Fotbalul este matematica
Favorite Român> Setări>
Închide[X]

Ligile mele

Top campionate

Аlte campionate

league_logo

Fotbalist Statistica - Republica Cehă MSFL

Fotbalist Goluri Penalti. Autogoluri Cartonașe Cartonașe Echipa
1.P. Jaron 13 1 - 1 - Banik Ostrava B
2.G. Reteno Elekana 12 1 - 2 - FK Blansko
3.T. Oklestek 11 - - - - Znojmo
4.J. Spacil 9 - - 4 - Sigma Olomouc B
5.J. Tulaydan 9 - - 2 - FK Blansko
6.A. Houser 8 1 - - - H. Slavia Kromeriz
7.R. Loksa 8 2 - - - Hlucin
8.I. Aldin 7 2 - 3 - Slovacko B
9.L. Bobcik 7 2 - 4 - FK Zlin B
10.D. Grecmal 7 - - 2 - Sigma Olomouc B
11.S. Langer 7 - - 3 - Sigma Olomouc B
12.D. Smekal 7 1 - 2 - Banik Ostrava B
13.A. Zajicek 7 - - 1 - Hlucin
14.J. Ambrozek 6 3 - 5 - SK Unicov
15.M. Cupak 6 - - 7 - H. Slavia Kromeriz
16.J. Kolacny 6 - - 1 - Slovan Rosice
17.A. Plichta 6 - - 6 - Velke Mezirici
18.O. Chveja 5 - - 1 - Banik Ostrava B
19.J. Fiala 5 - - - - Sigma Olomouc B
20.M. Galus 5 2 - 3 - Sigma Olomouc B
21.P. Juroska 5 - - 3 - Slovacko B
22.A. Krc 5 - - 2 - SK Unicov
23.F. Lehky 5 - - - - FK Zlin B
24.C. Lhotecky 5 - - 1 - H. Slavia Kromeriz
25.T. Machalek 5 - - 5 - FK Blansko
26.D. Moucka 5 - - 6 - Znojmo
27.P. Sklenar 5 - - 2 - H. Slavia Kromeriz
28.D. Strombach 5 1 - 1 - Znojmo
29.J. Cerny 4 - - 1 - Slovan Rosice
30.R. Cicilia 4 - - - - Slovacko B
31.P. Dolejs 4 - - 6 - Velke Mezirici
32.T. Duba 4 - - 3 - SFK Vrchovina
33.M. Hladik 4 - - 5 - Vratimov
34.T. Komenda 4 - - 1 - SK Unicov
35.M. Kovarik 4 - - 1 - Frydek-Mistek
36.M. Mach 4 - - 5 - FK Blansko
37.M. Polasek 4 - - 1 - Slovacko B
38.D. Prerovsky 4 1 - 2 - Slovan Rosice
39.F. Urica 4 - - - - Sigma Olomouc B
40.M. A. Laye Tall 3 - - 2 - Vysocina Jihlava B
41.M. Blahuta 3 - - - - Dolni Benesov
42.S. Chocholaty 3 1 - 3 - Vysocina Jihlava B
43.R. Demeter 3 2 - 11 - Velke Mezirici
44.R. Dostal 3 - - - - Hlucin
45.L. Fila 3 - - - - Vysocina Jihlava B
46.V. Gettler 3 - - 2 - ČSK Uherský Brod
47.R. Josefik 3 - - 1 - ČSK Uherský Brod
48.P. Kirschner 3 - - 1 1 Znojmo
49.J. Matousek 3 - - - - Sigma Olomouc B
50.J. Michalec 3 1 - - - ČSK Uherský Brod
51.L. Pernica 3 - - 6 - Slovacko B
52.M. Praus 3 - - - - Hlucin
53.L. Raab 3 - - 4 - Frydek-Mistek
54.A. Ritter 3 - - 3 - Vysocina Jihlava B
55.O. Sasinka 3 - - 1 - Slovacko B
56.G. Stojmenov 3 - - 3 - Slovacko B
57.F. Vecheta 3 1 - - - Slovacko B
58.P. Zapalac 3 - - 1 - Viktoria Otrokovice
59.J. Araujo-Wilson 2 - - 2 - Vysocina Jihlava B
60.R. Badura 2 - - - - Vratimov
61.V. Benes 2 - - - - Sigma Olomouc B
62.J. Blejchar 2 - - 3 1 Frydek-Mistek
63.D. Buchta 2 - - - - Banik Ostrava B
64.T. Buchvaldek 2 - - 1 - Hlucin
65.M. Cedidla 2 - - 1 - FK Zlin B
66.L. Duda 2 - - 4 - Vratimov
67.Y. Glushach 2 - 1 1 - Znojmo
68.J. Hellebrand 2 - - 1 - FK Zlin B
69.M. Hladky 2 - - - - FK Blansko
70.V. Kamas 2 - - 1 - SK Unicov
71.J. Konarik 2 - - 3 - Dolni Benesov
72.D. Kratochvila 2 - - - - Slovacko B
73.P. Kundratek 2 - - 1 - Hlucin
74.F. Labuda 2 - - - - Dolni Benesov
75.J. M. Igbinoba 2 - - 3 - Vratimov
76.M. Malenovsky 2 - - 2 - ČSK Uherský Brod
77.T. Matousek 2 - - 4 - H. Slavia Kromeriz
78.S. Nemecek 2 - - - - Vysocina Jihlava B
79.M. Nespor 2 - - - - Sigma Olomouc B
80.M. Pecuch 2 1 - 1 - Dolni Benesov
81.P. Ruby 2 - - 3 - Dolni Benesov
82.F. Shudeiwa 2 - - 2 - Vysocina Jihlava B
83.J. Sip 2 - - 1 - Sigma Olomouc B
84.P. Slamena 2 - - - - Sigma Olomouc B
85.L. Smetana 2 - - 3 - SFK Vrchovina
86.D. Stoklasek 2 - - - - Banik Ostrava B
87.M. Surynek 2 - - 1 - H. Slavia Kromeriz
88.R. Suta 2 - - 4 - Velke Mezirici
89.M. Svoboda 2 - - 2 - SFK Vrchovina
90.L. Tall 2 - - - - Vysocina Jihlava B
91.D. Tkac 2 - - 1 - FK Zlin B
92.M. Votava 2 - - 1 - H. Slavia Kromeriz
93.M. Vraga 2 - - 1 - ČSK Uherský Brod
94.E. Yohanna 2 - - 2 - Slovacko B
95.T. Barkov 1 - - - - Frydek-Mistek
96.V. Bartos 1 - - - - Slovacko B
97.M. Bzirsky 1 - - - - Vratimov
98.V. Chanturishvili 1 - - - - FK Zlin B
99.M. Chytil 1 - - - - Sigma Olomouc B
100.D. Demianenko 1 - - 4 - Vratimov
101.D. Dziuba 1 - - 3 - Vratimov
102.D. Farka 1 - - - - Vratimov
103.A. Fila 1 - - 1 - Slovan Rosice
104.T. Franek 1 - - 3 - Vysocina Jihlava B
105.T. Gebauer 1 - - 2 - Dolni Benesov
106.E. Glushach 1 - - - - Znojmo
107.M. Hadas 1 - - - - Sigma Olomouc B
108.V. Hajnos 1 - - - - Vratimov
109.F. Holman 1 - - 3 - SFK Vrchovina
110.L. Hrdlicka 1 - - - - FK Zlin B
111.T. Hykel 1 - - 2 - Frydek-Mistek
112.J. Janetzky 1 - - - - FK Zlin B
113.L. Jawo 1 - - - - FK Zlin B
114.F. Kosak 1 - - 2 - ČSK Uherský Brod
115.J. Kotouc 1 - - 1 - Sigma Olomouc B
116.J. Krejci 1 - - 2 - Slovan Rosice
117.V. Kristal 1 - - - - Vysocina Jihlava B
118.R. Krivanek 1 - - - - Vysocina Jihlava B
119.O. Kubik 1 - - - 1 Dolni Benesov
120.D. Kucera 1 - - 1 - Frydek-Mistek
121.P. Kulisek 1 - - 5 1 FK Zlin B
122.L. Michal 1 - - 6 - SFK Vrchovina
123.D. Mladek 1 - - 1 - Hlucin
124.T. Mlynek 1 - - 1 - Viktoria Otrokovice
125.T. Moravec 1 - - 1 - Dolni Benesov
126.O. Moucka 1 - - 2 - Hlucin
127.P. Mucha 1 - - 6 - Velke Mezirici
128.M. Necas 1 - - 6 - FK Zlin B
129.M. Neumann 1 - - 1 - Hlucin
130.J. Oulehla 1 - - 4 - Viktoria Otrokovice
131.J. Pancochar 1 - - 2 - Viktoria Otrokovice
132.M. Papez 1 - - - - Znojmo
133.P. Partl 1 - - 1 - SFK Vrchovina
134.V. Pavlicek 1 - - 1 - ČSK Uherský Brod
135.D. Pazourek 1 - - - - Slovan Rosice
136.F. Prikryl 1 - - 5 2 Viktoria Otrokovice
137.T. Prokes 1 - - 3 - Znojmo
138.M. Puza 1 - - 3 - Velke Mezirici
139.R. Russmann 1 - - 5 - Znojmo
140.J. Ruzicka 1 - - 3 2 Vysocina Jihlava B
141.M. Sanneh 1 - - - - Banik Ostrava B
142.A. Savi 1 - - 4 - Vysocina Jihlava B
143.T. Selinger 1 - - 1 - Slovan Rosice
144.M. Sidlik 1 - - - - SK Unicov
145.D. Skroch 1 - - 1 - Dolni Benesov
146.F. Slavicek 1 - - 1 - Sigma Olomouc B
147.T. Slovak 1 - 1 2 - FK Zlin B
148.F. Smrcka 1 - - 3 - FK Blansko
149.O. Strachon 1 - - 2 - FK Zlin B
150.J. Svoboda 1 - - 2 - SK Unicov
151.J. Svrcek 1 - - 1 - ČSK Uherský Brod
152.M. Sysel 1 - - 2 - Velke Mezirici
153.N. Todoric 1 - - 2 - FK Blansko
154.M. Tomic 1 - - - - Slovacko B
155.D. Tomsu 1 - - - - Hlucin
156.M. Vana 1 - - 1 - ČSK Uherský Brod
157.A. Varadi 1 - - 4 - Vratimov
158.M. Velner 1 - - 1 - Frydek-Mistek
159.O. Vicha 1 - - - - SFK Vrchovina
160.T. Vincour 1 - - 2 - Slovacko B
161.J. Vitamvas 1 - - 1 - Slovan Rosice
162.R. Zalesak 1 - - 3 - Banik Ostrava B
163.P. Zavadil 1 - - 1 - H. Slavia Kromeriz
164.A. Zeman 1 - - - - FK Blansko
165.P. Zifcak 1 - - 1 - Sigma Olomouc B
166.L. Zoubele 1 - - - - Vysocina Jihlava B
167.A. Bahounek - - - 2 - Viktoria Otrokovice
168.A. Bednar - - - 1 - Sigma Olomouc B
169.A. Bousek - - - 1 - SFK Vrchovina
170.A. Ciz - - - 1 - FK Zlin B
171.A. Dittmer - - - 1 - SK Unicov
172.A. Jagrik - - - 1 - Vysocina Jihlava B
173.A. Janos - - - 1 - Banik Ostrava B
174.A. Jasensky - - - 3 - Viktoria Otrokovice
175.A. Karcmar - - - 2 - Dolni Benesov
176.A. Polepil - - - 1 - Znojmo
177.B. Manzia - - - 2 - Frydek-Mistek
178.D. Baca - - - 4 - SK Unicov
179.D. Blazik - - - 1 2 FK Blansko
180.D. Grygar - - - 7 1 Sigma Olomouc B
181.D. Holan - - - 1 - Banik Ostrava B
182.D. Karmazin - - - 2 - Velke Mezirici
183.D. Kocik - - - 3 - Znojmo
184.D. Kominek - - - 3 - Velke Mezirici
185.D. Konecny - - - 3 - Frydek-Mistek
186.D. Ozvolda - - - 1 - Vratimov
187.D. Pisar - - - 1 - Slovacko B
188.D. Plecity - - - 2 - H. Slavia Kromeriz
189.D. Stranak - - - 3 1 SK Unicov
190.D. Vanecek - - - 3 - Sigma Olomouc B
191.D. Veneny - - - 1 - ČSK Uherský Brod
192.F. Jicha - - - 2 - ČSK Uherský Brod
193.F. Jura - - - 2 - FK Zlin B
194.F. Vosmera - - - 2 - Velke Mezirici
195.F. Zouhar - - - 2 - Banik Ostrava B
196.I. Christodoulou - - - 2 - Vysocina Jihlava B
197.J. Borek - - - 2 - Slovacko B
198.J. David - - - 4 - Sigma Olomouc B
199.J. Dockal - - - 2 - Slovan Rosice
200.J. Dostal - - - 3 - H. Slavia Kromeriz
201.J. Juricek - - - 4 - Frydek-Mistek
202.J. Kiska - - - 3 1 Viktoria Otrokovice
203.J. Klejnot - - - 1 - Vratimov
204.J. Kveton - - - 1 - Frydek-Mistek
205.J. Martinik - - - 3 - Banik Ostrava B
206.J. Mucka - - - 4 - SK Unicov
207.J. Nedved - - - 1 - Velke Mezirici
208.J. Opatril - - - 1 - Hlucin
209.J. Pafka - - - 2 - FK Zlin B
210.J. Pina - - - 3 - Sigma Olomouc B
211.J. Semanko - - - 2 - Velke Mezirici
212.J. Siska - - - 1 - FK Zlin B
213.J. Tenora - - - 1 - FK Blansko
214.J. Teply - - - 1 - Vratimov
215.J. Vodicka - - - 1 - Vysocina Jihlava B
216.J. Vrbka - - - 1 - Frydek-Mistek
217.K. Crhan - - - 1 - Vysocina Jihlava B
218.L. Chloupek - - - 1 - SFK Vrchovina
219.L. Ciz - - - 1 - Banik Ostrava B
220.L. Fall - - - 2 - FK Blansko
221.L. Hekerle - - - 5 - SFK Vrchovina
222.L. Kolcava - - - 9 - Vysocina Jihlava B
223.L. Lehnert - - - 3 - Hlucin
224.L. Nevaril - - - 3 - ČSK Uherský Brod
225.L. Vychodil - - - 3 2 Viktoria Otrokovice
226.M. Fila - - - 2 - Vysocina Jihlava B
227.M. Flasar - - - 3 1 ČSK Uherský Brod
228.M. Goncalves - - - 2 - Znojmo
229.M. Kolar - - - 5 - Velke Mezirici
230.M. Krakovcik - - - 9 - Znojmo
231.M. Kudela - - - 1 - Slovacko B
232.M. Machalek - - - 2 - H. Slavia Kromeriz
233.M. Maly - - - 1 - Viktoria Otrokovice
234.M. Mancik - - - 3 - ČSK Uherský Brod
235.M. Merdovic - - - 1 - Slovacko B
236.M. Pys - - - 1 - FK Blansko
237.M. Skwarczek - - - 2 - Vratimov
238.M. Temel - - - 1 - Banik Ostrava B
239.M. Vasulka - - - 3 - Viktoria Otrokovice
240.M. Zednicek - - - 2 - Viktoria Otrokovice
241.N. Wybraniec - - - 3 - Dolni Benesov
242.O. Hapal - - - 1 - H. Slavia Kromeriz
243.O. Tiahlo - - - 3 - H. Slavia Kromeriz
244.P. Cervenka - - - 6 - Znojmo
245.P. Drbal - - - 2 - Slovan Rosice
246.P. Duda - - - 3 - SFK Vrchovina
247.P. Latka - - - 1 - Dolni Benesov
248.P. Mikuska - - - 1 - Vysocina Jihlava B
249.P. Nesetril - - - 2 1 FK Blansko
250.P. Novak - - - 4 - H. Slavia Kromeriz
251.P. Senk - - - 3 - H. Slavia Kromeriz
252.P. Sip - - - 2 - Slovan Rosice
253.P. Smatelka - - - 1 - ČSK Uherský Brod
254.P. Smida - - - 3 - SFK Vrchovina
255.P. Vacek - - - 2 - Vysocina Jihlava B
256.R. Bala - - - 1 1 SK Unicov
257.R. Buchta - - - 3 - Slovan Rosice
258.R. Konecny - - - 1 - Viktoria Otrokovice
259.R. Latal - - - 1 - Sigma Olomouc B
260.R. Matulka - - - 3 - SFK Vrchovina
261.R. Olsansky - - - 1 - Slovacko B
262.R. Plesnik - - - 7 - Hlucin
263.R. Stefanek - - - 1 - Vysocina Jihlava B
264.S. Alexa - - - 2 - FK Blansko
265.S. Asante - - - 1 - Znojmo
266.S. Bohac - - - 1 - Banik Ostrava B
267.S. Byrtus - - - 2 1 Frydek-Mistek
268.S. Kulig - - - 2 - Banik Ostrava B
269.S. Prikryl - - - 1 - Viktoria Otrokovice
270.S. Zalud - - - 1 - Znojmo
271.T. Chyla - - - 1 - FK Blansko
272.T. Dobrovodsky - - - 2 - Slovan Rosice
273.T. Feik - - - 3 - FK Blansko
274.T. Praks - - - 1 - Slovan Rosice
275.T. Vengrinek - - - 1 - Frydek-Mistek
276.T. Wolf - - - 1 - Hlucin
277.T. Zezula - - - 4 - Slovan Rosice
278.Tall Mame - - - 1 - Velke Mezirici
279.V. Baranek - - - 1 - Velke Mezirici
280.V. Havlin - - - 2 - Vysocina Jihlava B
281.V. Koutny - - - 2 - SK Unicov
282.V. Minarik - - - 2 - FK Blansko
283.V. Wala - - - 3 - Hlucin
284.V. Wojatschke - - - 1 - Dolni Benesov
285.Z. Fladr - - - 2 - Znojmo
286.Z. Riha - - - 5 - Banik Ostrava B
287.M. Basic - - - - 1 Znojmo
288.M. Kostka - - - - 1 Banik Ostrava B
289.N. Adam - - - - 1 Vysocina Jihlava B
MSFL
OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
1
H. Slavia Kromeriz 34 14 11 1 2 30 13 17
2
Sigma Olomouc B 33 14 10 3 1 38 9 29
3
Banik Ostrava B 32 14 10 2 2 31 16 15
4
FK Blansko 27 14 9 0 5 32 24 8
5
Slovan Rosice 26 14 8 2 4 21 15 6
6
Hlucin 25 14 8 1 5 25 12 13
7
Slovacko B 24 14 7 3 4 34 19 15
8
SK Unicov 24 14 7 3 4 22 17 5
9
ČSK Uherský Brod 19 14 5 4 5 18 13 5
10
Velke Mezirici 15 14 4 3 7 14 26 -12
11
Dolni Benesov 15 14 4 3 7 14 28 -14
12
Vysocina Jihlava B 14 14 3 5 6 21 33 -12
13
FK Zlin B 13 14 4 1 9 20 25 -5
14
Frydek-Mistek 12 14 3 3 8 13 32 -19
15
SFK Vrchovina 10 14 2 4 8 11 25 -14
16
Znojmo 9 14 2 3 9 26 39 -13
17
Viktoria Otrokovice 8 14 2 2 10 9 30 -21
18
Biocel Vratimov 0 0 0 0 0 0 0 0