Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Wszystkie prognozy
2621
>
Rzut rożny
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na żywo
Top Prognozy
Prognozy na dziś
447
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na jutro
983
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na weekend
1538
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Wartości
287
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
177
Top Europejski
63
Europejski
745
Amerykański
170
Afrykanin
73
Azjatycki
169
Australijski
41
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
6
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
13
Algeria Cup
7
Super Cup
U21 League
8
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League one
12
League two
12
National League
12
National League N.
12
National League S.
12
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
1
Southern League
20
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
5
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
9
1st Division
5
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
11
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
4
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
2
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
5
Npl South
4
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
FFA Cup
W League
5
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
6
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
5
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
6
2e-Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
2
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
1
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Białoruś Reserves
8
Puchar Białorusi
Women Premier League
2
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Botswana
>
Premier League
8
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Brazylia
>
Brasileiro Série A
Serie B
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
Amazonense
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
1
Maranhense
1
Matogrossense
1
Mineiro
1
Mineiro 2
Paraense
2
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
2
Paulista A3
4
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
3
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
5
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
6
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
3
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
7
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
4
Dania
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
2
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
5
Egipt
>
Premier
9
Second League
10
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
7
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
6
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
Finlandia
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
4
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
6
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
5
Grecja
>
Super League
7
Super League 2
4
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
1
Primera Division
12
Gwinea
>
Ligue 1
8
Haiti
>
Championnat National
5
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
4
Tercera Division G3
5
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
8
Tercera Division G6
8
Tercera Division G7
4
Tercera Division G8
5
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
4
Tercera Division G11
2
Tercera Division G12
2
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
5
Tercera Division G15
10
Tercera Division G16
2
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
Indie
>
I-League
5
Super League
6
Indonezja
>
Liga 1
5
Liga 2
Iran
>
IPL
2
League 1
1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
10
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
2
Championship
1
Irish Cup
2
Premiership Women
Islandia
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
2
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Izrael
>
Premier League
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
7
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
5
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
5
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
2
Kanada
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
7
Kolumbia
>
Primera A
10
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
7
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
7
Kuwait
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
8
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
5
Malawi
>
Super League
Malezja
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
4
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
5
Mauritania
>
Ligue 1
4
Mauritius
>
Mauritian League
2
Meksyk
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
8
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
11
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
6
Regionalliga Nordost
7
Regionalliga Süd/Südwest
6
Regionalliga West
8
Regionalliga Bayern
10
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
8
Oberliga NOFV Sud
3
Oberliga Schleswig Holstein
6
Oberliga Hamburg
2
Oberliga Bremen
2
Oberliga Niedersachsen
8
Oberliga Westfalen
2
Oberliga Hessen
4
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
8
Oberliga Bayern Nord
8
Oberliga Bayern Süd
7
Oberliga Baden Württemberg
8
Oberliga Mittelrhein
3
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
9
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
2
Nigeria
>
Premier League
9
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
13
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paragwaj
>
Primera Division
4
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
7
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
6
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
31
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
8
Liga 2
8
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
Salwador
>
Primera Division
5
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
5
Singapur
>
S-League
S-Cup
Somalia
>
Championship
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
6
Championship
5
League One
5
League Two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
7
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
3
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
5
Togo
>
Championnat National
8
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
Tunezja
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
5
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
6
Ukraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
6
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
4
Division 1
15
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Wenezuela
>
Primera Division
6
Segunda Division
8
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
24
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
11
Serie D Group B
11
Serie D Group C
3
Serie D Group D
9
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
3
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Piłkarz Statystyka - Turcja TFF 2. Lig
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Piłkarz
Gole
Rzut karny
B.s.
Kartka
Kartka
Drużyna
1.
Berk İsmail Ünsal
16
-
1
3
-
Amedspor
2.
Turac Böke
16
1
-
6
1
Denizlispor
3.
Ersel Aslıyüksek
14
5
-
4
-
Karacabey Bld.
4.
Kemal Rüzgar
14
5
-
5
-
Menemen Bld
5.
Okan Eken
14
2
-
7
-
Kastamonuspor
6.
Çağatay Yılmaz
13
1
-
5
1
Bursaspor
7.
Cerem Talha Dinçer
13
2
-
6
-
Kırsehir Belediyespor
8.
Mücahit Can Akçay
12
2
-
5
-
Ankara Demirspor
9.
Ahmet Gökbayrak
11
3
-
4
1
Nazilli Belediyespor
10.
Alper Karaman
11
-
-
3
-
Erokspor
11.
Enes Soy
11
2
-
2
-
Erzinspor
12.
Erdem Onur Beytaş
11
1
-
2
-
Içel Idman Yurdu
13.
Mertcan Açıkgöz
11
-
-
-
-
Menemen Bld
14.
Ugur Türk
11
4
-
1
-
Inegölspor
15.
Yasin Abdioğlu
11
1
-
1
-
68 Aksaray Bld.
16.
Yusuf Türk
11
-
-
4
-
Kastamonuspor
17.
Ali Yavuz Kol
10
-
-
3
-
Erokspor
18.
Erhan Çelenk
10
2
-
5
1
Buca FK
19.
Hamza Gür
10
-
-
1
-
Ankaraspor
20.
Mustafa Tahir Babaoğlu
10
1
-
1
-
76 Igdır Belediye Spor
21.
Sertaç Çam
10
-
-
4
-
Erokspor
22.
Umut Bulut
10
2
-
9
-
Sariyer SK
23.
İbrahim Can Köse
10
5
-
5
-
Karaman Belediyespor
24.
Çınar Tarhan
9
1
1
8
-
24 Erzincanspor
25.
Alihan Tuncer
9
-
-
2
-
Hekimoglu Trabzon
26.
Alim Harlak
9
2
-
2
-
Isparta Davrazspor
27.
Batuhan Kör
9
2
-
7
-
Hekimoglu Trabzon
28.
Berk Ali Nizam
9
4
-
6
-
Halide Edip Adivar
29.
Fuat Bavuk
9
-
-
5
-
Içel Idman Yurdu
30.
Harun Kavaklidere
9
3
-
2
-
Van BB
31.
Mustafa Fettahoğlu
9
1
-
4
-
Ankara Demirspor
32.
Ömer Faruk Ermeç
8
-
-
8
-
Kırklarelispor
33.
Ömer Faruk Sezgin
8
-
-
3
-
Ankaraspor
34.
Ahmet Sivri
8
1
-
5
-
Erzinspor
35.
Halil İbrahim Sönmez
8
1
-
3
-
76 Igdır Belediye Spor
36.
Mehmet Küçükdurmuş
8
-
-
4
-
Isparta Davrazspor
37.
Murat Yılmaz
8
-
-
3
2
Fethiyespor
38.
Nadir Çiftçi
8
4
-
4
1
Karaman Belediyespor
39.
Arda Çolak
7
-
-
1
-
Somaspor
40.
Behlul Aydin
7
-
-
1
-
Hekimoglu Trabzon
41.
Devrim Taşkaya
7
3
-
5
-
Altınordu SK
42.
Furkan Tütüncü
7
3
-
6
4
Kırsehir Belediyespor
43.
Ilhan Depe
7
-
-
4
-
Buca FK
44.
Metincan Cici
7
2
-
4
-
Arnavutköy Bld.
45.
Nurettin Çakır
7
3
-
10
-
Fethiyespor
46.
Salih Kavrazlı
7
1
-
4
1
Nazilli Belediyespor
47.
Sedat Cengiz
7
2
-
6
3
Düzcespor
48.
M. Çapar
6
-
-
2
-
Amedspor
49.
Ömer Şişmanoğlu
6
-
-
2
-
76 Igdır Belediye Spor
50.
Abdulaziz Solmaz
6
-
-
2
-
Kastamonuspor
51.
Ahmet Sun
6
-
-
1
-
Düzcespor
52.
Arda Kurtulan
6
-
-
4
-
Diyarbekirspor
53.
Cengiz Ötkün
6
-
-
11
-
Inegölspor
54.
Embiya Ayyıldız
6
-
-
-
-
Halide Edip Adivar
55.
Emre Toptan
6
-
-
3
-
Inegölspor
56.
Furkan Özyapı
6
-
-
2
-
Inegölspor
57.
Furkan Yaman
6
-
-
2
-
Erokspor
58.
Hüseyin Cakmak
6
-
-
5
-
Adıyamanspor
59.
Hasan Bilal
6
-
-
3
-
Van BB
60.
Omer Kusan
6
-
-
2
-
Erzinspor
61.
Onur Ari
6
-
-
6
-
Içel Idman Yurdu
62.
Süleyman Güneş
6
1
-
6
-
Erzinspor
63.
Taha Dönmez
6
-
-
9
3
Sariyer SK
64.
Utku Sen
6
-
-
5
-
Hekimoglu Trabzon
65.
Veli Çetin
6
-
-
5
-
Amedspor
66.
Yasin Dülger
6
2
-
9
-
Diyarbekirspor
67.
Zahit Findik
6
-
-
1
-
Kastamonuspor
68.
Ziya Alkurt
6
-
-
2
-
24 Erzincanspor
69.
Çekdar Orhan
5
-
-
2
-
Amedspor
70.
Özkan Yildirim
5
-
-
-
-
Menemen Bld
71.
Abuzer Gaffar Toplu
5
-
-
2
-
Erokspor
72.
Ali Kucık
5
-
-
4
1
68 Aksaray Bld.
73.
Burak Aydın
5
-
-
8
-
Karacabey Bld.
74.
Cuma Menize
5
-
-
5
-
Sariyer SK
75.
Ege Özkayımoğlu
5
-
-
4
-
Utas Usakspor
76.
Fatih Bektaş
5
-
-
3
-
Zonguldak
77.
Furkan Fehmi Güneş
5
-
-
7
-
Kırklarelispor
78.
Gökhan Alsan
5
2
-
3
-
Amedspor
79.
Hakan Çevik
5
3
-
4
1
Zonguldak
80.
Maksut Taşkıran
5
-
-
-
-
Erokspor
81.
Mehmet Gürkan Öztürk
5
1
-
2
-
Zonguldak
82.
Mertan Caner Öztürk
5
-
-
2
-
Etimesgut BS
83.
Muhammed Enes Yılmaz
5
2
-
4
-
24 Erzincanspor
84.
Mutlu Güler
5
-
-
4
-
Halide Edip Adivar
85.
Okan Derici
5
1
-
2
-
Kırklarelispor
86.
Oktay Balcı
5
-
-
4
-
Karaman Belediyespor
87.
Onur Ramazan Toprak
5
-
-
2
-
Altınordu SK
88.
Recep Tasbakir
5
-
-
3
-
Ankaraspor
89.
Sedat Şahintürk
5
-
-
1
-
Menemen Bld
90.
Taner Gumus
5
-
-
3
-
Amedspor
91.
Uğur Adem Gezer
5
1
-
2
-
Amedspor
92.
Yiğitali Bayrak
5
-
-
4
-
Kastamonuspor
93.
Artun Akçakın
4
-
-
1
-
Erzinspor
94.
Atabey Çiçek
4
-
-
4
-
Hekimoglu Trabzon
95.
Bahadır Taşdelen
4
-
-
2
-
24 Erzincanspor
96.
Batuhan Kirdaroglu
4
-
-
1
-
Ankaraspor
97.
Batuhan Süer
4
-
-
2
-
Ankara Demirspor
98.
Berke Biyik
4
-
-
4
-
Buca FK
99.
Bertuğ Bayar
4
-
-
-
-
Van BB
100.
Carlos Marchena
4
-
-
6
-
Buca FK
101.
Emrah Tacir
4
-
-
4
-
Serik Belediyespor
102.
Erdi Can Şehit
4
-
-
1
-
Belediye Derincespor
103.
Ergin Keleş
4
-
-
2
-
Afjet Afyonspor
104.
Erkan Şentürk
4
-
-
1
-
Somaspor
105.
Fatih Aktay
4
-
-
-
-
Etimesgut BS
106.
Z. Findik
4
-
-
-
-
Düzcespor
107.
Furkan Apaydin
4
-
-
2
-
Nazilli Belediyespor
108.
Gökhan Süzen
4
-
-
3
-
Denizlispor
109.
Gençer Cansev
4
-
-
6
-
24 Erzincanspor
110.
Gokdeniz Varol
4
-
-
3
-
Kırsehir Belediyespor
111.
Hakan Cinemre
4
-
-
14
5
Arnavutköy Bld.
112.
Hamza Küçükköylü
4
-
-
-
-
Erzinspor
113.
Hasan Ali Adıgüzel
4
1
-
3
-
Serik Belediyespor
114.
Hasan Hatipoğlu
4
-
-
6
-
76 Igdır Belediye Spor
115.
Kenan Fakılı
4
-
-
1
-
Somaspor
116.
Kubilay Turk Yilmaz
4
-
-
1
-
24 Erzincanspor
117.
Mehmet Akyüz
4
1
-
1
-
Belediye Derincespor
118.
Mert Örnek
4
-
-
2
-
76 Igdır Belediye Spor
119.
Muhammed Demirci
4
2
-
4
-
Erzinspor
120.
Mustafa Erkasap
4
-
-
3
-
Afjet Afyonspor
121.
Mustafa Ethem Erboga
4
1
-
9
-
Serik Belediyespor
122.
Mustafa Pektemek
4
-
-
-
-
Erokspor
123.
Okan Baydemir
4
1
-
6
-
Belediye Derincespor
124.
Ozan Papaker
4
1
-
1
-
Diyarbekirspor
125.
Recep Aydın
4
-
-
2
-
Menemen Bld
126.
Saruhan Findikci
4
-
-
-
-
Sariyer SK
127.
Sefa Yılmaz
4
-
-
2
-
Buca FK
128.
Selçuk Alibaz
4
1
-
3
-
Fethiyespor
129.
Serdar Cansu
4
-
-
2
-
Erokspor
130.
Serhat Bastan
4
-
-
4
-
Inegölspor
131.
Tolunay Yurtseven
4
-
-
6
-
Halide Edip Adivar
132.
Umut Aydın
4
-
-
4
-
Arnavutköy Bld.
133.
Uğur Can
4
-
-
2
-
Hekimoglu Trabzon
134.
Yusuf Özer
4
-
-
6
-
Halide Edip Adivar
135.
İlkan Sever
4
-
-
3
-
Altınordu SK
136.
Abdulkadir Kuzey
3
1
-
-
-
Kırsehir Belediyespor
137.
Ahmet Ülük
3
-
-
-
-
Van BB
138.
Ahmet Dereli
3
-
-
1
2
Amedspor
139.
Ahmet Furkan Özcan
3
-
-
4
-
Karaman Belediyespor
140.
Alper Tursun
3
-
1
7
-
Karaman Belediyespor
141.
Altar Han Hidayetoglu
3
-
-
2
-
Altınordu SK
142.
Arda Usluoğlu
3
-
-
-
-
Buca FK
143.
Atakan Dama
3
-
-
3
-
Ankara Demirspor
144.
Bünyamin Yürür
3
-
-
5
2
Diyarbekirspor
145.
Baran Sarka
3
-
-
4
-
Içel Idman Yurdu
146.
Berat Altindis
3
-
-
6
-
Bursaspor
147.
Berat Satılmış
3
-
-
5
-
Karacabey Bld.
148.
Berat Satır
3
-
-
5
-
Fethiyespor
149.
Berke Özgün
3
-
-
4
1
Karacabey Bld.
150.
Can Kara Bekir
3
-
-
3
-
Van BB
151.
Caner Hüseyin Bağ
3
-
-
-
-
Arnavutköy Bld.
152.
Emre Öztürk
3
-
-
6
-
Van BB
153.
Eyüp Akcan
3
-
-
2
1
76 Igdır Belediye Spor
154.
Fatih Üge
3
-
-
1
-
Kırsehir Belediyespor
155.
Fatih Somuncu
3
-
-
3
-
68 Aksaray Bld.
156.
Feyyaz Belen
3
-
-
5
1
Menemen Bld
157.
Göktan Işılak
3
-
-
8
-
Erzinspor
158.
Hakan Yavuz
3
-
-
3
-
76 Igdır Belediye Spor
159.
Hakan Yeşil
3
-
-
4
1
Hekimoglu Trabzon
160.
Hakki Can Aksu
3
-
-
5
1
Nazilli Belediyespor
161.
Hasan Hüseyin Acar
3
2
-
7
-
Diyarbekirspor
162.
Ibrahim Yilmaz
3
-
-
1
-
24 Erzincanspor
163.
Kaan Baysal
3
-
-
3
-
Ankaraspor
164.
Kamil İçer
3
-
-
2
-
24 Erzincanspor
165.
Mahmut Şat
3
-
-
3
-
Somaspor
166.
Melık Derın
3
-
-
2
-
Belediye Derincespor
167.
Mete Sevinç
3
-
-
2
-
Inegölspor
168.
Muhammed Arda Uzun
3
-
-
-
-
Halide Edip Adivar
169.
Muhammed Samed Karakoç
3
-
-
5
1
Inegölspor
170.
Muhammet Ömer Çakı
3
-
-
3
1
Içel Idman Yurdu
171.
Muhammet Enes Erdem
3
-
-
1
-
Afjet Afyonspor
172.
Muhammet Ensar Akgün
3
-
-
4
-
Somaspor
173.
Murat Şevik
3
-
-
1
-
Somaspor
174.
Oguzhan Dogan
3
-
-
1
-
Serik Belediyespor
175.
Oktay Aydin
3
-
-
10
-
Amedspor
176.
Onur Akdeniz
3
-
-
-
-
Menemen Bld
177.
Onur Ozcan
3
-
-
4
-
Buca FK
178.
Onurcan Güler
3
-
-
-
-
Van BB
179.
Orhan Yildirim
3
-
-
4
-
Menemen Bld
180.
Ramazan Çevik
3
1
-
4
-
Fethiyespor
181.
Samed Ali Kaya
3
-
-
-
-
Menemen Bld
182.
Sami Satılmış
3
-
-
1
1
Altınordu SK
183.
Serhat Tasdemir
3
-
-
3
-
Zonguldak
184.
Serkan Odabasoglu
3
-
-
4
1
Amedspor
185.
Sinan Kurumuş
3
1
-
-
-
Van BB
186.
Sirac Susancak
3
-
-
4
-
Arnavutköy Bld.
187.
I. Sonmez Halil
3
-
-
-
-
76 Igdır Belediye Spor
188.
Taygun Vurgun
3
-
-
4
-
Erokspor
189.
Taşkın Çalış
3
-
-
-
-
Buca FK
190.
Tolga Sahin
3
1
-
3
2
Kırsehir Belediyespor
191.
Yakup Emre Bakkal
3
-
-
5
-
Nazilli Belediyespor
192.
Yakup Ramazan Zorlu
3
-
-
-
-
Düzcespor
193.
Yalçın Kılınç
3
-
-
4
1
Kastamonuspor
194.
Yasin Öztekin
3
-
-
3
-
Buca FK
195.
Yusuf Buğra Koşal
3
1
-
3
-
Zonguldak
196.
Yusuf Ensar Poyrazlı
3
-
-
4
-
Adıyamanspor
197.
İlyas Kubilay Yavuz
3
1
-
4
-
Kastamonuspor
198.
Ömer Esenkaya
2
-
-
5
1
Düzcespor
199.
Ömer Faruk Çalışkan
2
-
-
5
-
Belediye Derincespor
200.
Ömer Faruk Gümüş
2
-
-
3
-
Karaman Belediyespor
201.
Ömer Faruk Yücel
2
-
-
2
-
Karacabey Bld.
202.
Özcan Yasar
2
-
-
4
-
Fethiyespor
203.
Abdullah Çelik
2
-
-
3
-
Arnavutköy Bld.
204.
Abdullah Beytaş
2
-
-
1
-
Nazilli Belediyespor
205.
Abdurrahman Emir Alagöz
2
-
-
6
-
Hekimoglu Trabzon
206.
Ahmet Hakan Sahin
2
-
-
3
-
Utas Usakspor
207.
Ali Altınöz
2
-
-
3
-
24 Erzincanspor
208.
Ali Aydemir
2
-
-
2
-
Karacabey Bld.
209.
Ali Ceylan
2
-
-
3
-
Fethiyespor
210.
Ali Demirel
2
-
-
-
-
Hekimoglu Trabzon
211.
Ali Ozgun
2
-
-
1
-
Altınordu SK
212.
Alperen Pak
2
1
-
8
-
Belediye Derincespor
213.
M. Arslantaş
2
-
-
1
-
Kastamonuspor
214.
Ayberk Kaygisiz
2
1
-
5
1
Isparta Davrazspor
215.
Aykut Emre Yakut
2
-
-
4
-
Arnavutköy Bld.
216.
T. Babaoglu
2
-
-
-
-
76 Igdır Belediye Spor
217.
Baran Engül
2
-
-
2
-
Sariyer SK
218.
Bariş Örücü
2
-
-
2
-
Nazilli Belediyespor
219.
Barış Başdaş
2
-
-
6
-
Sariyer SK
220.
Barış Zeren
2
-
-
3
-
Ankara Demirspor
221.
Berkan Aydeniz
2
-
-
7
-
Kastamonuspor
222.
Berkan Burak Turan
2
-
-
8
-
Karaman Belediyespor
223.
Bilal Güney
2
-
-
7
1
Bursaspor
224.
Burak Colak
2
-
-
6
-
Ankara Demirspor
225.
Burak Gürler
2
1
-
5
-
Adıyamanspor
226.
Burak Kavlak
2
-
-
7
1
Van BB
227.
Celil Çelikel
2
-
-
3
1
Halide Edip Adivar
228.
Cem Aktaş
2
-
-
6
-
Utas Usakspor
229.
Cemil Devrim
2
-
-
4
-
Nazilli Belediyespor
230.
Doğukan İnci
2
-
-
3
-
Ankaraspor
231.
Ege Arslan
2
-
-
-
-
Altınordu SK
232.
Emre Oymak
2
-
-
1
-
Altınordu SK
233.
Enes Alic
2
-
-
2
-
Buca FK
234.
Ensar Arslan
2
-
-
1
-
Içel Idman Yurdu
235.
Erdem Secgin
2
-
-
3
-
Van BB
236.
Eren Güler
2
1
-
6
-
Bursaspor
237.
O. F. Ermec
2
1
-
-
-
Kırklarelispor
238.
Ferhan Evren
2
1
-
8
1
Içel Idman Yurdu
239.
Ferhat Görgülü
2
-
-
2
-
Inegölspor
240.
Furkan Sakı
2
-
-
1
-
Van BB
241.
Hüseyin Afkan
2
-
-
-
-
Erokspor
242.
Hakan Öztürk
2
-
-
1
1
Somaspor
243.
Halil Can Cemali
2
-
-
-
-
Utas Usakspor
244.
A. Harlak
2
-
-
-
-
Isparta Davrazspor
245.
Hasan Berat Kayalı
2
-
-
4
-
Altınordu SK
246.
Hasan Kaya
2
-
-
2
-
24 Erzincanspor
247.
Hasan Türkyılmaz
2
-
-
2
-
Arnavutköy Bld.
248.
Huseyin Ekici
2
-
-
4
-
Kırsehir Belediyespor
249.
Ibrahim Surgulu
2
-
-
2
-
Ankaraspor
250.
Idris Furat
2
-
-
2
-
Erokspor
251.
Kaniwar Uzun
2
-
-
1
-
Altınordu SK
252.
S. Kot
2
-
-
2
-
Karacabey Bld.
253.
M. Kucukdurmus
2
-
-
-
-
Isparta Davrazspor
254.
Kutay Yokuslu
2
-
-
-
-
Erzinspor
255.
Mücahit Aslan
2
-
-
2
-
Somaspor
256.
Mazlum Demir
2
-
-
1
-
Buca FK
257.
Mehmet Ozdiraz
2
-
-
1
-
Amedspor
258.
Mehmet Siddik Istemi
2
-
-
5
-
Etimesgut BS
259.
Mertcan Aktaş
2
-
-
4
-
Halide Edip Adivar
260.
Muammer Denizhan Taskan
2
-
-
-
-
Kırklarelispor
261.
Muhammed Ali Doğan
2
-
-
7
-
Van BB
262.
Muhammed Enes Durmuş
2
-
-
1
-
Amedspor
263.
Muhammet Özkal
2
-
-
10
-
Denizlispor
264.
Muhammet Akpınar
2
-
-
6
-
Serik Belediyespor
265.
Muhlis İstemi
2
-
-
1
-
Isparta Davrazspor
266.
Mustafa Alptekin Cayli
2
-
-
3
-
Kastamonuspor
267.
Mustafa Batuhan Altıntaş
2
-
-
2
3
Inegölspor
268.
Mustafa Yildirim
2
-
-
3
-
76 Igdır Belediye Spor
269.
Namık Barış Çelik
2
-
-
2
-
Karacabey Bld.
270.
Nezir Özer
2
-
-
7
-
Adıyamanspor
271.
Niyazi Batuhan Salman
2
-
-
2
-
Etimesgut BS
272.
Oktay Kisaoglu
2
-
-
8
-
Denizlispor
273.
Onur Öztonga
2
-
-
3
-
Karacabey Bld.
274.
Osman Bayrak
2
-
-
8
-
68 Aksaray Bld.
275.
Oğuz Han Aynaoğlu
2
-
-
-
-
24 Erzincanspor
276.
Oğuzhan Akgün
2
-
-
4
-
Sariyer SK
277.
Oğuzhan Aydoğan
2
-
-
4
-
Düzcespor
278.
Recep Yemişçi
2
-
-
5
-
Ankaraspor
279.
Rıdvan Dönmez
2
-
-
5
-
Somaspor
280.
Seçkin Getbay
2
1
-
8
-
Etimesgut BS
281.
Sefa Narin
2
-
-
6
-
Erokspor
282.
Selim Kayacı
2
-
-
-
-
Fethiyespor
283.
Sergen Yatagan
2
-
-
3
-
Kırsehir Belediyespor
284.
E. Soy
2
1
-
-
-
Erzinspor
285.
Taha Aydınlı
2
-
-
4
1
Belediye Derincespor
286.
Tarık Tekdal
2
-
-
5
1
Hekimoglu Trabzon
287.
Tunahan Ergul
2
-
-
2
-
Hekimoglu Trabzon
288.
Turan Yilmaz
2
-
-
6
-
Etimesgut BS
289.
Vedat Bora
2
-
-
1
-
Etimesgut BS
290.
Yiğit Fidan
2
-
1
5
-
Bursaspor
291.
Zihni Temelci
2
-
-
1
-
Isparta Davrazspor
292.
İbrahim Aral
2
-
-
-
-
Adıyamanspor
293.
Şahan Akyüz
2
-
-
5
-
Fethiyespor
294.
Şahin Şafakoğlu
2
1
-
5
-
Düzcespor
295.
Çağrı Ortakaya
1
-
-
-
-
Buca FK
296.
Çağtay Kurukalıp
1
-
-
3
1
Erzinspor
297.
Ömer Çaliskan
1
-
-
-
-
Belediye Derincespor
298.
Ömer Önder
1
-
-
4
1
Içel Idman Yurdu
299.
Ömer Faruk Yılmaz
1
-
-
3
-
Serik Belediyespor
300.
Ömer Gür
1
-
-
1
-
Utas Usakspor
301.
Ünal Durmushan
1
-
-
3
-
Belediye Derincespor
302.
A. A. Tuzcu
1
-
-
-
-
Arnavutköy Bld.
303.
Abdulkerim Canli
1
-
-
6
-
Isparta Davrazspor
304.
Abdullah Dijlan Aydin
1
-
-
7
-
Amedspor
305.
Abdullah Topkara
1
-
-
-
-
Içel Idman Yurdu
306.
Abdurrahman Canli
1
-
-
8
-
Erzinspor
307.
Abdussamed Karnuçu
1
-
-
-
-
68 Aksaray Bld.
308.
Ahmet Memiş
1
-
-
7
-
Karacabey Bld.
309.
Ahmet Arda Tuzcu
1
-
-
-
-
Arnavutköy Bld.
310.
Ahmet Aslan
1
-
-
2
-
Buca FK
311.
Ahmet Daniel Akyıldız
1
-
-
-
-
Zonguldak
312.
Ahmet Hakan Demirli
1
-
-
-
-
Somaspor
313.
M. Aktas
1
-
-
-
-
Halide Edip Adivar
314.
Alaettin Batuhan Tur
1
-
-
1
-
Amedspor
315.
Ali Keten
1
-
-
3
1
Erzinspor
316.
Ali Mert Aydın
1
-
-
2
-
Fethiyespor
317.
Alişan Durmuş
1
-
-
1
2
Düzcespor
318.
Alpay Çelebi
1
-
1
3
-
Belediye Derincespor
319.
Alpay Kocakli
1
-
-
2
-
Van BB
320.
Alperen Selvi
1
-
-
9
-
Altınordu SK
321.
Anil Gözütok
1
-
-
-
-
Karaman Belediyespor
322.
E. Arslan
1
-
-
-
-
Içel Idman Yurdu
323.
Ata Kurtulus
1
-
-
2
4
Karacabey Bld.
324.
Atalay Yildirim
1
-
-
-
-
Arnavutköy Bld.
325.
B. Aydin
1
-
-
-
-
Hekimoglu Trabzon
326.
Bahadir Erol
1
-
-
-
-
Hekimoglu Trabzon
327.
Bahattin Berke Demircan
1
-
-
4
-
Van BB
328.
Baran Isik
1
-
-
4
-
Nazilli Belediyespor
329.
Bartu Göçmen
1
-
-
5
-
Afjet Afyonspor
330.
Barışcan Işık Altunbaş
1
-
-
2
-
Nazilli Belediyespor
331.
K. Baysal
1
-
-
-
-
Ankaraspor
332.
Bedirhan Akbaba
1
-
-
-
-
Afjet Afyonspor
333.
Berat Ali Genç
1
-
-
-
-
Belediye Derincespor
334.
Berk Akgönül
1
-
-
10
2
Etimesgut BS
335.
Berkan Mahmut Keskin
1
-
-
3
-
76 Igdır Belediye Spor
336.
Berkant Gündem
1
-
-
-
-
Denizlispor
337.
Berkant Kavzar
1
-
-
-
-
Nazilli Belediyespor
338.
Berkay Ceylan
1
-
-
1
-
Diyarbekirspor
339.
Berkay Sefa Kara
1
-
-
5
-
Adıyamanspor
340.
E. Beytas
1
-
-
-
-
Içel Idman Yurdu
341.
Bilal Musa Senturk
1
-
-
2
-
Kırklarelispor
342.
B. Biyik
1
-
-
-
-
Buca FK
343.
T. Boke
1
-
-
-
-
Denizlispor
344.
V. Bora
1
-
-
-
-
Etimesgut BS
345.
Bunyamin Balat
1
-
-
1
-
Diyarbekirspor
346.
Burak Bilgen
1
-
-
6
1
Içel Idman Yurdu
347.
Burak Karapınar
1
-
-
2
-
Karacabey Bld.
348.
Burak Yesilay
1
-
-
1
-
Menemen Bld
349.
Buğrahan Karslı
1
-
1
6
-
Hekimoglu Trabzon
350.
M. C. Akcay
1
-
-
-
-
Ankara Demirspor
351.
E. Caliskan
1
-
-
-
-
Adıyamanspor
352.
S. Cam
1
-
-
-
-
Erokspor
353.
Caner Cavlan
1
-
-
5
-
76 Igdır Belediye Spor
354.
Caner Koca
1
-
-
6
-
Isparta Davrazspor
355.
C. Cavlan
1
-
-
-
-
76 Igdır Belediye Spor
356.
Cem Özdemir
1
-
-
2
-
Isparta Davrazspor
357.
S. Cengiz
1
-
-
-
-
Düzcespor
358.
Ceyhun ÇOBAN Çoban
1
-
-
2
-
Somaspor
359.
B. Ceylan
1
-
-
-
-
Diyarbekirspor
360.
A. Ceylan
1
-
-
-
-
Fethiyespor
361.
T. Colak
1
-
-
-
-
Afjet Afyonspor
362.
A. Demirli
1
-
-
-
-
Somaspor
363.
Deniz Kodal
1
-
-
1
-
Denizlispor
364.
C. Dincer
1
-
-
-
-
Arnavutköy Bld.
365.
Doğan Ateş
1
-
-
6
-
68 Aksaray Bld.
366.
Doğan Can Otman
1
-
-
-
-
Buca FK
367.
A. Durmus
1
-
-
-
-
Düzcespor
368.
I. Duzgun
1
-
-
-
-
Karacabey Bld.
369.
U. E. Durmushan
1
-
-
-
-
Belediye Derincespor
370.
Efe Geçili
1
-
-
5
-
Etimesgut BS
371.
Efecan Barlık
1
-
-
4
-
Kırklarelispor
372.
Egehan Gök
1
-
-
1
-
Etimesgut BS
373.
H. Ekici
1
-
-
-
-
Kırsehir Belediyespor
374.
Y. Elmas
1
-
-
-
-
Içel Idman Yurdu
375.
Emir Can Sayar
1
-
-
2
-
Içel Idman Yurdu
376.
Emir Şenocak
1
-
-
1
-
Erokspor
377.
Emirhan Çalışkan
1
-
-
-
-
Adıyamanspor
378.
Emirhan Zaman
1
-
-
2
-
Hekimoglu Trabzon
379.
Emre Burgaz
1
-
-
1
-
Denizlispor
380.
Emre Gündoğdu
1
-
-
1
1
Düzcespor
381.
Emre Keskin
1
-
-
7
-
Arnavutköy Bld.
382.
Emre Saglik
1
-
-
11
-
Denizlispor
383.
Emre Yıldırım
1
-
-
3
-
Denizlispor
384.
Enes Cavcav
1
-
-
-
-
Utas Usakspor
385.
Enes Karakus
1
-
-
-
-
Hekimoglu Trabzon
386.
Engin Bekdemir
1
-
-
-
-
Sariyer SK
387.
Eray Ataseven
1
-
-
-
-
Altınordu SK
388.
Eray Karataş
1
-
-
4
-
Kırklarelispor
389.
Ercüment Eray Ataklı
1
-
-
-
-
Serik Belediyespor
390.
Erdal Akdarı
1
-
-
-
-
Buca FK
391.
Erdem Aygül
1
-
-
3
-
Somaspor
392.
Erdem Dikbasan
1
-
-
5
-
Karaman Belediyespor
393.
Erdinç Pekgöz
1
-
-
8
-
Kırklarelispor
394.
Eren Tokat
1
-
-
2
-
Erzinspor
395.
Eren Tunali
1
-
-
3
-
Bursaspor
396.
Erhan Kara
1
-
-
6
1
Menemen Bld
397.
Erkan Arda Çağdaş
1
-
-
3
-
Inegölspor
398.
Eyüpcan Delibalta
1
-
-
-
-
Isparta Davrazspor
399.
M. Fettahoglu
1
-
-
-
-
Ankara Demirspor
400.
Furkan Ceylan
1
-
-
-
-
Fethiyespor
401.
Furkan Cil
1
-
-
2
-
Buca FK
402.
Furkan Demir
1
-
-
-
-
Düzcespor
403.
Furkan Yontem
1
-
-
-
-
Altınordu SK
404.
Fırat Aras
1
-
-
-
-
Isparta Davrazspor
405.
M. Gök
1
-
-
1
-
Içel Idman Yurdu
406.
Gökberk Efe
1
-
-
-
-
Altınordu SK
407.
A. Gokbayrak
1
-
-
-
-
Nazilli Belediyespor
408.
Gokhan Koseoglu
1
-
1
1
-
Ankara Demirspor
409.
O. Guler
1
-
-
-
-
Altınordu SK
410.
O. Gumus
1
-
-
-
-
Karaman Belediyespor
411.
H. Gur
1
-
-
-
-
Ankaraspor
412.
Hüseyin İçlek
1
-
-
5
-
Afjet Afyonspor
413.
H. H. Acar
1
-
-
-
-
Diyarbekirspor
414.
Hakan Barış
1
-
-
7
-
76 Igdır Belediye Spor
415.
Halil Duman
1
-
-
-
-
Isparta Davrazspor
416.
Halil Ibrahim Esen
1
-
-
-
1
Ankara Demirspor
417.
K. Hamza
1
-
-
-
-
Erzinspor
418.
Hamza Baran Arikan
1
-
-
2
-
Bursaspor
419.
Hayrullah Erkip
1
-
-
-
-
Düzcespor
420.
Hursit Tasci
1
-
1
7
1
Hekimoglu Trabzon
421.
D. Inci
1
-
-
-
-
Ankaraspor
422.
Ismail Zehir
1
-
-
4
-
Düzcespor
423.
Jemal Kizilatesh
1
-
-
4
-
Isparta Davrazspor
424.
Kaan Yüksel
1
-
-
9
1
Düzcespor
425.
Kadir Turhan
1
-
-
8
2
Inegölspor
426.
A. Karaman
1
-
-
-
-
Erokspor
427.
Kerem Cagatay
1
-
-
3
-
Van BB
428.
Kerem Kaya
1
-
-
3
1
Afjet Afyonspor
429.
Kerem Kılıç
1
-
-
1
-
Arnavutköy Bld.
430.
Kerim Avci
1
-
-
1
-
76 Igdır Belediye Spor
431.
A. Kol
1
-
-
-
-
Erokspor
432.
Koray Yagci
1
-
-
1
-
Diyarbekirspor
433.
Kubilay Akyüz
1
-
-
2
-
Halide Edip Adivar
434.
Kubilay Köylü
1
-
-
-
-
Sariyer SK
435.
A. M. Turk
1
-
-
-
-
24 Erzincanspor
436.
Mehmet Burak Tarlabolen
1
-
-
-
-
Ankaraspor
437.
Mehmet Can Davarcıoğlu
1
-
-
-
-
Van BB
438.
Mehmet Refik Can
1
-
-
1
-
Somaspor
439.
Mehmet Soyarslan
1
-
-
6
-
Halide Edip Adivar
440.
Mehmet Yanikara
1
-
-
2
-
Adıyamanspor
441.
Mert Cayir
1
-
-
3
-
Fethiyespor
442.
Mert Ozyildirim
1
-
-
2
1
Kırsehir Belediyespor
443.
Muhammed Bayir
1
-
-
3
-
Etimesgut BS
444.
Muhammed Furkan Demir
1
-
-
3
-
Adıyamanspor
445.
Muhammed Mustafa Özbay
1
-
-
6
-
Afjet Afyonspor
446.
Muhammet Serdar Yazici
1
-
-
4
-
Kırsehir Belediyespor
447.
Muharrem Dogan
1
-
-
4
-
Kırklarelispor
448.
Murat Erdemir
1
-
-
3
-
Zonguldak
449.
Mustafa Kaçan
1
-
-
10
-
Denizlispor
450.
Mustafa Şengül
1
-
-
3
-
Zonguldak
451.
Necmican Cebeci
1
-
-
-
-
Kırklarelispor
452.
Nurullah Aslan
1
-
-
5
-
Van BB
453.
Okan Deniz
1
-
-
3
-
Inegölspor
454.
Okan Dernek
1
-
-
5
-
Menemen Bld
455.
O. Onder
1
-
-
-
1
Içel Idman Yurdu
456.
Onur Eriş
1
-
-
3
-
Erokspor
457.
Onur Ural
1
-
-
2
-
Erzinspor
458.
Orhan Aktaş
1
-
-
4
-
Inegölspor
459.
Ozcan Aydin
1
-
-
1
-
Karaman Belediyespor
460.
N. Ozer
1
-
-
-
-
Adıyamanspor
461.
M. Ozturk
1
-
-
-
-
Etimesgut BS
462.
Oğuz Özden
1
-
-
5
-
Içel Idman Yurdu
463.
Oğuz Yılmaz
1
-
1
5
-
Kastamonuspor
464.
Oğuzhan Öztürk
1
-
-
2
-
Zonguldak
465.
Polat Abay
1
-
-
1
-
Karaman Belediyespor
466.
Polat Yaldir
1
-
-
2
-
Arnavutköy Bld.
467.
Rahmi Can Mutlu
1
-
-
-
-
Hekimoglu Trabzon
468.
Rahmi Salih Kaya
1
-
-
4
-
Altınordu SK
469.
Ramazan Karakurt
1
-
-
1
-
Denizlispor
470.
Rıdvan Türker
1
-
-
8
2
Fethiyespor
471.
Süheyl Çetin
1
-
-
2
-
Afjet Afyonspor
472.
Sabrican Vural
1
-
-
3
-
Serik Belediyespor
473.
S. Sahinturk
1
-
-
-
-
Menemen Bld
474.
Salim İyik
1
-
-
1
-
Adıyamanspor
475.
Samet Emre Gündüz
1
-
-
3
1
Denizlispor
476.
Samet Erdem Olgaç
1
-
-
1
-
Ankara Demirspor
477.
Samet Karakoç
1
-
-
8
-
Isparta Davrazspor
478.
Sarper Caglar
1
-
-
-
-
Zonguldak
479.
Savas Yorulmaz
1
-
-
4
-
Afjet Afyonspor
480.
Seckin Batuhan Firinci
1
-
-
3
-
Diyarbekirspor
481.
Sedat Dursun
1
-
-
7
-
Sariyer SK
482.
Serdarcan Eralp
1
-
-
8
-
Düzcespor
483.
Serhat Ahmetoğlu
1
-
-
2
-
Zonguldak
484.
Serhat Enes Çalışan
1
-
-
9
2
Diyarbekirspor
485.
Serhat Yiğithan Şengil
1
-
-
1
-
Karacabey Bld.
486.
Sezer Özmen
1
-
-
3
-
Fethiyespor
487.
E. Tacir
1
-
-
-
-
Serik Belediyespor
488.
Tanju Çolak
1
-
-
2
-
Afjet Afyonspor
489.
R. Tasbakir
1
-
-
-
-
Ankaraspor
490.
Tibet Öniz
1
-
-
1
-
Nazilli Belediyespor
491.
Timur Temeltaş
1
-
-
4
-
Erzinspor
492.
Tuğkan Kamışoğlu
1
-
-
2
-
Belediye Derincespor
493.
Ufuk Özcan
1
-
-
3
1
Arnavutköy Bld.
494.
F. Uge
1
-
-
-
-
Kırsehir Belediyespor
495.
O. Ural
1
-
-
-
-
Erzinspor
496.
K. Uzun
1
-
-
-
-
Altınordu SK
497.
Uğur Utlu
1
-
-
7
3
Inegölspor
498.
Volkan Altınsoy
1
-
-
5
-
Belediye Derincespor
499.
Yakup Alkan
1
-
-
1
-
Etimesgut BS
500.
F. Yaman
1
-
-
-
-
Erokspor
501.
Yasin Basaytaç
1
-
-
9
1
Kırsehir Belediyespor
502.
Yasin Elmas
1
-
-
2
-
Içel Idman Yurdu
503.
S. Yatagan
1
-
-
-
-
Kırsehir Belediyespor
504.
K. Yavuz
1
-
-
-
-
Kastamonuspor
505.
I. Yilmaz
1
-
-
-
-
24 Erzincanspor
506.
Yilmaz Daler
1
-
-
7
-
Karaman Belediyespor
507.
Yiğithan Güveli
1
-
-
7
1
Isparta Davrazspor
508.
Yunus Tarhan
1
-
-
3
-
24 Erzincanspor
509.
Yusuf Akyel
1
-
-
1
-
Erokspor
510.
Yusuf Onur Arıkan
1
-
-
4
-
24 Erzincanspor
511.
Yılmaz Ceylan
1
-
-
-
-
Amedspor
512.
Zeki Saki
1
-
-
1
-
Isparta Davrazspor
513.
Zeki Yıldırım
1
-
-
1
-
Buca FK
514.
B. Zeren
1
-
-
-
-
Ankara Demirspor
515.
İbrahim Alan
1
-
-
1
-
Düzcespor
516.
İlke Tankul
1
-
-
-
-
Ankara Demirspor
517.
İlker Günaslan
1
-
-
3
-
24 Erzincanspor
518.
İsmail Düzgün
1
-
-
-
-
Karacabey Bld.
519.
İsmail Güven
1
-
-
7
-
Kastamonuspor
520.
İsmail Kulet
1
-
-
2
-
Menemen Bld
521.
Onur Arı
-
-
-
2
-
Içel Idman Yurdu
522.
Ömer Çiçek
-
-
-
2
-
Isparta Davrazspor
523.
Ömer Görgüc
-
-
-
2
-
Bursaspor
524.
Ömer Gündüz
-
-
-
2
-
Fethiyespor
525.
Ömer Kavurkacı
-
-
-
2
-
Nazilli Belediyespor
526.
Ömer Şahbaş
-
-
-
2
-
Zonguldak
527.
Ömer Talha Nergiz
-
-
-
1
-
Ankara Demirspor
528.
Ömer Turan Görgüc
-
-
-
3
-
Bursaspor
529.
Ömerhan Sahin
-
-
-
2
-
Diyarbekirspor
530.
Özgür Güler
-
-
-
2
-
Zonguldak
531.
Özkan Taştemur
-
-
-
6
-
Nazilli Belediyespor
532.
Özkan Yigiter
-
-
-
4
1
24 Erzincanspor
533.
Özkan Yıldırım
-
-
-
8
-
Menemen Bld
534.
Ümit Can Tokcu
-
-
-
2
-
Kırsehir Belediyespor
535.
Ümit Kurt
-
-
-
2
-
Hekimoglu Trabzon
536.
Ümit Yasin Arslan
-
-
-
12
1
Ankara Demirspor
537.
Abdulcebrail Akbulut
-
-
-
2
-
Van BB
538.
Abdulkadir Öksüz
-
-
-
1
1
Menemen Bld
539.
Abdulkadir Korkut
-
-
-
3
-
Hekimoglu Trabzon
540.
Abdulkadir Sunger
-
-
-
2
1
Denizlispor
541.
Abdullah Balikci
-
-
-
2
-
Fethiyespor
542.
Abdullah Balikuv
-
-
-
2
-
Karacabey Bld.
543.
Abdullah Yigiter
-
-
-
1
-
Kastamonuspor
544.
Ahmet Çolak
-
-
-
2
-
Adıyamanspor
545.
Ahmet Batuhan Akyüz
-
-
-
2
-
Arnavutköy Bld.
546.
Ahmet Devret
-
-
-
1
1
Erzinspor
547.
Ahmet Eren
-
-
-
7
1
Van BB
548.
Ahmet Karademir
-
-
-
5
-
Karaman Belediyespor
549.
Ahmet Kesim
-
-
-
2
-
76 Igdır Belediye Spor
550.
Ahmet Sezer
-
-
-
1
-
Adıyamanspor
551.
Ahmet Tekin
-
-
-
4
-
Denizlispor
552.
Alaattin Öner
-
-
-
2
1
Denizlispor
553.
Alaattin Hamza Ok
-
-
-
3
-
Belediye Derincespor
554.
Ali Akkuş
-
-
-
7
-
Kastamonuspor
555.
Ali Dere
-
-
-
2
-
Sariyer SK
556.
Ali Karakaya
-
-
-
4
-
Nazilli Belediyespor
557.
Ali Okur
-
-
-
4
-
Kırsehir Belediyespor
558.
Alihan Kalkan
-
-
-
1
-
Denizlispor
559.
Alp Tutar
-
-
-
1
-
Isparta Davrazspor
560.
Alpay Aldemir
-
-
-
3
-
68 Aksaray Bld.
561.
Alper Aşkın
-
-
-
3
-
Halide Edip Adivar
562.
Alper Kadir Duruk
-
-
-
4
-
Halide Edip Adivar
563.
Alperen Özsahin
-
-
-
3
-
Karacabey Bld.
564.
Alperen Şirin
-
-
-
1
-
Bursaspor
565.
Anıl Atağ
-
-
-
2
-
Ankaraspor
566.
Anıl Batın Aydın
-
-
-
2
1
Karaman Belediyespor
567.
Anil Sahin
-
-
-
2
-
Sariyer SK
568.
Anıl Taşdemir
-
-
-
1
-
Nazilli Belediyespor
569.
Aras Aydın
-
-
-
2
-
Utas Usakspor
570.
Arif Morkaya
-
-
-
3
-
Altınordu SK
571.
Atakan Ayna
-
-
-
9
-
Sariyer SK
572.
Atakan Ekiz
-
-
-
1
-
Adıyamanspor
573.
Atakan Gündüz
-
-
-
2
-
Kırklarelispor
574.
Atakan Mujde
-
-
-
1
-
Sariyer SK
575.
Atalay Gürel
-
-
-
3
-
Halide Edip Adivar
576.
Atamer Bilgin
-
-
-
2
-
68 Aksaray Bld.
577.
Aykut Çeviker
-
-
-
2
-
Etimesgut BS
578.
Aykut Özer
-
-
-
2
-
Amedspor
579.
Aykut Uluç
-
-
-
3
1
Serik Belediyespor
580.
Azad Filiz
-
-
-
2
-
Diyarbekirspor
581.
Azat Çakar
-
-
-
1
-
Karacabey Bld.
582.
B. Yılmaz
-
-
-
1
-
Halide Edip Adivar
583.
Baran Güler
-
-
-
1
-
Karaman Belediyespor
584.
Barış Dalkiran
-
-
-
4
-
Bursaspor
585.
Bariscan Altunbas
-
-
-
1
-
Halide Edip Adivar
586.
Batuhan Çakır
-
-
-
2
-
Afjet Afyonspor
587.
Batuhan Altıntaş
-
-
-
2
-
Inegölspor
588.
Batuhan Berkay Fındık
-
-
-
1
-
Utas Usakspor
589.
Batuhan Ekinci
-
-
-
5
-
Halide Edip Adivar
590.
Batuhan Günaldı
-
-
-
5
-
Etimesgut BS
591.
Batuhan Suer
-
-
-
2
-
Ankara Demirspor
592.
Bayram Enes An
-
-
-
1
-
Utas Usakspor
593.
Bekir Sevgi
-
-
-
1
-
Inegölspor
594.
Benoît Pedretti
-
-
-
5
-
Düzcespor
595.
Berk Taskin
-
-
-
1
-
Fethiyespor
596.
Berk Yildiz
-
-
-
1
-
Kırklarelispor
597.
Berkay Akgül
-
-
-
2
-
Utas Usakspor
598.
Berkay Dogan
-
-
-
1
-
Sariyer SK
599.
Bertu Özyürek
-
-
-
4
1
Ankara Demirspor
600.
Bertul Kocabaş
-
-
-
2
-
Erzinspor
601.
Bilal Budak
-
-
-
3
-
Halide Edip Adivar
602.
Bora Göymen
-
-
-
2
-
Menemen Bld
603.
Burak Özdemir
-
-
-
2
-
Serik Belediyespor
604.
Burak Albayrak
-
-
-
2
-
Fethiyespor
605.
Burak Asan
-
-
-
7
1
Diyarbekirspor
606.
Burak Başkaya
-
-
-
2
-
Düzcespor
607.
Burak Bekaroglu
-
-
-
2
-
76 Igdır Belediye Spor
608.
Burak Bozbey
-
-
-
1
-
Somaspor
609.
Burak Capkinoglu
-
-
-
3
-
Erzinspor
610.
Burak Topçu
-
-
-
3
-
Afjet Afyonspor
611.
Cagan Kayra Erciyas
-
-
-
3
2
Fethiyespor
612.
Canberk Dilaver
-
-
-
2
1
Diyarbekirspor
613.
Canberk Omer Ozdemir
-
-
-
3
-
Belediye Derincespor
614.
Canberk Yurdakul
-
-
-
1
-
Bursaspor
615.
Cantuğ Temel
-
-
-
1
-
Arnavutköy Bld.
616.
Cem Celik
-
-
-
2
1
Diyarbekirspor
617.
Cenk Dogan
-
-
-
5
-
Ankaraspor
618.
Chris David
-
-
-
1
-
Içel Idman Yurdu
619.
Cihat Aktaş
-
-
-
3
-
Kırsehir Belediyespor
620.
Cumhur Yilmazturk
-
-
-
2
-
Adıyamanspor
621.
Deniz Aydın
-
-
-
1
1
Bursaspor
622.
Ebrar Yigit Aydin
-
-
-
1
-
Düzcespor
623.
Efe Geçim
-
-
-
2
-
Kırklarelispor
624.
Efsan Gecgin
-
-
-
4
-
Ankara Demirspor
625.
Ege Okka
-
-
-
1
-
Buca FK
626.
Ekrem Çalışanlar
-
-
-
4
1
Nazilli Belediyespor
627.
Emin Sarigül
-
-
-
2
-
Afjet Afyonspor
628.
Emir Arslan
-
-
-
1
-
Içel Idman Yurdu
629.
Emir Bilgin
-
-
-
2
-
Buca FK
630.
Emircan Altintas
-
-
-
2
-
76 Igdır Belediye Spor
631.
Emircan Alturan
-
-
-
1
-
Halide Edip Adivar
632.
Emircan Secgin
-
-
-
1
-
Erzinspor
633.
Emirhan Başyiğit
-
-
-
1
-
Halide Edip Adivar
634.
Emirhan Kascioglu
-
-
-
12
-
Denizlispor
635.
Emirhan Kayar
-
-
-
1
-
Halide Edip Adivar
636.
Emirhan Sefa Öz
-
-
-
3
-
Afjet Afyonspor
637.
Emrah Taysı
-
-
-
3
-
68 Aksaray Bld.
638.
Emre Çiğdem
-
-
-
1
-
Utas Usakspor
639.
Emre Can Atila
-
-
-
2
-
Isparta Davrazspor
640.
Emre Can Coşkun
-
-
-
5
-
Kastamonuspor
641.
Emre Can Geçgel
-
-
-
1
-
Utas Usakspor
642.
Emre Can
-
-
-
1
-
Afjet Afyonspor
643.
Emre Dayan
-
-
-
4
-
Afjet Afyonspor
644.
Emre Erdem
-
-
-
6
-
Buca FK
645.
Emre Furtana
-
-
-
3
-
Denizlispor
646.
Emre Satilmis
-
-
-
3
1
68 Aksaray Bld.
647.
Emre Tepegöz
-
-
-
1
-
Bursaspor
648.
Ender Gör
-
-
-
5
-
Ankara Demirspor
649.
Enes Fidayeo
-
-
-
2
-
Fethiyespor
650.
Enes Gökhan
-
-
-
1
-
Bursaspor
651.
Enes Keskin
-
-
-
4
-
76 Igdır Belediye Spor
652.
Enes Subaşı
-
-
-
3
-
Etimesgut BS
653.
Enes Tayfun
-
-
-
5
-
Somaspor
654.
Enes Yilmaz
-
-
-
2
-
24 Erzincanspor
655.
Eray Akar
-
-
-
3
5
Afjet Afyonspor
656.
Eray Birniçan
-
-
-
4
-
Belediye Derincespor
657.
Eray Gürcan
-
-
-
1
-
Utas Usakspor
658.
Erbay Eker
-
-
-
5
-
Serik Belediyespor
659.
Ercüment Kafkasyalı
-
-
-
1
-
Karacabey Bld.
660.
Ercan Şirin
-
-
-
6
-
Adıyamanspor
661.
Ercan Yazıcı
-
-
-
4
1
68 Aksaray Bld.
662.
Erdal Öztürk
-
-
-
3
-
Sariyer SK
663.
Erdem Gökçe
-
-
-
1
-
76 Igdır Belediye Spor
664.
Erdoğan Kaya
-
-
-
6
-
Halide Edip Adivar
665.
Eren Emre Aydin
-
-
-
4
-
Inegölspor
666.
Eren Genç
-
-
-
1
-
Içel Idman Yurdu
667.
Ergün Nazli
-
-
-
6
-
Serik Belediyespor
668.
Erhan Kartal
-
-
-
4
1
Buca FK
669.
Erhan Kaynar
-
-
-
1
-
Adıyamanspor
670.
Erkam Reşmen
-
-
-
4
-
Kastamonuspor
671.
Erkan Arda Cagdas
-
-
-
1
-
Inegölspor
672.
Erkul Küçük
-
-
-
4
1
Arnavutköy Bld.
673.
Erman Bulucu
-
-
-
4
-
Belediye Derincespor
674.
Erol Zöngür
-
-
-
2
-
68 Aksaray Bld.
675.
Ersan Yasa
-
-
-
1
-
68 Aksaray Bld.
676.
Ertuğrul Kurtuluş
-
-
-
9
2
Bursaspor
677.
Eşref Korkmazoğlu
-
-
-
2
-
Erokspor
678.
Ethem Ercan Pülgir
-
-
-
3
-
Zonguldak
679.
Fatih Cerlek
-
-
-
2
-
Içel Idman Yurdu
680.
Fatih Kizilkaya
-
-
-
7
-
Ankaraspor
681.
Fatih Selimhan Solmaz
-
-
-
4
-
Sariyer SK
682.
Fatih Tultak
-
-
-
3
-
Karacabey Bld.
683.
Fırat Ergün
-
-
-
4
-
Adıyamanspor
684.
Firat Sari
-
-
-
7
-
Zonguldak
685.
Fuat Yaman
-
-
-
1
-
Zonguldak
686.
Furkan Eliaçık
-
-
-
1
-
Ankaraspor
687.
Furkan Emre Ünver
-
-
-
4
1
Bursaspor
688.
Furkan Işıkdemir
-
-
-
6
-
24 Erzincanspor
689.
Furkan Köse
-
-
-
3
-
76 Igdır Belediye Spor
690.
Furkan Metin
-
-
-
4
-
Altınordu SK
691.
Furkan Şeker
-
-
-
3
-
Belediye Derincespor
692.
Furkan Tutuncu
-
-
-
1
-
Kırsehir Belediyespor
693.
Furkan Uludaş
-
-
-
1
1
Isparta Davrazspor
694.
Gökay Güney
-
-
-
4
-
Kırsehir Belediyespor
695.
Gökhan Payal
-
-
-
3
1
24 Erzincanspor
696.
Gökmen Aydoğdu
-
-
-
4
-
Utas Usakspor
697.
Görkem Akdere
-
-
-
1
-
Kırsehir Belediyespor
698.
Gürkan Başkan
-
-
-
6
-
Isparta Davrazspor
699.
Gokhan Kurumus
-
-
-
4
-
Diyarbekirspor
700.
Gokhan Payal
-
-
-
2
-
24 Erzincanspor
701.
Goktug Erdem
-
-
-
1
-
Van BB
702.
Hüseyin Altuğ Taş
-
-
-
4
-
Kırklarelispor
703.
Hüseyin Atakan Üner
-
-
-
3
-
Düzcespor
704.
Hüseyin Eren Bektaş
-
-
-
3
-
Arnavutköy Bld.
705.
Hüseyin Koç
-
-
-
2
-
24 Erzincanspor
706.
Hüseyin Solaklı
-
-
-
1
-
Kırsehir Belediyespor
707.
H. Türker
-
-
-
3
-
Menemen Bld
708.
Hakan Özkan
-
-
-
5
-
68 Aksaray Bld.
709.
Hakan Özmert
-
-
-
11
-
Sariyer SK
710.
Hakan Olkan
-
-
-
3
-
Serik Belediyespor
711.
Hakan Ozturk
-
-
-
1
-
Somaspor
712.
Halil Ibrahim Sevinc
-
-
-
2
-
Serik Belediyespor
713.
Hamit Kulya
-
-
-
2
-
Düzcespor
714.
Harun Özcan
-
-
-
2
-
Arnavutköy Bld.
715.
Harun Aydın
-
-
-
6
1
Ankara Demirspor
716.
Hasan Emre Yeşilyurt
-
-
-
1
-
Sariyer SK
717.
Hasan Küçcük
-
-
-
4
-
Düzcespor
718.
Hasan Kuccuk
-
-
-
1
-
Düzcespor
719.
Hasan Yurtseven
-
-
-
2
-
Kırklarelispor
720.
Hayrullah Mert Akyüz
-
-
-
1
-
Karaman Belediyespor
721.
Hifsullah Ismail Erdogan
-
-
-
3
-
Menemen Bld
722.
Huseyin Arslan
-
-
-
1
-
Karacabey Bld.
723.
Huseyin Cihan Avcu
-
-
-
1
-
Nazilli Belediyespor
724.
Huseyin Karabey
-
-
-
6
-
Belediye Derincespor
725.
Huseyincan Kirikci
-
-
-
2
-
Etimesgut BS
726.
Ibrahim Bagci
-
-
-
4
-
Utas Usakspor
727.
Ibrahim Cagri Oguz
-
-
-
4
-
Utas Usakspor
728.
Ibrahim Has
-
-
-
2
-
Menemen Bld
729.
İlker Akar
-
-
-
1
-
Altınordu SK
730.
İlyas Yılmazer
-
-
-
1
-
Fethiyespor
731.
İrfan Akgün
-
-
-
3
-
Arnavutköy Bld.
732.
İrfan Köse
-
-
-
5
-
Afjet Afyonspor
733.
İshak Çakmak
-
-
-
3
-
76 Igdır Belediye Spor
734.
Işık Kaan Arslan
-
-
-
3
-
Fethiyespor
735.
Ismail Guner
-
-
-
3
-
Etimesgut BS
736.
İsmail Hakkı Doğan
-
-
-
4
-
Afjet Afyonspor
737.
Ismail Karakas
-
-
-
1
-
Kırsehir Belediyespor
738.
Ismail Onur Kalkan
-
-
-
1
-
Düzcespor
739.
İsmet Kavuştu
-
-
-
2
-
Utas Usakspor
740.
Kaan Calik
-
-
-
2
-
Halide Edip Adivar
741.
Kaan Yuksel
-
-
-
1
-
Erzinspor
742.
Kadem Burak Yaşar
-
-
-
6
-
Kırsehir Belediyespor
743.
Kadir Kaan Yurdakul
-
-
-
6
3
Karaman Belediyespor
744.
Kagan Bagis
-
-
-
1
-
Kırsehir Belediyespor
745.
Kamil Fidan
-
-
-
1
-
Somaspor
746.
Kemal Çetinkaya
-
-
-
1
-
Denizlispor
747.
Kemal Tokak
-
-
-
3
-
Erokspor
748.
Kerem Baykuş
-
-
-
1
-
Hekimoglu Trabzon
749.
Kerem Dede
-
-
-
2
-
Bursaspor
750.
Kerem Hakan Vapurluoğlu
-
-
-
4
-
Ankara Demirspor
751.
Kerem Kök
-
-
-
3
-
Bursaspor
752.
Kerem Sercan Kara
-
-
-
2
-
Utas Usakspor
753.
Kıvanç Küçükkarış
-
-
-
4
3
Buca FK
754.
Koray Altınay
-
-
-
2
-
Buca FK
755.
Korcan Celikay
-
-
-
1
-
Buca FK
756.
Kurtuluş Yurt
-
-
-
1
-
Diyarbekirspor
757.
Kutsal Manici
-
-
-
1
-
Nazilli Belediyespor
758.
Lokman Gör
-
-
-
3
-
Etimesgut BS
759.
Lubos Loucka
-
-
-
1
-
Fethiyespor
760.
Mümin Uyar
-
-
-
4
-
Zonguldak
761.
Mürsel Üstün
-
-
-
1
-
Utas Usakspor
762.
Mansur Çalar
-
-
-
1
-
Adıyamanspor
763.
Medeni Bingöl
-
-
-
4
-
Van BB
764.
Mehmet Akif Önal
-
-
-
1
-
Utas Usakspor
765.
Mehmet Ali Ulaman
-
-
-
1
-
Denizlispor
766.
Mehmet Alp Kurt
-
-
-
6
-
Menemen Bld
767.
Mehmet Aslan
-
-
-
4
1
Arnavutköy Bld.
768.
Mehmet Bağcı
-
-
-
1
-
Serik Belediyespor
769.
Mehmet Bağlı
-
-
-
5
-
Karacabey Bld.
770.
Mehmet Bektaş
-
-
-
3
1
Düzcespor
771.
Mehmet Cansın Çiçek
-
-
-
3
1
Kırsehir Belediyespor
772.
Mehmet Cinpir
-
-
-
1
-
Diyarbekirspor
773.
Mehmet Erdem Uğurlu
-
-
-
5
-
76 Igdır Belediye Spor
774.
Mehmet Eren Singin
-
-
-
1
-
Denizlispor
775.
Mehmet Ersavas
-
-
-
3
-
Kırsehir Belediyespor
776.
Mehmet Sacit Yolcu
-
-
-
1
-
Fethiyespor
777.
Mehmet Tayfun Dingil
-
-
-
5
-
76 Igdır Belediye Spor
778.
Mehmetcan Orhan
-
-
-
1
-
Diyarbekirspor
779.
Mert Özmen
-
-
-
9
-
Altınordu SK
780.
Mert Caymaz
-
-
-
4
-
Serik Belediyespor
781.
Mert Dursun
-
-
-
1
-
Etimesgut BS
782.
Mert Kuyucu
-
-
-
1
-
Somaspor
783.
Mesut Ozdemir
-
-
-
4
1
76 Igdır Belediye Spor
784.
Mete Yıldız
-
-
-
11
-
Karaman Belediyespor
785.
Metehan Yilmaz
-
-
-
6
-
Altınordu SK
786.
Metin Erol
-
-
-
1
-
Düzcespor
787.
Miraç Acer
-
-
-
2
-
Etimesgut BS
788.
Mizhat Burak Sari
-
-
-
1
-
Kırklarelispor
789.
Muhammed Ali Kurt
-
-
-
3
-
Adıyamanspor
790.
Muhammed Düzgüner
-
-
-
1
-
Adıyamanspor
791.
Muhammed Eren Kiryolcu
-
-
-
4
1
Denizlispor
792.
Muhammed Gönülaçar
-
-
-
3
-
Van BB
793.
Muhammet Haşim Çoban
-
-
-
1
-
Isparta Davrazspor
794.
Muhammet Mahmut Emir
-
-
-
2
-
Serik Belediyespor
795.
Muhammet Tayyip Tasçı
-
-
-
1
-
Nazilli Belediyespor
796.
Muhammet Yesil
-
-
-
1
-
Amedspor
797.
Muharrem Meral
-
-
-
8
1
Somaspor
798.
Muhsin Yıldırım
-
-
-
1
-
Adıyamanspor
799.
Murat Arda Ayhan
-
-
-
4
-
Belediye Derincespor
800.
Musa Caner Aktas
-
-
-
1
-
Hekimoglu Trabzon
801.
Mustafa Diler
-
-
-
10
-
Arnavutköy Bld.
802.
Mustafa Genc
-
-
-
3
1
Bursaspor
803.
Muzaffer Doğan
-
-
-
2
-
Ankara Demirspor
804.
Nafican Yardimci
-
-
-
2
-
Erokspor
805.
Necmi Çoban
-
-
-
2
-
Zonguldak
806.
Nihat Koç
-
-
-
7
-
Adıyamanspor
807.
Nizamettin Çalışkan
-
-
-
5
1
Hekimoglu Trabzon
808.
Nurettin Cakir
-
-
-
2
-
Fethiyespor
809.
Nurettin Korkmaz
-
-
-
1
-
Inegölspor
810.
Nuri Melih Mursal
-
-
-
2
-
Etimesgut BS
811.
Nuri Terliksiz
-
-
-
4
-
Zonguldak
812.
Nurullah Serbest
-
-
-
3
1
Kırsehir Belediyespor
813.
Ogün Karakaya
-
-
-
3
-
68 Aksaray Bld.
814.
Ogulcan Inanc
-
-
-
7
-
Utas Usakspor
815.
Ogulcan Sahin
-
-
-
4
-
Serik Belediyespor
816.
Ogun Karakaya
-
-
-
1
-
68 Aksaray Bld.
817.
Oğuz Çalışkan
-
-
-
2
-
Menemen Bld
818.
Oguz Cetinkaya
-
-
-
3
-
Sariyer SK
819.
Oguz Kocabal
-
-
-
2
-
Arnavutköy Bld.
820.
Oğuzhan Çapar
-
-
-
2
-
Düzcespor
821.
Oğuzhan Açıl
-
-
-
4
-
68 Aksaray Bld.
822.
Oğuzhan Ayaydın
-
-
-
9
-
Somaspor
823.
Oguzhan Sari
-
-
-
1
-
Denizlispor
824.
Oguzhan Sivrikaya
-
-
-
1
-
24 Erzincanspor
825.
Oguzhan Yilmaz
-
-
-
6
2
Ankaraspor
826.
Okan Kaynak
-
-
-
3
-
Içel Idman Yurdu
827.
Olcay Şahan
-
-
-
1
-
Ankaraspor
828.
Omer Faruk Yucel
-
-
-
1
-
Karacabey Bld.
829.
Omer Kahveci
-
-
-
5
-
Hekimoglu Trabzon
830.
Onat Kutay Kurt
-
-
-
3
-
Menemen Bld
831.
Onur Akbay
-
-
-
6
1
Erokspor
832.
Onur Karakabak
-
-
-
2
-
Amedspor
833.
Onur Kıntaş
-
-
-
4
-
Utas Usakspor
834.
Onur Taha Takır
-
-
-
4
-
Karaman Belediyespor
835.
Onur Tekin
-
-
-
1
-
Halide Edip Adivar
836.
Osman Işıklı
-
-
-
5
-
Ankara Demirspor
837.
Osman Yavuz
-
-
-
1
-
Afjet Afyonspor
838.
Ozan Can Oruç
-
-
-
4
-
Buca FK
839.
Ozan İsmail Koç
-
-
-
8
-
Bursaspor
840.
Ozan Karabacak
-
-
-
5
-
Zonguldak
841.
Ozkan Karabulut
-
-
-
1
-
Sariyer SK
842.
Ramazan Emirhan Civelek
-
-
-
2
1
Adıyamanspor
843.
Ramazan Köse
-
-
-
3
-
Etimesgut BS
844.
Ramazan Keskin
-
-
-
6
-
Kastamonuspor
845.
Rasimcan Değirmenci
-
-
-
4
-
Karacabey Bld.
846.
Rasit Yondem
-
-
-
7
1
Ankaraspor
847.
Recep Efe Koçak
-
-
-
3
1
Nazilli Belediyespor
848.
Recep İnanç
-
-
-
1
-
Bursaspor
849.
Recep Türköz
-
-
-
1
-
68 Aksaray Bld.
850.
Reşo Akın
-
-
-
3
-
Etimesgut BS
851.
Resul Türkkalesi
-
-
-
1
-
Serik Belediyespor
852.
Rohat Agca
-
-
-
2
-
Içel Idman Yurdu
853.
Süleyman Enes Karakaş
-
-
-
3
-
Nazilli Belediyespor
854.
Şaban Özel
-
-
-
7
-
Kastamonuspor
855.
Sadi Karaduman
-
-
-
4
-
Buca FK
856.
Sakıb Aytaç
-
-
-
3
1
Erokspor
857.
Salih Şenbaş
-
-
-
2
-
Serik Belediyespor
858.
Samet Karabatak
-
-
-
1
-
Kastamonuspor
859.
Samet Semiz
-
-
-
3
-
Afjet Afyonspor
860.
Samil Basaran
-
-
-
5
-
Utas Usakspor
861.
Sarp Ekinci
-
-
-
1
-
Ankara Demirspor
862.
Savaş Polat
-
-
-
6
4
Diyarbekirspor
863.
Seckin Getbay
-
-
-
1
-
Etimesgut BS
864.
Sedat Komi
-
-
-
2
1
Halide Edip Adivar
865.
Sefa Aksoy
-
-
-
2
1
Serik Belediyespor
866.
Sefa Durmuş
-
-
-
3
-
Içel Idman Yurdu
867.
Sefa Mücahid Çirişoğlu
-
-
-
1
-
Kırsehir Belediyespor
868.
Selim Kayaci
-
-
-
7
-
Fethiyespor
869.
Selimcan Temel
-
-
-
15
1
Karacabey Bld.
870.
Semih Üstün
-
-
-
7
1
Kırklarelispor
871.
Şemsettin Ender Kılıç
-
-
-
4
-
Halide Edip Adivar
872.
Sener Kaya
-
-
-
2
-
Amedspor
873.
Serdar Ümit Deniz
-
-
-
2
-
Fethiyespor
874.
Serdar Güncü
-
-
-
8
-
Afjet Afyonspor
875.
Serhat Öztaşdelen
-
-
-
4
-
Altınordu SK
876.
Serhat Aslan
-
-
-
5
-
Nazilli Belediyespor
877.
Serhat Yeşilördek
-
-
-
4
-
Adıyamanspor
878.
Şerif Doğan
-
-
-
2
-
Van BB
879.
Serkan Gürses
-
-
-
5
-
68 Aksaray Bld.
880.
Serkan Sözmen
-
-
-
4
-
Hekimoglu Trabzon
881.
Serkan Yıldız
-
-
-
6
1
Zonguldak
882.
Sertaç Güzel
-
-
-
2
-
Diyarbekirspor
883.
Sertan Yiğenoğlu
-
-
-
4
-
Utas Usakspor
884.
Şevki Çınar
-
-
-
1
-
Kırklarelispor
885.
Seymen Yağmur
-
-
-
1
-
Diyarbekirspor
886.
Sezer Yıldırım
-
-
-
3
-
Içel Idman Yurdu
887.
Sinan Kalaycı
-
-
-
6
1
Serik Belediyespor
888.
Sirat Yesilordek
-
-
-
8
1
Kırklarelispor
889.
Şiyar Kepir
-
-
-
1
-
Karaman Belediyespor
890.
Soner Besen
-
-
-
1
-
Utas Usakspor
891.
Türker Dırdıroğlu
-
-
-
2
-
Halide Edip Adivar
892.
Taha Ayan
-
-
-
3
-
Düzcespor
893.
Taha Can Velioğlu
-
-
-
1
-
Hekimoglu Trabzon
894.
Taha Cengiz Demirtaş
-
-
-
3
-
Ankara Demirspor
895.
Tahir Kaan Özdoğan
-
-
-
1
-
Utas Usakspor
896.
Talha Bulut
-
-
-
2
-
Arnavutköy Bld.
897.
Talha Erdoğan
-
-
-
2
-
Nazilli Belediyespor
898.
Tarık Çamdal
-
-
-
6
-
Sariyer SK
899.
Tarık Mayhoş
-
-
-
2
-
Belediye Derincespor
900.
Taşkın Kartal
-
-
-
2
-
Kırklarelispor
901.
Tolga Cokkosan
-
-
-
3
-
Utas Usakspor
902.
Tolga Kalender
-
-
-
3
1
Diyarbekirspor
903.
Tolga Şahin
-
-
-
2
-
Kırsehir Belediyespor
904.
Tolga Yakut
-
-
-
2
-
Serik Belediyespor
905.
Tunahan Ertuğrul
-
-
-
1
-
Kırsehir Belediyespor
906.
U. Uzun
-
-
-
1
-
Düzcespor
907.
Uğur Arslan Kuru
-
-
-
5
-
Düzcespor
908.
Uğur Aygören
-
-
-
6
-
68 Aksaray Bld.
909.
Umut Can Kanber
-
-
-
3
-
Menemen Bld
910.
Umut Kaya
-
-
-
2
-
Kırklarelispor
911.
Vedat Yeşilkaya
-
-
-
2
1
Adıyamanspor
912.
Vefa Gültek
-
-
-
1
-
Ankara Demirspor
913.
Yücel Candemir
-
-
-
1
-
Ankara Demirspor
914.
Yüksel Egemen Yaylı
-
-
-
2
-
Zonguldak
915.
Yasin Basaytac
-
-
-
3
-
Kastamonuspor
916.
Yasin Palaz
-
-
-
5
-
Düzcespor
917.
Yasin Yıldız
-
-
-
2
-
Somaspor
918.
Yavuz Bugra Boyar
-
-
-
2
-
Içel Idman Yurdu
919.
Yigit Ulas
-
-
-
1
-
Karaman Belediyespor
920.
Yunus Emre Çakır
-
-
-
3
1
Serik Belediyespor
921.
Yunus Emre Karakaya
-
-
-
2
-
Nazilli Belediyespor
922.
Yunus Emre Mertoğlu
-
-
-
2
-
Afjet Afyonspor
923.
Yunus Emre Metin
-
-
-
3
-
Ankaraspor
924.
Yusuf Akın
-
-
-
7
-
Adıyamanspor
925.
Yusuf Cebeci
-
-
-
3
1
Utas Usakspor
926.
Yusuf Kocatürk
-
-
-
3
-
Inegölspor
927.
Yusuf Sertkaya
-
-
-
11
-
Bursaspor
928.
Yusuf Talum
-
-
-
4
-
Kastamonuspor
929.
Yusuf Tursun
-
-
-
1
-
Amedspor
930.
Yusuf Yalcin Arslan
-
-
-
2
-
Diyarbekirspor
931.
Yusuf Ziya Gümüş
-
-
-
6
-
Inegölspor
932.
Yusufhan Çalık
-
-
-
1
-
Utas Usakspor
933.
Ömer Alıcı
-
-
-
-
1
Sariyer SK
934.
A. Sunger
-
-
-
-
1
Denizlispor
935.
Burak Özduman
-
-
-
-
2
Fethiyespor
936.
C. Coban
-
-
-
-
1
Somaspor
937.
Eyup Akcan
-
-
-
-
2
76 Igdır Belediye Spor
938.
Harun Ozcan
-
-
-
-
2
Arnavutköy Bld.
939.
M. Bayir
-
-
-
-
1
Etimesgut BS
940.
M. Ozdemir
-
-
-
-
1
76 Igdır Belediye Spor
941.
O. Yilmaz
-
-
-
-
1
Ankaraspor
942.
T. Tekdal
-
-
-
-
1
Hekimoglu Trabzon
943.
Vedat Boyukgul
-
-
-
-
1
Serik Belediyespor
Wyróżnione mecz
Pt1
SL Benfica
GD Chaves
29/03/2024 19:00
1
TFF 2. Lig Beyaz Grupu
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Erokspor
67
30
21
4
5
41
2
Van BB
63
30
19
6
5
19
3
Buca FK
63
30
18
9
3
27
4
Hekimoglu Trabzon
56
30
16
8
6
24
5
Içel Idman Yurdu
54
30
15
9
6
17
6
Ankaraspor
53
31
14
11
6
13
7
Ankara Demirspor
44
30
13
5
12
3
8
Karacabey Bld.
43
31
11
10
10
3
9
Halide Edip Adivar
41
30
12
5
13
4
10
Diyarbekirspor
40
30
11
7
12
2
11
Kırklarelispor
37
31
9
10
12
-10
12
Afjet Afyonspor
35
30
8
11
11
-10
13
Nazilli Belediyespor
35
31
10
8
13
-14
14
Altınordu SK
34
30
8
10
12
3
15
Serik Belediyespor
34
31
8
10
13
-9
16
Zonguldak
26
30
7
8
15
-20
17
Kırsehir Belediyespor
21
31
5
6
20
-33
18
Bursaspor
20
30
5
8
17
-28
19
Adıyamanspor
14
30
3
5
22
-32
TFF 2. Lig Kırmızı Grupu
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Amedspor
68
30
20
8
2
43
2
Kastamonuspor
67
30
20
7
3
28
3
76 Igdır Belediye Spor
60
30
17
9
4
24
4
24 Erzincanspor
58
31
17
7
7
19
5
Menemen Bld
54
30
16
6
8
14
6
Erzinspor
49
30
15
4
11
11
7
Isparta Davrazspor
49
30
16
1
13
0
8
Inegölspor
43
30
12
7
11
2
9
Somaspor
41
30
11
8
11
-1
10
Karaman Belediyespor
41
30
11
8
11
-3
11
Fethiyespor
39
30
9
12
9
-1
12
68 Aksaray Bld.
39
31
10
9
12
1
13
Etimesgut BS
34
31
10
4
17
-14
14
Arnavutköy Bld.
33
31
8
9
14
-5
15
Belediye Derincespor
31
30
8
7
15
-1
16
Düzcespor
30
31
7
9
15
-20
17
Sariyer SK
30
31
7
9
15
-10
18
Denizlispor
27
30
7
6
17
-16
19
Utas Usakspor
5
30
1
2
27
-71
Porada dnia
Pt1
Estrela Amadora
Sporting CP
29/03/2024 21:30
2
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program