Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Wszystkie prognozy
2563
>
Rzut rożny
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na żywo
72
Top Prognozy
Prognozy na dziś
363
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na jutro
447
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na weekend
1483
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Wartości
117
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
179
Top Europejski
63
Europejski
745
Amerykański
156
Afrykanin
75
Azjatycki
172
Australijski
41
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
6
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
13
Algeria Cup
7
Super Cup
U21 League
8
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League one
12
League two
12
National League
12
National League N.
12
National League S.
12
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
2
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
5
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
9
1st Division
8
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
13
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
4
Super Cup
Reserve League
4
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
2
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
5
Npl South
4
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
FFA Cup
W League
5
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
3
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
6
2e-Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
2
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
2
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Białoruś Reserves
8
Puchar Białorusi
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Botswana
>
Premier League
8
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Brazylia
>
Brasileiro Série A
Serie B
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
1
Amazonense
1
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
1
Maranhense
1
Matogrossense
1
Mineiro
2
Mineiro 2
Paraense
1
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
1
Paulista A2
2
Paulista A3
4
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
4
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
7
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
3
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
7
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
Dania
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
DBUs Landspokal
2
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
5
Egipt
>
Premier
9
Second League
10
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
1
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
6
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
Finlandia
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
4
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
6
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
5
Grecja
>
Super League
7
Super League 2
4
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
3
Primera Division
Gwinea
>
Ligue 1
8
Haiti
>
Championnat National
7
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
1
Tercera Division G2
5
Tercera Division G3
5
Tercera Division G4
Tercera Division G5
8
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
4
Tercera Division G8
5
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
4
Tercera Division G11
3
Tercera Division G12
3
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
5
Tercera Division G15
1
Tercera Division G16
4
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
Indie
>
I-League
5
Super League
6
Indonezja
>
Liga 1
5
Liga 2
Iran
>
IPL
2
League 1
1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
1
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
2
Championship
1
Irish Cup
2
Premiership Women
Islandia
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
2
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Izrael
>
Premier League
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
7
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
5
Kamerun
>
Elite One
6
Elite Two
2
Kanada
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
7
Kolumbia
>
Primera A
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
7
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
7
Kuwait
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
8
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
5
Malawi
>
Super League
Malezja
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
4
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
7
Mauritania
>
Ligue 1
6
Mauritius
>
Mauritian League
2
Meksyk
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
3
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
8
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
11
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
8
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
11
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
8
Oberliga NOFV Sud
3
Oberliga Schleswig Holstein
7
Oberliga Hamburg
10
Oberliga Bremen
3
Oberliga Niedersachsen
3
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
8
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
4
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
5
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
2
Nigeria
>
Premier League
9
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
19
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paragwaj
>
Primera Division
4
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
8
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
31
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
8
Liga 2
8
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
Salwador
>
Primera Division
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
5
Singapur
>
S-League
S-Cup
Somalia
>
Championship
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
6
Championship
5
League One
5
League Two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
7
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
3
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
5
Togo
>
Championnat National
8
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
Tunezja
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
6
Ukraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
6
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
4
Division 1
14
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Wenezuela
>
Primera Division
7
Segunda Division
8
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
1
Serie D Group C
3
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
1
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
8
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Piłkarz Statystyka - Turcja TFF 1. Lig
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Piłkarz
Gole
Rzut karny
B.s.
Kartka
Kartka
Drużyna
1.
G. Bruno
14
3
-
3
-
Eyüpspor
2.
A. Kutucu
14
-
-
3
-
Eyüpspor
3.
Y. Del Valle
12
-
-
3
-
Sakaryaspor
4.
E. Tozlu
11
1
-
10
-
Erzurum BB
5.
M. Paixao
10
4
-
2
-
Altay SK Izmir
6.
Sandro Lima
10
1
-
6
1
Manisa BBSK
7.
D. Tanque
10
1
-
3
1
Kocaelispor
8.
M. Djitte
9
1
-
5
-
Bandirmaspor
9.
P. O. Ampem
9
-
-
4
-
Eyüpspor
10.
G. Bayrakdar
8
-
-
4
-
Bodrumspor SK
11.
K. Kasongo
8
3
-
1
-
Sakaryaspor
12.
T. Verheydt
8
4
-
3
-
Corum Bld.
13.
Y. Kayan
7
1
-
3
-
Göztepe Izmir
14.
A. Sagat
7
-
-
1
-
Corum Bld.
15.
O. Sol
7
3
-
2
-
Corum Bld.
16.
D. C. Davas
6
2
-
1
-
Bandirmaspor
17.
C. Erkin
6
-
-
6
2
Eyüpspor
18.
J. Fernandes
6
2
-
3
-
Adanaspor
19.
Geraldo
6
-
-
3
-
Corum Bld.
20.
O. Gurbulak
6
1
-
6
-
Manisa BBSK
21.
K. Ozer
6
3
-
4
1
Bodrumspor SK
22.
B. Alici
5
-
-
-
-
Kocaelispor
23.
R. Cagiran
5
-
-
2
-
Genclerbirligi
24.
D. Candeias
5
2
-
1
-
Kocaelispor
25.
P. M. Dembele
5
1
-
3
-
Keçiörengücü
26.
K. Mamah
5
-
-
1
-
Göztepe Izmir
27.
M. Mimaroglu
5
-
-
1
-
Bandirmaspor
28.
N. Oulare
5
-
-
5
-
Boluspor
29.
A. Regattin
5
2
-
1
-
Eyüpspor
30.
W. Togui
5
-
-
5
-
Tuzlaspor
31.
M. Yatabare
5
1
-
1
-
Genclerbirligi
32.
Amilton
4
1
-
4
-
Genclerbirligi
33.
D. Avramovski
4
-
-
-
-
Boluspor
34.
E. Aydin
4
-
-
3
-
Corum Bld.
35.
G. Beridze
4
-
-
2
-
Kocaelispor
36.
M. Camara
4
-
-
1
-
Keçiörengücü
37.
F. Jozefzoon
4
-
-
-
-
Bandirmaspor
38.
O. Kayode
4
-
-
4
1
Genclerbirligi
39.
S. Mamba
4
2
-
2
-
Tuzlaspor
40.
B. Messaoudi
4
-
-
2
-
Göztepe Izmir
41.
D. Ndlovu
4
-
-
2
-
Sakaryaspor
42.
V. Posmac
4
-
-
3
-
Boluspor
43.
O. Roshi
4
-
-
3
1
Sakaryaspor
44.
D. Tijanic
4
-
-
1
-
Göztepe Izmir
45.
U. Yildiz
4
-
-
1
-
Ümraniyespor
46.
M. Albayrak
3
-
-
3
-
Bandirmaspor
47.
T. Altikardes
3
-
-
3
-
Göztepe Izmir
48.
J. Amaral
3
-
-
1
-
Kocaelispor
49.
E. Aydogan
3
2
-
3
-
Bandirmaspor
50.
M. Bostan
3
-
-
-
-
Genclerbirligi
51.
C. Celik
3
-
-
-
-
Kocaelispor
52.
B. Coban
3
-
-
2
-
Bodrumspor SK
53.
C. Diniyev
3
1
-
5
-
Ümraniyespor
54.
C. Dumanli
3
-
-
4
-
Bodrumspor SK
55.
B. Ekincier
3
-
-
1
-
Sanlıurfaspor
56.
A. Ildiz
3
1
-
1
-
Göztepe Izmir
57.
F. Kurucuk
3
-
-
7
1
Adanaspor
58.
G. Landel
3
-
-
-
-
Boluspor
59.
M. Nalepa
3
1
-
5
1
Sakaryaspor
60.
K. Nzuzi Mata
3
1
-
4
-
Tuzlaspor
61.
D. Oberlin
3
-
-
2
-
Adanaspor
62.
E. Ortakaya
3
-
-
4
-
Kocaelispor
63.
H. Osman
3
-
-
-
-
Bodrumspor SK
64.
M. Ozhan
3
-
-
1
-
Erzurum BB
65.
Romulo
3
1
-
-
-
Göztepe Izmir
66.
M. Rosheuvel
3
-
-
2
-
Erzurum BB
67.
J. Topalli
3
1
-
2
-
Manisa BBSK
68.
A. Traore
3
-
-
5
-
Göztepe Izmir
69.
S. Yalcin
3
-
-
3
-
Bodrumspor SK
70.
M. Yumlu
3
-
-
9
-
Erzurum BB
71.
J. A. Segun
2
1
-
1
1
Tuzlaspor
72.
A. Akkaynak
2
-
-
2
-
Corum Bld.
73.
M. Akpinar
2
-
-
4
-
Sakaryaspor
74.
M. Altunbas
2
-
-
3
-
Adanaspor
75.
M. Arslantas
2
1
-
2
-
Sanlıurfaspor
76.
L. Aycicek
2
-
-
2
1
Bandirmaspor
77.
O. Ayik
2
-
-
2
-
Ümraniyespor
78.
A. Aytemur
2
-
-
2
-
Bodrumspor SK
79.
A. Bettaieb
2
-
-
3
-
Boluspor
80.
M. Cagiran
2
-
-
5
-
Genclerbirligi
81.
D. Cavare
2
-
-
5
-
Ümraniyespor
82.
E. Dening
2
-
-
2
-
Sanlıurfaspor
83.
D. Diallo
2
-
-
-
-
Manisa BBSK
84.
S. Dik
2
-
-
2
-
Giresunspor
85.
M. Diouf
2
-
-
2
-
Göztepe Izmir
86.
A. Dokanovic
2
-
-
1
-
Manisa BBSK
87.
C. Ekinci
2
-
-
1
-
Kocaelispor
88.
Fredy
2
-
-
2
-
Eyüpspor
89.
T. Glumac
2
-
-
7
-
Ümraniyespor
90.
S. Goksu
2
-
-
4
-
Ümraniyespor
91.
Y. Gultekin
2
-
-
2
1
Kocaelispor
92.
Y. Gureler
2
-
-
3
-
Genclerbirligi
93.
C. Hanalp
2
-
-
5
-
Erzurum BB
94.
M. Inan
2
-
-
3
-
Keçiörengücü
95.
T. Kacar
2
-
-
4
-
Manisa BBSK
96.
D. Kadah
2
-
-
7
-
Altay SK Izmir
97.
E. Kemaloglu
2
1
-
5
-
Genclerbirligi
98.
R. Lundqvist
2
-
-
1
-
Göztepe Izmir
99.
U. Mara
2
-
-
2
-
Keçiörengücü
100.
M. Mert
2
-
-
4
-
Ümraniyespor
101.
R. Niyaz
2
-
-
2
-
Eyüpspor
102.
A. Ozek
2
1
-
3
-
Corum Bld.
103.
M. Pektemek
2
-
-
1
-
Eyüpspor
104.
S. Popov
2
-
-
3
-
Ümraniyespor
105.
B. Suleyman
2
-
-
2
1
Sakaryaspor
106.
I. Taskin
2
-
-
2
-
Eyüpspor
107.
O. Thill
2
-
-
1
-
Sanlıurfaspor
108.
Thuram
2
-
-
-
-
Eyüpspor
109.
O. Ulas
2
-
-
2
1
Boluspor
110.
A. Ulgen
2
-
-
2
-
Sakaryaspor
111.
A. Umar
2
-
-
2
-
Tuzlaspor
112.
A. Yazar
2
-
-
1
-
Tuzlaspor
113.
F. Yazgan
2
-
-
7
1
Corum Bld.
114.
Z. Yildirim
2
-
-
3
-
Altay SK Izmir
115.
M. Yildirim
2
-
-
6
1
Adanaspor
116.
U. Akdag
1
-
-
1
-
Göztepe Izmir
117.
U. Akdemir
1
-
-
2
-
Genclerbirligi
118.
G. Akkan
1
-
-
4
-
Tuzlaspor
119.
B. Altiparmak
1
-
-
7
1
Manisa BBSK
120.
J. Ardaiz
1
-
-
1
-
Sanlıurfaspor
121.
H. Ayaroglu
1
-
-
4
-
Ümraniyespor
122.
A. Aydin
1
-
-
1
-
Sanlıurfaspor
123.
A. Babacan
1
-
-
1
1
Ümraniyespor
124.
S. Bangoura
1
-
-
2
-
Tuzlaspor
125.
S. Bas
1
-
-
2
-
Tuzlaspor
126.
O. Bayrak
1
-
1
8
-
Göztepe Izmir
127.
A. Begic
1
-
-
-
-
Sanlıurfaspor
128.
H. Bilgic
1
-
-
2
-
Boluspor
129.
R. Bobadilla
1
-
-
-
-
Bandirmaspor
130.
A. Bouali
1
-
-
2
-
Ümraniyespor
131.
E. Bulut
1
-
-
2
-
Ümraniyespor
132.
M. Capar
1
-
-
1
-
Sanlıurfaspor
133.
O. Cekdar
1
-
-
-
-
Giresunspor
134.
O. Celustka
1
-
-
4
-
Bodrumspor SK
135.
S. Cetin
1
-
-
3
-
Keçiörengücü
136.
J. Champness
1
-
-
-
-
Adanaspor
137.
H. Ciftci
1
-
-
3
-
Tuzlaspor
138.
M. Cinan
1
-
-
7
-
Keçiörengücü
139.
A. Cinar
1
-
-
4
-
Giresunspor
140.
Z. Cinar
1
-
-
-
-
Tuzlaspor
141.
M. Coskun
1
-
-
2
-
Tuzlaspor
142.
A. Dabo
1
-
-
6
1
Adanaspor
143.
M. Demir
1
-
-
2
1
Eyüpspor
144.
E. Demir
1
-
-
1
-
Ümraniyespor
145.
E. Develi
1
-
-
2
-
Keçiörengücü
146.
Z. Dimitrov
1
-
-
-
-
Sakaryaspor
147.
E. Erdogan
1
-
-
3
-
Altay SK Izmir
148.
M. Eser
1
-
1
3
-
Ümraniyespor
149.
N. Foor
1
-
-
-
-
Bandirmaspor
150.
K. Frei
1
-
-
2
-
Manisa BBSK
151.
K. Harris
1
-
-
-
-
Sanlıurfaspor
152.
B. Hasanalizada
1
-
-
1
-
Tuzlaspor
153.
Heliton
1
-
-
3
-
Göztepe Izmir
154.
S. Ilgaz
1
-
-
-
-
Keçiörengücü
155.
S. Ilhami
1
-
-
4
-
Ümraniyespor
156.
A. J. Dennis
1
-
-
1
-
Göztepe Izmir
157.
Jefferson
1
-
-
1
-
Boluspor
158.
John Mary
1
-
1
2
-
Manisa BBSK
159.
A. Kabak
1
-
-
4
-
Sanlıurfaspor
160.
K. Kanatsizkus
1
-
-
3
-
Göztepe Izmir
161.
E. Kaplan
1
-
-
3
-
Ümraniyespor
162.
G. Karadeniz
1
-
-
1
-
Corum Bld.
163.
O. Karakullukcu
1
-
-
3
-
Genclerbirligi
164.
A. Karapo
1
-
-
2
-
Manisa BBSK
165.
S. Kaya
1
-
-
-
-
Corum Bld.
166.
J. Kayamba
1
-
-
1
1
Boluspor
167.
M. Keskin
1
-
-
5
-
Giresunspor
168.
H. Kilic
1
-
-
4
1
Sakaryaspor
169.
K. Kilinc
1
-
-
3
-
Keçiörengücü
170.
Y. Kirtay
1
-
-
-
-
Erzurum BB
171.
V. Klonaridis
1
-
-
3
-
Ümraniyespor
172.
A. Kose
1
-
-
-
-
Tuzlaspor
173.
K. Kosker
1
-
-
1
-
Giresunspor
174.
C. Kouakou
1
-
-
2
-
Kocaelispor
175.
M. Kurt
1
-
-
4
-
Giresunspor
176.
S. Kurt
1
-
-
4
-
Sakaryaspor
177.
B. Kuwas
1
-
-
3
-
Giresunspor
178.
Luccas Claro
1
-
-
3
-
Eyüpspor
179.
U. Mboula
1
-
-
4
-
Sanlıurfaspor
180.
C. Menderes
1
-
-
1
-
Sakaryaspor
181.
M. Mohammed
1
-
-
7
-
Bodrumspor SK
182.
B. Moussiti-Oko
1
-
-
1
-
Boluspor
183.
L. Nielsen
1
-
-
3
-
Göztepe Izmir
184.
A. Nukan
1
-
-
3
1
Göztepe Izmir
185.
M. Okutan
1
-
-
-
-
Ümraniyespor
186.
M. Okyar
1
-
-
3
-
Sakaryaspor
187.
M. Ologo Inainfe
1
-
-
2
-
Corum Bld.
188.
S. Osmanoglu
1
-
-
4
-
Manisa BBSK
189.
I. Ozturk
1
-
-
3
-
Altay SK Izmir
190.
R. Rotman
1
-
1
6
-
Sakaryaspor
191.
S. Saiz
1
-
-
1
1
Eyüpspor
192.
I. Saponjic
1
-
-
3
-
Ümraniyespor
193.
A. Sengul
1
-
-
-
1
Keçiörengücü
194.
E. Senlikoglu
1
-
-
3
-
Giresunspor
195.
O. Sert
1
-
-
1
-
Erzurum BB
196.
C. Soukou
1
-
-
3
-
Bandirmaspor
197.
B. Tabla
1
-
-
-
-
Manisa BBSK
198.
A. Turan
1
-
-
6
-
Kocaelispor
199.
H. Turker
1
-
-
3
-
Adanaspor
200.
B. Tuzun
1
-
-
-
-
Adanaspor
201.
M. Uluc
1
-
-
3
-
Altay SK Izmir
202.
T. Ulvan
1
-
1
6
-
Giresunspor
203.
A. Yahaya
1
-
-
-
1
Tuzlaspor
204.
R. Yalcin
1
-
-
5
-
Eyüpspor
205.
S. Yatabare
1
-
-
2
-
Genclerbirligi
206.
S. Yepie Yepie
1
-
-
1
-
Adanaspor
207.
M. Yigit
1
-
-
5
1
Sanlıurfaspor
208.
C. Yuksel
1
-
-
1
-
Göztepe Izmir
209.
A. Aslan
-
-
-
3
-
Bodrumspor SK
210.
A. Bag
-
-
-
1
-
Sanlıurfaspor
211.
A. Cangoz
-
-
-
2
-
Corum Bld.
212.
A. Damlu
-
-
-
3
-
Ümraniyespor
213.
A. Diarrassouba
-
-
-
1
-
Boluspor
214.
A. Gezer
-
-
-
3
-
Altay SK Izmir
215.
A. Kesim
-
-
-
2
-
Keçiörengücü
216.
A. Koc
-
-
-
3
-
Boluspor
217.
A. Kubalas
-
-
-
2
-
Keçiörengücü
218.
A. Novikovas
-
-
-
1
-
Tuzlaspor
219.
A. Ozfesli
-
-
-
2
-
Erzurum BB
220.
A. Toure
-
-
-
1
-
Sanlıurfaspor
221.
A. Turkan
-
-
-
3
-
Corum Bld.
222.
A. Uysal
-
-
-
3
-
Manisa BBSK
223.
Aldair
-
-
-
1
-
Bodrumspor SK
224.
B. Altunbas
-
-
-
1
-
Manisa BBSK
225.
B. Arici
-
-
-
1
-
Ümraniyespor
226.
B. Artarslan
-
-
-
2
-
Erzurum BB
227.
B. Cevahir
-
-
-
1
-
Sakaryaspor
228.
B. Gocmen
-
-
-
1
-
Manisa BBSK
229.
B. Gok
-
-
-
6
-
Sanlıurfaspor
230.
B. Isciler
-
-
-
2
-
Boluspor
231.
B. Karadeniz
-
-
-
1
-
Manisa BBSK
232.
B. Oksuz
-
-
-
6
-
Kocaelispor
233.
B. Ozer
-
-
-
1
-
Eyüpspor
234.
B. Taskin
-
-
-
2
-
Ümraniyespor
235.
B. Uzun
-
-
-
3
-
Sakaryaspor
236.
B. Yildirim
-
-
-
2
-
Keçiörengücü
237.
B. Yildiz
-
-
-
1
-
Boluspor
238.
B. Yilmaz
-
-
-
1
-
Eyüpspor
239.
Bentley
-
-
-
2
-
Genclerbirligi
240.
C. Akbaba
-
-
-
3
-
Boluspor
241.
C. Baycan
-
-
-
1
-
Altay SK Izmir
242.
C. Bisi
-
-
-
6
-
Sanlıurfaspor
243.
C. Diakite
-
-
-
3
1
Adanaspor
244.
C. Giritlioglu
-
-
-
2
-
Tuzlaspor
245.
C. Gulselam
-
-
-
7
1
Altay SK Izmir
246.
C. Guzelbay
-
-
-
2
-
Adanaspor
247.
C. Innocent
-
-
-
1
-
Keçiörengücü
248.
C. Sen
-
-
-
2
-
Bodrumspor SK
249.
C. Topaloglu
-
-
-
5
-
Sakaryaspor
250.
D. Aksu
-
-
-
1
-
Kocaelispor
251.
D. Badji
-
-
-
1
-
Bandirmaspor
252.
D. Coelho
-
-
-
2
-
Sanlıurfaspor
253.
D. Domgjoni
-
-
-
5
1
Manisa BBSK
254.
D. Emeksiz
-
-
-
2
-
Manisa BBSK
255.
D. Erdogan
-
-
-
2
-
Göztepe Izmir
256.
D. F. Nogueira Sousa
-
-
-
7
-
Bodrumspor SK
257.
D. K. Bamba
-
-
-
1
-
Ümraniyespor
258.
D. Senyurt
-
-
-
2
-
Adanaspor
259.
E. Akdag
-
-
-
3
-
Giresunspor
260.
E. Akgun
-
-
-
2
1
Manisa BBSK
261.
E. Anapa
-
-
-
2
-
Giresunspor
262.
E. C. Sahin
-
-
-
3
-
Sanlıurfaspor
263.
E. Cetin
-
-
-
1
-
Genclerbirligi
264.
E. Ceylan
-
-
-
7
-
Giresunspor
265.
E. Coskun
-
-
-
4
-
Boluspor
266.
E. Degismez
-
-
-
1
-
Bodrumspor SK
267.
E. Dikmen
-
-
-
2
1
Sakaryaspor
268.
E. Erenturk
-
-
-
2
-
Manisa BBSK
269.
E. Gedik
-
-
-
2
-
Göztepe Izmir
270.
E. Karatas
-
-
-
3
-
Altay SK Izmir
271.
E. Kas
-
-
-
5
-
Corum Bld.
272.
E. Keskin
-
-
-
3
-
Genclerbirligi
273.
E. Korkmaz
-
-
-
9
-
Adanaspor
274.
E. Ogruce
-
-
-
1
-
Altay SK Izmir
275.
E. Resmen
-
-
-
5
-
Keçiörengücü
276.
E. Rroca
-
-
-
1
-
Manisa BBSK
277.
E. Sarikaya
-
-
-
1
1
Altay SK Izmir
278.
E. Tokotaev
-
-
-
1
-
Sanlıurfaspor
279.
E. Yetkin
-
-
-
1
-
Altay SK Izmir
280.
Estrela
-
-
-
3
-
Erzurum BB
281.
F. A. Kabaca
-
-
-
1
-
Giresunspor
282.
F. Apaydin
-
-
-
1
-
Bodrumspor SK
283.
F. C. Genc
-
-
-
5
-
Giresunspor
284.
F. Demir
-
-
-
2
-
Boluspor
285.
F. Kaplan
-
-
-
3
-
Tuzlaspor
286.
F. Katipoglu
-
-
-
4
-
Adanaspor
287.
F. Kutuk
-
-
-
4
-
Giresunspor
288.
F. Nzaba
-
-
-
3
1
Genclerbirligi
289.
F. Uzum
-
-
-
2
-
Göztepe Izmir
290.
F. Yilmaz
-
-
-
1
-
Giresunspor
291.
G. Ariyibi
-
-
-
3
1
Keçiörengücü
292.
G. Bakirbas
-
-
-
6
-
Erzurum BB
293.
G. Degirmenci
-
-
-
2
-
Kocaelispor
294.
G. Kharaishvili
-
-
-
1
-
Kocaelispor
295.
G. Laura
-
-
-
2
-
Genclerbirligi
296.
H. Alpsoy
-
-
-
4
-
Adanaspor
297.
H. Aytekin
-
-
-
1
-
Adanaspor
298.
H. Baris
-
-
-
2
-
Corum Bld.
299.
H. Sevinc
-
-
-
1
-
Bodrumspor SK
300.
H. Shala
-
-
-
1
-
Erzurum BB
301.
H. Tekin
-
-
-
1
-
Kocaelispor
302.
H. Yavuz
-
-
-
1
-
Sakaryaspor
303.
I. Cakmak
-
-
-
2
-
Sanlıurfaspor
304.
I. Cofie
-
-
-
3
-
Ümraniyespor
305.
I. Donkor
-
-
-
4
1
Sakaryaspor
306.
I. Koybasi
-
-
-
1
-
Göztepe Izmir
307.
J. Bardhi
-
-
-
3
-
Keçiörengücü
308.
J. Guede Gnadou
-
-
-
1
-
Tuzlaspor
309.
J. Lukaku
-
-
-
2
-
Adanaspor
310.
J. Vukovic
-
-
-
3
-
Kocaelispor
311.
K. Aktas
-
-
-
6
-
Adanaspor
312.
K. Altunbudak
-
-
-
1
-
Altay SK Izmir
313.
K. Kalafat
-
-
-
3
-
Corum Bld.
314.
K. Kanak
-
-
-
4
-
Manisa BBSK
315.
K. Mayi
-
-
-
1
1
Keçiörengücü
316.
K. Seven
-
-
-
6
2
Giresunspor
317.
K. Sonmez
-
-
-
2
-
Boluspor
318.
K. Yavas
-
-
-
1
-
Eyüpspor
319.
K. Yurt
-
-
-
1
-
Tuzlaspor
320.
L. Gottwalt
-
-
-
1
-
Göztepe Izmir
321.
L. Stankovski
-
-
-
1
-
Tuzlaspor
322.
M. Akarslan
-
-
-
3
1
Tuzlaspor
323.
M. Akbas
-
-
-
2
-
Erzurum BB
324.
M. Ba
-
-
-
7
-
Tuzlaspor
325.
M. Baltaci
-
-
-
3
-
Eyüpspor
326.
M. Cecenoglu
-
-
-
4
-
Bandirmaspor
327.
M. Celik
-
-
-
1
-
Bandirmaspor
328.
M. Colgecen
-
-
-
3
-
Kocaelispor
329.
M. E. Gok
-
-
-
1
-
Adanaspor
330.
M. E. Yavas
-
-
-
1
-
Erzurum BB
331.
M. Erturk
-
-
-
1
-
Genclerbirligi
332.
M. Gakpa
-
-
-
3
1
Manisa BBSK
333.
M. Gonulacar
-
-
-
3
-
Bodrumspor SK
334.
M. Kabasakal
-
-
-
3
-
Eyüpspor
335.
M. Kiprit
-
-
-
2
1
Manisa BBSK
336.
M. Korenica
-
-
-
2
-
Manisa BBSK
337.
M. Kula
-
-
-
1
1
Keçiörengücü
338.
M. Lis
-
-
-
1
-
Göztepe Izmir
339.
M. Ofkir
-
-
-
1
-
Manisa BBSK
340.
M. Ozcan
-
-
-
3
-
Bandirmaspor
341.
M. Saymak
-
-
-
1
-
Bandirmaspor
342.
M. Tas
-
-
-
5
-
Tuzlaspor
343.
M. Tunali
-
-
-
1
-
Kocaelispor
344.
M. Ucar
-
-
-
8
-
Eyüpspor
345.
M. Yilmaz
-
-
-
1
-
Kocaelispor
346.
Mexer
-
-
-
2
-
Bandirmaspor
347.
N. Kucukdeniz
-
-
-
2
-
Altay SK Izmir
348.
N. Simon
-
-
-
2
-
Sakaryaspor
349.
N. Titebah
-
-
-
1
-
Ümraniyespor
350.
O. Atasayar
-
-
-
1
-
Kocaelispor
351.
O. Berber
-
-
-
1
-
Manisa BBSK
352.
O. Ceylan
-
-
-
5
-
Kocaelispor
353.
O. E. Cetin
-
-
-
1
-
Genclerbirligi
354.
O. Efe
-
-
-
7
-
Altay SK Izmir
355.
O. Imeri
-
-
-
2
1
Bodrumspor SK
356.
O. K. Guctekin
-
-
-
4
-
Boluspor
357.
O. Nahirci
-
-
-
5
-
Keçiörengücü
358.
O. Ovacikli
-
-
-
4
-
Erzurum BB
359.
O. Ozdemir
-
-
-
5
-
Genclerbirligi
360.
O. Ozenc
-
-
-
1
-
Altay SK Izmir
361.
O. Ozkaya
-
-
-
4
-
Altay SK Izmir
362.
P. Awuku
-
-
-
7
2
Tuzlaspor
363.
P. Brazao
-
-
-
1
-
Bodrumspor SK
364.
P. Gigic
-
-
-
1
-
Boluspor
365.
P. Ndiaye
-
-
-
2
-
Sanlıurfaspor
366.
R. Berisbek
-
-
-
3
-
Bandirmaspor
367.
R. Mato
-
-
-
1
-
Sanlıurfaspor
368.
R. Mulumba
-
-
-
3
-
Bandirmaspor
369.
R. Palmer
-
-
-
1
-
Göztepe Izmir
370.
R. Sheydayev
-
-
-
1
-
Kocaelispor
371.
S. Akgun
-
-
-
5
-
Erzurum BB
372.
S. Asatekin
-
-
-
3
-
Tuzlaspor
373.
S. Ay
-
-
-
3
-
Tuzlaspor
374.
S. J. Lea
-
-
-
2
-
Genclerbirligi
375.
S. Karadeniz
-
-
-
3
-
Sanlıurfaspor
376.
S. Kinali
-
-
-
2
-
Boluspor
377.
S. Koc
-
-
-
3
-
Erzurum BB
378.
S. Kot
-
-
-
1
-
Adanaspor
379.
S. Nas
-
-
-
1
-
Ümraniyespor
380.
S. Onur
-
-
-
2
-
Sakaryaspor
381.
S. Ozcan
-
-
-
1
-
Boluspor
382.
S. Ozdemir
-
-
-
5
-
Altay SK Izmir
383.
S. Picinciol
-
-
-
6
-
Bandirmaspor
384.
S. Sarikaya
-
-
-
6
-
Altay SK Izmir
385.
S. Tashkyn
-
-
-
2
2
Manisa BBSK
386.
S. Wu
-
-
-
1
1
Genclerbirligi
387.
S. Yavuz
-
-
-
1
-
Corum Bld.
388.
S. Yilmazturk
-
-
-
1
-
Corum Bld.
389.
T. Artuc
-
-
-
1
-
Boluspor
390.
T. Cicek
-
-
-
1
-
Boluspor
391.
T. Gemicibasi
-
-
-
1
-
Göztepe Izmir
392.
T. Rodrigues
-
-
-
2
-
Genclerbirligi
393.
T. Serbest
-
-
-
1
-
Göztepe Izmir
394.
T. Tahsin
-
-
-
1
-
Corum Bld.
395.
T. Unlu
-
-
-
3
-
Altay SK Izmir
396.
U. Adiyaman
-
-
-
1
-
Ümraniyespor
397.
U. Budak
-
-
-
1
-
Erzurum BB
398.
U. Demirok
-
-
-
2
-
Manisa BBSK
399.
U. Ergun
-
-
-
3
1
Bodrumspor SK
400.
V. Isgandarli
-
-
-
2
-
Boluspor
401.
V. Savicevic
-
-
-
3
-
Giresunspor
402.
Y. Abdioglu
-
-
-
6
-
Kocaelispor
403.
Y. Batuhan
-
-
-
4
-
Bandirmaspor
404.
Y. E. Demir
-
-
-
2
-
Genclerbirligi
405.
Z. Gorgen
-
-
-
2
-
Bandirmaspor
406.
Z. Toure
-
-
-
4
-
Corum Bld.
407.
D. Graovac
-
-
-
-
1
Manisa BBSK
408.
D. Skhirtladze
-
-
-
-
1
Kocaelispor
409.
H. A. Sarman
-
-
-
-
1
Keçiörengücü
410.
I. Breze
-
-
-
-
1
Kocaelispor
411.
I. Tasdemir
-
-
-
-
1
Bodrumspor SK
412.
M. Rashad
-
-
-
-
1
Sakaryaspor
413.
Y. Tekin
-
-
-
-
1
Altay SK Izmir
Wyróżnione mecz
Zw1
Manica Diamonds FC
Chegutu Pirates
28/03/2024 14:00
1
TFF 1. Lig Regular Season
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Eyüpspor
64
27
21
1
5
41
2
Göztepe Izmir
56
27
17
5
5
30
3
Sakaryaspor
47
27
13
8
6
13
4
Kocaelispor
45
27
13
6
8
8
5
Çorum Belediyesi
45
27
13
6
8
16
6
Bodrumspor SK
44
27
12
8
7
16
7
Boluspor
43
27
12
7
8
-2
8
Bandirmaspor
41
27
11
8
8
13
9
Genclerbirligi
40
27
10
10
7
5
10
Erzurum BB
40
27
10
10
7
5
11
Ümraniyespor
33
27
9
6
12
-7
12
Keçiörengücü
32
27
8
8
11
-9
13
Manisa BBSK
31
27
7
10
10
0
14
Sanlıurfaspor
27
27
6
9
12
-7
15
Tuzlaspor
27
27
7
6
14
-17
16
Adanaspor
27
27
8
3
16
-19
17
Altay SK Izmir
15
27
5
3
19
-43
18
Giresunspor
10
27
2
4
21
-43
Porada dnia
CLW
PSG W
Hacken W
28/03/2024 21:00
1
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program