Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Wszystkie prognozy
2611
>
Rzut rożny
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na żywo
37
Top Prognozy
Prognozy na dziś
363
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na jutro
445
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na weekend
1488
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Wartości
132
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
180
Top Europejski
63
Europejski
748
Amerykański
157
Afrykanin
82
Azjatycki
172
Australijski
41
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
6
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
13
Algeria Cup
7
Super Cup
U21 League
8
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League one
12
League two
12
National League
12
National League N.
12
National League S.
12
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
2
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
5
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
9
1st Division
8
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
13
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
4
Super Cup
Reserve League
4
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
2
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
5
Npl South
4
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
FFA Cup
W League
5
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
3
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
6
2e-Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
2
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
2
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Białoruś Reserves
8
Puchar Białorusi
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Botswana
>
Premier League
8
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Brazylia
>
Brasileiro Série A
Serie B
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
1
Amazonense
1
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
1
Maranhense
1
Matogrossense
1
Mineiro
2
Mineiro 2
Paraense
1
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
1
Paulista A2
2
Paulista A3
4
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
4
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
7
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
5
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
7
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
Dania
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
DBUs Landspokal
2
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
5
Egipt
>
Premier
9
Second League
10
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
1
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
7
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
Finlandia
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
4
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
6
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
5
Grecja
>
Super League
7
Super League 2
4
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
4
Primera Division
Gwinea
>
Ligue 1
8
Haiti
>
Championnat National
7
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
4
Tercera Division G2
7
Tercera Division G3
7
Tercera Division G4
1
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
5
Tercera Division G8
8
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
5
Tercera Division G11
4
Tercera Division G12
3
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
7
Tercera Division G15
1
Tercera Division G16
4
Tercera Division G17
4
Tercera Division G18
2
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
Indie
>
I-League
6
Super League
6
Indonezja
>
Liga 1
5
Liga 2
Iran
>
IPL
2
League 1
1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
1
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
2
Championship
1
Irish Cup
2
Premiership Women
Islandia
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
2
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Izrael
>
Premier League
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
7
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
5
Kamerun
>
Elite One
7
Elite Two
5
Kanada
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
7
Kolumbia
>
Primera A
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
7
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
7
Kuwait
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
8
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
5
Malawi
>
Super League
Malezja
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
4
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
7
Mauritania
>
Ligue 1
6
Mauritius
>
Mauritian League
2
Meksyk
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
3
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
8
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
11
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
8
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
11
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
8
Oberliga NOFV Sud
3
Oberliga Schleswig Holstein
7
Oberliga Hamburg
10
Oberliga Bremen
3
Oberliga Niedersachsen
4
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
8
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
4
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
5
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
2
Nigeria
>
Premier League
9
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
19
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paragwaj
>
Primera Division
4
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
31
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
8
Liga 2
9
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
Salwador
>
Primera Division
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
6
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
5
Singapur
>
S-League
S-Cup
Somalia
>
Championship
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
6
Championship
5
League One
5
League Two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
7
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
3
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
5
Togo
>
Championnat National
8
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
Tunezja
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
7
Ukraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
6
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
4
Division 1
15
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Wenezuela
>
Primera Division
7
Segunda Division
8
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
1
Serie D Group B
1
Serie D Group C
3
Serie D Group D
Serie D Group E
1
Serie D Group F
Serie D Group G
2
Serie D Group H
2
Serie D Group I
1
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
8
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Piłkarz Statystyka - Serbia Superliga
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Piłkarz
Gole
Rzut karny
B.s.
Kartka
Kartka
Drużyna
1.
Saldanha
16
3
-
7
-
FK Partizan
2.
M. Lukovic
12
3
-
4
-
IMT Novi Beograd
3.
B. Burmaz
10
2
-
3
-
FK Vozdovac
4.
A. Cirkovic
10
-
-
2
-
Backa Topola
5.
I. Miladinovic
9
-
-
2
-
Cukaricki Belgrade
6.
B. Natcho
9
6
-
5
-
FK Partizan
7.
S. Jovanovic
8
-
1
11
-
Backa Topola
8.
J. Mijatovic
8
-
-
1
-
FK Crvena Zvezda
9.
O. Bukari
7
1
-
4
-
FK Crvena Zvezda
10.
I. Djakovac
7
2
-
5
-
Backa Topola
11.
P. Friday
7
2
-
3
1
Mladost Lucani
12.
G. Kanga
7
6
-
4
-
FK Crvena Zvezda
13.
J. Krasso
7
3
-
-
-
FK Crvena Zvezda
14.
P. Olayinka
7
-
-
1
-
FK Crvena Zvezda
15.
M. Pantovic
7
1
-
1
-
Backa Topola
16.
V. Ubiparip
7
-
-
1
-
Spartak Subotica
17.
G. Zahid
7
1
-
-
-
FK Partizan
18.
A. Djordevic
6
1
-
1
-
Zeleznicar Pancevo
19.
L. Lukovic
6
-
-
5
-
IMT Novi Beograd
20.
C. Ndiaye
6
-
-
2
-
FK Crvena Zvezda
21.
S. Petrov
6
2
-
1
-
Radnicki Nis
22.
A. Radulovic
6
1
-
-
-
FK Vojvodina
23.
M. Vidakov
6
-
-
3
-
FK Radnicki 1923
24.
M. Vidosavljevic
6
1
-
1
-
FK Radnicki 1923
25.
L. Adzic
5
1
-
1
-
Cukaricki Belgrade
26.
K. Bevis
5
-
-
4
1
FK Radnicki 1923
27.
R. Bosic
5
-
-
5
1
Javor Ivanjica
28.
B. Duronjic
5
-
-
3
-
Radnik Surdulica
29.
J. Flemmings
5
1
-
1
1
FK Vozdovac
30.
C. Geoffrey
5
-
-
-
-
FK Radnicki 1923
31.
S. Hajdin
5
-
-
3
-
Zeleznicar Pancevo
32.
V. Ilic
5
-
-
6
1
Radnicki Nis
33.
A. Katai
5
1
-
1
-
FK Crvena Zvezda
34.
M. Obradovic
5
-
-
3
-
FK Novi Pazar
35.
L. Romanic
5
-
-
1
-
Zeleznicar Pancevo
36.
W. Sahli
5
-
-
7
-
FK Radnicki 1923
37.
S. Soumah
5
2
-
4
-
FK Novi Pazar
38.
I. Tanko
5
-
-
-
-
Javor Ivanjica
39.
A. Todoroski
5
-
-
2
-
Spartak Subotica
40.
A. Vukanovic
5
-
-
3
-
FK Vojvodina
41.
L. Zoric
5
-
-
6
-
FK Radnicki 1923
42.
N. Bastajic
4
-
-
1
-
FK Napredak
43.
M. Cvetkovic
4
-
-
8
-
Cukaricki Belgrade
44.
M. Ivanic
4
-
-
2
-
FK Crvena Zvezda
45.
D. Ivanovic
4
-
-
5
-
Cukaricki Belgrade
46.
A. Ljajic
4
2
-
2
-
FK Novi Pazar
47.
M. Neskovic
4
-
-
1
-
FK Vozdovac
48.
N. Nikolic
4
-
-
4
-
FK Partizan
49.
X. Severina
4
-
-
3
1
FK Partizan
50.
U. Sremcevic
4
-
-
3
-
Mladost Lucani
51.
A. Varjacic
4
-
-
-
-
Mladost Lucani
52.
D. Y. Silue
4
-
-
5
-
Mladost Lucani
53.
A. Adeshina
3
-
-
4
1
FK Novi Pazar
54.
M. Bojovic
3
1
-
-
-
FK Napredak
55.
M. Docic
3
1
-
3
-
Cukaricki Belgrade
56.
P. Gigic
3
-
-
4
-
Javor Ivanjica
57.
N. Glisic
3
-
-
3
-
IMT Novi Beograd
58.
M. Gluscevic
3
-
-
3
-
FK Radnicki 1923
59.
L. Gojkovic
3
1
-
5
-
Javor Ivanjica
60.
D. Grgic
3
1
-
1
-
Zeleznicar Pancevo
61.
Hwang In-Beom
3
1
-
1
-
FK Crvena Zvezda
62.
B. Jocic
3
-
-
6
-
FK Vozdovac
63.
D. Jovanovic
3
-
-
3
-
FK Napredak
64.
A. Kalulu
3
-
-
3
1
FK Partizan
65.
N. Karaklajic
3
-
-
4
-
FK Novi Pazar
66.
A. Majdevac
3
1
-
1
-
FK Napredak
67.
R. Milosavljevic
3
-
1
9
-
FK Vojvodina
68.
U. Milovanovic
3
-
-
1
-
Backa Topola
69.
E. Pavlov
3
1
-
3
-
Zeleznicar Pancevo
70.
N. Stojic
3
-
-
7
-
Backa Topola
71.
M. Velickovic
3
-
-
2
-
Mladost Lucani
72.
C. Zady
3
-
-
-
-
FK Vojvodina
73.
L. Zlicic
3
-
-
5
-
FK Napredak
74.
F. Antonijevic
2
-
-
-
-
FK Vozdovac
75.
S. Bazdar
2
-
-
1
-
FK Partizan
76.
K. Belic
2
-
-
3
-
FK Partizan
77.
N. Campbell
2
-
-
1
1
Javor Ivanjica
78.
S. Colovic
2
-
-
2
-
FK Radnicki 1923
79.
N. Cumic
2
-
-
1
-
FK Vojvodina
80.
Dele
2
-
-
3
-
Radnicki Nis
81.
A. Dragovic
2
-
-
2
-
FK Crvena Zvezda
82.
M. Ergelas
2
-
-
3
-
FK Novi Pazar
83.
M. Ivanovic
2
-
-
1
-
FK Vojvodina
84.
S. Kovac
2
-
-
-
-
Cukaricki Belgrade
85.
I. Lakicevic
2
-
-
4
-
Zeleznicar Pancevo
86.
U. Lazic
2
-
-
2
-
FK Novi Pazar
87.
U. Ljubomirac
2
-
-
6
-
FK Napredak
88.
A. Lutovac
2
-
-
1
-
IMT Novi Beograd
89.
S. Markovic
2
-
1
1
-
FK Partizan
90.
Matheus Indio
2
-
-
-
-
FK Vojvodina
91.
Q. Menig
2
-
-
1
-
FK Partizan
92.
A. Mesarovic
2
1
-
4
-
Radnicki Nis
93.
L. Micic
2
-
-
-
-
Javor Ivanjica
94.
I. Milosevic
2
1
-
4
-
Mladost Lucani
95.
O. Mrsic
2
-
-
7
-
FK Napredak
96.
I. Ndiaye
2
-
-
1
-
Cukaricki Belgrade
97.
U. Nikolic
2
-
-
-
-
FK Vojvodina
98.
T. Petrovic
2
-
-
4
-
Javor Ivanjica
99.
M. Radin
2
-
-
7
-
Backa Topola
100.
M. Rakonjac
2
-
-
2
-
Backa Topola
101.
M. Rodic
2
-
-
2
-
FK Crvena Zvezda
102.
L. Singh
2
-
-
-
-
Cukaricki Belgrade
103.
M. Skrbic
2
-
-
-
-
Radnicki Nis
104.
U. Spajic
2
-
-
1
-
FK Crvena Zvezda
105.
P. Stanic
2
1
-
3
-
Backa Topola
106.
S. Stanojlovic
2
-
-
1
-
FK Napredak
107.
D. Susnjar
2
-
-
2
-
Zeleznicar Pancevo
108.
D. Teodorovic
2
-
-
5
-
FK Vozdovac
109.
M. Toseski
2
-
-
2
-
Spartak Subotica
110.
N. Vujanovic
2
-
-
1
-
FK Vozdovac
111.
S. Vukic
2
-
-
-
-
FK Vojvodina
112.
N. Vukic
2
-
-
2
-
IMT Novi Beograd
113.
D. Zukic
2
-
-
3
-
FK Vojvodina
114.
S. Adetunji
1
-
-
2
-
Cukaricki Belgrade
115.
G. Antonic
1
-
-
5
-
Backa Topola
116.
M. Badamosi
1
-
-
-
-
Cukaricki Belgrade
117.
M. Baic
1
-
-
-
-
Radnik Surdulica
118.
L. Bijelovic
1
-
-
1
-
Spartak Subotica
119.
V. Bogdanovic
1
-
-
2
-
Radnik Surdulica
120.
P. Bojic
1
-
-
-
-
Mladost Lucani
121.
D. Castillo
1
-
-
-
-
FK Partizan
122.
A. Cisse
1
-
-
7
2
FK Novi Pazar
123.
D. Cvetinovic
1
-
-
1
-
Backa Topola
124.
S. Cvetkovic
1
-
-
-
-
Radnicki Nis
125.
N. Djekovic
1
-
-
8
-
FK Napredak
126.
A. Djurasovic
1
-
-
1
-
Spartak Subotica
127.
D. Dolmagic
1
-
-
8
-
Javor Ivanjica
128.
U. Drezgic
1
-
-
1
-
Cukaricki Belgrade
129.
R. Floro
1
-
-
2
-
FK Novi Pazar
130.
M. Gasic
1
-
-
2
-
Radnik Surdulica
131.
C. Geoffrey Chinedu
1
-
-
1
-
FK Radnicki 1923
132.
Goh Young-Jun
1
-
-
-
-
FK Partizan
133.
H. Hajdarevic
1
-
-
4
-
Radnik Surdulica
134.
S. Hrstic
1
-
-
-
-
Spartak Subotica
135.
M. Ilic
1
-
1
6
-
FK Partizan
136.
P. Ivelja
1
-
-
2
-
Radnicki Nis
137.
J. Jo
1
-
-
2
-
FK Novi Pazar
138.
V. Jocic
1
-
-
-
-
Spartak Subotica
139.
L. Jovanovic
1
-
-
4
-
FK Vojvodina
140.
A. Kahvic
1
-
-
-
-
Zeleznicar Pancevo
141.
F. Kanoute
1
-
-
5
-
FK Partizan
142.
N. Kodzic
1
-
-
1
-
IMT Novi Beograd
143.
M. Konatar
1
-
-
3
-
Zeleznicar Pancevo
144.
B. Kovacevic
1
-
-
2
-
FK Partizan
145.
P. Kunic
1
-
-
5
-
Radnik Surdulica
146.
N. Kuveljic
1
-
-
3
-
Backa Topola
147.
M. Lazarevic
1
-
-
5
-
FK Vojvodina
148.
V. Lucic
1
-
-
-
-
FK Crvena Zvezda
149.
J. Lukic
1
-
-
2
-
Spartak Subotica
150.
F. Malbasic
1
-
-
2
-
FK Vojvodina
151.
S. Marjanovic
1
-
-
3
-
Radnicki Nis
152.
I. Martinovic
1
-
-
4
1
Spartak Subotica
153.
S. Mijailovic
1
-
-
3
-
FK Crvena Zvezda
154.
M. Mijic
1
-
-
1
-
Spartak Subotica
155.
V. Miletic
1
-
-
-
-
FK Vozdovac
156.
I. Milicevic
1
-
-
1
-
Radnik Surdulica
157.
S. Milosevic
1
-
-
4
-
Javor Ivanjica
158.
M. Mirchevski
1
-
-
-
-
Backa Topola
159.
V. Mitosevic
1
-
-
1
-
Radnik Surdulica
160.
M. Mitrovic
1
-
-
11
1
FK Vozdovac
161.
S. Mitrovic
1
-
-
-
-
FK Crvena Zvezda
162.
M. Orescanin
1
-
-
6
1
Radnik Surdulica
163.
M. Pavkov
1
-
-
2
-
Cukaricki Belgrade
164.
A. Pejic
1
-
-
-
-
Backa Topola
165.
A. Pejovic
1
-
-
7
-
Radnicki Nis
166.
N. Petrovic
1
-
-
4
-
FK Vojvodina
167.
V. Prijovic
1
-
-
5
-
Spartak Subotica
168.
A. R. Adeshina
1
-
-
1
-
FK Novi Pazar
169.
V. Radocaj
1
-
-
3
1
IMT Novi Beograd
170.
M. Rosevic
1
-
-
1
-
Spartak Subotica
171.
N. Savic
1
-
-
3
-
FK Vozdovac
172.
M. Scepovic
1
-
-
1
-
FK Novi Pazar
173.
D. Skoko
1
-
1
2
-
Javor Ivanjica
174.
S. Smajlagic
1
-
-
-
-
Radnicki Nis
175.
M. Stamenic
1
-
-
2
-
FK Crvena Zvezda
176.
U. Stamenic
1
-
-
2
-
IMT Novi Beograd
177.
V. Stankovic
1
-
-
5
-
Zeleznicar Pancevo
178.
N. Stankovic
1
-
-
2
-
Cukaricki Belgrade
179.
J. Stanojev
1
-
-
-
-
Spartak Subotica
180.
T. Stewart
1
-
-
1
-
Javor Ivanjica
181.
D. Stoiljkovic
1
-
-
-
-
FK Napredak
182.
L. Stojanovic
1
-
-
-
-
Cukaricki Belgrade
183.
A. Stojkovic
1
-
-
2
-
FK Partizan
184.
S. Tanasijevic
1
-
-
4
-
Spartak Subotica
185.
K. Tojcic
1
-
-
1
1
Javor Ivanjica
186.
N. Tomasevic
1
-
-
-
-
Radnik Surdulica
187.
N. Tosic
1
-
-
3
-
Cukaricki Belgrade
188.
J. Tumbasevic
1
-
-
5
-
Mladost Lucani
189.
Z. Udovicic
1
-
-
2
-
Mladost Lucani
190.
B. Vastsuk
1
-
-
3
-
FK Vozdovac
191.
R. Vilca
1
-
-
-
-
FK Vozdovac
192.
M. Vulic
1
-
-
2
-
Backa Topola
193.
V. Zivojinovic
1
-
-
1
-
IMT Novi Beograd
194.
A. Blagojevic
-
-
-
1
-
FK Napredak
195.
A. Busnic
-
-
-
1
1
FK Vojvodina
196.
A. Filipovic
-
-
-
3
-
FK Partizan
197.
A. Jovanovic
-
-
-
4
-
FK Partizan
198.
A. Katic
-
-
-
2
-
FK Vozdovac
199.
A. Kovacevic
-
-
-
2
-
Zeleznicar Pancevo
200.
A. Lukic
-
-
-
3
-
FK Vozdovac
201.
A. Lukovic
-
-
-
1
-
Radnicki Nis
202.
A. Matic
-
-
-
8
-
FK Vozdovac
203.
A. Milic
-
-
-
1
-
Radnik Surdulica
204.
A. Popovic
-
-
-
1
-
FK Radnicki 1923
205.
A. Radovanovic
-
-
-
3
-
FK Radnicki 1923
206.
A. Scekic
-
-
-
3
1
FK Partizan
207.
A. Stojanovic
-
-
-
2
-
Radnicki Nis
208.
A. Susnjar
-
-
-
1
-
FK Novi Pazar
209.
A. Vidovic
-
-
-
1
-
Spartak Subotica
210.
A. Vojnovic
-
-
-
1
-
Radnicki Nis
211.
A. Vulic
-
-
-
1
-
Spartak Subotica
212.
A. Zuev
-
-
-
4
-
IMT Novi Beograd
213.
B. Adzic
-
-
-
3
-
FK Radnicki 1923
214.
B. Balaz
-
-
-
2
-
Zeleznicar Pancevo
215.
B. Doucoure
-
-
-
6
-
Javor Ivanjica
216.
B. J. Loue
-
-
-
1
-
Javor Ivanjica
217.
B. Knezevic
-
-
-
6
-
Zeleznicar Pancevo
218.
B. Kopitovic
-
-
-
8
1
Javor Ivanjica
219.
B. Milosevic
-
-
-
3
-
FK Radnicki 1923
220.
B. Nikcevic
-
-
-
3
-
Cukaricki Belgrade
221.
D. Bojat
-
-
-
1
-
FK Novi Pazar
222.
D. Crnomarkovic
-
-
-
5
-
FK Vojvodina
223.
D. Kerkez
-
-
-
3
1
Spartak Subotica
224.
D. Krajisnik
-
-
-
1
-
FK Radnicki 1923
225.
D. Molls
-
-
-
2
-
Mladost Lucani
226.
D. Pantelic
-
-
-
2
-
Zeleznicar Pancevo
227.
D. Petrovic
-
-
-
2
-
Radnicki Nis
228.
D. Rosic
-
-
-
3
-
Radnicki Nis
229.
D. Tzinovits
-
-
-
3
-
IMT Novi Beograd
230.
E. Addo
-
-
-
3
-
Radnicki Nis
231.
E. Annan
-
-
-
5
-
FK Novi Pazar
232.
E. Azemovic
-
-
-
3
-
FK Novi Pazar
233.
E. Rustemovic
-
-
-
1
-
Radnik Surdulica
234.
Eliomar
-
-
-
2
-
Javor Ivanjica
235.
F. Cirjak
-
-
-
2
-
FK Novi Pazar
236.
F. Damjanovic
-
-
-
4
1
FK Vozdovac
237.
F. Dudic
-
-
-
1
1
FK Radnicki 1923
238.
F. Frei
-
-
-
2
-
Radnicki Nis
239.
F. Jovic
-
-
-
6
-
Radnik Surdulica
240.
F. Krstic
-
-
-
2
-
FK Napredak
241.
F. Rogic
-
-
-
2
1
IMT Novi Beograd
242.
F. Samurovic
-
-
-
1
-
Cukaricki Belgrade
243.
F. Zunic
-
-
-
2
1
Mladost Lucani
244.
G. Vuklis
-
-
-
1
-
IMT Novi Beograd
245.
I. Anthony
-
-
-
3
-
FK Radnicki 1923
246.
I. Babic
-
-
-
1
-
Spartak Subotica
247.
I. Jelicic
-
-
-
2
-
FK Vojvodina
248.
I. Milosavljevic
-
-
-
1
-
Backa Topola
249.
I. Zulfic
-
-
-
1
-
IMT Novi Beograd
250.
J. Bolingi
-
-
-
2
-
FK Vojvodina
251.
J. Calusic
-
-
-
3
-
Backa Topola
252.
J. Ciric
-
-
-
1
-
Mladost Lucani
253.
J. Marinkovic
-
-
-
5
-
FK Napredak
254.
J. Sljivic
-
-
-
1
-
FK Crvena Zvezda
255.
J. Vlalukin
-
-
-
1
-
Backa Topola
256.
J. Vukovic
-
-
-
1
-
IMT Novi Beograd
257.
K. Nedeljkovic
-
-
-
1
-
FK Crvena Zvezda
258.
L. Carevic
-
-
-
1
-
FK Vojvodina
259.
L. Cermelj
-
-
-
1
-
FK Novi Pazar
260.
L. Cumic
-
-
-
3
-
Radnik Surdulica
261.
L. Kojic
-
-
-
1
-
FK Vozdovac
262.
L. N'diaye
-
-
-
1
-
Radnicki Nis
263.
L. Nikolic
-
-
-
1
-
FK Crvena Zvezda
264.
L. Owusu
-
-
-
1
-
FK Partizan
265.
L. Pavlovic
-
-
-
1
-
FK Vozdovac
266.
L. Pecelj
-
-
-
3
-
FK Radnicki 1923
267.
L. Ratkovic
-
-
-
3
-
Javor Ivanjica
268.
L. Rosic
-
-
-
3
-
FK Vojvodina
269.
L. Subotic
-
-
-
4
-
Cukaricki Belgrade
270.
Leandro
-
-
-
4
-
Javor Ivanjica
271.
M. Adamovic
-
-
-
1
-
Javor Ivanjica
272.
M. Aleksic
-
-
-
1
-
FK Radnicki 1923
273.
M. Bjekovic
-
-
-
2
-
FK Vojvodina
274.
M. Bogicevic
-
-
-
1
-
Spartak Subotica
275.
M. Bugarin
-
-
-
2
-
Spartak Subotica
276.
M. Cosic
-
-
-
1
-
FK Radnicki 1923
277.
M. Delevic
-
-
-
4
-
IMT Novi Beograd
278.
M. Djordjevic
-
-
-
1
-
Backa Topola
279.
M. Gakou
-
-
-
1
-
Radnicki Nis
280.
M. Gordic
-
-
-
3
-
IMT Novi Beograd
281.
M. Joksimovic
-
-
-
1
1
Mladost Lucani
282.
M. Jovanovic
-
-
-
1
-
Zeleznicar Pancevo
283.
M. Kerkez
-
-
-
1
-
Spartak Subotica
284.
M. Kolarevic
-
-
-
1
-
FK Vozdovac
285.
M. Krpic
-
-
-
1
-
FK Vozdovac
286.
M. Martinkevich
-
-
-
1
-
Radnik Surdulica
287.
M. Mijailovic
-
-
-
2
-
Spartak Subotica
288.
M. Miric
-
-
-
1
-
Mladost Lucani
289.
M. Momcilovic
-
-
-
1
-
FK Novi Pazar
290.
M. Petkovic
-
-
-
2
-
Radnicki Nis
291.
M. Ristic
-
-
-
6
-
FK Radnicki 1923
292.
M. Stajic
-
-
-
7
-
Radnicki Nis
293.
M. Stevanovic
-
-
-
2
-
Cukaricki Belgrade
294.
M. Tomic
-
-
-
5
-
Mladost Lucani
295.
M. Vidovic
-
-
-
2
1
FK Radnicki 1923
296.
M. Vranjanin
-
-
-
1
-
Radnik Surdulica
297.
M. Yamkam
-
-
-
7
-
Radnicki Nis
298.
N. Andric
-
-
-
4
-
FK Novi Pazar
299.
N. Antic
-
-
-
1
1
FK Partizan
300.
N. Belakovic
-
-
-
2
-
Radnicki Nis
301.
N. Bogdanovski
-
-
-
1
-
FK Novi Pazar
302.
N. Calasan
-
-
-
4
-
Cukaricki Belgrade
303.
N. Cirkovic
-
-
-
7
1
Mladost Lucani
304.
N. Djiga
-
-
-
2
-
FK Crvena Zvezda
305.
N. Djuricic
-
-
-
4
-
FK Vozdovac
306.
N. Filipovic
-
-
-
1
-
Cukaricki Belgrade
307.
N. Krstic
-
-
-
1
-
IMT Novi Beograd
308.
N. Lekovic
-
-
-
2
-
Mladost Lucani
309.
N. Marinkovic
-
-
-
1
-
FK Napredak
310.
N. Miletic
-
-
-
2
-
Javor Ivanjica
311.
N. Milicic
-
-
-
2
-
FK Radnicki 1923
312.
N. Milojevic
-
-
-
3
1
FK Novi Pazar
313.
N. Milunovic
-
-
-
1
-
FK Crvena Zvezda
314.
N. Mirkovic
-
-
-
1
-
FK Novi Pazar
315.
N. Sreckovic
-
-
-
2
-
FK Novi Pazar
316.
N. Stevanovic
-
-
-
1
-
FK Napredak
317.
N. Terzic
-
-
-
1
-
IMT Novi Beograd
318.
N. Tomic
-
-
-
1
-
FK Radnicki 1923
319.
N. Vasiljevic
-
-
-
1
-
Radnicki Nis
320.
N. Vlajkovic
-
-
-
2
-
Radnicki Nis
321.
N. Vukajlovic
-
-
-
8
-
FK Napredak
322.
N. Zecevic
-
-
-
4
-
FK Vozdovac
323.
O. Fayed
-
-
-
4
-
FK Novi Pazar
324.
O. Glazer
-
-
-
1
-
FK Crvena Zvezda
325.
O. Mudrinski (pen.)
-
-
-
1
-
FK Vozdovac
326.
O. Vranjes
-
-
-
3
-
Cukaricki Belgrade
327.
P. Cirkovic
-
-
-
3
-
IMT Novi Beograd
328.
S. Abubakar
-
-
-
9
1
Radnik Surdulica
329.
S. Bastaja
-
-
-
1
-
Cukaricki Belgrade
330.
S. Bukinac
-
-
-
6
-
FK Vojvodina
331.
S. Charles
-
-
-
1
-
IMT Novi Beograd
332.
S. Djordjevic
-
-
-
2
-
FK Vojvodina
333.
S. Dobrasinovic
-
-
-
1
-
FK Novi Pazar
334.
S. Islamovic
-
-
-
2
-
FK Novi Pazar
335.
S. Kocic
-
-
-
4
-
Radnik Surdulica
336.
S. Lekovic
-
-
-
4
-
FK Radnicki 1923
337.
S. Manojlovic
-
-
-
3
-
Javor Ivanjica
338.
S. Njie
-
-
-
1
-
Radnik Surdulica
339.
S. Obradovic
-
-
-
2
-
Zeleznicar Pancevo
340.
S. Pirgic
-
-
-
3
1
FK Vozdovac
341.
S. Purtic
-
-
-
3
-
Zeleznicar Pancevo
342.
S. Randjelovic
-
-
-
3
-
Radnik Surdulica
343.
S. Sanicanin
-
-
-
1
-
FK Partizan
344.
S. Simovic
-
-
-
5
1
FK Radnicki 1923
345.
S. Sissoko
-
-
-
5
-
Cukaricki Belgrade
346.
S. Stamenkovic
-
-
-
2
-
Mladost Lucani
347.
U. Cosic
-
-
-
1
-
IMT Novi Beograd
348.
U. Kabic
-
-
-
1
-
FK Crvena Zvezda
349.
U. Vidovic
-
-
-
1
-
FK Radnicki 1923
350.
V. Bajic
-
-
-
1
-
FK Napredak
351.
V. Bakic
-
-
-
1
-
Radnicki Nis
352.
V. Djurdjevic
-
-
-
1
1
FK Vozdovac
353.
V. Djuric
-
-
-
1
1
FK Radnicki 1923
354.
V. Jovanovic
-
-
-
2
-
Mladost Lucani
355.
V. Kijevcanin
-
-
-
5
-
IMT Novi Beograd
356.
V. Krstic
-
-
-
3
-
Backa Topola
357.
V. Radivojevic
-
-
-
1
-
Mladost Lucani
358.
V. Rogan
-
-
-
3
-
Cukaricki Belgrade
359.
V. Savic
-
-
-
4
-
FK Napredak
360.
V. Todorovic
-
-
-
1
-
Mladost Lucani
361.
V. Vidakovic
-
-
-
2
1
Spartak Subotica
362.
Z. Lambulic
-
-
-
5
1
IMT Novi Beograd
363.
Z. Lazetic
-
-
-
1
-
Backa Topola
364.
Z. Popovic
-
-
-
1
-
FK Crvena Zvezda
365.
A. Djordjevic
-
-
-
-
1
Zeleznicar Pancevo
366.
G. Giorbelidze
-
-
-
-
1
FK Vojvodina
Wyróżnione mecz
Zw1
Manica Diamonds FC
Chegutu Pirates
28/03/2024 14:00
1
Superliga Regular Season
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
FK Crvena Zvezda
65
26
21
2
3
45
2
FK Partizan
61
26
19
4
3
28
3
Backa Topola
53
26
15
8
3
26
4
FK Radnicki 1923
41
26
13
2
11
-3
5
Cukaricki Belgrade
40
26
11
7
8
8
6
FK Vojvodina
40
26
11
7
8
-1
7
Mladost Lucani
37
26
10
7
9
-7
8
FK Novi Pazar
35
26
10
5
11
0
9
FK Napredak
35
26
10
5
11
-7
10
Spartak Subotica
31
26
9
4
13
-12
11
FK Vozdovac
30
26
7
9
10
-5
12
Javor Ivanjica
28
26
8
4
14
-11
13
IMT Novi Beograd
27
26
8
3
15
-12
14
Radnicki Nis
23
26
6
5
15
-12
15
Zeleznicar Pancevo
22
26
6
4
16
-21
16
Radnik Surdulica
14
26
2
8
16
-16
Porada dnia
CLW
PSG W
Hacken W
28/03/2024 21:00
1
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program