Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Toate pronosticuri
2689
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri live
87
Top pronosticuri
Pronosticuri azi
363
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri maine
445
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Sfarsit de saptamana
1488
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri ieri
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Valori
155
Favorite
Liste
>
Britanic
180
Top European
63
European
750
American
157
African
82
Asiatic
175
Australijski
41
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
6
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
13
Algeria Cup
7
Super Cup
U21 League
8
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League One
12
League Two
12
National League
12
National League N.
12
National League S.
12
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
2
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
5
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
9
1st Division
8
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
13
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
4
Super Cup
Reserve League
4
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
2
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
5
Npl South
4
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
FFA Cup
W League
5
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
6
Second Division
3
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
6
2e Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
2
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
2
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Bielorusia Reserves
8
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Botswana
>
Premier League
8
Brazilia
>
Braziliei Série A
Serie B
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
1
Amazonense
1
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
1
Maranhense
1
Matogrossense
1
Mineiro
2
Mineiro 2
Paraense
1
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
1
Paulista A2
2
Paulista A3
4
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
4
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
7
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
5
Camerun
>
Elite One
7
Elite Two
7
Canada
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
7
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
7
Croația
>
HNL
5
First NL
5
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
Danemarca
>
Superliga
6
1. Division
6
2. Division
2
DBUs Landspokal
2
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
5
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
1
Egipt
>
Premier
9
Second League
10
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
7
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
Finlanda
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
4
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
6
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
8
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
11
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
8
Oberliga NOFV Sud
3
Oberliga Schleswig Holstein
7
Oberliga Hamburg
10
Oberliga Bremen
3
Oberliga Niedersachsen
4
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
8
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
4
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
5
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
2
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
5
Grecia
>
Super League
7
Super League 2
4
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
4
Primera Division
Guineea
>
Ligue 1
8
Haiti
>
Championnat National
7
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
6
Super League
6
Indonezia
>
Liga 1
7
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
2
League 1
1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
1
Irlanda
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
2
League Cup
Israele
>
Premier League
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
9
Serie D Group E
8
Serie D Group F
9
Serie D Group G
8
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Jamaica
>
Premier League
7
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
7
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
8
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
5
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
4
Maroc
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
7
Mauritania
>
Ligue 1
6
Mauritius
>
Mauritian League
2
Mexic
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
3
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
8
Moldova
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
2
Championship
1
Irish Cup
2
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
9
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
19
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paraguay
>
Primera Division
4
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
31
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
7
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
8
Liga 2
9
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
6
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
5
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
3
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
4
Tercera Division G2
7
Tercera Division G3
7
Tercera Division G4
1
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
5
Tercera Division G8
8
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
5
Tercera Division G11
4
Tercera Division G12
3
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
7
Tercera Division G15
1
Tercera Division G16
4
Tercera Division G17
4
Tercera Division G18
2
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
5
Togo
>
Championnat National
8
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
Tunisia
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Uganda
>
Premier League
7
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
7
Segunda Division
8
Vietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
9
Țara Galilor
>
Premier
4
Division 1
15
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Țările de Jos
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
11
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Rezultate Bosnia si Hertegovina RS
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
27.03.2024
19:00
FK Modrica
2 - 0
Romanija Pale
15:00
FK Slavija
1 - 1
Rudar Prijedor
15:00
Sloboda Mrkonjic Grad
1 - 0
Famos Vojkovici
15:00
BSK Banja Luka
5 - 2
Omarska
15:00
FK Laktasi
3 - 0
Sutjeska Foca
15:00
Leotar Trebinje
2 - 1
Zeljeznicar Banja Luka
15:00
Drina Zvornik
0 - 0
Radnik Bijeljina
15:00
Borac Kozarska Dubica
1 - 0
Ljubic Prnjavor
15:00
Kozara Gradiska
5 - 0
Nevesinje
24.03.2024
15:00
Omarska
2 - 1
FK Laktasi
23.03.2024
18:00
Radnik Bijeljina
1 - 0
Borac Kozarska Dubica
17:00
Sutjeska Foca
1 - 0
Leotar Trebinje
15:00
Rudar Prijedor
1 - 1
Sloboda Mrkonjic Grad
15:00
Nevesinje
1 - 1
FK Modrica
15:00
Ljubic Prnjavor
1 - 0
Kozara Gradiska
15:00
Zeljeznicar Banja Luka
4 - 2
Drina Zvornik
15:00
Famos Vojkovici
1 - 0
BSK Banja Luka
15:00
Romanija Pale
0 - 0
FK Slavija
17.03.2024
14:30
FK Modrica
0 - 0
Ljubic Prnjavor
16.03.2024
14:30
FK Laktasi
3 - 1
Famos Vojkovici
14:30
Leotar Trebinje
1 - 0
Omarska
14:30
Drina Zvornik
0 - 0
Sutjeska Foca
14:30
Borac Kozarska Dubica
2 - 0
Zeljeznicar Banja Luka
14:30
Kozara Gradiska
2 - 3
Radnik Bijeljina
14:30
FK Slavija
2 - 0
Nevesinje
14:30
Rudar Prijedor
1 - 1
Romanija Pale
14:30
Sloboda Mrkonjic Grad
0 - 1
BSK Banja Luka
10.03.2024
14:00
Omarska
0 - 0
Drina Zvornik
09.03.2024
16:30
Sutjeska Foca
0 - 1
Borac Kozarska Dubica
14:00
Famos Vojkovici
2 - 0
Leotar Trebinje
14:00
Nevesinje
0 - 5
Rudar Prijedor
14:00
Ljubic Prnjavor
2 - 0
FK Slavija
14:00
Radnik Bijeljina
2 - 0
FK Modrica
14:00
Zeljeznicar Banja Luka
2 - 0
Kozara Gradiska
14:00
Romanija Pale
1 - 1
Sloboda Mrkonjic Grad
14:00
BSK Banja Luka
1 - 0
FK Laktasi
03.03.2024
14:00
FK Modrica
0 - 1
Zeljeznicar Banja Luka
02.03.2024
14:00
Romanija Pale
2 - 1
Nevesinje
14:00
Sloboda Mrkonjic Grad
0 - 2
FK Laktasi
14:00
Rudar Prijedor
3 - 0
Ljubic Prnjavor
14:00
FK Slavija
1 - 2
Radnik Bijeljina
14:00
Kozara Gradiska
4 - 1
Sutjeska Foca
14:00
Borac Kozarska Dubica
2 - 0
Omarska
14:00
Drina Zvornik
2 - 0
Famos Vojkovici
14:00
Leotar Trebinje
1 - 0
BSK Banja Luka
01.12.2023
13:00
BSK Banja Luka
3 - 1
Borac Kozarska Dubica
25.11.2023
13:00
Nevesinje
2 - 0
Sloboda Mrkonjic Grad
13:00
Rudar Prijedor
1 - 1
Radnik Bijeljina
13:00
FK Slavija
1 - 1
Zeljeznicar Banja Luka
13:00
Kozara Gradiska
2 - 0
Omarska
13:00
Borac Kozarska Dubica
1 - 2
Famos Vojkovici
13:00
Drina Zvornik
1 - 0
BSK Banja Luka
13:00
Leotar Trebinje
0 - 0
FK Laktasi
24.11.2023
13:00
FK Modrica
1 - 4
Sutjeska Foca
13:00
Romanija Pale
2 - 0
Ljubic Prnjavor
19.11.2023
17:00
Radnik Bijeljina
6 - 0
Romanija Pale
13:00
Omarska
2 - 2
FK Modrica
18.11.2023
13:00
Zeljeznicar Banja Luka
1 - 1
Rudar Prijedor
13:00
Famos Vojkovici
1 - 1
Kozara Gradiska
13:00
Sloboda Mrkonjic Grad
3 - 1
Leotar Trebinje
13:00
FK Laktasi
1 - 0
Drina Zvornik
13:00
Ljubic Prnjavor
2 - 0
Nevesinje
13:00
Sutjeska Foca
1 - 0
FK Slavija
11.11.2023
13:00
Ljubic Prnjavor
1 - 2
Sloboda Mrkonjic Grad
13:00
Nevesinje
2 - 3
Radnik Bijeljina
13:00
Romanija Pale
2 - 1
Zeljeznicar Banja Luka
13:00
FK Slavija
2 - 1
Omarska
13:00
Rudar Prijedor
2 - 0
Sutjeska Foca
13:00
Kozara Gradiska
1 - 0
BSK Banja Luka
13:00
Borac Kozarska Dubica
1 - 0
FK Laktasi
Meci selectat
Zw1
Manica Diamonds FC
Chegutu Pirates
28/03/2024 14:00
1
RS
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Radnik Bijeljina
52
22
15
7
0
31
2
FK Laktasi
45
22
14
3
5
31
3
Rudar Prijedor
41
22
11
8
3
23
4
Zeljeznicar Banja Luka
36
22
11
3
8
18
5
BSK Banja Luka
36
22
11
3
8
14
6
Leotar Trebinje
36
22
11
3
8
5
7
Famos Vojkovici
35
22
11
2
9
3
8
Kozara Gradiska
34
22
10
4
8
6
9
Sutjeska Foca
29
22
9
2
11
-10
10
Borac Kozarska Dubica
27
22
8
3
11
-13
11
Nevesinje
26
22
8
2
12
-15
12
FK Slavija
24
22
6
6
10
-8
13
Drina Zvornik
24
22
5
9
8
-9
14
Ljubic Prnjavor
24
22
7
3
12
-17
15
Romanija Pale
24
22
7
3
12
-19
16
FK Modrica
19
22
5
4
13
-19
17
Zvijezda 09
0
0
0
0
0
0
18
Sloboda Novi Grad
0
0
0
0
0
0
Predictie al zilei
CLW
PSG W
Hacken W
28/03/2024 21:00
1
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program