Limba English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Fotbalul este matematica

    Close[X]
     

    Аlte campionate

    league_logo

    Rezultate Bielorusia Premier League

    08.12.2019
    13:00 Dnyapro Mogilev
    2 - 1
    Rukh Brest
    05.12.2019
    13:00 Rukh Brest
    2 - 1
    Dnyapro Mogilev
    01.12.2019
    13:00 FC Isloch
    1 - 1
    FK Minsk
    13:00 Energetik-BGU
    5 - 3
    Dnyapro Mogilev
    13:00 Torpedo Zhodino
    1 - 2
    BATE Borisov
    13:00 Dinamo Minsk
    1 - 3
    Dinamo Brest
    13:00 FK Vitebsk
    0 - 2
    Slavia Mozyr
    13:00 Shakhter Soligorsk
    1 - 0
    FK Gorodeya
    13:00 FC Gomel
    3 - 0
    Torpedo Minsk
    13:00 FK Slutsk
    2 - 1
    Neman Grodno
    24.11.2019
    13:00 Neman Grodno
    1 - 1
    Energetik-BGU
    13:00 Torpedo Minsk
    0 - 3
    FK Slutsk
    13:00 FK Minsk
    1 - 0
    Shakhter Soligorsk
    13:00 Slavia Mozyr
    2 - 0
    FC Isloch
    13:00 Dinamo Brest
    1 - 0
    FK Vitebsk
    13:00 BATE Borisov
    3 - 0
    Dinamo Minsk
    13:00 Dnyapro Mogilev
    2 - 1
    Torpedo Zhodino
    13:00 FK Gorodeya
    2 - 3
    FC Gomel
    10.11.2019
    16:30 FK Vitebsk
    1 - 2
    BATE Borisov
    14:30 FC Isloch
    1 - 1
    Dinamo Brest
    12:30 Energetik-BGU
    2 - 1
    Torpedo Zhodino
    09.11.2019
    19:00 Neman Grodno
    3 - 0
    Torpedo Minsk
    17:00 FC Gomel
    1 - 0
    FK Minsk
    15:00 Shakhter Soligorsk
    5 - 1
    Slavia Mozyr
    13:00 FK Slutsk
    0 - 0
    FK Gorodeya
    08.11.2019
    17:00 Dinamo Minsk
    3 - 0
    Dnyapro Mogilev
    04.11.2019
    13:30 Slavia Mozyr
    3 - 2
    FC Gomel
    03.11.2019
    18:45 BATE Borisov
    2 - 4
    FC Isloch
    17:00 Dinamo Brest
    1 - 1
    Shakhter Soligorsk
    15:00 Dnyapro Mogilev
    2 - 0
    FK Vitebsk
    13:00 Torpedo Zhodino
    4 - 0
    Dinamo Minsk
    02.11.2019
    19:00 Torpedo Minsk
    0 - 3
    Energetik-BGU
    15:00 FK Gorodeya
    1 - 0
    Neman Grodno
    01.11.2019
    17:00 FK Minsk
    1 - 0
    FK Slutsk
    30.10.2019
    18:30 Dnyapro Mogilev
    0 - 1
    BATE Borisov
    17:00 Torpedo Minsk
    0 - 3
    Shakhter Soligorsk
    14:00 Slavia Mozyr
    1 - 1
    Dinamo Minsk
    27.10.2019
    18:00 Shakhter Soligorsk
    2 - 2
    BATE Borisov
    16:00 FK Vitebsk
    0 - 0
    Torpedo Zhodino
    12:00 Energetik-BGU
    3 - 3
    Dinamo Minsk
    26.10.2019
    18:00 Torpedo Minsk
    0 - 3
    FK Gorodeya
    18:00 FC Isloch
    1 - 1
    Dnyapro Mogilev
    16:00 FC Gomel
    1 - 2
    Dinamo Brest
    14:00 FK Slutsk
    0 - 0
    Slavia Mozyr
    25.10.2019
    18:00 Neman Grodno
    1 - 0
    FK Minsk
    21.10.2019
    18:00 FK Gorodeya
    1 - 0
    Energetik-BGU
    20.10.2019
    18:00 Dinamo Brest
    3 - 2
    FK Slutsk
    16:00 Dnyapro Mogilev
    2 - 0
    Shakhter Soligorsk
    13:30 Torpedo Zhodino
    1 - 3
    FC Isloch
    19.10.2019
    18:00 FK Minsk
    3 - 0
    Torpedo Minsk
    17:00 Dinamo Minsk
    0 - 2
    FK Vitebsk
    15:00 BATE Borisov
    1 - 1
    FC Gomel
    13:00 Slavia Mozyr
    0 - 1
    Neman Grodno
    06.10.2019
    17:00 FC Gomel
    0 - 0
    Dnyapro Mogilev
    15:00 Energetik-BGU
    2 - 0
    FK Vitebsk
    13:00 FC Isloch
    1 - 1
    Dinamo Minsk
    05.10.2019
    19:45 Neman Grodno
    0 - 1
    Dinamo Brest
    18:00 Torpedo Minsk
    0 - 3
    Slavia Mozyr
    17:00 Shakhter Soligorsk
    3 - 0
    Torpedo Zhodino
    14:00 FK Slutsk
    0 - 3
    BATE Borisov
    04.10.2019
    19:45 FK Gorodeya
    1 - 2
    FK Minsk
    29.09.2019
    18:00 Dinamo Minsk
    1 - 1
    Shakhter Soligorsk
    16:00 FK Vitebsk
    2 - 0
    FC Isloch
    14:00 Slavia Mozyr
    0 - 1
    FK Gorodeya
    28.09.2019
    19:45 BATE Borisov
    1 - 0
    Neman Grodno
    18:00 Dinamo Brest
    3 - 0
    Torpedo Minsk
    15:00 Torpedo Zhodino
    2 - 0
    FC Gomel
    27.09.2019
    19:45 Dnyapro Mogilev
    2 - 0
    FK Slutsk
    17:45 FK Minsk
    1 - 6
    Energetik-BGU
    25.09.2019
    19:45 Dinamo Brest
    1 - 1
    BATE Borisov

    Meci selectat

    Gazda - Oaspete Forebet
    Sy1
    Wathba Homs
    Taliya Hama

    24/01/2020 13:00
    1

    Regular Season
    OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Dinamo Brest 75 30 23 6 1 70 22 48
    2. BATE Borisov 70 30 22 4 4 61 21 40
    3. Shakhter Soligorsk 65 30 20 5 5 59 21 38
    4. Dinamo Minsk 50 30 15 5 10 43 39 4
    5. FC Isloch 47 30 13 8 9 42 36 6
    6. Torpedo Zhodino 45 30 13 6 11 41 36 5
    7. FK Gorodeya 44 30 12 8 10 31 29 2
    8. Slavia Mozyr 37 30 10 7 13 35 40 -5
    9. Neman Grodno 36 30 10 6 14 28 37 -9
    10. FK Minsk 36 30 9 9 12 36 44 -8
    11. FK Slutsk 34 30 9 7 14 29 46 -17
    12. Energetik-BGU 33 30 8 9 13 52 66 -14
    13. FK Vitebsk 31 30 8 7 15 24 39 -15
    14. Dnyapro Mogilev 30 30 8 6 16 32 42 -10
    15. FC Gomel 29 30 7 8 15 44 50 -6
    16. Torpedo Minsk 6 30 1 3 26 4 63 -59