Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League One
12
League Two
1
National League
16
National League N.
2
National League S.
4
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
7
Premier League 2
4
Southern League
7
Northern Premier
3
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Ligile mele
SUA
>
MLS
13
Fotbal
Toate pronosticuri
2423
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri live
Top pronosticuri
Pronosticuri azi
85
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri maine
118
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Sfarsit de saptamana
1094
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri ieri
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Valori
69
Favorite
Liste
>
Britanic
134
Top European
64
European
612
American
128
African
68
Asiatic
135
Australijski
50
Internaţional
24
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
3
Ligue 2
16
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
8
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
Copa Constitucio
3
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League One
12
League Two
1
National League
16
National League N.
2
National League S.
4
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
7
Premier League 2
4
Southern League
7
Northern Premier
3
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
1
Primera B
1
Primera C
13
Primera D
Copa de la Liga Profesional
3
Torneo Federal A
Copa Argentina
19
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
3
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
9
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
FFA Cup
W League
7
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
6
Second Division
6
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
2
Belgia
>
Jupiler Pro League
2e Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
1
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
11
Belgian Cup Women
1
Pro League U21
2
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
1
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Botswana
>
Premier League
8
Brazilia
>
Braziliei Série A
Serie B
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
Amazonense
3
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
1
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
2
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
2
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
8
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
4
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
4
Sul-Matogrossense
4
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
8
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
7
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
5
Camerun
>
Elite One
7
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Cipru
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
10
Primera B
1
Super Cup
Copa Colombia
8
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
16
Costa Rica
>
Primera División
1
Liga de Ascenso
Croația
>
HNL
5
First NL
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
2
Danemarca
>
Superliga
1. Division
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
5
Ecuador
>
Serie A
6
Serie B
4
Egipt
>
Premier
9
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
1
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
Finlanda
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
10
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
11
Regionalliga Nordost
6
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
11
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
1
Oberliga NOFV Sud
4
Oberliga Schleswig Holstein
8
Oberliga Hamburg
2
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
11
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
10
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
1
Oberliga Bayern Nord
3
Oberliga Bayern Süd
10
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
1
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
1
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
3
Gibraltar
>
National League
5
Grecia
>
Super League
3
Super League 2
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
1
Primera Division
1
Guineea
>
Ligue 1
1
Haiti
>
Championnat National
1
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
1
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
7
Super League
6
Indonezia
>
Liga 1
8
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
11
Irlanda
>
Premier League
5
First Division
6
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
1
Israele
>
Premier League
Liga Leumit
7
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
1
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
1
Serie D Group A
10
Serie D Group B
12
Serie D Group C
9
Serie D Group D
9
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
1
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Jamaica
>
Premier League
5
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
7
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
2
Kenia
>
Premier League
9
Super League
8
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
5
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
2
Botola 2
Coupe du Trone
3
Mauritania
>
Ligue 1
1
Mauritius
>
Mauritian League
Mexic
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
7
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
18
Liga Premier Serie B
7
Moldova
>
Divizia Nationala
3
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
4
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
6
Championship
2
Irish Cup
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
1
Liga Primera U20
2
Nigeria
>
Premier League
10
Norvegia
>
Eliteserien
1. Division
2. Division
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paraguay
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
1
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
1
Campeonato de Portugal
28
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
7
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
8
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
1
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - Sud
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
SUA
>
MLS
13
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
32
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
6
Championship
5
League One
1
League two
5
FA Cup
2
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
4
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
6
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
2
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
Allsvenskan
Div 1 Norra
Div 1 Sodra
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
1
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
5
Togo
>
Championnat National
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
Tunisia
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
1
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
1
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Uganda
>
Premier League
9
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
9
Segunda Division
6
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
7
Segunda Division
1
Vietnam
>
V.League 1
V.League 2
Second Division
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
9
Zimbabwe
>
Premier League
Țara Galilor
>
Premier
6
Division 1
15
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Țările de Jos
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
14
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
19
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
4
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
1
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
2
Euro Champ Qual.
6
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
4
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
2
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
17
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Fotbalist Statistica - Anglia League Two
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Fotbalist
Goluri
Penalti.
Autogoluri
Cartonașe
Cartonașe
Echipa
1.
Matt Smith
24
-
-
4
-
Salford City
2.
Macaulay Langstaff
23
3
-
2
-
Notts County
3.
William Albert Evans
20
2
-
8
-
Newport County
4.
Davis Keillor-Dunn
19
-
-
6
-
Mansfield
5.
Isaac Olaofe
19
-
-
2
-
Stockport County
6.
Michael Mellon
17
5
-
2
1
Morecambe
7.
Elliot Lee
16
2
-
9
-
Wrexham FC
8.
Jake Young
16
-
-
4
-
Swindon Town
9.
Ali Al-Hamadi
15
-
-
8
-
AFC Wimbledon
10.
Andy Cook
15
2
-
4
-
Bradford City
11.
Danilo Orsi-Dadomo
15
4
-
4
-
Crawley Town
12.
Elliott Nevitt
15
1
-
7
-
Crewe Alexandra
13.
Jack Nolan
15
5
-
2
-
Accrington Stanley
14.
Paul Mullin
15
3
-
9
-
Wrexham FC
15.
Dan Kemp
14
1
-
3
-
Swindon Town
16.
Joe Ironside
14
5
-
2
-
Doncaster Rovers
17.
Daniel Crowley
13
-
-
3
-
Notts County
18.
Lucas Akins
13
2
-
1
-
Mansfield
19.
Connor Jennings
12
3
-
10
-
Tranmere Rovers
20.
Danny Rose
12
2
-
7
-
Grimsby Town
21.
David McGoldrick
12
1
-
8
-
Notts County
22.
Alex Gilbey
11
-
-
8
-
Milton Keynes Dons
23.
Charlie Austin
11
5
-
5
-
Swindon Town
24.
Freddie Draper
11
1
-
3
-
Walsall FC
25.
George Thomson
11
2
-
1
-
Harrogate Town
26.
Isaac Hutchinson
11
3
-
8
-
Walsall FC
27.
Joe Taylor
11
-
-
6
-
Colchester Utd
28.
Robert Apter
11
-
-
2
-
Tranmere Rovers
29.
Christopher Long
10
5
-
4
-
Crewe Alexandra
30.
George Maris
10
-
-
5
-
Mansfield
31.
Louie Barry
10
2
-
2
-
Stockport County
32.
Paddy Madden
10
3
-
4
-
Stockport County
33.
Abo Eisa
9
-
-
1
-
Grimsby Town
34.
Courtney Baker-Richardson
9
1
-
6
-
Crewe Alexandra
35.
Jack Muldoon
9
1
-
1
-
Harrogate Town
36.
Klaidi Lolos
9
-
-
4
-
Crawley Town
37.
Mathew Stevens
9
1
-
-
-
Forest Green
38.
Max Dean
9
-
-
7
-
Milton Keynes Dons
39.
Mo Faal
9
-
-
2
-
Doncaster Rovers
40.
Omar Bugiel
9
-
-
9
1
AFC Wimbledon
41.
Seb Palmer-Houlden
9
-
-
1
-
Newport County
42.
Steven Fletcher
9
-
-
1
-
Wrexham FC
43.
Will Swan
9
-
-
2
-
Mansfield
44.
Harry Smith
8
-
-
4
2
Sutton United
45.
Kieron Morris
8
-
-
4
-
Tranmere Rovers
46.
Mickey Demetriou
8
-
1
6
-
Crewe Alexandra
47.
Ben Whitfield
7
-
-
-
-
Barrow AFC
48.
Bryn Morris
7
-
-
8
-
Newport County
49.
Callum Hendry
7
-
-
4
-
Salford City
50.
Cameron McGeehan
7
-
-
10
2
Colchester Utd
51.
Conor Masterson
7
-
-
7
1
Gillingham
52.
James Tilley
7
1
-
8
-
AFC Wimbledon
53.
John Joshua Mckiernan
7
-
-
6
-
Morecambe
54.
Jordan Slew
7
-
-
7
-
Morecambe
55.
Josh Hawkes
7
2
-
1
-
Tranmere Rovers
56.
Kian Spence
7
-
-
7
-
Barrow AFC
57.
Omar Bogle
7
2
-
5
-
Newport County
58.
Aaron Nemane
6
-
-
3
2
Notts County
59.
Abraham Odoh
6
-
-
3
-
Harrogate Town
60.
Adam Campbell
6
-
-
5
-
Crawley Town
61.
Antoni Sarcevic
6
-
-
4
-
Stockport County
62.
Bradley Ihionvien
6
-
-
7
-
Colchester Utd
63.
Donovan Wilson
6
-
-
1
-
Grimsby Town
64.
Emile Acquah
6
-
-
2
-
Barrow AFC
65.
Gerard Garner
6
1
-
4
-
Barrow AFC
66.
Hakeeb Adelakun
6
-
-
-
-
Doncaster Rovers
67.
Jamie Walker
6
-
-
7
-
Bradford City
68.
Joe Tomlinson
6
-
-
5
-
Milton Keynes Dons
69.
Kyle Wootton
6
-
-
5
-
Stockport County
70.
Rushian Hepburn-Murphy
6
-
-
1
-
Swindon Town
71.
Ryan Watson
6
4
-
3
-
Salford City
72.
Shaun Whalley
6
-
-
4
-
Accrington Stanley
73.
Tommy Leigh
6
3
-
7
-
Accrington Stanley
74.
Armani Little
5
-
-
8
-
AFC Wimbledon
75.
Arthur Read
5
-
-
6
1
Colchester Utd
76.
Baily Cargill
5
-
-
7
-
Mansfield
77.
Connor Mahoney
5
1
-
-
-
Gillingham
78.
Conor McAleny
5
-
-
3
1
Salford City
79.
Jack Payne
5
-
-
5
-
Milton Keynes Dons
80.
Joe Pritchard
5
-
-
2
-
Accrington Stanley
81.
Josh Andrews
5
-
-
4
-
Accrington Stanley
82.
Kyle McAllister
5
2
-
3
-
Forest Green
83.
Macauley Bonne
5
-
-
3
-
Gillingham
84.
Matthew Dennis
5
-
-
1
-
Milton Keynes Dons
85.
Mohamed Eisa
5
-
-
3
-
Milton Keynes Dons
86.
Ollie Palmer
5
-
-
4
-
Wrexham FC
87.
Omari Patrick
5
-
-
1
-
Sutton United
88.
Will Wright
5
-
-
11
-
Crawley Town
89.
Brad Hills
4
-
-
9
2
Accrington Stanley
90.
Charlie Brown
4
-
-
3
-
Morecambe
91.
Charlie Jolley
4
-
-
6
-
Tranmere Rovers
92.
Charlie Lakin
4
2
-
2
-
Sutton United
93.
Cole Stockton
4
-
-
1
-
Barrow AFC
94.
Daniel Kemp
4
-
-
1
-
Swindon Town
95.
Danny Johnson
4
-
-
1
-
Walsall FC
96.
Dean Campbell
4
3
-
4
-
Barrow AFC
97.
Dom Telford
4
-
-
2
-
Barrow AFC
98.
Ellis Harrison
4
-
-
2
-
Milton Keynes Dons
99.
Emmanuel Osadebe
4
-
-
1
-
Bradford City
100.
Gavan Holohan
4
1
-
6
-
Grimsby Town
101.
George Ray
4
-
-
7
-
Barrow AFC
102.
Harry Beautyman
4
-
-
7
-
Sutton United
103.
Harry Charsley
4
-
-
3
-
Newport County
104.
Hiram Boateng
4
-
-
5
-
Mansfield
105.
James Jones
4
-
-
4
1
Wrexham FC
106.
Jodi Jones
4
-
-
7
-
Notts County
107.
Josh Davison
4
-
-
6
-
AFC Wimbledon
108.
Luke Molyneux
4
-
-
3
-
Doncaster Rovers
109.
Nick Tsaroulla
4
-
-
3
-
Crawley Town
110.
Oisin McEntee
4
-
-
8
-
Walsall FC
111.
Ollie Clarke
4
-
-
7
-
Mansfield
112.
Regan Hendry
4
-
-
11
-
Tranmere Rovers
113.
Rekeil Pyke
4
-
-
2
-
Grimsby Town
114.
Ronan Curtis
4
-
-
4
-
AFC Wimbledon
115.
Ronan Darcy
4
-
-
6
-
Crawley Town
116.
Sam Foley
4
-
-
4
-
Barrow AFC
117.
Samson Tovide
4
-
-
6
-
Colchester Utd
118.
Scott Malone
4
-
-
9
-
Gillingham
119.
Troy Deeney
4
1
-
8
1
Forest Green
120.
Tyler Smith
4
-
-
1
-
Bradford City
121.
Will Collar
4
1
-
2
-
Stockport County
122.
Adam Mayor
3
-
-
9
-
Morecambe
123.
Anthony O'Connor
3
-
-
4
-
Harrogate Town
124.
Ben Close
3
-
-
4
-
Doncaster Rovers
125.
Ben Goodliffe
3
-
1
10
-
Sutton United
126.
Callum Morton
3
-
-
2
-
Forest Green
127.
Christian Doidge
3
1
-
-
-
Forest Green
128.
Clarke Oduor
3
-
-
2
-
Bradford City
129.
Connor Lemonheigh-Evans
3
-
-
2
-
AFC Wimbledon
130.
Connor O'Riordan
3
-
-
6
-
Crewe Alexandra
131.
Curtis Tilt
3
-
1
8
1
Salford City
132.
Daniel Harvie
3
-
-
8
1
Milton Keynes Dons
133.
Emmanuel Adegboyega
3
-
-
1
-
Walsall FC
134.
Frazer Blake-Tracy
3
-
-
7
-
Swindon Town
135.
Harrison Biggins
3
-
-
4
-
Doncaster Rovers
136.
Harry Clifton
3
-
-
8
-
Grimsby Town
137.
Jack Earing
3
-
-
2
-
Walsall FC
138.
James McClean
3
-
-
11
-
Wrexham FC
139.
Jamille Matt
3
-
-
2
-
Walsall FC
140.
Jayden Fevrier
3
-
-
5
2
Colchester Utd
141.
Jim O'Brien
3
-
-
8
-
Notts County
142.
Joe White
3
-
-
4
-
Crewe Alexandra
143.
Jonathan Leko
3
-
-
-
-
Milton Keynes Dons
144.
Jordan Davies
3
-
-
1
-
Wrexham FC
145.
Kelly N'Mai
3
-
-
3
-
Salford City
146.
Liam Kelly
3
-
-
8
-
Crawley Town
147.
Matty Daly
3
-
-
1
-
Harrogate Town
148.
Niall Canavan
3
-
-
3
-
Barrow AFC
149.
Noah Chilvers
3
-
-
5
-
Colchester Utd
150.
Oliver Hawkins
3
-
-
-
-
Gillingham
151.
Omar Sowunmi
3
-
-
2
-
Sutton United
152.
Paul Glatzel
3
-
-
1
-
Swindon Town
153.
Rio Adebisi
3
-
-
4
-
Crewe Alexandra
154.
Sam Folarin
3
-
-
3
-
Harrogate Town
155.
Shane McLoughlin
3
-
-
2
-
Newport County
156.
Shilow Tracey
3
-
-
6
-
Crewe Alexandra
157.
Stephen Quinn
3
-
-
4
2
Mansfield
158.
Tom Davies
3
-
-
5
1
Tranmere Rovers
159.
Tom Nichols
3
-
-
5
-
Gillingham
160.
Tommy Rowe
3
-
-
3
1
Doncaster Rovers
161.
Warren O'Hora
3
-
1
1
-
Milton Keynes Dons
162.
S. Wearne
3
-
-
1
-
Milton Keynes Dons
163.
William Boyle
3
-
-
4
2
Wrexham FC
164.
Aaron Drinan
2
-
-
-
-
Swindon Town
165.
Aaron Lewis
2
-
-
1
-
Mansfield
166.
Aaron Rowe
2
-
-
10
-
Crewe Alexandra
167.
Aaron Wildig
2
-
-
9
-
Newport County
168.
Adam Lewis
2
1
-
3
-
Newport County
169.
Aden Flint
2
-
-
2
-
Mansfield
170.
Akil Wright
2
-
-
4
-
Stockport County
171.
Alex Gilliead
2
-
-
5
-
Bradford City
172.
Alex Henderson
2
-
-
-
-
Accrington Stanley
173.
Alexander Pattison
2
-
-
1
-
Bradford City
174.
Aramide Oteh
2
-
-
1
-
Walsall FC
175.
Ashley Nadesan
2
-
-
1
-
Gillingham
176.
Ben Gladwin
2
-
-
4
-
Crawley Town
177.
Benjamin Woods
2
-
-
6
-
Accrington Stanley
178.
Brad Halliday
2
-
-
5
-
Bradford City
179.
Callum Camps
2
-
-
1
-
Stockport County
180.
Calum Kavanagh
2
-
-
1
-
Bradford City
181.
Charlie McCann
2
-
-
6
-
Forest Green
182.
Chay Cooper
2
-
-
1
-
Colchester Utd
183.
Christopher Stokes
2
-
-
5
-
Morecambe
184.
A. Cook
2
1
-
-
-
Bradford City
185.
Craig Eastmond
2
-
-
5
-
Sutton United
186.
Dean Cornelius
2
-
-
6
-
Harrogate Town
187.
Douglas James-Taylor
2
-
-
1
-
Walsall FC
188.
W. Evans
2
-
-
-
-
Newport County
189.
S. Folarin
2
-
-
1
-
Harrogate Town
190.
George Lapslie
2
-
-
5
-
Gillingham
191.
Gwion Edwards
2
-
-
2
-
Morecambe
192.
Harry Forster
2
-
-
1
-
Crawley Town
193.
Harry Wood
2
-
-
-
-
Notts County
194.
Harvey Saunders
2
-
-
4
1
Tranmere Rovers
195.
Jack Powell
2
-
-
3
-
Crewe Alexandra
196.
Jack Roles
2
-
-
-
-
Crawley Town
197.
Jacob Bedeau
2
-
-
7
-
Morecambe
198.
Jacob Mendy
2
-
-
1
-
Wrexham FC
199.
Jake Bickerstaff
2
-
-
1
-
Wrexham FC
200.
Jake Cain
2
-
-
-
-
Swindon Town
201.
James Chester
2
-
-
2
-
Barrow AFC
202.
James Connolly
2
-
-
4
1
Morecambe
203.
Joe Lewis
2
-
1
5
1
AFC Wimbledon
204.
Joel Senior
2
-
1
7
-
Morecambe
205.
John Bostock
2
-
-
7
-
Notts County
206.
Jordan Bowery
2
-
-
3
1
Mansfield
207.
Jordan Turnbull
2
-
1
6
3
Tranmere Rovers
208.
Josh Austerfield
2
-
-
1
-
Crewe Alexandra
209.
Josh Coley
2
-
-
6
-
Sutton United
210.
Justin Obikwu
2
-
-
-
-
Grimsby Town
211.
Kieran Green
2
-
-
3
-
Grimsby Town
212.
Korede Adedoyin
2
-
-
3
-
Accrington Stanley
213.
Kristian Dennis
2
-
-
2
-
Tranmere Rovers
214.
Kyle Hurst
2
-
-
-
-
Doncaster Rovers
215.
Laurence Maguire
2
-
-
10
1
Crawley Town
216.
Lee Angol
2
-
-
5
-
Sutton United
217.
Liam Gordon
2
-
-
5
-
Walsall FC
218.
Louis John
2
-
-
2
-
Sutton United
219.
Louis Reed
2
-
-
10
-
Mansfield
220.
Luke Garbutt
2
-
1
12
-
Salford City
221.
Luke Norris
2
-
-
1
-
Tranmere Rovers
222.
Matthew Lund
2
-
-
9
2
Salford City
223.
Matty Platt
2
-
-
5
-
Bradford City
224.
Matty Taylor
2
-
-
2
-
Forest Green
225.
D. McGoldrick
2
-
-
-
-
Notts County
226.
Nick Powell
2
-
-
1
-
Stockport County
227.
Offrande Zanzala
2
-
-
1
-
Newport County
228.
O. Patrick
2
-
-
-
-
Sutton United
229.
Rhys Oates
2
-
-
1
-
Mansfield
230.
Robbie Gotts
2
-
-
7
-
Barrow AFC
231.
Rosaire Longelo
2
-
-
2
-
Accrington Stanley
232.
Ryan Croasdale
2
-
-
7
-
Stockport County
233.
Ryan Jackson
2
-
-
1
-
Sutton United
234.
Ryan Stirk
2
-
-
5
-
Walsall FC
235.
Sam Austin
2
-
-
1
-
Notts County
236.
Samuel Taylor
2
-
-
-
-
Tranmere Rovers
237.
Sean McConville
2
-
-
2
-
Accrington Stanley
238.
Sean McGurk
2
-
-
-
-
Swindon Town
239.
M. Smith
2
-
-
1
-
Salford City
240.
Taylor Allen
2
-
-
1
1
Walsall FC
241.
Timothée Dieng
2
-
-
4
-
Gillingham
242.
Tyreik Wright
2
-
-
1
-
Bradford City
243.
Tyrell Warren
2
-
-
3
-
Barrow AFC
244.
Tyrese Shade
2
-
-
4
-
Swindon Town
245.
Zac Williams
2
-
-
4
-
Crewe Alexandra
246.
Aaron Hayden
1
-
-
3
-
Wrexham FC
247.
Adam Wilson
1
-
-
1
-
Bradford City
248.
Ade Adeyemo
1
-
-
2
-
Crawley Town
249.
Aden Baldwin
1
-
-
10
-
Notts County
250.
Aiden O'Brien
1
-
-
1
-
Sutton United
251.
Alassana Jatta
1
-
-
1
-
Notts County
252.
Alistair Smith
1
-
-
-
-
Colchester Utd
253.
Andy Cannon
1
-
-
3
1
Wrexham FC
254.
Anthony Forde
1
-
1
-
-
Wrexham FC
255.
Ayodeji Sotona
1
-
-
1
-
Doncaster Rovers
256.
J. Ball
1
-
-
-
-
AFC Wimbledon
257.
H. Beautyman
1
-
-
-
-
Sutton United
258.
Ben Tozer
1
-
-
2
-
Wrexham FC
259.
Bobby Pointon
1
-
-
1
-
Bradford City
260.
O. Bogle
1
-
-
-
-
Newport County
261.
O. Bugiel
1
-
-
-
-
AFC Wimbledon
262.
Callum Johnson
1
-
-
3
-
Mansfield
263.
Callum Jones
1
-
-
5
1
Forest Green
264.
Chris Hussey
1
-
-
1
2
Walsall FC
265.
Connell Rawlinson
1
-
1
-
-
Notts County
266.
J. Connolly
1
-
-
-
-
Morecambe
267.
Connor McLennan
1
-
-
3
-
Salford City
268.
Conor Thomas
1
-
-
10
-
Crewe Alexandra
269.
C. Cooper
1
-
-
-
-
Colchester Utd
270.
Craig Clay
1
-
-
3
-
Sutton United
271.
D. Crowley
1
-
-
-
-
Notts County
272.
M. Daly
1
-
-
-
-
Harrogate Town
273.
David Okagbue
1
-
-
3
1
Walsall FC
274.
David Tutonda
1
-
-
13
-
Morecambe
275.
Dawson Devoy
1
-
-
5
-
Swindon Town
276.
T. Deeney
1
-
-
-
-
Forest Green
277.
T. Dieng
1
-
-
-
-
Gillingham
278.
Dom Jefferies
1
-
-
1
-
Gillingham
279.
Dominic Thompson
1
-
-
4
-
Forest Green
280.
Donervon Daniels
1
-
-
2
-
Walsall FC
281.
Douglas Tharme
1
-
-
1
-
Grimsby Town
282.
F. Draper
1
-
-
-
-
Walsall FC
283.
Ed Turns
1
-
-
2
-
Crewe Alexandra
284.
Eli King
1
-
-
-
-
Morecambe
285.
Elliot Watt
1
-
-
11
-
Salford City
286.
Emre Tezgel
1
-
-
-
-
Milton Keynes Dons
287.
Ethan Ingram
1
-
-
8
-
Salford City
288.
Ethan Walker
1
-
-
-
-
Morecambe
289.
M. Faal
1
-
-
-
-
Doncaster Rovers
290.
Farrend Rawson
1
-
-
3
1
Morecambe
291.
Fiacre Kelleher
1
-
-
1
-
Colchester Utd
292.
S. Foley
1
-
-
-
-
Barrow AFC
293.
Fraser Horsfall
1
-
-
4
-
Stockport County
294.
George McEachran
1
-
1
5
-
Swindon Town
295.
L. Gordon
1
-
-
1
-
Walsall FC
296.
Harry Anderson
1
-
-
-
-
Colchester Utd
297.
Harry McKirdy
1
-
-
2
-
Swindon Town
298.
Harry Pell
1
-
-
4
-
AFC Wimbledon
299.
Harry Ransom
1
-
2
1
-
Crawley Town
300.
Harvey Bunker
1
-
-
6
1
Forest Green
301.
Harvey Rodgers
1
-
-
7
-
Grimsby Town
302.
R. Hendry
1
-
-
-
-
Tranmere Rovers
303.
Ibou Touray
1
-
-
4
-
Stockport County
304.
Jack Currie
1
-
-
6
-
AFC Wimbledon
305.
Jacob Davenport
1
-
-
3
-
Morecambe
306.
Jake Taylor
1
-
-
2
-
Morecambe
307.
James Ball
1
-
-
3
-
AFC Wimbledon
308.
James Daly
1
-
-
-
-
Harrogate Town
309.
Jamie Proctor
1
-
-
4
1
Barrow AFC
310.
Joe Adams
1
-
-
1
-
Morecambe
311.
Joe Kizzi
1
-
1
7
-
Sutton United
312.
Joel Cotterill
1
-
-
-
-
Stockport County
313.
Joel Tabiner
1
-
-
1
-
Crewe Alexandra
314.
Jordan Moore-Taylor
1
-
-
6
-
Forest Green
315.
Josh Gordon
1
-
-
3
-
Walsall FC
316.
Josh Neufville
1
-
-
2
-
AFC Wimbledon
317.
Josh Walker
1
-
-
-
-
Gillingham
318.
Josh Woods
1
-
-
5
-
Accrington Stanley
319.
Junior Luamba
1
-
-
3
-
Salford City
320.
Junior Morias
1
-
-
-
-
Notts County
321.
Kevin Berkoe
1
-
-
1
1
Salford City
322.
J. Kizzi
1
-
-
1
-
Sutton United
323.
Kofi Balmer
1
-
-
1
-
AFC Wimbledon
324.
Kyle Cameron
1
-
-
8
-
Notts County
325.
Kyle Jameson
1
-
-
3
-
Newport County
326.
Levi Sutton
1
-
-
5
-
Harrogate Town
327.
Lewis Billington
1
-
-
2
-
Crewe Alexandra
328.
Lewis Brunt
1
-
-
5
-
Mansfield
329.
Lewis Cass
1
-
-
1
-
Stockport County
330.
Lewis Macari
1
-
-
1
-
Notts County
331.
Lewis Payne
1
-
-
4
-
Newport County
332.
Liam Humbles
1
-
-
1
-
Salford City
333.
Liam Ridehalgh
1
-
-
3
-
Bradford City
334.
K. Lofthouse
1
-
-
1
-
Milton Keynes Dons
335.
Luke Offord
1
-
-
5
1
Crewe Alexandra
336.
Luke Young
1
-
-
-
-
Wrexham FC
337.
MJ Williams
1
-
-
5
-
Milton Keynes Dons
338.
Matt Jay
1
-
-
-
-
Colchester Utd
339.
Matthew Craig
1
-
-
3
-
Doncaster Rovers
340.
Matthew Foulds
1
-
-
-
-
Harrogate Town
341.
Matus Holicek
1
-
-
1
-
Crewe Alexandra
342.
Max Clark
1
-
-
4
-
Gillingham
343.
Maxime Biamou
1
-
-
-
-
Doncaster Rovers
344.
C. McAleny
1
-
-
1
-
Salford City
345.
R. McKenzie
1
-
-
-
-
Gillingham
346.
K. Morris
1
-
-
-
-
Tranmere Rovers
347.
K. N'Mai
1
-
-
-
-
Salford City
348.
Niall Maher
1
-
1
2
-
Grimsby Town
349.
C. O'Riordan
1
-
-
-
-
Crewe Alexandra
350.
Odin Bailey
1
-
-
3
-
Stockport County
351.
A. Odoh
1
-
-
1
-
Harrogate Town
352.
S. Ogie
1
-
-
1
-
Gillingham
353.
I. Olaofe
1
-
-
-
-
Stockport County
354.
Oliver Sanderson
1
-
-
1
-
Sutton United
355.
A. Oteh
1
-
-
-
-
Walsall FC
356.
Priestley Farquharson
1
-
-
3
-
Walsall FC
357.
J. Pritchard
1
-
-
-
-
Accrington Stanley
358.
Rayhaan Tulloch
1
-
-
1
-
Bradford City
359.
Reece Brown
1
-
-
3
-
Forest Green
360.
Remeao Hutton
1
-
-
9
-
Swindon Town
361.
Robbie McKenzie
1
-
-
1
-
Gillingham
362.
Rollin Menayese
1
-
-
-
-
Walsall FC
363.
D. Rose
1
-
-
-
-
Grimsby Town
364.
Ross Tierney
1
-
-
3
-
Walsall FC
365.
Ryan Delaney
1
-
1
4
1
Newport County
366.
Ryan Johnson
1
-
1
2
-
AFC Wimbledon
367.
Ryan Rydel
1
-
-
-
-
Stockport County
368.
Saidou Khan
1
-
-
10
-
Swindon Town
369.
Sam Dalby
1
-
-
1
-
Wrexham FC
370.
A. Sarcevic
1
-
-
-
-
Stockport County
371.
T. Shade
1
-
-
1
-
Swindon Town
372.
Shadrach Ogie
1
-
-
9
-
Gillingham
373.
Shaun Williams
1
-
-
3
-
Gillingham
374.
H. Smith
1
-
-
-
-
Sutton United
375.
Theo Vassell
1
-
1
3
1
Salford City
376.
Thomas Nixon
1
-
-
3
-
Doncaster Rovers
377.
C. Tilt
1
-
-
1
-
Salford City
378.
Toby Mullarkey
1
-
1
2
-
Grimsby Town
379.
Tom Brewitt
1
-
-
6
-
Colchester Utd
380.
Tom Dallison
1
-
-
4
-
AFC Wimbledon
381.
Tom Hopper
1
-
-
3
-
Colchester Utd
382.
Tope Fadahunsi
1
-
-
-
-
Sutton United
383.
S. Tovide
1
-
-
-
-
Colchester Utd
384.
Tyrese Omotoye
1
-
1
3
-
Forest Green
385.
Udoka Godwin-Malife
1
-
-
4
-
Swindon Town
386.
Warren Burrell
1
-
1
3
-
Harrogate Town
387.
J. White
1
-
-
-
-
Crewe Alexandra
388.
D. Wilson
1
-
-
-
-
Grimsby Town
389.
W. Wright
1
-
-
1
-
Crawley Town
390.
Zach Mitchell
1
-
2
3
-
Colchester Utd
391.
Zain Westbrooke
1
-
-
4
-
Doncaster Rovers
392.
A. Al-Hamadi
-
-
-
1
-
AFC Wimbledon
393.
A. Baldwin
-
-
-
1
-
Notts County
394.
A. Cairns
-
-
-
1
-
Salford City
395.
A. Campbell
-
-
-
1
-
Crawley Town
396.
A. Gilbey
-
-
-
1
-
Milton Keynes Dons
397.
A. Henry
-
-
-
1
-
Crawley Town
398.
A. Lewis
-
-
-
1
-
Mansfield
399.
A. Little
-
-
-
1
-
AFC Wimbledon
400.
A. O'Connor
-
-
-
1
-
Harrogate Town
401.
A. Wildig
-
-
-
1
-
Newport County
402.
Aaron Henry
-
-
-
2
-
Crawley Town
403.
Adam Chicksen
-
-
-
1
-
Notts County
404.
Adrian Mariappa
-
-
-
4
1
Salford City
405.
Aidan Stone
-
-
-
1
1
Notts County
406.
Alex Bass
-
-
-
2
-
AFC Wimbledon
407.
Alex Cairns
-
-
-
1
-
Salford City
408.
Alex Gorrin
-
-
-
1
1
Forest Green
409.
Alex Hunt
-
-
-
2
-
Grimsby Town
410.
Alfie Bendle
-
-
-
2
-
Forest Green
411.
Alfie Kilgour
-
-
-
1
-
Mansfield
412.
Anthony Driscoll-Glennon
-
-
-
2
-
Grimsby Town
413.
Anthony Stewart
-
-
-
1
-
Milton Keynes Dons
414.
Aron Sasu
-
-
-
1
-
AFC Wimbledon
415.
Arthur Gnahoua
-
-
-
1
-
Grimsby Town
416.
Ash Taylor
-
-
-
3
2
Bradford City
417.
Ashley Hunter
-
-
-
1
-
Milton Keynes Dons
418.
B. Cargill
-
-
-
1
-
Mansfield
419.
B. Goodliffe
-
-
-
3
-
Sutton United
420.
B. Halliday
-
-
-
1
-
Bradford City
421.
B. Hills
-
-
-
1
-
Accrington Stanley
422.
B. Walker
-
-
-
1
-
Tranmere Rovers
423.
Ben Garner
-
-
-
1
-
Colchester Utd
424.
Ben Hinchliffe
-
-
-
1
-
Stockport County
425.
Billy Waters
-
-
-
3
-
Doncaster Rovers
426.
Brad Walker
-
-
-
7
-
Tranmere Rovers
427.
Brandon Comley
-
-
-
7
-
Walsall FC
428.
Brooklyn Ilunga
-
-
-
1
-
Milton Keynes Dons
429.
C. Eastmond
-
-
-
1
-
Sutton United
430.
C. Kelly
-
-
-
1
-
Bradford City
431.
C. Masterson
-
-
-
2
-
Gillingham
432.
C. McCann
-
-
-
1
-
Forest Green
433.
C. McLennan
-
-
-
1
-
Salford City
434.
C. Norman
-
-
-
1
-
Milton Keynes Dons
435.
Callum Ainley
-
-
-
1
-
Grimsby Town
436.
Calum MacDonald
-
-
-
5
1
Mansfield
437.
Cameron Norman
-
-
-
6
-
Milton Keynes Dons
438.
Charlie Kirk
-
-
-
1
-
Crewe Alexandra
439.
Cheye Alexander
-
-
-
2
-
Gillingham
440.
Chisom Afoka
-
-
-
1
-
Bradford City
441.
Chris Merrie
-
-
-
3
-
Tranmere Rovers
442.
Christian N'Guessan
-
-
-
3
-
Sutton United
443.
Christy Pym
-
-
-
2
-
Mansfield
444.
Ciaran Kelly
-
-
-
6
-
Bradford City
445.
Cody Johnson
-
-
-
1
-
Stockport County
446.
Connor Hall
-
-
-
4
-
Colchester Utd
447.
Connor O'Brien
-
-
-
4
-
Accrington Stanley
448.
Connor Wood
-
-
-
1
-
Tranmere Rovers
449.
Conor Grant
-
-
-
4
-
Milton Keynes Dons
450.
Conor McCarthy
-
-
-
2
-
Swindon Town
451.
Conor Wilkinson
-
-
-
1
-
Colchester Utd
452.
Corey Addai
-
-
-
3
-
Crawley Town
453.
Craig MacGillivray
-
-
-
2
-
Milton Keynes Dons
454.
Curtis Thompson
-
-
-
4
-
Grimsby Town
455.
D. Conroy
-
-
-
2
-
Crawley Town
456.
D. Kemp
-
-
-
1
-
Swindon Town
457.
D. Orsi-Dadomo
-
-
-
1
-
Crawley Town
458.
D. Oyegoke
-
-
-
1
1
Bradford City
459.
Dan Martin
-
-
-
8
-
Accrington Stanley
460.
Dan Pike
-
-
-
2
-
Tranmere Rovers
461.
Daniel Amos
-
-
-
2
-
Grimsby Town
462.
Daniel Oyegoke
-
-
-
4
1
Bradford City
463.
Danny Cowley
-
-
-
2
-
Colchester Utd
464.
Darnell Johnson
-
-
-
2
-
Forest Green
465.
David Artell
-
-
-
1
-
Grimsby Town
466.
David Worrall
-
-
-
1
-
Barrow AFC
467.
Dean Bouzanis
-
-
-
2
-
Sutton United
468.
Dean Lewington
-
-
-
1
1
Milton Keynes Dons
469.
Declan Drysdale
-
-
-
2
-
Newport County
470.
Declan John
-
-
-
3
-
Salford City
471.
Denver Hume
-
-
-
4
-
Grimsby Town
472.
Derrick Abu
-
-
-
1
-
Harrogate Town
473.
Dion Conroy
-
-
-
7
-
Crawley Town
474.
Dion Pereira
-
-
-
1
-
Sutton United
475.
Dominic Bernard
-
-
-
5
2
Forest Green
476.
Donald Love
-
-
-
8
-
Morecambe
477.
Dylan Kadji
-
-
-
1
-
Forest Green
478.
E. Coleman
-
-
-
1
-
Gillingham
479.
E. Harrison
-
-
-
1
-
Milton Keynes Dons
480.
E. Ingram
-
-
-
1
-
Salford City
481.
E. Watt
-
-
-
1
-
Salford City
482.
Ellis Iandolo
-
-
-
4
-
Colchester Utd
483.
Eoghan O'Connell
-
-
-
6
-
Wrexham FC
484.
Ethan Bristow
-
-
-
1
-
Stockport County
485.
Ethan Coleman
-
-
-
7
1
Gillingham
486.
Ethan Pye
-
-
-
4
-
Stockport County
487.
Ethan Robson
-
-
-
6
-
Milton Keynes Dons
488.
Fankaty Dabo
-
-
-
5
-
Forest Green
489.
G. Evans
-
-
-
1
-
Wrexham FC
490.
Ged Brannan
-
-
-
2
-
Morecambe
491.
George Broadbent
-
-
-
2
-
Doncaster Rovers
492.
George Evans
-
-
-
2
1
Wrexham FC
493.
George Williams
-
-
-
1
-
Mansfield
494.
Graham Alexander
-
-
-
3
-
Milton Keynes Dons
495.
Graham Coughlan
-
-
-
3
-
Newport County
496.
Grant McCann
-
-
-
3
1
Doncaster Rovers
497.
H. Boateng
-
-
-
1
-
Mansfield
498.
H. Charsley
-
-
-
1
-
Newport County
499.
H. Pell
-
-
-
1
-
AFC Wimbledon
500.
H. Ransom
-
-
-
1
-
Crawley Town
501.
H. Saunders
-
-
-
1
-
Tranmere Rovers
502.
H. Williams
-
-
-
2
-
Walsall FC
503.
Harrison Minturn
-
-
-
2
-
Swindon Town
504.
Harry Chapman
-
-
-
2
-
Bradford City
505.
Harry Williams
-
-
-
2
-
Walsall FC
506.
Harvey Davies
-
-
-
4
-
Crewe Alexandra
507.
Huseyin Biler
-
-
-
5
2
AFC Wimbledon
508.
I. Hutchinson
-
-
-
1
-
Walsall FC
509.
I. Lawlor
-
-
-
1
-
Doncaster Rovers
510.
Ian Lawlor
-
-
-
2
-
Doncaster Rovers
511.
Isaac Ogundere
-
-
-
6
-
AFC Wimbledon
512.
J. Andrews
-
-
-
1
-
Accrington Stanley
513.
J. Bedeau
-
-
-
1
-
Morecambe
514.
J. Belshaw
-
-
-
3
-
Harrogate Town
515.
J. Bostock
-
-
-
2
-
Notts County
516.
J. Chester
-
-
-
1
-
Barrow AFC
517.
J. Clarke
-
-
-
1
-
Gillingham
518.
J. Davison
-
-
-
1
-
AFC Wimbledon
519.
J. J. Mingi
-
-
-
1
-
Colchester Utd
520.
J. Jones
-
-
-
1
-
Notts County
521.
J. O'Brien
-
-
-
1
-
Notts County
522.
J. Olowu
-
-
-
1
-
Doncaster Rovers
523.
J. Powell
-
-
-
1
-
Crewe Alexandra
524.
J. Riley
-
-
-
1
-
Walsall FC
525.
J. Senior
-
-
-
1
-
Morecambe
526.
J. Walker
-
-
-
1
-
Bradford City
527.
Jack Bycroft
-
-
-
1
-
Swindon Town
528.
Jack Rose
-
-
-
1
-
Sutton United
529.
Jack Senior
-
-
-
9
-
Doncaster Rovers
530.
Jackson Smith
-
-
-
2
-
Walsall FC
531.
Jacob Maddox
-
-
-
2
-
Forest Green
532.
Jake Eastwood
-
-
-
1
-
Grimsby Town
533.
Jake Leake
-
-
-
2
-
Tranmere Rovers
534.
Jake Reeves
-
-
-
4
-
AFC Wimbledon
535.
Jake Turner
-
-
-
1
-
Gillingham
536.
James Clarke
-
-
-
2
-
Newport County
537.
James Gale
-
-
-
2
-
Mansfield
538.
James Maxwell
-
-
-
3
-
Doncaster Rovers
539.
James Norris
-
-
-
1
-
Tranmere Rovers
540.
James Waite
-
-
-
2
-
Newport County
541.
Jamie Andrews
-
-
-
2
-
Grimsby Town
542.
Jamie Robson
-
-
-
10
-
Forest Green
543.
Jamie Sterry
-
-
-
5
-
Doncaster Rovers
544.
Jay Bagueloc'rich
-
-
-
8
1
Accrington Stanley
545.
Jay Mingi
-
-
-
2
1
Colchester Utd
546.
Jay Williams
-
-
-
12
1
Crawley Town
547.
Jayden Clarke
-
-
-
2
-
Gillingham
548.
Jayden Richardson
-
-
-
3
-
Stockport County
549.
Jean Belehouan
-
-
-
1
-
Tranmere Rovers
550.
Jeremy Kelly
-
-
-
1
-
Crawley Town
551.
Jeremy Sivi
-
-
-
1
-
Harrogate Town
552.
Joe Foulkes
-
-
-
2
-
Walsall FC
553.
Joe Mattock
-
-
-
2
-
Harrogate Town
554.
Joe Murphy
-
-
-
1
-
Tranmere Rovers
555.
Joe Riley
-
-
-
2
-
Walsall FC
556.
John Akinde
-
-
-
1
-
Colchester Utd
557.
John-Alan McGrath
-
-
-
1
-
Doncaster Rovers
558.
John-Joe O'Toole
-
-
-
4
-
AFC Wimbledon
559.
Johnnie Jackson
-
-
-
3
1
AFC Wimbledon
560.
Jon McCracken
-
-
-
1
-
Accrington Stanley
561.
Jonathan Tomkinson
-
-
-
6
-
Bradford City
562.
Jonathan Williams
-
-
-
5
-
Gillingham
563.
Jordan Tunnicliffe
-
-
-
3
-
Wrexham FC
564.
Jordan Williams
-
-
-
3
-
Milton Keynes Dons
565.
Jordy Hiwula
-
-
-
2
-
Morecambe
566.
Josef Yarney
-
-
-
6
-
Tranmere Rovers
567.
Joseph Gubbins
-
-
-
4
-
Accrington Stanley
568.
Joseph Olowu
-
-
-
7
-
Doncaster Rovers
569.
Josh Falkingham
-
-
-
6
-
Harrogate Town
570.
Josh Kelly
-
-
-
1
-
AFC Wimbledon
571.
Josh March
-
-
-
3
-
Harrogate Town
572.
Joy Mukena
-
-
-
1
-
Crawley Town
573.
Junior Tchamadeu
-
-
-
2
-
Colchester Utd
574.
K. Conteh
-
-
-
1
-
Grimsby Town
575.
K. Gordon
-
-
-
2
-
Crawley Town
576.
K. McDonald
-
-
-
1
-
Bradford City
577.
Kamil Conteh
-
-
-
7
-
Grimsby Town
578.
Karl Robinson
-
-
-
3
1
Salford City
579.
Kayden Harrack
-
-
-
2
-
Morecambe
580.
Kayne Ramsay
-
-
-
5
-
Harrogate Town
581.
Kellan Gordon
-
-
-
5
-
Crawley Town
582.
Kelvin Mellor
-
-
-
3
-
Accrington Stanley
583.
Kevin McDonald
-
-
-
5
-
Bradford City
584.
Kyle Knoyle
-
-
-
2
-
Stockport County
585.
L. Bolton
-
-
-
1
-
Salford City
586.
L. Gibson
-
-
-
2
-
Harrogate Town
587.
L. Kelly
-
-
-
2
-
Crawley Town
588.
L. O'Connor
-
-
-
1
-
Tranmere Rovers
589.
L. Ridehalgh
-
-
-
1
-
Bradford City
590.
L. Sutton
-
-
-
1
-
Harrogate Town
591.
Lee Bell
-
-
-
2
-
Crewe Alexandra
592.
Lee Brown
-
-
-
2
-
AFC Wimbledon
593.
Lee O'Connor
-
-
-
3
-
Tranmere Rovers
594.
Lewis Bate
-
-
-
3
-
Milton Keynes Dons
595.
Lewis Leigh
-
-
-
1
-
Crewe Alexandra
596.
Lewis Richards
-
-
-
3
-
Bradford City
597.
Lewis Shipley
-
-
-
5
2
Accrington Stanley
598.
Liam Coyle
-
-
-
1
-
Accrington Stanley
599.
Liam Gibson
-
-
-
3
-
Harrogate Town
600.
Liam Kinsella
-
-
-
5
-
Swindon Town
601.
Liam Shephard
-
-
-
2
-
Salford City
602.
Liam Smith
-
-
-
2
-
Grimsby Town
603.
Louis Jones
-
-
-
2
-
Doncaster Rovers
604.
Luca Ashby-Hammond
-
-
-
1
-
Notts County
605.
Luca Stephenson
-
-
-
4
-
Barrow AFC
606.
Luke Bolton
-
-
-
8
-
Salford City
607.
Luke Daniels
-
-
-
2
-
Forest Green
608.
Luke McGee
-
-
-
2
1
Tranmere Rovers
609.
Luke Waterfall
-
-
-
1
1
Grimsby Town
610.
M. Langstaff
-
-
-
1
-
Notts County
611.
M. Lavinier
-
-
-
1
1
Forest Green
612.
M. Lund
-
-
-
1
-
Salford City
613.
M. Platt
-
-
-
1
-
Bradford City
614.
M. Southam
-
-
-
1
-
Stockport County
615.
M. Williams
-
-
-
3
-
Milton Keynes Dons
616.
Macauley Southam
-
-
-
3
-
Stockport County
617.
Mandela Egbo
-
-
-
6
-
Colchester Utd
618.
Marcel Lavinier
-
-
-
2
1
Forest Green
619.
Mark Hughes
-
-
-
2
-
Bradford City
620.
Mark Oxley
-
-
-
4
-
Harrogate Town
621.
Marley Marshall
-
-
-
2
-
Colchester Utd
622.
Matt Bondswell
-
-
-
2
-
Newport County
623.
Matt Derbyshire
-
-
-
1
-
Bradford City
624.
Matt Gray
-
-
-
1
-
Sutton United
625.
Matt Lowe
-
-
-
1
-
Accrington Stanley
626.
Matt Palmer
-
-
-
2
-
Notts County
627.
Matthew Baker
-
-
-
1
-
Newport County
628.
Matthew Kennedy
-
-
-
5
-
Morecambe
629.
Matthew Platt
-
-
-
2
-
Bradford City
630.
Max Ehmer
-
-
-
6
-
Gillingham
631.
Max Melbourne
-
-
-
2
1
Morecambe
632.
Michael Kelly
-
-
-
1
-
Milton Keynes Dons
633.
Mike Williamson
-
-
-
1
-
Milton Keynes Dons
634.
Mo Eisa
-
-
-
2
-
Milton Keynes Dons
635.
Murphy Mahoney
-
-
-
2
-
Swindon Town
636.
Myles Hippolyte
-
-
-
1
-
Stockport County
637.
N. Chilvers
-
-
-
1
-
Colchester Utd
638.
N. Townsend
-
-
-
1
-
Newport County
639.
N. Tsaroulla
-
-
-
1
-
Crawley Town
640.
Neil Harris
-
-
-
1
-
Gillingham
641.
Neil Wood
-
-
-
1
-
Salford City
642.
Neill Byrne
-
-
-
1
-
Stockport County
643.
Nelson Khumbeni
-
-
-
4
-
Morecambe
644.
Nick Townsend
-
-
-
2
-
Newport County
645.
Nigel Adkins
-
-
-
2
1
Tranmere Rovers
646.
O. Bailey
-
-
-
1
-
Doncaster Rovers
647.
O. Clarke
-
-
-
1
-
Mansfield
648.
O. McEntee
-
-
-
1
-
Walsall FC
649.
Ossama Ashley
-
-
-
2
1
Salford City
650.
Otis Khan
-
-
-
1
-
Grimsby Town
651.
Owen Bailey
-
-
-
7
-
Doncaster Rovers
652.
Owen Evans
-
-
-
4
1
Walsall FC
653.
Owen Goodman
-
-
-
2
-
Colchester Utd
654.
Owura Edwards
-
-
-
1
-
Colchester Utd
655.
Paul Farman
-
-
-
3
-
Barrow AFC
656.
Paul Lewis
-
-
-
4
-
Tranmere Rovers
657.
Peter Wild
-
-
-
3
1
Barrow AFC
658.
Phil Parkinson
-
-
-
1
-
Wrexham FC
659.
R. Darcy
-
-
-
1
-
Crawley Town
660.
R. Hepburn-Murphy
-
-
-
1
-
Swindon Town
661.
R. Hutton
-
-
-
1
-
Gillingham
662.
R. McDonald
-
-
-
2
-
Harrogate Town
663.
R. Milsom
-
-
-
1
-
Sutton United
664.
R. Tierney
-
-
-
1
-
Walsall FC
665.
R. Tulloch
-
-
-
1
-
Bradford City
666.
Rafiq Khaleel
-
-
-
1
-
Crawley Town
667.
Reece McAlear
-
-
-
2
-
Tranmere Rovers
668.
Reece Welch
-
-
-
3
-
Forest Green
669.
Richard Brindley
-
-
-
3
-
Notts County
670.
Richard Keogh
-
-
-
1
-
Grimsby Town
671.
Richard Smallwood
-
-
-
1
-
Bradford City
672.
Richard Smallwood
-
-
-
4
-
Bradford City
673.
Richard Smallwood
-
-
-
4
-
Bradford City
674.
Richard Wood
-
-
-
1
-
Doncaster Rovers
675.
Riley Harbottle
-
-
-
3
-
Colchester Utd
676.
Robert Milsom
-
-
-
3
-
Sutton United
677.
Rod McDonald
-
-
-
4
-
Harrogate Town
678.
Ronan Maher
-
-
-
1
-
Walsall FC
679.
Rory Feely
-
-
-
1
-
Barrow AFC
680.
Ryan Barnett
-
-
-
1
1
Wrexham FC
681.
Ryan Cooney
-
-
-
6
-
Crewe Alexandra
682.
Ryan Inniss
-
-
-
4
-
Forest Green
683.
Ryan Inniss
-
-
-
4
3
Forest Green
684.
S. McLoughlin
-
-
-
1
-
Newport County
685.
S. Whalley
-
-
-
1
-
Accrington Stanley
686.
S. Williams
-
-
-
1
-
Gillingham
687.
Sam Hart
-
-
-
4
-
Sutton United
688.
Sam Slocombe
-
-
-
1
-
Notts County
689.
Sam Stubbs
-
-
-
5
-
Bradford City
690.
Sashiel Adom-Malaki
-
-
-
4
-
Sutton United
691.
Scot Bennett
-
-
-
7
-
Newport County
692.
Scott Lindsey
-
-
-
5
-
Crawley Town
693.
Scott Robertson
-
-
-
3
1
Notts County
694.
Seamus Conneely
-
-
-
8
-
Accrington Stanley
695.
Sean Robertson
-
-
-
2
1
Forest Green
696.
Seb Quirk
-
-
-
1
1
Accrington Stanley
697.
Stephen Clemence
-
-
-
2
-
Gillingham
698.
Stephen Dooley
-
-
-
5
-
Harrogate Town
699.
Stephen Duke-McKenna
-
-
-
1
-
Sutton United
700.
Stephen McLaughlin
-
-
-
1
-
Mansfield
701.
Steve Morison
-
-
-
1
-
Sutton United
702.
Stevie Mallan
-
-
-
3
-
Salford City
703.
T. Bloxham
-
-
-
1
-
Morecambe
704.
T. Johnson
-
-
-
1
-
Crawley Town
705.
T. Nichols
-
-
-
1
-
Gillingham
706.
Teddy Jenks
-
-
-
1
-
Forest Green
707.
Thimothee Lo-Tutala
-
-
-
2
-
Bradford City
708.
Thomas Clayton
-
-
-
1
-
Swindon Town
709.
Thomas O'Connor
-
-
-
3
-
Wrexham FC
710.
Tobi Adebayo-Rowling
-
-
-
5
-
Notts County
711.
Toby Savin
-
-
-
3
-
Accrington Stanley
712.
Tom Anderson
-
-
-
6
-
Doncaster Rovers
713.
Tom Bloxham
-
-
-
1
-
Morecambe
714.
Tom Booth
-
-
-
1
-
Crewe Alexandra
715.
Tom Knowles
-
-
-
11
1
Walsall FC
716.
Tom Smith
-
-
-
1
-
Colchester Utd
717.
Tom White
-
-
-
6
-
Barrow AFC
718.
Tommy Simkim
-
-
-
1
-
Forest Green
719.
Tommy Smith
-
-
-
3
-
Milton Keynes Dons
720.
Travis Johnson
-
-
-
1
-
Crawley Town
721.
Tyler Roberts
-
-
-
1
-
Doncaster Rovers
722.
W. Greenidge
-
-
-
1
-
Colchester Utd
723.
Will Randall
-
-
-
1
-
Notts County
724.
William Greenidge
-
-
-
2
-
Colchester Utd
725.
William Kokolo
-
-
-
4
-
Swindon Town
726.
Yann Songo'o
-
-
-
6
1
Morecambe
727.
Z. Westbrooke
-
-
-
1
-
Doncaster Rovers
728.
A. Read
-
-
-
-
1
Colchester Utd
729.
A. Stone
-
-
-
-
1
Notts County
730.
John Coleman
-
-
-
-
1
Accrington Stanley
731.
Junior Tiensia
-
-
-
-
3
Barrow AFC
732.
Keith Millen
-
-
-
-
1
Gillingham
733.
Paul Kalambayi
-
-
-
-
1
AFC Wimbledon
Meci selectat
NI2
Ards FC
Portadown FC
19/03/2024 20:45
2
League Two Regular Season
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Mansfield
72
38
20
12
6
42
2
Stockport County
68
37
19
11
7
30
3
Wrexham FC
67
38
19
10
9
20
4
Milton Keynes Dons
67
39
20
7
12
14
5
Crewe Alexandra
64
38
18
10
10
12
6
Barrow AFC
61
37
16
13
8
12
7
AFC Wimbledon
57
39
15
12
12
11
8
Walsall FC
56
38
15
11
12
5
9
Crawley Town
56
37
17
5
15
1
10
Gillingham
56
39
16
8
15
-9
11
Newport County
55
38
16
7
15
0
12
Morecambe
54
38
15
9
14
-8
13
Harrogate Town
51
38
14
9
15
-12
14
Tranmere Rovers
50
39
15
5
19
4
15
Bradford City
50
37
13
11
13
-1
16
Accrington Stanley
50
38
14
8
16
-3
17
Notts County
48
37
14
6
17
0
18
Doncaster Rovers
46
37
13
7
17
-13
19
Swindon Town
44
39
11
11
17
-5
20
Salford City
44
39
11
11
17
-14
21
Grimsby Town
39
37
8
15
14
-14
22
Colchester Utd
33
36
8
9
19
-19
23
Forest Green
33
38
8
9
21
-25
24
Sutton United
30
39
6
12
21
-28
Predictie al zilei
Mx2
Atlante FC
Zacatecas
20/03/2024 02:05
X
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program