Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Egipt
>
Premier
4
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Toate pronosticuri
2754
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Pauza
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
5
Top pronosticuri
Pronosticuri azi
119
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Pauza
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri maine
334
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Pauza
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
2050
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Pauza
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Pauza
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Valori
78
Favorite
Liste
>
Britanic
152
Top European
61
European
764
American
168
African
102
Asiatic
115
Australijski
50
Internaţional
Cupa Națională
3
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
4
UEFA Europa Conference League
4
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
1
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
6
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
8
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
14
League One
12
League Two
14
National League
13
National League N.
12
National League S.
2
FA cup
2
Capital One Cup
Bostik League
1
Premier League 2
7
Southern League
2
Northern Premier
13
Women SL
5
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
1
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
1
Super Cup
Reserve League
7
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
3
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
1
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
3
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
3
Second Division
6
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
2
Belgia
>
Jupiler Pro League
8
2e Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
7
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
10
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
2
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Botswana
>
Premier League
Brazilia
>
Braziliei Série A
1
Serie B
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
2
Alagoano
Amapaense
2
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
2
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
1
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
1
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
4
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
2
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
4
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
5
Camerun
>
Elite One
9
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
2
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
2
Cipru
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
5
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
2
Liga de Ascenso
4
Croația
>
HNL
5
First NL
6
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
1
Danemarca
>
Superliga
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
Ecuador
>
Serie A
6
Serie B
5
Egipt
>
Premier
4
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
6
Elveția
>
Super League
Challenge League
5
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
Finlanda
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
15
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
3
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
11
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
11
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
10
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
8
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
8
Gibraltar
>
National League
Grecia
>
Super League
7
Super League 2
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
1
Primera Division
10
Guineea
>
Ligue 1
Haiti
>
Championnat National
1
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
Super League
Indonezia
>
Liga 1
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
6
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlanda
>
Premier League
8
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
6
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Israele
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Jamaica
>
Premier League
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
4
Football League
8
J-League Cup
9
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
10
Kosovo
>
Superleague
5
Kosovar Cup
2
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
2
1. Liga
7
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
10
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
1
Lithuanian Cup
20
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
5
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
8
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
7
Botola 2
8
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Mexic
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
17
Liga Premier Serie B
7
Moldova
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
1
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
2
Liga Primera U20
2
Nigeria
>
Premier League
10
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
16
Oman
>
Professional League
5
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
1
Paraguay
>
Primera Division
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
8
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
8
Liga 2
9
Romanian Cup
1
Super Cup
Rusia
>
Premier League
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - Sud
10
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
2
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
2
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
4
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
6
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
6
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
1
Thai League 2
1
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
2
Togo
>
Championnat National
6
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
5
Tunisia
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
15
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
7
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
1
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Uganda
>
Premier League
5
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
7
Segunda Division
Vietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
3
Zimbabwe
>
Premier League
Țara Galilor
>
Premier
6
Division 1
13
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Țările de Jos
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
20
Cupa KNVB
1
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
4
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
4
Euro Women
Champions League Women
2
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Fotbalist Statistica - Egipt Premier
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Fotbalist
Goluri
Penalti.
Autogoluri
Cartonașe
Cartonașe
Echipa
1.
H. Ashraf
9
3
-
2
-
Baladiyyat Al Mahalla
2.
Mabululu
9
1
-
-
-
Ittihad Alexandria
3.
A. Belhadji
8
3
-
3
-
El Gouna
4.
M. Salim
7
-
-
3
-
Arab Contractors
5.
M. Ziko
7
2
-
1
-
FC Masr
6.
A. Mabululu
6
2
-
2
-
Ittihad Alexandria
7.
Zizo
6
2
-
1
-
Zamalek SC
8.
Y. Annor
5
-
-
1
-
Ismaily SC
9.
K. Bambo
5
-
-
2
-
NBE SC
10.
F. Ben Youssef
5
-
-
3
-
Al Masry
11.
F. Farid
5
1
-
3
-
Semouha Club
12.
H. Hassan
5
2
-
3
-
Baladiyyat Al Mahalla
13.
A. Kendouci
5
-
-
4
1
Ceramica Cleopatra
14.
F. Mayele
5
-
-
-
-
Pyramids
15.
Mido Gaber
5
1
-
2
-
Al Masry
16.
W. Abou Ali
4
1
-
-
-
Ahly Cairo
17.
A. Amin
4
-
-
4
-
ENPPI Cairo
18.
S. Awujoola
4
-
-
-
-
Ceramica Cleopatra
19.
B. Boateng
4
-
-
3
-
Ittihad Alexandria
20.
O. Faisal
4
1
-
4
-
NBE SC
21.
H. Gahnem
4
-
-
1
-
El Gouna
22.
G. Guenaoui
4
-
-
-
-
Al Masry
23.
J. Ochaya
4
3
-
3
-
Arab Contractors
24.
P. Tau
4
-
-
-
-
Ahly Cairo
25.
A. Atef
3
-
-
2
-
Future FC
26.
M. El Shami
3
-
-
1
-
Al Masry
27.
W. Farag
3
-
-
2
-
Pharco FC
28.
A. Fawzi
3
1
-
6
-
Arab Contractors
29.
M. Hamdi
3
1
-
2
-
Al Masry
30.
S. Hussein
3
-
-
6
-
FC Masr
31.
M. Kaoud
3
-
-
1
-
NBE SC
32.
A. Magdi
3
-
-
2
-
Ismaily SC
33.
A. Modeste
3
-
-
-
-
Ahly Cairo
34.
G. Okwara
3
-
-
3
-
Tala'ea Al Jaish
35.
A. Rayan
3
-
-
-
1
Ceramica Cleopatra
36.
S. Simpore
3
-
-
3
-
NBE SC
37.
R. Slim
3
-
-
1
-
Ahly Cairo
38.
A. A. Eldin
2
-
-
1
-
Arab Contractors
39.
R. Abdelrahman
2
-
-
-
-
El Gouna
40.
I. Abou-Salima
2
-
1
1
-
Ittihad Alexandria
41.
I. Adel
2
-
-
1
-
Pyramids
42.
Ahmed Atef
2
-
-
1
-
Future FC
43.
S. Bakhit
2
-
-
1
-
Pharco FC
44.
A. El Banouby
2
-
-
1
-
FC Masr
45.
W. El Karti
2
-
-
3
-
Pyramids
46.
O. El Saaiy
2
-
-
4
-
Ismaily SC
47.
H. El Shahat
2
-
-
-
-
Ahly Cairo
48.
K. Fouad
2
-
-
-
-
Ahly Cairo
49.
A. Gamal
2
1
-
6
-
Pharco FC
50.
E. Hamdy
2
-
-
1
-
Ismaily SC
51.
M. Hany
2
-
-
2
1
Ahly Cairo
52.
A. Hawash
2
-
-
2
-
ENPPI Cairo
53.
M. Helal
2
1
-
-
-
NBE SC
54.
Y. Ibrahim Obama
2
-
-
-
-
Zamalek SC
55.
S. Jaziri
2
-
-
1
-
Zamalek SC
56.
Kahraba
2
-
-
3
-
Ahly Cairo
57.
Z. Kamal
2
1
-
-
-
ENPPI Cairo
58.
O. Kamal
2
-
-
1
-
Future FC
59.
A. Kyambadde
2
-
-
2
-
Dakhleya
60.
F. Lakay
2
-
-
1
-
Pyramids
61.
I. Marzouk
2
-
-
4
-
Baladiyyat Al Mahalla
62.
A. Mohamed
2
-
-
-
-
Ittihad Alexandria
63.
Mohamed Camacho
2
-
-
2
-
Tala'ea Al Jaish
64.
M. Mohsen
2
-
-
2
-
Future FC
65.
A. Moka
2
1
-
5
-
El Gouna
66.
Mootez Zaddem
2
-
-
-
-
Al Masry
67.
I. Ndiaye
2
-
-
1
-
Zamalek SC
68.
J. Ngwem
2
-
-
1
-
Future FC
69.
M. Otaka
2
-
-
1
-
Ceramica Cleopatra
70.
K. Raafat
2
1
-
1
-
FC Masr
71.
A. Reda
2
-
1
1
-
Baladiyyat Al Mahalla
72.
M. Saber
2
1
-
2
-
Baladiyyat Al Mahalla
73.
A. Said
2
1
-
1
-
Pyramids
74.
M. Samir
2
1
-
-
-
FC Masr
75.
Seifeddine Jaziri
2
-
-
1
-
Zamalek SC
76.
A. Sherif
2
-
-
1
-
Pharco FC
77.
Shika Abdelrahman
2
-
-
2
-
Tala'ea Al Jaish
78.
Shikabala
2
-
-
-
-
Zamalek SC
79.
M. Shokry
2
-
-
1
-
Ceramica Cleopatra
80.
Youssef Labib
2
-
-
1
-
ENPPI Cairo
81.
M. Zaddem
2
-
-
-
-
Al Masry
82.
M. Abdelsamia
1
-
-
2
-
Ismaily SC
83.
Afsha
1
-
-
-
-
Ahly Cairo
84.
Ahmed Abdelkader
1
-
-
2
-
Ahly Cairo
85.
Ahmed Fatouh
1
-
-
-
-
Zamalek SC
86.
Ahmed Yasser Rayan
1
-
-
-
-
Ceramica Cleopatra
87.
J. Ajayi
1
-
-
-
-
Semouha Club
88.
F. Akem
1
-
-
1
-
Baladiyyat Al Mahalla
89.
S. Akinyoola
1
-
-
-
-
Zamalek SC
90.
Ashraf Magdy
1
-
-
-
-
El Gouna
91.
M. Chibi
1
-
-
2
-
Pyramids
92.
G. Chukwudi
1
-
-
1
-
El Gouna
93.
M. Diawara
1
-
-
3
-
Tala'ea Al Jaish
94.
Dilson
1
-
-
-
-
FC Masr
95.
N. Dunga
1
-
-
2
-
Zamalek SC
96.
J. Ebuka
1
-
-
-
-
Ceramica Cleopatra
97.
M. El Badry
1
-
-
1
-
Semouha Club
98.
K. El Ghandour
1
-
-
2
-
Ittihad Alexandria
99.
B. El Mohamady
1
-
1
1
1
Al Masry
100.
A. El Saadawy
1
-
-
3
-
Al Masry
101.
A. El Sayed
1
-
-
-
-
Dakhleya
102.
A. El Sheikh
1
-
-
-
-
Ismaily SC
103.
A. Elfil
1
-
-
2
-
Future FC
104.
F. Etouga
1
-
-
1
-
El Gouna
105.
N. Farag
1
-
-
-
-
Ismaily SC
106.
M. Fathi
1
-
-
4
1
Pyramids
107.
S. Fekri
1
-
-
3
-
Al Masry
108.
Fiston Mayele
1
-
-
1
-
Pyramids
109.
A. Fouad
1
-
-
2
-
Pharco FC
110.
O. Gaber
1
-
-
1
-
Zamalek SC
111.
M. Grendo
1
-
-
1
-
NBE SC
112.
M. Hamed
1
-
-
4
-
ENPPI Cairo
113.
R. Hamroune
1
-
-
-
-
Pharco FC
114.
A. Hossam
1
-
-
2
1
El Gouna
115.
Ibrahim Adel
1
-
-
-
-
Pyramids
116.
A. K. Hussein
1
-
-
-
-
ENPPI Cairo
117.
R. Kabou
1
-
-
-
-
ENPPI Cairo
118.
A. Kalosha
1
-
-
1
-
ENPPI Cairo
119.
A. Khaled
1
-
-
2
-
Semouha Club
120.
E. Lucky
1
-
-
3
1
El Gouna
121.
A. Mahmoud
1
-
-
3
1
El Gouna
122.
Mahmoud Zalaka
1
-
-
-
-
Pyramids
123.
E. Mayhoub
1
-
-
-
-
Arab Contractors
124.
A. Medhat
1
-
-
-
-
NBE SC
125.
T. Mohamed
1
-
-
2
-
Ahly Cairo
126.
M. Mohamed
1
-
-
1
-
Ceramica Cleopatra
127.
Mohamed Fakhri
1
-
-
1
-
Pharco FC
128.
B. Morsi
1
-
-
-
-
Ismaily SC
129.
Mostafa Fathi
1
-
-
-
-
Pyramids
130.
R. Nabil
1
-
-
5
1
Ceramica Cleopatra
131.
M. Naser
1
-
-
3
-
ENPPI Cairo
132.
N. Naser
1
-
-
1
-
Ittihad Alexandria
133.
Nasser Maher
1
-
-
-
-
Zamalek SC
134.
J. Okoye Ebuka
1
-
-
-
-
Ceramica Cleopatra
135.
A. Rahman Osama
1
-
-
-
-
Tala'ea Al Jaish
136.
A. Randrianantenaina
1
-
-
5
-
El Gouna
137.
M. Rizk
1
-
-
4
1
Future FC
138.
M. Saad
1
-
-
2
-
FC Masr
139.
E. Samir
1
-
1
1
-
Dakhleya
140.
A. Samy
1
-
-
2
-
Pyramids
141.
A. Sfaxi
1
-
-
-
-
Future FC
142.
M. Shalaby
1
-
-
1
-
Zamalek SC
143.
M. Sherif
1
-
-
1
-
ENPPI Cairo
144.
R. Sobhi
1
-
-
3
-
Pyramids
145.
K. Tarek
1
-
-
2
-
Tala'ea Al Jaish
146.
S. Teiri
1
-
-
-
-
Pharco FC
147.
Y. Wahid
1
-
-
2
1
Tala'ea Al Jaish
148.
Yasser Ibrahim
1
-
-
1
-
Ahly Cairo
149.
A. Youssef
1
-
-
4
1
ENPPI Cairo
150.
Youssry Wahid
1
-
-
-
-
Tala'ea Al Jaish
151.
A. Zaazaa
1
-
-
-
-
Future FC
152.
A. A. Hassan Hussien M.
-
-
-
1
-
Dakhleya
153.
A. A. Zola
-
-
-
1
-
Tala'ea Al Jaish
154.
A. Abdel Naby
-
-
-
1
-
FC Masr
155.
A. Abdelkader
-
-
-
1
-
Baladiyyat Al Mahalla
156.
A. Abdelrasoul
-
-
-
2
-
El Gouna
157.
A. Abdulaziz Mody
-
-
-
2
-
Arab Contractors
158.
A. Adel
-
-
-
2
-
Ittihad Alexandria
159.
A. Al Agouz
-
-
-
3
-
ENPPI Cairo
160.
A. Alaa
-
-
-
4
-
Arab Contractors
161.
A. Ali
-
-
-
1
-
Dakhleya
162.
A. Amer
-
-
-
1
-
Semouha Club
163.
A. Ashraf
-
-
-
2
-
NBE SC
164.
A. Bakri
-
-
-
4
-
Pharco FC
165.
A. D. Bah
-
-
-
1
-
Al Masry
166.
A. Dieng
-
-
-
2
-
Ahly Cairo
167.
A. E. Abdel Naby
-
-
-
1
-
Ittihad Alexandria
168.
A. Eba
-
-
-
1
-
Future FC
169.
A. Eid
-
-
-
2
-
Arab Contractors
170.
A. El Armouty
-
-
-
2
-
Ceramica Cleopatra
171.
A. El Bahrawy
-
-
-
2
-
Pharco FC
172.
A. El Nadry
-
-
-
2
-
NBE SC
173.
A. El Shemy
-
-
-
4
-
Arab Contractors
174.
A. Elkalamawy
-
-
-
1
-
Ittihad Alexandria
175.
A. Emad
-
-
-
5
-
Dakhleya
176.
A. Gabr
-
-
-
1
-
Pyramids
177.
A. Ghoneim
-
-
-
1
-
Ittihad Alexandria
178.
A. Ghouma
-
-
-
1
-
Pharco FC
179.
A. Hakam
-
-
-
1
1
Semouha Club
180.
A. Hamdy
-
-
-
1
-
Arab Contractors
181.
A. Hammad
-
-
-
1
-
Baladiyyat Al Mahalla
182.
A. Hany
-
-
-
3
-
Ceramica Cleopatra
183.
A. Jatta
-
-
-
3
1
El Gouna
184.
A. Kalawa
-
-
-
3
-
Semouha Club
185.
A. Kouka
-
-
-
1
-
Ahly Cairo
186.
A. Lotfi
-
-
-
1
-
FC Masr
187.
A. Madbouli
-
-
-
3
-
NBE SC
188.
A. Magdy
-
-
-
2
-
FC Masr
189.
A. Marei
-
-
-
2
-
Ittihad Alexandria
190.
A. Massoud
-
-
-
1
-
El Gouna
191.
A. Mostafa
-
-
-
1
-
Ismaily SC
192.
A. Moussa
-
-
-
1
-
Al Masry
193.
A. Naguib
-
-
-
1
-
Future FC
194.
A. Nasser
-
-
-
1
-
Pharco FC
195.
A. Otta
-
-
-
1
-
FC Masr
196.
A. R. Mohamed
-
-
-
2
-
Ceramica Cleopatra
197.
A. Refaat
-
-
-
1
-
Future FC
198.
A. Sabeha
-
-
-
2
-
ENPPI Cairo
199.
A. Saleh
-
-
-
2
-
NBE SC
200.
A. Shadad
-
-
-
2
-
Dakhleya
201.
A. Shousha
-
-
-
3
1
El Gouna
202.
A. Soliman
-
-
-
2
-
Ittihad Alexandria
203.
A. Tawfik
-
-
-
2
-
Pyramids
204.
A. Yehia
-
-
-
1
-
Baladiyyat Al Mahalla
205.
A. Zaki
-
-
-
1
-
FC Masr
206.
A. Zola
-
-
-
1
-
Tala'ea Al Jaish
207.
Abdel Rahman Amer
-
-
-
1
-
Semouha Club
208.
Abdel Rasoul Ahmed
-
-
-
2
-
El Gouna
209.
Abdo Semana
-
-
-
1
1
Baladiyyat Al Mahalla
210.
Adham Hamed
-
-
-
1
-
Dakhleya
211.
Ahmed Abdel Naby
-
-
-
2
-
FC Masr
212.
Ahmed Atef Otta
-
-
-
2
-
FC Masr
213.
Ahmed Belhadji
-
-
-
1
-
Ceramica Cleopatra
214.
Ahmed El Sageery
-
-
-
1
-
Pharco FC
215.
Ahmed Emad
-
-
-
1
-
Dakhleya
216.
Ahmed Hamdi
-
-
-
1
-
Zamalek SC
217.
Ahmed Hossam
-
-
-
1
-
El Gouna
218.
Ahmed Koka
-
-
-
3
-
Ahly Cairo
219.
Ahmed Samy
-
-
-
1
-
Pyramids
220.
Ahmed Sayed
-
-
-
1
-
ENPPI Cairo
221.
Ahmed Tawfik
-
-
-
1
-
Pyramids
222.
Ahmed Zaki
-
-
-
1
-
FC Masr
223.
Alaa Abdel Aal
-
-
-
1
-
El Gouna
224.
Amr Marei
-
-
-
1
-
Arab Contractors
225.
Arnaud Randrianantenaina
-
-
-
1
-
El Gouna
226.
Assem Salah
-
-
-
1
-
NBE SC
227.
Ayman Ashraf
-
-
-
1
-
NBE SC
228.
B. Babatunde Martins
-
-
-
1
-
Future FC
229.
B. Martins
-
-
-
2
-
Future FC
230.
Baher El Mohamady
-
-
-
1
-
Al Masry
231.
Bekale Aubame
-
-
-
1
-
Ittihad Alexandria
232.
Body
-
-
-
1
-
Ceramica Cleopatra
233.
D. Dodo
-
-
-
3
-
Semouha Club
234.
E. Abdelrhman
-
-
-
1
-
ENPPI Cairo
235.
E. Ashour
-
-
-
1
-
Ahly Cairo
236.
E. B. Tula
-
-
-
1
-
Baladiyyat Al Mahalla
237.
E. El Askalny
-
-
-
3
1
Ismaily SC
238.
E. Fathy
-
-
-
1
-
NBE SC
239.
E. Jelassi
-
-
-
1
-
Al Masry
240.
E. Kingue
-
-
-
1
-
Ittihad Alexandria
241.
E. Sobhy
-
-
-
2
-
Ismaily SC
242.
E. Tharwat
-
-
-
1
-
Al Masry
243.
Ehab Samir
-
-
-
1
-
Dakhleya
244.
Emad Hamdi
-
-
-
1
-
Ismaily SC
245.
Esho Ahmed
-
-
-
1
-
Zamalek SC
246.
F. Alfred
-
-
-
1
-
Dakhleya
247.
F. Kabore
-
-
-
2
-
Arab Contractors
248.
F. Samir
-
-
-
1
-
Al Masry
249.
F. Shawky
-
-
-
3
1
Tala'ea Al Jaish
250.
G. Kamel
-
-
-
1
-
Pharco FC
251.
G. Mohamed
-
-
-
2
-
Future FC
252.
Gabaski
-
-
-
1
-
NBE SC
253.
Ghanam Mohamed
-
-
-
1
-
Future FC
254.
Ghiles Guenaoui
-
-
-
1
-
Al Masry
255.
Godwin Chika
-
-
-
1
-
Tala'ea Al Jaish
256.
H. A. Maghrabi Omar A.
-
-
-
1
-
Arab Contractors
257.
H. Abdullah
-
-
-
3
-
El Gouna
258.
H. Alaa
-
-
-
2
-
Semouha Club
259.
H. Ali
-
-
-
1
-
Al Masry
260.
H. El Sayed
-
-
-
4
-
Al Masry
261.
H. Faisal
-
-
-
1
-
Al Masry
262.
H. Hesham
-
-
-
1
-
Baladiyyat Al Mahalla
263.
H. M. Mkami
-
-
-
1
-
Tala'ea Al Jaish
264.
H. Magdy
-
-
-
1
-
Tala'ea Al Jaish
265.
H. Mathlouthi
-
-
-
2
-
Zamalek SC
266.
H. Mkami
-
-
-
1
-
Tala'ea Al Jaish
267.
H. Mohamed
-
-
-
1
-
Zamalek SC
268.
H. Mohamed Sukar
-
-
-
1
-
Ismaily SC
269.
H. Nagguez
-
-
-
1
-
Ismaily SC
270.
H. Saleh
-
-
-
1
-
Ittihad Alexandria
271.
Hesham Mohamed
-
-
-
1
-
Ismaily SC
272.
Hussein El Sayed
-
-
-
1
1
Al Masry
273.
I. Abdelnaim
-
-
-
1
-
Dakhleya
274.
I. Ateia
-
-
-
1
-
Al Masry
275.
I. B. Toure
-
-
-
2
1
Pyramids
276.
I. Boubekeur
-
-
-
1
-
Arab Contractors
277.
I. Gaber
-
-
-
3
-
Semouha Club
278.
I. Mohareb
-
-
-
2
1
Tala'ea Al Jaish
279.
I. Sheta
-
-
-
1
-
Baladiyyat Al Mahalla
280.
I. Yakubu
-
-
-
2
-
NBE SC
281.
Islam Ateya
-
-
-
1
-
Al Masry
282.
Islam Gaber
-
-
-
1
-
Semouha Club
283.
Islam Mohareb
-
-
-
1
-
Tala'ea Al Jaish
284.
J. Arthur
-
-
-
3
-
Ceramica Cleopatra
285.
J. Ojera
-
-
-
1
-
Arab Contractors
286.
K. Abdelfattah
-
-
-
1
-
Ahly Cairo
287.
K. Aboul-Fetouh
-
-
-
1
-
El Gouna
288.
K. Chimezie
-
-
-
1
-
Dakhleya
289.
K. El Debes
-
-
-
1
-
Ahly Cairo
290.
K. El Deeb
-
-
-
2
-
Ittihad Alexandria
291.
K. El Eraki
-
-
-
3
-
Al Masry
292.
K. Hafez
-
-
-
1
-
Pyramids
293.
K. Halawa
-
-
-
1
-
Tala'ea Al Jaish
294.
K. Mamdouh
-
-
-
2
-
El Gouna
295.
K. Reda
-
-
-
2
-
Future FC
296.
K. Salah
-
-
-
1
-
Tala'ea Al Jaish
297.
K. Sokari
-
-
-
1
-
Pharco FC
298.
K. Sotohi
-
-
-
2
-
Tala'ea Al Jaish
299.
K. Yehia
-
-
-
3
-
Dakhleya
300.
Karim Nedved
-
-
-
2
-
Ahly Cairo
301.
Khaled El Ghandour
-
-
-
1
-
Ittihad Alexandria
302.
Khaled Sotohi
-
-
-
1
-
Tala'ea Al Jaish
303.
L. Amankona
-
-
-
1
-
FC Masr
304.
L. Dahdouh
-
-
-
2
-
Semouha Club
305.
L. Wael
-
-
-
4
-
Arab Contractors
306.
Lucky Emmanuel
-
-
-
1
-
El Gouna
307.
M. Abdel Samee
-
-
-
1
-
Ismaily SC
308.
M. Abdelkader
-
-
-
1
-
El Gouna
309.
M. Abdelsalam
-
-
-
1
-
Tala'ea Al Jaish
310.
M. Adel
-
-
-
3
-
Ceramica Cleopatra
311.
M. Alaa
-
-
-
2
1
Zamalek SC
312.
M. Amer
-
-
-
1
-
Arab Contractors
313.
M. Amissi
-
-
-
2
-
Baladiyyat Al Mahalla
314.
M. Ammar
-
-
-
2
-
Ismaily SC
315.
M. Ashraf
-
-
-
2
-
Zamalek SC
316.
M. Ateya
-
-
-
1
-
Ahly Cairo
317.
M. Awad
-
-
-
1
-
Zamalek SC
318.
M. Bassam
-
-
-
1
-
Ceramica Cleopatra
319.
M. Bayoumi
-
-
-
4
-
Ismaily SC
320.
M. Desouki
-
-
-
3
-
Ismaily SC
321.
M. Dowidar
-
-
-
2
-
ENPPI Cairo
322.
M. El Deghemy
-
-
-
4
-
El Gouna
323.
M. El Gazzar
-
-
-
1
-
NBE SC
324.
M. El Henawy
-
-
-
1
-
Dakhleya
325.
M. El Maghraby
-
-
-
1
1
Semouha Club
326.
M. El Sabahi
-
-
-
1
-
El Gouna
327.
M. El Zareef
-
-
-
1
-
Dakhleya
328.
M. El Zonfoly
-
-
-
2
-
Dakhleya
329.
M. Elgabas
-
-
-
1
-
Pyramids
330.
M. Farouk
-
-
-
3
-
Future FC
331.
M. Fathallah
-
-
-
1
-
Tala'ea Al Jaish
332.
M. Fawzy
-
-
-
1
-
Dakhleya
333.
M. Gad
-
-
-
1
-
Al Masry
334.
M. Gehad
-
-
-
1
-
Pharco FC
335.
M. Hamada
-
-
-
1
-
Al Masry
336.
M. Hashem
-
-
-
1
1
Ismaily SC
337.
M. Hassan
-
-
-
2
-
Ismaily SC
338.
M. Hassouna
-
-
-
2
-
Dakhleya
339.
M. Hossam
-
-
-
1
-
Zamalek SC
340.
M. Ibrahim
-
-
-
1
-
Ceramica Cleopatra
341.
M. Ismail
-
-
-
3
-
FC Masr
342.
M. Lasheen
-
-
-
2
-
Pyramids
343.
M. Magdy
-
-
-
1
-
Dakhleya
344.
M. Magli
-
-
-
1
-
Arab Contractors
345.
M. Makhlouf
-
-
-
1
-
Ismaily SC
346.
M. Marei
-
-
-
1
-
Pyramids
347.
M. Mido
-
-
-
1
-
Semouha Club
348.
M. Mostafa
-
-
-
1
-
Semouha Club
349.
M. Naguib
-
-
-
1
-
Dakhleya
350.
M. Nasr
-
-
-
2
-
Ismaily SC
351.
M. Niass
-
-
-
1
-
Arab Contractors
352.
M. Nosseir
-
-
-
1
-
Future FC
353.
M. Osama
-
-
-
1
-
Dakhleya
354.
M. Rabia
-
-
-
3
-
Future FC
355.
M. Razak
-
-
-
1
1
Baladiyyat Al Mahalla
356.
M. Sadek
-
-
-
2
-
Future FC
357.
M. Said
-
-
-
1
-
Semouha Club
358.
M. Salifu
-
-
-
6
-
Ittihad Alexandria
359.
M. Sawaneh
-
-
-
1
-
FC Masr
360.
M. Shabana
-
-
-
1
-
Ittihad Alexandria
361.
M. Shabrawy
-
-
-
1
-
Ismaily SC
362.
M. Shehata
-
-
-
3
-
Tala'ea Al Jaish
363.
M. Shika
-
-
-
1
-
Pharco FC
364.
M. Sobhi
-
-
-
1
-
Zamalek SC
365.
M. Tarek
-
-
-
2
-
Zamalek SC
366.
M. Wahid
-
-
-
2
-
Semouha Club
367.
M. Yasser
-
-
-
2
-
Dakhleya
368.
Mahmoud Genesh
-
-
-
1
-
Future FC
369.
Mahmoud Shaaban
-
-
-
1
-
Future FC
370.
Mido Mostafa
-
-
-
1
-
Semouha Club
371.
Mohamed Abdelmonem
-
-
-
2
-
Ahly Cairo
372.
Mohamed Adel
-
-
-
1
-
Ceramica Cleopatra
373.
Mohamed Hany
-
-
-
2
-
Tala'ea Al Jaish
374.
Mohamed Hassan
-
-
-
1
-
Ismaily SC
375.
Mohamed Magdy Abdelfattah
-
-
-
1
-
ENPPI Cairo
376.
Mohamed Salem
-
-
-
1
-
Arab Contractors
377.
Mohanad Lasheen
-
-
-
3
-
Pyramids
378.
Mostafa Ibrahim
-
-
-
1
-
Ittihad Alexandria
379.
N. El Sayed
-
-
-
2
-
El Gouna
380.
N. Maher
-
-
-
1
-
Zamalek SC
381.
N. Zammouri
-
-
-
1
-
Baladiyyat Al Mahalla
382.
O. Radwan
-
-
-
1
-
Tala'ea Al Jaish
383.
Omar El Saeey
-
-
-
1
-
Ismaily SC
384.
P. Joules
-
-
-
2
-
Tala'ea Al Jaish
385.
P. Julius
-
-
-
1
-
Tala'ea Al Jaish
386.
P. Mutumosi Zilu
-
-
-
3
1
FC Masr
387.
R. Arnaud
-
-
-
2
-
El Gouna
388.
R. El Safi
-
-
-
1
-
Baladiyyat Al Mahalla
389.
R. Omran
-
-
-
1
-
Ittihad Alexandria
390.
R. Rabia
-
-
-
1
-
Ahly Cairo
391.
R. Sabri
-
-
-
1
-
Pharco FC
392.
Rafik Kabou
-
-
-
1
-
Dakhleya
393.
Rami Rabia
-
-
-
1
-
Ahly Cairo
394.
Reda Salah
-
-
-
1
-
El Gouna
395.
S. Aka
-
-
-
2
-
NBE SC
396.
S. Al Agouz
-
-
-
1
-
Pharco FC
397.
S. Farouk Gaafar
-
-
-
1
-
Pyramids
398.
S. Naguib
-
-
-
1
-
Pharco FC
399.
S. Ougola
-
-
-
2
-
Ceramica Cleopatra
400.
S. Rahil
-
-
-
1
-
El Gouna
401.
S. Teka
-
-
-
2
-
Ittihad Alexandria
402.
Salah Mohsen
-
-
-
1
2
Al Masry
403.
Samir Fekri
-
-
-
1
-
Al Masry
404.
Sobhi Soliman
-
-
-
1
-
El Gouna
405.
Sodiq Awujoola
-
-
-
2
-
Ceramica Cleopatra
406.
T. Alaa
-
-
-
3
-
Semouha Club
407.
W. Ifeanyi
-
-
-
1
-
Baladiyyat Al Mahalla
408.
Y. Hassan
-
-
-
3
1
Baladiyyat Al Mahalla
409.
Y. Labib
-
-
-
1
-
ENPPI Cairo
410.
Y. Marei
-
-
-
1
-
Pharco FC
411.
M. H. Awad
-
-
-
-
1
Zamalek SC
Meci selectat
UEL
Olympique Marseille
SL Benfica
18/04/2024 21:00
X
Premier
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Pyramids
32
15
9
5
1
12
2
ENPPI Cairo
29
18
8
5
5
5
3
Al Masry
28
17
8
4
5
1
4
Ittihad Alexandria
27
16
7
6
3
2
5
El Gouna
25
17
6
7
4
0
6
FC Masr
24
17
5
9
3
3
7
Tala'ea Al Jaish
24
16
6
6
4
3
8
Ceramica Cleopatra
23
16
6
5
5
8
9
Semouha Club
22
17
5
7
5
-3
10
Ahly Cairo
21
11
6
3
2
11
11
Zamalek SC
21
13
6
3
4
8
12
Future FC
21
15
5
6
4
2
13
NBE SC
18
18
5
3
10
-2
14
Ismaily SC
18
17
4
6
7
-3
15
Baladiyyat Al Mahalla
16
16
4
4
8
-14
16
Pharco FC
12
15
2
6
7
-7
17
Arab Contractors
12
17
2
6
9
-11
18
Dakhleya
10
17
1
7
9
-15
Predictie al zilei
Br1
Botafogo
Atlético GO
19/04/2024 02:30
1
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program