Limba English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Fotbalul este matematica

    Close[X]
     

    Аlte campionate

    Pronosticuri Sub/ Peste 2.5 goluri la meci Bielorusia Premier League

    Gazda - Oaspete Probabilitate in% Forebet Numarul golurilor Timp Coef.cel mai inalt Rezultat
    Sub Peste
    Etapa 31, Relegation
    By1
    Rukh BrestDnyapro Mogilev
    05/12/2019 13:00
    45 55 Peste 2.75 -
    FT
    2 - 1
    (0 - 0)
    By1
    Dnyapro MogilevRukh Brest
    08/12/2019 13:00
    80 20 Sub 1.00 2°-3° -
    FT
    2 - 1
    (0 - 0)
    Etapa 30, Regular Season
    By1
    Energetik-BGUDnyapro Mogilev
    01/12/2019 13:00
    35 65 Peste 3.25 -
    FT
    5 - 3
    (2 - 1)
    By1
    Torpedo ZhodinoBATE Borisov
    01/12/2019 13:00
    46 54 Peste 2.70 0°-1° 1.94
    FT
    1 - 2
    (1 - 1)
    By1
    Dinamo MinskDinamo Brest
    01/12/2019 13:00
    48 52 Peste 2.59 1.93
    FT
    1 - 3
    (0 - 1)
    By1
    FK VitebskSlavia Mozyr
    01/12/2019 13:00
    52 48 Sub 2.39 1.75
    FT
    0 - 2
    (0 - 0)
    By1
    FC IslochFK Minsk
    01/12/2019 13:00
    61 39 Sub 1.96 1.73
    FT
    1 - 1
    (0 - 0)
    By1
    Shakhter SoligorskFK Gorodeya
    01/12/2019 13:00
    50 50 Sub 2.48 1.76
    FT
    1 - 0
    (1 - 0)
    By1
    FC GomelTorpedo Minsk
    01/12/2019 13:00
    56 44 Sub 2.22 -
    Aw
    3 - 0
    By1
    FK SlutskNeman Grodno
    01/12/2019 13:00
    81 19 Sub 0.94 1.66
    FT
    2 - 1
    (2 - 0)

    Meci selectat

    Gazda - Oaspete Forebet
    Gr1
    PAOK Salonica
    Volos NFC

    27/01/2020 17:00
    1

    Regular Season
    OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Dinamo Brest 75 30 23 6 1 70 22 48
    2. BATE Borisov 70 30 22 4 4 61 21 40
    3. Shakhter Soligorsk 65 30 20 5 5 59 21 38
    4. Dinamo Minsk 50 30 15 5 10 43 39 4
    5. FC Isloch 47 30 13 8 9 42 36 6
    6. Torpedo Zhodino 45 30 13 6 11 41 36 5
    7. FK Gorodeya 44 30 12 8 10 31 29 2
    8. Slavia Mozyr 37 30 10 7 13 35 40 -5
    9. Neman Grodno 36 30 10 6 14 28 37 -9
    10. FK Minsk 36 30 9 9 12 36 44 -8
    11. FK Slutsk 34 30 9 7 14 29 46 -17
    12. Energetik-BGU 33 30 8 9 13 52 66 -14
    13. FK Vitebsk 31 30 8 7 15 24 39 -15
    14. Dnyapro Mogilev 30 30 8 6 16 32 42 -10
    15. FC Gomel 29 30 7 8 15 44 50 -6
    16. Torpedo Minsk 6 30 1 3 26 4 63 -59