
183.
B. Djordjevic (pen.)
-
-
-
1
-
OFK Petrovac
184.
B. Markovic
-
-
-
2
-
Sutjeska Niksic
185.
Barreto
-
-
-
2
-
FK Jezero
186.
Bodin Tomašević
-
-
-
1
-
FK Buducnost
187.
C. Manojlovic
-
-
-
3
-
Arsenal Tivat
188.
Caique Augusto Correia Chagas
-
-
-
1
-
Decic Tuzi
189.
Ćetko Manojlović
-
-
-
1
-
Arsenal Tivat
190.
Chris Marlon Ondong Mba
-
-
-
1
-
Mornar Bar
191.
D. Bakic
-
-
-
3
-
OFK Petrovac
192.
D. Kojasevic
-
-
-
1
-
OFK Petrovac
193.
D. Kolic
-
-
-
2
-
Jedinstvo BP
194.
D. Kontic
-
-
-
1
-
FK Jezero
195.
D. Kort
-
-
-
1
-
Arsenal Tivat
196.
D. Nikolic
-
-
-
1
-
Decic Tuzi
197.
D. Racic
-
-
-
1
-
Mornar Bar
198.
D. Zivkovic
-
-
-
2
-
Sutjeska Niksic
199.
Damjan Mugosa
-
-
-
2
-
Arsenal Tivat
200.
Danilo Bakić
-
-
-
1
-
OFK Petrovac
201.
Davor Kontić
-
-
-
1
-
FK Jezero
202.
Dejan Boljević
-
-
-
1
-
OFK Petrovac
203.
Dušan Ristić
-
-
-
1
-
Jedinstvo BP
204.
E. Imamovic
-
-
-
4
-
FK Jezero
205.
E. Redzepagic (pen.)
-
-
-
1
-
FK Jezero
206.
F. Mitrovic
-
-
-
1
-
Mornar Bar
207.
F. Ramirez
-
-
-
1
-
Mladost Donja Gorica
208.
I. Asanovic
-
-
-
3
-
FK Jezero
209.
I. Basic
-
-
-
6
-
Jedinstvo BP
210.
I. Bojovic
-
-
-
2
-
FK Buducnost
211.
I. Sahman
-
-
-
1
-
Arsenal Tivat
212.
Igor Asanović
-
-
-
1
-
FK Jezero
213.
Igor Basic
-
-
-
1
-
Jedinstvo BP
214.
J. Dresaj
-
-
-
2
-
Decic Tuzi
215.
J. Mirkovic
-
-
-
4
-
Arsenal Tivat
216.
J. Popovic
-
-
-
7
-
Mladost Donja Gorica
217.
Jonathan Dresaj
-
-
-
2
-
Decic Tuzi
218.
Jovan Baosic
-
-
-
1
-
Jedinstvo BP
219.
Jovan Mirković
-
-
-
1
-
Arsenal Tivat
220.
Jovan Vujisic
-
-
-
3
-
Mladost Donja Gorica
221.
L. Boricic
-
-
-
1
-
Mladost Donja Gorica
222.
L. Bulatovic
-
-
-
1
-
Mladost Donja Gorica
223.
L. Knezevic
-
-
-
3
-
Rudar Pljevlja
224.
L. Lambulic
-
-
-
2
-
OFK Petrovac
225.
L. Maras
-
-
-
6
-
Arsenal Tivat
226.
L. Mirkovic
-
-
-
6
-
FK Buducnost
227.
L. Zizic
-
-
-
1
-
Sutjeska Niksic
228.
Luka Mirković
-
-
-
2
-
FK Buducnost
229.
M. Badnjar
-
-
-
4
-
Mornar Bar
230.
M. Bozanovic
-
-
-
1
1
Mornar Bar
231.
M. Cavor
-
-
-
1
-
Arsenal Tivat
232.
M. Djurickovic
-
-
-
1
-
FK Buducnost
233.
M. Djurisic
-
-
-
2
-
Mornar Bar
234.
M. Dragojevic
-
-
-
1
-
Mladost Donja Gorica
235.
M. Franeta
-
-
-
3
-
OFK Petrovac
236.
M. Gjolaj
-
-
-
1
-
Jedinstvo BP
237.
M. Golubovic
-
-
-
3
-
Rudar Pljevlja
238.
M. Idrizovic
-
-
-
2
-
Jedinstvo BP
239.
M. Kordic
-
-
-
2
-
OFK Petrovac
240.
M. Kovacevic
-
-
-
4
-
Rudar Pljevlja
241.
M. Simic
-
-
-
3
-
Sutjeska Niksic
242.
M. Stijepovic
-
-
-
2
-
FK Jezero
243.
M. Todorovic
-
-
-
1
-
Arsenal Tivat
244.
M. Zecevic
-
-
-
4
-
Rudar Pljevlja
245.
Marko Franeta
-
-
-
1
-
OFK Petrovac
246.
Marko Jukić
-
-
-
2
-
Mladost Donja Gorica
247.
Marko Simun
-
-
-
1
-
FK Jezero
248.
Matija Stijepović
-
-
-
1
-
FK Jezero
249.
Milan Vušurović
-
-
-
1
-
Mornar Bar
250.
Miloš Bakrač
-
-
-
1
-
Rudar Pljevlja
251.
Milos Raickovic
-
-
-
1
-
FK Buducnost
252.
Mirza Idrizović
-
-
-
1
-
Jedinstvo BP
253.
Momcilo Dulovic
-
-
-
2
-
Jedinstvo BP
254.
N. Carevic
-
-
-
1
-
OFK Petrovac
255.
N. Djurovic
-
-
-
1
-
Rudar Pljevlja
256.
N. Radusinovic
-
-
-
1
-
Mladost Donja Gorica
257.
Nikola Jovićević
-
-
-
2
-
FK Jezero
258.
Nikola Ukšanović
-
-
-
2
-
FK Buducnost
259.
O. Gasevic
-
-
-
4
-
FK Buducnost
260.
O. Kasalica
-
-
-
4
-
Rudar Pljevlja
261.
O. Obradovic
-
-
-
1
-
Arsenal Tivat
262.
Ognjen Gašević
-
-
-
1
-
FK Buducnost
263.
Ognjen Kasalica
-
-
-
1
-
Rudar Pljevlja
264.
Ognjen Đinović
-
-
-
2
1
Sutjeska Niksic
265.
Orhan Hajrović
-
-
-
1
-
Jedinstvo BP
266.
P. Djurickovic
-
-
-
2
-
OFK Petrovac
267.
P. Malisic
-
-
-
5
1
Arsenal Tivat
268.
P. Pavlicevic
-
-
-
3
-
FK Jezero
269.
P. Vukovic
-
-
-
1
-
FK Jezero
270.
Petar Grbić
-
-
-
1
-
FK Buducnost
271.
Pjeter Ljuljduraj
-
-
-
1
-
Arsenal Tivat
272.
R. Dragicevic
-
-
-
1
-
Mladost Donja Gorica
273.
R. Gjelaj
-
-
-
1
-
Decic Tuzi
274.
R. Krulanovic
-
-
-
2
-
Jedinstvo BP
275.
R. Zivkovic
-
-
-
1
-
Arsenal Tivat
276.
S. Dacic
-
-
-
5
-
Jedinstvo BP
277.
S. Kastratovic
-
-
-
2
-
Jedinstvo BP
278.
S. Milic
-
-
-
4
-
Decic Tuzi
279.
S. Popovic
-
-
-
3
-
Mornar Bar
280.
S. Radojicic
-
-
-
1
-
Rudar Pljevlja
281.
S. Scepanovic
-
-
-
2
-
Jedinstvo BP
282.
S. Stojanovic
-
-
-
2
-
Mornar Bar
283.
S. Vukcevic
-
-
-
1
-
Sutjeska Niksic
284.
Sead Dacić
-
-
-
1
-
Jedinstvo BP
285.
Sergej Joksimović
-
-
-
1
-
Jedinstvo BP
286.
Siniša Stevanović
-
-
-
1
-
Mornar Bar
287.
Srdjan Krstovic
-
-
-
1
-
Sutjeska Niksic
288.
Srđan Krstović
-
-
-
3
-
Sutjeska Niksic
289.
Stefan Milić
-
-
-
1
-
Decic Tuzi
290.
U. Ignjatovic
-
-
-
1
-
FK Buducnost
291.
Ubiratan Brandao de Souza
-
-
-
1
-
Jedinstvo BP
292.
Uroš Ignjatović
-
-
-
1
-
FK Buducnost
293.
V. Dragovic
-
-
-
3
-
Jedinstvo BP
294.
V. Giljen
-
-
-
2
-
Sutjeska Niksic
295.
V. Jeknic
-
-
-
2
-
Mornar Bar
296.
V. Pavlovic
-
-
-
3
-
Sutjeska Niksic
297.
Vladan Adžić
-
-
-
1
-
FK Buducnost
298.
Vladan Giljen
-
-
-
1
-
Sutjeska Niksic
299.
Vojin Pavlović
-
-
-
2
-
FK Buducnost
300.
Z. Krstovic
-
-
-
2
-
Mladost Donja Gorica
301.
Zarko Korac
-
-
-
3
-
Jedinstvo BP
302.
Đorđije Cvijović
-
-
-
2
-
Jedinstvo BP
303.
Đorđije Pavličić
-
-
-
2
-
FK Buducnost
304.
Draško Božović
-
-
-
-
1
Decic Tuzi
305.
Ljubomir Pejović
-
-
-
-
1
Mladost Donja Gorica
306.
Marko Kordić
-
-
-
-
1
OFK Petrovac
307.
Marko Simić
-
-
-
-
2
Sutjeska Niksic
308.
Milisav Vuksanović
-
-
-
-
1
Rudar Pljevlja
309.
Nenad Gavrić
-
-
-
-
1
Decic Tuzi
Meci selectat
Zw1
Manica Diamonds FC
Chegutu Pirates
28/03/2024 14:00
1
Prva Crnogorska Liga Regular Season
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
FK Buducnost
47
26
13
8
5
19
2
Decic Tuzi
47
26
13
8
5
14
3
Mornar Bar
42
26
10
12
4
5
4
Sutjeska Niksic
40
26
9
13
4
9
5
FK Jezero
39
26
10
9
7
2
6
OFK Petrovac
34
26
7
13
6
3
7
Arsenal Tivat
31
26
6
13
7
-7
8
Jedinstvo BP
23
26
5
8
13
-11
9
Mladost Donja Gorica
20
26
5
5
16
-17
10
Rudar Pljevlja
20
26
5
5
16
-17
Predictie al zilei
CLW
PSG W
Hacken W
28/03/2024 21:00
1
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program