Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Brazilia
>
Braziliei Série A
Serie B
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
Amazonense
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
1
Maranhense
1
Matogrossense
1
Mineiro
1
Mineiro 2
Paraense
2
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
2
Paulista A3
4
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
3
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
5
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Toate pronosticuri
2646
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri live
21
Top pronosticuri
Pronosticuri azi
447
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri maine
987
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Sfarsit de saptamana
1562
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri ieri
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Valori
288
Favorite
Liste
>
Britanic
177
Top European
63
European
745
American
170
African
82
Asiatic
169
Australijski
41
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
6
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
13
Algeria Cup
7
Super Cup
U21 League
8
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League One
12
League Two
12
National League
12
National League N.
12
National League S.
12
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
1
Southern League
20
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
5
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
9
1st Division
5
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
11
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
4
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
2
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
5
Npl South
4
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
FFA Cup
W League
4
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
7
Landesliga Steiermark
6
Landesliga Tirol
5
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
4
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
6
2e Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
2
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
1
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Bielorusia Reserves
8
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
2
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Botswana
>
Premier League
8
Brazilia
>
Braziliei Série A
Serie B
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
Amazonense
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
1
Maranhense
1
Matogrossense
1
Mineiro
1
Mineiro 2
Paraense
2
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
2
Paulista A3
4
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
3
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
5
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
5
Camerun
>
Elite One
9
Elite Two
2
Canada
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
7
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
6
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
10
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
7
Croația
>
HNL
5
First NL
3
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
4
Danemarca
>
Superliga
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
2
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
5
Ecuador
>
Serie A
7
Serie B
5
Egipt
>
Premier
9
Second League
10
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
5
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
6
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
Finlanda
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
4
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
6
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
6
Regionalliga Nordost
7
Regionalliga Süd/Südwest
6
Regionalliga West
8
Regionalliga Bayern
10
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
8
Oberliga NOFV Sud
3
Oberliga Schleswig Holstein
6
Oberliga Hamburg
2
Oberliga Bremen
2
Oberliga Niedersachsen
8
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
4
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
8
Oberliga Bayern Nord
8
Oberliga Bayern Süd
7
Oberliga Baden Württemberg
8
Oberliga Mittelrhein
3
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
9
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
2
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
5
Grecia
>
Super League
7
Super League 2
4
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
1
Primera Division
12
Guineea
>
Ligue 1
8
Haiti
>
Championnat National
5
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
5
Super League
6
Indonezia
>
Liga 1
5
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
2
League 1
1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
10
Irlanda
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
2
League Cup
Israele
>
Premier League
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
24
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
11
Serie D Group B
11
Serie D Group C
3
Serie D Group D
9
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Jamaica
>
Premier League
7
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
5
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
7
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
8
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
5
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
4
Maroc
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
5
Mauritania
>
Ligue 1
4
Mauritius
>
Mauritian League
2
Mexic
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
8
Moldova
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
2
Championship
1
Irish Cup
2
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
9
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
10
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paraguay
>
Primera Division
4
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
7
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
6
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
31
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
7
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
8
Liga 2
8
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
8
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
7
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
3
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
4
Tercera Division G3
5
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
8
Tercera Division G6
8
Tercera Division G7
4
Tercera Division G8
5
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
4
Tercera Division G11
2
Tercera Division G12
2
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
5
Tercera Division G15
10
Tercera Division G16
2
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
5
Togo
>
Championnat National
8
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
5
Tunisia
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
5
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Uganda
>
Premier League
6
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
6
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
6
Segunda Division
8
Vietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
3
Țara Galilor
>
Premier
4
Division 1
14
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Țările de Jos
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
11
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Fotbalist Statistica - Brazilia Campeonato Carioca
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Fotbalist
Goluri
Penalti.
Autogoluri
Cartonașe
Cartonașe
Echipa
1.
Patryck Ferreira
47
-
-
-
-
Madureira/RJ
2.
Maswel Ananias Silva
12
-
-
2
-
Sampaio Corrêa RJ
3.
Matheus Lucas
9
1
-
4
-
Boavista/RJ
4.
Pedro
9
1
-
1
-
Flamengo
5.
Carlinhos
8
-
-
2
1
Nova Iguacu/RJ
6.
Marcelo
8
-
-
2
-
Sampaio Corrêa RJ
7.
Lelê
7
-
-
3
-
Fluminense
8.
Júnior Santos
5
1
-
3
-
Botafogo
9.
Marcos Vinicius
5
-
-
2
1
Volta Redonda
10.
Pablo Vegetti
5
1
-
2
-
Vasco da Gama
11.
Bill
4
-
-
1
-
Nova Iguacu/RJ
12.
Canhota
4
-
-
-
-
Bangu/RJ
13.
Jeffinho
4
-
-
1
-
Botafogo
14.
Cristiano
3
-
-
2
-
Volta Redonda
15.
Crystopher
3
-
-
1
-
Boavista/RJ
16.
Dimitri Payet
3
-
-
6
-
Vasco da Gama
17.
Eduardo
3
1
-
1
-
Botafogo
18.
Everton
3
-
-
1
-
Flamengo
19.
Giorgian De Arrascaeta
3
-
-
1
-
Flamengo
20.
Léo Pereira
3
-
-
1
-
Flamengo
21.
Lucas Piton
3
-
-
1
-
Vasco da Gama
22.
Patrick Carvalho
3
2
-
1
-
Portuguesa/RJ
23.
Rodrigão
3
-
-
1
-
Madureira/RJ
24.
Romarinho
3
-
-
3
-
Portuguesa/RJ
25.
Tiquinho Soares
3
-
-
3
-
Botafogo
26.
Ítalo
2
-
-
-
-
Volta Redonda
27.
Anderson Lessa
2
-
-
1
-
Bangu/RJ
28.
Cristian
2
-
-
1
-
Boavista/RJ
29.
David
2
-
-
1
-
Vasco da Gama
30.
Diego Guerra
2
-
-
3
-
Portuguesa/RJ
31.
Gabriel Barbosa
2
-
-
-
-
Flamengo
32.
Germán Cano
2
-
-
-
-
Fluminense
33.
Gustavo Barbosa da Rocha
2
-
-
2
-
Sampaio Corrêa RJ
34.
Hugo Cabral
2
-
-
-
-
Sampaio Corrêa RJ
35.
Isaac
2
-
-
1
-
Fluminense
36.
Jefferson Savarino
2
-
-
-
-
Botafogo
37.
Jhon Arias
2
-
-
2
-
Fluminense
38.
João Neto
2
-
-
-
-
Fluminense
39.
João Victor
2
1
-
13
-
Bangu/RJ
40.
Marlon Freitas
2
1
-
-
-
Botafogo
41.
Mateus Ludke
2
-
-
-
-
Boavista/RJ
42.
William Oliveira
2
-
-
4
-
Boavista/RJ
43.
Yarlen Faustino Augusto
2
-
-
-
-
Botafogo
44.
<TBD>
1
-
-
-
-
Boavista/RJ
45.
Abner Vinícius
1
-
-
2
-
Boavista/RJ
46.
Adson
1
-
-
-
-
Vasco da Gama
47.
Adsson
1
-
-
1
-
Bangu/RJ
48.
Albert
1
-
-
1
-
Nova Iguacu/RJ
49.
Alexandre Junio Santos da Silva
1
-
-
5
-
Nova Iguacu/RJ
50.
Anderson Rosa
1
-
-
6
-
Portuguesa/RJ
51.
Arthur
1
-
-
2
-
Madureira/RJ
52.
Ayrton Lucas
1
-
-
-
-
Flamengo
53.
Bastos
1
-
-
3
-
Botafogo
54.
Bruno Henrique
1
-
-
-
-
Flamengo
55.
Cauã Paixão
1
-
-
1
-
Vasco da Gama
56.
Cauan Barros
1
-
-
1
-
Vasco da Gama
57.
Davi
1
-
-
1
-
Sampaio Corrêa RJ
58.
Diego Manuel Hernández González
1
-
-
-
-
Botafogo
59.
Eduardo Higino da Silva
1
-
2
1
1
Sampaio Corrêa RJ
60.
Emerson Lima
1
-
-
4
-
Botafogo
61.
Gabriel Agú
1
-
-
5
-
Sampaio Corrêa RJ
62.
Gabriel Conceição
1
-
-
4
-
Boavista/RJ
63.
Gabriel Gomes
1
-
-
3
-
Bangu/RJ
64.
Gabriel Pinheiro
1
-
-
5
-
Nova Iguacu/RJ
65.
Guillermo Varela
1
-
-
-
-
Flamengo
66.
Hernane
1
-
-
1
-
Portuguesa/RJ
67.
Janderson
1
-
-
1
1
Botafogo
68.
Jefferson Souza
1
-
-
3
-
Boavista/RJ
69.
João Victor Nascimento de Oliveira
1
-
-
2
-
Nova Iguacu/RJ
70.
Keno
1
-
-
1
-
Fluminense
71.
Léo
1
-
-
3
-
Vasco da Gama
72.
Leandrinho
1
-
-
3
2
Vasco da Gama
73.
Leonardo Martins
1
-
1
3
-
Boavista/RJ
74.
Luan Freitas
1
-
-
-
-
Fluminense
75.
Luca Orellano
1
-
-
-
-
Vasco da Gama
76.
Lucas Campos
1
-
-
1
-
Nova Iguacu/RJ
77.
Lucas Halter
1
-
-
4
-
Botafogo
78.
Lucas Oliveira
1
-
-
-
-
Volta Redonda
79.
Lucas Santos
1
-
-
-
-
Portuguesa/RJ
80.
Luiz Araújo
1
-
-
1
-
Flamengo
81.
Luiz Soares
1
-
-
2
1
Bangu/RJ
82.
Maicon
1
-
-
1
-
Nova Iguacu/RJ
83.
Manuel Capasso
1
-
-
1
-
Vasco da Gama
84.
Marcão
1
-
-
13
-
Madureira/RJ
85.
Mizael Monteiro
1
-
-
2
-
Boavista/RJ
86.
Nenê Bonilha
1
-
-
1
-
Portuguesa/RJ
87.
Octávio
1
-
-
2
-
Sampaio Corrêa RJ
88.
Pablo Galdames
1
-
-
1
-
Vasco da Gama
89.
Pablo Pardal
1
-
-
2
-
Madureira/RJ
90.
Praxedes
1
-
-
1
-
Vasco da Gama
91.
Raí
1
-
-
3
-
Botafogo
92.
Ramon
1
-
-
1
-
Audax Rio/RJ
93.
Rayan
1
-
-
-
-
Vasco da Gama
94.
Ronald
1
-
-
7
-
Nova Iguacu/RJ
95.
Ronaldo
1
-
-
7
-
Portuguesa/RJ
96.
Ryan Guilherme da Silva Pae
1
-
-
3
-
Boavista/RJ
97.
Sanchez
1
-
-
2
-
Volta Redonda
98.
Sapata
1
-
-
-
-
Botafogo
99.
Thiaguinho
1
-
-
1
1
Flamengo
100.
Vinicius Moura
1
-
-
1
-
Volta Redonda
101.
Vitor Sapata
1
-
-
-
-
Botafogo
102.
Yago de Paula Ferreira
1
-
-
2
-
Nova Iguacu/RJ
103.
Yarlen
1
-
-
-
-
Botafogo
104.
Zé Gabriel
1
-
-
3
-
Vasco da Gama
105.
A. Barboza
-
-
-
5
-
Botafogo
106.
Abner
-
-
-
6
-
Sampaio Corrêa RJ
107.
Agustín Rossi
-
-
-
1
-
Flamengo
108.
Alexandre Jesus
-
-
-
1
-
Fluminense
109.
Alfredo Da Silva Junior
-
-
-
1
-
Sampaio Corrêa RJ
110.
Allan
-
-
-
1
-
Flamengo
111.
Almir
-
-
-
3
-
Audax Rio/RJ
112.
Alyson
-
-
-
3
-
Boavista/RJ
113.
André
-
-
-
2
1
Fluminense
114.
André Luiz
-
-
-
1
-
Boavista/RJ
115.
Arlen
-
-
-
1
-
Audax Rio/RJ
116.
Arthur Santos
-
-
-
3
-
Madureira/RJ
117.
Augusto
-
-
-
3
1
Volta Redonda
118.
Bruno
-
-
-
1
-
Portuguesa/RJ
119.
Bruno Barra
-
-
-
2
1
Volta Redonda
120.
Bruno Paulo
-
-
-
2
-
Audax Rio/RJ
121.
Bruno Tatavitto
-
-
-
1
-
Bangu/RJ
122.
Cadu
-
-
-
3
-
Bangu/RJ
123.
Caio
-
-
-
1
-
Nova Iguacu/RJ
124.
Carlos Coppetti
-
-
-
2
-
Portuguesa/RJ
125.
Cayo Henrique Nascimento Ferreira
-
-
-
2
-
Nova Iguacu/RJ
126.
Cesinha
-
-
-
1
-
Portuguesa/RJ
127.
Cleyton
-
-
-
1
-
Bangu/RJ
128.
Clisman
-
-
-
3
-
Audax Rio/RJ
129.
Damián Suárez
-
-
-
1
-
Botafogo
130.
Danilo Barbosa
-
-
-
2
-
Botafogo
131.
Danrley
-
-
-
3
-
Volta Redonda
132.
Davi Santos
-
-
-
1
-
Sampaio Corrêa RJ
133.
David Luiz
-
-
-
1
-
Flamengo
134.
Diego Miticov
-
-
-
4
1
Audax Rio/RJ
135.
Diogo
-
-
-
1
1
Sampaio Corrêa RJ
136.
Douglas Costa
-
-
-
1
-
Fluminense
137.
Eduardo Rosado
-
-
-
2
-
Sampaio Corrêa RJ
138.
Elenilson
-
-
-
18
-
Sampaio Corrêa RJ
139.
Elias
-
-
-
1
3
Sampaio Corrêa RJ
140.
Erick Brandão
-
-
-
3
-
Bangu/RJ
141.
Erick Flores
-
-
-
3
-
Boavista/RJ
142.
Erick Pulgar
-
-
-
6
-
Flamengo
143.
Evandro
-
-
-
4
-
Madureira/RJ
144.
Evertton
-
-
-
1
-
Flamengo
145.
Ezequiel
-
-
-
1
-
Nova Iguacu/RJ
146.
Fabinho
-
-
-
2
-
Audax Rio/RJ
147.
Fabio Matos
-
-
-
2
-
Madureira/RJ
148.
Fabrício Bruno
-
-
-
1
-
Flamengo
149.
Fabricio
-
-
-
3
-
Nova Iguacu/RJ
150.
Felipe Alves
-
-
-
1
-
Fluminense
151.
Felipe Andrade
-
-
-
2
-
Fluminense
152.
Felipe Melo
-
-
-
2
-
Fluminense
153.
Fernado Cesar Alves da Conceição
-
-
-
3
2
Nova Iguacu/RJ
154.
Fernando Diniz
-
-
-
1
1
Fluminense
155.
Filipe Candido
-
-
-
1
-
Boavista/RJ
156.
Gabriel Leite
-
-
-
1
-
Bangu/RJ
157.
Gabriel Saulo
-
-
-
2
-
Bangu/RJ
158.
Gabriel Silva
-
-
-
3
-
Boavista/RJ
159.
Gabryel Freitas
-
-
-
2
-
Bangu/RJ
160.
Ganso
-
-
-
1
-
Fluminense
161.
Gary Medel
-
-
-
2
1
Vasco da Gama
162.
Gersinho
-
-
-
1
-
Madureira/RJ
163.
Gerson
-
-
-
1
-
Flamengo
164.
Gregore
-
-
-
2
-
Botafogo
165.
Gualberto
-
-
-
3
-
Audax Rio/RJ
166.
Guga
-
-
-
2
-
Fluminense
167.
Guilherme
-
-
-
2
-
Sampaio Corrêa RJ
168.
Gustavo Henrique
-
-
-
3
-
Audax Rio/RJ
169.
Henrique Silva
-
-
-
6
-
Volta Redonda
170.
Hugo Borges
-
-
-
2
-
Madureira/RJ
171.
Igor
-
-
-
9
-
Nova Iguacu/RJ
172.
Igor Alves da Silva
-
-
-
1
-
Audax Rio/RJ
173.
Igor Silva
-
-
-
1
-
Audax Rio/RJ
174.
Irapuan Cláudio de França Junior
-
-
-
2
-
Bangu/RJ
175.
Italo Henrique
-
-
-
1
-
Nova Iguacu/RJ
176.
Júlio Cesar
-
-
-
1
-
Volta Redonda
177.
Jan Fanc Lucumií González
-
-
-
1
-
Fluminense
178.
João Leonardo
-
-
-
1
-
Audax Rio/RJ
179.
João Paulo
-
-
-
6
-
Portuguesa/RJ
180.
Joazi
-
-
-
2
-
Portuguesa/RJ
181.
John Kennedy
-
-
-
2
-
Fluminense
182.
José Luis Rodríguez
-
-
-
2
-
Vasco da Gama
183.
José Welinton
-
-
-
1
-
Flamengo
184.
Josiel
-
-
-
1
-
Sampaio Corrêa RJ
185.
Josimar de Carvalho Ferreira
-
-
-
1
-
Sampaio Corrêa RJ
186.
Kauê
-
-
-
2
-
Botafogo
187.
Kayo
-
-
-
2
-
Portuguesa/RJ
188.
Leandro Matheus dos Anjos Conceição de Oliveira
-
-
-
3
-
Sampaio Corrêa RJ
189.
Leo Costa
-
-
-
2
-
Boavista/RJ
190.
Lima
-
-
-
2
-
Fluminense
191.
Luan
-
-
-
2
-
Volta Redonda
192.
Lucas Cruz
-
-
-
1
-
Nova Iguacu/RJ
193.
Luciano Quadros da Silva
-
-
-
1
-
Audax Rio/RJ
194.
M. Ponte
-
-
-
1
-
Botafogo
195.
Madson Freitas Ferreira
-
-
-
1
-
Audax Rio/RJ
196.
Marçal
-
-
-
2
-
Botafogo
197.
Marcos Arthur
-
-
-
1
-
Audax Rio/RJ
198.
Marquinhos
-
-
-
1
-
Fluminense
199.
Mateus Carvalho dos Santos
-
-
-
2
1
Vasco da Gama
200.
Matheus
-
-
-
1
-
Audax Rio/RJ
201.
Matheus Alessandro
-
-
-
2
-
Boavista/RJ
202.
Matheus Alves
-
-
-
1
-
Nova Iguacu/RJ
203.
Matheus Martinelli
-
-
-
2
-
Fluminense
204.
Matheus Nascimento
-
-
-
4
-
Botafogo
205.
Maxsuel Alexandre Alves Soares
-
-
-
1
-
Nova Iguacu/RJ
206.
Michel Custódio
-
-
-
1
-
Volta Redonda
207.
Michel Pereira
-
-
-
1
-
Portuguesa/RJ
208.
Miguel Vinicius Souza da Silva
-
-
-
1
-
Portuguesa/RJ
209.
Newton Araújo da Costa Júnior
-
-
-
2
-
Botafogo
210.
Nicolás de la Cruz
-
-
-
2
-
Flamengo
211.
Pablo Maldini
-
-
-
4
-
Boavista/RJ
212.
Pará
-
-
-
3
-
Portuguesa/RJ
213.
Patrick
-
-
-
1
-
Audax Rio/RJ
214.
Patrick Vieira
-
-
-
2
-
Madureira/RJ
215.
Paulo Henrique
-
-
-
8
-
Vasco da Gama
216.
Paulo Victor
-
-
-
3
-
Audax Rio/RJ
217.
Paulo Vitor
-
-
-
2
-
Sampaio Corrêa RJ
218.
Pedro Botelho
-
-
-
1
-
Portuguesa/RJ
219.
R. Fernández
-
-
-
2
-
Botafogo
220.
Rafael Souza
-
-
-
3
-
Sampaio Corrêa RJ
221.
Ramón Díaz
-
-
-
1
-
Vasco da Gama
222.
Raphael Augusto
-
-
-
1
-
Bangu/RJ
223.
Raul
-
-
-
1
-
Boavista/RJ
224.
Raul Cardoso
-
-
-
1
-
Boavista/RJ
225.
Renatinho
-
-
-
4
-
Bangu/RJ
226.
Renato Augusto
-
-
-
1
-
Fluminense
227.
Roberto da Silva de Carvalho
-
-
-
4
-
Sampaio Corrêa RJ
228.
Robson Lucas Oliveira Botelho
-
-
-
2
-
Volta Redonda
229.
Rodolfo Filemon
-
-
-
3
-
Botafogo
230.
Rodrigo Dantas
-
-
-
1
-
Sampaio Corrêa RJ
231.
Rodriguinho
-
-
-
1
-
Audax Rio/RJ
232.
Rogerio Correa
-
-
-
1
1
Volta Redonda
233.
Rogerio Nogueira Monteiro Junior
-
-
-
1
-
Volta Redonda
234.
Ronald Barbosa Raposo
-
-
-
1
2
Bangu/RJ
235.
Rossi
-
-
-
1
-
Vasco da Gama
236.
Ryan Silva de Andrade Viana Toledo
-
-
-
6
-
Sampaio Corrêa RJ
237.
Sergio Raphael
-
-
-
5
-
Nova Iguacu/RJ
238.
Sidney
-
-
-
2
-
Nova Iguacu/RJ
239.
Tavinho
-
-
-
2
-
Audax Rio/RJ
240.
Tchê Tchê
-
-
-
4
-
Botafogo
241.
Thiago Santos
-
-
-
2
2
Fluminense
242.
Tiago Retzalff Nunes
-
-
-
2
-
Botafogo
243.
Victor Oliveira
-
-
-
1
-
Bangu/RJ
244.
Vinícius Garcia
-
-
-
1
-
Portuguesa/RJ
245.
Vitor Eudes
-
-
-
2
-
Fluminense
246.
Wagerson Ramos dos Santos Júnior
-
-
-
1
-
Volta Redonda
247.
Wagninho
-
-
-
4
-
Madureira/RJ
248.
Walney
-
-
-
2
-
Bangu/RJ
249.
Wellington Cézar
-
-
-
3
-
Portuguesa/RJ
250.
Wellington Silva
-
-
-
5
-
Volta Redonda
251.
Werton
-
-
-
1
-
Flamengo
252.
Wesley Hudson
-
-
-
1
-
Madureira/RJ
253.
Willian
-
-
-
1
-
Portuguesa/RJ
254.
Yan Silva
-
-
-
1
-
Nova Iguacu/RJ
255.
Yaya Banhoro
-
-
-
1
-
Bangu/RJ
256.
Alfredo Sampaio
-
-
-
-
1
Sampaio Corrêa RJ
257.
Gerson Dida
-
-
-
-
1
Portuguesa/RJ
258.
Jair
-
-
-
-
1
Vasco da Gama
259.
Mateus Carvalho
-
-
-
-
1
Vasco da Gama
Meci selectat
Pt1
SL Benfica
GD Chaves
29/03/2024 19:00
1
Campeonato Carioca Taca Guanabara
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Flamengo
27
11
8
3
0
22
2
Nova Iguacu/RJ
24
11
7
3
1
5
3
Vasco da Gama
22
11
6
4
1
10
4
Fluminense
21
11
6
3
2
6
5
Botafogo
20
11
6
2
3
8
6
Boavista/RJ
18
11
5
3
3
-3
7
Portuguesa/RJ
14
11
3
5
3
-3
8
Sampaio Corrêa RJ
10
11
3
1
7
-3
9
Madureira/RJ
10
11
3
1
7
-4
10
Volta Redonda
9
11
2
3
6
-7
11
Bangu/RJ
8
11
2
2
7
-12
12
Audax Rio/RJ
0
11
0
0
11
-19
Predictie al zilei
Pt1
Estrela Amadora
Sporting CP
29/03/2024 21:30
2
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program