Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
133
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
5
Pronosticuri maine
291
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
1589
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2531
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
27
Favorite
Liste
>
Britanic
71
Top European
52
European
629
American
168
African
56
Asiatic
122
Australijski
45
Internaţional
Cupa Națională
1
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
5
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
3
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
5
League 1
1
Albanian Cup
2
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
Algeria Cup
2
Super Cup
U21 League
4
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
5
Championship
2
League One
League Two
National League
1
National League N.
2
National League S.
2
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
22
Northern Premier
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
6
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
9
1st Division
3
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
1
Primera B
1
Primera C
Primera D
Copa de la Liga Profesional
2
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
10
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
First League
1
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
2
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
2
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
2
Austria
>
Bundesliga
3
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
2
Bahrain
>
Premier League
Second Division
6
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
4
2e Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
1
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
3
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Botswana
>
Premier League
Brazilia
>
Braziliei Série A
10
Serie B
1
Serie C
1
Serie D
31
Acreano
3
Alagoano
Amapaense
1
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
1
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
11
Third League - South-West
10
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
1
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
1
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
Camerun
>
Elite One
2
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
2
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
7
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
5
2. Division
8
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
10
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
8
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
Croația
>
HNL
5
First NL
6
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
2
Danemarca
>
Superliga
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
5
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
5
Egipt
>
Premier
2
Second League
1
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
6
Elveția
>
Super League
Challenge League
1
Swiss Cup
2
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
7
Finlanda
>
Veikkausliiga
7
Ykkosliiga
5
Kakkonen
6
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
3
Ligue 2
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
1
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
2
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
1
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
9
Oberliga Schleswig Holstein
2
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
1
Oberliga Niedersachsen
2
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
10
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
1
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
Gibraltar
>
National League
1
Grecia
>
Super League
3
Super League 2
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
4
Primera Division
Guineea
>
Ligue 1
2
Haiti
>
Championnat National
1
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
Super League
1
Indonezia
>
Liga 1
9
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
7
Iran
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
8
Iraq
>
Premier League
Irlanda
>
Premier League
6
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
15
League Cup
Israele
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
1
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
1
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
10
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
1
Primavera 2
16
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Jamaica
>
Premier League
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
9
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
2
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
2
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
1
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
1. Liga
7
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
4
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
2
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
5
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
8
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Mexic
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
4
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
1
Liga Premier Serie B
3
Moldova
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
2
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
5
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
11
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
31
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
17
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paraguay
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
1
Segunda División
3
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
6
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
1
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
6
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
7
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
6
Liga 2
3
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
6
PFL - West
1
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - Sud
2
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
2
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
2
Sierra Leone
>
Premier League
3
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
6
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
10
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
1
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
3
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
Togo
>
Championnat National
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
5
Tunisia
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
1
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Uganda
>
Premier League
6
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
1
Uruguay
>
Primera Division
1
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Vietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
4
Super Cup
Zambia
>
Premier League
1
Zimbabwe
>
Premier League
9
Țara Galilor
>
Premier
Division 1
2
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Țările de Jos
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
2
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
1
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
2
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
16
Copa Sudamericana
16
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Fotbalist Statistica - Cehia Druha Liga
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Fotbalist
Goluri
Penalti.
Autogoluri
Cartonașe
Cartonașe
Echipa
1.
Jakub Řezníček
13
4
-
5
-
Zbrojovka Brno
2.
David Huf
12
3
-
3
-
MFK Chrudim
3.
Ebrima Singhateh
9
2
-
9
-
FC Vlasim
4.
Idjessi Metsoko
9
1
-
1
-
MFK Vyskov
5.
Lukáš Fila
8
-
-
3
-
Jihlava
6.
Bojan Dordič
7
3
-
3
-
Taborsko
7.
Filip Firbacher
7
1
-
3
-
FK Varnsdorf
8.
Jakub Nečas
7
-
-
-
-
Pribram
9.
Tomáš Malec
7
1
-
5
-
SK Prostějov
10.
Štěpán Langer
6
1
-
2
-
Sigma Olomouc B
11.
Jakub Dočkal
6
-
-
-
-
Hanácká Slavia Kroměříž
12.
Justin Araujo-Wilson
6
-
-
2
2
Jihlava
13.
Lukáš Matějka
6
1
-
3
-
Dukla Praha
14.
Pavel Moulis
6
-
-
3
-
Dukla Praha
15.
R. Šiler
5
-
-
2
-
Sparta Praha B
16.
Daniel Langhamer
5
-
-
1
-
MFK Chrudim
17.
Filip Blecha
5
1
-
2
-
Opava
18.
Roman Potočný
5
-
-
7
-
Zbrojovka Brno
19.
Tomas Schanelec
5
1
-
1
-
Sparta Praha B
20.
Amidou Diallo
4
-
-
2
-
MFK Vyskov
21.
David Kozel
4
-
-
5
-
Dukla Praha
22.
David Sixta
4
-
-
-
-
Viktoria Zizkov
23.
Denis Alijagič
4
-
-
-
-
Zbrojovka Brno
24.
Fahad Bayo
4
-
-
5
-
MFK Vyskov
25.
Filip Stepanek
4
-
-
5
-
MFK Vyskov
26.
Jáchym Šíp
4
-
-
4
-
Sigma Olomouc B
27.
Jakub Zeronik
4
-
-
-
-
Dukla Praha
28.
Jan Fiala
4
-
-
3
-
Sigma Olomouc B
29.
Matěj Mikulenka
4
-
-
3
-
Sigma Olomouc B
30.
Matus Lacko
4
-
-
5
-
Jihlava
31.
Pavel Vandas
4
1
-
2
-
SK Lisen
32.
Petr Zavadil
4
-
-
3
-
Hanácká Slavia Kroměříž
33.
M. Polášek
4
-
-
1
1
SK Lisen
34.
Radek Voltr
4
1
-
1
-
Viktoria Zizkov
35.
D. Sixta
4
-
-
-
-
Viktoria Zizkov
36.
P. Svatek
4
-
-
1
-
Taborsko
37.
Václav Míka
4
-
1
3
-
MFK Chrudim
38.
Vinny Loic Nkwinga
4
-
-
3
-
Pribram
39.
Vojtěch Hranoš
4
-
-
3
-
Sparta Praha B
40.
J. Šíp
3
-
-
1
-
Sigma Olomouc B
41.
Štěpán Šebrle
3
-
-
1
-
Dukla Praha
42.
Adrián Čermák
3
1
-
2
-
SK Lisen
43.
Albert Labík
3
-
1
3
-
FC Vlasim
44.
Bernardo Costa Da Rosa
3
-
-
2
-
Viktoria Zizkov
45.
David Latal
3
-
-
3
1
MFK Chrudim
46.
Denny Samko
3
-
-
7
-
FK Varnsdorf
47.
Filip Urica
3
-
-
-
-
Sigma Olomouc B
48.
Filip Vedral
3
-
-
6
-
Jihlava
49.
I. Fomba
3
-
-
-
-
MFK Vyskov
50.
Hasan Jahić
3
-
-
5
-
Pribram
51.
Jakub Habusta
3
-
-
3
-
SK Prostějov
52.
Jakub Hodek
3
-
-
2
-
FK Varnsdorf
53.
Jakub Selnar
3
1
-
4
-
Jihlava
54.
Marek Matocha
3
-
-
3
-
SK Lisen
55.
Michal Cupák
3
-
-
4
-
Hanácká Slavia Kroměříž
56.
Mohammed Marzuq Yahaya
3
-
-
2
-
Opava
57.
Ondrej Vintr
3
1
-
6
-
MFK Vyskov
58.
Pavel Sokol
3
-
-
5
-
SK Lisen
59.
Pavel Svatek
3
-
-
1
-
Taborsko
60.
Petr Jaroň
3
1
-
4
-
SK Prostějov
61.
R. Potočný
3
1
-
3
-
Zbrojovka Brno
62.
Roman Mokrovics
3
-
-
2
-
Sparta Praha B
63.
Samuel Šigut
3
-
-
1
-
Opava
64.
Václav Prošek
3
-
-
4
-
Viktoria Zizkov
65.
F. Vedral
3
-
-
2
-
Jihlava
66.
Vojtech Stransky
3
-
-
2
-
FK Varnsdorf
67.
Šimon Gábriš
2
-
-
-
-
SK Prostějov
68.
Adam Houser
2
-
1
3
-
Hanácká Slavia Kroměříž
69.
Adam Ondráček
2
-
-
7
-
Opava
70.
Adam Vlasák
2
-
-
-
-
SK Lisen
71.
Adrian Cermak
2
-
-
-
-
SK Lisen
72.
D. Alijagić
2
-
-
-
-
Zbrojovka Brno
73.
Augusto Alexi Quintero Batioja
2
-
-
3
-
Viktoria Zizkov
74.
Bienvenue Kanakimana
2
-
-
-
-
MFK Vyskov
75.
Cheick Souare
2
-
-
1
-
MFK Vyskov
76.
Chisom Onije
2
-
-
1
-
FC Vlasim
77.
David Vanecek
2
-
-
1
-
Opava
78.
Dominik Gembický
2
-
-
1
-
FK Varnsdorf
79.
Emmanuel Anih
2
-
-
-
-
Pribram
80.
D. Granečný
2
-
-
-
-
Zbrojovka Brno
81.
J. Hodek
2
-
-
1
-
FK Varnsdorf
82.
J. Hora
2
1
-
-
-
Dukla Praha
83.
Isaac Muleme
2
-
-
8
-
Viktoria Zizkov
84.
Jakub Elbel
2
-
-
2
-
SK Prostějov
85.
Jakub Matoušek
2
-
-
4
-
Taborsko
86.
Jan Koudelka
2
-
-
5
-
SK Prostějov
87.
Jan Kozojed
2
-
-
1
-
Viktoria Zizkov
88.
Jan Peterka
2
-
-
9
-
Dukla Praha
89.
Jan Schaffartzik
2
-
-
4
-
SK Prostějov
90.
Jan Silný
2
-
-
4
1
SK Prostějov
91.
Jan Záviška
2
-
-
2
-
MFK Chrudim
92.
M. Jaron
2
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
93.
P. Jaroň
2
1
-
-
-
SK Prostějov
94.
Jiří Kateřiňák
2
-
-
6
-
Taborsko
95.
Jiří Spáčil
2
-
-
7
-
Sigma Olomouc B
96.
R. Krollis
2
-
-
2
-
MFK Vyskov
97.
D. Látal
2
-
-
1
-
MFK Chrudim
98.
Ladislav Dufek
2
-
-
1
-
FK Varnsdorf
99.
D. Langhamer
2
-
-
-
-
MFK Chrudim
100.
Lukáš Penxa
2
-
-
3
-
Sparta Praha B
101.
J. Málek
2
-
-
-
-
Opava
102.
V. Míka
2
-
-
2
-
MFK Chrudim
103.
L. Mašek
2
-
-
1
-
MFK Chrudim
104.
Marek Richter
2
-
-
3
-
Viktoria Zizkov
105.
Marek Červenka
2
-
-
1
-
Dukla Praha
106.
Marvis Ogiomade
2
-
-
-
-
Jihlava
107.
Matej Kubista
2
-
-
2
-
FK Varnsdorf
108.
Matousek Filip
2
-
-
5
-
Pribram
109.
M. Mešanović
2
-
-
2
-
Dukla Praha
110.
Michal Sevcik
2
-
-
1
-
Sparta Praha B
111.
D. Michl
2
-
-
-
-
Sparta Praha B
112.
M. Mikulenka
2
-
-
-
-
Sigma Olomouc B
113.
Milan Jirásek
2
-
-
1
-
Viktoria Zizkov
114.
R. Mokrovics
2
-
-
-
-
Sparta Praha B
115.
P. Moulis
2
-
-
1
-
Dukla Praha
116.
Muris Mešanovič
2
-
-
-
-
Dukla Praha
117.
P. Novák
2
-
-
1
-
Taborsko
118.
A. Ondráček
2
1
-
1
-
Opava
119.
Ondřej Kesner
2
-
-
3
-
MFK Chrudim
120.
V. Osuagwu
2
-
-
1
-
FC Vlasim
121.
Pavlo Rudnytskyy
2
-
-
-
-
FK Varnsdorf
122.
Petr Breda
2
-
-
1
-
FC Vlasim
123.
Petr Plachy
2
-
-
-
-
Taborsko
124.
V. Prošek
2
-
-
-
-
Viktoria Zizkov
125.
V. Prosek
2
-
-
-
-
Viktoria Zizkov
126.
Robert Bartolomeu
2
-
-
5
-
SK Prostějov
127.
D. Rus
2
-
-
-
-
Sparta Praha B
128.
D. Samko
2
-
-
-
-
FK Varnsdorf
129.
Simon Chwaszcz
2
-
-
-
-
Hanácká Slavia Kroměříž
130.
J. Sodoma
2
1
-
-
-
Viktoria Zizkov
131.
V. Stránský
2
-
-
3
-
FK Varnsdorf
132.
Tomáš Franěk
2
-
-
3
-
Jihlava
133.
Tomáš Schánělec
2
-
-
-
-
Sparta Praha B
134.
Tomáš Wágner
2
-
-
-
-
Pribram
135.
T. Vachoušek
2
1
-
1
-
FC Vlasim
136.
Vladimír Zeman
2
-
-
1
-
Taborsko
137.
M. Vojta
2
-
-
2
-
FK Varnsdorf
138.
B. Đorđić
2
-
-
1
-
Taborsko
139.
J. Šašinka
1
-
-
1
-
Taborsko
140.
F. Šancl
1
-
-
-
-
Jihlava
141.
J. Štěrba
1
-
-
1
-
SK Prostějov
142.
Adam Ščudla
1
-
-
1
-
Opava
143.
Adam Kronus
1
-
-
1
1
Zbrojovka Brno
144.
Adam Petrák
1
-
-
4
-
Viktoria Zizkov
145.
I. Aldin
1
-
-
1
-
SK Lisen
146.
Alexandr Sojka
1
-
-
-
-
Taborsko
147.
Barnabáš Lacík
1
-
-
-
-
FC Vlasim
148.
R. Bartolomeu
1
-
-
-
-
SK Prostějov
149.
A. Batioja
1
-
-
-
-
Viktoria Zizkov
150.
F. Bayo
1
-
-
2
-
MFK Vyskov
151.
Š. Beran
1
-
-
1
-
FC Vlasim
152.
F. Blecha
1
-
-
1
-
Opava
153.
Bohdan Velicka
1
-
-
-
-
Opava
154.
P. Breda
1
-
-
1
-
FC Vlasim
155.
M. Coňk
1
-
-
1
-
Pribram
156.
M. Cupák
1
-
-
2
-
Hanácká Slavia Kroměříž
157.
M. Cupak
1
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
158.
Daniel Šmiga
1
-
-
3
-
FC Vlasim
159.
Daniel Finek
1
-
-
1
-
Viktoria Zizkov
160.
Daniel Fisl
1
-
-
2
-
Pribram
161.
Daniel Kaštánek
1
-
-
-
-
Sparta Praha B
162.
Daniel Kastanek
1
-
-
3
-
Sparta Praha B
163.
Daniel Kutik
1
-
-
1
-
MFK Chrudim
164.
Daniel Michl
1
-
-
2
-
Sparta Praha B
165.
Daniel Rus
1
-
-
1
-
Sparta Praha B
166.
David Holoubek
1
-
-
1
-
Sparta Praha B
167.
David Stoklásek
1
-
-
-
-
Hanácká Slavia Kroměříž
168.
Dele Israel
1
-
-
2
-
Sigma Olomouc B
169.
Dominik Kriz
1
-
-
5
-
FK Varnsdorf
170.
Dominik Vott
1
-
-
2
-
Pribram
171.
N. Fall
1
-
-
-
-
Pribram
172.
Fandje Touré
1
-
-
-
-
MFK Vyskov
173.
J. Fiala
1
-
-
1
-
Sigma Olomouc B
174.
Filip Novotny
1
-
-
6
-
MFK Chrudim
175.
J. Fortelný
1
-
-
-
-
Sigma Olomouc B
176.
T. Franěk
1
-
-
-
-
Jihlava
177.
D. Gembický
1
-
-
-
-
FK Varnsdorf
178.
M. Hadaš
1
-
-
1
-
Sigma Olomouc B
179.
J. Harušťák
1
-
-
-
-
SK Prostějov
180.
M. Helešic
1
-
-
-
-
Dukla Praha
181.
Hodek J.
1
-
-
-
-
FK Varnsdorf
182.
P. Hodouš
1
-
-
-
-
Sparta Praha B
183.
A. Houser
1
-
-
5
-
Hanácká Slavia Kroměříž
184.
J. Hudec
1
-
-
-
-
Pribram
185.
Jakub Šašinka
1
-
-
1
-
Taborsko
186.
Jakub Šural
1
-
-
4
-
Zbrojovka Brno
187.
Jakub Barac
1
-
-
3
-
Dukla Praha
188.
Jakub Prichystal
1
-
-
-
-
Opava
189.
Jan Kadlec
1
-
-
3
-
Opava
190.
Jan Mach
1
-
-
1
-
Taborsko
191.
Jan Sterba
1
-
-
-
-
Zbrojovka Brno
192.
Jan Řezníček
1
-
-
1
-
MFK Chrudim
193.
Jaroslav Málek
1
-
-
2
-
Opava
194.
M. Jedlička
1
-
-
1
-
Sparta Praha B
195.
Jiri Janoscin
1
-
-
-
-
Opava
196.
Jiří Mezera
1
-
-
1
-
SK Lisen
197.
Jiří Sodoma
1
-
-
2
-
Viktoria Zizkov
198.
Jiří Texl
1
-
-
1
-
Zbrojovka Brno
199.
Josef Hušbauer
1
-
-
3
-
Pribram
200.
Josef Koželuh
1
-
-
1
1
Zbrojovka Brno
201.
P. Kareem
1
-
-
2
-
FC Vlasim
202.
J. Kateřiňák
1
-
-
2
-
Taborsko
203.
M. Kouřil
1
-
-
1
-
FK Varnsdorf
204.
O. Lilling
1
-
-
1
-
Sparta Praha B
205.
Lukáš Raab
1
-
-
1
-
SK Lisen
206.
D. Machalík
1
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
207.
Mamadou Kone
1
-
-
1
-
Taborsko
208.
Mame Tall
1
-
-
-
-
Jihlava
209.
Marek Polasek
1
-
-
3
-
SK Lisen
210.
Martin Šubert
1
-
-
-
-
FC Vlasim
211.
Martin Surynek
1
-
-
-
-
Hanácká Slavia Kroměříž
212.
Martin Tauš
1
-
-
1
1
SK Lisen
213.
N. Martinek
1
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
214.
J. Matoušek
1
-
-
2
-
SK Prostějov
215.
Matous Varacka
1
-
-
4
-
Taborsko
216.
J. Matousek
1
-
-
-
-
Taborsko
217.
Michal Galus
1
-
-
-
-
Sigma Olomouc B
218.
Michal Jeřábek
1
-
-
4
-
SK Lisen
219.
Michal Skwarczek
1
-
-
3
-
MFK Chrudim
220.
Milan Lutonský
1
-
-
2
-
SK Lisen
221.
A. Mionić
1
-
-
-
-
SK Lisen
222.
Miroslav Krehlik
1
-
-
-
-
Jihlava
223.
Moses Emmanuel Amasi
1
-
-
1
-
Sigma Olomouc B
224.
Mun-sun Lee
1
-
-
1
-
Viktoria Zizkov
225.
Y. Muritala
1
-
-
2
-
Sigma Olomouc B
226.
Ngagne Fall
1
-
-
3
-
Pribram
227.
R. Nogha
1
-
-
1
-
FC Vlasim
228.
O. Novotný
1
-
-
1
-
Pribram
229.
Ondrej Novotny
1
-
-
-
-
Sparta Praha B
230.
Ondřej Bláha
1
-
-
4
-
Taborsko
231.
Ondřej Ullman
1
-
-
3
-
Dukla Praha
232.
P. Osmančík
1
-
-
-
-
Taborsko
233.
J. Oulehla
1
-
-
-
-
Hanácká Slavia Kroměříž
234.
Patrik Svestka
1
-
-
4
-
Pribram
235.
V. Penc
1
-
-
1
-
FK Varnsdorf
236.
L. Penxa
1
-
-
-
-
Sparta Praha B
237.
Peter Oluwajuwonlo Kareem
1
-
-
-
-
FC Vlasim
238.
Petr Heppner
1
-
-
-
-
FC Vlasim
239.
Petr Hodouš
1
-
-
2
-
Sparta Praha B
240.
Radek Šiler
1
-
-
2
-
Sparta Praha B
241.
Ramathan Musa
1
-
-
5
-
MFK Vyskov
242.
Roman Horák
1
-
-
4
-
Sparta Praha B
243.
Roman Zálešák
1
-
-
1
-
FK Varnsdorf
244.
Santiago Bocari Eneme
1
-
-
1
-
MFK Vyskov
245.
P. Schön
1
-
-
-
-
MFK Vyskov
246.
F. Shudeiwa
1
-
-
1
-
Jihlava
247.
J. Silný
1
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
248.
J. Silny
1
-
-
-
-
Hanácká Slavia Kroměříž
249.
E. Singhateh
1
-
-
-
-
Sigma Olomouc B
250.
A. Sojka
1
-
-
-
-
Taborsko
251.
Sojka A.
1
-
-
-
-
Sparta Praha B
252.
P. Sokol
1
-
-
-
-
SK Lisen
253.
Solomon John
1
-
-
1
-
FC Vlasim
254.
Solomon Omale
1
-
-
4
-
Opava
255.
Solomon Osarosemwen Osaghae
1
-
-
-
-
FK Varnsdorf
256.
Stepan Beran
1
-
-
2
-
FC Vlasim
257.
F. Stepanek
1
-
-
3
-
MFK Vyskov
258.
A. Sylla
1
-
-
2
-
MFK Vyskov
259.
Tomáš Smejkal
1
-
-
4
-
Zbrojovka Brno
260.
M. Yahaya
1
-
-
1
-
Opava
261.
Yunusa Owolabi Muritala
1
-
-
-
-
Sigma Olomouc B
262.
A. Yuzvak
1
-
-
-
-
FK Varnsdorf
263.
V. Zeman
1
-
-
-
-
Taborsko
264.
A. Čermák
1
-
-
2
-
SK Lisen
265.
Š. Langer
-
-
-
3
-
Sigma Olomouc B
266.
A. Ševínský
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
267.
A. Aberkane
-
-
-
1
-
MFK Vyskov
268.
A. Bednár
-
-
-
2
-
SK Prostějov
269.
A. Delferrière
-
-
-
1
-
MFK Vyskov
270.
A. Delferriere
-
-
-
1
-
MFK Vyskov
271.
A. E. Moses
-
-
-
1
-
Sigma Olomouc B
272.
A. Fousek
-
-
-
1
1
Zbrojovka Brno
273.
A. Pesek
-
-
-
1
-
Jihlava
274.
A. Richter
-
-
-
1
-
Opava
275.
Abdallah Aberkane
-
-
-
1
-
MFK Vyskov
276.
Abdoulaye Sylla
-
-
-
2
-
MFK Vyskov
277.
Adam Bednár
-
-
-
1
-
Sigma Olomouc B
278.
Adam Borkovec
-
-
-
2
-
MFK Chrudim
279.
Adam Goljan
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
280.
Adam Pešek
-
-
-
1
-
Jihlava
281.
Adam Richter
-
-
-
4
-
FK Varnsdorf
282.
Adam Sevinsky
-
-
-
3
1
Sparta Praha B
283.
Adam Toula
-
-
-
3
-
FC Vlasim
284.
Alioune Sylla
-
-
-
1
-
Taborsko
285.
Allan Delferriere
-
-
-
2
-
MFK Vyskov
286.
Amath Cisse
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
287.
B. Čolič
-
-
-
2
-
FK Varnsdorf
288.
B. Pikul
-
-
-
2
-
FC Vlasim
289.
B. Straalman
-
-
-
2
-
MFK Vyskov
290.
C. Onije
-
-
-
1
-
FC Vlasim
291.
C. Souare
-
-
-
1
-
MFK Vyskov
292.
Casper Höjer
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
293.
Coulibaly K.
-
-
-
1
-
MFK Vyskov
294.
Csaba Biricz
-
-
-
1
-
Pribram
295.
Cupak M.
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
296.
D. Alijagic
-
-
-
1
-
Zbrojovka Brno
297.
D. Dziuba
-
-
-
2
-
SK Lisen
298.
D. Jambor
-
-
-
2
-
Zbrojovka Brno
299.
D. Joković
-
-
-
1
4
SK Lisen
300.
D. Klusák
-
-
-
1
-
Viktoria Zizkov
301.
D. Klusak
-
-
-
1
-
Viktoria Zizkov
302.
D. Kříž
-
-
-
1
-
FK Varnsdorf
303.
D. Krch
-
-
-
2
-
Pribram
304.
D. Kutík
-
-
-
1
-
MFK Chrudim
305.
D. Nemecek
-
-
-
1
-
MFK Vyskov
306.
D. Vaněček
-
-
-
1
-
Opava
307.
Dalibor Večerka
-
-
-
2
-
Sparta Praha B
308.
Daniel Kozma
-
-
-
3
-
Dukla Praha
309.
David Březina
-
-
-
1
-
Viktoria Zizkov
310.
David Jambor
-
-
-
4
-
Zbrojovka Brno
311.
David Klusák
-
-
-
3
-
Viktoria Zizkov
312.
David Krch
-
-
-
1
-
Pribram
313.
David Lawrence Jaja
-
-
-
2
-
Sigma Olomouc B
314.
David Machalík
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
315.
David Moučka
-
-
-
1
-
SK Prostějov
316.
David Nemecek
-
-
-
2
-
MFK Vyskov
317.
David Pasek
-
-
-
3
-
SK Lisen
318.
David Skopec
-
-
-
4
-
Taborsko
319.
Dejan Djuricic
-
-
-
7
-
Dukla Praha
320.
Denis Dziuba
-
-
-
2
-
SK Lisen
321.
Denis Granečný
-
-
-
4
-
Zbrojovka Brno
322.
Dockal J.
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
323.
Dominik Farka
-
-
-
2
-
Jihlava
324.
Dominik Hasek
-
-
-
6
-
Dukla Praha
325.
Dušan Joković
-
-
-
5
-
SK Lisen
326.
E. Biegon
-
-
-
1
-
FC Vlasim
327.
E. Otrísal
-
-
-
1
-
SK Lisen
328.
E. Tombul
-
-
-
1
-
Jihlava
329.
Emir Tombul
-
-
-
3
2
Jihlava
330.
Emmanuel Antwi
-
-
-
3
-
Pribram
331.
Erik Biegon
-
-
-
1
-
FC Vlasim
332.
Erik Otrisal
-
-
-
9
-
SK Lisen
333.
F. Dostál
-
-
-
1
-
FC Vlasim
334.
F. Gyamfi
-
-
-
1
-
Zbrojovka Brno
335.
F. Matoušek
-
-
-
1
-
Pribram
336.
F. Matousek
-
-
-
1
-
Pribram
337.
F. Mucha
-
-
-
2
-
SK Prostějov
338.
F. Novotný
-
-
-
1
-
MFK Chrudim
339.
Fares Shudeiwa
-
-
-
2
-
Jihlava
340.
Filip Šilhart
-
-
-
1
1
Sparta Praha B
341.
Filip Jicha
-
-
-
1
-
MFK Vyskov
342.
Filip Nalezinek
-
-
-
3
-
Sparta Praha B
343.
Filip Sancl
-
-
-
1
-
Jihlava
344.
Filip Slavicek
-
-
-
3
-
Sigma Olomouc B
345.
Filip Spatenka
-
-
-
2
-
Dukla Praha
346.
G. Mafwenta
-
-
-
1
-
MFK Vyskov
347.
Golden Mafwenta
-
-
-
4
-
Pribram
348.
H. Jahić
-
-
-
1
-
Pribram
349.
I. Muleme
-
-
-
2
-
Viktoria Zizkov
350.
J. Šural
-
-
-
2
-
Zbrojovka Brno
351.
J. Chytrý
-
-
-
3
-
Jihlava
352.
J. Elbel
-
-
-
2
-
Sigma Olomouc B
353.
J. Fulnek
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
354.
J. Habusta
-
-
-
2
-
SK Prostějov
355.
J. Janoščín
-
-
-
1
-
Opava
356.
J. Janoscin
-
-
-
1
-
Opava
357.
J. Jeřábek
-
-
-
1
-
Dukla Praha
358.
J. Jerabek
-
-
-
2
-
Dukla Praha
359.
J. Kiška
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
360.
J. Kneifel
-
-
-
1
-
FC Vlasim
361.
J. Kosar
-
-
-
1
-
FK Varnsdorf
362.
J. Koudelka
-
-
-
1
-
SK Prostějov
363.
J. Koželuh
-
-
-
2
-
Zbrojovka Brno
364.
J. Kulhánek
-
-
-
1
-
FC Vlasim
365.
J. Peterka
-
-
-
2
-
Dukla Praha
366.
J. Řezníček
-
-
-
2
-
MFK Chrudim
367.
J. Selnar
-
-
-
1
-
Jihlava
368.
J. Texl
-
-
-
1
-
Zbrojovka Brno
369.
J. Tregler
-
-
-
2
-
Viktoria Zizkov
370.
J. Uhrinčať
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
371.
J. Záviška
-
-
-
1
-
MFK Chrudim
372.
Jakub Bolf
-
-
-
2
-
SK Prostějov
373.
Jakub Cernin
-
-
-
1
-
SK Lisen
374.
Jakub Dockal
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
375.
Jakub Fabianek
-
-
-
3
1
Sigma Olomouc B
376.
Jakub Jeřábek
-
-
-
2
-
Dukla Praha
377.
Jakub Košař
-
-
-
1
-
FK Varnsdorf
378.
Jakub Kosař
-
-
-
5
-
FK Varnsdorf
379.
Jakub Rezek
-
-
-
4
-
Opava
380.
Jakub Trefil
-
-
-
1
-
Sigma Olomouc B
381.
Jakub Uhrincat
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
382.
James Gomez
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
383.
Jan Brabec
-
-
-
3
3
Pribram
384.
Jan Fulnek
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
385.
Jan Hellebrand
-
-
-
1
-
Zbrojovka Brno
386.
Jan Mejdr
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
387.
Jan Stovicek
-
-
-
2
-
Dukla Praha
388.
Jan Vitek
-
-
-
1
-
Jihlava
389.
Jaromir Srubek
-
-
-
1
-
Opava
390.
Jaron M.
-
-
-
2
-
Hanácká Slavia Kroměříž
391.
Jaroslav Peřina
-
-
-
3
-
Jihlava
392.
Jaroslav Tregler
-
-
-
3
-
Viktoria Zizkov
393.
Jiří Hamza
-
-
-
3
-
Zbrojovka Brno
394.
Jiří Hrubeš
-
-
-
2
-
Dukla Praha
395.
Jiří Janoščin
-
-
-
6
-
Opava
396.
Jiří Kulhánek
-
-
-
3
-
FC Vlasim
397.
Jiří Oulehla
-
-
-
3
-
Hanácká Slavia Kroměříž
398.
Jiri Floder
-
-
-
2
-
MFK Chrudim
399.
Jiri Katerinak
-
-
-
1
-
Taborsko
400.
Josef Svanda
-
-
-
4
-
FK Varnsdorf
401.
Kamso Mara
-
-
-
2
-
Zbrojovka Brno
402.
Karel Spáčil
-
-
-
1
-
SK Prostějov
403.
Kessy Setigui Fabou Coulibaly
-
-
-
3
-
MFK Vyskov
404.
Kristian Michal
-
-
-
2
-
FK Varnsdorf
405.
Kudela M.
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
406.
L. Lahodný
-
-
-
1
-
MFK Vyskov
407.
L. Lahodny
-
-
-
2
-
MFK Vyskov
408.
L. Pernica
-
-
-
1
-
Zbrojovka Brno
409.
L. Raab
-
-
-
2
-
SK Lisen
410.
L. Sagna
-
-
-
1
-
Jihlava
411.
Ladislav Janda
-
-
-
1
-
FC Vlasim
412.
Lubos Tusjak
-
-
-
1
-
Taborsko
413.
Luděk Vejmola
-
-
-
1
-
SK Prostějov
414.
Lukáš Cienciala
-
-
-
1
1
SK Prostějov
415.
Lukáš Endl
-
-
-
3
-
Zbrojovka Brno
416.
Lukáš Hrdlička
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
417.
Lukáš Lahodný
-
-
-
10
-
MFK Vyskov
418.
Lukas Lahodny
-
-
-
1
-
MFK Vyskov
419.
Lukas Masek
-
-
-
1
-
MFK Chrudim
420.
Lukas Musil
-
-
-
1
-
FC Vlasim
421.
Lukas Raab
-
-
-
1
-
SK Lisen
422.
Lukas Vana
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
423.
Lumir Ciz
-
-
-
1
-
Opava
424.
M. Abdoulkarim
-
-
-
1
-
SK Prostějov
425.
M. Emmanuel
-
-
-
1
-
Sigma Olomouc B
426.
M. Hýbl
-
-
-
1
-
Opava
427.
M. Helebrand
-
-
-
1
1
Opava
428.
M. Hošek
-
-
-
1
-
Pribram
429.
M. Jeřábek
-
-
-
1
-
SK Lisen
430.
M. Jerabek
-
-
-
3
-
SK Lisen
431.
M. Jirásek
-
-
-
1
-
Viktoria Zizkov
432.
M. Jirasek
-
-
-
1
-
Viktoria Zizkov
433.
M. Kone
-
-
-
1
-
Taborsko
434.
M. Kopečný
-
-
-
1
-
Opava
435.
M. Kubista
-
-
-
1
-
FK Varnsdorf
436.
M. Kudela
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
437.
M. Lacko
-
-
-
2
-
Jihlava
438.
M. Matocha
-
-
-
1
1
SK Prostějov
439.
M. Nový
-
-
-
1
-
Zbrojovka Brno
440.
M. Piško
-
-
-
1
-
Jihlava
441.
M. Ramathan
-
-
-
1
-
MFK Vyskov
442.
M. Rolinek
-
-
-
1
-
SK Lisen
443.
M. Skwarczek
-
-
-
2
-
MFK Chrudim
444.
M. Vágner
-
-
-
1
-
FC Vlasim
445.
M. Varačka
-
-
-
1
-
Taborsko
446.
M. Zapletal
-
-
-
1
-
SK Prostějov
447.
Marek Jaroň
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
448.
Martin Ambler
-
-
-
5
-
FK Varnsdorf
449.
Martin Kouril
-
-
-
6
-
FK Varnsdorf
450.
Martin Kudela
-
-
-
3
1
Hanácká Slavia Kroměříž
451.
Martin Melichar
-
-
-
1
-
Pribram
452.
Martin Pastornický
-
-
-
4
-
Taborsko
453.
Martin Toml
-
-
-
4
-
Zbrojovka Brno
454.
Martin Vaňák
-
-
-
1
-
FK Varnsdorf
455.
Martin Vanak
-
-
-
1
-
Viktoria Zizkov
456.
Matej Helebrand
-
-
-
6
-
Opava
457.
Matej Hybl
-
-
-
5
-
Opava
458.
Michael Hönig
-
-
-
1
-
Viktoria Zizkov
459.
Michal Cupak
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
460.
Michal Jerabek
-
-
-
1
-
SK Lisen
461.
Michal Řezáč
-
-
-
2
-
Viktoria Zizkov
462.
Michal Vepřek
-
-
-
2
-
Sigma Olomouc B
463.
Michal Zapletal
-
-
-
1
-
SK Prostějov
464.
Mikulenka M.
-
-
-
1
-
Sigma Olomouc B
465.
Milan Piško
-
-
-
2
1
Jihlava
466.
Miloš Kopečný
-
-
-
7
-
Opava
467.
Miroslav Tureček
-
-
-
3
-
Jihlava
468.
Muhammed Sanneh
-
-
-
6
-
Hanácká Slavia Kroměříž
469.
N. Okeke
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
470.
Nelson Okeke
-
-
-
2
-
Sparta Praha B
471.
Ngosa Sunzu
-
-
-
5
-
Pribram
472.
O. Bláha
-
-
-
1
-
Taborsko
473.
O. Dele
-
-
-
3
-
Pribram
474.
O. Kamara
-
-
-
1
-
Zbrojovka Brno
475.
O. Kesner
-
-
-
1
-
MFK Chrudim
476.
O. Podzimek
-
-
-
1
-
FK Varnsdorf
477.
O. Tiahlo
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
478.
Ondrej Kricfalusi
-
-
-
4
-
FC Vlasim
479.
Ondřej Lilling
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
480.
Ondřej Novotný
-
-
-
2
-
Pribram
481.
Orest Tiahlo
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
482.
P. Švestka
-
-
-
1
-
Pribram
483.
P. Cervenka
-
-
-
1
-
Hanácká Slavia Kroměříž
484.
P. Haitl
-
-
-
2
-
Opava
485.
P. Heppner
-
-
-
1
-
FC Vlasim
486.
P. Maler
-
-
-
1
-
SK Lisen
487.
P. Rudnytskyi
-
-
-
2
-
FK Varnsdorf
488.
P. Soukup
-
-
-
3
-
Jihlava
489.
P. Vydra
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
490.
P. Zavadil
-
-
-
3
-
Hanácká Slavia Kroměříž
491.
Patrik Červenka
-
-
-
2
-
Sigma Olomouc B
492.
Patrik Gerža
-
-
-
1
-
SK Lisen
493.
Patrik Haitl
-
-
-
3
-
Opava
494.
Patrik Vydra
-
-
-
3
-
Sparta Praha B
495.
Pavel Novak
-
-
-
3
-
Taborsko
496.
Pavel Osmancik
-
-
-
1
-
Taborsko
497.
Pavol Bajza
-
-
-
2
-
Viktoria Zizkov
498.
Pavol Ilko
-
-
-
4
-
MFK Vyskov
499.
R. Horák
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
500.
R. Látal
-
-
-
1
-
SK Prostějov
501.
R. Nadvornik
-
-
-
1
-
Taborsko
502.
Radek Látal
-
-
-
4
-
SK Prostějov
503.
Raimonds Krollis
-
-
-
1
-
MFK Vyskov
504.
Roan Nogha
-
-
-
5
-
FC Vlasim
505.
Roman Holiš
-
-
-
1
1
Dukla Praha
506.
Roman Zalesak
-
-
-
1
-
FK Varnsdorf
507.
Rostislav Jandera
-
-
-
1
-
Pribram
508.
S. Gabris
-
-
-
3
-
SK Prostějov
509.
S. Omale
-
-
-
1
-
Opava
510.
S. Osaghae
-
-
-
4
-
FK Varnsdorf
511.
Samuel Šimek
-
-
-
2
-
SK Prostějov
512.
Samuel Kulig
-
-
-
1
-
SK Prostějov
513.
Sebastian Pejša
-
-
-
1
-
Opava
514.
T. Antronikou
-
-
-
1
-
Pribram
515.
T. Franek
-
-
-
2
-
Jihlava
516.
T. Jelecek
-
-
-
4
-
Hanácká Slavia Kroměříž
517.
T. Jonas
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
518.
T. Malec
-
-
-
1
-
SK Prostějov
519.
T. Polyák
-
-
-
2
-
FK Varnsdorf
520.
T. Rataj
-
-
-
1
-
Opava
521.
T. Schanelec
-
-
-
1
-
Sparta Praha B
522.
T. Smejkal
-
-
-
1
-
Zbrojovka Brno
523.
T. Vajner
-
-
-
1
-
SK Lisen
524.
Tadeas Vachousek
-
-
-
1
-
FC Vlasim
525.
Theodoros Andronikou
-
-
-
2
-
Pribram
526.
Tomáš Digaňa
-
-
-
3
-
Sigma Olomouc B
527.
Tomáš Jonáš
-
-
-
2
-
Sparta Praha B
528.
Tomáš Matoušek
-
-
-
6
1
Hanácká Slavia Kroměříž
529.
Tomáš Rataj
-
-
-
1
-
Opava
530.
Tomas Jelecek
-
-
-
6
-
Hanácká Slavia Kroměříž
531.
Tomas Polyak
-
-
-
1
-
FK Varnsdorf
532.
Tomas Svoboda
-
-
-
3
1
Jihlava
533.
Tomas Vajner
-
-
-
1
-
SK Lisen
534.
Václav Dudl
-
-
-
5
-
Pribram
535.
V. Kristal
-
-
-
1
-
Taborsko
536.
V. Wala
-
-
-
2
-
Hanácká Slavia Kroměříž
537.
Vaclav Penc
-
-
-
1
-
FK Varnsdorf
538.
Vlastimil Veselý
-
-
-
2
-
SK Lisen
539.
Vojtěch Křišťál
-
-
-
1
-
Taborsko
540.
Šimon Vyhlíd
-
-
-
-
1
Hanácká Slavia Kroměříž
541.
Benjamin Colic
-
-
-
-
1
MFK Chrudim
542.
F. Štěpánek
-
-
-
-
1
MFK Vyskov
543.
Jakub Dostál
-
-
-
-
1
Hanácká Slavia Kroměříž
544.
Lukas Cienciala
-
-
-
-
1
SK Prostějov
545.
Roman Holis
-
-
-
-
1
Dukla Praha
Meci selectat
Fr2
Valenciennes FC
Ajaccio
23/04/2024 20:45
2
Druha Liga
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Dukla Praha
47
24
14
5
5
16
2
MFK Vyskov
43
24
12
7
5
12
3
Taborsko
39
24
10
9
5
13
4
Sigma Olomouc B
39
24
12
3
9
-1
5
MFK Chrudim
34
24
9
7
8
1
6
SK Lisen
33
24
8
9
7
0
7
Pribram
33
24
10
3
11
-6
8
Sparta Praha B
32
24
9
5
10
2
9
FC Vlasim
32
24
7
11
6
2
10
Zbrojovka Brno
31
24
9
4
11
-1
11
Jihlava
30
24
8
6
10
2
12
Opava
30
24
8
6
10
-3
13
Viktoria Zizkov
29
24
8
5
11
-7
14
FK Varnsdorf
28
24
6
10
8
1
15
SK Prostějov
24
24
7
3
14
-17
16
Hanácká Slavia Kroměříž
23
24
6
5
13
-14
Predictie al zilei
Pe1
CD Comerciantes
Alianza Atlético
23/04/2024 22:00
1
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program