Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Italia
>
Serie A
8
Serie B
8
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
1306
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
14
Pronosticuri maine
1111
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2760
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
375
Favorite
Liste
>
Britanic
187
Top European
49
European
694
American
205
African
80
Asiatic
123
Australijski
38
Internaţional
Cupa Națională
3
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
7
LaLiga
9
Bundesliga
8
Serie A
8
Ligue 1
8
Eredivisie
9
Liga Portugal
8
Braziliei Série A
9
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
4
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
7
National First Division
7
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
3
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
1
Ligue 2
8
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
7
Championship
14
League One
11
League Two
14
National League
12
National League N.
12
National League S.
12
FA cup
2
Capital One Cup
Bostik League
15
Premier League 2
5
Southern League
21
Northern Premier
13
Women SL
4
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
7
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
4
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
18
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
4
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
6
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
9
Australia
>
A-League
4
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
3
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
2
Northern Nsw
5
Npl Victoria
4
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
2
Austria
>
Bundesliga
5
Erste Division
2
Regionalliga East
1
Regionalliga Central
5
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
7
Landesliga Burgenland
6
Landesliga Niederösterreich
6
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
6
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
7
Landesliga Kärnten
6
Azerbaidjan
>
Premier League
4
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
6
Second Division
3
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
3
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
2
Belgia
>
Jupiler Pro League
8
2e Klasse
1
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
2
1st National Women
7
Belgian Cup Women
Pro League U21
4
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
10
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
6
Pershaya Liga
8
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
3
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
8
Botswana
>
Premier League
8
Brazilia
>
Braziliei Série A
9
Serie B
8
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
3
Alagoano
Amapaense
1
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
2
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
1
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
1
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
15
Brasileiro Women
7
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
6
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
7
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
8
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
5
Camerun
>
Elite One
3
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
3
Soccer League
Canadian Championship
2
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
15
MSFL
5
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
7
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
7
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
5
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
1
Primera B
5
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
7
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
4
Croația
>
HNL
5
First NL
4
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
2
Danemarca
>
Superliga
5
1. Division
2
2. Division
3
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
5
Egipt
>
Premier
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
6
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
1
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
4
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
4
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
7
Finlanda
>
Veikkausliiga
4
Ykkosliiga
4
Kakkonen
15
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
8
Ligue 2
10
National
1
National 2
23
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
4
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
8
2. Bundesliga
7
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
8
Regionalliga Nordost
6
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
7
Regionalliga Bayern
5
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
6
Oberliga NOFV Sud
7
Oberliga Schleswig Holstein
8
Oberliga Hamburg
6
Oberliga Bremen
6
Oberliga Niedersachsen
9
Oberliga Westfalen
7
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
9
Oberliga Bayern Nord
7
Oberliga Bayern Süd
7
Oberliga Baden Württemberg
8
Oberliga Mittelrhein
8
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
7
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
5
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
2
Grecia
>
Super League
7
Super League 2
10
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
6
Primera Division
10
Guineea
>
Ligue 1
7
Haiti
>
Championnat National
6
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
Super League
1
Indonezia
>
Liga 1
9
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
4
1. Deild
3
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
2
League 1
9
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
8
Irlanda
>
Premier League
3
First Division
1
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
5
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Israele
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
8
Serie B
8
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Jamaica
>
Premier League
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
4
Football League
8
J-League Cup
9
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
10
Kosovo
>
Superleague
5
Kosovar Cup
2
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
3
Lesotho
>
Premier League
3
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
6
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
6
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
20
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
4
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
8
Mali
>
Première Division
7
Malta
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
6
Botola 2
8
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Mexic
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
14
Liga Premier Serie B
6
Moldova
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
6
Championship
6
Irish Cup
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
5
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
9
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
13
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
15
Oman
>
Professional League
5
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paraguay
>
Primera Division
5
Division Intermedia
6
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
7
Segunda División
8
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
7
1. Liga
6
2. Liga
7
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
8
Segunda Liga
8
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
5
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
6
Liga 2
9
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
7
1. Division
8
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
6
PFL - East
PFL - Sud
10
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
7
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
Championship
4
League One
5
League two
5
FA Cup
2
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
6
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
5
2. liga
7
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
5
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
4
Spania
>
LaLiga
9
Segunda Division
10
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
7
Div 1 Sodra
7
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
3
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
7
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
5
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
1
Togo
>
Championnat National
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
5
Tunisia
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
12
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
9
TFF 1. Lig
8
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
7
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
8
Persha Liga
8
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Uganda
>
Premier League
2
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
6
Segunda Division
5
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
3
Segunda Division
7
Vietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
1
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
9
Zimbabwe
>
Premier League
9
Țara Galilor
>
Premier
6
Division 1
9
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Țările de Jos
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
5
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
20
Cupa KNVB
1
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Fotbalist Statistica - Italia Serie D Group H
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Fotbalist
Goluri
Penalti.
Autogoluri
Cartonașe
Cartonașe
Echipa
1.
Ignazio Battista
7
-
-
-
-
AS Fasano
2.
Saveriano Infantino
7
-
-
-
-
Matera Calcio
3.
A. Croce
6
-
-
-
-
Gelbison Cilento
4.
Luca Sasanelli
6
-
-
-
-
Fidelis Andria
5.
Luca Guadalupi
5
-
-
-
-
AC Nardo
6.
Marko Rajković
5
-
-
-
-
Virtus Casarano
7.
Nicola Loiodice
5
-
-
-
-
Team Altamura
8.
Ryduan Palermo
5
-
-
-
-
Martina Franca
9.
Andrea Mancini
4
-
-
-
-
Angri Calcio
10.
A. Diaz
4
1
-
-
-
Barletta Calcio
11.
L. Fernandez
4
1
-
-
-
Rotonda
12.
N. Loiodice
4
-
-
-
-
Team Altamura
13.
Michele Scaringella
4
-
-
-
-
Fidelis Andria
14.
Nicola Strambelli
4
1
-
-
1
Fidelis Andria
15.
A. Orefice
4
1
-
-
1
AC Nardo
16.
M. Puntoriere
4
1
-
-
-
USD Palmese
17.
Riccardo Lattanzio
4
-
-
-
-
Team Altamura
18.
Vincenzo Ferrara
4
-
-
-
-
Matera Calcio
19.
V. Barone
3
-
-
-
-
Gelbison Cilento
20.
I. Cajazzo
3
-
-
-
-
Rotonda
21.
Carmine Iannone
3
-
-
-
-
Paganese Calcio
22.
G. Catalano
3
-
-
-
-
Santa Maria Cilento
23.
M. Coquin
3
-
-
-
-
Paganese Calcio
24.
Da Silva
3
-
-
-
-
Gravina
25.
Emmanuele Tedesco
3
-
-
-
-
US Bitonto
26.
Ezequiel Schelotto
3
-
-
-
-
Barletta Calcio
27.
Fernandez L.
3
-
-
-
-
Rotonda
28.
Gaetano Dammacco
3
-
-
-
-
AC Nardo
29.
F. Longo
3
-
-
-
-
Angri Calcio
30.
D. Santoro
3
1
-
-
-
Gravina
31.
Santoro D.
3
1
-
-
-
Gravina
32.
Achik A.
2
-
-
-
-
Manfredonia Calcio
33.
Andrea Bottalico
2
-
-
-
-
Fidelis Andria
34.
P. Antonio
2
-
-
-
-
USD Palmese
35.
Ascione S.
2
-
-
-
-
Angri Calcio
36.
Benjamin Mokulu Tembe
2
1
-
-
-
Matera Calcio
37.
T. Bonanno
2
-
-
-
-
Martina Franca
38.
A. Caputo
2
-
-
-
-
Barletta Calcio
39.
S. Cecere
2
-
-
-
-
Fidelis Andria
40.
C. Cipolletta
2
-
-
-
-
Matera Calcio
41.
S. D'Anna
2
-
-
-
-
AC Nardo
42.
D'Anna S.
2
-
-
-
-
AC Nardo
43.
Fabio Longo
2
-
-
-
-
Angri Calcio
44.
Francesco Russo
2
-
-
-
-
Matera Calcio
45.
Gaeta L.
2
-
-
-
-
Santa Maria Cilento
46.
F. Ganci
2
-
-
-
-
AS Fasano
47.
Ganfornina F.
2
-
-
-
-
Martina Franca
48.
C. Gentile
2
-
-
-
-
AC Nardo
49.
Gerard Artigas
2
-
-
-
-
Gallipoli Calcio
50.
M. Giacobbe
2
-
-
-
-
Manfredonia Calcio
51.
K. Giorgio
2
-
-
-
-
Angri Calcio
52.
L. Ievolella
2
-
-
-
-
Martina Franca
53.
Longo F.
2
-
-
-
-
Angri Calcio
54.
Lucas Dambros
2
-
-
-
-
AC Nardo
55.
J. Martinez
2
-
-
-
-
Fidelis Andria
56.
R. Palermo
2
-
-
-
-
Martina Franca
57.
G. Sanso
2
-
-
-
-
Gallipoli Calcio
58.
Saverio Dellino
2
-
-
-
-
Gelbison Cilento
59.
M. Scaringella
2
-
-
-
-
Fidelis Andria
60.
Sergio Nicolás Bubas
2
-
-
-
-
Gelbison Cilento
61.
A. Silvestri
2
-
-
-
-
Barletta Calcio
62.
F. Tuccitto
2
-
-
-
-
Martina Franca
63.
Vittorio Triarico Tateo
2
-
-
-
-
AS Fasano
64.
Alessandro Celli
1
-
-
-
-
Virtus Casarano
65.
G. Amato
1
-
-
-
-
USD Palmese
66.
Amedeo Silvestri
1
-
-
-
-
Barletta Calcio
67.
Anaclerio N.
1
-
-
-
-
US Bitonto
68.
Andrea Feola
1
-
-
-
-
Fidelis Andria
69.
Andrea Saraniti
1
-
-
-
-
Team Altamura
70.
Antonio Del Gesso
1
-
-
-
-
Paganese Calcio
71.
S. Ascione
1
-
-
-
-
Angri Calcio
72.
M. B. Ngom
1
-
-
-
-
Barletta Calcio
73.
Barile A.
1
-
-
-
-
Rotonda
74.
Barone
1
-
-
-
-
Gelbison Cilento
75.
F. Bertolo
1
-
-
-
-
Team Altamura
76.
Bertony Renelus
1
-
-
-
-
AS Fasano
77.
G. Bianchini
1
-
-
-
-
AS Fasano
78.
Bolognese S.
1
-
-
-
-
Team Altamura
79.
F. Borgia
1
-
-
-
-
Santa Maria Cilento
80.
Bright Addae
1
-
-
-
-
AC Nardo
81.
R. Brignola
1
-
-
-
-
AS Fasano
82.
J. C. Martinez
1
-
-
-
-
Fidelis Andria
83.
Calabria E.
1
-
-
-
-
AS Fasano
84.
P. Carbonaro
1
-
-
-
-
Manfredonia Calcio
85.
Catalano G.
1
-
-
-
-
Santa Maria Cilento
86.
F. Ceccarini
1
-
-
-
-
AC Nardo
87.
Ceccarini S.
1
-
-
-
-
AC Nardo
88.
Cerutti
1
-
-
-
-
Virtus Casarano
89.
M. Cesario
1
-
-
-
-
Manfredonia Calcio
90.
Christian Nunziante
1
-
-
-
-
Santa Maria Cilento
91.
C. Cipoletta
1
-
-
-
-
Matera Calcio
92.
Ciro Cipolletta
1
-
-
-
-
Matera Calcio
93.
Ciro De Franco
1
-
-
-
-
Angri Calcio
94.
Clemente C.
1
-
-
-
-
US Bitonto
95.
Croce A.
1
-
-
-
-
Gelbison Cilento
96.
J. Curvinho
1
-
-
-
-
Gravina
97.
L. Dambros
1
-
-
-
-
AC Nardo
98.
Daniel Babaj
1
-
-
-
-
Manfredonia Calcio
99.
Dembel Sall
1
-
-
-
-
Gelbison Cilento
100.
Demiro Pozzebon
1
-
-
-
-
Manfredonia Calcio
101.
Di Palma M.
1
-
-
-
-
Matera Calcio
102.
J. Diaz
1
-
-
-
-
Barletta Calcio
103.
Dramane Konate
1
-
-
-
-
Manfredonia Calcio
104.
Edoardo Vona
1
-
-
-
1
Virtus Casarano
105.
Enrico Giannini
1
-
-
-
-
Virtus Casarano
106.
Errico G.
1
-
1
-
-
Team Altamura
107.
Ezequiel Cerutti
1
-
-
-
1
Virtus Casarano
108.
Félix Ledesma
1
-
-
-
-
Martina Franca
109.
R. Fabiano
1
-
-
-
-
Angri Calcio
110.
Fabiano Oltremarini
1
-
-
-
-
Gallipoli Calcio
111.
Fabio Delvino
1
-
-
-
-
Matera Calcio
112.
Facundo Onraita
1
-
-
-
-
AS Fasano
113.
Facundo Urquiza
1
-
-
-
-
AC Nardo
114.
Faiello G.
1
-
-
-
-
Paganese Calcio
115.
L. Falcone
1
-
-
-
-
Virtus Casarano
116.
Fausto Coppola
1
-
-
-
-
Gravina
117.
Ferrigno A.
1
-
-
-
-
Santa Maria Cilento
118.
Filippo Scardina
1
-
-
-
-
Team Altamura
119.
B. Filogamo
1
-
-
-
-
USD Palmese
120.
Francesco Bertolo
1
-
-
-
-
Team Altamura
121.
Francesco Losavio
1
-
-
-
-
AS Fasano
122.
Francesco Muscatiello
1
-
-
-
-
US Bitonto
123.
Francesco Pambianchi
1
-
-
-
-
AS Fasano
124.
Francisco Perez Ganfornina
1
-
-
-
-
Gravina
125.
G. Fusco
1
-
-
-
-
USD Palmese
126.
G. Gambino
1
-
-
-
-
Virtus Casarano
127.
Ganci F.
1
-
-
-
-
AS Fasano
128.
Gassama
1
-
-
-
-
Santa Maria Cilento
129.
A. Gassama
1
-
-
-
-
Santa Maria Cilento
130.
Gentile C.
1
-
-
-
-
AC Nardo
131.
E. Giambuzzi
1
-
-
-
-
Fidelis Andria
132.
Gianluca Sansone
1
-
-
-
-
Gallipoli Calcio
133.
Giorgio
1
-
-
-
-
Angri Calcio
134.
Giovanni Gambino
1
-
-
-
-
Virtus Casarano
135.
Giulio Carotenuto
1
-
-
-
-
USD Palmese
136.
Giulio Fusco
1
-
-
-
-
USD Palmese
137.
E. Gjonaj
1
-
-
-
-
Virtus Casarano
138.
Guido Marilungo
1
-
-
-
-
Barletta Calcio
139.
Hernaiz Daschner L.
1
-
-
-
-
Manfredonia Calcio
140.
Idoyaga L.
1
-
-
-
-
AS Fasano
141.
Isaac
1
-
-
-
-
Matera Calcio
142.
Jacopo Russo
1
-
-
-
-
AC Nardo
143.
A. Jefferson
1
-
-
-
-
Fidelis Andria
144.
A. Kharmoud
1
-
-
-
-
Team Altamura
145.
Langella M.
1
-
-
-
-
Paganese Calcio
146.
Langone A.
1
-
-
-
-
Martina Franca
147.
R. Lattanzio
1
-
-
-
-
Team Altamura
148.
Lauria G.
1
-
-
-
-
Gravina
149.
Leandro Versienti
1
-
-
-
-
Virtus Casarano
150.
Leonardo Pérez
1
-
-
-
-
Virtus Casarano
151.
G. Lollo
1
-
-
-
-
Gelbison Cilento
152.
F. Losavio
1
-
-
-
-
AS Fasano
153.
Luigi Falcone
1
-
-
-
-
Virtus Casarano
154.
Maffei C.
1
-
-
-
-
Martina Franca
155.
M. Maiese
1
-
-
-
-
Santa Maria Cilento
156.
Maiese M.
1
-
-
-
-
Santa Maria Cilento
157.
Mancino
1
-
-
-
-
Paganese Calcio
158.
Marasco
1
-
-
-
-
Angri Calcio
159.
G. Marilungo
1
-
-
-
-
Barletta Calcio
160.
M. Marsili
1
-
-
-
-
Barletta Calcio
161.
Matteo Di Piazza
1
-
-
-
-
Barletta Calcio
162.
Mattia Gennari
1
-
-
-
-
AC Nardo
163.
Mattia Persano
1
-
-
-
-
Santa Maria Cilento
164.
Mauro Marconato
1
-
-
-
-
Barletta Calcio
165.
Michele Peluso
1
-
-
-
-
USD Palmese
166.
Montagnolo S.
1
-
-
-
-
Gallipoli Calcio
167.
Palermo R.
1
-
-
-
-
Martina Franca
168.
Parisi F.
1
-
-
-
-
Virtus Casarano
169.
Pau Servat Vidal
1
-
-
-
-
Gravina
170.
Perez
1
-
-
-
-
Virtus Casarano
171.
N. Pinto
1
-
-
-
-
Martina Franca
172.
A. Porzio
1
-
-
-
-
Paganese Calcio
173.
Rizzo E.
1
-
-
-
-
Barletta Calcio
174.
Rodrigo Callegari Torre
1
-
-
-
-
Rotonda
175.
F. Russo
1
-
-
-
-
Matera Calcio
176.
Sall
1
-
-
-
-
Gelbison Cilento
177.
Salvatore Molinaro
1
-
-
-
-
Team Altamura
178.
Sanso G.
1
-
-
-
-
Gallipoli Calcio
179.
Sante Russo
1
-
-
-
-
Fidelis Andria
180.
Santiago Dorato
1
-
-
-
-
AS Fasano
181.
L. Sasanelli
1
-
-
-
-
Fidelis Andria
182.
Sepe
1
-
-
-
-
Matera Calcio
183.
E. Silletti
1
-
-
-
-
Martina Franca
184.
Simone Sorgente
1
-
-
-
-
Paganese Calcio
185.
S. Sorgente
1
-
-
-
-
Paganese Calcio
186.
Stefano Milli
1
-
-
-
-
AC Nardo
187.
E. Tedesco
1
-
-
-
-
US Bitonto
188.
Vincenzo Camilleri
1
-
-
-
-
Gelbison Cilento
189.
P. Virgilio
1
-
-
-
-
Martina Franca
190.
Walter Cozza
1
-
-
-
-
Rotonda
191.
M. da Silva Castro
1
-
-
-
-
Gravina
192.
Gennaro Acampora
-
-
-
-
1
US Bitonto
193.
L. Gianfreda
-
-
-
-
1
US Bitonto
194.
Matteo Pellegrini
-
-
-
-
1
Matera Calcio
195.
R. Anzillotta
-
-
-
-
1
Santa Maria Cilento
Meci selectat
Es1
Rayo Vallecano
Osasuna
20/04/2024 16:15
2
Serie D Group H
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Team Altamura
68
31
20
8
3
28
2
Martina Franca
61
31
17
10
4
25
3
AC Nardo
56
31
17
5
9
22
4
Fidelis Andria
55
31
15
10
6
24
5
Virtus Casarano
52
31
14
10
7
14
6
Matera Calcio
48
31
14
6
11
7
7
Gelbison Cilento
42
31
11
9
11
7
8
Paganese Calcio
42
31
11
9
11
-3
9
USD Palmese
41
31
11
8
12
-4
10
Rotonda
39
31
10
9
12
1
11
Manfredonia Calcio
39
31
8
15
8
-6
12
Gravina
36
31
9
9
13
1
13
AS Fasano
35
31
9
8
14
-18
14
Angri Calcio
32
31
8
8
15
-19
15
Gallipoli Calcio
31
31
8
7
16
-21
16
Barletta Calcio
30
31
6
12
13
-10
17
US Bitonto
27
31
6
9
16
-19
18
Santa Maria Cilento
22
31
4
10
17
-29
Predictie al zilei
Br1
Atlético Mineiro
Cruzeiro
21/04/2024 02:00
X
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program