Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Bulgaria
>
First League
Second Leaguе
9
Third League - South-East
11
Third League - South-West
10
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
1
Super Cup
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
134
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
Pronosticuri maine
259
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
1569
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2502
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
59
Favorite
Liste
>
Britanic
85
Top European
53
European
651
American
155
African
55
Asiatic
111
Australijski
44
Internaţional
Cupa Națională
2
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
6
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
3
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
8
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
5
League 1
1
Albanian Cup
2
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
Ligue 2
1
Algeria Cup
2
Super Cup
U21 League
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
6
Championship
3
League One
2
League Two
2
National League
1
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
4
Premier League 2
1
Southern League
22
Northern Premier
2
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
6
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
9
1st Division
6
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
1
Primera B
1
Primera C
2
Primera D
Copa de la Liga Profesional
2
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
2
First League
1
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
3
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
1
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
2
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
2
Bahrain
>
Premier League
3
Second Division
6
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
7
2e Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Botswana
>
Premier League
Brazilia
>
Braziliei Série A
10
Serie B
1
Serie C
1
Serie D
31
Acreano
3
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
Second Leaguе
9
Third League - South-East
11
Third League - South-West
10
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
1
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
4
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
Camerun
>
Elite One
5
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
2
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
8
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
Liga de Ascenso
Croația
>
HNL
5
First NL
6
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
Danemarca
>
Superliga
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
5
Egipt
>
Premier
4
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
6
Elveția
>
Super League
Challenge League
4
Swiss Cup
2
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
Finlanda
>
Veikkausliiga
7
Ykkosliiga
5
Kakkonen
1
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
3
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
1
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
2
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
2
Oberliga Niedersachsen
3
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
10
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
1
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
1
Gibraltar
>
National League
1
Grecia
>
Super League
3
Super League 2
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
4
Primera Division
Guineea
>
Ligue 1
4
Haiti
>
Championnat National
1
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
Super League
2
Indonezia
>
Liga 1
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
7
Iran
>
IPL
League 1
9
Hazfi Cup
8
Iraq
>
Premier League
3
Irlanda
>
Premier League
6
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
6
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
16
League Cup
Israele
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
1
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
2
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
10
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
1
Primavera 2
16
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Jamaica
>
Premier League
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
9
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
2
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
2
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
1
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
2
1. Liga
7
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
2
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
5
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
8
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Mexic
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
4
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
1
Liga Premier Serie B
Moldova
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
2
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
6
Championship
6
Irish Cup
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
5
Liga Primera U20
1
Nigeria
>
Premier League
10
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
32
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
16
Oman
>
Professional League
2
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paraguay
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
1
Segunda División
3
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
1
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
6
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
8
Liga 2
3
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
1
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - Sud
2
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
2
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
2
Sierra Leone
>
Premier League
1
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
6
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
10
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
1
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
1
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
3
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
2
Togo
>
Championnat National
1
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
5
Tunisia
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
2
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Uganda
>
Premier League
7
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
2
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Vietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
4
Super Cup
Zambia
>
Premier League
1
Zimbabwe
>
Premier League
9
Țara Galilor
>
Premier
Division 1
3
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Țările de Jos
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
2
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
2
AFC Champions League
2
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
2
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
16
Copa Sudamericana
16
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Rezultate Bulgaria A Grupa
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
21.04.2024
19:15
Arda Kardzhali
2 - 3
CSKA-Sofia
16:45
Lokomotiv Sofia
0 - 4
Botev Plovdiv
14:15
Lokomotiv Plovdiv
1 - 1
CSKA 1948
20.04.2024
19:15
Levski Sofia
1 - 0
Beroe Stara Zagora
16:45
Hebar Pazardzhik
0 - 3
Ludogorets
14:15
Pirin Blagoevgrad
0 - 0
Cherno More Varna
19.04.2024
19:00
Krumovgrad
2 - 0
Slavia Sofia
16:30
Botev Vratsa
2 - 0
Etar Veliko Tarnovo
15.04.2024
19:00
Ludogorets
2 - 0
Arda Kardzhali
16:30
CSKA 1948
2 - 1
Lokomotiv Sofia
14.04.2024
18:30
Beroe Stara Zagora
2 - 2
Lokomotiv Plovdiv
16:00
Etar Veliko Tarnovo
0 - 0
Krumovgrad
13.04.2024
19:15
Cherno More Varna
3 - 1
Levski Sofia
16:45
Slavia Sofia
3 - 1
Hebar Pazardzhik
12.04.2024
19:15
CSKA-Sofia
1 - 2
Pirin Blagoevgrad
16:45
Botev Plovdiv
2 - 0
Botev Vratsa
11.04.2024
17:45
CSKA 1948
0 - 1
Ludogorets
09.04.2024
17:30
Lokomotiv Sofia
1 - 0
Beroe Stara Zagora
08.04.2024
18:30
Lokomotiv Plovdiv
1 - 0
Cherno More Varna
16:00
Botev Vratsa
0 - 0
Krumovgrad
07.04.2024
19:15
Pirin Blagoevgrad
0 - 2
Ludogorets
16:45
Botev Plovdiv
0 - 0
CSKA 1948
13:45
Levski Sofia
0 - 2
CSKA-Sofia
06.04.2024
19:15
Arda Kardzhali
2 - 1
Slavia Sofia
16:45
Hebar Pazardzhik
3 - 0
Etar Veliko Tarnovo
04.04.2024
18:30
Cherno More Varna
3 - 0
Lokomotiv Sofia
16:00
Beroe Stara Zagora
0 - 3
Botev Plovdiv
13:30
CSKA 1948
0 - 0
Botev Vratsa
03.04.2024
18:30
Ludogorets
5 - 1
Levski Sofia
16:00
CSKA-Sofia
1 - 2
Lokomotiv Plovdiv
13:30
Krumovgrad
3 - 2
Hebar Pazardzhik
02.04.2024
18:30
Slavia Sofia
0 - 0
Pirin Blagoevgrad
16:00
Etar Veliko Tarnovo
2 - 1
Arda Kardzhali
31.03.2024
18:00
CSKA 1948
0 - 1
Beroe Stara Zagora
15:30
Botev Plovdiv
0 - 0
Cherno More Varna
30.03.2024
18:00
Lokomotiv Sofia
0 - 1
CSKA-Sofia
15:30
Lokomotiv Plovdiv
1 - 2
Ludogorets
13:00
Botev Vratsa
3 - 2
Hebar Pazardzhik
29.03.2024
18:00
Levski Sofia
2 - 0
Slavia Sofia
15:30
Arda Kardzhali
1 - 1
Krumovgrad
13:00
Pirin Blagoevgrad
2 - 1
Etar Veliko Tarnovo
17.03.2024
16:45
CSKA-Sofia
4 - 0
Botev Plovdiv
14:15
Hebar Pazardzhik
1 - 0
Arda Kardzhali
11:45
Krumovgrad
2 - 2
Pirin Blagoevgrad
16.03.2024
16:45
Ludogorets
6 - 0
Lokomotiv Sofia
14:15
Etar Veliko Tarnovo
0 - 3
Levski Sofia
11:45
Slavia Sofia
1 - 2
Lokomotiv Plovdiv
15.03.2024
17:45
Cherno More Varna
2 - 1
CSKA 1948
15:15
Beroe Stara Zagora
2 - 2
Botev Vratsa
11.03.2024
16:30
Pirin Blagoevgrad
1 - 1
Hebar Pazardzhik
10.03.2024
16:45
Botev Plovdiv
0 - 2
Ludogorets
14:15
Levski Sofia
0 - 0
Krumovgrad
11:45
Botev Vratsa
1 - 2
Arda Kardzhali
09.03.2024
16:30
Beroe Stara Zagora
2 - 0
Cherno More Varna
14:00
CSKA 1948
1 - 2
CSKA-Sofia
11:30
Lokomotiv Sofia
1 - 2
Slavia Sofia
08.03.2024
17:30
Lokomotiv Plovdiv
3 - 0
Etar Veliko Tarnovo
04.03.2024
16:30
Hebar Pazardzhik
0 - 1
Levski Sofia
14:00
Arda Kardzhali
0 - 0
Pirin Blagoevgrad
03.03.2024
16:00
Ludogorets
2 - 0
CSKA 1948
13:30
CSKA-Sofia
3 - 0
Beroe Stara Zagora
02.03.2024
16:45
Slavia Sofia
2 - 2
Botev Plovdiv
14:15
Krumovgrad
3 - 1
Lokomotiv Plovdiv
11:45
Etar Veliko Tarnovo
1 - 2
Lokomotiv Sofia
01.03.2024
16:30
Cherno More Varna
2 - 1
Botev Vratsa
26.02.2024
16:30
Beroe Stara Zagora
0 - 2
Ludogorets
25.02.2024
15:45
CSKA 1948
1 - 1
Slavia Sofia
13:30
Lokomotiv Sofia
0 - 2
Krumovgrad
24.02.2024
16:45
Levski Sofia
4 - 0
Arda Kardzhali
14:15
Cherno More Varna
1 - 0
CSKA-Sofia
Meci selectat
Fr2
Valenciennes FC
Ajaccio
23/04/2024 20:45
2
First League Regular Season
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Ludogorets
75
30
24
3
3
63
2
CSKA-Sofia
63
30
19
6
5
31
3
Cherno More Varna
62
30
18
8
4
22
4
Lokomotiv Plovdiv
55
30
16
7
7
16
5
Levski Sofia
54
30
16
6
8
19
6
Krumovgrad
44
30
12
8
10
0
7
Botev Plovdiv
44
30
12
8
10
14
8
CSKA 1948
43
30
11
10
9
4
9
Arda Kardzhali
39
30
11
6
13
0
10
Slavia Sofia
33
30
9
6
15
-17
11
Beroe Stara Zagora
33
30
9
6
15
-18
12
Pirin Blagoevgrad
30
30
7
9
14
-18
13
Hebar Pazardzhik
30
30
8
6
16
-12
14
Lokomotiv Sofia
28
30
8
4
18
-34
15
Botev Vratsa
22
30
6
4
20
-31
16
Etar Veliko Tarnovo
14
30
3
5
22
-39
Predictie al zilei
Pe1
CD Comerciantes
Alianza Atlético
23/04/2024 22:00
1
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program