Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
Third League - South-West
9
Third League - North-East
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
121
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
2
Pronosticuri maine
346
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
2104
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2810
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
76
Favorite
Liste
>
Britanic
152
Top European
61
European
768
American
177
African
108
Asiatic
123
Australijski
50
Internaţional
Cupa Națională
3
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
4
UEFA Europa Conference League
4
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
1
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
6
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
8
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
14
League One
12
League Two
14
National League
13
National League N.
12
National League S.
2
FA cup
2
Capital One Cup
Bostik League
1
Premier League 2
7
Southern League
2
Northern Premier
13
Women SL
5
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
6
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
1
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
1
Super Cup
Reserve League
7
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
3
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
3
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
3
Second Division
6
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
2
Belgia
>
Jupiler Pro League
8
2e Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
7
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
10
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Botswana
>
Premier League
Brazilia
>
Braziliei Série A
1
Serie B
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
2
Alagoano
Amapaense
2
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
2
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
1
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
1
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
4
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
Third League - South-West
9
Third League - North-East
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
4
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
5
Camerun
>
Elite One
9
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
2
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
2
Cipru
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
4
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
1
Liga de Ascenso
4
Croația
>
HNL
5
First NL
6
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
Danemarca
>
Superliga
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
Ecuador
>
Serie A
6
Serie B
5
Egipt
>
Premier
4
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
6
Elveția
>
Super League
Challenge League
5
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
Finlanda
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
15
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
1
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
2
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
11
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
11
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
10
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
8
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
8
Gibraltar
>
National League
Grecia
>
Super League
7
Super League 2
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
6
Primera Division
10
Guineea
>
Ligue 1
1
Haiti
>
Championnat National
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
Super League
2
Indonezia
>
Liga 1
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
6
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlanda
>
Premier League
8
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
6
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Israele
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Jamaica
>
Premier League
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
4
Football League
8
J-League Cup
9
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
10
Kosovo
>
Superleague
5
Kosovar Cup
2
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
2
1. Liga
7
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
10
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
1
Lithuanian Cup
20
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
5
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
8
Mali
>
Première Division
8
Malta
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
7
Botola 2
8
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Mexic
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
17
Liga Premier Serie B
7
Moldova
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
1
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
2
Liga Primera U20
2
Nigeria
>
Premier League
10
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
16
Oman
>
Professional League
5
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paraguay
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
8
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
7
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
8
Liga 2
9
Romanian Cup
1
Super Cup
Rusia
>
Premier League
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - Sud
10
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
2
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
4
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
6
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
6
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
1
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
2
Togo
>
Championnat National
6
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
5
Tunisia
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
15
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
7
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
1
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Uganda
>
Premier League
5
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
7
Segunda Division
Vietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
3
Zimbabwe
>
Premier League
Țara Galilor
>
Premier
6
Division 1
13
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Țările de Jos
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
20
Cupa KNVB
1
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
4
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
4
Euro Women
Champions League Women
2
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Fotbalist Statistica - Bulgaria A Grupa
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Fotbalist
Goluri
Penalti.
Autogoluri
Cartonașe
Cartonașe
Echipa
1.
Jakub Piotrowski
14
-
-
4
-
Ludogorets
2.
Atanas Iliev
13
6
-
5
-
Cherno More Varna
3.
Georgi Nikolov
12
1
-
8
1
Hebar Pazardzhik
4.
G. Nikolov
12
-
-
-
-
Botev Plovdiv
5.
Aleksandar Kolev
11
3
-
9
-
Krumovgrad
6.
A. Kolev
11
-
-
-
-
Krumovgrad
7.
Rwan Seco
11
-
-
3
-
Ludogorets
8.
Kwadwo Duah
10
1
-
1
-
Ludogorets
9.
Duckens Nazon
9
1
-
2
-
CSKA-Sofia
10.
Antoine Baroan
8
2
-
2
-
Botev Plovdiv
11.
Ivaylo Chochev
8
2
-
1
-
CSKA 1948
12.
Jawad El Jemili
8
-
-
1
-
Levski Sofia
13.
Ricardinho
8
3
-
6
-
Levski Sofia
14.
T. Tasev
8
1
-
-
-
Slavia Sofia
15.
Toni Tasev
8
4
-
3
-
Slavia Sofia
16.
Giovanny
7
2
-
3
-
Lokomotiv Plovdiv
17.
J. Lindseth
7
-
-
-
-
CSKA-Sofia
18.
Vinni Triboulet
7
-
-
3
-
Beroe Stara Zagora
19.
Alex Fernandes
6
-
-
6
-
Cherno More Varna
20.
Brayan Perea
6
4
-
10
-
Botev Vratsa
21.
Caio Vidal
6
-
-
4
-
Ludogorets
22.
Ewandro Costa
6
1
-
8
1
Lokomotiv Plovdiv
23.
Ivelin Popov
6
1
-
7
-
Botev Plovdiv
24.
Jonathan Lindseth
6
-
-
4
-
CSKA-Sofia
25.
Martin Sekulić
6
1
-
2
-
Botev Plovdiv
26.
Pedrinho
6
2
-
5
-
CSKA 1948
27.
Preslav Borukov
6
-
-
4
-
Arda Kardzhali
28.
Aboubacar Toungara
5
1
-
5
-
Arda Kardzhali
29.
Bernard Tekpetey
5
-
-
3
-
Ludogorets
30.
Dimitar Mitkov
5
3
-
3
-
Lokomotiv Sofia
31.
Galin Ivanov
5
-
-
6
-
Slavia Sofia
32.
Marin Petkov
5
-
-
4
-
Levski Sofia
33.
Mitchy Ntelo
5
-
-
-
-
Lokomotiv Plovdiv
34.
Ronaldo
5
-
-
-
-
Levski Sofia
35.
Samuel Akere
5
-
-
4
-
Botev Plovdiv
36.
Stanislav Ivanov
5
-
-
2
1
Arda Kardzhali
37.
Tobias Heintz
5
-
-
2
-
CSKA-Sofia
38.
Tonislav Yordanov
5
1
-
5
-
Arda Kardzhali
39.
Vasil Panayotov
5
-
-
3
-
Cherno More Varna
40.
Zhivko Atanasov
5
-
-
-
-
Cherno More Varna
41.
Babacar Dione
4
-
-
-
-
Lokomotiv Plovdiv
42.
Boris Tyutyukov
4
-
-
6
-
Pirin Blagoevgrad
43.
Boubacar Traorè
4
-
-
1
-
Botev Vratsa
44.
Fernando Karanga
4
-
-
4
1
CSKA-Sofia
45.
Francisco Politino
4
-
-
2
-
Beroe Stara Zagora
46.
Georgi Minchev
4
2
-
5
-
Lokomotiv Plovdiv
47.
Hugo Komano
4
-
-
5
-
Pirin Blagoevgrad
48.
Ismail Issa
4
-
-
4
-
Cherno More Varna
49.
Ivan Tasev
4
-
-
5
-
Pirin Blagoevgrad
50.
Martin Georgiev
4
-
1
3
-
Slavia Sofia
51.
Matheus Machado Ferreira
4
-
-
1
-
Cherno More Varna
52.
Michael Estrada
4
-
-
2
-
CSKA-Sofia
53.
Nikolas Lyuboslav Penev
4
-
-
-
-
Hebar Pazardzhik
54.
Spas Delev
4
-
-
1
-
Ludogorets
55.
Stanislav Shopov
4
-
-
5
-
CSKA-Sofia
56.
Umeh Emmanuel
4
-
-
-
-
Botev Plovdiv
57.
Welton
4
-
-
5
-
Levski Sofia
58.
Alpha Bedor Conteh
3
-
-
2
-
Lokomotiv Plovdiv
59.
Angel Bastunov
3
-
-
5
-
Hebar Pazardzhik
60.
Asen Mitkov
3
-
-
5
-
Levski Sofia
61.
Aslak Fonn Witry
3
-
-
2
-
Ludogorets
62.
Aslak Witry
3
-
-
-
-
Ludogorets
63.
Atanas Kabov
3
-
-
7
-
Hebar Pazardzhik
64.
Aymen Souda
3
-
-
3
2
Pirin Blagoevgrad
65.
Babacar Dione
3
-
-
1
-
Lokomotiv Plovdiv
66.
Bernard Tekpetey
3
-
-
2
-
Ludogorets
67.
Birsent Karagaren
3
-
-
4
-
CSKA 1948
68.
Bozhidar Katsarov
3
-
-
9
-
Krumovgrad
69.
Daniel Genov
3
-
-
-
-
Botev Vratsa
70.
Danilo Asprilla
3
-
-
2
-
CSKA-Sofia
71.
Diego Raposo
3
-
-
3
-
Krumovgrad
72.
Dimitar Iliev
3
-
-
4
-
Lokomotiv Plovdiv
73.
Dominik Yankov
3
-
-
2
-
Ludogorets
74.
França
3
-
-
12
-
Lokomotiv Sofia
75.
Georgi Rusev
3
-
-
2
-
CSKA 1948
76.
Ismail Isa
3
-
-
-
-
Cherno More Varna
77.
Kiril Despodov
3
1
-
1
-
Ludogorets
78.
Matthias Phaeton
3
-
-
4
-
CSKA-Sofia
79.
Oumar Sako
3
-
-
8
-
Arda Kardzhali
80.
Pedro Naressi
3
-
-
3
-
Ludogorets
81.
Santiago Godoy
3
-
-
2
2
Beroe Stara Zagora
82.
Serkan Ussein
3
-
-
6
-
Krumovgrad
83.
Todor Nedelev
3
-
-
-
-
Ludogorets
84.
Vladimir Nikolov
3
-
-
7
-
Slavia Sofia
85.
Yanis Karabelyov
3
-
-
7
-
Botev Plovdiv
86.
Andrey Yordanov
2
1
-
4
-
Pirin Blagoevgrad
87.
Andrian Kraev
2
-
-
4
-
Levski Sofia
88.
Angel Lyaskov
2
-
-
10
5
Lokomotiv Plovdiv
89.
Antoni Ivanov
2
-
-
2
-
Lokomotiv Sofia
90.
Antonio Perera
2
-
-
11
-
Botev Plovdiv
91.
Chahreddine Boukholda
2
-
-
-
-
Etar Veliko Tarnovo
92.
Cheikh Diamanka
2
-
-
2
-
Hebar Pazardzhik
93.
Daniel Dimov
2
-
-
3
-
Cherno More Varna
94.
Daniel Miljanovic
2
-
-
3
-
Krumovgrad
95.
Dimitar Tonev
2
-
-
3
-
Krumovgrad
96.
Dzuniet Ali
2
-
-
3
1
Krumovgrad
97.
Fábio Lima
2
-
-
-
-
Levski Sofia
98.
Franco Russo
2
-
1
2
-
Ludogorets
99.
Héliton
2
-
-
5
1
CSKA 1948
100.
Iliyan Stefanov
2
-
-
2
-
Levski Sofia
101.
Ivailo Dimitrov
2
1
-
3
-
Etar Veliko Tarnovo
102.
Ivan Kostadinov Vasilev
2
1
-
-
-
Etar Veliko Tarnovo
103.
Ivan Minchev
2
-
-
6
2
Slavia Sofia
104.
Jean-Pierre Da Sylva
2
-
-
5
-
Botev Vratsa
105.
Jorge Segura
2
-
-
10
1
Lokomotiv Plovdiv
106.
Kolyo Stanev
2
-
-
5
1
Etar Veliko Tarnovo
107.
Konstantinos Balogiannis
2
-
-
5
-
Botev Plovdiv
108.
Kristian Dimitrov
2
-
-
4
-
Levski Sofia
109.
Luciano Squadrone
2
-
-
8
-
Beroe Stara Zagora
110.
Marcelino Carreazo
2
-
-
6
-
CSKA-Sofia
111.
Marco Majouga
2
-
-
6
-
Botev Vratsa
112.
L. Marin
2
-
-
1
-
Hebar Pazardzhik
113.
Martin Sorakov
2
-
-
-
-
Krumovgrad
114.
Martin Toshev
2
1
-
4
-
Etar Veliko Tarnovo
115.
Matías Tissera
2
-
-
-
1
Ludogorets
116.
Matheus Silva
2
-
-
1
-
Lokomotiv Plovdiv
117.
Matthias Phaëton
2
-
-
3
-
CSKA-Sofia
118.
Mike Cevallos
2
-
-
-
-
Beroe Stara Zagora
119.
Pablo Álvarez
2
1
-
7
-
Cherno More Varna
120.
M. Papazov
2
-
-
-
-
Hebar Pazardzhik
121.
Petar Andreev
2
-
-
5
-
Lokomotiv Plovdiv
122.
M. Petkov
2
-
-
1
-
Levski Sofia
123.
Radoslav Kirilov
2
-
-
-
-
CSKA 1948
124.
Rick
2
-
-
2
-
Ludogorets
125.
Segundo Pachamé
2
-
-
7
-
Beroe Stara Zagora
126.
Simeon Mechev
2
-
-
6
-
Lokomotiv Sofia
127.
Son
2
-
-
2
-
Ludogorets
128.
Stefan Tsonkov
2
-
-
1
-
Hebar Pazardzhik
129.
Steve Traoré
2
-
-
-
-
Lokomotiv Sofia
130.
Thibaut Vion
2
-
-
8
-
CSKA-Sofia
131.
V. Veliev
2
-
-
1
-
Krumovgrad
132.
Ventsislav Bengyuzov
2
1
-
8
-
Pirin Blagoevgrad
133.
Viktor Genev
2
-
-
5
-
Slavia Sofia
134.
Vlatko Drobarov
2
-
-
5
1
Cherno More Varna
135.
Wenderson Tsunami
2
-
-
6
-
Levski Sofia
136.
M. Šimić
1
-
-
2
-
Krumovgrad
137.
Alpha Conteh
1
-
-
1
-
Lokomotiv Plovdiv
138.
Amos Youga
1
-
-
6
1
CSKA-Sofia
139.
Andreev Petr
1
-
-
-
-
Lokomotiv Plovdiv
140.
Andreias Calcan
1
-
-
1
-
Cherno More Varna
141.
Atanas Chernev
1
-
-
3
-
Botev Plovdiv
142.
A. Bastunov
1
-
-
-
-
Hebar Pazardzhik
143.
Borislav Tsonev
1
-
-
2
-
Arda Kardzhali
144.
J. Carcela
1
-
-
1
-
Etar Veliko Tarnovo
145.
Carlos França
1
-
-
2
-
Lokomotiv Sofia
146.
Chinonso Offor
1
-
-
1
-
Arda Kardzhali
147.
Claude Gonçalves
1
-
-
7
-
Ludogorets
148.
Dani Martín
1
-
-
-
-
Cherno More Varna
149.
Daniel Kamy Ntankeu
1
-
-
-
-
Lokomotiv Sofia
150.
Daniele Battara
1
-
-
1
-
Botev Vratsa
151.
Daniil Kondrakov
1
-
-
-
-
Pirin Blagoevgrad
152.
Danylo Polonskyi
1
-
-
-
-
Pirin Blagoevgrad
153.
Darlan
1
-
-
1
-
Levski Sofia
154.
Dimitar Papazov
1
-
-
-
-
Botev Plovdiv
155.
K. Dimitrov
1
-
-
-
-
Levski Sofia
156.
Dinis Almeida
1
-
-
1
-
Ludogorets
157.
Diogo Teixeira
1
-
-
6
-
Lokomotiv Sofia
158.
Dylan Mertens
1
-
-
1
3
Botev Plovdiv
159.
Edgar Pacheco
1
-
-
-
-
Cherno More Varna
160.
Efe Ali
1
-
-
4
-
Lokomotiv Plovdiv
161.
Ertan Tombak
1
-
-
5
-
Slavia Sofia
162.
Faustas Steponavicius
1
-
-
-
-
Botev Plovdiv
163.
Francesco Daniel Celeste
1
-
-
1
-
Beroe Stara Zagora
164.
Gonçalo Cardoso
1
-
-
3
-
Lokomotiv Sofia
165.
Hristiyan Petrov
1
-
-
3
-
CSKA-Sofia
166.
Hristo Ivanov
1
-
-
2
-
Lokomotiv Plovdiv
167.
Hristo Mitev
1
-
-
-
1
Arda Kardzhali
168.
Hristo Popadiyn
1
-
-
8
-
Pirin Blagoevgrad
169.
Ivaylo Naydenov
1
-
-
1
-
Lokomotiv Sofia
170.
Ivaylo Naydenov
1
-
-
6
-
Lokomotiv Sofia
171.
Jalal Huseynov
1
-
-
2
-
Arda Kardzhali
172.
Jordi Govea
1
-
-
5
1
Beroe Stara Zagora
173.
Kaloyan Kostov
1
-
-
-
-
Lokomotiv Plovdiv
174.
Kaloyan Krastev
1
-
-
1
-
Lokomotiv Sofia
175.
Y. Karabelyov
1
-
-
-
-
Botev Plovdiv
176.
Kléri Serber
1
-
-
1
-
Botev Vratsa
177.
K. Kolev
1
-
-
-
-
Hebar Pazardzhik
178.
Krasian Kolev
1
-
-
-
-
Botev Plovdiv
179.
Kristiyan Peshov
1
-
-
3
-
Lokomotiv Plovdiv
180.
Krum Stoyanov
1
-
-
8
-
Etar Veliko Tarnovo
181.
Lachezar Kotev
1
-
-
7
-
Arda Kardzhali
182.
Lassana N'Diaye
1
-
-
-
-
Botev Vratsa
183.
Lazar Tufegdžić
1
-
-
-
-
CSKA-Sofia
184.
D. Lutumba-Pitah
1
-
-
-
-
Etar Veliko Tarnovo
185.
Mark Emilio Papazov
1
-
-
-
-
Hebar Pazardzhik
186.
Martin Bachev
1
-
-
10
-
Pirin Blagoevgrad
187.
Martin Mihaylov
1
-
-
7
1
Hebar Pazardzhik
188.
Martin Nikolov
1
-
-
2
-
Etar Veliko Tarnovo
189.
Mazire Soula
1
-
-
4
2
Cherno More Varna
190.
Miroslav Marinov
1
-
-
-
-
Botev Vratsa
191.
Momchil Tsvetanov
1
-
-
5
-
Botev Vratsa
192.
Nedeljko Piscevic
1
-
-
2
2
CSKA 1948
193.
Nikolay Yankov
1
-
-
2
-
Etar Veliko Tarnovo
194.
Nikolay Zlatev
1
-
-
-
-
Cherno More Varna
195.
Oktay Yusein
1
-
-
1
-
Krumovgrad
196.
Olaus Jair Skarsem
1
-
-
1
-
CSKA-Sofia
197.
Oleksiy Zbun
1
-
-
2
-
Hebar Pazardzhik
198.
Oliver Kamdem
1
-
-
2
-
Lokomotiv Plovdiv
199.
Patrick
1
-
-
4
-
Krumovgrad
200.
Patrick-Gabriel Galchev
1
-
-
1
1
Levski Sofia
201.
H. Petrov
1
-
-
-
-
CSKA-Sofia
202.
Pierre Zebli
1
-
-
-
-
Lokomotiv Plovdiv
203.
Preslav Bachev
1
-
-
1
-
Levski Sofia
204.
Róbert Mazáň
1
-
-
4
-
Hebar Pazardzhik
205.
Radoslav Kirilov
1
-
-
2
-
CSKA 1948
206.
Renan Areias
1
-
-
3
-
Krumovgrad
207.
Roberto Iliev Raychev
1
-
-
-
-
Slavia Sofia
208.
Rooney Eva
1
-
-
-
-
CSKA 1948
209.
Sibiry Keita
1
-
-
-
-
Slavia Sofia
210.
M. Sorakov
1
-
-
-
-
Slavia Sofia
211.
Stoyan Stoichkov
1
-
-
-
-
CSKA 1948
212.
K. Stoyanov
1
-
-
1
-
Slavia Sofia
213.
G. Terziev
1
-
-
2
-
Ludogorets
214.
M. Tissera
1
-
-
-
-
Ludogorets
215.
Tobias Heintz
1
-
-
-
-
CSKA-Sofia
216.
D. Tonev
1
-
-
2
-
Krumovgrad
217.
S. Tsonkov
1
-
-
1
-
Hebar Pazardzhik
218.
Tsvetomir Panov
1
-
-
3
-
Cherno More Varna
219.
I. Vasilev
1
-
-
-
-
Etar Veliko Tarnovo
220.
Velislav Vasilev
1
-
-
2
-
Cherno More Varna
221.
Vidar Örn Kjartansson
1
-
-
1
-
CSKA 1948
222.
Vitalijs Jagodinskis
1
-
-
-
-
Pirin Blagoevgrad
223.
Yevgeniy Serdyuk
1
-
-
-
-
CSKA 1948
224.
O. Zbun
1
-
-
-
-
Hebar Pazardzhik
225.
A. Conte
-
-
-
1
-
Botev Plovdiv
226.
A. Kraev
-
-
-
1
-
Levski Sofia
227.
A. Vutov
-
-
-
1
-
CSKA 1948
228.
Aeron Zinga
-
-
-
1
-
CSKA 1948
229.
Alan Carlos
-
-
-
1
-
Lokomotiv Sofia
230.
Alberto Martín
-
-
-
2
-
Cherno More Varna
231.
Alejandro Sageras
-
-
-
1
-
Beroe Stara Zagora
232.
Aleksandar Dyulgerov
-
-
-
3
-
Pirin Blagoevgrad
233.
Aleksandar Dyulgerov
-
-
-
1
-
Pirin Blagoevgrad
234.
Aleksandar Lyubenov
-
-
-
3
-
Lokomotiv Sofia
235.
Aleksandar Petrov
-
-
-
1
-
Beroe Stara Zagora
236.
Aleksandar Vasilev
-
-
-
2
-
Cherno More Varna
237.
Alexander Georgiev
-
-
-
4
-
Krumovgrad
238.
Amadou Doumbouya
-
-
-
1
-
Botev Plovdiv
239.
Amos Youga
-
-
-
1
-
CSKA-Sofia
240.
Anatoli Gospodinov
-
-
-
1
-
Arda Kardzhali
241.
Antoine Conte
-
-
-
5
-
Botev Plovdiv
242.
Anton Nedyalkov
-
-
-
1
-
Ludogorets
243.
Antonio Perera Calderón
-
-
-
1
1
Botev Plovdiv
244.
Antonio Vutov
-
-
-
6
1
CSKA 1948
245.
Arhan Isuf
-
-
-
5
1
Hebar Pazardzhik
246.
Arthur
-
-
-
1
-
Beroe Stara Zagora
247.
Asen Chandarov
-
-
-
2
-
Levski Sofia
248.
Asen Donchev
-
-
-
1
-
Pirin Blagoevgrad
249.
Ayoub Abou
-
-
-
7
1
Botev Plovdiv
250.
B. Penchev
-
-
-
1
-
Hebar Pazardzhik
251.
Bilal Bari
-
-
-
1
-
Levski Sofia
252.
Biser Bonev
-
-
-
3
-
Krumovgrad
253.
Bogomil Bojurkin
-
-
-
1
-
Hebar Pazardzhik
254.
Bozhidar Penchev
-
-
-
2
-
Beroe Stara Zagora
255.
Bozidar Pencev
-
-
-
1
-
Beroe Stara Zagora
256.
Brayan Córdoba
-
-
-
3
-
CSKA-Sofia
257.
Brian Esalo
-
-
-
2
-
Pirin Blagoevgrad
258.
Bruno Franco
-
-
-
3
-
Lokomotiv Sofia
259.
Bryan Mendoza
-
-
-
11
-
Botev Vratsa
260.
Buchkov
-
-
-
1
-
Pirin Blagoevgrad
261.
C. Hüseynov
-
-
-
1
-
Arda Kardzhali
262.
Calal Hüseynov
-
-
-
3
-
Arda Kardzhali
263.
Carlos Algarra
-
-
-
5
-
Beroe Stara Zagora
264.
Carlos Ohene
-
-
-
7
-
Hebar Pazardzhik
265.
Celso Raposo
-
-
-
3
-
Lokomotiv Sofia
266.
Chavdar Ivaylov
-
-
-
2
-
Botev Vratsa
267.
Chavdar Ivaylov
-
-
-
1
-
Botev Vratsa
268.
Chung Nguyen Do
-
-
-
1
-
Slavia Sofia
269.
D. Ali
-
-
-
1
-
Krumovgrad
270.
Daniel Genov
-
-
-
1
-
Botev Vratsa
271.
Daniel Kajzer
-
-
-
3
-
Botev Plovdiv
272.
Daniel Naumov
-
-
-
1
-
CSKA 1948
273.
David Mihalev
-
-
-
1
-
Levski Sofia
274.
Denislav Aleksandrov
-
-
-
6
-
Slavia Sofia
275.
Deyan Lozev
-
-
-
6
-
Arda Kardzhali
276.
Dime Dimov
-
-
-
5
-
Lokomotiv Sofia
277.
Dimo Bakalov
-
-
-
7
-
Etar Veliko Tarnovo
278.
Dinko Horkas
-
-
-
4
-
Lokomotiv Plovdiv
279.
Diogo Barbosa
-
-
-
8
2
Botev Vratsa
280.
Dmytro Semeniv
-
-
-
5
-
Pirin Blagoevgrad
281.
Dušan Kerkez
-
-
-
1
-
Botev Plovdiv
282.
E. Tsenov
-
-
-
1
-
CSKA 1948
283.
E. Ukaki
-
-
-
2
-
Botev Plovdiv
284.
Eduardo Kunde
-
-
-
7
-
Botev Vratsa
285.
Edwin David Lazso Ramos
-
-
-
2
-
Beroe Stara Zagora
286.
Edwin Laszo
-
-
-
5
-
Beroe Stara Zagora
287.
Ehije Success Ukaki
-
-
-
2
-
Botev Plovdiv
288.
El Mami Tetah
-
-
-
4
-
Arda Kardzhali
289.
Emanuel Šakić
-
-
-
4
-
CSKA-Sofia
290.
Emanuel Sakic
-
-
-
1
-
CSKA-Sofia
291.
Emil Martinov
-
-
-
5
-
Slavia Sofia
292.
Emil Stoev
-
-
-
4
-
Slavia Sofia
293.
Emil Tsenov
-
-
-
2
-
CSKA 1948
294.
Emil Viyachki
-
-
-
2
-
CSKA 1948
295.
Enes Mahmutović
-
-
-
5
-
CSKA-Sofia
296.
Enzo Espinoza
-
-
-
5
-
Beroe Stara Zagora
297.
Enzo Hoyos
-
-
-
4
-
Beroe Stara Zagora
298.
Erdenis Gurishta
-
-
-
4
-
CSKA 1948
299.
Erol Dost
-
-
-
4
1
Slavia Sofia
300.
Evgeni Georgiev
-
-
-
2
-
Pirin Blagoevgrad
301.
Ewandro
-
-
-
1
-
Lokomotiv Plovdiv
302.
Federico Barrios
-
-
-
4
-
Botev Vratsa
303.
Francesco Celeste
-
-
-
2
-
Beroe Stara Zagora
304.
Franco Ramos Mingo
-
-
-
3
4
Beroe Stara Zagora
305.
G. Aleksandrov
-
-
-
1
2
Etar Veliko Tarnovo
306.
G. Karakashev
-
-
-
1
-
Hebar Pazardzhik
307.
G. Valchev
-
-
-
1
-
Hebar Pazardzhik
308.
Georgi Aleksandrov
-
-
-
4
-
Etar Veliko Tarnovo
309.
Georgi Angelov
-
-
-
3
1
Etar Veliko Tarnovo
310.
Georgi Karakashev
-
-
-
4
-
Lokomotiv Plovdiv
311.
Georgi Nikolov Varbanov
-
-
-
1
-
Pirin Blagoevgrad
312.
Georgi Terziev
-
-
-
1
-
Ludogorets
313.
Georgi Valchev
-
-
-
11
-
Hebar Pazardzhik
314.
Georgi Varbanov
-
-
-
4
-
Pirin Blagoevgrad
315.
Gorka Larrucea
-
-
-
2
-
Etar Veliko Tarnovo
316.
Gustavo Busatto
-
-
-
5
-
CSKA-Sofia
317.
Gustavo Cascardo
-
-
-
4
-
Beroe Stara Zagora
318.
Hidajet Hankić
-
-
-
1
-
Botev Plovdiv
319.
Hristo Yanev
-
-
-
1
1
Botev Vratsa
320.
I. Ivanov
-
-
-
1
-
Lokomotiv Plovdiv
321.
I. Markov
-
-
-
1
-
Slavia Sofia
322.
Ilian Antonov
-
-
-
1
-
CSKA-Sofia
323.
Ilian Iliev
-
-
-
1
-
Cherno More Varna
324.
Ilian Kostov
-
-
-
1
-
Pirin Blagoevgrad
325.
Iliya Yurukov
-
-
-
1
-
Arda Kardzhali
326.
Ilker Budinov
-
-
-
1
-
Etar Veliko Tarnovo
327.
Ivan Andonov
-
-
-
1
-
Levski Sofia
328.
Ivan Dichevski
-
-
-
4
-
Cherno More Varna
329.
Ivan Dyulgerov
-
-
-
7
-
Cherno More Varna
330.
Ivan Tilev
-
-
-
1
-
Arda Kardzhali
331.
Ivan Turitsov
-
-
-
3
-
CSKA-Sofia
332.
Ivaylo Ivaylov Ivanov
-
-
-
2
-
Lokomotiv Plovdiv
333.
Ivaylo Markov
-
-
-
1
-
Slavia Sofia
334.
J. Eto'o
-
-
-
2
-
Botev Plovdiv
335.
J. Tiboue
-
-
-
2
-
Etar Veliko Tarnovo
336.
J. Van Rankin
-
-
-
1
-
Etar Veliko Tarnovo
337.
James Eto'o
-
-
-
5
2
Botev Plovdiv
338.
Jasper van Heertum
-
-
-
2
-
Botev Plovdiv
339.
Jefferson Andrés Granado Manjarrés
-
-
-
3
-
Krumovgrad
340.
Jeremy Petris
-
-
-
5
-
Levski Sofia
341.
João Cesco
-
-
-
3
-
Hebar Pazardzhik
342.
Joachim Carcela-Gonzalez
-
-
-
1
-
Etar Veliko Tarnovo
343.
Johan N'Zi
-
-
-
1
1
Hebar Pazardzhik
344.
Johnatan
-
-
-
1
-
CSKA 1948
345.
Jon Bakero
-
-
-
3
-
Slavia Sofia
346.
Joonas Tamm
-
-
-
5
-
Botev Plovdiv
347.
Jordi Govea
-
-
-
1
-
Beroe Stara Zagora
348.
José Acciari
-
-
-
1
-
Beroe Stara Zagora
349.
José Córdoba
-
-
-
6
1
Levski Sofia
350.
Jose Acciari
-
-
-
1
-
Beroe Stara Zagora
351.
Jose Luis Acciari
-
-
-
1
-
Beroe Stara Zagora
352.
Josecarlos van Rankin
-
-
-
2
-
Etar Veliko Tarnovo
353.
Juan Pablo Lungarzo
-
-
-
2
1
Beroe Stara Zagora
354.
Juan Pablo Salomoni
-
-
-
2
-
Beroe Stara Zagora
355.
Jurgen Matheij
-
-
-
1
-
CSKA-Sofia
356.
K. Stanev
-
-
-
1
-
Etar Veliko Tarnovo
357.
Kaloyan Pehlivanov
-
-
-
8
-
Krumovgrad
358.
Kellian van der Kaap
-
-
-
4
-
Levski Sofia
359.
Kelyan Guessoum
-
-
-
1
-
Etar Veliko Tarnovo
360.
Kitan Vasilev
-
-
-
1
-
Krumovgrad
361.
Klaidher Macedo
-
-
-
4
-
Krumovgrad
362.
Kleri Serber
-
-
-
2
-
Botev Vratsa
363.
Krasimir Miloshev
-
-
-
9
-
Lokomotiv Sofia
364.
Krasimir Miloshev
-
-
-
1
-
Lokomotiv Sofia
365.
Krasimir Stanoev
-
-
-
1
-
Lokomotiv Sofia
366.
Kristian Dobrev
-
-
-
2
-
Slavia Sofia
367.
Kristiyan Stoyanov
-
-
-
2
-
Slavia Sofia
368.
L. Baltanov
-
-
-
1
-
Botev Plovdiv
369.
L. Cordova
-
-
-
1
-
Etar Veliko Tarnovo
370.
Lachezar Baltanov
-
-
-
1
-
Botev Plovdiv
371.
Lazar Marin
-
-
-
3
-
Hebar Pazardzhik
372.
Lovre Knezevic
-
-
-
2
-
Etar Veliko Tarnovo
373.
Lucas Santana
-
-
-
4
-
Krumovgrad
374.
Luis Cordova
-
-
-
1
1
Etar Veliko Tarnovo
375.
Luiz Felipe de Souza Soares
-
-
-
2
-
Botev Vratsa
376.
Luiz Soares
-
-
-
4
-
Botev Vratsa
377.
Luka Ivanov
-
-
-
2
1
Lokomotiv Sofia
378.
M. Tsonev
-
-
-
1
-
CSKA 1948
379.
Maksym Kovalyov
-
-
-
1
-
Pirin Blagoevgrad
380.
Marcel Heister
-
-
-
2
-
Ludogorets
381.
Mario Jason Kikonda
-
-
-
6
-
Botev Vratsa
382.
Mario Kirev
-
-
-
1
-
Pirin Blagoevgrad
383.
Mariyan Ivanov
-
-
-
2
1
Etar Veliko Tarnovo
384.
Martin Achkov
-
-
-
2
-
Botev Vratsa
385.
Martin Hristov
-
-
-
4
-
Botev Vratsa
386.
Martin Kavdanski
-
-
-
3
-
Lokomotiv Plovdiv
387.
Martin Krasimirov Paskalev
-
-
-
1
-
Lokomotiv Plovdiv
388.
Martin Moran
-
-
-
8
-
Etar Veliko Tarnovo
389.
Martin Paskalev
-
-
-
4
-
Lokomotiv Plovdiv
390.
Martin Petkov
-
-
-
1
-
Lokomotiv Plovdiv
391.
Martin Raynov
-
-
-
5
-
Lokomotiv Plovdiv
392.
Martin Smolenski
-
-
-
4
-
Botev Vratsa
393.
Martin Stanislavov Bachev
-
-
-
1
1
Pirin Blagoevgrad
394.
Martin Stoychev
-
-
-
3
-
Arda Kardzhali
395.
Martin Velichkov
-
-
-
2
-
Etar Veliko Tarnovo
396.
Marto Boychev
-
-
-
1
-
CSKA 1948
397.
Matej Simic
-
-
-
1
-
Krumovgrad
398.
Matvei Igonen
-
-
-
3
-
Hebar Pazardzhik
399.
Messie Biatoumoussoka
-
-
-
3
1
Botev Vratsa
400.
Mike Alexander Cevallos Yaguachi
-
-
-
2
-
Beroe Stara Zagora
401.
Miki Orachev
-
-
-
1
-
CSKA 1948
402.
Milen Stoev
-
-
-
4
1
Arda Kardzhali
403.
Miroslav Marinov
-
-
-
2
-
Botev Vratsa
404.
Mohamed Brahimi
-
-
-
2
-
Botev Plovdiv
405.
Moses Candidus
-
-
-
2
-
Etar Veliko Tarnovo
406.
Mounir Chouiar
-
-
-
1
-
Ludogorets
407.
N. Penev
-
-
-
1
-
Hebar Pazardzhik
408.
N. Pišćević
-
-
-
1
-
CSKA 1948
409.
Nikola Iliev
-
-
-
3
-
CSKA 1948
410.
Nikolaj Nikolaev
-
-
-
2
-
Hebar Pazardzhik
411.
Nikolay Bodurov
-
-
-
1
-
Pirin Blagoevgrad
412.
Nikolay Kostov
-
-
-
1
-
Levski Sofia
413.
Nikolay Krastev
-
-
-
1
-
Slavia Sofia
414.
Nikolay Minkov
-
-
-
2
-
Pirin Blagoevgrad
415.
Noah Sonko Sundberg
-
-
-
1
1
Ludogorets
416.
O. Kamdem
-
-
-
1
-
Lokomotiv Plovdiv
417.
Okezie Prince Ebenezer
-
-
-
7
-
Arda Kardzhali
418.
Oktay Hamdiev
-
-
-
1
-
Hebar Pazardzhik
419.
Olivier Verdon
-
-
-
2
-
Ludogorets
420.
Oussama Alou
-
-
-
1
-
Etar Veliko Tarnovo
421.
P. Andreev
-
-
-
1
-
Lokomotiv Plovdiv
422.
P. Dimov
-
-
-
1
-
Etar Veliko Tarnovo
423.
Parvizdzhon Umarbaev
-
-
-
3
-
Hebar Pazardzhik
424.
Patrick Luan
-
-
-
1
-
Krumovgrad
425.
Patrik-Gabriel Galchev
-
-
-
1
-
Levski Sofia
426.
Petar Debarliev
-
-
-
2
-
Hebar Pazardzhik
427.
Plamen Dimov
-
-
-
2
1
Etar Veliko Tarnovo
428.
Plamen Krachunov
-
-
-
12
-
Arda Kardzhali
429.
Réda Rabeï
-
-
-
3
-
Botev Plovdiv
430.
R. Daskalov
-
-
-
2
-
CSKA 1948
431.
Radoslav Tsonev
-
-
-
3
-
Arda Kardzhali
432.
Rayan Senhadji
-
-
-
1
-
Krumovgrad
433.
René Grabowski
-
-
-
1
-
Slavia Sofia
434.
Reyan Daskalov
-
-
-
4
-
CSKA 1948
435.
Roberto Punčec
-
-
-
1
-
Botev Plovdiv
436.
Rodrigo García
-
-
-
2
2
Beroe Stara Zagora
437.
Ronaldo Camará
-
-
-
1
-
Beroe Stara Zagora
438.
Rooney Wankewai
-
-
-
1
-
CSKA 1948
439.
Rosen Stefanov
-
-
-
2
-
Cherno More Varna
440.
Roy Herman
-
-
-
1
-
Botev Plovdiv
441.
S. Yusein
-
-
-
1
-
Krumovgrad
442.
Sainey Sanyang
-
-
-
2
-
CSKA-Sofia
443.
Sebastián Villa
-
-
-
7
-
Beroe Stara Zagora
444.
Sergio Padt
-
-
-
3
-
Ludogorets
445.
Serkan Yusein
-
-
-
1
-
Krumovgrad
446.
Simeon Petrov
-
-
-
1
-
CSKA 1948
447.
Simeon Vasilev
-
-
-
5
-
CSKA 1948
448.
Spas Georgiev
-
-
-
5
-
Botev Vratsa
449.
Stéphane Lambese
-
-
-
2
-
Lokomotiv Sofia
450.
Stanislav Genchev
-
-
-
1
-
Krumovgrad
451.
Stanislav Kostov
-
-
-
3
-
Pirin Blagoevgrad
452.
Steeve Furtado
-
-
-
4
1
CSKA 1948
453.
Stefan Gavrilov
-
-
-
1
-
Beroe Stara Zagora
454.
Stefan Velev
-
-
-
3
-
Botev Vratsa
455.
Steve Furtado
-
-
-
2
-
CSKA 1948
456.
Stiliyan Tisovski
-
-
-
4
-
Hebar Pazardzhik
457.
Svetoslav Vutsov
-
-
-
2
-
Slavia Sofia
458.
T. Ivanov
-
-
-
1
-
CSKA 1948
459.
Thalis
-
-
-
3
-
CSKA 1948
460.
Thalis Cantanhede
-
-
-
1
-
Hebar Pazardzhik
461.
Thiago Ceijas
-
-
-
7
-
Beroe Stara Zagora
462.
Tiago Barbosa
-
-
-
1
-
CSKA 1948
463.
Tochukwu Nadi
-
-
-
2
-
Botev Plovdiv
464.
Tochukwu Nnadi
-
-
-
1
-
Botev Plovdiv
465.
Tom Rapnouil
-
-
-
2
-
CSKA 1948
466.
Tsunami
-
-
-
2
-
Levski Sofia
467.
V. Nikolov
-
-
-
1
-
Slavia Sofia
468.
Valentin Nikolov
-
-
-
3
-
Lokomotiv Sofia
469.
Valentin Petrov
-
-
-
4
-
Slavia Sofia
470.
Valeri Hristov
-
-
-
3
2
Lokomotiv Sofia
471.
Velislav Minkov
-
-
-
1
-
Pirin Blagoevgrad
472.
Veljko Jelenkovic
-
-
-
5
-
Slavia Sofia
473.
Ventsislav Kerchev
-
-
-
4
-
Slavia Sofia
474.
Viktor Popov
-
-
-
4
-
Cherno More Varna
475.
Viktorio Valkov
-
-
-
3
-
Beroe Stara Zagora
476.
Vitālijs Jagodinskis
-
-
-
1
-
Pirin Blagoevgrad
477.
Vladimir Medved
-
-
-
4
1
Pirin Blagoevgrad
478.
Vladislav Naydenov
-
-
-
1
-
Slavia Sofia
479.
Vyacheslav Velev
-
-
-
5
-
Krumovgrad
480.
Wabo Kamdem
-
-
-
4
-
Lokomotiv Plovdiv
481.
Werick Caetano
-
-
-
1
-
Beroe Stara Zagora
482.
Yanko Angelov
-
-
-
5
-
Etar Veliko Tarnovo
483.
Yanko Georgiev
-
-
-
4
-
Krumovgrad
484.
Zhak Pehlivanov
-
-
-
1
-
Krumovgrad
485.
Zhirayr Shaghoyan
-
-
-
1
-
CSKA-Sofia
486.
Zlatomir Zagorčić
-
-
-
1
-
Slavia Sofia
487.
E. Dost
-
-
-
-
1
Slavia Sofia
488.
Gennadiy Ganev
-
-
-
-
1
CSKA 1948
489.
Hassimi Fadiaga
-
-
-
-
1
Levski Sofia
490.
Igor Plastun
-
-
-
-
1
Ludogorets
Meci selectat
UEL
Olympique Marseille
SL Benfica
18/04/2024 21:00
X
First League Regular Season
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Ludogorets
72
29
23
3
3
60
2
Cherno More Varna
61
29
18
7
4
22
3
CSKA-Sofia
60
29
18
6
5
30
4
Lokomotiv Plovdiv
54
29
16
6
7
16
5
Levski Sofia
51
29
15
6
8
18
6
CSKA 1948
42
29
11
9
9
4
7
Krumovgrad
41
29
11
8
10
-2
8
Botev Plovdiv
41
29
11
8
10
10
9
Arda Kardzhali
39
29
11
6
12
1
10
Slavia Sofia
33
29
9
6
14
-15
11
Beroe Stara Zagora
33
29
9
6
14
-17
12
Hebar Pazardzhik
30
29
8
6
15
-9
13
Pirin Blagoevgrad
29
29
7
8
14
-18
14
Lokomotiv Sofia
28
29
8
4
17
-30
15
Botev Vratsa
19
29
5
4
20
-33
16
Etar Veliko Tarnovo
14
29
3
5
21
-37
Predictie al zilei
Br1
Botafogo
Atlético GO
19/04/2024 02:30
1
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program