Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
137
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
25
Pronosticuri maine
355
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
1964
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2671
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
71
Favorite
Liste
>
Britanic
132
Top European
62
European
710
American
203
African
78
Asiatic
135
Australijski
47
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
9
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
7
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
8
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
2
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
1
Anglia
>
Premier League
9
Championship
12
League One
12
League Two
12
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
9
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
6
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
8
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
2
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
5
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
5
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
5
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
5
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
2
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
6
Second Division
6
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
4
Belgia
>
Jupiler Pro League
2
2e Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
Botswana
>
Premier League
Brazilia
>
Braziliei Série A
10
Serie B
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
3
Alagoano
Amapaense
1
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
3
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
1
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
3
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
2
Camerun
>
Elite One
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
7
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
3
2. Division
8
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
10
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
3
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
5
Liga de Ascenso
Croația
>
HNL
5
First NL
6
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
1
Danemarca
>
Superliga
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
5
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
1
Egipt
>
Premier
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
1
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
4
Swiss Cup
2
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
7
Finlanda
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
2
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
2
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
9
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
9
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
8
Gibraltar
>
National League
3
Grecia
>
Super League
7
Super League 2
10
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
2
Primera Division
2
Guineea
>
Ligue 1
7
Haiti
>
Championnat National
Honduras
>
Liga Nacional
2
Hong Kong
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
Super League
2
Indonezia
>
Liga 1
3
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
2
Iran
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
7
Iraq
>
Premier League
6
Irlanda
>
Premier League
6
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
3
League Cup
Israele
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Jamaica
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
5
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
3
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
8
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
5
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
5
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
8
Mali
>
Première Division
8
Malta
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
7
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Mexic
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
Moldova
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
2
Liga Primera U20
2
Nigeria
>
Premier League
10
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
2
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
16
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paraguay
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
3
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
6
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
4
Republica Congo
>
Premier League
7
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
2
Liga 2
1
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
3
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
1
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
7
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
9
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
4
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
5
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
1
Togo
>
Championnat National
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
5
Tunisia
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
UAE
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Uganda
>
Premier League
2
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Vietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
2
National Cup
4
Super Cup
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
Țara Galilor
>
Premier
Division 1
2
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Țările de Jos
>
Eredivisie
7
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
2
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
4
Copa Sudamericana
6
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Fotbalist Statistica - Bosnia si Hertegovina RS
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Fotbalist
Goluri
Penalti.
Autogoluri
Cartonașe
Cartonașe
Echipa
1.
M. Sikanjic
15
1
-
-
-
FK Laktasi
2.
J. Da Silva
11
1
-
-
1
Rudar Prijedor
3.
Milos Perovic
10
1
-
-
-
BSK Banja Luka
4.
Uglješa Stevanović
10
-
-
-
-
Radnik Bijeljina
5.
P. Zekanovic
9
2
-
-
-
Sloboda Mrkonjic Grad
6.
A. Zizak
9
3
-
-
-
Ljubic Prnjavor
7.
J. Bokic
8
1
-
-
-
Kozara Gradiska
8.
S. Draskovic
8
2
-
-
-
Nevesinje
9.
O. Stjepanovic
8
4
-
-
-
Famos Vojkovici
10.
Adonis Bilal
7
1
-
-
-
Zeljeznicar Banja Luka
11.
B. Markovic
7
1
-
-
-
FK Laktasi
12.
D. Blagojevis
6
-
-
-
1
Sutjeska Foca
13.
N. Komazec
6
-
-
-
-
Rudar Prijedor
14.
M. Rastoka
6
-
-
-
-
Kozara Gradiska
15.
B. Simanic
6
3
-
-
-
Romanija Pale
16.
O. Skoric
6
1
-
-
-
FK Laktasi
17.
M. Acimovic
5
-
-
-
-
Leotar Trebinje
18.
T. Lewis
5
-
-
-
-
Sloboda Mrkonjic Grad
19.
M. Popovic
5
-
-
-
-
Nevesinje
20.
F. Abrego
4
-
-
-
-
Famos Vojkovici
21.
Aleksandar Ilic
4
-
-
-
-
Drina Zvornik
22.
Aleksandar Vasić
4
3
-
-
-
Radnik Bijeljina
23.
L. Begic
4
-
-
-
1
Leotar Trebinje
24.
M. Bozic
4
-
-
-
-
Borac Kozarska Dubica
25.
Dragan Došlo
4
-
-
-
-
Radnik Bijeljina
26.
A. Dzuderija
4
-
-
-
-
Leotar Trebinje
27.
Y. Hinestroza
4
-
-
-
-
Borac Kozarska Dubica
28.
V. Ivanovic
4
-
-
-
-
Sutjeska Foca
29.
O. Jacimovic
4
-
-
-
-
Omarska
30.
Jovan Bokić
4
-
-
-
-
Kozara Gradiska
31.
N. Leko
4
-
-
-
-
Leotar Trebinje
32.
Miloš Perović
4
-
-
-
-
BSK Banja Luka
33.
N. Mojovic
4
-
-
-
-
Sutjeska Foca
34.
Nikola Kopanja
4
2
-
-
-
Omarska
35.
Ognjen Jaćimović
4
-
-
-
-
Omarska
36.
M. Perovic
4
1
-
-
-
BSK Banja Luka
37.
Petar Samardzija
4
-
-
-
-
BSK Banja Luka
38.
P. Soskic
4
3
-
-
-
FK Modrica
39.
Stefan Kerezović
4
-
-
-
-
Zeljeznicar Banja Luka
40.
D. Subic
4
-
-
-
-
Ljubic Prnjavor
41.
S. Arbinja
3
1
-
-
-
FK Slavija
42.
N. Babic
3
-
-
-
-
FK Laktasi
43.
M. Babic
3
-
-
-
-
Sloboda Mrkonjic Grad
44.
D. Culum
3
1
-
-
-
Drina Zvornik
45.
A. Demonjic
3
-
-
-
-
Rudar Prijedor
46.
M. Govedarica
3
1
-
-
-
FK Slavija
47.
D. Hrkalo
3
-
-
-
-
Famos Vojkovici
48.
V. Jotic
3
-
-
-
-
Sloboda Mrkonjic Grad
49.
M. Karic
3
-
-
-
-
FK Slavija
50.
A. Kusljic
3
-
-
-
-
FK Modrica
51.
D. Maksimovic
3
1
-
-
-
Borac Kozarska Dubica
52.
Marko Vukovic
3
1
-
-
-
Romanija Pale
53.
Milan Šikanjić
3
1
-
-
-
FK Laktasi
54.
Milorad Albijanić
3
-
-
-
-
Radnik Bijeljina
55.
M. Misic
3
-
-
-
-
Ljubic Prnjavor
56.
M. Omerhodzic
3
-
-
-
-
FK Modrica
57.
N. Pekija
3
2
-
-
-
Rudar Prijedor
58.
O. Pljevaljcic
3
-
-
-
-
Kozara Gradiska
59.
D. Radic
3
-
-
-
-
Sloboda Mrkonjic Grad
60.
Slaven Stjepanovic
3
-
-
-
-
Radnik Bijeljina
61.
V. Tesic
3
-
-
-
-
FK Laktasi
62.
M. Vukovic
3
1
-
-
-
Romanija Pale
63.
M. Albijanic
2
-
-
-
-
Radnik Bijeljina
64.
A. Berilo
2
-
-
-
-
Borac Kozarska Dubica
65.
A. Bilal
2
1
-
-
-
Zeljeznicar Banja Luka
66.
N. Bjelos
2
1
-
-
-
FK Slavija
67.
M. Blagojevic
2
-
-
-
-
Romanija Pale
68.
D. Blazic
2
-
-
-
-
Famos Vojkovici
69.
D. Bogucanin
2
-
-
-
-
Kozara Gradiska
70.
A. Bosnic
2
1
-
-
-
Ljubic Prnjavor
71.
J. Dacevic
2
-
-
-
-
Romanija Pale
72.
Dario Blagojević
2
-
-
-
-
Sutjeska Foca
73.
Dejan Glisic
2
-
-
-
-
Borac Kozarska Dubica
74.
Dejan Zivkovic
2
-
-
-
-
Radnik Bijeljina
75.
D. Djogic
2
1
-
-
-
Zeljeznicar Banja Luka
76.
Djorde Nisic
2
-
-
-
-
Omarska
77.
V. Djordjevic
2
-
-
-
-
BSK Banja Luka
78.
M. Dodig
2
-
-
-
-
Romanija Pale
79.
D. Eric
2
-
-
-
-
FK Slavija
80.
D. Glisic
2
-
-
-
-
Borac Kozarska Dubica
81.
M. Jevic
2
-
-
-
1
Zeljeznicar Banja Luka
82.
D. Jolovic
2
-
-
-
-
FK Modrica
83.
E. Kesic
2
-
-
-
-
Rudar Prijedor
84.
V. Koprivica
2
-
-
-
-
Borac Kozarska Dubica
85.
D. Kuljanin
2
-
-
-
-
Famos Vojkovici
86.
Luka Malić
2
-
-
-
-
Zeljeznicar Banja Luka
87.
A. Maksimovic
2
-
-
-
-
Radnik Bijeljina
88.
L. Malic
2
-
-
-
-
Zeljeznicar Banja Luka
89.
Marinko Rastoka
2
-
-
-
-
Kozara Gradiska
90.
Marko Blanusa
2
1
-
-
-
Zeljeznicar Banja Luka
91.
Marko Perišić
2
-
-
-
-
Radnik Bijeljina
92.
Mateja Bozic
2
-
-
-
-
Drina Zvornik
93.
Mihajlno Savanović
2
1
-
-
-
BSK Banja Luka
94.
Milan Jević
2
-
-
-
-
Zeljeznicar Banja Luka
95.
Milan Kovačević
2
-
-
-
-
Omarska
96.
Miloš Bajić
2
-
-
-
-
Zeljeznicar Banja Luka
97.
S. Milojevic
2
-
-
-
-
FK Laktasi
98.
D. Milovic
2
-
-
-
-
Leotar Trebinje
99.
Momcilo Popovic
2
-
-
-
-
Nevesinje
100.
Nathan Crepaldi
2
-
-
-
-
Radnik Bijeljina
101.
Nebojsa Prljeta
2
-
-
-
-
FK Modrica
102.
M. Nenad
2
-
-
-
-
Sloboda Mrkonjic Grad
103.
N. Njamculovic
2
-
-
-
-
Rudar Prijedor
104.
Ognjen Ristanović
2
-
-
-
-
Radnik Bijeljina
105.
Ognjen Stjepanović
2
1
-
-
-
Famos Vojkovici
106.
A. P. Gbegbe S.
2
-
-
-
-
Rudar Prijedor
107.
S. Paranos
2
-
-
-
-
Leotar Trebinje
108.
S. Pekic
2
-
-
-
-
Romanija Pale
109.
D. Peric
2
-
-
-
-
Borac Kozarska Dubica
110.
Petar Soskic
2
1
-
-
-
FK Modrica
111.
V. Petkovic
2
-
-
-
-
Kozara Gradiska
112.
G. Prodanovic
2
-
-
-
-
Nevesinje
113.
S. Prodanovic
2
-
-
-
-
Nevesinje
114.
B. Radovic
2
-
-
-
-
Sutjeska Foca
115.
N. Rakovic
2
-
-
-
-
Rudar Prijedor
116.
P. Samardzija
2
-
-
-
-
BSK Banja Luka
117.
T. Stefan
2
1
-
-
-
Borac Kozarska Dubica
118.
U. Stevanovic
2
-
-
-
-
Radnik Bijeljina
119.
S. Stjepanovic
2
-
-
-
-
Radnik Bijeljina
120.
N. Turanjanin
2
-
-
-
-
FK Laktasi
121.
Vukan Djordjevic
2
-
-
-
-
BSK Banja Luka
122.
Đorđe Janković
2
-
-
-
-
Zeljeznicar Banja Luka
123.
Đorđe Đogić
2
1
-
-
-
Zeljeznicar Banja Luka
124.
Danilo Moconja
1
-
-
-
-
BSK Banja Luka
125.
Nebojsa Babić
1
-
-
-
-
FK Laktasi
126.
O. Škorić
1
-
-
-
-
FK Laktasi
127.
H. Abaza
1
-
-
-
-
Nevesinje
128.
A. Adeshina
1
-
-
-
-
Radnik Bijeljina
129.
Aleksa Spaic
1
-
-
-
-
FK Modrica
130.
Aleksandar Kušljić
1
-
-
-
-
FK Modrica
131.
Aleksandar Maksimovic
1
-
-
-
-
Radnik Bijeljina
132.
N. Alic
1
-
-
-
-
Drina Zvornik
133.
P. Alonzo
1
-
-
-
-
Famos Vojkovici
134.
Alonzo Peart
1
-
-
-
-
Famos Vojkovici
135.
Amar Beširević
1
-
-
-
-
FK Slavija
136.
J. Amoah
1
-
-
-
-
Rudar Prijedor
137.
Z. Andjelkovic
1
-
-
-
-
Nevesinje
138.
Z. Andjelovic
1
-
-
-
-
Nevesinje
139.
Andrej Modić
1
-
-
-
-
Kozara Gradiska
140.
L. Asentic
1
-
-
-
-
Famos Vojkovici
141.
D. Banjac
1
-
1
-
-
Ljubic Prnjavor
142.
A. Bekic
1
-
-
-
-
Rudar Prijedor
143.
Benjamin Križevac
1
-
-
-
-
FK Slavija
144.
S. Beuk
1
-
-
-
-
Kozara Gradiska
145.
D. Bjelos
1
-
-
-
-
Famos Vojkovici
146.
M. Blanusa
1
-
-
-
1
Zeljeznicar Banja Luka
147.
Bogdan Simanic
1
-
-
-
-
Romanija Pale
148.
Bojan Sladojevic
1
-
-
-
-
Zeljeznicar Banja Luka
149.
Borisav Cicovic
1
-
-
-
1
Romanija Pale
150.
Borna Kovačević
1
-
-
-
-
Leotar Trebinje
151.
Branko Rosić
1
-
-
-
-
Rudar Prijedor
152.
Campana
1
-
-
-
-
Borac Kozarska Dubica
153.
S. Cmiljanovic
1
-
-
-
-
Drina Zvornik
154.
D. Colic
1
-
-
-
-
Zeljeznicar Banja Luka
155.
D. Dajic
1
-
-
-
-
Leotar Trebinje
156.
Daniel Marin
1
-
-
-
-
Omarska
157.
Danijel Gavrić
1
-
-
-
-
FK Laktasi
158.
Danilo Ilic
1
-
-
-
-
Kozara Gradiska
159.
I. Danilovic
1
-
-
-
-
Sloboda Mrkonjic Grad
160.
N. Danilovic
1
-
-
-
-
Famos Vojkovici
161.
Darko Repovic
1
-
-
-
-
Nevesinje
162.
Dejan Djeric
1
-
-
-
-
Romanija Pale
163.
Dejan Limic
1
-
-
-
-
FK Modrica
164.
A. Delic
1
-
-
-
-
Kozara Gradiska
165.
S. Djapa
1
-
-
-
-
FK Laktasi
166.
Djorde Avdalovic
1
-
-
-
-
FK Slavija
167.
M. Djordjevic
1
-
-
-
-
Sutjeska Foca
168.
S. Dojcinovic
1
-
-
-
-
FK Laktasi
169.
D. Domuzin
1
-
-
-
-
Omarska
170.
D. Doslo
1
-
-
-
-
Radnik Bijeljina
171.
Dragan Doslo
1
-
-
-
-
Radnik Bijeljina
172.
Drasko Kuljanin
1
-
-
-
-
Famos Vojkovici
173.
Dušan Petrović
1
-
-
-
-
BSK Banja Luka
174.
U. Dukanovic
1
-
-
-
-
Leotar Trebinje
175.
Edin Kesic
1
-
-
-
-
Rudar Prijedor
176.
Franco Abrego
1
-
-
-
-
Famos Vojkovici
177.
A. Gagovic
1
-
-
-
-
Sutjeska Foca
178.
D. Gavric
1
-
-
-
-
FK Laktasi
179.
N. Gavric
1
-
-
-
-
Borac Kozarska Dubica
180.
V. Gojkovic
1
-
-
-
-
FK Slavija
181.
Goran Popović
1
-
-
-
-
FK Slavija
182.
Goran Prodanovic
1
-
-
-
-
Nevesinje
183.
M. Gutic
1
-
-
-
-
Nevesinje
184.
D. Hadzic
1
-
-
-
-
FK Laktasi
185.
H. Hodzic
1
-
-
-
-
Romanija Pale
186.
A. Ignjatovic
1
-
-
-
-
Rudar Prijedor
187.
D. Ilic
1
-
-
-
-
FK Modrica
188.
A. Ilic
1
-
-
-
-
Drina Zvornik
189.
N. Ivic
1
-
-
-
-
Zeljeznicar Banja Luka
190.
J. J. Fontemachi
1
-
-
-
-
Sloboda Mrkonjic Grad
191.
A. Jagodic
1
-
-
-
-
Zeljeznicar Banja Luka
192.
B. Jagodic
1
-
-
-
-
BSK Banja Luka
193.
L. Jakesevic
1
-
-
-
-
Sloboda Mrkonjic Grad
194.
A. Janjic
1
-
-
-
1
Radnik Bijeljina
195.
E. Jankovic
1
-
-
-
-
Borac Kozarska Dubica
196.
M. Jelic
1
-
-
-
-
Drina Zvornik
197.
Jeong-chang Hong
1
-
-
-
-
Kozara Gradiska
198.
Joel Da Silva Paulo
1
-
-
-
-
Rudar Prijedor
199.
S. Josipovic
1
-
-
-
-
Radnik Bijeljina
200.
Jovan Kacarevic
1
-
-
-
-
Radnik Bijeljina
201.
Jovan Samardžić
1
-
-
-
-
Sutjeska Foca
202.
Kenan Šarić
1
-
-
-
-
Famos Vojkovici
203.
S. Kerezovic
1
-
-
-
-
Zeljeznicar Banja Luka
204.
R. Kobiljar
1
-
-
-
-
Drina Zvornik
205.
M. Kostadinovic
1
-
-
-
-
FK Modrica
206.
M. Kralj
1
-
-
-
-
Zeljeznicar Banja Luka
207.
O. Krneta
1
-
-
-
1
Leotar Trebinje
208.
R. Krstin
1
-
-
-
-
Drina Zvornik
209.
P. Lazic
1
-
-
-
-
Famos Vojkovici
210.
Luka Begić
1
-
-
-
-
Leotar Trebinje
211.
Luka Radović
1
-
-
-
-
Sutjeska Foca
212.
Mahir Karić
1
-
-
-
-
FK Slavija
213.
Mahir Omerhodzic
1
-
-
-
-
FK Modrica
214.
F. Maksic
1
-
-
-
-
Leotar Trebinje
215.
S. Manojlovic
1
-
-
-
-
FK Modrica
216.
S. Marasovic
1
-
-
-
-
Kozara Gradiska
217.
Marko Despotović
1
-
-
-
-
Radnik Bijeljina
218.
M. Markovic
1
-
-
-
-
Famos Vojkovici
219.
S. Marriaga Tejada
1
-
-
-
-
Leotar Trebinje
220.
Mihailo Jelic
1
-
-
-
-
Drina Zvornik
221.
Mihajlo Amidzić
1
-
-
-
-
Radnik Bijeljina
222.
Mihajlo Kralj
1
-
-
-
-
Zeljeznicar Banja Luka
223.
Mihajlo Savanovic
1
-
-
-
-
BSK Banja Luka
224.
B. Mihajlovic
1
-
-
-
-
Sutjeska Foca
225.
A. Mikulic
1
-
-
-
-
Nevesinje
226.
A. Milakovic
1
-
-
-
-
Rudar Prijedor
227.
J. Milanovic
1
-
-
-
-
Ljubic Prnjavor
228.
Z. Milic
1
-
-
-
-
Leotar Trebinje
229.
Mitar Trifkovic
1
-
-
-
-
FK Modrica
230.
Mladen Ikic
1
-
-
-
-
Drina Zvornik
231.
Mladen Perović
1
-
-
-
-
Famos Vojkovici
232.
D. Mojovic
1
-
-
-
-
Sutjeska Foca
233.
Nemanja Vidović
1
-
-
-
-
Ljubic Prnjavor
234.
L. Nikodinovic
1
-
-
-
-
Sloboda Mrkonjic Grad
235.
Nikola Angeleski
1
-
-
-
-
Romanija Pale
236.
Nikola Bjeloš
1
-
-
-
-
FK Slavija
237.
Nikola Ivić
1
-
-
-
-
Zeljeznicar Banja Luka
238.
Nikola Mojovic
1
-
-
-
-
Sutjeska Foca
239.
Nikola Suput
1
-
-
-
-
Zeljeznicar Banja Luka
240.
L. Nisic
1
-
-
-
-
Omarska
241.
Ognjen Krneta
1
-
-
-
-
Leotar Trebinje
242.
Ognjen Radovic
1
-
-
-
-
Romanija Pale
243.
M. Pajevic
1
-
-
-
-
Sutjeska Foca
244.
M. Pandzic
1
-
-
-
-
Leotar Trebinje
245.
V. Panic
1
-
-
-
-
Omarska
246.
D. Pantelic
1
-
-
-
-
FK Slavija
247.
K. Penic
1
-
-
-
-
Leotar Trebinje
248.
D. Pepic
1
-
-
-
-
Kozara Gradiska
249.
Perica Mićić
1
-
-
-
-
FK Modrica
250.
Petar Šoškić
1
-
-
-
-
FK Modrica
251.
Petar Dabic
1
-
-
-
-
FK Slavija
252.
D. Petrovic
1
-
-
-
-
BSK Banja Luka
253.
A. Petrovic
1
-
-
-
-
Rudar Prijedor
254.
S. Pljevaljcic
1
-
-
-
-
FK Modrica
255.
A. Popovic
1
-
-
-
-
Kozara Gradiska
256.
Predrag Zekanovic
1
-
-
-
-
Sloboda Mrkonjic Grad
257.
S. Radakovic
1
-
-
-
-
Ljubic Prnjavor
258.
Radomir Krstin
1
-
-
-
-
Drina Zvornik
259.
M. Radosavljevic
1
-
-
-
-
Romanija Pale
260.
L. Radovic
1
-
-
-
-
Romanija Pale
261.
O. Radovic
1
-
-
-
-
Romanija Pale
262.
A. Radulovic
1
-
-
-
-
BSK Banja Luka
263.
S. Ristovic
1
-
-
-
-
Sutjeska Foca
264.
A. Sadikovic
1
-
-
-
-
Kozara Gradiska
265.
M. Sajak
1
-
-
-
-
Omarska
266.
D. Salcin
1
-
-
-
-
Rudar Prijedor
267.
M. Savanovic
1
-
-
-
-
BSK Banja Luka
268.
Sergej Prodanović
1
-
-
-
-
Nevesinje
269.
O. Soldat
1
-
-
-
-
Sloboda Mrkonjic Grad
270.
Srdjan Beuk
1
-
-
-
-
Kozara Gradiska
271.
Srdjan Draskovic
1
-
-
-
-
Nevesinje
272.
Sreten Cmiljanović
1
-
-
-
-
Drina Zvornik
273.
Srđan Draskovic
1
-
-
-
-
Nevesinje
274.
Stefan Arbinja
1
-
-
-
-
FK Slavija
275.
Stefan Blagojevic
1
-
-
-
-
Borac Kozarska Dubica
276.
Stefan Radakovic
1
-
-
-
-
Sloboda Mrkonjic Grad
277.
Stefan Tomas
1
-
-
-
-
Borac Kozarska Dubica
278.
Steven Marriaga
1
-
-
-
-
Leotar Trebinje
279.
S. Stojicic
1
-
-
-
-
BSK Banja Luka
280.
N. Suput
1
-
-
-
-
Zeljeznicar Banja Luka
281.
K. Takahashi
1
-
-
-
-
Kozara Gradiska
282.
M. Tesanovic
1
-
-
-
-
Famos Vojkovici
283.
L. Timar
1
-
-
-
-
Sloboda Mrkonjic Grad
284.
Timar Lewis
1
-
-
-
-
Sloboda Mrkonjic Grad
285.
Vasilije Jotic
1
-
-
-
-
Sloboda Mrkonjic Grad
286.
Vedran Panić
1
-
-
-
-
Omarska
287.
S. Velinov
1
-
-
-
-
FK Modrica
288.
Vukan Đorđević
1
-
-
-
-
BSK Banja Luka
289.
S. Wirekoh
1
-
-
-
-
Romanija Pale
290.
Yordan Andres Campana
1
-
-
-
-
Borac Kozarska Dubica
291.
M. Zgonjanin
1
-
-
-
-
Borac Kozarska Dubica
292.
M. Zivkovic
1
-
-
-
-
Sloboda Mrkonjic Grad
293.
Zlatko Andjelkovic
1
-
-
-
-
Nevesinje
294.
Zlatko Anđelović
1
-
-
-
-
Nevesinje
295.
Đorđe Avdalović
1
-
-
-
-
FK Slavija
296.
A. Peart
-
-
-
-
1
Famos Vojkovici
297.
B. Sekulic
-
-
-
-
1
Sutjeska Foca
298.
B. Zizak
-
-
-
-
1
Ljubic Prnjavor
299.
D. Bosancic
-
-
-
-
1
FK Laktasi
300.
D. Milutinovic
-
-
-
-
1
Sutjeska Foca
301.
D. Repovic
-
-
-
-
1
Nevesinje
302.
D. Veljkic
-
-
-
-
1
Kozara Gradiska
303.
I. Trivic
-
-
-
-
1
FK Laktasi
304.
Juan Jose Fontemachi
-
-
-
-
1
Sloboda Mrkonjic Grad
305.
L. Bobic
-
-
-
-
1
Sloboda Mrkonjic Grad
306.
M. Zurovac
-
-
-
-
2
Nevesinje
307.
Mario Sajak
-
-
-
-
1
Omarska
308.
Mihajlo Savanović
-
-
-
-
1
BSK Banja Luka
309.
N. Pekic
-
-
-
-
1
Borac Kozarska Dubica
310.
Nemanja Lukic
-
-
-
-
1
Romanija Pale
311.
Predrag Lajić
-
-
-
-
1
Omarska
312.
R. Radic
-
-
-
-
1
FK Modrica
313.
Rastoka M.
-
-
-
-
1
Kozara Gradiska
314.
Stojnic
-
-
-
-
1
Omarska
315.
Vladan Mandic
-
-
-
-
1
FK Slavija
316.
Đorđe Veljkić
-
-
-
-
1
Kozara Gradiska
Meci selectat
Ro1
CS Univ Craiova
CFR Cluj
25/04/2024 20:45
1
RS
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Radnik Bijeljina
65
27
19
8
0
39
2
FK Laktasi
51
27
16
3
8
31
3
Rudar Prijedor
48
27
13
9
5
27
4
Zeljeznicar Banja Luka
43
27
13
4
10
16
5
Famos Vojkovici
42
27
13
3
11
2
6
Leotar Trebinje
42
27
13
3
11
0
7
Kozara Gradiska
41
27
12
5
10
8
8
BSK Banja Luka
39
27
12
3
12
10
9
Sutjeska Foca
37
27
11
4
12
-8
10
Borac Kozarska Dubica
35
27
10
5
12
-11
11
Drina Zvornik
34
27
8
10
9
-4
12
FK Slavija
33
27
9
6
12
-7
13
Ljubic Prnjavor
33
27
10
3
14
-14
14
Nevesinje
32
27
10
2
15
-20
15
Romanija Pale
31
27
9
4
14
-19
16
FK Modrica
26
27
7
5
15
-22
17
Zvijezda 09
0
0
0
0
0
0
18
Sloboda Novi Grad
0
0
0
0
0
0
Predictie al zilei
Nl1
Go Ahead Eagles
Feyenoord
25/04/2024 21:00
2
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program