Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Indonezia
>
Liga 1
3
Liga 2
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
139
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
10
Pronosticuri maine
353
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
1957
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2610
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
51
Favorite
Liste
>
Britanic
131
Top European
61
European
693
American
203
African
78
Asiatic
132
Australijski
47
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
8
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
5
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
6
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
8
Championship
12
League One
12
League Two
12
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
9
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
6
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
6
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
2
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
1
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
5
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
5
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
5
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
2
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
7
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
6
Second Division
3
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
4
Belgia
>
Jupiler Pro League
1
2e Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
Botswana
>
Premier League
Brazilia
>
Braziliei Série A
10
Serie B
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
3
Alagoano
Amapaense
1
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
1
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
1
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
1
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
2
Camerun
>
Elite One
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
7
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
3
2. Division
8
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
10
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
3
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
5
Liga de Ascenso
Croația
>
HNL
5
First NL
6
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
1
Danemarca
>
Superliga
6
1. Division
5
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
5
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
1
Egipt
>
Premier
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
1
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
4
Swiss Cup
2
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
7
Finlanda
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
2
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
9
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
9
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
8
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
8
Gibraltar
>
National League
3
Grecia
>
Super League
7
Super League 2
10
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
2
Primera Division
2
Guineea
>
Ligue 1
7
Haiti
>
Championnat National
Honduras
>
Liga Nacional
2
Hong Kong
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
Super League
2
Indonezia
>
Liga 1
3
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
7
Iraq
>
Premier League
5
Irlanda
>
Premier League
6
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
1
League Cup
Israele
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
Jamaica
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
4
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
3
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
8
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
5
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
5
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
8
Mali
>
Première Division
6
Malta
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
7
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Mexic
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
Moldova
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
2
Liga Primera U20
2
Nigeria
>
Premier League
10
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
16
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paraguay
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
8
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
6
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
4
Republica Congo
>
Premier League
7
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
1
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
7
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
4
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
8
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
1
Togo
>
Championnat National
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
5
Tunisia
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
UAE
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Uganda
>
Premier League
2
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Vietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
2
National Cup
4
Super Cup
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
Țara Galilor
>
Premier
Division 1
2
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Țările de Jos
>
Eredivisie
5
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
1
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
4
Copa Sudamericana
6
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Fotbalist Statistica - Indonezia Soccer Championship A
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Fotbalist
Goluri
Penalti.
Autogoluri
Cartonașe
Cartonașe
Echipa
1.
David da Silva
26
6
-
-
-
Persib Bandung
2.
Flávio Silva
26
5
-
2
-
Persik Kediri
3.
Alex
21
3
-
4
-
Dewa United
4.
Gustavo
15
7
-
7
-
Arema FC
5.
Kenzo Nambu
14
1
-
2
-
PSM Makassar
6.
Gustavo Tocantins
12
3
-
4
-
Barito Putera
7.
Paulo Gali
12
-
-
11
-
PSIS Semarang
8.
Carlos Fortes
11
3
-
1
1
PSIS Semarang
9.
Ciro Alves
11
1
-
1
-
Persib Bandung
10.
Felipe Cadenazzi
11
1
-
4
-
Borneo FC
11.
Junior Brandão
11
1
-
3
-
Madura United FC
12.
Mitsuru Maruoka
11
5
-
5
-
RANS Nusantara
13.
Stefano Lilipaly
11
1
-
3
-
Borneo FC
14.
Dedik Setiawan
9
3
-
6
-
Arema FC
15.
Jefferson De Assis
9
2
-
3
-
Bali United Pusam
16.
Marko Šimić
9
1
-
1
-
Persija Jakarta
17.
Moussa Sidibé
9
1
-
6
-
Persis Solo FC
18.
Ramiro Fergonzi
9
-
-
6
-
Persita Tangerang
19.
Francisco Rivera
8
-
-
8
-
Madura United FC
20.
Jajá
8
4
-
6
-
Madura United FC
21.
M. Mier
8
-
-
3
-
Bhayangkara Utd
22.
Ramadhan Sananta
8
-
-
4
-
Persis Solo FC
23.
Ryo Matsumura
8
-
1
3
-
Persija Jakarta
24.
Adilson Silva
7
-
-
2
-
PSM Makassar
25.
Bruno Moreira
7
2
-
5
-
Persebaya Surabaya
26.
Charles Lokolingoy
7
-
-
1
-
Arema FC
27.
Eksel Runtukahu
7
-
-
2
-
Barito Putera
28.
Fernando Rodríguez
7
1
-
-
-
Persis Solo FC
29.
Malik Risaldi
7
-
-
5
-
Madura United FC
30.
Mohammad Khanafi
7
-
-
2
-
Persik Kediri
31.
Marc Klok
6
3
-
7
-
Persib Bandung
32.
Murilo
6
-
-
5
-
Barito Putera
33.
Renan Alves
6
-
1
6
1
Barito Putera
34.
Renan Silva
6
4
-
6
1
Persik Kediri
35.
Tavinho
6
-
-
8
-
RANS Nusantara
36.
Yandi Munawar
6
-
-
2
-
PS TIRA
37.
Alexis Messidoro
5
3
2
5
-
Persis Solo FC
38.
Anderson Carneiro
5
-
-
6
-
Persik Kediri
39.
Dalberto
5
-
-
5
-
Madura United FC
40.
Egy Maulana Vikri
5
-
-
1
5
Dewa United
41.
Evandro Brandão
5
2
-
3
-
RANS Nusantara
42.
Ezequiel Vidal
5
-
-
6
-
Persita Tangerang
43.
Ilija Spasojević
5
2
-
2
-
Bali United Pusam
44.
Júnior Brandão
5
1
-
1
-
Bhayangkara Utd
45.
Lulinha
5
1
-
1
-
Madura United FC
46.
Majed Osman
5
-
-
3
-
Dewa United
47.
Matias Mier
5
1
-
3
-
Bhayangkara Utd
48.
Ricky Cawor
5
-
-
2
1
PSS Sleman
49.
Roni
5
-
-
-
-
Persis Solo FC
50.
E. Vizcarra
5
-
-
-
-
PSS Sleman
51.
Ahmad Nufiandani
4
-
-
2
-
Dewa United
52.
Althaf Indie
4
-
-
2
-
Persis Solo FC
53.
R. Ardiansyah
4
-
-
2
-
PSIS Semarang
54.
Ciro
4
-
-
-
-
Persib Bandung
55.
Dimas Drajad
4
-
-
-
-
PS TIRA
56.
Esal Sahrul Muhrom
4
-
-
4
-
Persita Tangerang
57.
R. Fergonzi
4
2
-
-
-
Persita Tangerang
58.
Maciej Gajos
4
-
-
5
-
Persija Jakarta
59.
Matheus Pato
4
1
-
-
-
Borneo FC
60.
Mike Ott
4
-
-
6
-
Barito Putera
61.
Muhammad Rahmat
4
-
-
-
-
Bali United Pusam
62.
Pedrinho
4
2
-
9
-
PS TIRA
63.
A. Riak
4
2
-
1
-
PSS Sleman
64.
Roni Sugeng
4
-
-
1
-
PS TIRA
65.
Stefano Beltrame
4
-
-
-
-
Persib Bandung
66.
Wiljan Pluim
4
-
-
1
-
PSM Makassar
67.
Éber Bessa
3
-
-
6
-
Bali United Pusam
68.
Anderson Salles
3
-
-
4
-
Bhayangkara Utd
69.
Boubakary Diarra
3
-
-
3
-
PSIS Semarang
70.
Bruno
3
1
-
3
-
Persebaya Surabaya
71.
J. Bustos
3
1
-
2
1
PSS Sleman
72.
Charles
3
-
-
5
-
Arema FC
73.
Christian Rontini
3
-
3
4
-
Persita Tangerang
74.
Crislan
3
-
-
4
1
Bhayangkara Utd
75.
A. Dewangga
3
-
-
5
1
PSIS Semarang
76.
Dimitrios Kolovos
3
-
-
6
-
Dewa United
77.
Frets Butuan
3
-
-
1
-
Persib Bandung
78.
J. Guevara
3
-
1
1
-
Arema FC
79.
Hanif Abdurrauf Sjahbandi
3
-
-
3
1
Persija Jakarta
80.
Hokky Caraka
3
-
-
5
-
PSS Sleman
81.
Irfan Jaya
3
-
-
2
-
Bali United Pusam
82.
Jehad Ayoub
3
1
-
10
-
PSS Sleman
83.
Jonathan Bustos
3
-
-
7
-
PSS Sleman
84.
Jose Varela
3
-
-
1
-
PS TIRA
85.
C. Lokolingoy
3
2
-
-
-
Arema FC
86.
Lucão
3
-
1
4
-
PSIS Semarang
87.
B. M. Marie Privat J.
3
-
-
-
-
Bali United Pusam
88.
Makan Konate
3
-
-
1
-
Barito Putera
89.
Y. Munawar
3
1
-
-
-
PS TIRA
90.
Nolberto Ezequiel Vidal
3
-
-
1
-
Persita Tangerang
91.
Ondřej Kúdela
3
2
-
4
-
Persija Jakarta
92.
Paulo Henrique
3
-
1
4
2
Persebaya Surabaya
93.
Ricky Kambuaya
3
-
-
13
-
Dewa United
94.
Rifky Dwi Septiawan
3
-
-
8
-
Persita Tangerang
95.
M. Risaldi
3
-
-
-
-
Madura United FC
96.
Sani Rizki Fauzi
3
-
-
4
-
Bhayangkara Utd
97.
Septian David Maulana
3
-
-
2
-
PSIS Semarang
98.
T. Setiawan
3
-
-
3
-
PSIS Semarang
99.
Sho Yamamoto
3
-
-
2
-
Persebaya Surabaya
100.
Terens Puhiri
3
-
-
2
-
Borneo FC
101.
Thales
3
-
1
8
1
PSS Sleman
102.
Victor Mansaray
3
-
-
6
-
PSM Makassar
103.
Witan Sulaeman
3
-
-
1
-
Persija Jakarta
104.
Yabes Roni Malaifani
3
-
-
1
1
Bali United Pusam
105.
Yance Sayuri
3
-
-
4
-
PSM Makassar
106.
Yuran Fernandes
3
1
1
5
-
PSM Makassar
107.
Zé Valente
3
-
-
3
-
Persebaya Surabaya
108.
Ângelo Meneses
2
-
-
1
-
RANS Nusantara
109.
Abdul Rahman
2
-
-
4
-
RANS Nusantara
110.
Adam Alis
2
-
-
1
-
Borneo FC
111.
R. Afrisal
2
-
-
-
-
Madura United FC
112.
Aji Kusuma
2
-
-
2
-
Persija Jakarta
113.
Arapenta Poerba
2
-
-
5
-
Persis Solo FC
114.
Bagas Kaffa
2
-
-
7
-
Barito Putera
115.
Bayu Otto
2
-
-
7
-
Persik Kediri
116.
Bayu Pradana Andriatmoko
2
-
-
7
-
Barito Putera
117.
R. Cawor
2
1
-
2
-
PSS Sleman
118.
David González Roni
2
-
-
-
-
Persis Solo FC
119.
Didik Wahyu
2
-
-
2
-
PS TIRA
120.
Edo Febriansyah
2
-
-
5
-
Persib Bandung
121.
Elias Dolah
2
-
-
6
-
Bali United Pusam
122.
Esteban Vizcarra
2
-
-
2
-
PSS Sleman
123.
Ezra Walian
2
-
-
3
-
Persib Bandung
124.
Firza Andika
2
-
-
6
2
Persija Jakarta
125.
Gilbert Alvarez
2
1
-
-
-
Arema FC
126.
Ikhsan Nul Zikrak
2
-
-
-
-
Borneo FC
127.
A. Irfan
2
-
-
-
-
RANS Nusantara
128.
I. Jaya
2
-
-
1
-
Bali United Pusam
129.
Jeam Kelly Sroyer
2
-
-
1
-
Persik Kediri
130.
Jefinho
2
-
-
-
-
Persik Kediri
131.
Jihad Ayoub
2
-
-
1
-
PSS Sleman
132.
Kei Sano
2
-
-
2
1
PSS Sleman
133.
Kenshiro Daniels
2
-
-
1
-
RANS Nusantara
134.
Keven Alemán
2
-
-
2
-
PS TIRA
135.
Kiko
2
-
-
6
1
RANS Nusantara
136.
Léo Lelis
2
-
-
7
-
Borneo FC
137.
Leo Guntara
2
-
-
6
-
Borneo FC
138.
Manahati Lestusen
2
-
-
7
1
PS TIRA
139.
T. Marukawa
2
-
-
-
-
PSIS Semarang
140.
E. Maulana
2
-
-
-
-
Dewa United
141.
D. Maulana
2
-
-
4
-
Bhayangkara Utd
142.
P. Mbarga
2
-
-
-
-
Bali United Pusam
143.
Mohammed Rashid
2
-
-
5
-
Bali United Pusam
144.
Muhammad Ferarri
2
-
-
4
1
Persija Jakarta
145.
Muhammad Ragil
2
-
-
2
-
Bhayangkara Utd
146.
Myat Kaung Khant
2
-
-
2
-
PS TIRA
147.
OJ Porteria
2
-
-
3
-
Dewa United
148.
Pedro
2
-
-
1
-
PS TIRA
149.
Privat Mbarga
2
-
-
5
-
Bali United Pusam
150.
Ricky Pratama
2
-
-
1
-
PSM Makassar
151.
E. Runtukahu
2
-
-
-
-
Barito Putera
152.
Septian Bagaskara
2
-
-
6
-
Dewa United
153.
Silvério Junio
2
-
-
4
1
Borneo FC
154.
Sonny Stevens
2
-
-
2
-
Dewa United
155.
I. Spasojevic
2
-
-
-
-
Bali United Pusam
156.
D. Stevanovic
2
-
-
1
-
Persebaya Surabaya
157.
Wahyudi Hamisi
2
-
-
6
1
PSS Sleman
158.
M. Šimić
1
-
-
-
-
Persija Jakarta
159.
R. Abiyoso
1
-
-
2
-
Madura United FC
160.
Adam Alis Setyano
1
-
-
3
-
Borneo FC
161.
Adi Eko Jayanto
1
-
-
4
-
Persik Kediri
162.
T. Agung
1
-
-
1
-
Bhayangkara Utd
163.
Agung Mannan
1
-
-
9
1
Dewa United
164.
Ahmad Nur Hardianto
1
-
-
1
-
Borneo FC
165.
Ahmad Rusadi
1
-
-
4
1
Dewa United
166.
Al Hamra Hehanusa
1
-
-
5
-
Persik Kediri
167.
Alef
1
-
-
3
-
Bhayangkara Utd
168.
M. Amrullah
1
-
-
-
-
Borneo FC
169.
Anderson
1
-
-
2
-
Persik Kediri
170.
Andhika Wijaya
1
-
-
2
-
Bali United Pusam
171.
Andre Oktaviansyah
1
-
-
7
-
Persebaya Surabaya
172.
Andy Setyo
1
-
-
-
-
PS TIRA
173.
M. Arjunsyah
1
-
-
-
-
Persija Jakarta
174.
Arsa Ramadan Ahmad
1
-
-
1
-
Bhayangkara Utd
175.
Bagus Kahfi
1
-
-
1
-
Barito Putera
176.
Beckham Putra Nugraha
1
-
-
2
-
Persib Bandung
177.
Beto
1
-
-
-
-
Madura United FC
178.
H. Caraka
1
-
-
3
-
PSS Sleman
179.
Cleberson
1
-
1
4
-
Madura United FC
180.
K. Daniels
1
-
-
-
-
RANS Nusantara
181.
Dendi Sulistyawan
1
-
-
5
-
Bhayangkara Utd
182.
Dendy Sulistyawan
1
-
-
2
-
Bhayangkara Utd
183.
Diego Bardanca
1
-
-
6
-
Persis Solo FC
184.
Diego Michiels
1
-
-
4
-
Borneo FC
185.
Dušan Stevanović
1
-
-
4
-
Persebaya Surabaya
186.
R. Dwi
1
-
-
1
-
Borneo FC
187.
Eky Taufik
1
-
-
4
-
Persis Solo FC
188.
Eky Taufik Febriyanto
1
-
-
-
-
Persis Solo FC
189.
Evan Dimas Darmono
1
-
-
2
-
PSIS Semarang
190.
Everton
1
-
-
7
-
PSM Makassar
191.
Z. Fariz
1
-
-
-
-
Persis Solo FC
192.
B. Fatari
1
-
-
-
-
Dewa United
193.
Francisco Israel Rivera Dávalos
1
-
-
-
-
Madura United FC
194.
Frendi Saputra
1
-
1
5
-
Barito Putera
195.
Frengky Missa
1
-
-
2
-
PS TIRA
196.
S. Gaffar
1
-
-
1
-
PSS Sleman
197.
B. Gatra
1
-
-
-
-
Madura United FC
198.
Gede Sunu
1
-
-
-
-
Bali United Pusam
199.
Ginanjar Ramadhani
1
-
-
3
-
Arema FC
200.
Giovani Numberi
1
-
-
-
-
PSIS Semarang
201.
K. Gomes
1
-
-
-
-
PSS Sleman
202.
Hanis Saghara Putra
1
-
-
2
-
Persita Tangerang
203.
F. Hariyadi
1
-
-
-
-
Persib Bandung
204.
Hasyim Kipuw
1
-
-
1
-
Barito Putera
205.
M. Herrera
1
-
-
2
-
Bhayangkara Utd
206.
I Kadek Agung Widnyana
1
-
-
3
-
Bali United Pusam
207.
Irkham Milla
1
-
-
-
-
PSS Sleman
208.
Irsyad Maulana
1
-
-
5
-
Persita Tangerang
209.
Jack Brown
1
-
-
-
-
Persita Tangerang
210.
Jacob Mahler
1
-
-
10
-
Madura United FC
211.
Jajang Mulyana
1
-
-
4
2
Bali United Pusam
212.
Johan Ahmad Farisi
1
-
1
1
-
Arema FC
213.
Julián Guevara
1
-
-
5
-
Arema FC
214.
Junior Brandao
1
-
-
-
-
Madura United FC
215.
H. Jusuf
1
-
-
-
-
Borneo FC
216.
Kadek Raditya
1
-
-
2
-
Persebaya Surabaya
217.
B. Kahfi
1
-
-
1
-
Barito Putera
218.
R. Kambuaya
1
-
-
2
-
Dewa United
219.
Kim Jeffrey Kurniawan
1
-
-
1
-
PSS Sleman
220.
D. Kolovos
1
-
-
-
-
Dewa United
221.
Komang Teguh
1
-
-
5
-
Borneo FC
222.
Lévy Madinda
1
-
-
-
-
Persib Bandung
223.
M. Lestusen
1
-
-
-
-
PS TIRA
224.
Lucky Oktavianto
1
-
-
8
-
PS TIRA
225.
V. Mansaray
1
-
-
-
-
PSM Makassar
226.
Manuel Ott
1
-
-
-
-
Barito Putera
227.
R. Matsumura
1
-
-
-
-
Persija Jakarta
228.
I. Maulana
1
-
-
1
-
Persita Tangerang
229.
Moussa Sidibe
1
-
-
-
-
Persis Solo FC
230.
Mufli Hidayat
1
-
-
3
-
PSM Makassar
231.
Muhammad Akbar Arjunsyah
1
-
-
-
-
Persija Jakarta
232.
Muhammad Andy Harjito
1
-
-
-
-
PSM Makassar
233.
Muhammad Iqbal
1
-
-
3
-
Persebaya Surabaya
234.
Muhammad Sihran
1
-
-
1
-
Borneo FC
235.
Natanael Siringoringo
1
-
-
-
-
Barito Putera
236.
Nick Kuipers
1
-
-
9
-
Persib Bandung
237.
Nikola Kovacevic
1
-
-
3
-
PS TIRA
238.
Novri Setiawan
1
-
-
5
1
Bali United Pusam
239.
A. Nufiandani
1
-
-
-
-
Dewa United
240.
Oliver Bias
1
-
-
2
-
Persija Jakarta
241.
Paulo Sitanggang
1
-
-
4
-
RANS Nusantara
242.
Paulo Victor
1
-
-
4
-
Persebaya Surabaya
243.
Pedro Augusto
1
-
-
-
-
PS TIRA
244.
R. Pratama
1
-
-
-
-
PSM Makassar
245.
Rachmat Irianto
1
-
-
4
-
Persib Bandung
246.
Radja Nainggolan
1
-
-
3
-
Bhayangkara Utd
247.
Rafael Conrado Prudente
1
-
-
-
-
PS TIRA
248.
M. Rahmat
1
-
-
-
-
Bali United Pusam
249.
Rahmat Arjuna Reski
1
-
-
2
-
Bali United Pusam
250.
Rasyid Bakri
1
-
-
-
-
PSM Makassar
251.
Ricky Fajrin Saputra
1
-
-
2
-
Bali United Pusam
252.
Rico Simanjuntak
1
-
-
-
-
Persija Jakarta
253.
Riki Dwi Saputro
1
-
-
1
-
PSS Sleman
254.
Ripal Wahyudi
1
-
-
5
-
Persebaya Surabaya
255.
F. Rivera
1
-
-
1
-
Madura United FC
256.
Rizki Hidayat
1
-
-
-
-
PS TIRA
257.
Rizky Ridho
1
-
-
8
1
Persija Jakarta
258.
Rizky Rizal Ripora
1
-
-
-
-
Barito Putera
259.
Robson
1
-
-
-
-
Persebaya Surabaya
260.
Rohit Chand
1
-
-
8
-
Persik Kediri
261.
Rony Firmansyah
1
-
-
2
-
Persik Kediri
262.
Ryan Kurnia
1
-
-
2
-
Persib Bandung
263.
M. S. Rachmat
1
-
-
-
-
Bali United Pusam
264.
Safrudin Tahar
1
-
-
3
-
PSM Makassar
265.
Salim Akbar Tuharea
1
-
-
2
-
Madura United FC
266.
Y. Sayuri
1
-
-
-
-
PSM Makassar
267.
M. Sidibé
1
-
-
-
-
Persis Solo FC
268.
F. Silva
1
-
-
-
-
Persik Kediri
269.
Simen Lyngbo
1
-
-
5
-
Persik Kediri
270.
Song Ui Young
1
-
-
5
-
Persebaya Surabaya
271.
J. Sroyer
1
-
-
-
-
Persik Kediri
272.
F. Sudin
1
-
-
1
-
Persita Tangerang
273.
W. Sulaeman
1
-
-
-
-
Bhayangkara Utd
274.
Sutanto Tan
1
-
-
6
-
Persis Solo FC
275.
Syahrian Abimanyu
1
-
-
5
-
Persija Jakarta
276.
Taisei Marukawa
1
-
-
1
-
PSIS Semarang
277.
M. Tito
1
-
-
-
-
Bali United Pusam
278.
Toni Firmansyah
1
-
-
3
-
Persebaya Surabaya
279.
Victor Dethan
1
-
-
1
2
PSM Makassar
280.
E. Vidal
1
-
-
2
-
Persita Tangerang
281.
Vitinho
1
-
-
-
-
PSIS Semarang
282.
F. Wahyu
1
-
-
2
-
PSIS Semarang
283.
Wildan Ramdhani
1
-
-
-
-
Persebaya Surabaya
284.
Yan Victor
1
-
-
3
-
Persebaya Surabaya
285.
Yohanes Ferinando Pahabol
1
-
-
-
-
Persik Kediri
286.
Yuda Pratama
1
-
-
-
-
Madura United FC
287.
Yuswanto Aditya
1
-
-
2
-
Barito Putera
288.
Zidane Afandi
1
-
-
4
-
RANS Nusantara
289.
G. Zola
1
-
-
3
-
PSIS Semarang
290.
Ângelo
-
-
-
1
-
RANS Nusantara
291.
Éverton Nascimento
-
-
-
4
-
PSM Makassar
292.
A. Agung
-
-
-
2
-
Persik Kediri
293.
A. Ahmad
-
-
-
1
-
Bhayangkara Utd
294.
A. Berlian
-
-
-
1
-
Dewa United
295.
A. Fadlillah
-
-
-
1
-
Persib Bandung
296.
A. I. Alrizky
-
-
-
1
-
Persis Solo FC
297.
A. Idrus
-
-
-
2
-
Bali United Pusam
298.
A. Indie
-
-
-
1
-
Persis Solo FC
299.
A. J. Sutopo
-
-
-
1
-
PSIS Semarang
300.
A. Jayanto
-
-
-
1
1
Persik Kediri
301.
A. Kadek
-
-
-
1
-
Bali United Pusam
302.
A. Kaka
-
-
-
2
-
Persis Solo FC
303.
A. Lestaluhu
-
-
-
4
-
PSS Sleman
304.
A. Mannan
-
-
-
1
-
Dewa United
305.
A. Nico
-
-
-
1
-
Persija Jakarta
306.
A. Oktaviansyah
-
-
-
1
1
Persebaya Surabaya
307.
A. P. Kaka
-
-
-
2
-
Bali United Pusam
308.
A. Pinthus
-
-
-
1
-
PSS Sleman
309.
A. Rahman
-
-
-
1
-
RANS Nusantara
310.
A. Satria
-
-
-
1
-
Bhayangkara Utd
311.
A. Setiawan
-
-
-
1
-
Dewa United
312.
A. Silva
-
-
-
1
-
PSM Makassar
313.
A. Syarif
-
-
-
1
-
Arema FC
314.
A. Umanailo
-
-
-
1
-
Persita Tangerang
315.
Abduh Lestaluhu
-
-
-
2
-
PSS Sleman
316.
Abdul Aziz
-
-
-
1
-
Barito Putera
317.
Abrizal Umanailo
-
-
-
5
-
Persita Tangerang
318.
Achmad Figo
-
-
-
7
-
Arema FC
319.
Achmad Syarif
-
-
-
5
-
Arema FC
320.
Adam Najem
-
-
-
2
-
Bhayangkara Utd
321.
Adil Nur Bangsawan
-
-
-
2
-
PSM Makassar
322.
Adilson Maringá
-
-
-
1
-
Bali United Pusam
323.
Adilson Maringa
-
-
-
1
-
Bali United Pusam
324.
Aditya Harlan
-
-
-
1
-
Persita Tangerang
325.
Ady Setiawan
-
-
-
2
-
Dewa United
326.
Agil Munawar
-
-
-
2
-
Persik Kediri
327.
Agung Mannan
-
-
-
1
-
Dewa United
328.
Agung Prasetyo
-
-
-
1
-
Borneo FC
329.
Ahmad Agung
-
-
-
2
4
Persik Kediri
330.
Ahmad Fahd Alchoir
-
-
-
2
-
Persita Tangerang
331.
Aji Joko Sutopo
-
-
-
1
-
Bhayangkara Utd
332.
Akbar Arjunsyah
-
-
-
1
-
Persija Jakarta
333.
Akbar Tanjung
-
-
-
4
-
PSM Makassar
334.
Alberto Rodríguez
-
-
-
7
1
Persib Bandung
335.
Alfath Fathier
-
-
-
2
-
Persis Solo FC
336.
Alfeandra Dewangga
-
-
-
1
-
PSIS Semarang
337.
Alfriyanto Nico
-
-
-
1
-
Persija Jakarta
338.
Alsan Putra Masat Sanda
-
-
-
1
-
Bhayangkara Utd
339.
Altariq Ballah
-
-
-
4
-
Dewa United
340.
Althaf Alrizky
-
-
-
1
-
Persis Solo FC
341.
Ananda Raehan
-
-
-
1
-
PSM Makassar
342.
Ananda Raehan Alief
-
-
-
4
-
PSM Makassar
343.
Andhika Ramadhani
-
-
-
1
-
Persebaya Surabaya
344.
Andi Irfan
-
-
-
2
-
RANS Nusantara
345.
Andik Rama
-
-
-
1
-
Bhayangkara Utd
346.
Andritany Ardhiyasa
-
-
-
1
-
Persija Jakarta
347.
Andy Setyo Nugroho
-
-
-
3
1
PS TIRA
348.
Antonius Florido Tuna
-
-
-
1
-
RANS Nusantara
349.
Aqil Savik
-
-
-
1
-
Bhayangkara Utd
350.
Ardi Idrus
-
-
-
8
-
Bali United Pusam
351.
Arief Catur
-
-
-
4
2
Persebaya Surabaya
352.
Ariel Lucero
-
-
-
4
1
Arema FC
353.
Arif Satria
-
-
-
1
-
RANS Nusantara
354.
Arkhan Fikri
-
-
-
3
-
Arema FC
355.
Arkhan Putra Kaka
-
-
-
1
-
Persis Solo FC
356.
Arsan Makarin
-
-
-
3
-
Persib Bandung
357.
Arthur Daniel Irawan
-
-
-
1
-
Persik Kediri
358.
Asep Berlian
-
-
-
7
-
Dewa United
359.
B. Adi
-
-
-
1
-
Arema FC
360.
B. Diarra
-
-
-
1
-
PSIS Semarang
361.
B. Lessy
-
-
-
2
-
Barito Putera
362.
B. Otto
-
-
-
1
-
Persik Kediri
363.
B. Pradana
-
-
-
2
-
Barito Putera
364.
B. Setiawan
-
-
-
1
-
PSS Sleman
365.
Bae Sin-Yeong
-
-
-
3
-
Persita Tangerang
366.
Bae Sin-Young
-
-
-
1
-
Persita Tangerang
367.
Bagas Adi Nugroho
-
-
-
2
-
Arema FC
368.
Bayu Fiqri
-
-
-
1
-
PSIS Semarang
369.
Bayu Gatra Sanggiawan
-
-
-
2
-
Madura United FC
370.
Bayu Setiawan
-
-
-
5
-
PSS Sleman
371.
Brian Fatari
-
-
-
1
-
Dewa United
372.
Brwa Nouri
-
-
-
1
-
Bali United Pusam
373.
Buyung Ismu Lessy
-
-
-
5
-
Barito Putera
374.
C. Fathoni
-
-
-
3
-
Persita Tangerang
375.
Caique Basilio
-
-
-
2
-
PS TIRA
376.
Carli de Murga
-
-
-
2
-
Barito Putera
377.
Carlos Alberto Olaivar Martínez de Murga
-
-
-
2
-
Barito Putera
378.
Charisma Fathoni
-
-
-
2
-
Persita Tangerang
379.
Chris Rumbiak
-
-
-
3
-
Arema FC
380.
Chrystna Bhagascara
-
-
-
2
-
Persis Solo FC
381.
D. Drajad
-
-
-
1
-
PS TIRA
382.
D. Pamungkas
-
-
-
1
-
PSM Makassar
383.
D. Rumbino
-
-
-
1
-
PSIS Semarang
384.
Daffa Salman
-
-
-
1
-
PSM Makassar
385.
Daisuke Sato
-
-
-
3
-
Persib Bandung
386.
Dallen Doke
-
-
-
4
-
RANS Nusantara
387.
Dandi Maulana
-
-
-
2
-
RANS Nusantara
388.
Daniel Mateo Bustos
-
-
-
1
-
Persita Tangerang
389.
David Da Silva
-
-
-
3
-
Persib Bandung
390.
David Maulana
-
-
-
3
-
Bhayangkara Utd
391.
Dedi Kusnandar
-
-
-
6
1
Persib Bandung
392.
Delvin Rumbino
-
-
-
2
-
PSIS Semarang
393.
Dendi Santoso
-
-
-
2
-
Arema FC
394.
Devid
-
-
-
1
-
Barito Putera
395.
Dikri Yusron Afafa
-
-
-
1
-
PSM Makassar
396.
Dimas Pamungkas
-
-
-
2
-
Bhayangkara Utd
397.
Dodi Alexvan Djin
-
-
-
1
-
Madura United FC
398.
Dusan Stevanovic
-
-
-
1
-
Persebaya Surabaya
399.
Dwi Andika Cakra Yudha
-
-
-
1
-
Persita Tangerang
400.
Dylan De Bruycker
-
-
-
2
-
Bhayangkara Utd
401.
Dzaky Asraf
-
-
-
4
1
PSM Makassar
402.
E. Bessa
-
-
-
3
-
Bali United Pusam
403.
E. Gutawa
-
-
-
1
-
PSM Makassar
404.
E. Kamsoba
-
-
-
2
-
PSS Sleman
405.
E. Muhrom
-
-
-
1
-
Persita Tangerang
406.
E. Sahrul
-
-
-
2
-
Persita Tangerang
407.
E. Taufik
-
-
-
1
-
Persis Solo FC
408.
Erwin Gutawa
-
-
-
2
1
PSM Makassar
409.
Erwin Ramdani
-
-
-
2
1
RANS Nusantara
410.
Esteban Gabriel Vizcarra
-
-
-
1
-
PSS Sleman
411.
Evgen Bokhashvili
-
-
-
2
-
PSS Sleman
412.
F. Cadenazzi
-
-
-
1
-
Borneo FC
413.
F. E. Putra
-
-
-
1
-
Dewa United
414.
F. Ohorella
-
-
-
2
-
Persita Tangerang
415.
F. Suguyantoro
-
-
-
1
-
PSIS Semarang
416.
Fachrudin Wahyudi Aryanto
-
-
-
7
1
Madura United FC
417.
Fahreza Sudin
-
-
-
4
-
Persita Tangerang
418.
Fairuz Ohorella
-
-
-
3
-
Persita Tangerang
419.
Fajar Fathur Rahman
-
-
-
1
-
Borneo FC
420.
Fandi Utomo
-
-
-
1
-
Bhayangkara Utd
421.
Faris Aditama
-
-
-
3
-
Persik Kediri
422.
Febri Haryadi
-
-
-
1
1
Persib Bandung
423.
Feby Eka Putra
-
-
-
2
-
Dewa United
424.
Flabio Soares
-
-
-
5
1
Arema FC
425.
Fredyan Wahyu Sugiyantoro
-
-
-
5
-
PSIS Semarang
426.
G. Ariyadi
-
-
-
2
-
Madura United FC
427.
G. Numberi
-
-
-
2
-
PSIS Semarang
428.
Gavin Kwan Adsit
-
-
-
2
-
Persis Solo FC
429.
Gian Zola Nasrulloh Nugraha
-
-
-
2
-
PSIS Semarang
430.
Gianluca Pandenuwu
-
-
-
1
-
Persis Solo FC
431.
Giovani Jorim Herzon Dacosta Numberi
-
-
-
1
-
PSIS Semarang
432.
Gunawan Dwi Cahyo
-
-
-
1
-
Persik Kediri
433.
Guntur Ariyadi
-
-
-
2
-
Madura United FC
434.
H. Abdillah
-
-
-
1
-
Bali United Pusam
435.
H. Saghara
-
-
-
1
-
Persita Tangerang
436.
H. Sjahbandi
-
-
-
1
-
Persija Jakarta
437.
Hamdi Sula Umanailo
-
-
-
1
-
Arema FC
438.
Hamka Hamzah
-
-
-
1
-
RANS Nusantara
439.
Hansamu Yama Pranata
-
-
-
4
-
Persija Jakarta
440.
Haudi Abdillah
-
-
-
4
1
Bali United Pusam
441.
Hendro Siswanto
-
-
-
1
-
Borneo FC
442.
Henhen Herdiana
-
-
-
2
-
Dewa United
443.
Hokky Caraka Bintang Brilliant
-
-
-
1
-
PSS Sleman
444.
I Made Andhika Wijaya Pradana Widjaya
-
-
-
1
-
Bali United Pusam
445.
I Nyoman Ansanay
-
-
-
1
-
PSS Sleman
446.
I. Kurniawan
-
-
-
1
-
Persita Tangerang
447.
I. Mahendra
-
-
-
1
-
Barito Putera
448.
I. Nul Zikrak
-
-
-
1
-
Borneo FC
449.
I. Sanjaya
-
-
-
1
-
PSS Sleman
450.
Ichaka Diarra
-
-
-
3
-
Arema FC
451.
Ichsan Kurniawan
-
-
-
5
-
Dewa United
452.
Ilham Rio Fahmi
-
-
-
1
-
Persija Jakarta
453.
Ilham Syah
-
-
-
4
-
RANS Nusantara
454.
Iman Faturrahman
-
-
-
3
-
PS TIRA
455.
Indra Kahfi
-
-
-
1
-
Bhayangkara Utd
456.
Irfan Bachdim
-
-
-
1
-
Dewa United
457.
J. Alfarizi
-
-
-
1
-
Arema FC
458.
J. Goselink
-
-
-
1
-
Borneo FC
459.
J. Guseynov
-
-
-
1
-
Persita Tangerang
460.
J. Hariono
-
-
-
1
-
Arema FC
461.
J. Mulyana
-
-
-
3
-
Bali United Pusam
462.
J. Porteria
-
-
-
1
-
Dewa United
463.
Jaimerson
-
-
-
6
2
Persis Solo FC
464.
Jaja
-
-
-
1
-
Madura United FC
465.
Javlon Guseynov
-
-
-
7
-
Persita Tangerang
466.
Jayus Hariono
-
-
-
10
1
Arema FC
467.
Jefferson
-
-
-
1
-
Bali United Pusam
468.
Jelle Goselink
-
-
-
1
-
Borneo FC
469.
Julian Schwarzer Garcia
-
-
-
4
-
Arema FC
470.
Junior Eldstal
-
-
-
2
-
Dewa United
471.
K. Agung
-
-
-
1
-
Bali United Pusam
472.
K. Botan
-
-
-
1
-
Persebaya Surabaya
473.
K. Hirose
-
-
-
1
-
Borneo FC
474.
K. Raditya
-
-
-
1
-
Persebaya Surabaya
475.
Kadek Arel
-
-
-
2
-
Bali United Pusam
476.
Kaishu Yamazaki
-
-
-
3
-
PS TIRA
477.
Kakang Rudianto
-
-
-
2
-
Persib Bandung
478.
Kanu Helmiawan
-
-
-
5
-
Persis Solo FC
479.
Kartika Vedhayanto
-
-
-
2
-
Madura United FC
480.
Kasim Botan
-
-
-
5
-
Persebaya Surabaya
481.
Kei Hirose
-
-
-
4
-
Borneo FC
482.
Kevin Gomes
-
-
-
2
-
PSS Sleman
483.
Koko Ari
-
-
-
4
-
Madura United FC
484.
Komarodin
-
-
-
4
-
PSM Makassar
485.
L. Guntara
-
-
-
2
-
Borneo FC
486.
L. Kamal
-
-
-
7
1
Bali United Pusam
487.
L. Oktavianto
-
-
-
1
-
PS TIRA
488.
L. S. Lelis
-
-
-
1
-
Borneo FC
489.
L. Tupamahu
-
-
-
1
-
PSS Sleman
490.
Leonard Tupamahu
-
-
-
1
-
PSS Sleman
491.
Lucas Frigeri
-
-
-
3
-
Madura United FC
492.
Luthfi Kamal
-
-
-
2
1
PSIS Semarang
493.
M. Andhika
-
-
-
1
-
Bali United Pusam
494.
M. Bassim
-
-
-
1
-
Bali United Pusam
495.
M. Ferarri
-
-
-
1
-
Persija Jakarta
496.
M. Hargianto
-
-
-
2
-
Bhayangkara Utd
497.
M. Hassan
-
-
-
1
-
Persita Tangerang
498.
M. Ilhamsyah
-
-
-
1
-
RANS Nusantara
499.
M. Irman
-
-
-
1
-
RANS Nusantara
500.
M. Jardel
-
-
-
2
-
Persita Tangerang
501.
M. Kusuma
-
-
-
1
-
Bhayangkara Utd
502.
M. Maulana
-
-
-
1
-
Persis Solo FC
503.
M. Merauje
-
-
-
1
-
RANS Nusantara
504.
M. Ragil
-
-
-
2
-
Bhayangkara Utd
505.
M. Ridwan
-
-
-
1
-
PSS Sleman
506.
M. Rochman
-
-
-
4
-
Bhayangkara Utd
507.
M. Toha
-
-
-
1
-
Persita Tangerang
508.
Marckho Merauje
-
-
-
6
1
RANS Nusantara
509.
Marckho Sandy Merauje
-
-
-
1
-
RANS Nusantara
510.
Maringá
-
-
-
3
-
Bali United Pusam
511.
Mario Jardel
-
-
-
5
-
Persita Tangerang
512.
Martua Sandeni Sidabutar
-
-
-
1
-
Bhayangkara Utd
513.
Matías Mier
-
-
-
1
-
Bhayangkara Utd
514.
Mateo Bustos
-
-
-
3
-
Persita Tangerang
515.
Mikael Tata
-
-
-
6
-
Arema FC
516.
Mochamad Shulton Fajar
-
-
-
3
-
Persis Solo FC
517.
Mochammad Zaenuri
-
-
-
4
-
Dewa United
518.
Mohcine Hassan
-
-
-
1
-
Persita Tangerang
519.
Muhamad Firly
-
-
-
1
-
Barito Putera
520.
Muhammad Anwar Rifai
-
-
-
1
-
Madura United FC
521.
Muhammad Ardiansyah
-
-
-
1
-
PSM Makassar
522.
Muhammad Arfan
-
-
-
4
-
PSM Makassar
523.
Muhammad Badrian
-
-
-
1
-
Persita Tangerang
524.
Muhammad Daffa Salman Zahran Sidik
-
-
-
3
-
PSM Makassar
525.
Muhammad Faqih Maulana
-
-
-
8
-
Persis Solo FC
526.
Muhammad Hargianto
-
-
-
2
-
Bhayangkara Utd
527.
Muhammad Hidayat
-
-
-
3
-
Persebaya Surabaya
528.
Muhammad Irman
-
-
-
1
-
RANS Nusantara
529.
Muhammad Irman Toberru
-
-
-
1
-
RANS Nusantara
530.
Muhammad Kemaluddin
-
-
-
5
-
RANS Nusantara
531.
Muhammad Rafli
-
-
-
2
-
Arema FC
532.
Muhammad Rayhan Hannan
-
-
-
3
-
Persija Jakarta
533.
Muhammad Reza Kusuma
-
-
-
7
-
Bhayangkara Utd
534.
Muhammad Rifad Marasabessy
-
-
-
1
-
Arema FC
535.
Muhammad Rizky Darmawan
-
-
-
2
-
PSIS Semarang
536.
Muhammad Rochman
-
-
-
5
-
Bhayangkara Utd
537.
Muhammad Supriadi
-
-
-
3
-
Persik Kediri
538.
Muhammad Syamsuddin Rachmat
-
-
-
1
-
Bali United Pusam
539.
Muhammad Tahir
-
-
-
2
1
Madura United FC
540.
Muhammad Toha
-
-
-
5
-
Persita Tangerang
541.
Munadi
-
-
-
1
-
PS TIRA
542.
N. Diansyah
-
-
-
4
-
PSS Sleman
543.
N. Fasya
-
-
-
1
-
Persik Kediri
544.
N. Kuipers
-
-
-
1
-
Persib Bandung
545.
N. Sasongko
-
-
-
2
-
Madura United FC
546.
Nadeo Argawinata
-
-
-
1
-
Borneo FC
547.
Nasir
-
-
-
1
-
Dewa United
548.
Nazar Nurzaidin
-
-
-
2
-
Barito Putera
549.
Novan Sasongko
-
-
-
6
-
Madura United FC
550.
Novan Setyo Sasongko
-
-
-
1
-
Madura United FC
551.
Nurdiansyah
-
-
-
3
-
PSS Sleman
552.
Nuri Fasya
-
-
-
2
-
Persebaya Surabaya
553.
Oktafianus Fernando
-
-
-
1
-
Persebaya Surabaya
554.
P. Gede
-
-
-
2
-
Bhayangkara Utd
555.
Pancar Widiastono
-
-
-
1
-
Persis Solo FC
556.
Paulo Oktavianus Sitanggang
-
-
-
1
-
RANS Nusantara
557.
Putu Gede Juni Antara
-
-
-
3
2
Persib Bandung
558.
Róbson
-
-
-
1
-
Persebaya Surabaya
559.
R. Adi
-
-
-
1
-
Persebaya Surabaya
560.
R. Chand
-
-
-
1
-
Persik Kediri
561.
R. D. Septiawan
-
-
-
1
-
Persita Tangerang
562.
R. Darwis
-
-
-
1
-
Dewa United
563.
R. Fajrin
-
-
-
1
-
Bali United Pusam
564.
R. Fandi
-
-
-
2
-
Persija Jakarta
565.
R. Hannan
-
-
-
1
-
Persija Jakarta
566.
R. Hehanusa
-
-
-
1
-
Persib Bandung
567.
R. Irfana
-
-
-
1
-
PS TIRA
568.
R. Irianto
-
-
-
1
-
Persib Bandung
569.
R. Marasabessy
-
-
-
1
-
Arema FC
570.
R. Pora
-
-
-
1
-
Barito Putera
571.
R. Rama
-
-
-
1
-
Bhayangkara Utd
572.
R. Ridho
-
-
-
1
-
Persija Jakarta
573.
R. Septiawan
-
-
-
2
-
Persita Tangerang
574.
R. Sonriza
-
-
-
1
-
Borneo FC
575.
Ramdani Lestaluhu
-
-
-
1
-
Bali United Pusam
576.
Rangga Muslim Perkasa
-
-
-
1
-
Dewa United
577.
Rangga Widiansyah
-
-
-
1
-
Persik Kediri
578.
Rayhan Hannan
-
-
-
6
-
Persija Jakarta
579.
Resky Fandi Witriawan
-
-
-
9
-
Persija Jakarta
580.
Reva Adi Utama
-
-
-
5
2
Persebaya Surabaya
581.
Reza Irfana
-
-
-
2
-
PS TIRA
582.
Reza Pratama
-
-
-
1
-
PSM Makassar
583.
Rezaldi Hehanusa
-
-
-
3
-
Persib Bandung
584.
Rian Miziar
-
-
-
7
-
Persis Solo FC
585.
Ricki Ariansyah
-
-
-
1
-
Madura United FC
586.
Riko Simanjuntak
-
-
-
1
-
Persija Jakarta
587.
Risto Mitrevski
-
-
-
8
-
Dewa United
588.
Riswan Lauhim
-
-
-
1
-
Persebaya Surabaya
589.
Riyan Ardiansyah
-
-
-
1
-
PSIS Semarang
590.
Riyatno Abiyoso
-
-
-
2
-
Persija Jakarta
591.
Rizky Ahmad Sanjaya Pellu
-
-
-
1
-
PSM Makassar
592.
Rizky Febrianto
-
-
-
2
-
Borneo FC
593.
Rizky Ripora
-
-
-
1
1
Barito Putera
594.
Robi Darwis
-
-
-
2
-
Persib Bandung
595.
S. Abimanyu
-
-
-
2
1
Persija Jakarta
596.
S. Maulana
-
-
-
3
-
Bhayangkara Utd
597.
S. Rifai
-
-
-
1
-
Dewa United
598.
S. Rizki
-
-
-
2
1
Bhayangkara Utd
599.
S. Yamamoto
-
-
-
1
-
Persis Solo FC
600.
Samsul Arifin
-
-
-
2
-
RANS Nusantara
601.
Sandi Samosir
-
-
-
3
-
Persija Jakarta
602.
Satria Tama
-
-
-
1
-
Madura United FC
603.
Shin-yeong Bae
-
-
-
5
-
Persita Tangerang
604.
Sidik Saimima
-
-
-
3
-
Bali United Pusam
605.
Simen Lyngbø
-
-
-
1
-
Persik Kediri
606.
Slamet Nurcahyono
-
-
-
1
-
Madura United FC
607.
Song Ui-young
-
-
-
1
-
Persebaya Surabaya
608.
Surya Budi
-
-
-
1
-
Persita Tangerang
609.
Surya Maulana
-
-
-
1
-
Bhayangkara Utd
610.
Susanto
-
-
-
1
-
PSS Sleman
611.
Syahrul Fadillah
-
-
-
2
-
RANS Nusantara
612.
Syahrul Lasinari
-
-
-
6
-
PS TIRA
613.
Syaiful Anwar
-
-
-
3
-
Arema FC
614.
Syamsul Rifai
-
-
-
1
-
PS TIRA
615.
Syiha Buddin
-
-
-
2
-
PSIS Semarang
616.
T. Amiruddin
-
-
-
1
-
Arema FC
617.
T. Hidayat
-
-
-
2
1
RANS Nusantara
618.
T. Infantri
-
-
-
1
-
Bali United Pusam
619.
T. Wiratama
-
-
-
1
-
Bali United Pusam
620.
Taufik Hidayat
-
-
-
6
-
RANS Nusantara
621.
Taufiq Febriyanto
-
-
-
3
-
Persis Solo FC
622.
Teco
-
-
-
1
-
Bali United Pusam
623.
Teja Paku Alam
-
-
-
3
-
Persib Bandung
624.
Theo Numberi
-
-
-
3
-
Dewa United
625.
Tri Setiawan
-
-
-
1
-
PSIS Semarang
626.
Try Hamdani
-
-
-
1
1
RANS Nusantara
627.
V. Yagalo
-
-
-
1
-
Persik Kediri
628.
Vava Mario Yagalo
-
-
-
2
1
Persik Kediri
629.
Victor Igbonefo
-
-
-
2
-
Persib Bandung
630.
W. Hamisi
-
-
-
2
-
PSS Sleman
631.
W. Prasetyo
-
-
-
1
-
PSIS Semarang
632.
W. Subo Seto
-
-
-
3
-
Bhayangkara Utd
633.
Wahyu Prasetyo
-
-
-
9
-
PSIS Semarang
634.
Wahyu Subo Seto
-
-
-
3
-
Bhayangkara Utd
635.
Win Naing Tun
-
-
-
1
-
Borneo FC
636.
Y. Fernandes
-
-
-
1
-
PSM Makassar
637.
Y. Kandaimu
-
-
-
1
-
Persebaya Surabaya
638.
Y. Meilana
-
-
-
1
-
Persik Kediri
639.
Yakob Sayuri
-
-
-
3
-
PSM Makassar
640.
Yusuf Meilana
-
-
-
7
-
Persik Kediri
641.
Zalnando
-
-
-
1
-
Persib Bandung
642.
Zanadin Fariz
-
-
-
1
-
Persis Solo FC
643.
Zulfahmi Arifin
-
-
-
4
-
Bhayangkara Utd
644.
Adi Satryo
-
-
-
-
1
PSIS Semarang
645.
G. Kwan
-
-
-
-
1
Persis Solo FC
646.
Hilman Syah
-
-
-
-
1
RANS Nusantara
647.
Muhamad Riyandi
-
-
-
-
1
Persis Solo FC
648.
R. Wahyudi
-
-
-
-
1
Persebaya Surabaya
649.
S. Tahar
-
-
-
-
1
PSM Makassar
Meci selectat
Ro1
CS Univ Craiova
CFR Cluj
25/04/2024 20:45
1
Soccer Championship A
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Borneo FC
70
33
21
7
5
23
2
Persib Bandung
62
33
16
14
3
28
3
Bali United Pusam
58
33
17
7
9
14
4
Madura United FC
54
33
15
9
9
13
5
Dewa United
51
33
13
12
8
10
6
PSIS Semarang
50
32
14
8
10
6
7
Persik Kediri
48
33
13
9
11
4
8
Persis Solo FC
47
32
13
8
11
3
9
Barito Putera
43
33
10
13
10
2
10
Persija Jakarta
42
32
10
12
10
6
11
PSM Makassar
41
33
10
11
12
4
12
Persebaya Surabaya
39
33
9
12
12
-14
13
Arema FC
37
33
10
7
16
-18
14
PSS Sleman
36
33
8
12
13
-5
15
RANS Nusantara
35
32
8
11
13
-14
16
Persita Tangerang
33
32
8
9
15
-22
17
Bhayangkara Utd
26
33
5
11
17
-14
18
PS TIRA
20
32
4
8
20
-26
Predictie al zilei
Nl1
Go Ahead Eagles
Feyenoord
25/04/2024 21:00
2
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program