Limba English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Fotbalul este matematica

    Close[X]
     

    Аlte campionate

    league_logo

    Fotbalist Statistica - Bulgaria A Grupa

    Fotbalist Goluri Penalti. Autogoluri Cartonașe Cartonașe Echipa
    1.D. Iliev 11 5 1 3 - Lokomotiv Plovdiv
    2.R. Antwi 9 - - 4 - Tsarsko Selo
    3.M. Kamburov 9 2 - 3 - Beroe Stara Zagora
    4.C. Keseru 9 1 - 3 - Ludogorets
    5.A. Sowe 9 1 - 2 - CSKA Sofia
    6.Evandro 8 - - 4 - CSKA Sofia
    7.I. Isa 8 - - 4 - Cherno More Varna
    8.S. Ivanov 8 - - 1 - Levski Sofia
    9.D. Mladenov 8 - - - - Etar VT
    10.N. Robertha 8 - - 1 - Levski Sofia
    11.R. Vasilev 8 1 - 2 - Arda Kardzhali
    12.I. Conte 7 - - 2 - Beroe Stara Zagora
    13.B. Karageren 7 - - 5 - Lokomotiv Plovdiv
    14.T. Nedelev 7 1 - 3 - Botev Plovdiv
    15.Paulinho 7 - - 1 - Levski Sofia
    16.A. Ahmedov 6 1 - 6 - Dunav Ruse
    17.A. Ozbolt 6 - - 1 1 Lokomotiv Plovdiv
    18.V. Domovchiyski 5 2 - 7 - Botev Vratsa
    19.Z. Josipovic 5 1 - 1 - Beroe Stara Zagora
    20.M. Minchev 5 2 - 3 - Cherno More Varna
    21.S. Hristov 4 - - 2 - Dunav Ruse
    22.G. Ivanov 4 2 - 4 - Slavia Sofia
    23.I. Kokonov 4 1 - 3 - Arda Kardzhali
    24.D. Mariani 4 1 - - - Levski Sofia
    25.Rodrigo Henrique 4 1 - 3 - Cherno More Varna
    26.T. Rodrigues 4 - - 4 - CSKA Sofia
    27.J. Swierczok 4 - - 1 - Ludogorets
    28.F. Viana 4 - - 2 - Botev Plovdiv
    29.G. Yomov 4 - - - - Slavia Sofia
    30.D. Almeida 3 - - 1 - Lokomotiv Plovdiv
    31.P. Atanasov 3 - - - - Botev Vratsa
    32.P. Eugenio 3 - - 2 1 Beroe Stara Zagora
    33.S. Eze 3 - - 7 1 Lokomotiv Plovdiv
    34.E. Gargorov 3 2 - 2 1 Vitosha Bistritsa
    35.D. Genov 3 - - 4 - Botev Vratsa
    36.Jorginho 3 - - 1 - Ludogorets
    37.Y. Karabelyov 3 - - 7 - Slavia Sofia
    38.J. Lukoki 3 - - - - Ludogorets
    39.I. Minchev 3 - - 4 - Beroe Stara Zagora
    40.H. O. Eyjolfsson 3 - - 4 - Levski Sofia
    41.M. Pervan 3 - - 3 - Botev Plovdiv
    42.M. Tchibota 3 - - 4 - Ludogorets
    43.T. Watt 3 - - 1 - CSKA Sofia
    44.R. Albentosa 2 - - 3 - CSKA Sofia
    45.M. Angelov 2 - - - - Etar VT
    46.A. Aralica 2 - - 4 - Lokomotiv Plovdiv
    47.L. Baltanov 2 - - 7 - Botev Plovdiv
    48.D. Biton 2 - - 1 - Ludogorets
    49.R. Brigido 2 - - 3 - Beroe Stara Zagora
    50.M. Budinov 2 - - - - Botev Vratsa
    51.T. Chunchukov 2 - - - - Slavia Sofia
    52.I. Dimitrov 2 - - 2 - Vitosha Bistritsa
    53.G. Iliev Rusev 2 - - 1 - Lokomotiv Plovdiv
    54.A. Karachanakov 2 - - 2 - Tsarsko Selo
    55.K. Krastev 2 - - 4 - Slavia Sofia
    56.I. Lazarov 2 - - 5 - Dunav Ruse
    57.K. Malinov 2 - - 1 - CSKA Sofia
    58.G. Minchev 2 1 - 2 - Tsarsko Selo
    59.F. Nascimento 2 - - 2 - Levski Sofia
    60.Y. Pehlivanov 2 - - 5 - Etar VT
    61.R. Rumenov 2 1 - 2 - Etar VT
    62.G. Rusev 2 - - - - Lokomotiv Plovdiv
    63.E. Sam 2 1 - 4 - Arda Kardzhali
    64.J. Tomasevic 2 - 1 6 1 Lokomotiv Plovdiv
    65.A. Tonev 2 - - 1 - Botev Plovdiv
    66.V. Uzunov 2 - - 1 - Slavia Sofia
    67.A. Vutov 2 - - 2 - Botev Plovdiv
    68.Wanderson 2 - - 4 - Ludogorets
    69.Wesley 2 - - 5 1 Tsarsko Selo
    70.D. Yankov 2 - - 6 - Botev Vratsa
    71.F. Aktaou 1 - - 1 - Cherno More Varna
    72.D. Alar 1 - - 1 - Levski Sofia
    73.J. Amorim 1 - - 1 - Arda Kardzhali
    74.G. Amzin 1 - - 3 - Vitosha Bistritsa
    75.D. Bahamboula 1 - - - - Tsarsko Selo
    76.E. Bahtic 1 - - - - Lokomotiv Plovdiv
    77.D. Bakalov 1 - - - - Ludogorets
    78.V. Bonev 1 - - 4 - Vitosha Bistritsa
    79.G. Carbonieri 1 - - 5 - Tsarsko Selo
    80.G. Carey 1 - - 3 - CSKA Sofia
    81.D. Chantakias 1 - - 5 - Cherno More Varna
    82.S. Delev 1 - - - - Arda Kardzhali
    83.Z. Dinev 1 - - 1 - Vitosha Bistritsa
    84.G. Dinkov 1 - - - - Dunav Ruse
    85.A. Dyulgerov 1 - - 3 - Etar VT
    86.Ebert 1 - - 1 1 Botev Plovdiv
    87.M. Enchev 1 - - 4 1 Cherno More Varna
    88.P. Galabov 1 - - 3 - CSKA Sofia
    89.Geferson 1 - - 3 - CSKA Sofia
    90.A. Georgiev 1 - - 4 - Tsarsko Selo
    91.I. Goranov 1 - - 4 - Levski Sofia
    92.I. Hassani 1 - - 6 1 Arda Kardzhali
    93.R. Hovsepyan 1 - - 3 1 Arda Kardzhali
    94.I. I. Iliev 1 - - 1 - Cherno More Varna
    95.J. Ikoko 1 - - 2 - Ludogorets
    96.A. Kabov 1 - - - - Vitosha Bistritsa
    97.D. Kiki 1 - - 2 - Cherno More Varna
    98.R. Kirilov 1 - - - - Slavia Sofia
    99.M. Kovachev 1 - - 5 - Dunav Ruse
    100.P. Krumov 1 - - 2 - Arda Kardzhali
    101.G. Kupenov 1 - - 4 - Vitosha Bistritsa
    102.D. Malembana 1 - - 3 - Lokomotiv Plovdiv
    103.S. Manolev 1 - - 3 - Ludogorets
    104.Marcelinho 1 - - 2 1 Ludogorets
    105.V. Marchev 1 - - 1 - Arda Kardzhali
    106.L. Marin 1 - - 1 - Botev Plovdiv
    107.D. Martinovic 1 - - - - Etar VT
    108.F. Mazurek 1 - - 2 - Levski Sofia
    109.I. Milanov 1 - - 6 1 Botev Vratsa
    110.M. Mitkov 1 - - - - CSKA Sofia
    111.I. Mitsanski 1 - - - - Slavia Sofia
    112.A. Ndongala 1 - - 1 - Cherno More Varna
    113.R. Pinto 1 - - 4 - CSKA Sofia
    114.C. Sadula 1 - - 1 - Vitosha Bistritsa
    115.I. Selemenev 1 - - 2 - Dunav Ruse
    116.S. Shokolarov 1 - - 4 1 Slavia Sofia
    117.S. Shopov 1 - - 2 - Botev Plovdiv
    118.V. Solomon-Otabor 1 - - - - CSKA Sofia
    119.E. Stoev 1 - - 1 - Slavia Sofia
    120.D. Tasevski 1 - - 1 - Slavia Sofia
    121.I. Thiam Khaly 1 - - 5 - Levski Sofia
    122.A. Tsvetkov 1 - - 3 - Beroe Stara Zagora
    123.G. Valchev 1 - - 5 - Botev Vratsa
    124.D. Velkovski 1 - - 6 3 Slavia Sofia
    125.Wiris Gustavo 1 - - - - Lokomotiv Plovdiv
    126.P. Zanev 1 - - 3 - CSKA Sofia
    127.M. Zhelev 1 - - 2 - Beroe Stara Zagora
    128.A. Artjunin - - - 1 - Etar VT
    129.A. Hristev - - - 2 1 Vitosha Bistritsa
    130.A. Isaevski - - - 4 - Dunav Ruse
    131.A. Krastev - - - 1 - Arda Kardzhali
    132.A. Lyaskov - - - 5 - Botev Vratsa
    133.A. Nedyalkov - - - 2 - Ludogorets
    134.A. Touba - - - 1 - Beroe Stara Zagora
    135.A. Vasev - - - 4 - Botev Vratsa
    136.A. Vasilev - - - 6 - Beroe Stara Zagora
    137.Anderson - - - 3 - Tsarsko Selo
    138.Anicet - - - 4 - Ludogorets
    139.B. Chorbadzhiyski - - - 1 - CSKA Sofia
    140.B. Katsarov - - - 4 - Tsarsko Selo
    141.B. Makendzhiev - - - 1 - Dunav Ruse
    142.B. Mazikou - - - 2 - CSKA Sofia
    143.C. Moti - - - 2 - Ludogorets
    144.C. Ohene - - - 2 - Beroe Stara Zagora
    145.C. Randall - - - 2 - Arda Kardzhali
    146.Cicinho - - - 4 1 Ludogorets
    147.D. Dimov - - - 7 - Dunav Ruse
    148.D. Fabbrini - - - 2 - CSKA Sofia
    149.D. Gadzev - - - 8 - Botev Vratsa
    150.D. Glisic - - - 1 - Arda Kardzhali
    151.D. Grigore - - - 2 - Ludogorets
    152.D. Ivanov - - - 1 - Botev Vratsa
    153.D. Lozev - - - 4 1 Arda Kardzhali
    154.D. Pernis - - - 1 - Beroe Stara Zagora
    155.D. Pirgov - - - 1 - Botev Plovdiv
    156.D. Sidoel - - - 3 - Arda Kardzhali
    157.D. Tonev - - - 1 - Botev Plovdiv
    158.E. Alkan - - - 3 - Beroe Stara Zagora
    159.E. Dias - - - 1 - Tsarsko Selo
    160.E. Manev - - - 1 - Tsarsko Selo
    161.E. Martinov - - - 4 - Arda Kardzhali
    162.E. Viyachki - - - 1 - Slavia Sofia
    163.E. Yanchev - - - 1 - Cherno More Varna
    164.E. Zyumbulev - - - 3 - Vitosha Bistritsa
    165.Eliton Junior - - - 1 - Lokomotiv Plovdiv
    166.F. Bojaj - - - 4 - Etar VT
    167.F. Filipov - - - 1 - Botev Plovdiv
    168.F. Zderic - - - 1 1 Botev Vratsa
    169.Fernando Quintela - - - 3 - Dunav Ruse
    170.G. Argilashki - - - 2 - Botev Plovdiv
    171.G. Dolapchiev - - - 3 - Vitosha Bistritsa
    172.G. Georgiev - - - 2 - Slavia Sofia
    173.G. Georgijev - - - 2 - Slavia Sofia
    174.G. Kargas - - - 2 - Levski Sofia
    175.G. Minchev (pen.) - - - 1 - Tsarsko Selo
    176.G. Petkov - - - 2 - Slavia Sofia
    177.G. Terziev - - - 3 - Ludogorets
    178.H. Hubchev - - - 2 - Etar VT
    179.H. Ivanov - - - 1 - Etar VT
    180.H. Popadiyn - - - 5 1 Slavia Sofia
    181.H. Vasilev - - - 2 - Vitosha Bistritsa
    182.H. Zlatinski - - - 4 - Botev Vratsa
    183.I. Bandalovski - - - 6 1 Beroe Stara Zagora
    184.I. Dyulgerov - - - 1 - Cherno More Varna
    185.I. Ivanov - - - 2 - Etar VT
    186.I. Karadzhov - - - 1 - Arda Kardzhali
    187.I. Markov - - - 2 - Tsarsko Selo
    188.I. Mihaylov - - - 5 1 Botev Vratsa
    189.I. Munin - - - 1 - Dunav Ruse
    190.I. Neagu - - - 1 - Cherno More Varna
    191.I. Pirgov - - - 1 - Lokomotiv Plovdiv
    192.I. Stoyanov - - - 1 - Etar VT
    193.I. Turitsov - - - 2 - CSKA Sofia
    194.I. Yurukov - - - 1 - Levski Sofia
    195.J. Bikel - - - 1 - CSKA Sofia
    196.J. Goralski - - - 5 - Ludogorets
    197.J. Placide - - - 1 - Tsarsko Selo
    198.Jordao - - - 1 - Cherno More Varna
    199.K. Dimitrov - - - 5 - Botev Plovdiv
    200.K. Kochilov - - - 3 - Vitosha Bistritsa
    201.K. Kostov - - - 1 - Botev Vratsa
    202.K. Nichev - - - 1 1 Botev Plovdiv
    203.K. Stanoev - - - 6 - Etar VT
    204.K. Stoyanov - - - 6 - Etar VT
    205.K. Uzunov - - - 1 - Vitosha Bistritsa
    206.K. Varbanov - - - 1 - Dunav Ruse
    207.L. Kotev - - - 2 - Vitosha Bistritsa
    208.L. Nikolov - - - 2 - Dunav Ruse
    209.L. Yordanov - - - 1 - Cherno More Varna
    210.M. Boukassi - - - 1 - Cherno More Varna
    211.M. Gamakov - - - 8 - Slavia Sofia
    212.M. Kavdanski - - - 5 - Tsarsko Selo
    213.M. Lukov - - - 2 - Lokomotiv Plovdiv
    214.M. Milchev - - - 1 - Dunav Ruse
    215.M. Omnibes - - - 2 - Beroe Stara Zagora
    216.M. Petrovic - - - 1 1 Lokomotiv Plovdiv
    217.M. Raynov - - - 4 - Levski Sofia
    218.M. Stankev - - - 2 - Vitosha Bistritsa
    219.M. Tsvetanov - - - 4 - Lokomotiv Plovdiv
    220.Matheus - - - 2 - Arda Kardzhali
    221.N. Baranov - - - 1 1 Beroe Stara Zagora
    222.N. Dyulgerov - - - 2 1 Slavia Sofia
    223.N. Kolev - - - 1 - Etar VT
    224.N. Marinov - - - 1 - Beroe Stara Zagora
    225.N. Reis - - - 4 - Levski Sofia
    226.P. Andrade - - - 8 - Cherno More Varna
    227.P. Hristov - - - 1 - Arda Kardzhali
    228.P. Iliev Ivanov - - - 2 - Ludogorets
    229.P. Patev - - - 4 - Slavia Sofia
    230.P. Umarbaev - - - 7 - Lokomotiv Plovdiv
    231.P. Van Arnhem - - - 1 - Botev Plovdiv
    232.P. Vitanov - - - 1 - Lokomotiv Plovdiv
    233.R. Daskalov - - - 3 - Tsarsko Selo
    234.R. Forster - - - 2 - Ludogorets
    235.R. Gionov - - - 6 1 Vitosha Bistritsa
    236.R. Kolev - - - 2 - Dunav Ruse
    237.R. Terziev - - - 2 - Botev Plovdiv
    238.Renan - - - 1 - Ludogorets
    239.S. Atanasov - - - 1 - CSKA Sofia
    240.S. Ayass - - - 1 - Dunav Ruse
    241.S. Badji - - - 3 - Ludogorets
    242.S. Dyakov - - - 3 - Ludogorets
    243.S. Inkoom - - - 3 - Dunav Ruse
    244.S. Kovachev - - - 3 - Etar VT
    245.S. Mechev - - - 3 - Botev Vratsa
    246.S. Shterev - - - 3 - Dunav Ruse
    247.S. Stanchev - - - 1 - Cherno More Varna
    248.S. Yusein - - - 2 - Ludogorets
    249.T. Correa - - - 2 - Botev Plovdiv
    250.T. Gochev - - - 9 - Vitosha Bistritsa
    251.T. Kouroupis - - - 1 - Vitosha Bistritsa
    252.T. Panov - - - 4 - Cherno More Varna
    253.V. Antov - - - 2 - CSKA Sofia
    254.V. Benguzov - - - 3 - Slavia Sofia
    255.V. Bojinov - - - 1 - Botev Vratsa
    256.V. Cerniauskas - - - 1 - CSKA Sofia
    257.V. Genev - - - 2 - Beroe Stara Zagora
    258.V. Hristov - - - 1 - Tsarsko Selo
    259.V. Kerchev - - - 3 1 Botev Vratsa
    260.V. Minev - - - 2 - Tsarsko Selo
    261.V. Panayotov - - - 5 - Cherno More Varna
    262.V. Popov - - - 5 1 Cherno More Varna
    263.V. Vasilev - - - 1 - Arda Kardzhali
    264.Y. Apostolov - - - 1 - Etar VT
    265.Y. Georgiev - - - 1 - Botev Plovdiv
    266.Y. Minev - - - 3 - Tsarsko Selo
    267.Y. Nenov - - - 1 - Beroe Stara Zagora
    268.Z. Gajic - - - 1 - Arda Kardzhali
    269.Z. Iliev - - - 3 - Etar VT
    270.Z. Milanov - - - 2 - Levski Sofia
    271.Z. Zapryanov - - - 4 1 Etar VT
    272.A. Stergiakis - - - - 1 Slavia Sofia
    273.Johnathan - - - - 1 Botev Plovdiv

    Meci selectat

    Gazda - Oaspete Forebet
    Gr1
    PAOK Salonica
    Volos NFC

    27/01/2020 17:00
    1

    Regular Season
    OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Ludogorets 48 20 14 6 0 30 8 22
    2. Levski Sofia 43 20 13 4 3 37 13 24
    3. Lokomotiv Plovdiv 41 20 12 5 3 41 19 22
    4. CSKA Sofia 39 20 11 6 3 35 14 21
    5. Slavia Sofia 30 20 8 6 6 23 20 3
    6. Cherno More Varna 29 20 7 8 5 24 18 6
    7. Botev Plovdiv 28 20 8 4 8 23 23 0
    8. Arda Kardzhali 28 20 7 7 6 23 24 -1
    9. Beroe Stara Zagora 28 20 9 1 10 31 29 2
    10. Etar VT 19 20 4 7 9 18 34 -16
    11. Dunav Ruse 17 20 4 5 11 16 34 -18
    12. Tsarsko Selo 16 20 4 4 12 19 33 -14
    13. Botev Vratsa 14 20 3 5 12 17 38 -21
    14. Vitosha Bistritsa 5 20 1 2 17 11 41 -30