Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Website Sitemap
Main Menu
Strona główna
Co to jest forebet
АНАЛИЗИ
СТАТИИ
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie
TRENDS
Top trends
Today
Tomorrow
Weekend
teams
Forebets - Quick
Prognozy na dziś
Prognozy 1X2
Trends
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
Prognozy 1X2
Trends
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
Prognozy 1X2
Trends
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
Ulubione
Listy
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
Amerykański
Afrykanin
Azjatycki
Australijski
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Forebets - Popular
Articles
Анализ преди срещата
Мнения
Преди кръга
Insight
За сайта
За футбола и математиката
Match report
Round Overview
Fantasy
Forebets - All
Wenezuela
Primera Division
Segunda Division
Kenia
Premier League
Super League
Macedonia Północna
First League
Second League
Macedonian Cup
Malezja
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Tajlandia
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Haiti
Championnat National
Ivory Coast
Ligue 1
Gibraltar
National League
Dżibuti
Division 1
Australia
A-League
Npl Victoria
Npl NSW
Brisbane Premier
Npl West
Npl South
Npl Queensland
Npl Tasmania
Northern Nsw
Npl Act 1
FFA Cup
W League
Austria
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Azerbejdżan
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Albania
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Angola
Girabola
Andora
Primera Divisio
2. Division
Copa Constitucio
Argentyna
Primera Division
Nacional B
Primera B
Primera C
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
Torneos De Verano
Armenia
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Bangladesz
Premier League
Federation Cup
Białoruś
Vyscha Liga
Pershaya Liga
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
Second League
Super Cup
Women's Cup
Belgia
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Boliwia
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Bośnia
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Brazylia
Brasileiro Série A
Serie B
Serie C
Serie D
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burundi
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Wietnam
V.League 1
V.League 2
Second Division
National Cup
Super Cup
Ghana
Premier League
Gwatemala
Liga Nacional
Primera Division
Gruzja
Erovnuli Liga
Pirveli Liga
Georgian Cup
Grecja
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Dania
Super League
1. Division
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Egipt
Premier
Second League
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
Serie A
Serie B
Salwador
Primera Division
Estonia
Meistriliiga
Esiliiga
Estonian Cup
Super Cup
Izrael
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Indie
I-League
Super League
Indonezja
Liga 1
Liga 2
Iran
IPL
League 1
Hazfi Cup
Irlandia
Premier League
First Division
FAI Cup
Islandia
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Jordan
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazachstan
Premier League
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kamerun
Elite One
Elite Two
Kanada
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Katar
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Cypr
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Kolumbia
Primera A
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
Kosowo
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
Primera División
Liga de Ascenso
Kuwait
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Chiny
Super League
League one
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Łotwa
Virsliga
1. Liga
Latvian Cup
Litwa
A Lyga
1 Lyga
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
National Division
Malta
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroko
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Meksyk
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Mołdawia
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Nigeria
Premier League
Nowa Zelandia
Premiership
Regional Leagues
Norwegia
Eliteserien
1. Division
2. Division
NM Cupen
UAE
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Panama
Football League
Paragwaj
Primera Division
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
Primera División
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
Liga Portugal
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Rumunia
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rosja
Premier Liga
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
Kubok
PFL - południe
Super Cup
Arabia Saudyjska
Saudyjska Pro Liga
1st Division
King Cup
Super Cup
Stany Zjednoczone
MLS
NASL
USL Championship
US Open Cup
Irlandia Północna
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Singapur
S-League
S-Cup
Słowacja
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Słowenia
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Serbia
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Tunezja
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcja
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Walia
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Uzbekistan
Professional Football League
Uzbek Cup
Ukraina
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Węgry
NB I
NB II
Magyar Kupa
Urugwaj
Primera Division
Segunda Division
Super Cup
Finlandia
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Honduras
Liga Nacional
Chorwacja
Croatian Cup
Super Cup
HNL
First NL
Czarnogóra
First League
Second League
Crnogorski Kup
Czechy
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
Division C
Division D
Division E
Division F
Chile
Primera Division
Primera B
Copa Chile
Super Cup
Szwajcaria
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Szwecja
Allsvenskan
Superettan
Div 1 Norra
Div 1 Sodra
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
RPA
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Korea Południowa
K-League 1
K-League 2
National League
FA Cup
Japonia
J-League
J2-League
J3-League
Football League
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Hong Kong
Premier League
Second Division
FA Cup
Kambodża
C-League
Libia
Premier League
Nikaragua
Primera Division
Liga Primera U20
Oman
Professional League
Sultan Cup
Sudan
Premier League
Syria
Premier League
Syrian Cup
Senegal
Ligue 1
Bahrajn
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
San Marino
Campionato
Coppa Titano
Liban
Premier League
Jamajka
Premier League
Wyspy Owcze
Premier League
1. Deild
Faroe Islands Cup
Fidżi
National Football League
Tanzania
Ligi Kuu Bara
Palestine
Premier League
Mauritania
Ligue 1
Aruba
Division di Honor
Malawi
Super League
Burkina Faso
Premier League
Cuba
National Championship
Myanmar
National League
Tajikistan
Vysshaya Liga
Taiwan
Premier League
Turkmenistan
Yokary Liga
Trynidad i Tobago
TT Pro League
Uganda
Premier League
Zambia
Premier League
Surinam
Hoofdklasse
Somalia
Championship
Mongolia
Premier League
Kyrgyzstan
Premier League
Mali
Première Division
Bermuda
Premier Division
DR Congo
Super League
Makau
Elite League
Gwinea
Ligue 1
Iraq
Premier League
Rwanda
Premier League
Ethiopia
Premier League
Mauritius
Mauritian League
Benin
League 1
Togo
Championnat National
Kongo
Premier League
Zimbabwe
Premier League
Belize
Premier League
Gabon
Championnat National D1
Republika Dominikańska
LDF
Nepal
A-Division League
Barbados
Premier League
Lesotho
Premier League
Filipiny
Football League
Gambia
GFA League
Botswana
Premier League
Sierra Leone
Premier League
Curaçao
Promé Divishon
Anglia
Premier League
Championship
League one
League two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Hiszpania
LaLiga
Segunda Division
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Niemcy
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Francja
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Włochy
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
Niderlandy
Eredivisie
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Szkocja
Szkocka Premiership
Championship
League One
League Two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Injured Menu
Anglia
Hiszpania
Niemcy
Włochy
Francja
Submenu
Footer Menu
Co to jest forebet
terms of use
privacy policy
avoid scam
contact us
sitemap
Android
App
FAQ
What is Forebet
Forebets - International
Ameryka Północna i Centralna
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Afryka
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Świat
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
Mistrzostwa Świata kobiet
World Cup Qual. CAF
World Cup Qual. UEFA
Club Friendly
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Wyróżnione mecz
NI2
Ards FC
Portadown FC
19/03/2024 20:45
2
Porada dnia
Mx2
Atlante FC
Zacatecas
20/03/2024 02:05
X
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program