Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Brazilia
>
Braziliei Série A
Serie B
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
1
Amazonense
1
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
1
Mineiro
2
Mineiro 2
Paraense
1
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
1
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
4
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
7
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Toate pronosticuri
2684
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri live
4
Top pronosticuri
Pronosticuri azi
363
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri maine
446
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Sfarsit de saptamana
1406
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri ieri
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Valori
176
Favorite
Liste
>
Britanic
180
Top European
63
European
754
American
157
African
83
Asiatic
170
Australijski
44
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
6
League 1
1
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
13
Algeria Cup
7
Super Cup
U21 League
8
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League One
12
League Two
12
National League
12
National League N.
12
National League S.
12
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
2
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
5
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
9
1st Division
8
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
13
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
4
Super Cup
Reserve League
4
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
2
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
FFA Cup
W League
6
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
6
Second Division
5
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
6
2e Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
2
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
2
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Bielorusia Reserves
8
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
Botswana
>
Premier League
8
Brazilia
>
Braziliei Série A
Serie B
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
1
Amazonense
1
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
1
Mineiro
2
Mineiro 2
Paraense
1
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
1
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
4
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
7
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
5
Camerun
>
Elite One
8
Elite Two
8
Canada
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
7
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
7
Croația
>
HNL
5
First NL
5
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
2
Danemarca
>
Superliga
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
2
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
5
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
1
Egipt
>
Premier
9
Second League
10
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
Finlanda
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
4
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
6
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
8
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
11
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
8
Oberliga NOFV Sud
3
Oberliga Schleswig Holstein
7
Oberliga Hamburg
10
Oberliga Bremen
3
Oberliga Niedersachsen
4
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
8
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
4
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
5
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
2
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
5
Grecia
>
Super League
7
Super League 2
4
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
4
Primera Division
5
Guineea
>
Ligue 1
1
Haiti
>
Championnat National
7
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
7
Super League
6
Indonezia
>
Liga 1
7
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
2
League 1
1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
1
Irlanda
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
2
League Cup
Israele
>
Premier League
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
9
Serie D Group E
8
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Jamaica
>
Premier League
7
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
7
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
5
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
4
Maroc
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
9
Mauritania
>
Ligue 1
6
Mauritius
>
Mauritian League
2
Mexic
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
3
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
8
Moldova
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
2
Championship
1
Irish Cup
2
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
9
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
21
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paraguay
>
Primera Division
4
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
31
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
7
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
8
Liga 2
9
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
6
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
5
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
3
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
10
Tercera Division G3
8
Tercera Division G4
5
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
10
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
8
Tercera Division G11
7
Tercera Division G12
8
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
4
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
8
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
5
Togo
>
Championnat National
8
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
3
Tunisia
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Uganda
>
Premier League
8
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
7
Segunda Division
Vietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
9
Țara Galilor
>
Premier
4
Division 1
15
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Țările de Jos
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
11
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Fotbalist Statistica - Brazilia Campeonato Paulista
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Fotbalist
Goluri
Penalti.
Autogoluri
Cartonașe
Cartonașe
Echipa
1.
José López
10
-
-
1
-
Palmeiras
2.
Dellatorre
7
1
-
-
-
Mirassol/SP
3.
Raphael Veiga
7
4
-
2
-
Palmeiras
4.
Eduardo Sasha
6
-
-
1
-
RB Bragantino
5.
Yuri Alberto
5
-
-
1
-
Corinthians
6.
Diego Quirino
4
1
-
-
-
Inter Limeira/SP
7.
Iago Dias
4
-
-
3
-
Ponte Preta
8.
Jeh
4
-
-
5
-
Ponte Preta
9.
Zé Carlos
4
-
-
-
-
Ituano/SP
10.
Alex Sandro
3
-
-
1
-
Botafogo SP
11.
Ferreira
3
-
-
-
-
São Paulo
12.
Giuliano
3
-
-
-
-
Santos
13.
Guilherme
3
1
-
1
-
Santos
14.
Gustavo Bochecha
3
-
-
3
-
Inter Limeira/SP
15.
Jenison
3
-
-
1
-
Novorizontino/SP
16.
Jonathan Calleri
3
1
-
3
-
São Paulo
17.
Julio Furch
3
1
-
-
-
Santos
18.
Juninho
3
1
-
2
-
Inter Limeira/SP
19.
Lohan
3
1
-
-
-
Santo André/SP
20.
Luciano
3
-
-
2
-
Santo André/SP
21.
Matheus Régis
3
-
-
2
-
São Bernardo/SP
22.
Renato
3
-
-
-
-
Ponte Preta
23.
Á. Romero
3
-
-
4
-
Corinthians
24.
Romulo
3
-
-
2
-
Novorizontino/SP
25.
Rony
3
-
-
-
-
Palmeiras
26.
Silvinho
3
-
-
1
-
São Bernardo/SP
27.
Thiago Borbas
3
-
-
2
1
RB Bragantino
28.
Élvis
2
1
-
2
-
Ponte Preta
29.
Alfredo Morelos
2
1
-
1
-
Santos
30.
Breno Lopes
2
-
-
-
-
Palmeiras
31.
Bruno Mendes
2
-
-
-
-
Guarani
32.
Bruno Michel
2
-
-
1
-
Santo André/SP
33.
Diego Costa
2
-
-
5
-
São Paulo
34.
Erick
2
-
-
-
-
São Paulo
35.
Fabrício Daniel
2
-
-
-
-
Novorizontino/SP
36.
Gabriel
2
-
-
2
-
Mirassol/SP
37.
Geovane
2
-
-
3
-
Novorizontino/SP
38.
Giovanni Augusto
2
1
-
2
-
Portuguesa/SP
39.
Helder Maciel
2
-
-
5
-
São Bernardo/SP
40.
Júnior Todinho
2
-
-
-
-
Agua Santa/SP
41.
James Rodríguez
2
-
-
1
-
São Paulo
42.
Joaquim
2
-
-
3
-
Santos
43.
Kayke Rodrigues
2
1
-
1
-
São Bernardo/SP
44.
Léo Duarte
2
-
-
1
-
Ituano/SP
45.
Léo Ortiz
2
-
-
-
-
RB Bragantino
46.
Leandro Maciel
2
1
-
6
-
Botafogo SP
47.
Lucas Lima
2
-
-
3
-
Ponte Preta
48.
Luiz Gustavo
2
-
-
3
-
São Paulo
49.
Maycon
2
1
-
2
-
Corinthians
50.
Neto Pessoa
2
-
-
-
-
Novorizontino/SP
51.
Pablo Thomaz
2
1
-
1
-
Guarani
52.
Paulinho Bóia
2
-
-
1
-
Mirassol/SP
53.
Rómulo Otero
2
-
-
3
1
Santos
54.
Reinaldo
2
-
-
1
-
Guarani
55.
Rodolfo
2
-
-
-
-
Novorizontino/SP
56.
Rodrigo Ferreira
2
-
-
2
1
Mirassol/SP
57.
Rodrigo Garro
2
-
-
-
-
Corinthians
58.
Vinicius Rodrigues
2
-
-
-
-
Ponte Preta
59.
Willian Bigode
2
-
-
3
-
Santos
60.
Alan Franco
1
-
-
1
-
São Paulo
61.
Albano
1
-
-
-
-
Inter Limeira/SP
62.
Alexiel Gonçalves
1
-
-
2
-
Santo André/SP
63.
Alisson
1
-
-
5
-
São Paulo
64.
Aníbal Moreno
1
-
-
2
-
Palmeiras
65.
Andrew
1
-
-
2
-
Inter Limeira/SP
66.
Antonio Costa
1
-
-
1
-
Ponte Preta
67.
Arthur Sousa
1
-
-
-
-
Corinthians
68.
D. Bobadilla
1
-
-
1
-
São Paulo
69.
Bruninho
1
-
-
-
-
RB Bragantino
70.
Bruno Mezenga
1
-
-
3
-
Agua Santa/SP
71.
Bruno Xavier
1
-
-
3
-
Agua Santa/SP
72.
Cléo Silva
1
-
-
-
-
Santo André/SP
73.
Diego Pituca
1
-
-
2
-
Santos
74.
Douglas Baggio
1
-
-
-
-
Botafogo SP
75.
Douglas Borel
1
-
-
2
-
Portuguesa/SP
76.
Eduardo
1
-
-
7
-
Portuguesa/SP
77.
Endrick
1
-
-
2
-
Palmeiras
78.
Everton
1
-
-
2
-
Portuguesa/SP
79.
Everton Brito
1
-
-
-
-
Inter Limeira/SP
80.
Gabriel Menino
1
-
-
5
-
Palmeiras
81.
Gabriel Novaes
1
-
-
-
1
Ponte Preta
82.
Gabriel Risso Patrón
1
-
-
-
-
Ponte Preta
83.
Gustavinho
1
-
-
2
-
RB Bragantino
84.
Hayner
1
-
-
4
1
Santos
85.
Ignacio Laquintana
1
-
-
-
-
RB Bragantino
86.
Isaque
1
-
-
-
-
Mirassol/SP
87.
Jean Victor
1
-
-
1
-
Botafogo SP
88.
João Carlos Ferreira
1
-
-
-
-
São Bernardo/SP
89.
João Schmidt
1
-
-
2
-
Santos
90.
Joaquín Piquerez
1
-
-
-
-
Palmeiras
91.
Juan
1
-
-
-
-
São Paulo
92.
Juan Cazares
1
-
-
-
-
Santos
93.
Juninho Capixaba
1
-
-
3
-
RB Bragantino
94.
Kady
1
-
-
2
-
Agua Santa/SP
95.
Keké
1
-
-
2
-
Agua Santa/SP
96.
Léo Santos
1
-
-
2
-
Guarani
97.
Lucas
1
-
-
3
-
Inter Limeira/SP
98.
Lucas Gazal
1
-
-
1
-
Mirassol/SP
99.
Lucas Tocantins
1
-
-
2
-
São Bernardo/SP
100.
Luiz Otávio
1
-
-
1
-
Mirassol/SP
101.
Mário Sérgio Pereira
1
-
-
-
-
Mirassol/SP
102.
Mayk Silva
1
-
-
-
-
Guarani
103.
Murilo
1
-
-
1
-
Palmeiras
104.
Nathan Mendes
1
-
-
4
-
RB Bragantino
105.
Negueba
1
-
-
2
-
Mirassol/SP
106.
Pablo Diogo
1
-
-
-
-
Ituano/SP
107.
Patrick
1
-
-
3
-
Portuguesa/SP
108.
Patrick Brey
1
-
-
1
-
Botafogo SP
109.
Pedro Raul
1
-
-
2
-
Corinthians
110.
Régis
1
-
-
3
-
Guarani
111.
Rafael Silva
1
-
-
1
-
Inter Limeira/SP
112.
Thiaguinho
1
-
-
-
-
Agua Santa/SP
113.
Victor Andrade
1
-
-
-
1
Portuguesa/SP
114.
Vitinho
1
-
-
4
-
RB Bragantino
115.
Wálber
1
-
-
3
-
Agua Santa/SP
116.
Waguininho
1
-
-
2
-
Novorizontino/SP
117.
Wellington Reis
1
-
-
2
-
Santo André/SP
118.
Wesley Gassova
1
-
-
1
-
Corinthians
119.
Willian Farias
1
-
-
2
-
Novorizontino/SP
120.
Aderlan
-
-
-
2
-
Santos
121.
Afonso
-
-
-
3
-
Santo André/SP
122.
Alan Santos
-
-
-
3
-
São Bernardo/SP
123.
Alex Alves
-
-
-
2
-
São Bernardo/SP
124.
Alex Muralha
-
-
-
1
-
Mirassol/SP
125.
Aluisio
-
-
-
1
-
Ituano/SP
126.
Anderson Leite
-
-
-
2
-
Guarani
127.
Andrés Hurtado
-
-
-
1
1
RB Bragantino
128.
Ariel
-
-
-
1
-
Santo André/SP
129.
Artur
-
-
-
1
-
Agua Santa/SP
130.
Bernardo Schappo
-
-
-
1
-
Botafogo SP
131.
Breno
-
-
-
1
-
Corinthians
132.
Bruno Alves
-
-
-
2
2
Ituano/SP
133.
Cássio
-
-
-
1
1
Corinthians
134.
César Morais
-
-
-
1
-
Inter Limeira/SP
135.
Caetano
-
-
-
2
1
Corinthians
136.
Camacho
-
-
-
3
-
Guarani
137.
Chay
-
-
-
1
-
Guarani
138.
Chico
-
-
-
4
-
Novorizontino/SP
139.
Chrigor
-
-
-
1
-
Portuguesa/SP
140.
Claudinho
-
-
-
2
-
Ituano/SP
141.
Cleiton
-
-
-
1
-
RB Bragantino
142.
Cristiano
-
-
-
2
-
Agua Santa/SP
143.
Danielzinho
-
-
-
1
-
Mirassol/SP
144.
Danilo Barcelos
-
-
-
2
-
Novorizontino/SP
145.
David
-
-
-
1
-
Santo André/SP
146.
Denis Alves Borges
-
-
-
1
1
Portuguesa/SP
147.
Derek Freitas
-
-
-
1
-
Guarani
148.
Diego Gonçalves
-
-
-
1
-
Mirassol/SP
149.
Diego Jussani
-
-
-
5
-
Inter Limeira/SP
150.
Diogo Mateus
-
-
-
2
-
Guarani
151.
Dudu Scheit
-
-
-
1
4
Ponte Preta
152.
Dudu Vieira
-
-
-
3
-
Santo André/SP
153.
Eduardo Person
-
-
-
3
-
Ituano/SP
154.
Emerson Ramon
-
-
-
2
-
Botafogo SP
155.
Emerson Santos
-
-
-
3
-
Inter Limeira/SP
156.
Estêvão
-
-
-
2
-
Palmeiras
157.
Fábio Sanches
-
-
-
1
1
Botafogo SP
158.
Fágner
-
-
-
4
-
Corinthians
159.
Fabinho
-
-
-
1
-
Palmeiras
160.
Fillipe Soutto
-
-
-
1
-
Botafogo SP
161.
Fraga
-
-
-
1
-
Ponte Preta
162.
Gabriel Inocêncio
-
-
-
4
-
Agua Santa/SP
163.
Giuliano Galoppo
-
-
-
2
-
São Paulo
164.
Gustavo Gómez
-
-
-
1
-
Palmeiras
165.
Gustavo Garcia
-
-
-
1
-
Palmeiras
166.
Gustavo Henrique
-
-
-
3
-
Corinthians
167.
Gustavo Talles
-
-
-
2
-
Portuguesa/SP
168.
Heitor
-
-
-
1
1
Guarani
169.
Helder Santos
-
-
-
2
-
Guarani
170.
Helinho
-
-
-
1
2
RB Bragantino
171.
Henrique Dourado
-
-
-
3
-
Portuguesa/SP
172.
Hugo
-
-
-
1
-
São Bernardo/SP
173.
Igor
-
-
-
5
-
Ponte Preta
174.
Igor Henrique
-
-
-
3
1
Agua Santa/SP
175.
Igor Inocêncio
-
-
-
1
-
Ponte Preta
176.
Igor Vinícius
-
-
-
1
-
São Paulo
177.
Jadsom
-
-
-
2
-
RB Bragantino
178.
Jael
-
-
-
1
-
Agua Santa/SP
179.
Jhon Jhon
-
-
-
1
-
Palmeiras
180.
Jhonnathan
-
-
-
1
-
Agua Santa/SP
181.
Jhony Douglas
-
-
-
1
-
Inter Limeira/SP
182.
João Felipe
-
-
-
1
-
Inter Limeira/SP
183.
João Pedro Chermont
-
-
-
1
-
Santos
184.
João Vialle
-
-
-
4
-
Ituano/SP
185.
João Vitor Silva Dantas de Oliveira
-
-
-
1
-
Portuguesa/SP
186.
Jonas Toró
-
-
-
1
-
Botafogo SP
187.
Jonathan Silva
-
-
-
1
-
Ituano/SP
188.
José Aldo
-
-
-
4
-
Ituano/SP
189.
JP Galvão
-
-
-
3
-
Inter Limeira/SP
190.
Kaique
-
-
-
1
-
Ituano/SP
191.
Kauê
-
-
-
1
-
Inter Limeira/SP
192.
Lázaro
-
-
-
1
-
Palmeiras
193.
Léo Mana
-
-
-
1
-
Corinthians
194.
Léo Naldi
-
-
-
2
-
Ponte Preta
195.
Léo Passos
-
-
-
2
-
Santo André/SP
196.
Leonardo Augusto de Oliveira
-
-
-
2
-
Ituano/SP
197.
Lima
-
-
-
1
-
Inter Limeira/SP
198.
Luan
-
-
-
3
-
Palmeiras
199.
Luan Dias
-
-
-
4
-
Agua Santa/SP
200.
Lucas Cardoso
-
-
-
1
-
Botafogo SP
201.
Lucas Cunha
-
-
-
2
-
RB Bragantino
202.
Lucas Dias Costa
-
-
-
2
-
Botafogo SP
203.
Lucas Moura
-
-
-
1
-
São Paulo
204.
Lucca
-
-
-
2
-
Novorizontino/SP
205.
Luis Fellipe
-
-
-
2
-
Novorizontino/SP
206.
Luis Guilherme
-
-
-
1
-
Palmeiras
207.
Luiz Felipe
-
-
-
1
-
Ponte Preta
208.
Luiz Felipe Castro
-
-
-
2
-
Ponte Preta
209.
Márcio Silva
-
-
-
1
-
Guarani
210.
M. Rojas
-
-
-
1
-
Corinthians
211.
Marcel
-
-
-
1
-
Ituano/SP
212.
Marcelinho
-
-
-
1
-
Santos
213.
Marcelo Nunes
-
-
-
1
-
Mirassol/SP
214.
Marcelo Soares Costa
-
-
-
1
-
Ituano/SP
215.
Marciel
-
-
-
2
1
Santo André/SP
216.
Marco Antônio
-
-
-
1
-
Portuguesa/SP
217.
Marlon
-
-
-
4
-
Ituano/SP
218.
Marlon Yan Cavalcanti da Silva
-
-
-
1
-
Ituano/SP
219.
Mateus Silva
-
-
-
3
-
Ponte Preta
220.
Matheus Barbosa
-
-
-
1
-
Botafogo SP
221.
Matheus Bueno
-
-
-
2
-
Guarani
222.
Matheus Cadorini
-
-
-
1
-
Ituano/SP
223.
Matheus Fernandes
-
-
-
2
-
RB Bragantino
224.
Matheus Maia
-
-
-
1
-
Ituano/SP
225.
Matheus Mancini
-
-
-
2
-
Inter Limeira/SP
226.
Maurício
-
-
-
3
1
Inter Limeira/SP
227.
Max Walef
-
-
-
1
-
Inter Limeira/SP
228.
Michael
-
-
-
1
-
Botafogo SP
229.
Neílton
-
-
-
1
-
Agua Santa/SP
230.
Pablo Maia
-
-
-
3
-
São Paulo
231.
Paulo Vitor
-
-
-
2
-
Novorizontino/SP
232.
Pedrinho
-
-
-
1
-
Santos
233.
Pedro Henrique
-
-
-
6
-
São Bernardo/SP
234.
Rafael
-
-
-
2
-
São Paulo
235.
Rafael Donato
-
-
-
1
-
Novorizontino/SP
236.
Rafael Forster
-
-
-
3
-
São Bernardo/SP
237.
Rafael Oller
-
-
-
1
-
Agua Santa/SP
238.
Ramon
-
-
-
2
-
Ponte Preta
239.
Raniele
-
-
-
1
-
Corinthians
240.
Raul
-
-
-
1
-
RB Bragantino
241.
Raul Gustavo
-
-
-
2
-
Corinthians
242.
Raul Prata
-
-
-
2
-
Novorizontino/SP
243.
Rayan
-
-
-
2
-
Guarani
244.
Renan Gorne
-
-
-
1
-
Portuguesa/SP
245.
Renato Silveira
-
-
-
2
-
Novorizontino/SP
246.
Ricardinho
-
-
-
2
-
Portuguesa/SP
247.
Richard
-
-
-
1
-
Ituano/SP
248.
Richard Rios
-
-
-
1
-
Palmeiras
249.
Robert Arboleda
-
-
-
2
1
São Paulo
250.
Rodrigo Souza
-
-
-
2
1
São Bernardo/SP
251.
Roger Carvalho
-
-
-
2
-
Agua Santa/SP
252.
Ryan Gustavo
-
-
-
3
1
Corinthians
253.
Sousa
-
-
-
1
-
Santo André/SP
254.
Talisson
-
-
-
2
3
RB Bragantino
255.
Tauã Belo
-
-
-
2
-
Portuguesa/SP
256.
Thassio
-
-
-
1
-
Botafogo SP
257.
Thomazella
-
-
-
2
-
Portuguesa/SP
258.
Thonny Anderson
-
-
-
2
-
Ituano/SP
259.
Tiago Alves
-
-
-
1
-
Botafogo SP
260.
Tomás Rincón
-
-
-
1
-
Santos
261.
Vanderlan
-
-
-
1
-
Palmeiras
262.
Vinícius Paiva
-
-
-
1
-
Ituano/SP
263.
Vitão
-
-
-
4
-
Ituano/SP
264.
Vitor Ricardo
-
-
-
2
-
São Bernardo/SP
265.
Vladimir
-
-
-
2
-
Guarani
266.
Walce
-
-
-
1
-
Santo André/SP
267.
Walisson
-
-
-
4
-
Botafogo SP
268.
Warley
-
-
-
3
-
Mirassol/SP
269.
Welington
-
-
-
2
-
São Paulo
270.
Wesley
-
-
-
3
-
São Bernardo/SP
271.
Wesley Santos
-
-
-
2
-
Mirassol/SP
272.
Willean Lepu
-
-
-
2
-
Novorizontino/SP
273.
Yann Rollim
-
-
-
2
-
Ituano/SP
274.
Yefferson Quintana
-
-
-
3
-
Portuguesa/SP
275.
Ygor Vinhas
-
-
-
1
-
Agua Santa/SP
276.
Yuri
-
-
-
3
-
Mirassol/SP
277.
Zé Mário
-
-
-
1
-
Inter Limeira/SP
278.
Zé Rafael
-
-
-
3
-
Palmeiras
279.
Zé Ricardo
-
-
-
2
2
Portuguesa/SP
280.
Denis
-
-
-
-
1
Portuguesa/SP
281.
Júnior Caiçara
-
-
-
-
1
Santo André/SP
282.
Junior Caicara
-
-
-
-
1
Santo André/SP
283.
Leandro Pereira
-
-
-
-
1
Botafogo SP
284.
Luan Cândido
-
-
-
-
1
RB Bragantino
285.
Matheus Costa
-
-
-
-
1
Botafogo SP
Meci selectat
Zw1
Manica Diamonds FC
Chegutu Pirates
28/03/2024 14:00
1
Campeonato Paulista Group A
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Santos
25
12
8
1
3
7
2
Portuguesa/SP
10
12
3
1
8
-9
3
Santo André/SP
8
12
1
5
6
-9
4
Ituano/SP
6
12
1
3
8
-14
Campeonato Paulista Group B
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Palmeiras
28
12
8
4
0
11
2
Ponte Preta
17
12
4
5
3
4
3
Agua Santa/SP
15
12
4
3
5
-3
4
Guarani
10
12
2
4
6
-4
Campeonato Paulista Group C
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
RB Bragantino
21
12
6
3
3
4
2
Inter Limeira/SP
17
12
5
2
5
2
3
Mirassol/SP
14
12
3
5
4
0
4
Corinthians
14
12
4
2
6
0
Campeonato Paulista Group D
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
São Paulo
22
12
6
4
2
8
2
Novorizontino/SP
22
12
6
4
2
6
3
São Bernardo/SP
21
12
6
3
3
5
4
Botafogo SP
12
12
3
3
6
-8
Predictie al zilei
CLW
PSG W
Hacken W
28/03/2024 21:00
1
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program